Ugrás a tartalmakhoz


Fotó

LOT 2007


Ez a téma archivált. Nem tudsz archivált témához hozzászólni. Ha szeretnéd újranyitni, keress meg egy moderátort, vagy admint.
516 válasz a témához

#441 Guest_feribácsi_*

Guest_feribácsi_*
  • Guests

Közzétéve 2007 június 29. - 8:52

Én is off!
azért az nem semmi mikor Péter13 bevédi Feribácsit. :D ;)

Nem bevédi! ..apropóján TÁRGYILAGOSAN érdeklõdik mormonka attitûdje felõl... :rolleyes: ... a miheztartás végett... :yeah: :D

OFF!OFF!OFF!...máskor kéretik a rovat címében föltûntetni: autentikus CSAK az, aki ott volt (nem feszültségérték :D ) személyesen :yeah: Így ENGEM azonnal, röviden és hatásosan ki lehet zárni, távol lehet tartani :D :ang:..mert én fegyelmezett, szabálykövetõ attitûddel rendelkezem, és távol áll tõlem az indulatok fortyogtatása, a túlfûtött, negatív emóciók nyílvánításának hajlama.... :gm:

Edited by feribácsi, 2007 június 29. - 8:57.


#442 don quihote

don quihote

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 5.437 hozzászólás

Közzétéve 2007 június 29. - 8:54

Juteszembe: Feribácsi! Te miért nem voltál ott Tatáron???? Szívesen beszélgettem volna veled.

#443 Guest_Peter13_*

Guest_Peter13_*
  • Guests

Közzétéve 2007 június 29. - 8:58

Ja, bocsi, a "Prügelknabe" szot leforditom.. az olyan szemelyt jelenti, aki közpredara van.. akit a tarsasag szabalyai szerint mindenki püfölhet, akin mindenki kielheti alantas szenvedelyeit.. büntetlenül. de azert az tetszik Csapos, ahogy beveded mormonkat.. különben meg semmi.. csak off..

#444 Guest_feribácsi_*

Guest_feribácsi_*
  • Guests

Közzétéve 2007 június 29. - 9:04

Juteszembe: Feribácsi! Te miért nem voltál ott Tatáron????
Szívesen beszélgettem volna veled.

Kölcsönös!

Érdemi rész! Ott voltak mások (sokan!) akik NEM szívesen láttak volna....az õ kedvükért nem, elsõsorban...
Másodsorban! A nejem kedvéért ("kell az neked, hogy a torkodnak essenek és fikázzanak?!?"), aki óva inttett tõle
Harmadsorban! Épp lakásfölújításban vitézkedtem, a csata sürüjébe' :D
Negyedsorban! Megint nem volt erre pénzem! :hupp:


Ja, bocsi, a "Prügelknabe" szot leforditom.. az olyan szemelyt jelenti, aki közpredara van.. akit a tarsasag szabalyai szerint mindenki püfölhet, akin mindenki kielheti alantas szenvedelyeit.. büntetlenül.
de azert az tetszik Csapos, ahogy beveded mormonkat.. különben meg semmi.. csak off..


:D szittya magyarúL, tömören, röviden és világosan, ahogy itt szeretik: BÛNBAK :rolleyes: :ang:

#445 don quihote

don quihote

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 5.437 hozzászólás

Közzétéve 2007 június 29. - 9:07

Másodsorban! A nejem kedvéért ("kell az neked, hogy a torkodnak essenek és fikázzanak?!?"), aki óva inttett tõle

Szerintem, nem esett volna a torkodnak senki.
A személyes kapcsolat mindíg más, mint a virtuális.

#446 Csapos

Csapos

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 2.544 hozzászólás

Közzétéve 2007 június 29. - 9:11

Tevedes. Nem vedem "be" feribacsit. En nem vagyok vazallus szolga, senkinek a hive.. nem szemelyek szerint valogatom, kit vedek "be", kit nem.

Amit feribacsinak nem szabad, ne legyen mormonkanak se szabad. Rakerestem mormonka hozzaszolasaira..

Hozzatok ( Gumi es Te ) közel all a mobbing szeretete.. feribacsi egyfajta Prügelknabe lett, akar megerdemli, akar nem. Az erkölcstelensegetek az igazsagtalansagotokban mutatkozik meg, nem csak ebben az esetben, ez pedig eppen azt a szethuzast, klikkezest, kirekesztest, gyülölködest, konfliktuskeresest eredmenyezi, ami a LOT-nak sem hasznalt, meg semminek.

Ti a klikkjeitekkel es a hüberi, vazallus mentalitasotokkal sokkal nagyobb kart okoztok a lovastarsadalomnak, mint feribacsi..



Péter,
nem tartottalak és nem is tartalak senki szolgájának. Csupán egy észrevételemet közöltem, hogy Ti ketten azonosan gondolkodtok és támogatjátok egymást.
Másként gondolkozunk ez abban is látszik, hogy ez amit írtam sztem nem bántó.
Ha visszaolvasol, akkor láthatod, hogy Feribácsit nem méltattam sosem és mióta itt vagy a fórumon újra , Téged sem.
Ezt a "mobbing" témáról egyszer már beszéltünk, ha emlékszel......akkor is vissza utasítottam, most is.
Tatári találkozóval kapcsolatban is a saját véleményem írtam nem szóltam bele senki vitájába, ezért kérlek ne akarj belekeverni.
Ja, és köszi a fordítást, jó érezni a törõdést ;)


nem tudom ki az a mormon és nem védek senkit
kár hogy nem érted a szavakat

Edited by Csapos, 2007 június 29. - 9:13.


#447 Guest_Peter13_*

Guest_Peter13_*
  • Guests

Közzétéve 2007 június 29. - 9:17

:D szittya magyarúL, tömören, röviden és világosan, ahogy itt szeretik: BÛNBAK :rolleyes: :ang:

B*szd meg feribacsi, kopj mar le.. a hülyesegeiddel.. nem azt jelenti, hogy bünbak, mast jelent.. de ez itt OFF..
es nagyon zavaro.. nem teged vedelek, mert nem erdemled meg, jogosan van elege belöled mindenkinek..
olyan primitiven viselkedsz, mint amikor valaki temetesen a gyaszbeszed közben hangosan vicceket mesel arra hivatkozva, hogy szolasszabadsag van.. az ilyet jol seggbe kell rugni, mert mas nem hasznal neki merhetetlen egoizmusaban..

De ne mobbingozzunk, ne legyünk kutyafalka, aki az elfuto koldust tepi, a nagyhatalmu gazda elött a porban csuszva vinnyog, farkat csovalva hizeleg..
koldust mindig megtepjük ,barmit is csinal.. az urnak mindig hizelgünk, barmit is csinal.. nem ezek az emberi jellem nemes vonasai..

egy lovas legyen picit legalabb idealista.. különben minek lovagol???

#448 Gumilovas

Gumilovas

    Halasi Vénusz

  • Fórumtag
  • 2.159 hozzászólás

Közzétéve 2007 június 29. - 10:10

Köszönöm Péter a rám aggatott jelzõket. Bizotsan jól ismersz, hogy igazságtalannak, károsnak és erkölcstelennek titulálsz. Mi a francot képzelsz? Hm? Többek között halvány lila dunsztod sincs errõl az egész Feribá történetrõl, mert elolvastál és érteni véltél egy-két hozzászólást tõle, de át sem láttad azt az irdatlan áradatot, amit a fórumon produkált. Ezerszer megfogadtam, hogy többet én nem foglalkozok Feribácsival, írjon csak, amit és amennyit akar, de Te! nehogymár engem sértegess, és minõsíts egy olyan dologban, amihez aztán meg abszolút még közöd sincs. Feribával mi kikardoztuk a csatánkat, én vesztettem, õ tovább fossa a szót, engem meg már nem is érdekel. Az, hogy te most épp úgy érzed szegény meghurcolt Feribá, mindenki jól belerúg, akkor tévedsz. Elvan õ, mint a befõtt és jót röhög rajtunk, amikor osztjuk. Tehát nagyon kérlek ne sértegess, ha lehet és ne nyilatkozz olyanról, amirõl gõzöd sincs. Köszönöm. :mad: Ja: utoljára írtam és olvastam ezt a topikot, tényleg sokkal jobb volt ott lenni, mint itt. Jövõre a klikk azért bõvüljön majd, és okozzunk kárt a hûbéri, vazallus mentalitásunkkal a lovastársadalomra.

Edited by Gumilovas, 2007 június 29. - 10:12.


#449 Guest_Peter13_*

Guest_Peter13_*
  • Guests

Közzétéve 2007 június 29. - 10:14

Csaposnak köszönd, aki engem egy csonakba ültetett feribaval.. ezt kellett "be"vedenem.. Mikor a falkarol es a mentalitasotokrol tettem megjegyzeseket, kicsit elkanyarodtam es elsösorban OSH-ra es magamra celoztam (regebbi ügyek kapcsan), meg mindenkire, akit ez erint, legutoljara.. legeslegutoljara azert feriba'ra is, mert vele kapcsolatban is igaz..

Edited by Peter13, 2007 június 29. - 10:15.


#450 Csapos

Csapos

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 2.544 hozzászólás

Közzétéve 2007 június 29. - 10:39

Csaposnak köszönd, aki engem egy csonakba ültetett feribaval.. ezt kellett "be"vedenem..


Nem tudtam, hogy Téged bánt az ha megemlítem, hogy kiállsz valaki mellett. Számodra kellemetlen volt, hogy azt véltem feltételezni, hogy megérted a gondolatait? :huh:
Péter Te ennél sokkal komolyabban gondolkozó vagy, hogy egy általad sérelmesnek vélt mondatom miatt másokat támadsz. Nem értem a reagálásod miért vazelin, izé vazallus társamra rontasz? ;)
Meggyõzõdésem, hogy Feribá valóban jókat mosolyog mikor Õt támadják a többiek, hiszen él és virul.
Viszont nem értelek Téged, hiszen nem bántottak és mégis támadsz. :hu:

//más//
Valóban sikerült ezt a topikot is jól szétoffolni, és sajnos ebben részem van nekem is.
A jövõben igyekszem nem ezt tenni, valamint javallom a Tisztelt Tagoknak tegyetek Ti is ezek szerint.
A topik témájához kapcsolódóan meg a véleményem már elmondtam, a továbbiakban itt a beszélgetésekbe nem kívánok résztvenni.

#451 Guest_Peter13_*

Guest_Peter13_*
  • Guests

Közzétéve 2007 június 29. - 10:54

Nagyon nehez irasban vitatkozni olyanokkal, akik nem tudnak olvasni..

Nem tudtam, hogy Téged bánt az ha megemlítem, hogy kiállsz valaki mellett.

Mutasd meg, hol alltam ki feriba mellett?? Olvasni csak tudsz.. undorito, ahogy feriba' mindig mindenbe belepofazik a sekelyes tudasaval, a felületes almüveltsegevel csak azert, hogy magara vonja a figyelmet..
erre megjelenik a nala meg sokkal rosszabb teljesitmenyt nyujto mormonka, aki feribanak szemelyes ellensege a lovasiskolabol es elkezdi feribacsit nyilvanosan fikazni..
Mormonkat küldtem el, nem feribacsit vedtem meg..

Csak egyet vedtem: a LOT-Topicot!!! Ez nem tetszett?? Vagy mindegy mit irok, nem jo??

Viszont nem értelek Téged, hiszen nem bántottak és mégis támadsz.

De igen. Nagyon. Nehogy mar nyilvanosan feribacsi baratjakent hirdess.. ez nagyon sertö..

Ami a vazallus mentalitasra tett megjegyzesemet illeti: mikor tettel te vagy Gumi komolyan kritikus megjegyzest pl Sheriffre??

Masokra sürün. Ra miert nem?? Soha sem teved?? Soha sem hibazik?? Soha sem csinal valamit rosszul??
Pl ebben a topicban irt hozzaszolasaiban sincs semmi, ami nem egeszen OK?

Szelektiv ebersegeteket es lihegö buzgalmatokat masok megtamadasaban tekintem szolgalelküsegnek..
es nem tölt el csodalattal.

Edited by Peter13, 2007 június 29. - 10:57.


#452 Xiren

Xiren

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 5.149 hozzászólás

Közzétéve 2007 június 29. - 10:59

Jövőre meg azután szervezek Showmanship-et, ha van rá érdeklődő. :) Előtte vagy 2 hónappal fel is teszem a pályarajzot, hogy mindenki tudjon otthon gyakorolni. :)

Edited by Xiren, 2007 június 29. - 11:00.


#453 Guest_Tom Forest_*

Guest_Tom Forest_*
  • Guests

Közzétéve 2007 június 29. - 11:05

egy lovas legyen picit legalabb idealista.. különben minek lovagol???


Minden történet, affér ide kanyarodik vissza. Nem tudom, jogos-e erre az igény, vagy csak idealizmus. :rolleyes:

De ha már itt tartunk leírom, hátha...
Szeréntem, egy közösséget az tesz "közös"-séggé, ami megkülönböztetõ erõvel emeli ki a "tömeg" vagy az "embercsoport" fogalmi kategóriájából. Nevezetesen a morál, vagy hívjuk bárhogy. Ez mindkét irányban dolgozhat. Lezüllesztheti a társaságot gyülevész csõcselékké, és felemelheti olyan magaságokba, mint a szabad kõmûvesek, a lovagok, vagy egy indián tábor bölcs, öreg törzsfõi.

Ez a kérdés szítja és egyesíti a tatár tüze körül össze/nem jött lóbarátokat. Egy olyan ponthoz ért ez csapat, ahol nem kerülheti meg ezt a kérdést anélkül, hogy ne távozzanak körükbõl üstökösként azok, akiknek (jó vagy rossz, de) "más a mércéjük". Ez van. Ezzel lehet vitázni, de tagadni, már nem annyira... :hupp:

Ennek a közösségnek, ha az akar maradni, meg kell újulnia, magára kell találnia. Azzal a ténnyel pedig, hogy az ember 4-8 fõs kis csoportokban köröcskékben érzi jól magát kár lenne háborúzni.

Ha nem keressük, és találjuk meg azokat a közös etikai normákat, amelyek bennünket lóbarátokat azzá tesznek, amik vagyunk (és nem lóevõk, lónyúzók, lelketlen kupecek tréfái és tehetetlen játékszerei), akkor nem leszünk több mint a pályaudvarok érdekpárhuzamos (vagy épp keresztezõ) utasközönsége, akiket a "vonatozás összeköt" :confused: .

Ezen túllépett a cserkészet, a szelíd motorsok, a lovasíjászat, és még számtalan közösség. Bár idõrõl idõre meg kell újulni egy "zsinatban". S aki "nem fér bele" Luther lesz, Kálvin, vagy Kopernikusz vagy csak "hûtlen" (EDDA újfent). Kassai Lajos többször rávágta a világra az ajtaját. Itt is többen kivonultak, összevesztek, újrakezdtek. (RC, Sheriff, El Kormányzó, az egyes versenyzõk, és mások...)

És ez így természetes. Nem sokban különbözik az ember a kiûzetett agglegénycsapatokat és változó háremeket vajúdó, mégis idõnként egy folyóból ivó musztángok világától. Kevés az a kis neocortex nevû "rakomány ott fönt"(OSH). A lovaknál viszont van valami, ami profán módon formálja és rendezi ezeket a dolgokat: az ösztön.

És itt van a gond. Nálunk is van egzisztencia, meg üzlet, meg MLSZ, meg mester-tanítvány reláció. Csak egy valami nincs az a bizonyos "közös folyó". Erre szolgálna az a lovasetika, ami egyre többször kopogtat Tatár és a Paci ajtaján.

Én azt mondom, sokat léptünk elõre. Tavaly még az MLSZ is csak egy köd volt. Ma már döcög a nyilvántartás, a versenyiroda, stb. (Jó persze, sokan beleõszülnek, de már nincs visszaút.) És ami még fontosabb: El Kormányzó és a Dallos família elkezdte azt a munkát ami a dolog húsába vág. Igaz, még csak a lóhoz való viszony közös pontjaiban fektették le a megingathatatlant. De már nem fér bele az "ekkora zabla, ekkora sarkantyú" (V: Frörschl).

Folytatni! Folytatni kell. Tatár most nem lett az, ami lehetett volna. Nem volt ott a következõ hullám. Schaller Gábor, Tóth Lajos, RC és a többi "kis kör". Majd legközelebb bölcsebbek leszünk. De legalább ne üssük azt aki ott volt (Sheriiff), aki elment (OSH), aki el se jött (Feribácsi).

Ideje lenne egymást is csatlakoztatni. Mit is jelent ez: Én tisztelem a másikat. Ha indivídumomnak enged, visszalépek. Õ tisztel engem (jogom, véleményem, érzéseim, méltóságom), és ha visszaléptem nem nyom tovább. Különben legközelebb nem belátó lesz, hanem cinikus, agresszív önigazoló, falkában megbúvó, vagy épp dölyfös, fennhéjázó.)

Ez van. Meg a tükör. :kv: (Nekem is! :o )

#454 Ágimam

Ágimam

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 6.208 hozzászólás

Közzétéve 2007 június 29. - 11:25

... Ez mindkét irányban dolgozhat. Lezüllesztheti a társaságot gyülevész csõcselékké, és felemelheti olyan magaságokba, mint a szabad kõmûvesek, a lovagok, vagy egy indián tábor bölcs, öreg törzsfõi.

O-óóóóó... :eek: Ennyire eltalálni! :yeah:

.Ez van. Meg a tükör. :kv: (Nekem is! :o ) (Nana! A "Tükör-gyártás" a "zénszakterületem"! :D Nem illik elszabotálni!! :nem:



#455 Guest_Peter13_*

Guest_Peter13_*
  • Guests

Közzétéve 2007 június 29. - 11:31

Ideje lenne egymást is csatlakoztatni.

Vegre egy jo iras Tom Forest.. csatlakozom..

#456 BoKa

BoKa

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 5.718 hozzászólás

Közzétéve 2007 június 29. - 11:36

(tévedtem, PeterX mégse' egy izomhülye, elnézést :D )

#457 Guest_Peter13_*

Guest_Peter13_*
  • Guests

Közzétéve 2007 június 29. - 11:42

(tévedtem, PeterX mégse' egy izomhülye, elnézést..

Tevedsz, mert elfogult vagy.. azt hiszed, szep vagyok..

#458 Csapos

Csapos

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 2.544 hozzászólás

Közzétéve 2007 június 29. - 11:43


Csak egyet vedtem: a LOT-Topicot!!! Ez nem tetszett?? Vagy mindegy mit irok, nem jo??
De igen. Nagyon. Nehogy mar nyilvanosan feribacsi baratjakent hirdess.. ez nagyon sertö..
Rendben. Bár nem mondtam soha, hogy Te a barátja, de javítom.
Hé emberek, Péter13 nem barátja Feribának. Tévedtem.


Ami a vazallus mentalitasra tett megjegyzesemet illeti: mikor tettel te vagy Gumi komolyan kritikus megjegyzest pl Sheriffre??
Megtettem, csak TE (látod én naggyal írom) nem tudsz róla. Nem a Te hibád mindenrõl Te sem tudhatsz.
Masokra sürün. Ra miert nem?? Soha sem teved?? Soha sem hibazik?? Soha sem csinal valamit rosszul??
Pl ebben a topicban irt hozzaszolasaiban sincs semmi, ami nem egeszen OK?
MIt említettem nem tudsz mindenrõl, de nem hiszem hogy ezt nekem lenne tisztem megítélni. Írása nem nekem szólt.
Szelektiv ebersegeteket es lihegö buzgalmatokat masok megtamadasaban tekintem szolgalelküsegnek..
es nem tölt el csodalattal.
Akkor jó, már kezdtem aggódni. Nagyon szégyelném magam, ha Te engem csodálnál.
Péter nem támadlak és nem bántalak, de TE még mindíg úgy viselkedsz.
Igazán nem értelek.

DE ezt abszolúte letudjuk zárni mert véleményem szerint a semmirõl vitázunk, úgy, hogy innentõl ne szoljunk egymáshoz. KÖszönöm, további szép napot.



#459 Jackson

Jackson

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 129 hozzászólás

Közzétéve 2007 június 29. - 13:07

Hozzatok ( Gumi es Te ) ...
Ti a klikkjeitekkel es a hüberi, vazallus mentalitasotokkal sokkal nagyobb kart okoztok a lovastarsadalomnak, mint feribacsi..


Peter,

Eddig csak olvasgattam a hozzászólásaidat, és nem volt kedvem megjegyzést fûzni a dolgokhoz.
De:
1., te ott voltál?
2., amit itt folytatsz, az tényleg a hányinger kategória
3., ne szólj már le olyanokat akik TETTEK a LOT-ért, és nem távolmaradásukkal tüntettek


Megismertem pár embert ott, és (hogy csak a magam nevében nyilatkozzak) én jól éreztem magam.

Jackson

#460 Guest_Peter13_*

Guest_Peter13_*
  • Guests

Közzétéve 2007 június 29. - 13:12

..én jól éreztem magam.

Gratulalok.. nagyon örülök.. nem a LOT-rol volt szo.. olvasd el megegyszer.. ne hanyingerezz..
ezt Sheriff-töl masoltad??.. ne masolj senkitöl.. ne utanozz masokat..

Edited by Peter13, 2007 június 29. - 14:09.


#461 Zsubaba

Zsubaba

    Csendes Patak

  • Fórumtag
  • 10.126 hozzászólás

Közzétéve 2007 június 29. - 13:27

Péter! A szövegértési képesség 12 éves korig fejleszthetõ...

#462 Chilly

Chilly

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 2.552 hozzászólás

Közzétéve 2007 június 29. - 13:38

:huh: :eek: :huh: Jéééézus,mi van itt.Ne süllyedjetek ennél mélyebbre. :eek: :huh:

#463 Guest_Tom Forest_*

Guest_Tom Forest_*
  • Guests

Közzétéve 2007 június 29. - 14:25

Vegre egy jo iras Tom Forest.. csatlakozom..

:ang: Köszönöm! :yeah:

#464 Guest_falabu_*

Guest_falabu_*
  • Guests

Közzétéve 2007 június 29. - 14:40

:huh: :eek: :huh: Jéééézus,mi van itt.Ne süllyedjetek ennél mélyebbre. :eek: :huh:




Münchausen báróa hajánál fogva rántotta ki magát a sárból/mocsárból. Kész csoda volt.
Nekünk is erre lenne szükségünk. Csodára...

#465 Guest_feribácsi_*

Guest_feribácsi_*
  • Guests

Közzétéve 2007 június 29. - 14:40

nem azt jelenti, hogy bünbak, mast jelent..... lehet, hogy német tükörfordítása magyarra mást jelent SZÓ szerint, de ÉRTELEM szerint ölég jó fed(d)ésbe hoztam... :rolleyes: ((((B@.........*d meg :D kölcsönkenyér visszajár) :yeah: Elvan õ, mint a befõtt és jót röhög rajtunk, amikor osztjuk. ...by Gumilovas...vannak azért föltûnõen intelligens hsz.-ok is... :rolleyes: lebuktattak... :gm: undorito, ahogy feriba' mindig mindenbe belepofazik a sekelyes tudasaval, a felületes almüveltsegevel csak azert, hogy magara vonja a figyelmet..by peter13...Mit is mod6nék?!? :rolleyes: Precíz, perfekt, abszolút... ((((külön teccik az álmûveltség ékezetmentes klaviatúrán kivitelezett írásmódja, ami kifogástalanúl frappáns))) Viszont megemelem virtuális kalapomat Tom Forest elõtt :yeah: Rendíthetetlen(ólomkatona)ül/ul mondja a magáté! ... És milyen igaza van:De legalább ne üssük azt aki ott volt (Sheriiff), aki elment (OSH), aki el se jött (Feribácsi). Hogy lehet, hogy tõletek csak a box tellik?!? Mért nem mentek rá a lényegre? A nagy vadászt, ha medvére les, nem csap6ja le a rászálló pimasz szúnyogot, mert a6z ütés zajára neszel a medve és lelép... :gm:

Edited by feribácsi, 2007 június 29. - 14:51.


#466 Hasufel

Hasufel

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 4.023 hozzászólás

Közzétéve 2007 június 29. - 16:06

Csak h megbontsam a vitát itt vannak a Tatári képek:

Kinek tetszett annyira? :)

http://kep.tar.hu/hasufel/50495926#2

Edited by Hasufel, 2007 június 29. - 16:14.


#467 Ágimam

Ágimam

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 6.208 hozzászólás

Közzétéve 2007 június 29. - 16:58

Csak egyszer az életbe' kipróbálhatnám...

Ez a kutyi meg - ahogy elnézem - éppen jó lábra ugrott be! :kir:

Ez a magányos fotós itt nem Zsubé véletlenül?

Nagyon jók a képek, Hasu! :)

#468 realcowboy

realcowboy

    Magnum

  • Fórumtag
  • 8.060 hozzászólás

Közzétéve 2007 június 29. - 17:15

nem Zsubé véletlenül?


nem, nem. :)

#469 Zsubaba

Zsubaba

    Csendes Patak

  • Fórumtag
  • 10.126 hozzászólás

Közzétéve 2007 június 29. - 17:36

Csúnya lenne Ágimam!... :kv:

#470 Ágimam

Ágimam

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 6.208 hozzászólás

Közzétéve 2007 június 29. - 18:15

Bocsánat. De annyira hasonlított... a.... kontúr... vagymi :rolleyes: :o (Ott voltál egyáltalán?) Egyébként mostmár biztos, hogy elmegyek egyszer erre a hírös helyre. :) Nem Tatárszentgyörgy vonz, hanem a L.O.T. (Nem lehetne áthelyezni - mondjuk... Gyõrbe? :kv: )

#471 Guest_Mongol_*

Guest_Mongol_*
  • Guests

Közzétéve 2007 június 29. - 18:33

Én ugyan nem voltam ott, de jót tettem, mert "leszédítettem" Zap-ékat és ők jól elvoltak. Szóval, anélkül, hogy ott lettem volna: Szerintem jó volt. (mellesleg két embernek örömet okoztam, mert megismerkedhettek életük indiánjával)

Edited by Mongol, 2007 június 29. - 19:23.


#472 Xiren

Xiren

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 5.149 hozzászólás

Közzétéve 2007 június 29. - 18:39

Ágimam! Az Kesely. ;) Nem tudjátok mi az a Showmanship, vagy ennyire jobb inkább egymást marcangolni, mint valamit is reagálni rá? :)

#473 Chilly

Chilly

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 2.552 hozzászólás

Közzétéve 2007 június 29. - 20:14

Hasu,a vadhajas kép nagyon jó!! :D :yeah:

#474 szomjas szamár

szomjas szamár

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 2.905 hozzászólás

Közzétéve 2007 június 29. - 20:31

[quote name='Ágimam' date='2007.06.29, 17:58' post='496348']
Csak egyszer az életbe' kipróbálhatnám...

Szerinted mi kell hozzá??? Kapjad össze magad hama, hama......... :dev:
Ha meg tudnád stervezni azt a pocsolyást Gyõr közelébe, biztos sokan lennénk, a nagy sikerre való tekintettel. :D :kocc:

#475 Guest_VILLANYVAS LOVAS_*

Guest_VILLANYVAS LOVAS_*
  • Guests

Közzétéve 2007 június 30. - 15:47

Üdvözlök és arra kérek mindenkit hogy ne ölje egymást. Azért irok mert csak annyit akartam mondani: Remélem hogy mindenki jól érezte magát a bulin. Mindenkit békével üdvözlök: Pej Bandi.

#476 Xiren

Xiren

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 5.149 hozzászólás

Közzétéve 2007 június 30. - 16:11

Showmanship

Ennyire komolyra nem kell számítani, ez egy VB, a lényege, hogy mennyire tudja az ember a földrõl irányítani a lovat. :)

Valami jópofát csinálnék, ahol tényleg meg lehetne mérni magunkat, hogy milyen köztünk, és a lovunk közt a kapcsolat. :)

Vélemyény?

#477 Guest_Mongol_*

Guest_Mongol_*
  • Guests

Közzétéve 2007 június 30. - 16:16

Hajrá Józsi Bácsi!

#478 Guest_feribácsi_*

Guest_feribácsi_*
  • Guests

Közzétéve 2007 június 30. - 19:12

Vélemyény?...by Xiren ... nem az én világom... :rolleyes: nem lévén kompetens, nem illõ nyilatkoznom... :hupp:

#479 Xiren

Xiren

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 5.149 hozzászólás

Közzétéve 2007 június 30. - 20:02

Nem ilyen merevre kell számítani, sokkal lazább lenne, a lényeg, hogy milyen földrõl a kapcsolat ló és lovasa közt. :)

#480 igazi lóbarát

igazi lóbarát

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 825 hozzászólás

Közzétéve 2007 június 30. - 23:33

Xiren! Nekem tetszik... Biztosan sokakat érdekelne! :)