Ugrás a tartalmakhoz


Fotó

LOT 2007


Ez a téma archivált. Nem tudsz archivált témához hozzászólni. Ha szeretnéd újranyitni, keress meg egy moderátort, vagy admint.
516 válasz a témához

#121 don quihote

don quihote

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 5.437 hozzászólás

Közzétéve 2007 május 24. - 10:22

Ha elkészül a plakát, szivesen elviszem néhány lovasboltba és lovardába.

#122 Apple

Apple

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 9.533 hozzászólás

Közzétéve 2007 május 24. - 10:23

Köszönjük :)

#123 Gumilovas

Gumilovas

    Halasi Vénusz

  • Fórumtag
  • 2.159 hozzászólás

Közzétéve 2007 május 24. - 11:08

Alma! A 9-i hétvégén Silveradon leszek. És az azt követõ hétévégén is. Ha eljuttatsz ide egy rakás plakátot, akkor a környékünket körberagasztom. GL

#124 tötõ Zsó

tötõ Zsó

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 12.966 hozzászólás

Közzétéve 2007 május 24. - 12:27

Ha elkészül a plakát, szivesen elviszem néhány lovasboltba és lovardába.


Detto :)

#125 *Lilu*

*Lilu*

    Csikó

  • Fórumtag
  • 232 hozzászólás

Közzétéve 2007 május 24. - 12:50

A Csömöri lovardákban és környékükön én is szívesen segítenék a terjesztésben. :)

#126 Chilly

Chilly

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 2.552 hozzászólás

Közzétéve 2007 május 28. - 13:43

Pécs és környékét elvállalom,ha kell.

#127 igazi lóbarát

igazi lóbarát

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 825 hozzászólás

Közzétéve 2007 május 28. - 14:37

Dél-Pest, Hernád, Örkény - vállalom a terjesztést.

#128 Hasufel

Hasufel

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 4.023 hozzászólás

Közzétéve 2007 május 29. - 6:26

Ide is jöhet Bács megyébe.Kecskeméten szívesen terjesztem ;)

#129 Apple

Apple

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 9.533 hozzászólás

Közzétéve 2007 május 29. - 6:30

Köszi mindenkinek, amint lesz mit elküldözgetni, küldözgetünk :D

#130 realcowboy

realcowboy

    Magnum

  • Fórumtag
  • 8.060 hozzászólás

Közzétéve 2007 május 29. - 7:28

a szórólap kérdése is jól mintázza azt amit Sheriff szokott volt régebbi tatárok kapcsán mondani. nevezetesen azt, hogy a rendezvény vagy kiemelkedik onnan ahová jutott és jól mûködõ nyereség orientált vállakozássá válhat, tényleg országos rendezvénnyé, LOT-á alakítva azt amit elkezdtünk anno, vagy megmarad szûkebb-tágabb fórumos bulinak. hiába a sok segítõ, szórólaptól még sosem jött el tatárra senki. vagy eljött innen a paciról és vonzáskörzetébõl, vagy pedig eljött a személyes hívásunkra a lovasbaráti körünkbõl. sem az újsághirdetések, sem a szórólap nem csábító senkinek. ezt jól mintázza az is, hogy még a környékrõl sem lehet odacsábítani újakat aki úgymond még idegenek a pacitól. hogy ez kinek jó, vagy rosz arról nyilván megoszlanak a vélemények, én személy szerint bánom, hogy a LOT nem maradt meg egy "nagy fórumos találkozó"-nak, mint annak idején volt arab-Ó-ló éttermében és a kezdeti tatárok alkalmával. abba tényleg csak mondjuk egy CART és egy kis ez-az fér bele, ki nem hagyva az esti koncertet, de egy ilyenbe belefért aminek kell. negyven-ötven kilóméter lenyomása után nem biztos, másnap pattogni akarunk a rendezvényekre, lehet, hogy inkább egymást keresnénk, egy sör, meg egy kolbász mellett. a régiek találkoztak, az újak kipróbálták, hogy milyen egy nagyobb túra, egy nagyobb lovascsapattal közlekedni, mert sokan itt voltak elõször távolabb a megszokott kis tereplovitól. ott aztán kedvükre nyalogathatták a sebeiket, élvezhették a megszokottól népesebb lólélekszámot, "bulit". azt meg pláne bánom, hogy úgy tûnik sikerült az egészet bedarálni úgy ahogy van.

#131 Apple

Apple

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 9.533 hozzászólás

Közzétéve 2007 május 29. - 7:42

RC, tavaly nem voltál ott Tatáron. Viszont nyilván olvastad az azt követõ gratulációkat, tetszésnyilvánításokat, hogy milyen jól sikerült, és mennyire tetszett az embereknek a program. Innentõl kezdve nem hiszem, hogy idén hirtelen újra vissza kéne esni csak CART-ra és csak ismerkedésre. :) Viszont idén mégkevésbé (vagyis egyáltalán nem) tolongtak az emberek, hogy szervezõk szeretnének lenni. Az meg a mi egyéni szociális problémánk, hogy idén a hátunk közepére se hiányzik a szervezés, mert egyikünknek sincs ideje igazán, mégis megcsináljuk, mert különben senki se fogja, és ez nem mostanra derült ki, hanem már tavaly is csak az volt az általános nézet, hogy legyen Tatár, legyen k.rvajó, de szervezni? na azt nem. A bedarálást pedig nem értem, mire érted, hogyan érted.

#132 Ramirez

Ramirez

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 309 hozzászólás

Közzétéve 2007 május 29. - 7:48

"A bedarálást pedig nem értem, mire érted, hogyan érted." Szerintem õ sem. De legalább megy a topic. Minden "segítség" segítség. Köszönjük RC!

#133 igazi lóbarát

igazi lóbarát

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 825 hozzászólás

Közzétéve 2007 május 29. - 7:55

hiába a sok segítõ, szórólaptól még sosem jött el tatárra senki. vagy eljött innen a paciról és vonzáskörzetébõl, vagy pedig eljött a személyes hívásunkra a lovasbaráti körünkbõl.
sem az újsághirdetések, sem a szórólap nem csábító senkinek. ezt jól mintázza az is, hogy még a környékrõl sem lehet odacsábítani újakat aki úgymond még idegenek a pacitól.


rc!
Személyes tapasztalatom, hogy nem hiába terjesztettem a szórólapot. Egy hernádi lovas ismerõsöm, akivel LOT elõtt hónapokkal találkoztam utoljára, eljött, érdekelte, megnézte, mert olvasta a szórólapot. Biztos többen is jönnek a szórólapok miatt.

#134 realcowboy

realcowboy

    Magnum

  • Fórumtag
  • 8.060 hozzászólás

Közzétéve 2007 május 29. - 8:28

RC, tavaly nem voltál ott Tatáron.

ez valóban így van, sõt az a kb. ötven-hatvan ember sem volt ott aiket oda szoktan hívni.
a bedarálást pedig arra értettem (Ram! ritkán szoktam olyanhoz szólni amihez nem értek)
,hogy amennyiben azt látnám, hogy tényleg egy komoly üzleti vállalkozássá érik tatár és ténylegesen országos rendezvénnyé, akkor azt kellene mondanom, hogy ez jött be, függetlenül attól, hogy én mást gondoltam. ennyi. de nem ez látszik momentán. persze olvastam a gratulációkat, meg meg is hallgattam pár embert sok mindenrõl. pillanatnyilag viszont úgy tûnik, hogy a fórumos találkozó is erõsen gyengülõben van.

#135 Apple

Apple

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 9.533 hozzászólás

Közzétéve 2007 május 29. - 8:38

ennyi. de nem ez látszik momentán.

Miért? mert nem számolunk be minden egyes telefonhívásról, ami Tatárral kapcsolatos? :rolleyes:

#136 Chilly

Chilly

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 2.552 hozzászólás

Közzétéve 2007 május 29. - 12:23

rc,ne legyél már ilyen zsémbes öregember. Posted Image

#137 realcowboy

realcowboy

    Magnum

  • Fórumtag
  • 8.060 hozzászólás

Közzétéve 2007 május 29. - 20:51

ez nem zsémbes öregemberség kérdése sajna. :D

#138 Gumilovas

Gumilovas

    Halasi Vénusz

  • Fórumtag
  • 2.159 hozzászólás

Közzétéve 2007 május 30. - 7:06

Minden Tatárjárás jó volt. Én is keseregtem azon, hogy hová lett a "mi" bulink, ez már egy más dimenzió. De ez nem így van! Igen, menjen a buzsongás, legyen színvonalas és nagy rendezvény, rengeteg programmal, lóimádattal, tömeggel. Mert akkor sem okoz gondot, hogy elvonuljak, ha akarok a barátaimmal és csak magunk legyünk, ha több ezren is vannak. A tavalyi bálat nehéz lesz überelni, mert az már tényleg profi volt. ;)

#139 realcowboy

realcowboy

    Magnum

  • Fórumtag
  • 8.060 hozzászólás

Közzétéve 2007 május 30. - 7:37

Igen, menjen a buzsongás, legyen színvonalas és nagy rendezvény, rengeteg programmal, lóimádattal, tömeggel.


Ámen. ;)

#140 tatári tutu

tatári tutu

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 35 hozzászólás

Közzétéve 2007 május 30. - 10:14

Aszt szeretném mindenkinek mondani aki tatári lovasnapokat szervezi hogy mért nem lehet egy hétel késöbre raknia tatári találkozot ,mert a BUDAPESTI lovasrendezvény is akkor lesz és megin nagyon kevés érdeklödö lesz, és azért nem mindegy hogy 200 száz vagy TÖBB emberel vagy kevesebb lesz, meg nekem se mindegy !!!!!!!! KÖSZÖNÖM tatári tutuné

#141 ori

ori

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 5.916 hozzászólás

Közzétéve 2007 május 30. - 12:28

De igenis mutat. Hétvégén azt mondták a nomádok, hogy nem értik, mi bajunk, a Juniálist minden évben ugyanerre a hétvégére szervezik, a nyári napforduló miatt (orosz tankokat nem emlegettek ;) ). Tavaly is júni 22-25. között volt. Valami félreértés történhetett a két szervezõ tábor között, mert a Juniális idõpontja már januárban le volt rögzítve (onnan tudom, hogy az általam kezelt honlapra is fel kellett tennem)., ti pedig februárban jelentettétek be, hogy a LOT is akkor lesz.

#142 realcowboy

realcowboy

    Magnum

  • Fórumtag
  • 8.060 hozzászólás

Közzétéve 2007 május 30. - 12:52

Hétvégén azt mondták a nomádok, hogy nem értik, mi bajunk, a Juniálist minden évben ugyanerre a hétvégére szervezik, a nyári napforduló miatt (orosz tankokat nem emlegettek ;) ).


Kedves Hermina! :)
itt az általam említett info:

Bye-bye Szása: Budapesti Búcsú 13-adszor
Június végén lesz 13 éve, hogy elbúcsúzhattunk a hazánkban állomásozó utolsó szovjet katonától. Szása távozásának évfordulójáról minden évben Budapesti Búcsú néven emlékezik meg a fõváros. A megkönnyebbülés feletti örömünnep idõközben Közép-Európa egyik leglátogatottabb szabadtéri rendezvényévé nõtte ki magát, amely színvonalas kulturális eseményekkel, szórakoztató mûsorokkal, és látványossággal igyekszik emlékezetessé varázsolni a dátumot.


Képek és részletes program: www.fesztivalvaros.hu/bucsu2004

forrás: sulinet


A hiba egyébként ott lehet, hogy tatár is Június utolsó hétvégéjén volt eddig, de idén az utolsó hétvége ami teljes hétvége, az a 22-24, mert Júniusban lesz még egy utolsó szombat, de a vasárnap már Július elseje!
Ezért van akkor a Budapesti búcsú és nem késõbb.
Így a jószándékot, hogy ne legyen ütközés senki nem vitatja, de talán a naptárt meg kellett volna nézni jobban.
:D

#143 amigo

amigo

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 986 hozzászólás

Közzétéve 2007 május 30. - 13:53

Aszt szeretném mindenkinek mondani aki tatári lovasnapokat szervezi hogy mért nem lehet egy hétel késöbre raknia tatári találkozot ,mert a BUDAPESTI lovasrendezvény is akkor lesz és megin nagyon kevés érdeklödõ lesz, és azért nem mindegy hogy 200 száz vagy TÖBB emberel vagy kevesebb lesz, meg nekem se mindegy !!!!!!!! KÖSZÖNÖM tatári tutuné




Az angyalát!!!!!
Mintha fentebb azt olvastam volna ,hogy igen sokanvoltak, meg piszoknyereséges volt!
(Hát ez egy icipicit"Sántakutya" szindróma)

#144 realcowboy

realcowboy

    Magnum

  • Fórumtag
  • 8.060 hozzászólás

Közzétéve 2007 május 30. - 14:12

De gonosz vagy Csaba! Miért kell mindent észrevenni? :rolleyes: :D

#145 ori

ori

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 5.916 hozzászólás

Közzétéve 2007 május 30. - 15:14

biztos úgy értette, hogy a másik rendezvényen lesz kevés érdeklõdõ. Megint. Bár ott tavaly sok volt.

#146 Filly

Filly

    Biodegenerált

  • Főmoderátor
  • 8.075 hozzászólás

Közzétéve 2007 május 30. - 16:56

Lehet, hogy én vak vagyok, de tavaly nagyon sok nemlovas nézõ volt a szombati programokon... Mármint Tatárszentgyörgyön, a LOT-on. :)

#147 amigo

amigo

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 986 hozzászólás

Közzétéve 2007 május 30. - 17:05

De gonosz vagy Csaba!
Miért kell mindent észrevenni? :rolleyes:
:D


Milyen Mindent ?????Ez csak egy volt.
A többi "igazhûde" storyt nem piszkáltam.

ui.(De ilyen lasztit buliból sem hagyok ki :kir: )

#148 Apple

Apple

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 9.533 hozzászólás

Közzétéve 2007 május 30. - 17:39

Fogalmam sincs, Amigo, hogy hol olvastad a LOT-ról, hogy nyereséges volt. Mutasd már meg légyszíves. Ugyanis nagyon nem volt nyereséges, ahogy eddig egy se volt az.

#149 tatári tutu

tatári tutu

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 35 hozzászólás

Közzétéve 2007 május 30. - 17:52

Hát ez igen hogy mindig a vita meg a vita megy , KÉPZELJÉTEK NEM VOLT NYERESÉGES A TAVALYI LOT amenyi hust én vásároltam 2 HONAP mulva aszt ettük enyijen meg anyijan lesznek a nagy ................-aszt hogy eröl enyit ! Mindegy hogy ki mit gondol én tudom én vásároltam be mindent :mad:

#150 amigo

amigo

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 986 hozzászólás

Közzétéve 2007 május 30. - 18:41

Fogalmam sincs, Amigo, hogy hol olvastad a LOT-ról, hogy nyereséges volt. Mutasd már meg légyszíves. Ugyanis nagyon nem volt nyereséges, ahogy eddig egy se volt az.




Nem ?????????
Baszus akkor tévedtem, bocsi.
Pedig mintha valahol azt olvastam volna.

#151 Apple

Apple

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 9.533 hozzászólás

Közzétéve 2007 május 30. - 18:52

Nem ?????????
Baszus akkor tévedtem, bocsi.
Pedig mintha valahol azt olvastam volna.

Semmi gond.

#152 realcowboy

realcowboy

    Magnum

  • Fórumtag
  • 8.060 hozzászólás

Közzétéve 2007 május 30. - 19:32

amenyi hust én vásároltam 2 HONAP mulva aszt ettük enyijen meg anyijan lesznek a nagy ................-aszt hogy eröl enyit !


Józsikám én szótam.... ;)

#153 Babszem

Babszem

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 3.972 hozzászólás

Közzétéve 2007 május 31. - 20:44

Én maga vagyok az átfedés én mindkettõre szeretnék menni de úgy érzem választanom kell lassan :)

#154 Guest_Mongol_*

Guest_Mongol_*
  • Guests

Közzétéve 2007 június 1. - 20:01

Idén tiszteletedet teszed?


Nem szertnék felhagyni a hagyománnyal.

#155 Guest_Mongol_*

Guest_Mongol_*
  • Guests

Közzétéve 2007 június 2. - 17:28

Most tudtam meg, lehet, hogy megyek. :) Úgyhogy kedves Zap, gyertek, mert krvára egyedül leszek.

Edited by Mongol, 2007 június 2. - 17:29.


#156 zapolya

zapolya

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 3.806 hozzászólás

Közzétéve 2007 június 4. - 10:52

Szóljál ám ha sikerült eldönteni! :D



Szórólap kihelyezést én is vállalok.

#157 memphisgirl

memphisgirl

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 44 hozzászólás

Közzétéve 2007 június 5. - 8:05

Sziasztok! Idén mi is szeretnénk menni 3 lóval. A csekkes befizetés mellett döntöttünk. Azt szeretném megtudni, hogy milyen névre és címre kell küldeni az összeget. A honlapon van egy e- mail cím, arra írtunk, hogy ezt megtudjuk, de válasz nem jött. Lassan be kellene fizetni, mert a posta kb. 8 napot vesz igénybe. Ha valaki meg tudná mondani, a nevet és a címet, azt megköszönném.

#158 Apple

Apple

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 9.533 hozzászólás

Közzétéve 2007 június 5. - 8:37

memphis: 1-2 órán belül tudok választ adni, nekem ugyanis lövésem sincs a csekkekrõl, de továbbítom a kérdést :) A többiek figyelmét is szeretném felhívni, hogy a befizetési határidõ június 18. 12:00 Aki ezt nem teszi meg, a helyszínen többet kell fizetnie, így mindenképp érdemes már most utalni :) Számlaszám: Kertész György 10800014-00000006-10425518 a "tatár" szót és a jelentkezésben kitöltött nick-nevet a közlemény rovatba feltétlenül írja be! Akik több személyre utalnak egyben, azok mindet sorolják fel (a rendelkezésre álló helyen) Egyébiránt lehet készülgetni a lovakkal a lótáncversenyre és a trail-re :)

Edited by Apple, 2007 június 5. - 8:39.


#159 Apple

Apple

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 9.533 hozzászólás

Közzétéve 2007 június 5. - 9:52

Csekkes befizetés: a "Belföldi postautalvány" a rózsaszín csekk, amivel be lehet fizetni. Ezen a címzettnél ki lehet tölteni a nevet (Kertész György), és a címhez pedig a bankszámlaszámot, majd irányítószámnak az 1910 -et. Ez egy belsõ postai irányítószám.A feladó nevéhez meg zárójelben nem tudom, hogy oda lehet-e, de célszerûbb lenne a nicknevet odabiggyeszteni.Mindenképpen egyszerûbb lenne utalni, de intézd úgy, ahogy tudod :)

#160 Apple

Apple

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 9.533 hozzászólás

Közzétéve 2007 június 6. - 19:29

LOT NEWS

Ma voltunk lent a Kajdácsi-tanyán megbeszélésen. Megpróbálom összefoglalni, hogy mik az új infók, amik Titeket érintenek.

Táborhely
Az eddig használt terület idén nem áll rendelkezésre, a tó mögötti hatalmas fás-árnyékos területet kapjuk meg. Sokkal ideálisabb, mint ami eddig volt, víz és villany is el van oda vezetve. Ezáltal biztosítjuk a lovaknak az árnyékot, és azt, hogy nagyjából minden egy helyen tudjon lezajlani, de mégis el lehessen szeparálódni. Valamint lómentes táborozásra a tavalyi parkoló van, ahol szintén vannak fák, Józsi pedig el is keríti azt a területet, hogy illetéktelenek ne járkáljanak be. Erre külön egy biztonsági/parkolóőr is ügyelni fog.
16 fő részére kibérelhetők a jól megszokott cigánykocsik is, de aki erre igényt tart, minél előbb jelezze (természetesen más árazással, mint az egyszerű kempingdíj).
HH amint tudja, belinkeli a területtérképet, de területfoglalás nincs, csak olyan formában, hogy a csapat az érkezés előtt felállít magának egy részt.

ELŐRE BEFIZETENDŐ SZÉNADÍJ NINCS! Megelőzendő a tavalyi pazarlást, minden csapat vehet a helyszínen magának kisbálákat annyit, amennyit akar, de így legalább nm lesz megbontva 5 lónak egy egész nagy körbála. Ezt tehát kérlek Titeket, hogy az utalásnál ne csapjátok hozzá a kempingdíjhoz, mert nincs rá szükség. Ellenben lassan esedékessé válik a befizetési határidő, úgyhogy kérek mindenkit, hogy egyrészt reigsztrálja magát a honlapon, másrészt ejtse meg a befizetést, különben a helyszíni díjat lesz kénytelen kifizetni.

Összeállt a kép a programot illetően is, azt is hamarosan feltesszük ide is és a honlapra is, a CART feladatait pedig ezután fogom leírni.
Ugyan tavaly nem volt rá igény, de Kajdácsiék idén is fenntartják a lehetőséget az ottani lovagoltatásra, lovaskocsiztatásra, ha valaki nem lóval érkezik, de mondjuk kedve szottyan egy kisebb terepre a környéken.

KERESÜNK óradíj ellenében olyan embereket, akik a belépőket/karszalagokat intéznék! Legideálisabb a párban dolgozás lenne, és a váltott műszak, hogy senki ne maradjon le semmilyen programról. Ez nagyon fontos lenne!
Egyelőre ennyi, ami eszembe jutott, most nekiállok a CART-ot leírni :)

http://www.lobaratok.hu

Edited by Apple, 2007 június 6. - 19:32.