Ugrás a tartalmakhoz


Fotó

Pszichológus


Ez a téma archivált. Nem tudsz archivált témához hozzászólni. Ha szeretnéd újranyitni, keress meg egy moderátort, vagy admint.
90 válasz a témához

#41 Apple

Apple

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 9.533 hozzászólás

Közzétéve 2002 július 30. - 22:16

ki is javítom hamarjában, ha nem bánjátok, a további félreértések elkerülése végett

#42 Apple

Apple

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 9.533 hozzászólás

Közzétéve 2002 július 30. - 22:19

idézet:
Eredeti szerzõ: Apple:[b] (...) Az a rossz, hogy ha még nem te döntesz az életed felett, hanem más, akkor nem szabhatod meg te magad, hogy -a lehetõségeidhez képest- mikor mész lovazni. Mert pl. nem szeretem, ha azzal büntetnek, hogy az általam legjobban imádott dolgot megvonják... :( De erre már egyre kevesebb a példa. Posted Image [/QUOTE] [ 30 Július 2002, 22:21: Az üzenetet átszerkesztette: Apple ]

#43 Zsubaba

Zsubaba

    Csendes Patak

  • Fórumtag
  • 10.126 hozzászólás

Közzétéve 2002 július 30. - 22:27

Cowgirl! Mibõl akarsz te korrepetálni? :confused: Lovaglásból? tongue.gif :D

#44 Degulo

Degulo

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 306 hozzászólás

Közzétéve 2002 július 31. - 9:09

Nálam is hasonló a helyzet, mint Zsubabánál. Nem normálisnak néznek a lovak miatt. A mai napig. Szüleim, nagyszüleim félnek a lovaktól. Igaz, van fénykép róla (ha sikerül feltennem megnézhetitek), hogy kb 2 évesen egy lovon ülök gyereknapon- de sétálni nem engedte anyám a pasinak, csak fényképezni. Úgy látszik, ennyi is elég volt megszeretni a lovat. Kb 6 éves lehettem, amikor megint elvittek gyereknapra (emlékszem, 20 Ft volt egy kör), befizettek. Várni kellett, és a sok sötét gyerek lufikkal bámulta a pacikat. Persze durrantak, repültek a lufik, és az egyik paci mindig megijedt, és dobálta le a gyerekeket a hátáról. Anyukám gyenge idegzetû ehhez, ezért távoztunk onnan. Onnantól kezdve nem szponzorált soha és tilt a mai napig tõlük. De ebbõl nem engedtem. Kénytelenek voltak beletörõdni. Mindig sírva néztem a hírdetéseket, hogy lovas táborra lehet jelentkezni, de anyukám nem engedett. Igaz, pénzünk se lett volna rá, de még lovardába sem vitt el, hogy nagy ritkán vegyek 1-2 órát. Aztán egy barátom révén hozzácsapódtam egy családhoz (13 évesen). Itt lovazhattam, majd az "elsõ lovasélményeknél" részletezni fogom az eseményeket. A gimi nekem is nehezen ment az elején, közrejátszott az is, hogy ofõm utált engem. Én angolból álltam bukásra. Anyám megígérte, hogy ha átmegyek, befizet egy lovastáborra. Átmentem, de anyukám azóta is fizet...Elvállaltam szórólapozást, meg minden féle melót és összespóroltam órákra, bérletre. Folyamatosan hallgattam rokonoktól, tanároktól, osztálytársaktól, barátoktól a különbözõ jelzõket, hogy milyen vagyok az állatszeretetem miatt. Ez van. Én csak sajnálni tudom õket, hogy nem tudják, mi a jó!!! (Csak nagyon egyedül éreztem -és még most is- érzem magam.)Eleinte azt mondogatták, majd úgyis kinövi. Itt vagyok mindjárt 23 évesen, és nem sikerült. Most melóhelyen szekálnak, de azért felnéznek rám, sõt a fõnököm is lóbolond, mint kiderült. Nekem is öcsém van, gusztustalannak tartja a lovakat, meg égõnek. Apámat egyáltalán nem érdekli a dolog, õ csak a kolbászt látja bennük, anyám szépnek találja õket, de fél tõlük. És engem is félt, -ebben igaza van, mert tényleg veszélyes sport. És büdösnek. Hazamegyek lovaglás után, sztrájkolnak a szag miatt. Undorral mossa ki a nacimat, pólómat. Pedig nagyon jó illat ez, csak tudni kell értékelni! ;) :D [ 31 Július 2002, 09:12: Az üzenetet átszerkesztette: Degulo ]

#45 Saby

Saby

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 4.953 hozzászólás

Közzétéve 2002 július 31. - 10:24

idézet:
Eredeti szerzõ: Degulo: Folyamatosan hallgattam rokonoktól, tanároktól, osztálytársaktól, barátoktól a különbözõ jelzõket, hogy milyen vagyok az állatszeretetem miatt. Ez van. Én csak sajnálni tudom õket, hogy nem tudják, mi a jó!!![/QUOTE]Ohohó.... ha az én rokonaim mondanának nekem ilyet úgy megsértõdnék...! Posted Image :D Posted Image
idézet:
Nekem is öcsém van, gusztustalannak tartja a lovakat, meg égõnek. [/QUOTE]Hogy lehet 1 ló gusztustalan + égõ? :confused: Gusztustalan... ha valami nyálkás izérõl lenne szó meg megérteném, de a ló szõrös...Égõ... nah ezt aztán abszolúte nem értem.Egyébként Nálunk apum nagyon kedveli a lovakat, régebben volt is egy lova, (amit már eladtunk) és mostanság ideje sincs az ilyesmire meg kedve se, de ha kilyön a loviba a paccom mindig kap tõle 1 barátságos orrdögönyözést ;) Anyum nem kedveli õket túlságosan, de tudomásul veszi hogy a gyerek ezt szereti. De persze nyugodtabb lenne ha eladnánk a lovat, a nyergeket meg mindent...

#46 tomsawyer

tomsawyer

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.115 hozzászólás

Közzétéve 2002 július 31. - 21:41

Hali!De kafa ez a topic!Nálunk szerencsére nincs gond ilyen dolgokkal,ugyanis a családban elég mélyen gyökerezik az állatok(és növények)szeretete(a kutyákkal én igaz hadilábon állok).Néha kicsit túlzásba visszük,de szerintem nem baj.Az összes kutyánk(4)úgy lett összeszedve az utcáról,a macskáknál hasonló a helyzet de itt van egy 11éves "állandó" cicánk a többi viszont cserélõdik(forgalmas helyen lakunk... :( ).A csirke tartás pedig azon bukott meg,hogy nem volt aki levágja Posted Image Szóval én nem igazán értem az ilyen megnyilvánulásokat(büdös,égõ,ciki,stb.).Nagyobb ciki tajtrészegen fetrengeni az útszélén,meg szipózni a vasút mellett.Mondom ezt úgy hogy kezd kialakulni nálam is a lófüggõség csak ez nem káros az egészségre(kivéve ha leesik az ember Posted Image )

#47 Porfelhõ

Porfelhõ

    Tündércsávó

  • Fórumtag
  • 3.771 hozzászólás

Közzétéve 2002 július 31. - 21:54

Ez idáig mind rendben, de árulja már el végre valaki, hogy mi a bánat az a PSZICHOLÓHÚS? Vagy félreolvastam valamit? Posted Image :( Prflh buta :rolleyes:

#48 Apple

Apple

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 9.533 hozzászólás

Közzétéve 2002 július 31. - 22:04

Hol van a fejét ernyedten az asztalra ejtõ, Game Over feliratú smiley? :D :D

#49 Bazs

Bazs

    Vérnyúl

  • Fórumtag
  • 673 hozzászólás

Közzétéve 2002 július 31. - 22:11

idézet:
Eredeti szerzõ: Porfelhõ:..mi a bánat az a PSZICHOLÓHÚS? [/QUOTE]Ez az idegbeteg lóból megmaradt, felhasználható anyag, a levágás után.

#50 Simba

Simba

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 121 hozzászólás

Közzétéve 2002 július 31. - 22:19

a lényeg...arra jöttem rá, mindenhol az a probléma, hogy a lovas a lóról vóbeszél, az osztálytárs, nem lovas barát,stb + nem tud ezzel mit kezdeni, csak azt hajtogatják : "Nincs más témád?" Na szóval, nem kell velük foglalkozni, majd megszokják -az én barátaim is megszokták-, és figyeljétek meg, ha hosszabb ideig nem szóltok a lovakról, rákérdeznek: "Mi van a lovaddal?". Eleinte engem is hülyének tartottak a sulimba, most már el sem tudnak képzelni ló nélkül. A gimibe sem csípték a mindennapos lovasélményeimet, most az 5 éves érettségitalálkozónkon a szia után elsõ kérdése szinte mindenkinek az volt: "És a lovak?"...a szülõkkel meg lehet õket szerettetni.Apu mostmár imádja õket, anyu félt, de azért veszi neki a cukrot, répát stb. Csak a tesóm gyûlöli...Ja, hónap elején apu sem, mert akkor sok pénzbe kerül.Simba

#51 calypsoo

calypsoo

    Törzsvendég

  • Moderátor
  • 1.080 hozzászólás

Közzétéve 2002 július 31. - 23:10

:D Nálunk is családi a lóvírus Posted Image Anyukámnak egyideig csak az alovasélménye volt, amikor kislánykorában felmászott egy kiscsikó hátára az utcán (kocsival ment a kanca, mellette a csikó, akit anyukám odacsalt egy villanyoszlophoz). A csikó észrevette, hogy az anyja eltávolodott és turbórajtot vett Posted Image rajtamaradt... amíg a tulaj észre nem vette :D Apukám elvileg az öttusázókkal lovagolt együtt, de aztán közbeszólt a hajózás.Az egyik hugom, járt egy évig lovazni, csak már nincs rá pénze.A kisebbik hugomat totál kezdõként felültették egy pónira (mén volt) és a hülye futószáras ürge meg akkor agyalta el a lovat a hugom alatt, mert az szórakozott (majd vágtázott mint állat). Na azóta nem ült lóra...Üdv: Calypsoo

#52 Cowgirl

Cowgirl

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 59 hozzászólás

Közzétéve 2002 augusztus 1. - 20:24

Szia Zsubaba!!!Nem a lovaglásra gondoltam!!Elfelejteetttem volna leírni???? Posted Image Posted Image :eek: A MATEKRA gondoltam. Te angol stílusban lovagolsz, nem??? Én western stílusban, úgyhogy nem is tudnálak ebbõl korrepetálni!! Meg annyira nem is vagyok jó. Szóval akkor találkozzunk, vagy sem? Cowgirl

#53 Apple

Apple

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 9.533 hozzászólás

Közzétéve 2002 augusztus 1. - 20:31

idézet:
Eredeti szerzõ: Cowgirl:Szia Zsubaba!!!Nem a lovaglásra gondoltam!!Elfelejteetttem volna leírni???? Posted Image Posted Image :eek: A MATEKRA gondoltam. Te angol stílusban lovagolsz, nem??? Én western stílusban, úgyhogy nem is tudnálak ebbõl korrepetálni!! Meg annyira nem is vagyok jó. Szóval akkor találkozzunk, vagy sem? Cowgirl[/QUOTE]nem akarok beleszólni, de én voltam az, aki a matekra panaszkodott Posted Image Posted Image amúgy ez nagy részben azért volt, mert a matektanárnõvel nem voltam "kedves", azaz nem nyaliztam neki... :D

#54 Zsubaba

Zsubaba

    Csendes Patak

  • Fórumtag
  • 10.126 hozzászólás

Közzétéve 2002 augusztus 2. - 12:54

Azért korrepetálhatnál westernlovaglásból is :D mind1én 4es voltam matekbólaz tökéletesen elég :rolleyes:

#55 Eri

Eri

    Új vendég

  • Fórumtag
  • 3 hozzászólás

Közzétéve 2002 augusztus 2. - 20:06

Sziasztok!Én eddig csak beleolvastam a témákba, Degulohoz viszont én is csatlakoznék. Én is már lassan 23 éves leszek és a mai napig nemigen fogadják el se a szüleim, se ismerõsök a "lómániámat". Igaz, volt egyszer egy kisebb balesetem, de szerencsésen megúsztam. Anyu azóta még jobban félt, a Barátomról nem is beszélve. Nagy ritkán tudok csak lovagolni járni! Pedig mindennél jobban szeretem a lovakat! Éppen ezért igyekszem mindezek ellenére megragadni az alkalmat, amikor csak tehetem!!

#56 Cowgirl

Cowgirl

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 59 hozzászólás

Közzétéve 2002 augusztus 2. - 22:28

Apple!! Zsubaba!!!Jöttök ugye Sóskútra??????? Ott találkozhatnánk. Nem????? Én úgy néz ki indulok az egyik western versenyen (nevezetesen a TRAIL KEZDÕBEN)!! Ha van kedvetek találkozni irjátok ebbe a topicba. Bocsi mindkettõtöknek a "félrenézésemért" nem tudom, hogy tudtam így félreolvasni. :mad: :rolleyes: Cowgirl

#57 calypsoo

calypsoo

    Törzsvendég

  • Moderátor
  • 1.080 hozzászólás

Közzétéve 2002 augusztus 2. - 22:45

Most lehet, hogy nekem is pszichológus kéne...Megkaptam a kedvenc lovamat... Enyém lett a Basa!!!!Eccerûen nem bírom felfogni :D Posted Image vagy mégis ????? Posted Image [url="http://"http://calypsoo_84.tripod.com"]http://calypsoo_84.tripod.com[/url]itt vannak (elég régi) képek rólam és a LOVAMRÓL!!!nem tudom ezt elhinni...(jövõhét pénteken megyünk Horvátországba, így nem leszek net közelben 1 hétig)Calypsoo

#58 Cowgirl

Cowgirl

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 59 hozzászólás

Közzétéve 2002 augusztus 2. - 22:53

Szia Calypsoo!!!!!!!!Engedd meg, hogy elsõnek gratuláljak neked!!! :D Posted Image Posted Image Posted Image Üdv a lótulajdonosok klubjában!! Posted Image Posted Image Cowgirl

#59 Apple

Apple

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 9.533 hozzászólás

Közzétéve 2002 augusztus 3. - 10:19

idézet:
Eredeti szerzõ: Cowgirl:Apple!! Zsubaba!!!Jöttök ugye Sóskútra??????? Ott találkozhatnánk. Nem????? Én úgy néz ki indulok az egyik western versenyen (nevezetesen a TRAIL KEZDÕBEN)!! Ha van kedvetek találkozni irjátok ebbe a topicba. Cowgirl[/QUOTE]Szia Posted Image Én, ha minden igaz, lenézek Sóskútra szombaton, csak az a gáz, hogy családostul megyek, meg ismerõstül, és mivel szinte egyedül én vagyok lóbolond, illendõ mellettük tartózkodnom, és ecsetelni, hogy most ippeg mit csinálnak a versenyzõk, etc, etc, de ha esetleg a paci.hu sátor felé esik az utam, istenuccse, benézek :D

#60 sheriff

sheriff

    Egyszerû fórumtag, semmi extra

  • Fórumtag
  • 4.844 hozzászólás

Közzétéve 2002 augusztus 3. - 10:47

Hát ez beszarás! Éljen! Vivát! Ihaj-csuhaj!A franc essen bele, miért nem kapok én olyan lovakat ajándékba, mint a Basa. Nagy örömed kell majd legyen benne, mert ilyen remek lóban csak nagy öröme lehet épeszû embernek. Örülök, hogy sutbavágtad félelmeidet, összeszedted (anyagi) erõidet, s felvállaltad a Basát. Kívánok neked tiszta szívbõl minden olyat, amit igazi lovas igazi lovasnak kívánhat, amikor az élete elsõ saját tulajdonú lovához hozzájut.Láttam a honlapodat. Örömmel tapasztaltam, hogy a kezdõképen egy marhaterelõ cowboyt csodálhatnak meg a látogatóid, s a logó szerû árnyékképek egyike is egy westernlovast ábrázol. Nem is gondoltam, hogy ennyire el vagy veszve. Saját ló, ráadásul virtigli arab a legjobb szériából, plusz még western iránti, tagadhatatlan vonzalomról árulkodó honlap?!?! Porfelhõ erre azt mondaná: Neköd öcsém annyi! Végöd van, mint a botnak!

#61 Zsubaba

Zsubaba

    Csendes Patak

  • Fórumtag
  • 10.126 hozzászólás

Közzétéve 2002 augusztus 3. - 11:12

Soxxerencsét (itt is) a lovadhoz Caly! Posted Image Posted Image Én nem tudok róla, hogy lemegyek-e Sóskútra, de nem valószínû. Lehet hogy valaki elrángat magával, vagy apu levisz (õ elvan a lovakkal). (MIkor is van az? Most a dátumokkal teljesen össze vagyok kavarodva... ma ugye kedd van?, vagy szerda?) :confused: Jóklegyetek! Posted Image

#62 Apple

Apple

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 9.533 hozzászólás

Közzétéve 2002 augusztus 3. - 11:55

idézet:
Eredeti szerzõ: Zsubaba:Soxxerencsét (itt is) a lovadhoz Caly! Posted Image Posted Image Én nem tudok róla, hogy lemegyek-e Sóskútra, de nem valószínû. Lehet hogy valaki elrángat magával, vagy apu levisz (õ elvan a lovakkal). (MIkor is van az? Most a dátumokkal teljesen össze vagyok kavarodva... ma ugye kedd van?, vagy szerda?) :confused: Jóklegyetek! Posted Image [/QUOTE]zsu: ehhe, ma szombat van... Posted Image télleg ennyire el vagy tájolva? Posted Image

#63 Zsubaba

Zsubaba

    Csendes Patak

  • Fórumtag
  • 10.126 hozzászólás

Közzétéve 2002 augusztus 3. - 12:29

Hát én nagyon! :eek: :confused: :D

#64 ikácska

ikácska

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 3.792 hozzászólás

Közzétéve 2002 augusztus 3. - 17:45

Calypsoo!Én is gratulálok Basához! Remélem, sok örömöd leled majd benne. Posted Image

#65 Simba

Simba

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 121 hozzászólás

Közzétéve 2002 augusztus 3. - 22:19

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!GRATULA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Ezt nekem miért nem dicsekedted magába -ja, mert amit írtam azt sem olvastad még el-!!!Hogy sikerült? Ird meg, de gyorsan!!!! Kit érdekel most az a Horvátország, a Basáról de mindent ám!!!!!!!!!!!Simba Posted Image Posted Image Posted Image Posted Image Posted Image Posted Image Posted Image

#66 calypsoo

calypsoo

    Törzsvendég

  • Moderátor
  • 1.080 hozzászólás

Közzétéve 2002 augusztus 4. - 0:38

Köszike mindenkinek Posted Image Sheriff!Errefelé a wescos még fel nem fedezett faj, ezért inkább õstatterban nyomulok, remélem majd eccer militaryban is ...Ma voltam terepen a Lovammal és ilyen a képem még most is :D :D Mercy!Magánüzi elmendegélt (legalábbis elküldtem)Huu, remélem egyszer minden lovas, lóbarát érezni fog ilyen örömöt amit most én is....JuhéééééééééééééééééÜdv: Calypsoo [ide egy nagyonboldogvagyokugrálokörömömben szmájli kellene]

#67 Zsubaba

Zsubaba

    Csendes Patak

  • Fórumtag
  • 10.126 hozzászólás

Közzétéve 2002 augusztus 4. - 10:21

Caly! Szerintem mindenki örülne, ha megtudná, hogy hogyan jutottál a lóhoz. Valahol az egyik topicban mondtad ugyanis, hogy megkaphattad volna a lovat, csak nem tudnád tartani. Mindannyian örülünk, hogy sikerült, és el tudtad vállalni. Szeretnénk mindannyian részesülni az örömödbõl, azzal, hogy OFFolod a topicomat és mindent elmondasz Basáról itt... nem magánban... itt!ÉS ezt vedd fenyegetésnek! Posted Image Posted Image Posted Image

#68 calypsoo

calypsoo

    Törzsvendég

  • Moderátor
  • 1.080 hozzászólás

Közzétéve 2002 augusztus 4. - 19:24

:D akkor egy picit offolok:Már amióta lovagolok azóta imádom az arab lovakat. 3 éve lovazok Zsejkén na azóta a Basa a szívemcsücske :D Basa 8 éves, és herélt. Szürke és meglepõen gyorsan fel tud hordani magára 10 lóra való koszt.Imád rohangálni, ugrani már nem annyira, nagyon szeretem. Shagyanak lenne bélyegezve ha bábolnai lenne... így arabfélvér sütése van. Nagyon okos, intelligens, szörnyû gyorsan tanul és rengeteg hülyeségre rá lehet venni, sokat meg maga talál ki. (ezért nem éppen rá ülnek a legszívesebben a lovasok)...Pénteken gyanútlanul megközelítettem a lovardát, bementem a házba ,az edzõm leültetett - a hír után úgyis leültem volna. Azt mondta, hogy sokat gondolkodott és jól meggondolta mit mond...Ekkor elõkapta a Basa származási lapját és a marhalevelét, és azt mondta hogy nekem adja a pacit, mert tudja hogy nagyon szeretem, más nem nagyon lovagolja, és fogadjam el mint érettségi ajándékot..... (meg ugye másként megy az ember egyetemre, ha van egy lova - mondta õ)Szóhoz nem jutottam (rögtön elkezdtem volna, hogy miért nem lehet... pénz..ilyenek, sajnos vissza kelett utasítanom régebben nem is egyszer ezt az ajánlatot).Ekkor jött a második felvonás, ugyanis a kedves edzõm - nevezzük nevén mert megérdemli: Szõcs Csaba - szóval azt mondta, hogy a ló haszonbérleti joga legyen az övé, hogy heti 2-3-szor mások is ráülhessenek a lóra, és persze ugyanúgy számíthasson rám a lovardában mint eddig... Így õ lemond a bértartásról (ledolgozzuk).Na ekkor volt az a pont, hogy hiába próbáltam visszatartani, elsírtam magam (persze örömömben).Természetesen a körmölés és oltások díját fizetni fogom Posted Image Ez reggel volt, és kb. akkor kezdtem felfogni amikor hazafelé vezettem, meg persze másnap reggel amikor a LOVAMHOZ kimentem és elémjött (sohasem tett ilyet azelõtt, pedig most sem vittem neki semmi finomságot).Érdekes módon délután amikor az egész család kijött lovat nézni, (éppen a Basát pucoltam és körémgyûltek a lovak), a Basa elment a többiektõl egyenesen a kapuhoz, és hagyta magát megszeretgetni/megcsodálni mintha érezte volna... amúgy "idegenekhez", de még hozzám sem szokott odajönni így spontán, ez a ló tudott valamit :D SzijasztokCalypsoo [ 04 Agusztus 2002, 19:30: Az üzenetet átszerkesztette: calypsoo ]

#69 Banya

Banya

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 96 hozzászólás

Közzétéve 2002 augusztus 5. - 10:51

Szia zsezse!Nagyon szerencsés ember vagy, hogy ilyen szüleid vannak!Az én férjem nem ilyen szerencsés! Õ is 9 hónaposan kezdte a szódás fogaton! De õt a szülei nem támogatták sõt inkább lenézték "lókupecnek " nevezték, és mindenben gátolták. Pedig jól tanult. Aztán az önbizalmát sikerült letörniük, pedig egy igazi lóratermett tehetség minden elfogulatlanság nélkül, csak mire megtalálta a megfelelõ hátteret, bíztatást,(becses személyemben) addigra megérkezett az utánpótlás (a kisfiunk, majd kislányunk). De nem adom fel, egyszer még sokra viszi, vagy lehet valamelyik lurkó.

#70 Ilusta

Ilusta

    Törzsvendég

  • Moderátor
  • 8.740 hozzászólás

Közzétéve 2002 augusztus 5. - 12:58

Calypsoo!Nagyon nagy gratula a lovadhoz!És még nagyobb gratula az edzõdnek!Sajnos nagyon kevés ilyen nemeslelkû ember él a Földön! Nagyon szerencsés vagy, és legyél ezután is, szívbõl kívánom!

#71 Menches

Menches

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 798 hozzászólás

Közzétéve 2002 augusztus 5. - 13:00

Sziasztok Lovasok! Elsõsorban gratulálni szeretnék Calypsoonak! 2 sorban megcsipet 1 darázs,hogy fogok így délután lovagolni? Ha van Tolna megyei jelentkezõ,kérem irjon, lovagolhat helyetem egész héten. Üdv Menches!

#72 Banya

Banya

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 96 hozzászólás

Közzétéve 2002 augusztus 5. - 13:40

Szia Calypsoo!Csatlakozom az elöttem szólókhoz!És közben nagyon irigyellek!

#73 Zsubaba

Zsubaba

    Csendes Patak

  • Fórumtag
  • 10.126 hozzászólás

Közzétéve 2002 augusztus 5. - 15:40

Menches! Hát hol csípett meg a darázs, hogy nem tudsz lóra ülni? :eek:

#74 Menches

Menches

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 798 hozzászólás

Közzétéve 2002 augusztus 5. - 15:46

Szia Zsubaba! A kezemen,a legszebb ujjamon.És sajnos kényes vagyok az ilyenre. Üdv Menches!

#75 Zsubaba

Zsubaba

    Csendes Patak

  • Fórumtag
  • 10.126 hozzászólás

Közzétéve 2002 augusztus 5. - 16:05

Melyik az a legszebb ujjad? Középsõ tán? Posted Image És nagyon feldagadt?Nem baj, egy kézzel is lehet lovazni, nem? tongue.gif

#76 Menches

Menches

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 798 hozzászólás

Közzétéve 2002 augusztus 5. - 16:27

Szia Zsubaba!Igen az,és megdagadt,és valóban lehet 1 kézzel is.De,én idomitok,ahhoz peddig nem árt 2 kéz,inkább sajnálj,1etlen tanulom sincs ithon.Szóval gáz van. Ha ráérsz,gyere lovizni,van mirre felmászni.Üdv Menches!

#77 Zsubaba

Zsubaba

    Csendes Patak

  • Fórumtag
  • 10.126 hozzászólás

Közzétéve 2002 augusztus 5. - 16:33

Rá ugyan nem nagyon érek rá. Meg pesti is vagyok. És neveletlen is vagyok, mert nem tanultam meg a megyéket, és nem tudom hol van tolna megye...:/ :)De mennék én szívesen, csak hogy segíthessek... ;)

#78 Menches

Menches

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 798 hozzászólás

Közzétéve 2002 augusztus 5. - 16:40

Szia Zsubaba !Tolna megye töled délre található,vagyis lefelé.Na jó megbocsátok,de stoppal 2-3 óra alatt Szekszárdra érhetsz.Onnan már visszlek.Üdv Menches!

#79 Zsubaba

Zsubaba

    Csendes Patak

  • Fórumtag
  • 10.126 hozzászólás

Közzétéve 2002 augusztus 5. - 16:43

Szia Menches! Hányszor fogsz ma még köszönni nekem? :D Amúgy tényleg mennék, csak nem engednek el, meg nincs idõm se :( Azért gyógyulgassál! ;)

#80 Zsubaba

Zsubaba

    Csendes Patak

  • Fórumtag
  • 10.126 hozzászólás

Közzétéve 2002 augusztus 5. - 16:44

Ajajj bent maradtak a smiley-k... Hux bocsáss meg!!! Könyörgöm!!! Posted Image