Ugrás a tartalmakhoz


Fotó

Vas megyeiek ide!


  • Please log in to reply
5373 válasz a témához

#41 fehér bölény

fehér bölény

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 690 hozzászólás

Közzétéve 2005 január 28. - 21:54

Nane!!!Légyszi mégegyszer küld el az email címedet mert eltünt a gépembõl.Hihi! [url="http://"http://WWW.lovas.lap.hu,Magyar"]WWW.lovas.lap.hu,Magyar[/url] oldalak,Appaloosa-t keresd.

#42 hihi

hihi

    Törzsvendég

  • Moderátor
  • 4.923 hozzászólás

Közzétéve 2005 január 28. - 22:02

Nem jeleníthetõ meg. :(

#43 fehér bölény

fehér bölény

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 690 hozzászólás

Közzétéve 2005 január 28. - 22:09

[url="http://"http://www.lovas.lap.hu"]www.lovas.lap.hu[/url] Utána a Western ablakba megkeresed az Appaloosa Ranch-ot.Ha bejött sikíts vissza!

#44 fehér bölény

fehér bölény

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 690 hozzászólás

Közzétéve 2005 január 28. - 22:13

Nane ha megkaptad a képeket jelezz!Mondjukúgy,hogy nyíhahahahaha!

#45 nane

nane

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 105 hozzászólás

Közzétéve 2005 január 28. - 22:29

CIAAAAAAAAAAAAAAAAAAA'Tegnap küldtem magánüzit megkaptad?Még nem igazán mennek a dolgok majd belejövök. Sárffyék oktatnak is? Érik az a telefon.

#46 nane

nane

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 105 hozzászólás

Közzétéve 2005 január 28. - 22:51

hihi megtaláltad õket?

#47 fehér bölény

fehér bölény

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 690 hozzászólás

Közzétéve 2005 január 28. - 22:54

Igen szoktak,de hívd fel õt telefonon.Az elõbb küldtem képeket a kancáról. Hihi mi újság?Sikerült?Nane a tegnapi üzid éppen most jött meg,arra küldtem a képeket.Már máskor is elõfordult,hogy több napot késtek az emailek.

#48 fehér bölény

fehér bölény

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 690 hozzászólás

Közzétéve 2005 január 28. - 23:03

Te nane! szerintem megtalálhatta mert nem talál ide vissza.

#49 nane

nane

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 105 hozzászólás

Közzétéve 2005 január 28. - 23:07

FB!Megkaptam a képeket nyihahaaa. Te ennek a lúnak milyen szeme van? Hát nem is tudom nekem annyira nem jön be. Megveszed? nincsenek képeid az új kancádról?

#50 nane

nane

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 105 hozzászólás

Közzétéve 2005 január 28. - 23:10

ja abba a honlapba én is bele szoktam keveredni.De lehet hogy már úton van . Egyszer én is lemegyek.Szép a hely?

#51 fehér bölény

fehér bölény

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 690 hozzászólás

Közzétéve 2005 január 28. - 23:20

Albíno szemü.Tipikus fajtajelleg.Hogy szép hely e?Mármint Szõce vagy a lovasudvar.Semmi különös nincs benne,de a terep nem tudom milyen mert arra még nem lovagoltam.De kaptam egy nagyon szives meghívást.Én kétszer voltam lennt elõször ménlesen utána kancalesen de nem jött össze egyik sem.Majd talán harmadikra.

#52 nane

nane

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 105 hozzászólás

Közzétéve 2005 január 28. - 23:30

A lovasudvarra gondoltam. Harmadikra veled tartok téged má úgyis ismernek.

#53 fehér bölény

fehér bölény

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 690 hozzászólás

Közzétéve 2005 január 29. - 9:14

Csak nemtommikor megyek.Rz a hihi úgy eltévedt mint a p...a.

#54 mac

mac

    irka-firka

  • Fórumtag
  • 341 hozzászólás

Közzétéve 2005 január 29. - 13:15

Érdemes elmenni Szõcére. Lehet sok okosságot tanulni, meg a Tamást is érdemes megismerni, csak úgy magáért.Ha mentek, szóljatok, én meglehetõsen bejáratos vagyok hozzájuk, megaztán kell egy kis helyismeret a közlekéshez, mert néha az út olyan, hogy a szántóföld kényelmesebb.

#55 fehér bölény

fehér bölény

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 690 hozzászólás

Közzétéve 2005 január 29. - 17:19

Nane milesz azzal a csõdörrel?

#56 safranek

safranek

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 238 hozzászólás

Közzétéve 2005 január 29. - 17:59

idézet:
Eredeti szerzõ: mac: Érdemes elmenni Szõcére. Lehet sok okosságot tanulni, meg a Tamást is érdemes megismerni, csak úgy magáért.Ha mentek, szóljatok, én meglehetõsen bejáratos vagyok hozzájuk, megaztán kell egy kis helyismeret a közlekéshez, mert néha az út olyan, hogy a szántóföld kényelmesebb. [/QUOTE]Arról nem is beszélve,hogy ha nélkülem megy bárki oda, olyat hagy ki(tatteros a kapaszkodóson.. Posted Image ).Ha másért nem,ezért érdemes.

#57 mac

mac

    irka-firka

  • Fórumtag
  • 341 hozzászólás

Közzétéve 2005 január 29. - 19:15

Saf, b+, maj' megláttyuk, ha odaérünk. Remélem, nem csak most nagy az arcod... Posted Image Posted Image

#58 hihi

hihi

    Törzsvendég

  • Moderátor
  • 4.923 hozzászólás

Közzétéve 2005 január 29. - 22:06

Itt vagyok, csak le kellett tegnap másznom a netrõl, mert nyûgös volt a gyerkõc.Megtaláltam, köszi, rájöttem, hogy már beszéltem is vele (e-mail).ha meglesz végre az új gépem, megyek oda fotózni.

#59 Guest_Tigerwonder_*

Guest_Tigerwonder_*
  • Guests

Közzétéve 2005 január 30. - 10:12

Én is mennék Veletek! Úgy hallottam biztos helyrõl hogy a lovaik olyan genetikai állománnyal rendelkeznek, ahol az õsök közt minimum két világbajnok van. Barátaimtól tudom, hogy egy nagyon jó teljesítményü ménjüket( Pintas Top Reward) EB harmadik Reiningben!!, Int. Nac. Osztrák bajnokság stb. sajnálván a lovat, de zokszó nélkül kiheréltették, mert az utódok nem hozták az elvárt formát. Így persze egy csodálatos herélt lett a lóból és boldogan élheti az életét a többi lovak között.

#60 mac

mac

    irka-firka

  • Fórumtag
  • 341 hozzászólás

Közzétéve 2005 január 30. - 10:53

Hello Tiger!hogysmint? [ Január 30, 2005, 09:55: Az üzenetet átszerkesztette: mac ]

#61 Guest_Tigerwonder_*

Guest_Tigerwonder_*
  • Guests

Közzétéve 2005 január 30. - 12:05

Behavazva is " oroszlánnak" örzem magam .Köszönöm a kérdésed!Most már csak Ultimó hiányzik!De nagyon kevesen vannak itt vasiak!?Big-Mac vajon miért?

#62 mac

mac

    irka-firka

  • Fórumtag
  • 341 hozzászólás

Közzétéve 2005 január 30. - 13:40

Ultimo dolgoz.Majd, ha felépült a háza Perenyén, lesz neki mikros netje. Majd akkor õ is itt lesz.

#63 mac

mac

    irka-firka

  • Fórumtag
  • 341 hozzászólás

Közzétéve 2005 január 30. - 13:42

Ja, meg még eszembe jutott (mint a légynek a segge, amelyik szélvédõnek ütközik), hogy valamikor tavasszal kellene egy össz-vasi hejehuját tartani. Ismerkedés, italozás, stb.

#64 nane

nane

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 105 hozzászólás

Közzétéve 2005 január 30. - 14:12

Mármint személyesen gondoltad megmutatni az utat mac? Sárffyék meg biztosan örülnének ha csapatostól rontanánk rájuk. Amúgy tavasznál elöbb nem gondoltam moccanni épp elég itthon a lovakra fagyni.Amúgy az italozás nem rossz ötlet csak nem tudom kit hívnál meg. Bár lassan gyarapodunk. Üdv Tiger!Bölény melyik csõdörre gondolsz?

#65 mac

mac

    irka-firka

  • Fórumtag
  • 341 hozzászólás

Közzétéve 2005 január 30. - 16:05

idézet:
Eredeti szerzõ: nane: ...Sárffyék meg biztosan örülnének ha csapatostól rontanánk rájuk. [/QUOTE]Én _biztos vagyok benne_, hogy örülnének.
idézet:
Amúgy tavasznál elöbb nem gondoltam moccanni épp elég itthon a lovakra fagyni.Amúgy az italozás nem rossz ötlet csak nem tudom kit hívnál meg. Bár lassan gyarapodunk. [/QUOTE]Nos, azt hiszem, (nem számoltam össze), vagyunk annyian, hogy _bármely_ kocsmába félelem nélkül mehetnénk:)Meghívni? Aki jön. Posted Image

#66 fehér bölény

fehér bölény

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 690 hozzászólás

Közzétéve 2005 január 30. - 16:10

Amit hirdet asszem liviakonrád.Ilyen olcsón még nem hallottam még 3 éves ménrõl.De azért jól megkéne nézni.Ha majd nekem is lesz csikóm eljöttök /All. family/ majd megnézni?

#67 nane

nane

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 105 hozzászólás

Közzétéve 2005 január 30. - 17:44

CSákó bölény felébredtél?LK lova gyönyörû de nekem fiatal és nyers is. Azért lehet hogy rákérdezek nincs é ugyanilyenje öregebb évjáratban. Milyen volt a tegnapi buli?A legújabb gyermekedre mi is kíváncsiak vagyunk,na meg arra is hogy milyen lótenyésztõ vált belõled. Posted Image Látod alakul a szõcei csapat úgyhogy lécci!Mac! kíváncsi leszek a kezdeményezésre!!!!

#68 fehér bölény

fehér bölény

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 690 hozzászólás

Közzétéve 2005 január 30. - 20:46

Uff!!! majd összehozom!Nem vót rossz,de egy kicsit lightos volt.Csepregi Éva volt a sztárvendég.Asszem ezzel mindent megmondtam.Ráadásul 3x visszatapsolták.

#69 mac

mac

    irka-firka

  • Fórumtag
  • 341 hozzászólás

Közzétéve 2005 január 30. - 22:34

idézet:
Eredeti szerzõ: nane: Látod alakul a szõcei csapat úgyhogy lécci!Mac! kíváncsi leszek a kezdeményezésre!!!! [/QUOTE]Akkor vegyük úgy, hogy most meghirdetem:Tehát:Tavasszal (mondjuk áprilisban) egy közösségileg kiválasztott helyen összejön a vasiak színe-virága, oszt jó nagy mulatozás és ismerkedés lesz.Aki akar jön, aki nem-nem.Jelentkezési lökdösõdés iiiiiiiiindul!

#70 fehér bölény

fehér bölény

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 690 hozzászólás

Közzétéve 2005 január 31. - 15:00

Idegenlégiósokat felvesztek?

#71 mac

mac

    irka-firka

  • Fórumtag
  • 341 hozzászólás

Közzétéve 2005 január 31. - 15:59

Ha nem nagyon idegen Posted Image

#72 Guest_Tigerwonder_*

Guest_Tigerwonder_*
  • Guests

Közzétéve 2005 január 31. - 16:15

Hi Mac! Szerintem egy Bölény az nem idegen egy Appaloosa Ranchon füleg ha fehér! Én meg talán beleférek a csapatba ha nagyon aranyosan megkérlek?

#73 mac

mac

    irka-firka

  • Fórumtag
  • 341 hozzászólás

Közzétéve 2005 január 31. - 18:04

Hmmmm... Mennyire csillognak és csörögnek azok az aranyak? Posted Image Sztem egy bölény még jól is néz ki egy mulatságon, csak aztán ne jöjjenek az indiánok...

#74 Guest_Tigerwonder_*

Guest_Tigerwonder_*
  • Guests

Közzétéve 2005 január 31. - 18:29

Hat felére se mint Judas ezüstjei! De beszélhetünk róla! Tört arany is megteszi?

#75 nane

nane

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 105 hozzászólás

Közzétéve 2005 január 31. - 20:18

A légiósokat nem szabad kihagyni mert szeretnek mulatni.Igaz Böl? Amúgy csak mellékesen megjegyzem ennek a bölénynek saját indiáncsapata van.

#76 mac

mac

    irka-firka

  • Fórumtag
  • 341 hozzászólás

Közzétéve 2005 január 31. - 21:32

Mindenesetre, ahogy látom, nincs nagy tolongás. Sebaj, majd egyedül iszom (Bocs Tigrincs, veled)(Ja, meg a Saf pajti is beszáll, azthiszem... gondolom... talán... esetleg...)

#77 fehér bölény

fehér bölény

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 690 hozzászólás

Közzétéve 2005 január 31. - 21:33

Uff!!!Jól beszélsz!!! Akár egy bölénycsordát is vihetnék!

#78 nane

nane

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 105 hozzászólás

Közzétéve 2005 január 31. - 22:09

most ezt meg mér mondod,hogy nincs tolongás.Bölény szerez egy buszt jönnek a gyõr környékiek. itt felvesz vasiak tovább szõce.útközben beitaloz van jó kis gencsi guggolós borunk így mindent elintézünk egy nap alatt:régiós ismerkedést,helyi találkozót,csoportos túrát stb. no para tongue.gif

#79 hihi

hihi

    Törzsvendég

  • Moderátor
  • 4.923 hozzászólás

Közzétéve 2005 január 31. - 23:01

macMi az a mikros net?

#80 Guest_Tigerwonder_*

Guest_Tigerwonder_*
  • Guests

Közzétéve 2005 február 1. - 4:29

Mikros net az az amikör két mikrosütõt összekötsz és úgy sütöd a sütnivalódat! (vagy ez nem is az) Akkor bocsika!Bus az jó! Én meg hogy teljes legyen az öröm elmegyek Csornára és beállok a bölények közé akkor majd ugyis megváltozik a mondás hogy Farkas báránybõrben, nemnem Tigris lesz bivalybõrben ebbe biztos lehettek!!!