Ugrás a tartalmakhoz


Fotó

A puli és kedvelõi


Ez a téma archivált. Nem tudsz archivált témához hozzászólni. Ha szeretnéd újranyitni, keress meg egy moderátort, vagy admint.
92 válasz a témához

#81 hihi

hihi

    Törzsvendég

  • Moderátor
  • 4.923 hozzászólás

Közzétéve 2011 március 7. - 8:36

Ez a rossz nevelésbõl adódik. Viszont próbálkozhatsz, pl, Elõször megtanítod,hogy menjen a helyére ha rászólsz. Vagy a "marad" parancsra. Mielõtt kinyitod a kaput, rászólsz, és csak utána lépsz ki.

#82 Saby

Saby

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 4.953 hozzászólás

Közzétéve 2011 március 7. - 9:07

Én is nevelési problémára szavazok. Nálunk mind az öt visszahívható volt, és azt is nagyon szépen megtanulták, hogy amikor a kocsival be-ki állunk, akkor a teraszon kell maradniuk, stb stb. Bár Bagó kutyám most "vénségére" hülyül meg, múltkor a foxival felfokozott állapotban örömködtek, félig nyitva volt a gyalogos kapu, és úgy gondolta, hogy a helyzet megkoronázásaként kirohan az utcára :D De ilyet szerintem még életében nem csinált :D Én nem tartom amúgy különösebben nehéz kutyának õket, de mégis viszonylag könnyen el lehet baltázni a dolgot, nem véletlenül van annyi harapós, hibbant puli is :( Csak a mellettünk lévõ utcában van kettõ, ami kijár a szar kerítésen és az a szórakozásuk, hogy a járókelõket próbálják elkapni

#83 Saby

Saby

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 4.953 hozzászólás

Közzétéve 2011 március 7. - 12:24

Más:

Komoly :) http://velvet.hu/blo...erg_pulit_vett/

(a gyp-s kommentek is megérnek egy misét....)

#84 pacika8

pacika8

    Új vendég

  • Fórumtag
  • 18 hozzászólás

Közzétéve 2011 március 7. - 22:05

Akkor jól gondoltam :/ Köszi a válaszokat! Hihi: Azokat már mind tudja, legalábbis bent. .. csak kint szelektív a hallása :DDDD Egyébként õ az elsõ kutyánk, lehet, hogy nem volt jó választás a puli, de nélküle már nem tudnánk elképzelni az udvart, olyan kis aranyos, ahogy mindent kommentál, meg megsértõdik mindenen :D :D Mert õ nem kutya, hanem puli ;)

#85 Szuki

Szuki

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 77 hozzászólás

Közzétéve 2011 március 9. - 14:05

Sziasztok! Nekem is pulim van :) õ november 22én lesz 8 éves, mi is minden tavasszal levágjuk a szõrét mert ha nem akkor egész nyáron csak liheg és liheg. :dev: A neve Izsóházy Shadow az anyuja és apuja törzskönyves, de õ nem csak fajtiszta de ez nem si nagyon számít nekem. Az egyik karácsonyra kaptam a szüleimtõl és egyenesen imádom. :kir: Én is ki szoktam vinni sétálni az erdõre de a városban nem lehet mert már ha meglátja a pórázt és a nyakörvet az oldalára fordul és úgy tesz mint aki "meghalt". Ezért csak be a kocsiba és ki az erdõben és séta, de nagyon szófogadó nem menne mellõlem semmi pénzért :ang: volt olyan hogy elszaladt vagy 10 méterre vissza nézett nagyon távolnak tûntem neki és egybõl szaladt vissza hozzám. :) Szeretnék hozzá egy fehér kislány pulit, ha valaki tud a közelben Nyíradony közelében akkor szóljon. :ang: köszi! :kir:

#86 hihi

hihi

    Törzsvendég

  • Moderátor
  • 4.923 hozzászólás

Közzétéve 2011 március 9. - 18:05

Tincses Kincsem Kennel?

#87 pacika8

pacika8

    Új vendég

  • Fórumtag
  • 18 hozzászólás

Közzétéve 2011 március 9. - 19:22

Mi Nyírkarászból hoztuk, de ott csak feketék voltak :) (Lehet h azóta már fehérek is vannak, nem tudom)

#88 Szuki

Szuki

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 77 hozzászólás

Közzétéve 2011 március 10. - 19:23

Hûûû nem tudom h merre van de meglesem útvonaltervezõn :) azért köszi a tincses kenelrõl nem hallottam még :/

#89 hihi

hihi

    Törzsvendég

  • Moderátor
  • 4.923 hozzászólás

Közzétéve 2011 március 10. - 20:02

A google a barátod. :)

#90 pacika8

pacika8

    Új vendég

  • Fórumtag
  • 18 hozzászólás

Közzétéve 2011 március 12. - 19:49

Nyírkarász - Nyíradony :D Gondoltam vmerre arra lehet ;DDDDDDDDDD

#91 Szuki

Szuki

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 77 hozzászólás

Közzétéve 2011 március 13. - 15:10

Kb 58 km-re van tõlem :D de na :) azért köszi ^^

#92 rider

rider

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 195 hozzászólás

Közzétéve 2011 május 30. - 15:57

Sziasztok pulisok! :)

Nekem is van két pulim, egy fekete szuka és egy fehér kan. Már 2 alom volt nálunk és épp most érkezik a 3. :)

Itt vannak friss képek róluk: :) (Az albumot folyamatosan frissítem.)
http://www.flickr.co...ith/5776002299/

Ha majd oda kerül a sor, akkor eladóak lesznek. Remélem még kipottyant egy-két fehéret is. :)

#93 Kistáltos

Kistáltos

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 8.053 hozzászólás

Közzétéve 2012 október 9. - 13:52

Ismerõsömnél 6 hetes kan pulikölyök gazdát keres. A kutyus fehér színû, fajtatiszta. Érdeklõdni a 704280600 telszámon.