Ugrás a tartalmakhoz


Fotó

Elveszett, rég láttam, keresem


  • Please log in to reply
806 válasz a témához

#41 sarolta

sarolta

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 593 hozzászólás

Közzétéve 2003 június 6. - 19:16

Keresem azokat a régi ÁSEseket,akik kb.1993-1996 között jártak oda!Fõként nagyon jó lenne hallani róluk:LINDA,DIA,PANKA,ALEXI VIKI!!!Lányok,ha valaha jártatok is erre,jelentkezzetek!Itt sarolta a nevem,egyébként VANDA vagyok!

#42 moly

moly

    Angyal

  • Fórumtag
  • 622 hozzászólás

Közzétéve 2003 június 7. - 13:24

Dudesz!Nem vagyok biztos benne, vagy inkább remélem, hogy nem[url="http://"http://kep.tar.hu/konyvmoly/images/pic2477756.jpg"]õt keresed[/url] . Akit én ismertem, a képen látható ló, Babylon nevû kanca, Bakonybélben lakott, két vagy három csikója is született ott (gyönyörûek!), de tavaly meghalt. Ha viszont valóban róla írtál, akkor vígasztaljon, hogy nagyon jó helye volt, hatalmas legelõk, szabad, hegyi patak, árnyas fák, dombok és társak. Soha nem volt megkötve és bezárva ott. Üdvözlettel:moly

#43 moly

moly

    Angyal

  • Fórumtag
  • 622 hozzászólás

Közzétéve 2003 június 9. - 13:19

Még mindig keresem [url="http://"http://kep.tar.hu/konyvmoly/images/pic2489422.jpg"]õt[/url].A sütése CD 1 / 345 . Fogoly - Andalgó gyerek, 1991. június 30-án született Hódmezõvásárhelyen. Ugróló volt, amikor még ismertem. [ Március 08, 2004, 11:25: Az üzenetet átszerkesztette: Zsuzska ]

#44 Simba

Simba

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 121 hozzászólás

Közzétéve 2003 július 28. - 22:27

:confused: Keresem ;) MILKÁT ;) !1995-ben született, sötétpej kanca. Fején kis virág ami csikókorában kb: 9 szál fehér szőrt jelentett/.Sütése Kisbéri, tehát KB.anyja: Gyöngyöm, apja: SzikrázóHa tudtok róla valamit, léccci segítsetek!!!!!!Simba

#45 Zsubaba

Zsubaba

    Csendes Patak

  • Fórumtag
  • 10.126 hozzászólás

Közzétéve 2003 július 29. - 10:00

Szia Simba! Van két Milka a lónévnaptárban; egyikről van kép is: [url="http://"http://www.freeweb.hu/zsubaba/milka.jpg"]http://www.freeweb.hu/zsubaba/milka.jpg[/url]Egyiket te kérted, (a képet is te küldted?)Unicorn egy ATV kancát ismert, akinek szintén ez a neve: "Unicorn Törzsvendég Tag # 116 elküldve Február 21, 2003 12:20 --------------------------------------------------------------------------------ki rakta fel Milkát ápr 15-re? ismertem egy Milka nevû fekete, jegytelen atv kancát. ha még él, asszem 21 éves lenne. "A másik nevet Palomino kérte, talán ő küldte a képet? Ennyit tudtam segíteni ;) Remélem megtalálod Milkát!

#46 silvanus

silvanus

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 484 hozzászólás

Közzétéve 2003 augusztus 6. - 17:04

Megbízásból keresem Teszárik Jánost, a Kapomány nevû ló gazdáját, akinek a Magonc nevû vitorlás egyesülete van. Magánban vagy emilben is írhattok. Köszi Posted Image

#47 Simba

Simba

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 121 hozzászólás

Közzétéve 2003 augusztus 11. - 23:09

Sziasztok!Zsubaba köszi a segítséget!...de sajna nem ismerem fel, mert kb: 8 hónapos volt mikor utoljára láttam, éshát az már elég régen volt, de szerencsére hasonlít. Nem tudnád megmondani ki tette fel, v. ki a gazdája? Simba

#48 Zsubaba

Zsubaba

    Csendes Patak

  • Fórumtag
  • 10.126 hozzászólás

Közzétéve 2003 augusztus 12. - 8:17

Hát mivel Unicorn ATV kancáról beszélt, így gondolom, nem õ az a Milka, akit keresel.Palomino küldte a képet, mint utólag rájöttem, úgyhogy szerintem tõle érdeklõdj!

#49 Porfelhõ

Porfelhõ

    Tündércsávó

  • Fórumtag
  • 3.771 hozzászólás

Közzétéve 2003 augusztus 27. - 19:14

Rég láttam Kátyát. Õ nem ló. Fórumos. Hol a bánatba' van? Aki nem ismerte, az egyik legjelentõsebb fórumos nyelvújítóról van szó, tõle tanulhattuk a sublintás szavunkat. Hozzáfogható nyelvújítónk már csak egy van, Barefoot, akinek a röfönyézni szavunkat köszönhetjük. [ Agusztus 27, 2003, 19:15: Az üzenetet átszerkesztette: Porfelhõ ]

#50 Artin

Artin

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 2.886 hozzászólás

Közzétéve 2003 szeptember 1. - 18:24

Lovak, illetve eredmények kerestetnek!Itt bújom a netet már mióta, de nem találok semmit.Konkrétan: 2 lovat keresek: Úrilány, illetve Katang. Mindketten kb. 1932-36 között (jó tudom, hol van az már) mentek sikeresen a Ludovika színeiben -ígyhát úgy gondolom militaryban.Aki tud valamit arról, hogy hol kérdezõsködjek, vagy tud valamit róluk az plíz írjon!!! -Ha csak a lovas nevével lehetne rákeresni az is jó lenne!Elõre is meghívom 1í Posted Image -ra azt aki tud segíteni!!! Kösssssz!

#51 nesi

nesi

    Új vendég

  • Fórumtag
  • 1 hozzászólás

Közzétéve 2003 szeptember 11. - 21:01

Keresem a volt barátomat!Ki tud róla? Farkas Ferenc, lovas és íjász edzõ.Már hónapok óta nem tudok róla, valószínû lovas berkekben mozog. Ha valaki tud róla valamit, kérem írjon!balasika@freemail.hu

#52 kiwi2

kiwi2

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 872 hozzászólás

Közzétéve 2003 szeptember 20. - 11:23

Eredeti szerzõ: silvanus: Megbízásból keresem Teszárik Jánost, a Kapomány nevû ló gazdáját, akinek a Magonc nevû vitorlás egyesülete van. Magánban vagy emilben is írhattok. Köszi  Posted Image 

Szia!Nem tom írt-e már neked valaki.Akit keresel,az aranypatkóban lovagolt.(vagyis nem õ,hanem a barátnõje/élettársa/felesége... Õt Császár Diánának hívják.A Kapit tavaly õsz vége felé elvitték asszem a Szentendrei szigetre.Ott keresd õt.Tel számot nem tudok adni,de lehet,hogy Frankie-nek megvan

#53 bonny

bonny

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 49 hozzászólás

Közzétéve 2003 október 21. - 14:29

Még mindig nem adtam fel a reményt, hogy megtalálom Tüzest (Mónit). Annyit tudok, hogy Tatabányán volt 2000-ben. 9 éves nyári fekete kanca, kb 150 centi, csillagja van. Nincs sütése. Valószínûleg kocsislónak használják. (Az illetõ, aki eladta, híres lókupec, valamilyen Elemér.)Kérlek benneteket (elsõsorban a tatabányaiakat), hogy ha bármit tudtok szeretett lovamról, segítsetek, hogy megtaláljam!

#54 Méz

Méz

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 5.207 hozzászólás

Közzétéve 2003 október 23. - 19:33

Én egy Jakab nevû hatalmas sárga hidegvérû ló után érdeklõdöm, aki Zsámbékon, a Szent György lovardában dolgozott 1992 táján, és fehér nyerge volt. Valószinûleg már nem él, de tudni szeretném, mi lett a sorsa. Aki tud róla bármit, az írjon. Köszönöm.

#55 Mango

Mango

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 71 hozzászólás

Közzétéve 2003 november 24. - 18:34

Sziasztok!!Egy herélt haflingit keresek, 6éves, kb két hete adták el, illetve cserélték.Állítólag Fótra vitték és egy kislány lovagolja. Aki tud róla vmit írjon!!Köszi!!Az elõbb kihagytam, hogy a pacit Burkusnak hívják.Aki tud vmit róla mindenképp írjon!! [ Január 11, 2004, 10:38: Az üzenetet átszerkesztette: Zsuzska ]

#56 andika1

andika1

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.993 hozzászólás

Közzétéve 2003 november 27. - 9:46

MANGOSzia,sajnos nem tudom most hol van,de régen--éve a Petneházy lovasklubban volt..MNem tudom segit-e valamit...Sok sikert!Pussz

#57 Sekhnemet

Sekhnemet

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 92 hozzászólás

Közzétéve 2003 november 28. - 18:57

Sziasztok!Én egy Jutka nevû 1993-as születésû pej sodrott kancát keresek. Sütése: bal oldal:TA 93 jobb oldal:2930Úgy 4-5 éve adták el Döbröközre. Állítólag nemrég még egy baranyai erdészetnél volt.Elõre is köszi a segítséget!

#58 KRISZ

KRISZ

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 32 hozzászólás

Közzétéve 2003 december 2. - 17:35

Merész Csillag nevû Angol Telivérrõl ha valaki tud valamit akkor írjon.Köszi K.

#59 Stokley

Stokley

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 194 hozzászólás

Közzétéve 2003 december 11. - 0:33

SZiasztok!!Jó pár éve,1997-98 környékén jártam lovagolni a XVIII.kerben egy lovardába,a Szarvascsárda tértõl nem messze lévõ benzinkúthoz.Jártam egy darabig,de 3 hónapig kb nem tudtam menni,aztán kinéztem és már tök más társaság volt kint. Az elõzõ lovardatulaj állítólag valahova elköltözött.A fickót Deák Istvánnak hívták asszem, a Deák biztos,az István nem :)Idõsebb, cowboy forma a pasas, hosszú szakállal Posted Image Nem tudja valaki merre lehet most megtalálni?

#60 Dóri

Dóri

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 508 hozzászólás

Közzétéve 2003 december 18. - 18:06

Sziasztok!Én ismerem a Deák Istvánt!!!!Én 2 évig lovagoltam nála(18.kerület,Keresztúr-Park volt a neve)de aztán nemrég megszuünt az a lovarda.Lovak onnan:Matyi,Vezér,Sebes,Lola,Móni...Ismeritek õket???Sza ott ültem elõször lovon,amikor a Deák István futószárazott a Lolán.Aztán már csak keveset lovagoltam nála,mert elköltözött.Szabadszálláson csinált tábort és én oda jártam táborba,átvitte a Lolát meg a Mónit.Mondjuk asszem még a tábor után visszajött a Keresztúr-Park loviba,de ebbe nem vagyok biztos.Aztán mikor elment a Deák,a Lacikához jártam lovagolni,és legtöbbx a Matyin lovagoltam.Aztán amikor megint táborba mentem,mondta a Deák,hogy volt szivinfarktusa és hogy már "vigyáz" magára.Aztán kb. 3 éve anyukám felhivta a még régebben megadott telefonszámán,és azt mondták be a telefonban,hogy ilyen szám nem létezik.Azóta semmit sem tudok róla,eltünt,nem tudjuk mi lehet vele. :rolleyes: De azért kicsi a világ,hogy ennyien ismereitek! :D

#61 Agika

Agika

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 53 hozzászólás

Közzétéve 2003 december 20. - 2:00

Sziasztok!Én Linosz-t (s. pej, hókás, herélt, cob tipus) és Lillá-t (pej, kanca, MFV, lusta Posted Image ) keresem, 1999. decemberben még biztos, hogy Budakeszin voltak Deézsi Árpinál (asszem Calypsoo ismeri); lehet, hogy Nagykovácsiba kerültek. Nagyon érdekelne milyen a soruk, rajtuk lovagoltam elõször!Köszi: Ágnes

#62 zorro94

zorro94

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 73 hozzászólás

Közzétéve 2004 január 10. - 18:00

szia mindenkinek!én egy kiskunhalasi hölgyet keresek,Dr Bognárné Nagy Évát! Nagyon fontos lenne ha vaki ismeri, kérem szóljon! A Vágta sportegyesületnél lovagolt! elõre is köszivagy olyan embert keresek aki ismert egy Katerina B nevû atv kancát. Õ most 12 éves és sötétpej. elõre is köszi

#63 Zsubaba

Zsubaba

    Csendes Patak

  • Fórumtag
  • 10.126 hozzászólás

Közzétéve 2004 január 19. - 21:35

Megbízásból:Kerestetik minden [url="http://"http://www.freeweb.hu/zsubaba/wf1.jpg"]Welcome Fontain[/url] apától született csikó! Posted Image Írjatok magánüzit, vagy mailt!

#64 Palomino

Palomino

    Csillámlovas

  • Fórumtag
  • 1.806 hozzászólás

Közzétéve 2004 január 19. - 22:52

Keresek egy Konkord nevû mént! Bármilyen infó érdekel. Még nem hallottam róla és szégyen szemre a fajtáját sem tudom. Azért érdekel ennyire, mert õ a lovam apja. Még nem volt alkalmam származási lapot kérni, és addig is érdekelne, ha tud róla valaki valamit. Akár fénykép, akár akármi. Köszi Posted Image

#65 Pendemonium

Pendemonium

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 5.407 hozzászólás

Közzétéve 2004 január 19. - 23:47

Eredeti szerzõ: Stokley: Sziasztok!!Jó pár éve,1997-98 környékén jártam lovagolni a XVIII.kerben egy lovardába,a Szarvascsárda tértõl nem messze lévõ benzinkúthoz.Jártam egy darabig,de 3 hónapig kb nem tudtam menni,aztán kinéztem és már tök más társaság volt kint. Az elõzõ lovardatulaj állítólag valahova elköltözött.A fickót Deák Istvánnak hívták asszem, a Deák biztos,az István nem :)Idõsebb, cowboy forma a pasas, hosszú szakállal  Posted Image  Nem tudja valaki  merre lehet most megtalálni?

Én még régebben láttam Õt, a 80-as években lovagoltam lovát távlovagló versenyen, meg jártam le hozzá Kecskemét mellé, akkoriban ott volt lovardája. Tavaj nyáron Õ keresett engem, kérdezgetett utánam a galoppon, de nem hagyott semmi elérhetési módot. Ha valaki hall róla, kérem nekem is szóljon.

#66 Simba

Simba

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 121 hozzászólás

Közzétéve 2004 január 23. - 0:13

Sziasztok!Még mindíg keresem Milkát!+ Keresem: Mezzofortét és Sahib Ibn Amatit!Ha tudtok róluk valamit írjatok!köszi:Simba

#67 Palomino

Palomino

    Csillámlovas

  • Fórumtag
  • 1.806 hozzászólás

Közzétéve 2004 január 24. - 15:38

Simba! Már beszéltünk egyszer Milkáról, de én azóta nem jártam abban a lovardában. Szerintem kérdezt DevilGirl-t, vagy Hajnal4-et, õk ha jól tudom most ott lovaznak.

#68 Zabocska

Zabocska

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 146 hozzászólás

Közzétéve 2004 január 28. - 16:33

Ha a nagy , fekete Milkát keresed, Simba, az Akadémia LE-nél megtalálod.

#69 andika1

andika1

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.993 hozzászólás

Közzétéve 2004 február 3. - 1:15

Gazal 17-rõl tudtok valamit?Egy darabig Répáspusztán volt,aztán nem tudom hol..Érdekelne,hogy fedez-e,ill hol van.Köszi.

#70 sármi

sármi

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 567 hozzászólás

Közzétéve 2004 február 18. - 16:44

SziasztokKerese 1997 születésü sárga négyláb kesely hókás, nyereghelye sütött kisbéri félvért neve Maxim Hanimun /fonetikusan//Hani/ha valaki tud róla emalt küldjön köszike [ Március 08, 2004, 11:19: Az üzenetet átszerkesztette: Zsuzska ]

#71 Noir

Noir

    Csikó

  • Fórumtag
  • 54 hozzászólás

Közzétéve 2004 február 18. - 19:39

Sziasztok!Már az atv topicban is írtam a lovat, mert nem tudtam h ilyen topic is van Posted Image redface.gif (én ilyen kis buta vagyok). A pacim apjáról lenne szó.Nem tudok róla semmit csak azt ami a lovam adataiban benne van. Az apukát Friderikusz Rex-nek hívják. A lovam anyja Sárkány, a paccom meg valószinû h Gödöllõn született, bár ez nem jelenti azt h a mén is ott van. Nagyon kiváncsi vagyok az apkára, szeretném megismerni, és megnézni. Ha bárki látta, esetleg tudja hol van nagyon kérem írja meg nekem.

#72 Paint Horse

Paint Horse

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 8.064 hozzászólás

Közzétéve 2004 február 23. - 15:06

Sziasztok!Keresem a 180 Gazal XI. törzskönyvi nevû, 1990-es születésû kancát. Legutolsó info-m szerint 1994-ben Toponárra került.Ha valaki tud róla, esetleg venné a fáradságot és egy fotót mellékelne róla, annak nagyon örülnék!!!! Posted Image Õ a lovacskám mamája és szeretném látni, ill, tudni, hogy mi van vele! Posted Image Köszönöm elõre is! PH

#73 Zabocska

Zabocska

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 146 hozzászólás

Közzétéve 2004 február 26. - 16:15

Eredeti szerzõ: Zabocska:

Eredeti szerzõ: Zabocska: Sziasztok! Nagyon fontos lenne, hogy megtaláljam ezt a sötétpej almás furioso kancát: nyakon sütött: jobb o.: 73, bal o. 96; a LEPKE névre hallgat (vagy épp nem hallgat), de a beceneve Dundi, arra ís fel szokott figyelni (már amikor) és kb. 155-170 cm (nem tudom pontosan). Tavasszig Pesten volt. ISZONYATOSAN FONTOS, HOGY MEGTALÁLJAM, egy ideig én lovagoltam és nagyon a szívemen viselem a sorsát. Ha valaki tud róla, kérem, írjon, mert meg szeretném látogatni. Email: lepike25@freemail.huJa, én meg azt hagytam ki, hogy Lepin nincs jegy. Meg, h valószínûleg a Kiskunság környékér vitték, de ez nem biztos.

Ezt csak ide másoltam, ugyanis még mindig áll a dolog. Hozzáfûzném még: egy Jessica nevû kb. 155 cm-s (de rettenetes a szemmértékem, ugyh csak saccoltam, mint Lepi esetében is), pej és azt hiszem magyar félvér kancával együtt vitték el (ha jól emlékszem) 2003 ápr. végén- május elején.Légyszi, segítsen, aki tud, mert már nagyon hiányzik a drága. :(

Hey! Ez még mindig áll. Lepi is a Lõrinci Spotlovas E.-ben volt (mint Emilio).

#74 Waldes

Waldes

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 32 hozzászólás

Közzétéve 2004 március 1. - 14:38

Sziasztok!!Keresek egy pej herélt paccot, aki most kb 12 éves lehet(+,- 1-2 év)és Hurikkának hívják!Magyar félvér fajtájú, ha jól tudom!!Kaszkadõrló múlttal rendelkezett!!Nyakán volt sütve, és utóljára 2002 õszén láttam egy vadászlovagláson(akkor még a fecskésekkel volt) Posted Image !!A XVII. kerületben láttam utóljára a Fecske Lovasiskolánál(a vadászlovaglás után) Magántulajdonban van egy Katalin nevû lány vette meg!Régen a Mester Attila tulajdonában volt!!Szeretném tudni jól van-e és hogy hol lehet esetleg megtalálni!!Köszönöm a segítséget!! Posted Image

#75 Lovaslady

Lovaslady

    Új vendég

  • Fórumtag
  • 12 hozzászólás

Közzétéve 2004 március 8. - 11:42

Ciactok!!!Még mindig keresem Emiliot , pej csõdör, csillaggal a fején-eredeti neve épp ezért Csillag volt-most 5 éves lehet. Mezõhegyesre került, majd onnan nem tudom, hová. Remélem nem a rémálmok szigetén kötött ki, :( ugyanis akinek eladtuk, nem sok jövõt jósolt neki, mert sütetlen volt, de kiválóan ugrott!!! :mad: Kicsit zömök, hidegvérûre emlékeztetõ pac, de aranyos feje van!!! Kb 2 éve vihették el, de a hugomnak nagyon hiányzik. Posted Image Ha valaki tud, segítsen!!!!

#76 Blue

Blue

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 485 hozzászólás

Közzétéve 2004 március 8. - 19:41

WaldesIsmerem a gazdáját aké a Mester Attila elött volt, söt a Jäger Ágit is akié már évek óta. Még mindig a Fecskében van a XVII. kerben. Ott bármikor meglátogathatod

#77 Csuti

Csuti

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 4.848 hozzászólás

Közzétéve 2004 március 12. - 9:39

Az alábbi -számomra egykor kedves- lovakról szeretném tudni, hogy jól vannak-e:- Bóbita, májsárga, kisbéri félvér kanca, Gidrán IV-21 apaságú, kb. 7 éves, orrán végigfutó keskeny hóka van,- Melissa, pej, magyar félvér kanca, kb. 10 éves, jegytelen,- Széplak Kedves, sárga, kisbéri kanca, kb. 9 éves, hókás,- Király, szürke(fehér), herélt póni,- Gyámánt, pej, kanca póni.Ha tudsz valamelyikükrõl valamit, kérlek írj róla pár sort! Köszönöm! Posted Image

#78 konee

konee

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 31 hozzászólás

Közzétéve 2004 március 18. - 13:30

Keresek egy nyárifekete sodrott kancát.A Baba Lina névre hallgat.Állittolag Bodára vitték.Ha valaki tud róla valamit, írjon! :D

#79 evet

evet

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 35 hozzászólás

Közzétéve 2004 április 1. - 9:21

Sziasztok!Keresem régi kedvencemet!ICUS: Szürke kb.150-155cm magas hókás kanca. Ica (Rádiháza(Gazal II-5×Csatadal)×Manci) × 2533 Goliath (Boston×Riletta)Csikóváralján született 1992-ben. Hegyi László, Forrai Ildikó, Daróczy Zsolt, Csontos Zsófia ismerték többek közt, mint oktatók, lovagolták:Horváth Rozi, Jobbágyi Panni, és még sokan mások.Nagyon szeretett ugrani:).Kb.2000-ben vette meg egy lány (Orsi), aki Pannónia-telepen tartotta egy darabig, de aztán elvitte, nem tudom hová. Elõtte volt neki egy Lámpás(?) nevû sárga lova.Kérlek, ha tudtok róla valamit, írjatok!!!Nagyon szeretem azt a lovacskát!Köszönöm elõre is, e

#80 Verona

Verona

    Új vendég

  • Fórumtag
  • 5 hozzászólás

Közzétéve 2004 április 27. - 18:14

Sziasztok,egy nálam született csikóról szeretném megtudni mi van vele, hogyan alakult a sorsa.Egy világospej kancáról van szó, most 4 éves, hókás, háromláb kesely. A neve Verona.Csömörre vitték tavaly tavasszal.Aki tud róla valamit kérem írjon!Csak szeretném tudni minden rendben van-e vele!Köszi: Vera