Ugrás a tartalmakhoz


Fotó

Agarak


Ez a téma archivált. Nem tudsz archivált témához hozzászólni. Ha szeretnéd újranyitni, keress meg egy moderátort, vagy admint.
352 válasz a témához

#41 Tavasz

Tavasz

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 109 hozzászólás

Közzétéve 2002 szeptember 17. - 14:22

Filly!Küldtem egy magánüzenetet, remélem innen átmegy!Tavasz

#42 gekko

gekko

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 33 hozzászólás

Közzétéve 2002 szeptember 18. - 22:29

Szia Filly!Remélem nem a "vigaszom" miatt lettél ennyire halgatag??Mivel szinte minden földi jót kaptál a kiállitáson azt gondoltam nem bántalak meg azzal ha még ennél is jobbakat kívánok nektek.Na szóval a "vigasz" túl.képp. bók akart lenni.Talán nem jól fogalmaztam :( ezért elnézésed kérem.Az email cimem mostmár megtalálod írj nyugottan.Szombaton beneveztünk a csigára :D szoritsatok 1 picit.

#43 Filly

Filly

    Biodegenerált

  • Főmoderátor
  • 8.075 hozzászólás

Közzétéve 2002 szeptember 22. - 10:06

Gekko, ne aggódj, azért nem írtam, mert nem voltam itthon ;) Egyébként meg nagyon köszönöm a jókívánságaidat! Írok majd mélt neked.

#44 gekko

gekko

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 33 hozzászólás

Közzétéve 2002 szeptember 29. - 20:10

Sziasztok!Na meg volt a "nagy" esemény.Igaz már 1 hete 1x már irtam is ide de valami hiba miatt nem jelent meg az irásom.Igy csak 1 heti erögyüjtés után válalkoztam újra írni mondani valómat. :( Idén nem gazdagodunk több csigával Posted Image részünkröl befelyezödött a szezon.Talán a blökim is selythette mert életében elöször beküzdötte magád a fináléba.Na nem a dobogó tetejére csak ugy messze tölle úgy a fényképpe még éppen beleférös pozicióba :D 6. lett a kis piszok igy nem csigát hanem valami talpas micsodát kapott.A csigárol 1 keveset ha valaki nem sejtené mi is az.Othon nem tudom ,hogy zajlanak ezek az események (Az az hallomásbol amiket itt mesélnek magyar versenyzök + nekem is volt 1 telefon beszélgetésem 1 szervezövel,amikor otthon szeretem volna indítani a kutyáimat.Hát...Csak megerösítette a hallottakat.Ìgy othon én nem is szándékozom versenyeztetno :( )itt szinte minden kutyit dijaznak az az eredmény hirdetésen.A szukám nem 1 gyors kutyi igy minden alkalommal csoportjában legutolsóként végez.Igy neki jár a "Leg jobb hátulrol" fölíratú csiga díj.Egyébként szép kis csigák énnekem tetszik a kutyi meg szeret futni,még ha lasabb is a többinél.Igy hagyom had menjen amig jó neki.Bár mostanaban egyre jobb eredményeket futott talan végleg kiesünk a csiga díjbol :)).2 magyar agár is nevezett de a versenyen nem jelentek meg :( .Bezzeg a Csehek ök megint taroltak."Csúnyácska" kutyikkal jönnek föleg whippetekkel v. angol agarakkal de nagyon gyors kutyikkal nyomulnak.Igen nehéz megszorítani öket...Na ez jutott eszembe hirtelen.Üdv mindenkinek

#45 Filly

Filly

    Biodegenerált

  • Főmoderátor
  • 8.075 hozzászólás

Közzétéve 2002 december 8. - 17:05

Szia, Gallery!Na, mi volt szombaton a fajtacsoportoknál? A fajtagyõztességhez Merlinnek ezúton is mégegyszer gratulálok!!!Bodza rendszeresen elfut õzek után, de igaza van Gallerynek egy régebbi hozzászólásában abban, hogy az erdõbe már nem fut be utánuk. Sõt, ha nincs erdõ a közelben, és Bodza elfárad, szépen visszacsoszog hozzám, földig érõ nyelvvel, vigyorgó pofával :D

#46 gallery

gallery

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 46 hozzászólás

Közzétéve 2003 január 26. - 16:01

Szia Filly!Mostanaban nem volt idom benezni a forumra hat igy megkesve de valaszolok. Merlin HCH lett es a derbyn csoportgyoztes lett. Amilyen jol zarta az evet szegeny olyan rosszul kezdte az ujat, mert volt egy porclevalas a terdeben egy inszalag huzodassal, ezert megmutottek egy hete, ugyhogy most harom labon ugrandozik. Azt mondtak, hogy bar nem lesz 100% os de teljesen rendbejon. Valoszinu ezzel befejezte amugy sem tulzsufolt versenypalyafutasat. Marad a szabadon futkosas meg amihez kedve van. Es valoszinu csladot is alapit majd:) Majd meglatom. ha lesz eleg idom diploma utan, jon a hazhoz egy kislanyka is.Hello:gallery

#47 Filly

Filly

    Biodegenerált

  • Főmoderátor
  • 8.075 hozzászólás

Közzétéve 2003 február 12. - 17:54

Szia,Gallery! Honnan akarsz kislánykát és milyet? Nagyon kíváncsi vagyok...Úgy néz ki, Bodza mellé jön idén egy sárga szuka kislány. Drukkoljatok! (Még meg sem született az alom :D )Nem tudom, ajánlottam-e már ezt az oldalt: [url="http://"http://www.bali-pagany.hu"]Kucorgó-dombi és Repülj magyar agár kennelek[/url]

#48 tokio

tokio

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 282 hozzászólás

Közzétéve 2003 február 24. - 15:51

Mi sokszor mentünk négyesben terepre: Pitypang (egy telivér x ügetõ félvér kanca), két magyar agár, meg én. És bizony-bizony nemigen menekült sem õz, sem nyúl, ha nyíltabb terepen meglátták. Mondhatni, esélye sem volt. Tény és való, hogy ez orvvadászat a javából, de attól még naccerû az õzpörkölt... :rolleyes: :D Minden esetre el nem tudom képzelni, hogy lehet pórázon, lóhátról vinni agarat! Mi van, ha keresztez, vagy gyorsít, vagy lemarad?! van itt valaki, aki élvezhetõ terepeket ment már így?Egyéb: mi a véleményetek: a magyar és az angol agár személyisége, igényei, stb. tekintetében mennyire térnek el egymástól?Az egyik kutyis könyv szerint, ha elegendõ hely és idõ áll rendelkezésre, hogy naponta kiszaladja magát, akár lakásban is elven. igaz ez??

#49 Filly

Filly

    Biodegenerált

  • Főmoderátor
  • 8.075 hozzászólás

Közzétéve 2003 március 11. - 21:47

Itt most nem kifejezetten tereplovaglasokra gondoltam, hanem hosszabb turakra, es pl nagyobb forgalmu utak mellett. Es mivel a mult szazadban meg vigan uztek ezt a sportot, marmint agarakat lohatrol porazzal vezetni, nem is nagyon felek tole, hogy nem fog osszejonni. Leginkabb azert, amiert az agarak bicikli mellett is jol futtathatok, vagyis nagyon jol kepesek az iramot es a sebesseget tartani, nagy dolognak kell lennie annak, ami mar elvonja a figyelmuket.Azt az ertesulesedet is megerositem, hogy az agar lakaskutya. Hat persze! Mozgasra tenyleg szuksege van, de a vilag legnyugodtabb es legcsendesebb lakaskutyaja az agar. Ezt barmelyik agartulajdonos megmondhatja. Ismerek olyat, aki 3 agarat tartott masfel szobas panelban, es a szomszedok meg csak azt sem vettek eszre, hogy egyaltalan van kutya! Egy agar fohelye a lakasban viszont sajnos menthetetlenul a kanape, de csak akkor, ha kizarod a halobol, es nem engeded, hogy egesz nap az agyadban henyelhessen... :D A magyar es angol agarrol, viselkedesileg: az angol szerintem nyafogosabb, erzekenyebb. En magyar-parti vagyok Posted Image

#50 tokio

tokio

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 282 hozzászólás

Közzétéve 2003 március 13. - 13:16

Kedves Filly!Köszi a megnyugtatást a lakáskérdésben!Bár ez egyelõre csak kósza álom, de ha netán agárvásárlásra adnám a fejem, melyik (magyar agár)tenyésztõt ajánlanád? Mire kell figyelni kiskutya kiválasztásakor? Nekem olyan kiskuty kéne, aki kedves, nyugodt, de élénk, ez fontosabb, mint hogy gyönyörû kiállítási tárgy legyen. No és egy érzékeny kérdés: mennyibe kerül egy agárkölök?Más: ha az ember hosszabb idõre külföldre megy, milyen papírokat kell intézni a jószágoknak, hogy õk is jöhessenek? Hol lehet ennek utána érdeklõdni? Filly, Te ezt biztos tudod, ha jól vettem ki a topicodból.

#51 Filly

Filly

    Biodegenerált

  • Főmoderátor
  • 8.075 hozzászólás

Közzétéve 2003 március 14. - 23:21

Konkretan inkabb (legalabb is itt, irasban ;) ) nem ajanlanek senkit. Nagyon nehez a kerdes, mert iszonyuan inhomogen az allomany. (Azt inkabb tudom, kit NEM ajanlanek, de ezt is csak maganban ;) ) Nekem nagy mazlim van, mert kivalo kiallitasi es egyeb versenyeredmennyel rendelkezo szuloktol valami fantasztikusan jo termeszetu, aranyos, bubajos es szep Bodzam lett (feltestvere, bar meg csak a mama hasaban van, par honap mulva mar szinten az enyem lesz :D ).A kiskutya termeszete mar a kivalasztasnal is latszodik. Ha lelkiismeretes a tenyeszto, minden aprosagot alaposan ismer, tud neked segiteni.Az ar nagyon valtozo. 15-20 e Ft-tol a 70-80-ig hallottam mar (van olyan hirdeto, aki mas haszonallatra, termenyre cserel - na, azt nagyon gyorsan felejtsd el :mad: ), de mondjuk en ugy vagyok vele, hogy igenis erdemes inkabb a minoseget megfizetni (bar nagy kerdes, hogy ebben a borzasztoan korrupt kutyazos vilagban ki mondja meg, hogy mi a minoseg...). Szerintem menj el nehany kiallitasra, jarkalj a magyar agarak kozott, es amelyik kutya megtetszik, annak a gazdajaval probalj meg beszelgetni. En is igy kezdtem, bar volt, hogy nem akartak velem szoba allni. Kesobb kiderult, hogy csak egyszeruen szegyenlos a gazdi :D Mindenesetre ilyen nezelodesbol lett a legjobb baratsag, majd 2 ev varakozas utan (miutan ragaszkodtam egy bizonyos szuka kolykehez) Bodza (es leendo Cicke - termeszetesen ugyanattol a mamatol :D )... Ha ez szamodra nem olyan szimpatikus ut, szerintem jobban jarsz, ha menhelyrol hozol el agarat (szokott lenni, az egyik agar-klubnal mar meg is indult a talalt es "leadott" agarak mentese). Kulfoldre, de hova? Elvileg az EU-ba kulon hatosagi allatorvosi papir kell, ami az iden mar tobb mint 3000 Ft (tavaly meg csak 1600 volt), es a kutya oltasi konyvebol masoljak at bele az adatokat... Arrol nem is beszelve, hogy elvileg csak a lakhelyed szerinti teruleti hatosagi allatorvos papirja jo. Tehat, ha mondjuk hazaugrom a balaton-felvideki telkunkre a kutyaval, akkor elvileg Budapestre el kellene mennem azert a papirert, amivel visszamehetek Ausztriaba. Nonszensz... Legutobb rizikoztam, mert ismerosok mondtak, hogy Ausztriaba sima nemzetkozi oltasi konyvvel is at lehet vinni kutyat. Nem valtottam ki ezt a plusz papirt rengeteg penzert. Igaz, egy hatarhoz kozeli ismerosom mobilszama ott allt vigyazzban a telcsimben, ha megse engednenek at, de nem volt semmi gond, az oltasi konyvvel siman mentem at a hataron. Ha jol tudom, Angliaba es talan Norvegiaba, Svedorszagba es Finnorszagba nem lehet csak ugy allatot bevinni, ott karanten is van. Hova akarsz menni?

#52 Filly

Filly

    Biodegenerált

  • Főmoderátor
  • 8.075 hozzászólás

Közzétéve 2003 március 14. - 23:22

Ja, egyebkent Bodza a heten megfogta elete elso nyuszijat! (dagadokeblubuszkegazdiszmajli)

#53 Filly

Filly

    Biodegenerált

  • Főmoderátor
  • 8.075 hozzászólás

Közzétéve 2003 március 14. - 23:24

De egyebkent buta vagyok, mert azt kellett volna valaszolnom, hogy a legtutibb valaszt az adott orszag nagykovetsegen kapod. Azert erdekel, hova is mennel!

#54 tokio

tokio

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 282 hozzászólás

Közzétéve 2003 március 17. - 10:31

Köszi ismét az õszinte válaszokat! Posted Image Ha minden igaz, az USÁ-ba kéne mennem, de az idõpont még tökéletesen bizonytalan: minimum egy év, de lehet, hogy csak két év múlva. Hogy mégis érdekel az ügyintézés, az azért van, mert egy kuty ugye jobb esetben elél vagy 15 évig, és ha teljesen elfogadhatatlan körülmények közt lehet csak magammal vinnem (pl. fél éves karantén, vagy hasonlók), akkor még gyorsan elfelejtem a kutyavételt, mielõtt beleélem magam... :( Nem tartanám tisztességesnek, hogy magamhoz vegyem, aztán "bocs, most elugrom pár évre" :mad: , itt hagyjam, vagy rábízzam olyasvalakire, aki nem is akart kutyát. Ez nem jelenti azt, hogy letennék a dologról, sõt!, csak jobb elõre tudni, mire számítson az ember. Ha sikerül szépen kideríteni, hogyan vihetném magammal (repülõn), milyen papír, oltás, útlevél, miegymás kell neki, semmi sem állíthat meg, elkezdek agarat nézni. A nagykövetségnek írtam az ügyben mailt, de még nem válaszoltak. Gondolom, fel kéne inkább hívni õket.Igazság szerint a kiállításokra járkálás se rossz, de ha menhelyen találnék egy kedves jószágot, nekem az is teljesen megfelelne. [ Március 17, 2003, 09:34: Az üzenetet átszerkesztette: tokio ]

#55 tokio

tokio

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 282 hozzászólás

Közzétéve 2003 március 17. - 14:10

Bodzának gratula az elsõ zsákmányához! Posted Image No majd ha ketten vadásznak, az lesz csak a haddelhad a prédának! Hmmm, mikor lóhátról figyelhettem egy agárpáros áldásos tevékenységét... Posted Image Az a vad úszta meg, amelyiket nem akarták elkapni. Posted Image

#56 Lombardo

Lombardo

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.519 hozzászólás

Közzétéve 2004 október 29. - 0:55

Egyszer mondta nekem valaki, talán épp egy ismerõs állatorvos, hogy az agarak hajlamosabbak a gyomorcsavarodásra, mint az egyéb fajták. Nem is figyeltem oda, elsiklottam a kijelentés felett.Most csengett csak fülembe újra ez a régen hallott intelem, úton az egyetemre Borostyánnal.6 éves, Magyar Agár, egy igazi bélpoklos, aki nem szégyenli elenni Alfi vacsoráját is.Mindig oda szoktam figyelni rá, tudom, hogy ezt csinálja, de ma nem voltam eléggé résen.Már csak az ismerõs tünetekre lettem figyelmes: haspuffadás, öklendezés és vörös nyálkahártya.Nem telt el egy óra és bent voltunk a klinikán, az orvos még örült is, hogy hamar hoztam, de a mûtétet így sem úszta meg. 90 fokos gyomorcsavar és lépcsavar. Az utóbbit el is távolították. Bent kellett hagynom. Azt mondták, ha az éjszakát túléli, már reménykedhetünk.Én reménykedem kitartóan, stram egy csaj Õ, ki kell bírja! Ugye? Posted Image

#57 Ferenc

Ferenc

    Vágtabetolós

  • Fórumtag
  • 866 hozzászólás

Közzétéve 2004 október 29. - 7:30

Lombik!Már reggel van, van valami hír?

#58 Aniko

Aniko

    Törzsvendég

  • Főmoderátor
  • 6.637 hozzászólás

Közzétéve 2004 október 29. - 9:30

Ferenc, még drukkoljunk!Megkérdeztem Lombikot smsben, azt válaszolta, most megy be, nem hívták éjjel tehát a kutyus valószínûleg él még...

#59 Aniko

Aniko

    Törzsvendég

  • Főmoderátor
  • 6.637 hozzászólás

Közzétéve 2004 október 29. - 10:40

Na, Lombik újabb smse: egész jól van az eb, ha nem rosszabbodik holnap hazamehet!!! Posted Image

#60 Ferenc

Ferenc

    Vágtabetolós

  • Fórumtag
  • 866 hozzászólás

Közzétéve 2004 október 29. - 11:01

Mindez csak attól, hogy megevett 2 adag kaját? :eek: Ez elég dúrva. Örülök, hogy jól van.

#61 Lombardo

Lombardo

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.519 hozzászólás

Közzétéve 2004 október 29. - 11:19

Sziasztok!Köszi mindenkinek az érdeklõdést!Bora jól viselte a megpróbáltatásokat és jól reagál a gyógyszerekre!Az orvos szerint sokat számít, hogy hamar sor került a mûtétre, még nem történt elhalás a gyomorfalon. Azt mondták, hogy mostmár jó eséllyel felépül. Ha nem rosszabbodik az állapota, holnap este saját felelõsségre el is hozhatom, a kerületi dokink fogja tovább kezelni.Reggel elég gyengécske volt még, de a farkát rendületlenül csóválta, míg ott voltam.A nehezén túl vagyunk! Posted Image

#62 Lombardo

Lombardo

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.519 hozzászólás

Közzétéve 2004 október 29. - 11:30

idézet:
Eredeti szerzõ: Ferenc: Mindez csak attól, hogy megevett 2 adag kaját? :eek: Ez elég dúrva. [/QUOTE]Az orvos szerint ettõl. Mert megdagad a táp a gyomorban és, ha futkos vele, akkor átbillenhet.Nagyon hosszan fel is kellett vágni õt, tényleg hihetetlenül degeszre tömte a gyomrát! :rolleyes:

#63 Paris

Paris

    Csikó

  • Fórumtag
  • 602 hozzászólás

Közzétéve 2004 október 30. - 9:19

Sziasztok!Valaki tud valamit az orosz (vagy olasz?) agarakról? Egy barátnõmnek nemsokára lesz, és csöppecskét aggódom, mert az agarak elég magasak, a barátnõm meg 140 cm, és annyi ereje van mint egy egérnek. Posted Image /a lehetõ legnagyobb jóindulattal mondom/Tehát ez az orosz agár valami törpe agár? Annyit tudok róla hogy okos, bátor, hûséges, stb...

#64 Õz

Õz

    Sebész

  • Főmoderátor
  • 3.950 hozzászólás

Közzétéve 2004 október 30. - 9:29

Nem mindegy Posted Image Az olasz agár viszonylag kicsike (az is a tisztességes fajtanév hogy kis olasz agár), 32-38 cm magasra, súlyra max 5 kilósra nõ. ([url="http://"http://www.dwzrv.com/rassen/rassenbeschrieb/windspiel/windspiel.html"]Ez egy német nyelvû fajtaleírás, elég jó képekkel.[/url])Az orosz agár viszont lényegesen nagyobb ennél, a kanok 70-82 cm-s marmagasságúak, és 30-35 kilósak (ez egy közepes németjuhász súlya).( [url="http://"http://www.borzoi.hu/"]magyar oroszagár/borzoi/-oldal[/url] ) [ Október 30, 2004, 09:34: Az üzenetet átszerkesztette: Õz ]

#65 Õz

Õz

    Sebész

  • Főmoderátor
  • 3.950 hozzászólás

Közzétéve 2004 október 30. - 9:36

Lombik: Borának további jobbulást Posted Image Tegnap beszéltem a lánnyal aki segített a mûtétnél; azt mondja, az egész tanszék beleszeretett a kutyádba; és nagyon ügyes voltál hogy olyan hamar észrevetted a bajt és bevitted, mert tök jó állapotban volt még.

#66 Lombardo

Lombardo

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.519 hozzászólás

Közzétéve 2004 október 30. - 12:39

Köszi Õz! :D Nem múltak el nyomtalanul az asszisztensként lehúzott évek, emiatt lett hamar gyanús az állapota! Bora tényleg egy tündér! Most beszéltem Arany Tóth Attilával, jók az értékei, ugyhogy ma délután megyek is érte, hazaengedik! Posted Image [ Október 30, 2004, 12:54: Az üzenetet átszerkesztette: Lombardo ]

#67 Ferenc

Ferenc

    Vágtabetolós

  • Fórumtag
  • 866 hozzászólás

Közzétéve 2004 október 30. - 14:21

Lombik!Örülök, hogy rendben van, azért csak óvatosan a továbbiakban.Paris!Ha orosz agár, akkor vegyél egy siklóernyõt és egy futószárat is hozzá. :D

#68 Paris

Paris

    Csikó

  • Fórumtag
  • 602 hozzászólás

Közzétéve 2004 október 31. - 5:36

Mindenkinek köszönöm a hozzászólásokat, Õz képeibõl sokat leszûrtem. Ferenc! Rendben van, de nem az enyém lesz, hanem a barátnõmé...elképzelem ahogy kibontja a csomagot:...Jééé! Egy kiskutya!-ebben a pillanatban egy hatalmas dög ugrik ki a dobozból, ostrom alá véve a széklábakat, és helyes tócsát alakítva a parkettára-és jéééé, egy siklóernyõ, meg egy futószár...-barátnõm arcáról lehervad lassan a mosoly, a szülei pedig sírásragörbülõ arcal néznek egymásra, én meg csak vigyoprogva nézek rájuk, várva hogy a kis eb befejezez az eszeveszett rohangálást és a cserepes virágok feldöntését...Még szerencse hogy nem tõlem fogja kapni a barátnõm a kutyát! :D

#69 Lombardo

Lombardo

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.519 hozzászólás

Közzétéve 2004 október 31. - 18:54

HH,Csikasz!Gratula Kumiszhoz, nagyon édes ebben a kötõfék-hámban! :D És iszonyú jó színe van! Posted Image Bora egyébként ilyen.Bár most még elég nyamvadtka, de már jobban van!A bõrgarnitúrát azért egybõl megtisztelte jelenlétével, mikor hazahoztam. :Dhttp://img.tar.hu/lo...ze2/6439020.jpg

Edited by Lombardo, 2005 október 27. - 9:19.


#70 Lombardo

Lombardo

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.519 hozzászólás

Közzétéve 2004 október 31. - 21:56

Bora talált kutya. Egy hölgy elütötte és behozta az állatklinikára, ahol dolgoztam. A tetoválási szám után megtaláltuk a tenyésztõt Jánoshalmán (sajna a nevére már nem emlékszem), de neki nem kellett a gazdi meg nem lett meg. Másfél éve van nálam. Posted Image Ja, a póló sebnyalogatás ellen véd! :D

#71 tokio

tokio

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 282 hozzászólás

Közzétéve 2004 december 2. - 21:03

ezt talaltam ma a netboardon:`A Feherkereszthez leadtak 6 fajtatiszta magyar agarat....1.5 evestol 3 evesig bezarolag. Kihezve...meg agarhoz kepest is sovanyak. Otlet? Gyorsan gazdi kene nekik mielott megfagynak. Telefonszamuk: 244-5789 `

#72 Filly

Filly

    Biodegenerált

  • Főmoderátor
  • 8.075 hozzászólás

Közzétéve 2004 december 27. - 13:49

Az orosz és olasz agár közötti különbséghez, na meg a többi agárfajtához ajánlom sok szeretettel ezt az oldalt: [url="http://"http://www.agar.lap.hu"]agár.lap.hu[/url] (teljesen véletlenül én csináltam :D )

#73 vcheetah

vcheetah

    Új vendég

  • Fórumtag
  • 2 hozzászólás

Közzétéve 2005 január 24. - 13:21

Üdvözletem!Kicsit több, mint 8 hónapja van egy whippetem.Gyõri vagyok. Létezik errefelé más whippetes is?

#74 fviki

fviki

    Új vendég

  • Fórumtag
  • 3 hozzászólás

Közzétéve 2002 november 22. - 10:43

Sziasztok!Szeretnék MINDENT megtudni ezekrõl a kutyusokról! Természetesen már sok mindent olvastam róluk (standard, viselkedés, stb), de én személyes tapasztalatokra vagyok kiváncsi. Minden érdekel ezzel a fajtával kapcsolatban! És még valami, légyszi írjátok le nekem az ismert Whippet tenyésztõk elérhetõségét. Viki

#75 Ilusta

Ilusta

    Törzsvendég

  • Moderátor
  • 8.740 hozzászólás

Közzétéve 2002 november 22. - 11:38

Szia Fviki!Ha sokat olvastál róluk, én sem tudok többet mondani, én is csak olvastam..Ami a tenyésztõket illeti, 3 féle kutyás újság van forgalomban, érdemes átböngészni az aprókat, az agarak cimszó alatt.De mégjobb, ha elmész kiállításokra és ott keresed ezt a fajtát, szoktam látni õket, ott jobban meg lehet ismerkedni tenyésztõkkel és kiválasztnai a legszimpatikusabbat.

#76 fviki

fviki

    Új vendég

  • Fórumtag
  • 3 hozzászólás

Közzétéve 2002 november 22. - 11:44

Lesz mostanában kutyakiállítás valahol?

#77 Nood Lee

Nood Lee

    Csikó

  • Fórumtag
  • 564 hozzászólás

Közzétéve 2003 január 18. - 21:34

[url="http://"http://www.hazikedvencek.hu/dogs/k91.html"]Itt[/url] találtok lírást a whippetrõl [url="http://"http://www.dogbreedinfo.com/whippet.htm"]Valamint itt (angol, képekkel)[/url]

#78 fejnélküli lovas

fejnélküli lovas

    Csikó

  • Fórumtag
  • 18 hozzászólás

Közzétéve 2004 augusztus 22. - 19:49

Szia fviki! Posted Image ha érdekel Csömörön van valaki akinek van 2 whippet kutyája,és biztos vagyok benne hogy ismer tenyésztõt... ;)

#79 vcheetah

vcheetah

    Új vendég

  • Fórumtag
  • 2 hozzászólás

Közzétéve 2005 július 25. - 13:26

Üdv.Nyílt egy whippetes oldal. Ajánlom minden whippetesnek és érdeklõdönek:http://whippet.ana.hu

#80 greyhound

greyhound

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 755 hozzászólás

Közzétéve 2005 szeptember 17. - 23:18

Sziasztok!El sem tudom mondani, hogy mennyire örülök, hogy rátaláltam erre a topicra! :ang: Igazából két dolog miatt tévedtem ide,erre a fórumra: 1.: lovak(az álomparipa, azaz az akhal-tekini), ill. 2.: ahogy nevem is mutatja, az angol agár!!! :D Imádom ezeket a kutyákat, nekem sajnos egyenlõre még nincs, de pár éven belül be fogok szerezni egyet, akirõl már azt is tudom, hogy kék lesz és mivel tenyészteni akarok majd, ezért egyben az alapító szukám is lesz. Szóval vannak itt komoly célok és álmok, de sajnos most még csak elméletben...Egyébként az országban egyetlen egy angol agár kennelrõl tudok, a Moonlight-Hunter-rõl. Mást nem tudok,szal valszeg majd velük veszem fel a kapcsolatot és onnan szeretnék kutyit. Ha esetleg a szóban forgó tenyésztõ magára ismer a kennelnév alapján és itt bújkál vhol,akkor adjon életjelt magáról,pls. ;) Elõre is köszi.És tényleg nagyon örülök, hogy rátok találtam. :) Huhh. Élesszük már fel ezt a topicot !!!!! :yeah: