Ugrás a tartalmakhoz


Fotó

Viccek


  • Please log in to reply
4774 válasz a témához

#161 Artin

Artin

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 2.886 hozzászólás

Közzétéve 2004 március 12. - 20:12

Egy idos ember egyedül élt Idaho-ban. Fel akarta ásni a paradicsomoskertjét, hogy elültesse a paradicsomokat, de túl nehéz munkánakbizonyult számára. Az egyetlen fia Bubba, aki segíteni szokott nekibörtönben ült.Az öreg ember leült és megírta neki problémáját.Kedves Bubba,sajnos elég rosszul érzem magam, mert úgy néz ki nem tudom felásni aparadicsomos kertem ez évben. Már öregszem és túl nehéz munka már ezszámomra. Bárcsak itt lennél, tudom, hogy nem lenne ez promléma, mertmegcsinálnád helyettem.Csókol: Apád.Pár nappal késobb levelet kapott a fiától:Kedves Apa,nehogy felásd a kertet, oda rejtettem a hullákat!BubbaA következo nap reggelén egy csapat FBI ügynök jelent meg a helyszínenés feltúrták az egész kertet. Mivel nem találtak semmit, bocsánatotkértek az öregtol és elmentek. Az öreg még az nap kapott egy újabblevelet a fiától.Kedves Apa,a jelenlegi helyzetben ennyit tudtam segíteni. Menj, és ültesd el aparadicsomokat. Bubba

#162 Petshu

Petshu

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.207 hozzászólás

Közzétéve 2004 március 12. - 20:35

Artin, :D Cav,Jááááj... :D

#163 Aniko

Aniko

    Törzsvendég

  • Főmoderátor
  • 6.637 hozzászólás

Közzétéve 2004 március 12. - 22:22

Artin, ez király volt! :D

#164 Madárcseresznye

Madárcseresznye

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 58 hozzászólás

Közzétéve 2004 március 14. - 16:23

Mit tanultam anyukámtól?Megbecsülni mások munkáját."Ha mindenáron meg akarjátok ölni egymást az öcséddel, kint csináljátok. Most takarítottam fel."Vallást."Jobb lesz, ha imádkozol, hogy kijöjjön a fehér ingedbõl."Logikát."Azért, mert én azt mondtam"Tornamutatványokat"Most nézd meg, hogy néz ki itt hátul a nyakad."

#165 Dóri

Dóri

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 508 hozzászólás

Közzétéve 2004 március 14. - 17:32

Artin!Nagyon jó! :D

#166 Artin

Artin

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 2.886 hozzászólás

Közzétéve 2004 március 15. - 21:59

Gépészmérnök sörszabálya:1 sör nem sör, 2 sör fél sör, 4 sör 1 sör, de 1 sör nem sör...-------------------AdomaSörhassal nem születünk,keményen megkell dolgozni érte.--------------------Kérdés- Miért jobb az Alzheimer-kór, mint a Parkinson-kór?- Mert inkább felejtsem el kifizetni a sörömet, mint hogy kilötyögtessem.----------------------Ne is mondd!Olyan nincs, hogy valami nem sörnyitó!---------------------(A viccek a [url="http://"http://www.soproniaszok.hu-ról"]www.soproniaszok.hu-ról[/url] valók) [ Március 15, 2004, 21:00: Az üzenetet átszerkesztette: Artin ]

#167 Devil_girl

Devil_girl

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 3.068 hozzászólás

Közzétéve 2004 március 22. - 17:30

Ajándék szesznek ne nézd a fokát!Az úriember az a vadállat, aki valameddig tud várni.Nyuszika meg a róka mennek az erdõben. A nyuszika a tóhoz ért, a róka a villanyszereléshez, de nem nagyon.Az értelmiség elõtt két út áll: az egyik az alkoholizmus, a másik járhatatlan.Már csak hányni jár belém a lélek.Esze semmi, dugd meg jól!Az ország déli és délutáni részén havazik.Egyik lábam itt, a másik bot.A szakáll nem szúr, csak a megfelelõ oldalára kell születni!Jesus reset téged.Elõttem az ÉLET, nem látok tõle semmit!A lét és a tudat viszonya: megisszuk a lét, elmegy a tudat.Azé a nõ, aki megmûveli!Inkább ne járkálj késõ éjszaka ismeretlen, sötét sikátorokban, mert még avégén kirabolsz valakit.Tévedni emberi dolog, de másra kenni még emberibb.Olyan paraszt, hogy az ólból is csak vízummal engedték ki.Ha valamirõl kiderül, hogy érdemes volt, akkor majdnem biztosan kiderül, hogy köze volt a szexhez.

#168 jm-horseman

jm-horseman

    Csikó

  • Fórumtag
  • 461 hozzászólás

Közzétéve 2004 március 25. - 15:53

Posted Image

#169 jm-horseman

jm-horseman

    Csikó

  • Fórumtag
  • 461 hozzászólás

Közzétéve 2004 március 25. - 15:54

Na végre sikerült! Posted Image

#170 Sárga

Sárga

    Új vendég

  • Fórumtag
  • 10 hozzászólás

Közzétéve 2004 március 28. - 13:05

Sikeres életed van, ha 4 évesen nem vizelsz a gatyádba 12 évesen vannak barátaid 17 évesen sexelsz 35 évesen sikeres vagy 65 évesen sexelsz 70 évesen vannak barátaid 80 évesen nem vizelsz a gatyádba.

#171 Cavalier

Cavalier

    Mirage :)

  • Admin
  • 6.360 hozzászólás

Közzétéve 2004 március 30. - 13:25

Történt egyszer, hogy egy francia filmstúdió Magyarországra jött filmet forgatni. Valami tévésorozat készült, ahhoz kellett nekik néhányjelenet a jugoszláv polgárháborúból. Tatabányán rengeteg romos gyárépület van, ezért ideális helyszín volt, és "szétlott" faluért sem kellett messzire menni, mert ott volt a Mésztelep, azaz a helyi cigánytelep, ami mindenféle háború nélkül is olyan, mintha most bombázták volna. A jelenethez szükség volt egy T-72-es harckocsira is, amit a tatai ezredtol béreltek a franciák,természetesen személyzettel együtt. A tanknak az volt a dolga, hogy teljes gázzal végigdöngessen a kihalt utcán, aztán az utca végén megálljon éslojön egyet. Na, hát akkor kezdjük. Csapó csattan, motor felbog, lánctalp kipörög, 48 tonna acél csörömpölve nekiindul... A zajra egyszer csak elobukkant az egyik házból egy C kategóriás állampolgár, kezében valami fazékkal. Amintmeglátta a felé dübörgo halált, eldobta a fazekat, és lélekszakadva rohant vissza a házba, miközben torka szakadtából ordított: - Guszti! Kárcsi! Gyertek gyorsan, nézzétek, mennyi fém!! A forgatás itt leállt, mert a katonák a röhögéstol majdnem belefordították a tankot az árokba...

#172 Aniko

Aniko

    Törzsvendég

  • Főmoderátor
  • 6.637 hozzászólás

Közzétéve 2004 március 31. - 14:50

Mi a bátorság??Bátorság az, amikor egy férfi tök részegen, éjjel 4-kor hazajön, belépve az ajtón a kezében seprût tartó, tomboló feleségét megpillantva azt meri kérdezni, hogy:Takarítasz váázzéé, vagy ma még elrepülsz valahová??

#173 Aniko

Aniko

    Törzsvendég

  • Főmoderátor
  • 6.637 hozzászólás

Közzétéve 2004 április 2. - 9:22

FIGYELMEZTETÉS Amerikában szinte mindenre figyelmeztetõ feliratokat tesznek a gyárak, az esetleges bírósági ügyeket elkerülendõ. Íme, néhány gyöngyszem, amelyeket sörös üvegeken/dobozokon lehet majd látni, ha esetleg kötelezõvé teszik. FIGYELMEZTETÉS: Az alkohol fogyasztása után csodálkozhat, hova a pokolba tûnt a melltartója. FIGYELMEZTETÉS: Az alkohol fogyasztásának hatására azt gondolhatja, hogy suttog, pedig nem is. FIGYELMEZTETÉS: Az alkohol fogyasztása a legfõbb oka annak, hogy úgy táncol, mint egy idióta. FIGYELMEZTETÉS: Az alkohol fogyasztása okozhatja, hogy a barátainak állandóan azt mondogatja: szereti õket. FIGYELMEZTETÉS: Az alkohol hatására azt gondolhatja, tud énekelni. FIGYELMEZTETÉS: Az alkohol fogyasztása elhiteti Önnel, hogy az ex-szeretõje majd meghal azért, hogy hajnali háromkor felhívja. FIGYELMEZTETÉS: Az alkohol hatására azt gondolhatja, értelmes társalgásba tud bocsátkozni az ellenkezõ nem egyik tagjával. FIGYELMEZTETÉS: Az alkohol hatására azt gondolhatja, misztikus kung-fu tudása van, minek következtében jól elláthatják a baját. FIGYELMEZTETÉS: Az alkohol hatására reggel átfordulva az ágyban valami nagyon ijesztõt láthat. FIGYELMEZTETÉS: Az alkohol hatására az az illúziója lehet, hogy erõsebb, gyorsabb és jobban néz ki bármely másik embernél. FIGYELMEZTETÉS: Az alkohol hatására azt gondolhatja, hogy láthatatlan. FIGYELMEZTETÉS: Az alkohol hatására azt gondolhatja, az emberek ÖNNEL nevetnek. FIGYELMEZTETÉS: Az alkohol hatására törés keletkezhet a tér-idõ continiumban. Minek hatására is az idõ szó szerint eltûnik. FIGYELMEZTETÉS: Az alkohol terhességet okozhat.

#174 Aniko

Aniko

    Törzsvendég

  • Főmoderátor
  • 6.637 hozzászólás

Közzétéve 2004 április 5. - 10:39

Férfiak nyilatkozatai életük asszonyáról..."... de muszempillát hord és szanaszét hagyja. A múltkor az újsággal vágtam rá, azt hittem valami bogár. Halálra rémített.""... de mesterien be tudja magát pozicionálni közém és a TV közé. Passz, átadás, a tömeg orjöng, és én csak a fenekét látom.""... ideges lett, amikor egyszer korábban keltem fel, és én csináltam neki reggelit. Azt mondta, hogy ellenorzöm. Hogy merem én eldönteni, hogy mit egyen ahelyett, hogy hagynám!""... de az ágyban én vagyok a Tanár Bácsi, a Csapatkapitány, a Fonök, a Rosszfiú, a Testor, a Telefonszerelo, a Rendor. Egyszer már én magam szeretnék lenni.""... ami az enyém, az az övé is. Vettem neki hálóinget, mégis az én pólóimban alszik. Mindig elviszi a használt borotvapengét. Az új túl éles neki. Amikor fázik mindig az én teniszzoknijaimat veszi fel, sosem a sajátját. Még a boxeralsómat is felveszi. Azt hiszem áttérek a tangára, hogy lássam mit csinál.""... listákat készít. Hogy mit vegyek. Hogy mit csináljak. Kiket kell felhívni. Ami nincs a listán, az nem is létezik. Egyszer felírtam a listájára, hogy "szex". Hiba volt. Azóta ha nincs a listán, nem is csináljuk..""... ha valamit a fejébe vesz, nem lehet leállítani. És senki nem pihenhet, amíg nincs készen. Addig nincs baj, amíg süti sütésérol, vagy nyári szabadságról van szó, de ha új ház vétele, vagy esetleges gyermekáldás jön szóba, a dolgok akár komolyra is fordulhatnak.""... a szomszéd szobából hallom, amint levest eszik.""... meglep, ha barna hajjal jön haza. Máskor meg szoke. Igazából fogalmam sincs, milyen az eredeti hajszíne.""... de mostanság nem borotválja a lábát. Hadd tudja meg mindenki, hogy eredeti szoke.""... elfoglalja az ágy felét: középen.""... de a feleségem mindenre allergiás, az orra állandóan be van dugulva. Ha szájon csókolom fuldokolni kezd.""... de szex után - úgy értem a második után - ott folytatja, ahol abbahagyta: Ki kell olvasztanom a csirkét, anyád pedig azt üzeni, hogy...""... az zavarja, hogy a gyerek rám hasonlít.""... láttak már olyan not, akinek vörös a körme, krétafehér az arca, fekete vonalak húzódnak a szeme körül? Hogy tudnak azzal a tudattal elaludni, hogy ez a teremtmény ott alszik a másik oldalon?"

#175 jm-horseman

jm-horseman

    Csikó

  • Fórumtag
  • 461 hozzászólás

Közzétéve 2004 április 5. - 15:49

Stephen King "Kéz" – Figyelmesen kövesd az útmutatót!This is really amazing! MIT KELL TENNED:1. Hagyd a kezed az egéren.2. Kattints (ha végigolvastad az útmutatót)[url="http://"http://student.vub.ac.be/~pvbochau/de_hand.htm"]ide[/url] , majd azon az oldalon az optical.exe-re3. Koncentrálj a képernyõ közepén lévõ pontra és számolj el 35-ig (Nagyon fontos, hogy 35 másodpercig nézd! Máskülönben nem fog mûködni a dolog!) 4. Na, most nézz rá a kezedre az egéren… 5. Ne üvölts! Posted Image

#176 Titok

Titok

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 3.786 hozzászólás

Közzétéve 2004 április 5. - 20:01

Nagyon állat!!!!!!! Posted Image

#177 Artin

Artin

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 2.886 hozzászólás

Közzétéve 2004 április 5. - 20:05

Lehet hogy túl sokáig néztem? :confused: Mert a végén már egy szerelmi vallomást is kiszedett belõlem a monitorom! :D

#178 jm-horseman

jm-horseman

    Csikó

  • Fórumtag
  • 461 hozzászólás

Közzétéve 2004 április 6. - 14:26

Ezt most hogy értetted?

#179 Csuti

Csuti

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 4.848 hozzászólás

Közzétéve 2004 április 6. - 14:35

Ez tök jó! Posted Image Elõször azt hittem, hogy egy pókot fogok látni a kezemen...máskülönben miért sikítanék! :D

#180 jm-horseman

jm-horseman

    Csikó

  • Fórumtag
  • 461 hozzászólás

Közzétéve 2004 április 6. - 14:42

Hát végül is miért ne lehetne pók. Elõször tényleg olyan...

#181 Csuti

Csuti

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 4.848 hozzászólás

Közzétéve 2004 április 6. - 14:45

Miiii? Neked annyira szétfolyik? :eek: Akkor én nem néztem eleget... :D

#182 jm-horseman

jm-horseman

    Csikó

  • Fórumtag
  • 461 hozzászólás

Közzétéve 2004 április 6. - 14:49

Szerintem mi nem ugyanarra gondolunk. Én arra mondtam, hogy tényleg olyan, hogy amikor az elején kezd szétfolyni ilyen tök vékony fekete szálak is vannak, mintha jó szõrös lenne a kezed Posted Image na és azok a fekete izék néznek ki úgy [ Április 06, 2004, 14:51: Az üzenetet átszerkesztette: jm-horseman ]

#183 Packo

Packo

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 167 hozzászólás

Közzétéve 2004 április 6. - 20:39

Ilyen van a csodák palotájában is, még régebben voltunk osztállyal. Csak ott ép egy virágra kellett nézni. Nem tudom milyen fajta, lényeg, hogy jó sok lelógó ága volt, amin pici levelek voltak, na most ezután a dolog után olyan volt mint egy polip. (volt, volt, volt)Ma a matektanárom órán elõált egy nagyon komoly viccel:A gazda viszi be a vacsorát a disznóknak. Beönt nekik egy vödör hajat. A disznók kérdõ tekintettel néznek rá. Erre a gazda:-Nincs korpa, csak gyönyörû haj!Szerintem gondosz, az a tipikus fájdalmas vicc.

#184 Artin

Artin

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 2.886 hozzászólás

Közzétéve 2004 április 6. - 20:57

jm! Mármint én hogy értettem?

#185 Gumilovas

Gumilovas

    Halasi Vénusz

  • Fórumtag
  • 2.159 hozzászólás

Közzétéve 2004 április 7. - 11:23

Az elszánt porszívóügynök benyomakodik a lakásba és szó nélkül egy lapát száraz lócitromot szór szét a szõnyegen.- Asszonyom! Ne aggódjon! Amit ez a szuper porszívó nem szed fel, akkor én azt mind megeszem!- Na, akkor hozok hozzá egy kis szószt magának, mert nincs áram...

#186 Steve79

Steve79

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 379 hozzászólás

Közzétéve 2004 április 7. - 20:49

Nekem nagyon bejött ez a vicc:Nõvér a beteghez:- Remélem nem babonás!!- Miért?- Ezentúl csak ballábbal tud felkelni.Kicsit morbid, de ari Posted Image

#187 Packo

Packo

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 167 hozzászólás

Közzétéve 2004 április 7. - 22:57

A rebdõr igazolja az autóst.- Jónapot kívánok! Kérem a személyit, a forgalmit és a jogosítványt a földre!- De kérem, biztos úr, csupa sár minden!- Ne vitatkozzon! Fel kell vennem az adatati!A rendõr látja hogy a kollégája minden reggel valami fehéret iszik.- Te Jani, mi az amit iszol?- Joghurt.- Mi az a jughurt?- Tejtermék. Nagyon egészséges. Azt hallottam, hogy aki naponta ezt fogyasztja, hosszú életû lesz.A rendõr csak nézi-nézi a johurtot, egyszer csak megszólal:- Na, én nem hiszem, hogy aki ezt a löttyöt issza, hoszú életû lesz.- Mért nem hoszed?- Mert a tiedbe az elõbb beleesett egy légy és máris megdöglött. [ Április 07, 2004, 22:59: Az üzenetet átszerkesztette: Packo ]

#188 andika1

andika1

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.993 hozzászólás

Közzétéve 2004 április 8. - 0:45

Brutálisak és az a kép is:)))

#189 Palomino

Palomino

    Csillámlovas

  • Fórumtag
  • 1.806 hozzászólás

Közzétéve 2004 április 8. - 19:45

Ami most jön, az egyik sem vicc, de nem találtam jobb topikot neki.APRÓ ÉRDEKESSÉGEK A VILÁGBAN:4000 évvel ezelott Babilonban bevett szokás volt, hogy az esküvo után a menyasszony apja újdonsült vejét egy hónapig itatta. Az ital mézbol készült sör volt, innen származik a magyar "mézeshetek" illetve az angol "honeymoon"(mivel a babiloniak holdhónapot használtak) kifejezés..A 7UP üdítoitalt 1929-ben kezdték forgalmazni. A nevében a "7" az eredeti italosüveg méretére (7 uncia), míg az "UP" a buborékok mozgási irányára (up = fel) utalt.A baglyok az egyedüli madarak, amelyek látják a kék színt.A Caesar salátát nem Julius Caesarról nevezték el. Nevét kitalálójáról, Caesar Cardinirol kapta, aki eloször készített ilyet saját, Caesar's Palace éttermében a mexikói Tijuanában.A földimogyoró a dinamit egyik alkotórésze.A földrengések erosségének mérésére szolgáló Richter-skála egy-egy méroszáma 32-szeres szorzót jelent. Vagyis, egy 6-os erosségu rengés ereje a 32-szerese egy 5-ös erosségunek. Bár a 10 a maximum, becslések szerint egy 9-es erosségu rengés teljes tektonikus pusztulást jelentene. A legkisebb, muszerek nélkül is észlelheto rengés a 2-es.A kaméleon testhosszúságának másfélszeresét teszi ki nyelvének hossza.A méhek, a teknosök és a termeszek teljesen süketek.A nulla az egyetlen szám, ami nem írható le római számokkal.A patkányok hosszabb ideig bírják víz nélkül, mint a tevék.A Pentagon híres ötszögletu épületében kétszer annyi mellékhelyiség van, mint amennyit a dolgozói létszám indokolna. Ennek oka az, hogy a 40-es években, amikor épült, még érvényben volt egy virginiai törvény, amely szerint külön WC-t kellett építeni a fekete és a fehér alkalmazottaknak.A pókháló egy hihetetlenül eros anyag: a vastagságához viszonyítva jóval erosebb, mint az acél. Szakértok szerint egy ceruzavastagságú pókháló kötél meg tudna állítani egy Boeing 747 óriásgépet repülés közben.A sakkban használt "Sakk-matt" kifejezés alapja a perzsa "Shah Mat", aminekjelentése: "a király halott".A számítástechnikai szlengben a hibák jelölésére használt "bug" (bogár) szó eredete 1945-re nyúlik vissza. A Harvard egyetemen található számítógép meghibásodott, és a hibakeresés során egy noi dolgozó egy molylepkét talált az áramkörök között, amit aztán eltávolított. Azóta, ha vacakol egy számítógép, azt mondják, hogy bogár (bug) van benne.A testen belül a fájdalom kb. 110 m/s sebességgel terjed.A világ legnagyobb munkáltatója az indiai vasúttársaság, több mint egymillió alkalmazottal.A világtörténelem leghosszabb musormegszakítását a BBC követte el. Egy Miki egér rajzfilmet szakítottak félbe azzal a hírrel, hogy kitört a második világháború. 6 év múlva aztán akkurátusan folytatták a félbeszakadt rajzfilmet, pontosan attól a ponttól, ahol abbahagyták.A víziló bore közel 6,5 centiméter vastag, így a legtöbb fegyver loszere ellen védelmet nyújt. Az állat 3 méternél nagyobbra és 4 tonnára is megnohet mégis gyorsabban tud futni, mint egy ember!Albert Einstein 6 éves korában kezdett beszélni.Az "&" írásjel egy idoben az angol ABC része volt.Az amerikai urhajósoknál követelmény a 180 centiméternél kisebb testmagasságAz Apollo 11 landolásakor már csak 20 másodpercre elegendo üzemanyaggal rendelkezett.Az ostorcsattanás igazából egy miniatur hangrobbanás: a bojt átlépi a hangsebességet.Csak két állat van, amely a fejének elfordítása nélkül is látja a háta mögötti területet: a nyúl és a papagáj.Egy ember hamarabb elpusztul a teljes alváshiánytól, mint az éhségtol. 10 alvás nélküli nap már elég a halálhoz, míg éhezni több hétig is képes egy egészséges személy.Egy tehenet be lehet rúgatni, ha almával eteted.Egyes számítások szerint az emberi agy tárolókapacitása 1 trillió bit, vagy 1164153 gigabyte.Görögország nemzeti himnusza 158 versszakból áll. Senki nincs az országban,aki kívülrol tudná az összest.Kanada az egyetlen olyan olimpiát rendezo ország, aki nem nyert aranyérmet a saját olimpiáján.Leonardo da Vinci képes volt egyik kezével írni, a másik kezével pedig rajzolni egyszerre.Limában (Peru) szobrot állítottak Micimackónak.

#190 Miklász

Miklász

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 52 hozzászólás

Közzétéve 2004 április 8. - 20:34

Mai csúcspont az iskolában:Egy részeg rázza a villanyoszlopot:- Engedjenek be! A rendõr meglátja, megkérdezi:- Mit csinál itt? Be akar menni?- Igen, de nem engednek be!Felnéz a rendõr:- Pedig itthon vannak, ég a villany! :D

#191 Barefoot

Barefoot

    A megvilágosodott

  • Fórumtag
  • 5.421 hozzászólás

Közzétéve 2004 április 8. - 21:01

idézet:
Eredeti szerzõ: Palomino:Csak két állat van, amely a fejének elfordítása nélkül is látja a háta mögötti területet: a nyúl és a papagáj.[/QUOTE][url="http://"http://www.xs4all.nl/~dirkn/south%20america/ecuador/large/crab1a.jpg"]Neki[/url] errõl elfelejtettek szólni Posted Image Igaz ugyan, hogy a fejét sem tudja elfordítani... [ Április 08, 2004, 21:03: Az üzenetet átszerkesztette: Barefoot ]

#192 Titok

Titok

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 3.786 hozzászólás

Közzétéve 2004 április 8. - 22:17

Ilyen érdekességeim nekem is vannak, szemezgetek belõlük:A macskáknak fülenként 32 izmuk van.A krokodil nem tudja kinyújtani a nyelvét.Egy aranyhalnak 3 másodpercnyi memóriája van.A cápa az egyetlen olyan hal amelyik egyszerre 2 szemével tud pislogni.Egy kígyó akár 3 éven keresztül is tud aludni.Al Capone foglalkozása névjegye szerint használt bútor-kereskedõ volt.Az 5 dolláros bankjegy hátulján a Lincoln emlékmûvön mind az 50 állam fel van sorolva.Az osztriga szeme nagyobb mint az agya.Az újszülötteknek nincsen térdkalácsa, 2 és 6 éves kor között fejlõdik ki.A kutyák 10 féle hangot képesek kiadni, míg a macskák több mint 100-at.A DREAMT az egyetlen angol szó amelyik MT-re végzõdik.1865 Februárja az egyetlen jegyzett hónap, amikor nem volt telihold.4000 éve nem háziasítottak új állatfajt.Egy átlag amerikai élete során mintegy 6 hónapnyi idõt tölt a piros lámpánál várakozva.Nem lehet nyitott szemmel tüsszenteni.Nincs olyan angol szó amivel rímelne az orange, a silver vagy a purple.A szemünk mérete születésünktõl halálunkig nem változik, de az orrunk, fülünk és szánk növekedése folyamatos.A balkézzel gépelhetõ leghosszabb szó a stewardesses, a jobbal a lollipop.A következõ mondat tartalmazza az abc összes betûjét (angol): The quick brown fox jumps over the lazy dog.Több csirke van a földön, mint ember.A 'typewriter' szó a leghosszabb amit egy sor billentyûivel tudunk leírni.Angolból fordítottam õket, de szerintem jó ilyesmiket tudni mert érdekesek.

#193 Jucuus

Jucuus

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 2.131 hozzászólás

Közzétéve 2004 április 8. - 22:51

- Hogyan születik a kis sündisznócska?- Óvatosan.A kisegér és az elefánt úgy dönt, öngyilkos lesz, felmennek egy magas toronyra, elõször a kisegér ugrik:- Szia Elefánt, szia 10. emelet, szia 6. emelet, szia 3. emelet, placss.Az egér szörnyethal. Most az elefánt jön:- Helló 10. emelet, helló 6. emelet, helló 2. emelet, helló metró, sziasztok bányászok, JÓÓÓÓÓÓÓÓ REGGELT VIETNÁM!Az állatok vicceket mesélnek az erdõben. A törpe csak hallgat és mindegyikre csak mondja, tapsolva:- Ez nadon jó, ez nadon jó!Az állatok végül megkérik, hogy mondjon õ is egy viccet, mire õ rávágja:- Picsa.- Ez milyen vicc? - kérdik az állatok.Mire a törpe:- Ez nem vicc, de ez nadon jó, ez nadon jó.Ez egy kis fárasztás volt nektek :D

#194 Cavalier

Cavalier

    Mirage :)

  • Admin
  • 6.360 hozzászólás

Közzétéve 2004 április 9. - 8:02

"A földimogyoró a dinamit egyik alkotórésze." Melyik? Posted Image A dimamit az glicerin-trinitrát (nitroglicerin) kovaföldben felitatva, hacsak nem mogyoróhéjból készítik a csomagoláshoz használt papírt, akkor nem tudom elképzelni, hol van benne... Posted Image A nitroglicerin a glicerin nitrálásával készül, amihez kénsav és salétromsav kell még, itt sincs földimogyoró. De, rájöttem!!! Valószínûleg Nobel szerette a földimogyorót, és nasizás közben jött rá, hogy kovaföldben felitatva nem lesz olyan érzékeny a nitroglicerin! :D Titok! Az Ostrich az strucc, nem osztriga, az osztrigának nincs is szeme, ha jól tudom. Posted Image

#195 Cavalier

Cavalier

    Mirage :)

  • Admin
  • 6.360 hozzászólás

Közzétéve 2004 április 9. - 9:22

HH, ha tükörbe néz, lehet, hogy a ló is látja. :D Csikasz, ha kell konkrét recept azt is elmondhatom, aki nekiáll összeöntögetni jó eséllyen felrobban amikor felforr a nitrálófürdõ. Posted Image Errõl az jut eszembe, amikor a terroristák idõzített bombát szállítottak. Összerakták már jóelõre, és bekészítették a kocsiba. Eltelt egy hét, elindultak, hogy leállítsák a kocsit a robbantás helyszínére, és menetközben felrobbantak. Az óra beállítása után volt a téli/nyári óraállítás, a bomba sietett... :D

#196 Old Shatterhand

Old Shatterhand

    A nagy vadász

  • Fórumtag
  • 4.354 hozzászólás

Közzétéve 2004 április 9. - 10:56

idézet:
Eredeti szerzõ: Hosszúhomlok: Még kettõ:""Csak két állat van, amely a fejének elfordítása nélkül is látja a háta mögötti területet: a nyúl és a papagáj."Hát a ló? Ha már egy lovas fórumon vagyunk. [/QUOTE]A kaméleon 360-at lát, ráadásul külön-külön is tudja mozdatni a szemeit...

#197 Csuti

Csuti

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 4.848 hozzászólás

Közzétéve 2004 április 9. - 12:06

Ha emlékezetem nem csal a ló nem lát a fara mögé. Egy rajz ugrik be, amin a holttér a ló feje elõtt és a fara mögött van (mindkettõ hegyesszögben, ha a szemétõl nézzük). :rolleyes:

#198 Cavalier

Cavalier

    Mirage :)

  • Admin
  • 6.360 hozzászólás

Közzétéve 2004 április 9. - 12:12

idézet:
Eredeti szerzõ: Hosszúhomlok:
idézet:
Eredeti szerzõ: Cavalier: HH, ha tükörbe néz, lehet, hogy a ló is látja. :D [/QUOTE]Bõvebben? :confused:
[/QUOTE]Calypsoo oldalán: [url="http://"http://calypsoo_84.tripod.com/lovas2.htm"]http://calypsoo_84.tripod.com/lovas2.htm[/url]

#199 Csuti

Csuti

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 4.848 hozzászólás

Közzétéve 2004 április 9. - 12:38

Nekem nem jön be a link.

#200 Artin

Artin

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 2.886 hozzászólás

Közzétéve 2004 április 9. - 12:44

Pedig mûködik. 2 perce néztem.