Ugrás a tartalmakhoz


Fotó

Munka


  • Please log in to reply
145 válasz a témához

#81 ancsapancsa

ancsapancsa

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.894 hozzászólás

Közzétéve 2013 május 11. - 20:49

Sziasztok !
Ugyanigy a maestozo lovasiskoláhozse...
felmondtam,errelehuztak nemkevés
pénzel !



Lehet,hogy érdemes lenne itt a fórumon csinálni egy munkáltatói feketelistát,hogy elkerüljük a becsapásokat,ha lehetséges.

#82 rongyo

rongyo

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 830 hozzászólás

Közzétéve 2013 május 13. - 9:49

Sziasztok! Szerencsét próbálok, hátha találok egy embert. Idén szeretnénk indulni rönkhúzó versenyen, és a felkészüléshez keresnék egy kisegítõ lovas férfi embert. Heti 3-4 alkalomról lenne szó, hét közben 17-19, 20ig, hétvégente egy nap 10-16ig kb, fizetés elõzetes megegyezés szerint. Lóápolás, szerszámozás, befogás, súly felakasztása, ilyesmik. Tapasztalat nem különösebben feltétel, nekem csak annyi kell, hogy ne féljen a lovaktól. Akit esetleg érdekel, az keressen magánban, vagy telefonon a 30/543-2207 számon.

#83 waldes4

waldes4

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 32 hozzászólás

Közzétéve 2013 május 18. - 15:06

Sziasztok!!

Most már mind a ketten (párom és jómagam is),MUNKÁT KERESÜNK!!Én, 28 éves vagyok, most végeztem a lovas túravezetõit (még meg se száradt a tinta a bizonytványban, és dolgozni akarok), de kb. 10 éve lovazok. B kategóriás jogosítvánnyal rendelkezek 6éve, autónk van!! Párom, Õ 33 éves, szereti a pacikat, dolgozott is velük, nem esik nehezére a munka!!Trágyázik, meg minden ilyesmi!! Van egy 3 éves kislányunk is, egyértelmûen Õ is jönne velünk. Lehetõleg bentlakással keresünk munkát, az ország bármely pontján!! Fizetéssel kapcsolatban megegyezünk :) !! Ha esetleg felkeltettem egy leendõ munkáltatónk figyelmét, hívjon bátran!!!!0630/341-9311, vagy írj ide :)

ELÕRE IS KÖSZI!!!

#84 Annie90

Annie90

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.552 hozzászólás

Közzétéve 2013 május 21. - 9:52

Sziasztok! Én is munkát keresnék, most végzek biológusként. De bármilyen épeszû munka szóba jöhet (adminisztrációs, ügyintézõi stb). Jelenleg is lovasoktatóként dolgozok, rendõrlovakat lovagolok, így lóápolói munkának is nagyon örülnék. Köszi elõre is! :)

#85 tetke

tetke

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 213 hozzászólás

Közzétéve 2013 május 30. - 16:44

Sziasztok Keresnék lovas oktatót Csömörre. Hétvégén egyik napra, hét közben pedig pár délutánra, és néha ha elutazunk. Lótartást és vagy lovaglási edzési lehetõséget tudunk cserébe biztosítani. Akadémiás „lovas oktatók” kérem, kíméljenek. Csak megbízható embert keresünk. Érd:Magánban vagy a tetriszlovarda@gmail.com

#86 Kispaci

Kispaci

    Csikó

  • Fórumtag
  • 1.078 hozzászólás

Közzétéve 2013 június 10. - 1:41

Sziasztok! 20 éves egyetemista lány vagyok, nyáron, illetve õsztõl egyetem mellett vállalnám lovak mozgatását, csikó belovaglást, elrontott lovak utóidomítását, lovasoktatást Budapesten és környékén, lehetõleg a budai oldalon. 16 éve lovagolok, saját lovamat én lovagoltam be, jelenleg is lovasoktatással foglalkozom. :) Western és angol stílusban egyaránt lovagoltam, oktatást angol stílusban vállalok. Angol nyelvtudás, jogosítvány, saját autó van. Érd: somloeszter93@gmail.com vagy itt privátban :)
  • Kispaci kedvelte

#87 Csibeby

Csibeby

    Új vendég

  • Fórumtag
  • 7 hozzászólás

Közzétéve 2013 június 12. - 10:12

Sziasztok !
Ugyanigy a maestozo lovasiskoláhozse...
felmondtam,errelehuztak nemkevés
pénzel !



Üdv a clubban!!

:mad:

#88 Kisgudi

Kisgudi

    Új vendég

  • Fórumtag
  • 15 hozzászólás

Közzétéve 2013 június 24. - 19:52

Sziasztok! Mindenkit szeretettel vár a Ballószögi Lovas klub! Kecskeméttõl mindössze 6 km-re, családias környezetben vállaljuk gyerekek oktatását. Nyugodt lovak, papíros lovas sport edzõ, verseny képzés. Telefon: Gudmon Zsófi 0630/3760904

#89 Bettie

Bettie

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 183 hozzászólás

Közzétéve 2013 július 7. - 19:04

Sziasztok! Telivérek mellett munkát vállalnék, elsõsorban munkalovasként (kezdõként, de több éves lovastapasztalattal: saját telivérek, miegymás)! Kül- és belföldön egyaránt, közepes angol nyelvtudással, nagy-nagy lelkesedéssel! :) 06/30-411-0605

#90 Jackpot

Jackpot

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 37 hozzászólás

Közzétéve 2013 július 15. - 20:10

Sziasztok!

Sürgõsen[u][color=#FF0000] munkát keresek, elsõsorban lovak mellett, de bármilyen más állattal is szívesen foglalkozok.
Ha egy lehetõség van rá, akkor Lõrinci város 30 km-es körzetén belül érdekelne.
Oka: egy otthon tartott csõdör csikó, akit nem vihetek albérletbe és itthon sem hagyhatom "egyedül". :(

Amennyiben olyan munka lehetõség lenne, ahova õt is hozhatom akkor a nagyobb táv sem akadály.

További információért és/vagy önéletrajzért írjatok privátban vagy erre az email címre: jack.f92@gmail.hu


Írj bátran, találunk megoldást. :)

#91 vitya67

vitya67

    Új vendég

  • Fórumtag
  • 10 hozzászólás

Közzétéve 2013 július 17. - 20:59

Budapesti lovardába keresünk szakképzett oktatót lovagoltatáshoz, gyerek táboroztatáshoz. Feltételek: Betöltött 20 életév, szakképesítés, legalább minimális tapasztalat. Feladatai: iskola lovak leápolása felszerelése, oktatás futószáron és osztályban, iskola lovak lovaglása szükség esetén. Bérezés megegyezés szerint. Érdeklõdni lehet: 0630-3726263 telefonszámon.

#92 Manó20

Manó20

    Új vendég

  • Fórumtag
  • 14 hozzászólás

Közzétéve 2013 július 21. - 7:39

Tisztelt munkáltatók! Fõállásmom mellé, mely havi 15 napot vesz igénybe keresek beugrós,kisegítõs állást havi 10 napban. A fõállásom beosztása a végletekig rugalmas, így bármely nap tudok menni. Lovastúravezetõ végzettséggel rendelkezem. Vállalok lovak körüli istállómunkát, esetleg oktatást, túrákon kisérõ személyzetként szívesen részt veszek. Bérezésben rugalmas vagyok, de az elvégzett munka lovaglásban való kifizetése sajnos nem lehetséges. Budapesti munakvégézés lehetséges.

#93 Kispaci

Kispaci

    Csikó

  • Fórumtag
  • 1.078 hozzászólás

Közzétéve 2013 július 29. - 21:16

jav: most látom, hogy nemrég már beraktam a hirdetést.

Edited by Kispaci, 2013 július 29. - 21:18.


#94 asset

asset

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 145 hozzászólás

Közzétéve 2013 október 14. - 13:17

Lovászt keresünk azonnali kezdéssel Gödre!

Érdeklődni kizárólag telefonon: 06-20-920-59-34 (Pál Zoltán)



#95 Trixi

Trixi

    Új vendég

  • Fórumtag
  • 7 hozzászólás

Közzétéve 2013 október 15. - 23:41

Istálló munkára, megbízható, munkájára igényes, lovakat szerető embert keresünk a Szentendrei szigeten található, családias hangulatú lovardánkba. Heti 4-5 napra, napi 4 órában.

 

Érdeklődni: 30/3933133 Wéber Miklósné



#96 Kyra

Kyra

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 125 hozzászólás

Közzétéve 2013 október 26. - 16:31

Budapesten, vagy a környező településeken (újpesttől elérhető távolságban) főállásom mellé, kiegészítő munkalehetőséget keresek. (Elsősorban, mert hiányzik a lovazás) Amit vállalok: belovaglás, átlovaglás, versenyre felkészítés.

#97 csipisz

csipisz

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 53 hozzászólás

Közzétéve 2013 november 3. - 16:43

Kisegítő lovászt keresünk Csomádra fél állásba, istálló munkára!

06 30 583 51 45



#98 waldes4

waldes4

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 32 hozzászólás

Közzétéve 2013 november 5. - 19:34

29 éves anyuka munkát keres. Érettségim és Okj-s lovastúravezetői papírom van. B kategóriás jogosítvánnyal rendelkezek 6 éve. Autóm van. Bármilyen lovasmunka érdekelne. XVI. kerület vonzáskörzetében. megegyezünk, hívj! 0630/341-9311



#99 Tánczos Anikó

Tánczos Anikó

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 846 hozzászólás

Közzétéve 2013 november 19. - 15:18

Belovaglás, lókiképzés, versenyeztetés. átlovaglás....:

Kaksa Zoltán Németországban szerzett szakmai tapasztalattal lovardábankban elrontott lovak átlovaglását, fiatal lovak belovaglását, fiatal lovak versenyeztetését vállalja!

zoli2.JPG
Zoltán rövid szakmai bemutatkozása:
Német nyelvtudással rendelkezek , Végzettségem: Ló tartó és tenyésztő, szakmai bizonyítványomat a Kiskunfélegyházi szakma kiváló tanulója versenyen szereztem meg 100%-os teljesítéssel. Magyarországon Kaposváron lovagoltam 4 évet majd Nyíregyházán egy évet a Timpex Nyíregyháza Kft-nél. Aztán 1 évet Kecskeméten az Airvent istállójában. Majd lovastudásom fejlesztése érdekében Németországba mentem és a Gestüt Charlottenhof istállójában lovagoltam fiatal lovakat eladásra értékesítésre, az istálló felszámolása miatt át irányítottak Christopf Kaufmann istállójába ahol szintén fiatal lovakat lovagoltam és körungra készítettem lovakat. Mivel munka lehetőség nyílt a Weishapt istállóban ezért mégtöbb szakmai tapasztalat szerzés érdekében csatlakoztam a Weishaupt csapathoz ahol ugyancsak fiatal lovak kiképzésével, elrontott lovak át lovaglásáról versenyre való felkészítéséről gondoskodtam.

zoli.jpg
Érdeklődni Kaska Zoltánnál az alábbi számon: 06 20 2205638, vagy a lovarda elérhetőségein:

facebook oldalunk: https://www.facebook...197645866934957

 

honlapunk: http://www.orkenyifurioso.eoldal.hu

 

Telefon: 06 20 3316215; 06 30 2421419

 


#100 csipisz

csipisz

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 53 hozzászólás

Közzétéve 2013 december 3. - 8:52

Sürgősen Lovász- Tanyagazdát keresünk bentlakással
  • Szakmailag hozzáértő munkatársakat keresünk elsősorban lovas oktatással foglalkozó Csomádi lovardába hosszú távra (www.szilajlo.hu)

Lovász- Tanyagazda munkakör betöltése az alábbi feladatokkal (bentlakással)

- Lovak (és egyéb állatok) ellátása, almozás, trágya elhordás (szamárfogattal), legelőről trágya leszedés, etetés, itatás
- Pálya és fedeles lovarda boronálása, rendben tartása
- A lovarda területének rendben tartása (pl. fűnyírás, hó eltakarítás stb.)
- Ha szükséges lovak ápolása, nyergelése, az iskola munkájának kisegítése
- Eseti javítgatások a lovarda körül, ezermesterek előnyben
- A területen rend tartása és betartatása
- Lovas kocsikáztatás (fogathajtási ismeretek szükségesek)
- Párok jelentkezése nem akadály
- Próbanap után azonnali kezdés

Hosszú távra keresünk megbízható, önállóan dolgozni képes, talpraesett, 25 év feletti munkaerőt akivel csapatban lehet dolgozni! Elvárás a gyerek centrikusság, mivel elsősorban gyerekek oktatásával foglalkozunk családias hangulatban! Kizárólag férfi jelentkezőket várunk fizikai munkáról lévén szó. Bejelentett állás, bentlakással (27 m2-es mobilház, 2 hálófülke, nappali, konyha fürdő)!

http://piacter.lovas...lakassal/121889



#101 SNAKE

SNAKE

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 206 hozzászólás

Közzétéve 2013 december 3. - 22:12

Sürgősen Lovász- Tanyagazdát keresünk bentlakással

  • Szakmailag hozzáértő munkatársakat keresünk elsősorban lovas oktatással foglalkozó Csomádi lovardába hosszú távra (www.szilajlo.hu)

Lovász- Tanyagazda munkakör betöltése az alábbi feladatokkal (bentlakással)

- Lovak (és egyéb állatok) ellátása, almozás, trágya elhordás (szamárfogattal), legelőről trágya leszedés, etetés, itatás
- Pálya és fedeles lovarda boronálása, rendben tartása
- A lovarda területének rendben tartása (pl. fűnyírás, hó eltakarítás stb.)
- Ha szükséges lovak ápolása, nyergelése, az iskola munkájának kisegítése
- Eseti javítgatások a lovarda körül, ezermesterek előnyben
- A területen rend tartása és betartatása
- Lovas kocsikáztatás (fogathajtási ismeretek szükségesek)
- Párok jelentkezése nem akadály
- Próbanap után azonnali kezdés

Hosszú távra keresünk megbízható, önállóan dolgozni képes, talpraesett, 25 év feletti munkaerőt akivel csapatban lehet dolgozni! Elvárás a gyerek centrikusság, mivel elsősorban gyerekek oktatásával foglalkozunk családias hangulatban! Kizárólag férfi jelentkezőket várunk fizikai munkáról lévén szó. Bejelentett állás, bentlakással (27 m2-es mobilház, 2 hálófülke, nappali, konyha fürdő)!

 

 

Csak melegeknek?


Edited by SNAKE, 2013 december 3. - 22:13.


#102 Kistáltos

Kistáltos

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 8.053 hozzászólás

Közzétéve 2013 december 25. - 20:18

http://www.yardandgr...nd-Groom/230936 Olaszban



#103 calypsoo

calypsoo

    Törzsvendég

  • Moderátor
  • 1.080 hozzászólás

Közzétéve 2014 január 13. - 16:24

Ismerösöm keresere keresünk fiatal loväszt / loväszlänyt ausztriai munkahelyre benntlakässal.

 

Elväräsok: Alapszintü nemetnyelv tudäs, loszeretet, rugalmassäg
Feladat: lipicai magäniställo lovainak, ällatainak gondozäsa ( etetes, trägyäzäs, loäpoläs stb.)
Fizetes: napi 40 Eur + Szälläs, etkezes egyenileg

 

Fenykepes öneletrajzokat calypsoo@citromail.hu email cimre kerek.



#104 egyember

egyember

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.011 hozzászólás

Közzétéve 2014 február 2. - 16:12

1798592_802701829745363_1598686701_n_www



#105 Vigasz

Vigasz

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 712 hozzászólás

Közzétéve 2014 február 5. - 20:09

Ismerős kérésére: 

 

Munkát keresek Németországban, Ausztriában, jelenleg Németországban dolgozom belovaglóként. 0620- 434-8525



#106 vitya67

vitya67

    Új vendég

  • Fórumtag
  • 10 hozzászólás

Közzétéve 2014 február 6. - 21:17

Lovászt keresünk Budapestre a XVII kerületbe bentlakással. Csak italozástól mentes embereket keresünk. Sok ló mellett sok munka, viszont bejelentett állás és tisztességes fizetés. Szolgálati lakás. Nehéz fizikai munka, ezért csak férfi munkaerőt várunk.

Ugyanitt kisegítő munkaerőt is felveszünk. 4-6 órában trágyázni.

érdeklődni:

0670 4292187



#107 Kisgalamb

Kisgalamb

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 79 hozzászólás

Közzétéve 2014 február 23. - 18:20

Sziasztok!
Segítséget keresek Őrbottyáni lovastanyánkra, napi két óra munkára (karámtakarítás), reggel 7 és 9 óra között. Mondjátok, hogy nem kérek lehetetlent!



#108 pinkminyon

pinkminyon

    Új vendég

  • Fórumtag
  • 23 hozzászólás

Közzétéve 2014 március 21. - 8:27

SÜRGŐS!

piacter.lovasok.hu/munkat-keres/lotarto-es-tenyeszto-vegezttseggel-ket-lany-munkat-keres-leginkabb-budapest-vonzas-koreben/142716

#109 pinkminyon

pinkminyon

    Új vendég

  • Fórumtag
  • 23 hozzászólás

Közzétéve 2014 március 21. - 8:38

Lótartó- és tenyésztő végezttséggel két lány munkát keres, leginkább Budapest területén!
Szivesen válallunk istálló munkát, ló előkészítést, lovak mozgatását, gyerekekkel való foglalkozást, szervezési feladatokat.
Ha lehet akkor egy saját pacit is vinnénk, haladó lovasok akár rajta is ülhetnének.
Minden lehetőség érdekelne minket, akár magán tanya/istálló, akár most nyíló lovarda.
Bérezés megegyezés szerint!
  • pinkminyon kedvelte

#110 Sedon Béla

Sedon Béla

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 304 hozzászólás

Közzétéve 2014 március 22. - 17:30

lovászt, lóápolót keresek Budapest 4. kerületi lovardába.

Csak bentlakással, alkohol, dohányzás kizáró ok.

06 30 3900260



#111 bucsi

bucsi

    Csikó

  • Fórumtag
  • 64 hozzászólás

Közzétéve 2014 március 22. - 20:14

keresek edzőt, aki nagyon komolyan feltudna készíteni díjlovaglásból, soroksáron vagyunk, saját paci van. kereshettek itt vagy: +36304812078



#112 Kispaci

Kispaci

    Csikó

  • Fórumtag
  • 1.078 hozzászólás

Közzétéve 2014 április 8. - 14:28

Sziasztok!

20 éves egyetemista lány vagyok, egyetem mellett vállalom lovak mozgatását, csikók belovaglását, elrontott lovak utóidomítását, lovasoktatást Budapesten és környékén, lehetőleg a budai oldalon. Saját lovamon Mányon, Zsámbék mellett vállalok oktatást, 4000 Ft/óra áron (futószáras oktatás 2000 Ft/fél óra).

17 éve lovagolok, saját lovamat én lovagoltam be, jelenleg is lovasoktatással foglalkozom, májusban fejezem be a lovesedzői OKJ-t. Angol nyelvtudás, jogosítvány, saját autó van.

Képek: http://piacter.lovas...vallalok/102705


Érd: somloeszter93@gmail.com 



#113 Eva

Eva

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 3.911 hozzászólás

Közzétéve 2014 április 15. - 18:59

Keres esetleg valaki munkát Budapesten: minimum 1 éves értékesítési és/vagy telesales tapasztalattal SZÁLLÍTMÁNYOZÁSI területen?

Magánban  keress meg.

 



#114 Sedon Béla

Sedon Béla

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 304 hozzászólás

Közzétéve 2014 május 1. - 22:24

Sziasztok! Önálló munkára keresek gyerekek mellé lovasoktatót.

Kizárólag gyakorlattal rendelkező, teljesítmény bérezésben dolgozók keressenek.

A munka Budapest 4. kerületében Metró közelségben van.

ha szerinted:

 

-18 év alatti vagy

-a barátnőddel, barátoddal jönnél

- a lószerszámozás, "lómegfogás", lópucolás egy akadályverseny, amiben ügyesen életben kell maradni

-a lovat egy vödörrel, vagy bármivel, mondjuk almának látszó tárgyal kell behívni

  kérlek, NE jelentkezz! 

ha azt gondolod, hogy ez egy felelősségteljes munka, aminek valóban munka jellege van, csak akkor hívj fel.  Elnézést mindenkitől, de szeretnék egy kis szűrést, időspórólas miatt:) az itteni üzeneteket nem szoktam nézni, kérlek hívjatok:

06 30 3900260

 

 



#115 quanyesz

quanyesz

    Új vendég

  • Fórumtag
  • 7 hozzászólás

Közzétéve 2014 május 2. - 14:32

Sziasztok!

 

S.o.s. lóápolót keresek a 17. kerületi lovardába. Feladat: lovakat pucolni, nyergelni, pályára bevezetni, kivezetni, szóval az oktatók keze alá dolgozni. Utolsó lovas után visszaápolni, rendezetten karámba vinni. Fizetés: megbeszélés szerint lovaglással, vagy kp. minden nap. Érdeklődni: 06204427866 Ja, és akár holnap reggel 9:30-tól kezdeni is lehetne :D



#116 quanyesz

quanyesz

    Új vendég

  • Fórumtag
  • 7 hozzászólás

Közzétéve 2014 május 2. - 14:33

Sziasztok!

 

S.o.s. lóápolót keresek a 17. kerületi lovardába. Feladat: lovakat pucolni, nyergelni, pályára bevezetni, kivezetni, szóval az oktatók keze alá dolgozni. Utolsó lovas után visszaápolni, rendezetten karámba vinni. Fizetés: megbeszélés szerint lovaglással, vagy kp. minden nap. Érdeklődni: 06204427866 Ja, és akár holnap reggel 9:30-tól kezdeni is lehetne  :D



#117 evet

evet

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 35 hozzászólás

Közzétéve 2014 május 13. - 10:59

Kedves Fórumtársak!

 

Pályáját módosító geofizikus létemre olyan munkát keresek, ami lehetőleg TÁVLOVAGLÁSSAL is kapcsolható, NÉMETORSZÁGban (Észak-Rajnavidék főleg) leledzik, és hasznát veszik egy lelkes, nyugodt, nyitott nőszemélynek, aki természetes gyógymódok irányban szerez egyre több tudást.

 

Lovaglási, lóápolási, háztartási, kerti, sofőri (B) munkákra mind-mind nyitott és alkalmas vagyok.

 

P.Éva: pudleinere@gmail.com

 

Egyébiránt : yardandgroom.com

Javaslom mindazoknak, akik angolul is megtalálják a hangot. Jó keresőkéje van, szana-szerte a világból vannak ott munkák. Korrekt rendszer, váljon hasznotokra!



#118 rongyo

rongyo

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 830 hozzászólás

Közzétéve 2014 május 21. - 13:36

Sziasztok! Hidegvérű lovak mellé keresek segédhajtót, aki segít a lovak edzésében, felkészítésében. Szigetszentmiklóson vagyunk, heti 2-3 alkalomról lenne szó.

Nyugodt, szelíd lovakról van szó, nem eszik embert egyik sem. Nincs velük nyüglődés.

Bérezés megegyezés szerint. Érdeklődni nálam, vagy a 30/543-2207-es számon, vagy judit.bari@gmail.com-on. Köszi!



#119 Csipkebogyó

Csipkebogyó

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 56 hozzászólás

Közzétéve 2014 május 22. - 22:54

Sziasztok!

 

Férfi lovászt keresünk Fótra, családi lovasiskolába. Jelenleg 11 saját ló van szabadtartásban egy kis tanyán. A napi feladatok az etetés és ló pucolás, a pálya és az udvar rendben tartása, javítási munkákban segédkezés, néhány háziállat ellátása. Bentlakásos lovászt keresünk, lehet kezdő vagy tapasztalt, egyedüli alkalmazottnak, akár azonnali kezdéssel. A fizetést és a szabadnapokat megbeszéljük. Érdeklődni lehet a 06-20-221-76-04–es számon.



#120 vitya67

vitya67

    Új vendég

  • Fórumtag
  • 10 hozzászólás

Közzétéve 2014 május 27. - 21:18

Kisegítő munkaerőt keresünk Budapesten, XVII. kerületi lovardánkba. Napi 4 óra munka reggel 8tól 12ig.

Feladatok: istállótakarítás, udvartakarítás, ház körüli munkák.
Akár egyetemistáknak is, vagy nyári munka fiataloknak.
Bérezés 500Ft/óra
érdeklődni: 0670-4292187
Kemény Viktor