Ugrás a tartalmakhoz


Fotó

Hhhmmm..... :-/ hogyan fogyhatok?


  • Please log in to reply
3251 válasz a témához

#3241 Saby

Saby

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 4.953 hozzászólás

Közzétéve 2013 október 8. - 14:59

Szigorú étrend az nincs,

 

Háááát pedig az elég fontos, ha fogyni szeretne az ember...

Mint ahogyan azt az alábbi ábra remekül szemlélteti :D

http://media-cache-a...ab11a9d8937.jpg
 



#3242 skatya

skatya

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 810 hozzászólás

Közzétéve 2013 október 8. - 15:52

Én inkább jól szeretném érezni magam, nekem az előrébb való ;) Óriási eredményeim ennek okán nem lesznek, de bízom benne, így is érek el eredményt, és bizakodom, hogy tartósabb is lesz :)



#3243 Saby

Saby

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 4.953 hozzászólás

Közzétéve 2013 október 8. - 16:02

A következetes, étrend + testmozgás kombó azért nem olyan tüzes vassal sütögetés, hogy szarul kelljen az embernek éreznie magát tőle, sőt!! :P Ez egy életmód-típus. Nincsenek csodák, nincsenek kiskapuk, van viszont eredmény :)


  • shepherd kedvelte

#3244 shepherd

shepherd

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 612 hozzászólás

Közzétéve 2013 október 8. - 16:10

Most nézem, én majdnem a paleot nyomom anélkül hogy ügyelnék rá.

 

http://www.youtube.c...h?v=vYp9m2NyQkM



#3245 skatya

skatya

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 810 hozzászólás

Közzétéve 2013 október 9. - 9:49

A következetes, étrend + testmozgás kombó azért nem olyan tüzes vassal sütögetés, hogy szarul kelljen az embernek éreznie magát tőle, sőt!! :P Ez egy életmód-típus. Nincsenek csodák, nincsenek kiskapuk, van viszont eredmény :)

 

No ezen igyekszem, hát no. Nem pacal van nokedlivel minden este ;) Reggel/napközben (párolt) zöldség, gyümölcs, csirkemáj, este meg igyekszem csak zöldség, husi, néha tejtermék. Lisztes étkek minimálisra vannak korlátozva, esetleg heti egy. Pékárut még ritkábban eszünk, ha mégis, én sütök krumplis kenyeret, de azt havonta jó ha egyszer, de inkább ritkábban. Édesíteni 80%-ban mézzel édesítek, a cukorpótlókat messze kerülöm. Én személy szerint egy reggeli kávét bedobok, ha nagyon nincs méz, hát fél kávéskanál cukorral, de nem hiszem, hogy ezzel óriási bűnt követnék el. ;)

Ez így beletartozik a jó étrendbe?
shepherd, szerintem én is tudat alatt kezdtem ennek neki így, ahogy leírtam, és nagyjából egyezik ezzel a videóval szerintem.



#3246 Saby

Saby

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 4.953 hozzászólás

Közzétéve 2013 október 9. - 11:47

Az, hogy jó-e, csak a céljaidtól függ szerintem :) Azzal egybevág, amit fentebb írtál.



#3247 Ernest

Ernest

    Tele van a levelesládája

  • Fórumtag
  • 13.706 hozzászólás

Közzétéve 2013 október 9. - 11:58

A máj és a méz csak addig nem túlzás,amíg nem túlzás. :) Mihelyt előjön a széhidrát s a koleszterin bűvszó, akkor cupp.



#3248 skatya

skatya

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 810 hozzászólás

Közzétéve 2013 október 9. - 16:45

Máj az 2 -3 darab majdnem naponta (most ezt kívánom, meg a párolt gombát párolt ződségekkel - otthon nem így lesz, de most hotel-reggelin kell élni, már 2 éve és még egy darabig), a méz meg lassan fogy, nem tonnaszám :) A tavasszal vett kilós hársméz most fogyott el szeptemberben... volt egy virágméz is, de talán a sütikbe meg a főztökbe fogyott az el. Nade rólam ennyit, nem vagyok a fogyózók etalonja, csak szó volt róla, hogy hogy állok. Hát így :)



#3249 Ernest

Ernest

    Tele van a levelesládája

  • Fórumtag
  • 13.706 hozzászólás

Közzétéve 2013 október 9. - 20:36

Hmmm...



#3250 Mézszín Sörény

Mézszín Sörény

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 7.324 hozzászólás

Közzétéve 2014 július 3. - 14:52

http://www.hobbikert...tsz-otthon.html



#3251 Robi

Robi

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 5.559 hozzászólás

Közzétéve 2019 december 26. - 5:06

"1993-ban a egy petíció nyomán készült egy törvényjavaslat ennek betiltásáról, de a parlament elutasította, azzal az indoklással, hogy nem akarja törvénnyel korlátozni az állampolgárok evési szokásait."



#3252 fodorpisti87

fodorpisti87

    Új vendég

  • Új tag
  • 3 hozzászólás

Közzétéve 2021 február 4. - 11:07

Sziasztok!

 

Én pl. most kipróbálom, hogy milyen hatása van annak, ha főként pu-erh teát iszom. A zöld tea mellett ez is segíthet a fogyásban. Persze emellett ugyanúgy fontos odafigyelni a testmozgásra és az étkezésre, én nyár óta alig mozogtam, a home office miatt elmaradtak az edzések.. Most viszont újra elkezdek mozogni is, otthoni tornákkal vagy szabadtéri futásokkal.

 

https://teapalota.hu...ffice-teateszt/