Ugrás a tartalmakhoz


Fotó

Zalaiak


  • Please log in to reply
2209 válasz a témához

#81 maugly

maugly

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 3.943 hozzászólás

Közzétéve 2006 február 23. - 10:57

Namivan, zalaiak? Pende, hazaértél? Hogy haladtok? Milyenek az utak felétek? :)

#82 dukelady

dukelady

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 38 hozzászólás

Közzétéve 2006 február 23. - 16:25

a lélekben zalaiak is számítanak?! :Dha Pende VELED beszél, mondd meg neki h én is vok még... felszívódott a lelkem :P de biztos sok a munka.üdv :ang:

#83 maugly

maugly

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 3.943 hozzászólás

Közzétéve 2006 február 24. - 8:43

Ááhh, nem áll ez szóba senkivel, úgy tûnik. :hupp:Egyébként meg, ha nem számítanának a lélekben ottaniak, akkor nekem semmi jogalapom nem lenne itt társalkodni, lévén Büdipest-közeli.. ;) Hopphopp, lehet, hogy ezért tiltanak ki innen..? :rolleyes:

#84 Pendemonium

Pendemonium

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 5.407 hozzászólás

Közzétéve 2006 február 27. - 23:37

Ááhh, nem áll ez szóba senkivel, úgy tûnik. :hupp:Egyébként meg, ha nem számítanának a lélekben ottaniak, akkor nekem semmi jogalapom nem lenne itt társalkodni, lévén Büdipest-közeli.. ;) Hopphopp, lehet, hogy ezért tiltanak ki innen..? :rolleyes:

Hozzászólás megtekintése

Téged nem tiltunk ki! Háver vagyol! :kocc:

#85 maugly

maugly

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 3.943 hozzászólás

Közzétéve 2006 február 28. - 10:51

Tyû, köszi, akkor abba is hagyom a költözködést. :D Minden rendben felétek?(Belenéztem a HeeriPotterbe hétvégén. Hát....ne hívj többet muglinak, jó? :P)

#86 Pendemonium

Pendemonium

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 5.407 hozzászólás

Közzétéve 2006 március 1. - 0:48

Tyû, köszi, akkor abba is hagyom a költözködést. :D Minden rendben felétek?(Belenéztem a HeeriPotterbe hétvégén. Hát....ne hívj többet muglinak, jó? :P)

Hozzászólás megtekintése

Ok Mugly! :dev:

#87 maugly

maugly

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 3.943 hozzászólás

Közzétéve 2006 március 1. - 15:59

..sóhaj...koffer visszanyit, cuccok belekepesztése elõrõl.... :hupp:

#88 Beuci21

Beuci21

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 38 hozzászólás

Közzétéve 2006 március 4. - 12:02

Nem lehetne valami olyasmirõl beszélni a mit más is ért esetleg?Vagy legalább a lovakhoz köze van?Eddig mindig felszoktam nézni ide de most már tök nem érdekes az egész :(

#89 Pendemonium

Pendemonium

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 5.407 hozzászólás

Közzétéve 2006 március 4. - 21:57

Nem lehetne valami olyasmirõl beszélni a mit más is ért esetleg?Vagy legalább a lovakhoz köze van?Eddig mindig felszoktam nézni ide de most már tök nem érdekes az egész :(

Hozzászólás megtekintése

Megpróbálhatunk olyanról beszélni, de szerintem, nincs az a téma, ami mindenkinek megfelel. Most tudtam meg, hogy a tanfolyam végén a tábor Mezõhegyesen lesz junius 19-24-ig és lehet vinnem a Pendit, utána meg egyenesen mehetek Tatárra lovastúl. :yeah:

#90 Pendemonium

Pendemonium

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 5.407 hozzászólás

Közzétéve 2006 március 4. - 22:17

Igen, de már annak is örültem, hogy egyáltalan ott tudok lenni egy kicsit. :(

#91 maugly

maugly

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 3.943 hozzászólás

Közzétéve 2006 március 6. - 11:53

Nem lehetne valami olyasmirõl beszélni a mit más is ért esetleg?Vagy legalább a lovakhoz köze van?Eddig mindig felszoktam nézni ide de most már tök nem érdekes az egész :(

Hozzászólás megtekintése

Tégy érte: ahányszor felnézel ide, írj-kérdezz olyan dolgokról, amik téged érdekelnek. ;)Pende, hurráááá, látlak titeket Tatáron! :D

#92 Pendemonium

Pendemonium

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 5.407 hozzászólás

Közzétéve 2006 március 6. - 15:32

Pende, hurráááá, látlak titeket Tatáron! :D

Hozzászólás megtekintése

Ha nem, kûdök képet! :gm:

#93 Shirkán

Shirkán

    Új vendég

  • Fórumtag
  • 22 hozzászólás

Közzétéve 2006 március 6. - 15:37

elég kihalt ez a topic :( áén hévízi vagyok,de nem hévízen lovazok, hanem kehidán és 2 vée versenyszerûen is,van 3 lovam 2 versenyló a 3.pedig azért mert imádom-na jó nem hanem õ volt az elsõ lovam,detélleg imádom:D-

#94 Shirkán

Shirkán

    Új vendég

  • Fórumtag
  • 22 hozzászólás

Közzétéve 2006 március 6. - 15:42

Sziasztok!A Paksa Laci És az Egyed Laci ugyanaz a személy szoval ö már nem tanit.Bázakerettyérõl megtudhatnék még pár dolgot?Köszi!

Hozzászólás megtekintése

Egyed Laci??az az Egyed Laci aki militaryzik,mert ha õ akkor õ mióta Paaksa Laci?mert én õt elég jól ismerem*eddig nem nagyon olvastam vissza de ezen megakadt a szemem :eek: szal bocs ha hülyeséget kérdeztem* :ang: :)

#95 Pendemonium

Pendemonium

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 5.407 hozzászólás

Közzétéve 2006 március 6. - 16:15

elég kihalt ez a topic :( áén hévízi vagyok,de nem hévízen lovazok, hanem kehidán és 2 vée versenyszerûen is,van 3 lovam 2 versenyló a 3.pedig azért mert imádom-na jó nem hanem õ volt az elsõ lovam,detélleg imádom:D-

Hozzászólás megtekintése

Ha sûrûbben írnál, nem lenne olyan kihalt ez a topic! :D Adatlapod is elég hézagos.

#96 maugly

maugly

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 3.943 hozzászólás

Közzétéve 2006 március 6. - 16:22

Jajjmá Pende, hogy támadhattad meg az új vendéget ilyen durván? Biztos csak azér, mer te meg törzsvendég vagy, mi? :D Pendécske, nálatok is nagy a hó? Tudsz az nagy Bébetûs környékén lovazni mostanában, vagy majd csak a saját állományon? :)

Edited by maugly, 2006 március 6. - 16:23.


#97 Pendemonium

Pendemonium

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 5.407 hozzászólás

Közzétéve 2006 március 6. - 16:31

Pendécske, nálatok is nagy a hó? Tudsz az nagy Bébetûs környékén lovazni mostanában, vagy majd csak a saját állományon? :)

Hozzászólás megtekintése

Büdöspöstön csücsülök a gép elött, rosszidõ szabadság van,és az imént ebédeltem HH-val, de amúgy nagy hó van lent a Zala aljában. :D

#98 Shirkán

Shirkán

    Új vendég

  • Fórumtag
  • 22 hozzászólás

Közzétéve 2006 március 7. - 9:51

elég kihalt ez a topic :( áén hévízi vagyok,de nem hévízen lovazok, hanem kehidán és 2 vée versenyszerûen is,van 3 lovam 2 versenyló a 3.pedig azért mert imádom-na jó nem hanem õ volt az elsõ lovam,detélleg imádom:D-

Hozzászólás megtekintése

Ha sûrûbben írnál, nem lenne olyan kihalt ez a topic! :D Adatlapod is elég hézagos.

Hozzászólás megtekintése

az lehet de maagammal nem szívesen beszélgetnék :gm:

#99 Pendemonium

Pendemonium

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 5.407 hozzászólás

Közzétéve 2006 március 7. - 10:18

De, ha Te is elmész, akkor én mégkevesebbed magammal maradok! :huh:

#100 Shirkán

Shirkán

    Új vendég

  • Fórumtag
  • 22 hozzászólás

Közzétéve 2006 március 7. - 10:25

és beírogattam az adataimat a névjegyembe vagy hova szal már nem hiányos:D

#101 maugly

maugly

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 3.943 hozzászólás

Közzétéve 2006 március 7. - 14:21

...hmmm...és miért pont Shirkán? Csak nem RÁM vadászol???? :eek: :)

#102 Pendemonium

Pendemonium

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 5.407 hozzászólás

Közzétéve 2006 március 7. - 15:50

...hmmm...és miért pont Shirkán? Csak nem RÁM vadászol???? :eek:  :)

Hozzászólás megtekintése

Még jó, hogy nem egy nagy K vagy! :gm: :dev:

#103 Shirkán

Shirkán

    Új vendég

  • Fórumtag
  • 22 hozzászólás

Közzétéve 2006 március 7. - 21:48

pff..azért mert ez volt az egyik kedvenc lovam neve

#104 Beuci21

Beuci21

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 38 hozzászólás

Közzétéve 2006 március 8. - 12:49

Shirkán:Nemtudom te melyik Egyed Laciról beszélsz mert kettö is van itt Pókaszepetken.Õk Apa és Fia.Én az idösebbikrõl beszéltem õ kb.50 éves lehet és a beceneve Paksa.Nemtudom miota én 4 éve lakom itt már az elsö napokban igy hallottam.Neki van 2 nehézlova ami csödör meg még 3 csödöre amikkel csak fedeztet És van 1 kancája ami gyönyörü de nem igazán lehet rá felülni mert tönkre vannak a lábai.Hozzá szerettünk volna menni lovagolni,de kisebb dolga is nagyobb annál hogy oktasson.Az õ fia is Egyed Laci aki már elég régota versenyez 30 körûli lehet de ö már nagyon régota nem lakik itthon hanem valahol messze.Egyébként is neki már van elég pénze ahhoz hogy lenézze a kezdöket.Ugy ennyi.Gondolom te a fiatalabbrol beszéltél,nem? :)

#105 Beuci21

Beuci21

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 38 hozzászólás

Közzétéve 2006 március 8. - 12:57

Maugli.Volt egy kérdésem ha visszaolvasol ami az volt hogy valaki ajánljon a közelbe egy helyet ahol a barátnömmel tudnánk tovább tanulni lovagolni.Erre 1 valaki válaszolt aki nagyon rendes volt pedig elég messze van.Én dobhatok fel kérdést ha nem kapok rá választ.Azt hittem legalább a lovasok összetartanak.Na mindegy :guny:

#106 maugly

maugly

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 3.943 hozzászólás

Közzétéve 2006 március 8. - 13:24

Meg is sértõdhetsz, de lehet, hogy csak az az egy ember tudott érdemi segítséget nyújtani. Meg is tette. Hol itt a probléma? :)

#107 Pendemonium

Pendemonium

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 5.407 hozzászólás

Közzétéve 2006 március 8. - 13:33

Beuci, süssél nekünk pogácsát, Mugly(bocs) is nagyon szereti! Krumplisat! :yeah:

#108 Shirkán

Shirkán

    Új vendég

  • Fórumtag
  • 22 hozzászólás

Közzétéve 2006 március 8. - 16:05

Shirkán:Nemtudom te melyik Egyed Laciról beszélsz mert kettö is van itt Pókaszepetken.Õk Apa és Fia.Én az idösebbikrõl beszéltem õ kb.50 éves lehet és a beceneve Paksa.Nemtudom miota én 4 éve lakom itt már az elsö napokban igy hallottam.Neki van 2 nehézlova ami csödör meg még 3 csödöre amikkel csak fedeztet És van 1 kancája ami gyönyörü de nem igazán lehet rá felülni mert tönkre vannak a lábai.Hozzá szerettünk volna menni lovagolni,de kisebb dolga is nagyobb annál hogy oktasson.Az õ fia is Egyed Laci aki már elég régota versenyez 30 körûli lehet de ö már nagyon régota nem lakik itthon hanem valahol messze.Egyébként is neki már van elég pénze ahhoz hogy lenézze a kezdöket.Ugy ennyi.Gondolom te a fiatalabbrol beszéltél,nem? :)

Hozzászólás megtekintése

nemtom nekem hirtelen eszembe sem jutott h az apja is Egyed LAci szal bocsi:Da Fia most épp marcaliban lakik a barátnõjénél és kaposváron az akadémián lovagol ,25 éves:D

#109 Beuci21

Beuci21

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 38 hozzászólás

Közzétéve 2006 március 8. - 20:55

Shirkán:jo akkor most már értjük egymást.Pende cuki vagy.És hova szeretnéd hogy vigyem neked a pogácsát.Amugy ez ciki hogy valaki pék vagy mi van?Egyébként Babyszitterként dolgozok.Ugyhogy ha gondolod vigyázhatok rád is :dev: Egyébként nem sértödtem meg egyáltalán csak nagyon hiányziik a lovaglás már.Ezért akadtam ki hogy nem kaptam a közelböl választ.Bocsi ha hisztinek tünt. :rolleyes:

#110 Pendemonium

Pendemonium

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 5.407 hozzászólás

Közzétéve 2006 március 9. - 0:44

Ugyhogy ha gondolod vigyázhatok rád is :dev:

Hozzászólás megtekintése

Ebben benne vagyok, ha nem vagy nagyon szigorú! :kocc: Már várom, hogy jöhess hozzánk lovagolni. :kocc:

#111 Twoblueeyes

Twoblueeyes

    Törzsvendég

  • Kizárt tag
  • 36 hozzászólás

Közzétéve 2006 március 9. - 5:46

Sziasztok!Tudok egy nagyon jó helyet 22 km-re Zalaegerszegtöl! Az egyetlen western lovas központ a környéken! Zalalövötöl 2 km-re Szöcén! SoK zalaegerszegi /botfai jár ide tanúlni , meg lovaikat is itt képeztetik ki.Ha valakit érdekel, a www.lovasok.hun appaloosa Ranch néven vagy a 2suttogó tanfolyam " kapcsán elérhetöek.Two :kir:

#112 Pendemonium

Pendemonium

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 5.407 hozzászólás

Közzétéve 2006 március 9. - 7:40

Sziasztok!Tudok egy nagyon jó helyet 22 km-re Zalaegerszegtöl! Az egyetlen western lovas központ a környéken! Zalalövötöl 2 km-re Szöcén! SoK zalaegerszegi /botfai jár ide tanúlni , meg lovaikat is itt képeztetik ki.Ha valakit érdekel, a www.lovasok.hun appaloosa Ranch néven vagy a 2suttogó tanfolyam " kapcsán elérhetöek.Two :kir:

Hozzászólás megtekintése

Vas tag! :D

#113 Twoblueeyes

Twoblueeyes

    Törzsvendég

  • Kizárt tag
  • 36 hozzászólás

Közzétéve 2006 március 9. - 7:49

[quote name='Pendemonium' date='2006.03.09, 08:40'][quote name='Twoblueeyes' date='2006.03.09, 05:46']Sziasztok!Tudok egy nagyon jó helyet 22 km-re Zalaegerszegtöl! Az egyetlen western lovas központ a környéken! Zalalövötöl 2 km-re Szöcén! SoK zalaegerszegi /botfai jár ide tanúlni , meg lovaikat is itt képeztetik ki.Ha valakit érdekel, a www.lovasok.hun appaloosa Ranch néven vagy a 2suttogó tanfolyam " kapcsán elérhetöek.Two :kir:

Hozzászólás megtekintése

[/quote]Vas tag! :D

Hozzászólás megtekintése

Igen valami ilyent mondtak, a tulaj meg már nem netezik! Legalább is itt nem! :)

#114 Pendemonium

Pendemonium

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 5.407 hozzászólás

Közzétéve 2006 március 9. - 15:40

Szokott azért még reinkarnálódni! :guny:

Edited by Pendemonium, 2006 március 9. - 15:40.


#115 Beuci21

Beuci21

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 38 hozzászólás

Közzétéve 2006 március 10. - 11:21

Pende:csak akkor leszek szigoru ha megérdemled.Ha rossz kisfiu leszel bünti lesz........Én is várom már hogy mehessek lovagolni.Amugy aranyos vagy.CSAK LEGYEN MÁR JÓ IDÕ!!

#116 dukelady

dukelady

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 38 hozzászólás

Közzétéve 2006 március 10. - 16:00

Pende:csak akkor leszek szigoru ha megérdemled.Ha rossz kisfiu leszel bünti lesz........Én is várom már hogy mehessek lovagolni.Amugy aranyos vagy.CSAK LEGYEN MÁR JÓ IDÕ!!

Hozzászólás megtekintése

úgy látom alakul a Pende-fanclub... :dev:Mesztegnyõ az már NEM Zala, ugye?!

Edited by dukelady, 2006 március 10. - 16:02.


#117 Pendemonium

Pendemonium

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 5.407 hozzászólás

Közzétéve 2006 március 11. - 21:59

Pende:csak akkor leszek szigoru ha megérdemled.Ha rossz kisfiu leszel bünti lesz........Én is várom már hogy mehessek lovagolni.Amugy aranyos vagy.CSAK LEGYEN MÁR JÓ IDÕ!!

Hozzászólás megtekintése

úgy látom alakul a Pende-fanclub... :dev:Mesztegnyõ az már NEM Zala, ugye?!

Hozzászólás megtekintése

:kocc: :kir:

#118 Pendemonium

Pendemonium

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 5.407 hozzászólás

Közzétéve 2006 március 13. - 20:29

Több mint egy hete nem jártam Zalában, már hiányzik. Milyen az idõ? Jó kérdés, mi!

#119 Chilly

Chilly

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 2.552 hozzászólás

Közzétéve 2006 március 13. - 20:43

Sziasztok!A Paksa Laci És az Egyed Laci ugyanaz a személy szoval ö már nem tanit.Bázakerettyérõl megtudhatnék még pár dolgot?Köszi!

Hozzászólás megtekintése

Egyed Laci??az az Egyed Laci aki militaryzik,mert ha õ akkor õ mióta Paaksa Laci?mert én õt elég jól ismerem*eddig nem nagyon olvastam vissza de ezen megakadt a szemem :eek: szal bocs ha hülyeséget kérdeztem* :ang: :)

Hozzászólás megtekintése

Õ biztos,hogy nem Paksa Laci,3 évig ültem mellette a padban,de sosem mondta,hogy Paksa Lacinak hívják... :D

#120 Chilly

Chilly

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 2.552 hozzászólás

Közzétéve 2006 március 13. - 20:46

Azt hittem legalább a lovasok összetartanak.Na mindegy :guny:

Hozzászólás megtekintése

Én ettõl a mondattól szoktam rosszul lenni.És ez fórumfüggetlen.