Ugrás a tartalmakhoz


Fotó

Zalaiak


  • Please log in to reply
2209 válasz a témához

#41 csajszika13

csajszika13

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 264 hozzászólás

Közzétéve 2006 január 18. - 21:12

Köszi a jokivánságokat.Ott fogsz dolgozni?Most már nekem is elkene néznem oda.

#42 Pendemonium

Pendemonium

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 5.407 hozzászólás

Közzétéve 2006 január 21. - 18:18

Februártól Jöhetsz, hívj elötte. Telefonszámom az adatlapomnál.Most nézem, hogy csak 10 km-re vagy, majd lovagolunk arrafelé sokszor. :yeah:

Edited by Pendemonium, 2006 január 25. - 11:48.


#43 csajszika13

csajszika13

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 264 hozzászólás

Közzétéve 2006 január 28. - 23:36

remélem is!Jo lenne itt a környéken is lovakat látni.Esetleg a sajátomat is!:)Valamikor :D

#44 Pendemonium

Pendemonium

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 5.407 hozzászólás

Közzétéve 2006 január 29. - 14:31

Hamar megteremtjük a lehetõséget, hogy hozd a lovadat. :yeah:

#45 csajszika13

csajszika13

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 264 hozzászólás

Közzétéve 2006 január 30. - 11:46

Köszi,de a lo feltétel még sajna nincs teljesitve. :kocc: De meglesz!Ha nem elõbb akkor utobb!

#46 Pendemonium

Pendemonium

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 5.407 hozzászólás

Közzétéve 2006 február 3. - 21:50

Mi dolgozunk a helyen, Te meg a feltételek teljesítésén, ok? :kocc: Küldtem magánt! :D

#47 csajszika13

csajszika13

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 264 hozzászólás

Közzétéve 2006 február 4. - 17:53

Ok!Már alakul,de ki tudja mire lesz meg.De mennyi bértartással számoljak?Mármint forintban?

#48 Pendemonium

Pendemonium

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 5.407 hozzászólás

Közzétéve 2006 február 4. - 20:44

Húú, azt még nem tom.

#49 dukelady

dukelady

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 38 hozzászólás

Közzétéve 2006 február 5. - 21:22

Zala a legjobb hely, fõleg lovazni! :)én is szeretnék már ott lakni végre... ez a kedvenc helyem. egy nyáron át Kallósdon vittem túrákat, él ott pár osztrák huculokkal, meg pónikkal :) meg a Pusztán is lovagoltam (Sztmihálypuszta, Zalasztlászló), meg Kehidán, meg Kustányban :) jó helyek!!!üdv minden zalai lovasnak :kir:

#50 csajszika13

csajszika13

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 264 hozzászólás

Közzétéve 2006 február 6. - 11:09

Valóban ez a legjobb hely.Itt mindenféle terep van.Remélem egyszer végre nekem is megadatik,hogy a saját lovammal lovagoljak itt.Minnél elõbb!:)Pende:Pedig akkor ugy sporoltam volna!:)Majd csak lesz valahogy. Mi a véleményed a Sandro Hit csikókról.Egy olyat szeretnék! :D

#51 Pendemonium

Pendemonium

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 5.407 hozzászólás

Közzétéve 2006 február 6. - 13:23

Mi a véleményed a Sandro Hit csikókról.Egy olyat szeretnék! :D

Hozzászólás megtekintése

Arra jobban kéne spórólnod, de ha sikerül, nem lesz gond a tartásdíjat összekaparni! :kocc:

#52 csajszika13

csajszika13

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 264 hozzászólás

Közzétéve 2006 február 6. - 15:52

Hát ha egyszeri összeget össze is kaparnák,akkor se biztos hogy lenne pénzem minden honapban.Föleg ki tudja milyen összegért, micsoda palotai szinvonalon tartotok majd lovat.Azt lehet meg se tudom majd fizetni! :)

#53 Pendemonium

Pendemonium

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 5.407 hozzászólás

Közzétéve 2006 február 6. - 23:17

Az üzleti oldala nem ez én reszortom lesz, de biztosan lehet alkudozni majd, meg tárgyalni, hogy milyen koncepcióval tartjuk a leendõ lovadat. ;)

#54 csajszika13

csajszika13

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 264 hozzászólás

Közzétéve 2006 február 7. - 12:56

Reméltem is,hogy nem egy totálisan konzervativ ember lesz ott.Egyre jobban örülök,hogy te leszel. :):).)

#55 Pendemonium

Pendemonium

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 5.407 hozzászólás

Közzétéve 2006 február 7. - 17:58

Na azé!!

#56 Chilly

Chilly

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 2.552 hozzászólás

Közzétéve 2006 február 9. - 18:18

OFFPende,hát egészen eddig a topicig el kell jönnöm,hogy megtaláljalak? :D Mi van veled?Hiányoznak a beszólásaid... :gm: ;) ON

#57 Beuci21

Beuci21

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 38 hozzászólás

Közzétéve 2006 február 11. - 10:56

sziasztok!Én Bea vagyok most találtam rá erre az oldalra és nagyon örülök hogy ennyi Zalai itt van.Én és a barátnöm 21 évesek vagyunk nagyon régota imádjuk a lovakat,de még a lovaglásba nagyon kezdök vagyunk.Végülis fél éve tanulunk és a lépés a tanügetés és az ügetés már megy.Azon a lovon amin eddig tanultunk mostanában már nem tudunk tanulni mert1 honap múlva kiscsikója lesz.De már nagyon hiányzik a lovaglás.Ezért szeretném megkérdezni hogy valaki Pókaszepetktõl nem tul messze nem-e tudna velünk foglalkozni hogy megtanulhassunk végre lovagolni és egyáltalán ló közelébe lehessünk.Minden megoldás érdekel.Elöre is köszönöm.Ide is irhattok,de az e-mail cimem és az msn cimem:bernadett0426@freemail.huSziasztok!Bea

#58 Barb

Barb

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 89 hozzászólás

Közzétéve 2006 február 13. - 21:25

Zala a legjobb hely, fõleg lovazni! :)én is szeretnék már ott lakni végre...  ez a kedvenc helyem. egy nyáron át Kallósdon vittem túrákat, él ott pár osztrák huculokkal, meg pónikkal :) meg a Pusztán is lovagoltam (Sztmihálypuszta, Zalasztlászló), meg Kehidán, meg Kustányban :) jó helyek!!!üdv minden zalai lovasnak  :kir:

Hozzászólás megtekintése

Szia Dukelady!Végre egy ember az ismerõs közegbõl :kocc: Kallósdon a huculosnál voltál?Barátnõmmel szoktam arrafelé lovazni Szentlászlóról kiindulva, meg Kehida is ismerõs hely. ;) De Vindornyaszõllõst is megjártuk már, egyszerûen imádom azokat a terepeket!!Költözésed folyamatban van, vagy még csak terv? Hol szeretnél letelepedni?Üdv,Barb

#59 Pendemonium

Pendemonium

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 5.407 hozzászólás

Közzétéve 2006 február 16. - 0:31

Szia Dukelady!Végre egy ember az ismerõs közegbõl  :kocc: Kallósdon a huculosnál voltál?Barátnõmmel szoktam arrafelé lovazni Szentlászlóról kiindulva, meg Kehida is ismerõs hely. ;) De Vindornyaszõllõst is megjártuk már, egyszerûen imádom azokat  a terepeket!!Költözésed folyamatban van, vagy még csak terv? Hol szeretnél letelepedni?Üdv,Barb

Hozzászólás megtekintése

Nálam! :kir:

#60 Pendemonium

Pendemonium

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 5.407 hozzászólás

Közzétéve 2006 február 16. - 0:34

OFFPende,hát egészen eddig a topicig el kell jönnöm,hogy megtaláljalak? :D Mi van veled?Hiányoznak a beszólásaid... :gm:  ;) ON

Hozzászólás megtekintése

Szia Chillagom!Hiába jössz eddig a topicig, mert egyenlõre csak akkor vagyok netközelben, ha feltolom a képem Pöstnek! Azért jól esik, hogy hiányozom Neked! :kocc:

#61 Pendemonium

Pendemonium

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 5.407 hozzászólás

Közzétéve 2006 február 16. - 0:37

sziasztok!Én Bea vagyok most találtam rá erre az oldalra és nagyon örülök hogy ennyi Zalai itt van.Én és a barátnöm 21 évesek vagyunk nagyon régota imádjuk a lovakat,de még a lovaglásba nagyon kezdök vagyunk.Végülis fél éve tanulunk és a lépés a tanügetés és az ügetés már megy.Azon a lovon amin eddig tanultunk mostanában már nem tudunk tanulni mert1 honap múlva kiscsikója lesz.De már nagyon hiányzik a lovaglás.Ezért szeretném megkérdezni hogy valaki Pókaszepetktõl nem tul messze nem-e tudna velünk foglalkozni hogy megtanulhassunk végre lovagolni és egyáltalán ló közelébe lehessünk.Minden megoldás érdekel.Elöre is köszönöm.Ide is irhattok,de az e-mail cimem és az msn cimem:bernadett0426@freemail.huSziasztok!Bea

Hozzászólás megtekintése

Nem találtam ezt a helységet! :confused:

#62 Fec

Fec

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 3.878 hozzászólás

Közzétéve 2006 február 16. - 0:51

Zegerszeg és Zszentgrót között légvonalban a felénél.

#63 Pendemonium

Pendemonium

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 5.407 hozzászólás

Közzétéve 2006 február 16. - 1:09

Zegerszeg és Zszentgrót között légvonalban a felénél.

Hozzászólás megtekintése

Akkor nincs közel hozzánk.

#64 Beuci21

Beuci21

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 38 hozzászólás

Közzétéve 2006 február 16. - 10:07

Sziasztok!Mindenki panaszkodik hogy kevés a lovas.Én beirtam ide 2 hete segitséget remélve,hogy barátnömmel együtt valakitöl kapunk valami kis segitséget hogy hova tudnánk menni lovagolni,de senki tudomást se vett a kérésemröl.Azért jól esik nem gondoltam volna hogy tényleg ennyire nagy az összetartás a lovasok között. :guny

#65 Pendemonium

Pendemonium

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 5.407 hozzászólás

Közzétéve 2006 február 16. - 13:27

Sziasztok!Mindenki panaszkodik hogy kevés a lovas.Én beirtam ide 2 hete segitséget remélve,hogy barátnömmel együtt valakitöl kapunk valami kis segitséget hogy hova tudnánk menni lovagolni,de senki tudomást se vett a kérésemröl.Azért jól esik nem gondoltam volna hogy tényleg ennyire nagy az összetartás a lovasok között. :guny

Hozzászólás megtekintése

Olvass egy kicsit vissza!! :guny: :guny: :guny:

#66 Chilly

Chilly

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 2.552 hozzászólás

Közzétéve 2006 február 16. - 13:36

sziasztok!Én Bea vagyok most találtam rá erre az oldalra és nagyon örülök hogy ennyi Zalai itt van.Én és a barátnöm 21 évesek vagyunk nagyon régota imádjuk a lovakat,de még a lovaglásba nagyon kezdök vagyunk.Végülis fél éve tanulunk és a lépés a tanügetés és az ügetés már megy.Azon a lovon amin eddig tanultunk mostanában már nem tudunk tanulni mert1 honap múlva kiscsikója lesz.De már nagyon hiányzik a lovaglás.Ezért szeretném megkérdezni hogy valaki Pókaszepetktõl nem tul messze nem-e tudna velünk foglalkozni hogy megtanulhassunk végre lovagolni és egyáltalán ló közelébe lehessünk.Minden megoldás érdekel.Elöre is köszönöm.Ide is irhattok,de az e-mail cimem és az msn cimem:bernadett0426@freemail.huSziasztok!Bea

Hozzászólás megtekintése

Nem találtam ezt a helységet! :confused:

Hozzászólás megtekintése

Pókaszepetken lakik Egyed László ex-csoporttársam,military lovas,asszem tanít is otthon.

#67 dukelady

dukelady

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 38 hozzászólás

Közzétéve 2006 február 16. - 19:31

Zala a legjobb hely, fõleg lovazni! :)én is szeretnék már ott lakni végre...  ez a kedvenc helyem. egy nyáron át Kallósdon vittem túrákat, él ott pár osztrák huculokkal, meg pónikkal :) meg a Pusztán is lovagoltam (Sztmihálypuszta, Zalasztlászló), meg Kehidán, meg Kustányban :) jó helyek!!!üdv minden zalai lovasnak  :kir:

Hozzászólás megtekintése

Szia Dukelady!Végre egy ember az ismerõs közegbõl :kocc: Kallósdon a huculosnál voltál?Barátnõmmel szoktam arrafelé lovazni Szentlászlóról kiindulva, meg Kehida is ismerõs hely. ;) De Vindornyaszõllõst is megjártuk már, egyszerûen imádom azokat a terepeket!!Költözésed folyamatban van, vagy még csak terv? Hol szeretnél letelepedni?Üdv,Barb

Hozzászólás megtekintése

szia Barb!igen a huculosnál voltam, kiborító emberek...és Szentlászlón hol/kinél lovaztok? Asperján Esztit ismeritek? õ Sztgrót és környéke, versenyzett is régen...hát, remélem folyamatban van a költözésem... láthatjuk Pende aktív közremûködését... :kir: leginkább persze Kehidán v a környéken szeretnék lakni.tudsz valami melót? lovas v nemlovas, mindegy, de lovas jobb lenne.te hol lax konkrétan?írhatsz magánt is, ha van kedv :ang: üdv: OrSika

#68 Beuci21

Beuci21

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 38 hozzászólás

Közzétéve 2006 február 16. - 21:22

a Paksa Lacinál voltam õ már csak fedeztetéssel foglalkozik.Sajnos.Köszi,hogy érdeklödtök de még mindig nemtaláltam embert aki tanitana minket a közelbe..Nem kell egy köpésre csak már valahol lehessen........

#69 Pendemonium

Pendemonium

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 5.407 hozzászólás

Közzétéve 2006 február 17. - 8:28

a Paksa Lacinál voltam õ már csak fedeztetéssel foglalkozik.Sajnos.Köszi,hogy érdeklödtök de még mindig nemtaláltam embert aki tanitana minket a közelbe..Nem kell egy köpésre csak már valahol lehessen........

Hozzászólás megtekintése

Tavasztól Bázakerettyét felajánlhatom! :kocc:

#70 Adrienn

Adrienn

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 2.316 hozzászólás

Közzétéve 2006 február 17. - 9:11

Pókaszepetken lakik Egyed László ex-csoporttársam,military lovas,asszem tanít is otthon.

Hozzászólás megtekintése

Beuci21, ezt az üzenetet láttad?Szia Pende! Ezek szerint tavasztól már Pendi is veled lesz?

#71 Pendemonium

Pendemonium

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 5.407 hozzászólás

Közzétéve 2006 február 17. - 10:22

Remélem, minél elõbb! Jól vagytok ott a DVV-ben? :D

#72 Beuci21

Beuci21

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 38 hozzászólás

Közzétéve 2006 február 17. - 13:44

Sziasztok!A Paksa Laci És az Egyed Laci ugyanaz a személy szoval ö már nem tanit.Bázakerettyérõl megtudhatnék még pár dolgot?Köszi!

#73 dukelady

dukelady

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 38 hozzászólás

Közzétéve 2006 február 17. - 14:43

a Paksa Lacinál voltam õ már csak fedeztetéssel foglalkozik.Sajnos.Köszi,hogy érdeklödtök de még mindig nemtaláltam embert aki tanitana minket a közelbe..Nem kell egy köpésre csak már valahol lehessen........

Hozzászólás megtekintése

Tavasztól Bázakerettyét felajánlhatom! :kocc:

Hozzászólás megtekintése

ÉS MIKOR LESZ MÁR TAVASZ?! :eek:

#74 Pendemonium

Pendemonium

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 5.407 hozzászólás

Közzétéve 2006 február 17. - 16:00

Bázakerettyérõl megtudhatnék még pár dolgot?Köszi!

Hozzászólás megtekintése

Egy wellness központ épül egy lovardával mellette, még rengeteg munka van addig, míg elkészül. Jön az enyhülés, már csináljuk is a karámokat, ahova már jön az eddigi négy ló. (most Nagyrécsén vannak) Tavasztól már oktatás is megy.

#75 csajszika13

csajszika13

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 264 hozzászólás

Közzétéve 2006 február 17. - 20:12

Ez itt a reklám helye!!De csak hogy minnél elöbb legyen erre is egy kis lovas élet!:)Nem rosszat akarok ám!! :ang: :D

#76 Pendemonium

Pendemonium

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 5.407 hozzászólás

Közzétéve 2006 február 17. - 22:40

:yeah:Na mingyá indulok vissssza Zalába, napsütésben! :kir:

Edited by Pendemonium, 2006 február 19. - 10:18.


#77 dukelady

dukelady

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 38 hozzászólás

Közzétéve 2006 február 19. - 10:33

:yeah:Na mingyá indulok vissssza Zalába, napsütésben!  :kir:

Hozzászólás megtekintése

majd együttérzünk... :guny:

#78 Pendemonium

Pendemonium

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 5.407 hozzászólás

Közzétéve 2006 február 19. - 12:08

majd együttérzünk...  :guny:

Hozzászólás megtekintése

Ez most heranmachung? :gm:

#79 dukelady

dukelady

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 38 hozzászólás

Közzétéve 2006 február 19. - 18:48

majd együttérzünk...  :guny:

Hozzászólás megtekintése

Ez most heranmachung? :gm:

Hozzászólás megtekintése

[FONT=Courier][SIZE=1][COLOR=blue]simán... :P

#80 csajszika13

csajszika13

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 264 hozzászólás

Közzétéve 2006 február 20. - 12:48

Ugye mennyivel jobb itt zalában? :D Nem hiába lakok itt én is. Na jo nem én választottam,de már el sem mennék! :)