Ugrás a tartalmakhoz


Fotó

Kérdések a fórummal kapcsolatban


  • Please log in to reply
1613 válasz a témához

#121 Eva

Eva

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 3.911 hozzászólás

Közzétéve 2005 május 24. - 13:21

Arra rájöttem, hogy annyi helyet hagy, amennyi az adat, de Adrienn hozzászólásában dupla annyit hagyott (RC linkjére reagálva).Tényleg volt már errõl szó?

#122 Õz

Õz

    Sebész

  • Főmoderátor
  • 3.950 hozzászólás

Közzétéve 2005 május 24. - 13:37

Khmöööizé; nem kizárt hogy még a tesztelés során beszéltünk róla magunk között sutyiban :o Én legalábbis most itt a topikban nem bukkantam a nyomára.Adrienn meg közben hozzáírt még ezt-azt a hozzászólásához, úgyhogy sose derül már ki, mekkora is volt az a túlburjánzó üres hely.Ha megnézed akármelyik 2-3 soros hozzászólást, láthatod hogy baloldalt az adatmezõ alatt mindenképp van még jónéhány sornyi hely (meg a tulajdonképpeni adatmezõ fölött is van még egy-két sor...). Ez a jelenlegi minimálmérete annak a mezõnek; ennek megfelelõen alakul a jobboldali részben is hogy mennyi hely van a hozzászólás után.Hux - ezek szerint - dolgozik az ügyön; elõbb-utóbb összébb lesz rántva az a baloldali mezõ is.

#123 Adrienn

Adrienn

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 2.316 hozzászólás

Közzétéve 2005 május 24. - 13:50

Adrienn meg közben hozzáírt még ezt-azt a hozzászólásához, úgyhogy sose derül már ki, mekkora is volt az a túlburjánzó üres hely.

Hozzászólás megtekintése

Én mindössze csak a megszólítást pötyögtem utólag a szöveg elejére. :) Azzal együtt, tényleg jó lenne, ha sikerülne Huxnak valahogy összehúznia a szövegablakot. Zavaró és felesleges az a sok üres hely.

#124 Õz

Õz

    Sebész

  • Főmoderátor
  • 3.950 hozzászólás

Közzétéve 2005 május 24. - 13:58

Most vagy nem ugyanarról a hsz-ról beszélünk (én speciel errõl), vagy én vagyok... khm... helikopter; de momentán annál a hsz-nál nem látok életveszélyes, duplaadatmezõ-magasságú üres részeket. :confused:Közben ez a téma is felkerült a Használati Útmutató Topikba. Mivel Hux rendszeresen bõvítgeti, érdemes kérdezés elõtt mindig rákukkantani még egyszer, hátha már ott a válasz ;)

#125 Eva

Eva

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 3.911 hozzászólás

Közzétéve 2005 május 24. - 14:11

Most vagy nem ugyanarról a hsz-ról beszélünk (én speciel errõl), vagy én vagyok... khm... helikopter; de momentán annál a hsz-nál nem látok életveszélyes, duplaadatmezõ-magasságú üres részeket. :confused:

Hozzászólás megtekintése

Õ az!Esetleg amikor Adrienn szerkesztette, közben volt dupla üres rész. No mind1.

#126 piaffe

piaffe

    Az elengedett

  • Fórumtag
  • 3.446 hozzászólás

Közzétéve 2005 május 24. - 14:26

Hogy én milyen vak vagyok! Õz, Zsuzska, köszönöm a segítséget! :) Ezek szerint legalább a címzett el tudja majd olvasni, amit írtam. Az egyik elég hosszú volt ahhoz, hogy ne legyen kedvem mégegyszer leírni... (megkönnyebbülõszmájli)

#127 Zsuzska

Zsuzska

    Törzsvendég

  • Admin
  • 3.961 hozzászólás

Közzétéve 2005 május 24. - 15:01

Arra rájöttem, hogy annyi helyet hagy, amennyi az adat, de Adrienn hozzászólásában dupla annyit hagyott (RC linkjére reagálva).Tényleg volt már errõl szó?

Hozzászólás megtekintése

Hümm, bocsi, tényleg nem itt volt róla szó... pedig meg mertem volna esküdni. Akkor magamnak is: négy oldal nem hosszú! :DLényeg, hogy nekünk se tetszik, Hux ügyködik rajta.

#128 kamilla

kamilla

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 858 hozzászólás

Közzétéve 2005 május 24. - 16:20

SziasztokA következõ kérdésem lenne. Miért nem lehet új felhasználót regisztrálni? tudtok ebben segíteni?köszi

#129 ikácska

ikácska

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 3.792 hozzászólás

Közzétéve 2005 május 24. - 17:20

Kamilla!Ezt olvasd el!

#130 furioso

furioso

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 3.405 hozzászólás

Közzétéve 2005 május 24. - 19:19

Zsuzska! Kipipáltam, s egészen tegnapig a dolog rendesen mûködött. De - mint mondtam - ne fogalkozzatok vele, elviselem így, a bentrõl való fórumozás úgyis a ritkább...

#131 ikácska

ikácska

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 3.792 hozzászólás

Közzétéve 2005 május 24. - 19:58

HibabejelentésDitke nem tud bejelentkezni az új fórumra még mindig. Ugyanis a jelszavát, amivel a régi fórumra regisztrált, elfelejtette. Aztán amikor meglett az új fórum, akkor jelszómódosítást kért. Megjött az e-mail, de nem tudja aktiválni egyik módon sem a két variáció közül. Elküldte nekem is, én is próbáltam, nekem sem ment. Mi ilyenkor a teendõ?

#132 Zsuzska

Zsuzska

    Törzsvendég

  • Admin
  • 3.961 hozzászólás

Közzétéve 2005 május 24. - 21:05

Kipróbáltam, és elsõre nekem is úgy tûnt, mintha nem sikerült volna aktiválni, de ha megpróbáltam belépni az elsõ variációban beírt új jelszavammal, be tudtam lépni, tehát mégis sikerült. Ezt esetleg kipróbáltátok?Mármint a saját regemmel próbáltam ki persze.

Edited by Zsuzska, 2005 május 24. - 21:06.


#133 ikácska

ikácska

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 3.792 hozzászólás

Közzétéve 2005 május 24. - 21:13

Zsuzska!Én kipróbáltam a Ditkéével, mert mindent átküldött nekem, hátha sikerül. De nem sikerült. :( Direkt kijelentkeztem, és megpróbáltam az övével belépni, de nem ment. Mindezt persze a sikertelen aktiválás után csak úgy, "hátha mégis" alapon. Gondoltam arra is, hogy töröltétek esetleg, mert a férjével (miklos) egy gépet használnak a fórumozásra, gondoltam, az IP cím miatt. De mindkettõ rajta van a felhasználók listáján.Most megint megpróbáltam, de nem ment. Akkor meg azt írta ki, hogy "Nem megfelelõ a jelszó.".

Edited by ikácska, 2005 május 24. - 21:14.


#134 Zsuzska

Zsuzska

    Törzsvendég

  • Admin
  • 3.961 hozzászólás

Közzétéve 2005 május 24. - 21:30

A regisztrációjával nincs semmi probléma. Elsõre nekem is azt írta ki, hogy nincs érvényesítve ez a felh. név, de mégis be tudtam lépni... aztán mikor újra kipróbáltam, már hiba sem volt. Próbáljátok meg még egyszer úgy, hogy elõtte töröltök minden sütit és a cache-t, és nézzétek meg, hogy miklos regje mûködik-e.

#135 ikácska

ikácska

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 3.792 hozzászólás

Közzétéve 2005 május 24. - 21:46

Lecsapom Ditkét. :DLetöröltem minden cokkiet és cache-t, de csak nem engedett be. Jobban mondva most nem is értem, hogy Ditke-e a balhés. Lényeg a lényeg, kipróbáltam ékezettel is. Úgy meg sikerült bejelentkezni. Ditke nekem ékezet nélkül adta meg. Másrészt próbáltam aktiválni én is, és akkor én is az ékezet nélkülit írtam be. Akkor lehet, hogy már elsõre sikerült az aktiválás még Ditkének, és utána már azért nem változtatott a jelszón, hiába máshogy írtuk be? Ditke meg elfelejtette, hogy ékeztesen adta meg, és ezért nem tudott belépni? Na jó, nem értem én ezt, a lényeg, hogy most tökéletes. Miklost sem tudjuk megnézni, mert arra sem emlékeznek már, hogy neki mi volt az eredeti jelszava, és szerintem õ még nem is igényelt újat azóta. De csak megoldják már valahogy, legalább a Ditkéé akkor jó végre.Köszi szépen a segítséget Zsuzska! ;)

Edited by ikácska, 2005 május 24. - 21:47.


#136 Devil_girl

Devil_girl

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 3.068 hozzászólás

Közzétéve 2005 május 25. - 0:04

Akadt néhány problémám. Az lenne az elsõ kérdésem, hogy azt hogy lehet beállítani, hogy ne kelljen minden üzenetem után külön-külön beállítani, hogy ne kapjak téma értesítõt? Amikor megnyitottam a topicot, akkor is kiszedtem a pipát, és most is minden hozzászólásom elküldése elõtt is ki kell szednem.Ugyanezt kérdeztem Õztõl is, azt írta, hogy pipa nélküli állapotban töröljem a sütiket, amit meg is tettem. Erre úgy reagált a fórum, hogy eltünt a gyorsválasz ablakom. Az adataimnál be van állítva, hogy jelenjen meg, és míg eddig megvolt, most már nincs. Egyik sem éhetõ probléma, csak most már kezd idegesíteni, hogy ennyit szenvedtem velük.Köszi :) (Halkan szeretném megjegyezni, hogy attól, hogy az új fórum lehetõséget ad arra, hogy mindenféle színes betükkel csinosítsuk az üzenetünket, ez nem azt jelenti, hogy feltétlen minden üzenetünkben alkalmaznunk kell azt. Szerintem.)

#137 Devil_girl

Devil_girl

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 3.068 hozzászólás

Közzétéve 2005 május 25. - 8:03

Igaz, köszönöm szépen. Viszont a kis pipám még mindig ott van a "Feliratkozás a témára" elõtt. Azt onnan sehogy nem lehet ezekszerint eltüntetni?

#138 Zsuzska

Zsuzska

    Törzsvendég

  • Admin
  • 3.961 hozzászólás

Közzétéve 2005 május 25. - 9:22

Dev, dehogynem, ha az adataidnál kiszeded a pipát az Email beállításonál az "Email értesítés engedélyezése alapértelmezésben?" elõl.Ikácska, nem tudom, milyen ékezetekrõl van szó, de mindegy, a lényeg, hogy megoldódott. :DJelszóban, felhasználónévben egyébként általánosan nem tanácsos ékezeteket használni.

#139 ikácska

ikácska

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 3.792 hozzászólás

Közzétéve 2005 május 25. - 10:03

Zsuzska!Az aktiválásnál mindig hibaüzenetet küldött. Sima belépéskor is. A jelszavában van ékezet. Nekem ékezet nélkül adta meg, és úgy is próbáltam bejelentkezni. Ahogy õ is ékezet nélkül próbálta, és nem ment.Én meg tegnap már minden mindegy alapon kipróbáltam ékezettel, és egyszer csak benn teremtem. :DHogy nem tanácsos jelszóban, felhasználónévben ékezeteket használni, azt tudom. Jelszóban nem is szoktam, felhasználó névvel meg csak itt vagyok ékezetes, máshol ikacska vagyok. :)

#140 Huxley

Huxley

    Fórumgazdi

  • Admin
  • 2.920 hozzászólás

Közzétéve 2005 május 25. - 10:05

Felhasználónévben nálunk simán lehet ékezetes betû, nem okoz problémát, a jelszóban én sem ajánlom.

#141 ikácska

ikácska

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 3.792 hozzászólás

Közzétéve 2005 május 25. - 10:37

Tapasztalatom szerint a nevemet akár ékezettel, akár anélkül írom a fórum sikersen azonosít.

Hozzászólás megtekintése

Ezzel én is így vagyok. Sõt, az is mindegy neki, hogy kicsivel írom-e, vagy naggyal. :)

#142 bouget

bouget

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 77 hozzászólás

Közzétéve 2005 május 25. - 14:00

1. kérdésValószínûleg nem én vagyok az egyetlen, aki szerencsésebben is választhatott volna felhasználói nevet. Amennyiben az új program lehetõséget ad erre, javasolok egy egyszeri, meg nem ismételhetõ, vissza nem fordítható "névamnesztiát". Technikailag ez megoldható?2. kérdésHardver elhasználódik, szoftver elavul, (mint a közelmúlt eseményei is bizonyították) az elõre megjósolható költségek fedezésére lehetne némi állandó bevételt gerjeszteni. Nekem pl. ha egyszer lesz honlapom szívesen venném, ha pl. bouget.paci.hu lehetne a címe..... Elképzelhetõ?P.S. a @paci.hu-s címemért még jelentkezem :)

#143 Huxley

Huxley

    Fórumgazdi

  • Admin
  • 2.920 hozzászólás

Közzétéve 2005 május 25. - 17:59

1. A régi program is lehetõséget adott erre, de úgy kikapcsoltam még admin szinten is, mint a sicc. Csak félreértések lennének belõle, meg nyithatnánk egy ki- kicsoda és ki- kicsoda volt topicot, és még akkor is jó nagy lenne a kavarodás. Névváltoztatás csak nagyon indokolt esetben kérhetõ (pl. MiIking nevét megváltoztattam, mert regisztrációnál még a régi fórumon elírta a nevet (l helyett I). Eddig nem okozott neki gondot, mert a felhasználói nevét használta bejelentkezésre, de itt nincs külön felhasználói név.)2. Az ötlet jó, felvettük a megvalósítandó dolgok listájára. :)

#144 mano83

mano83

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 2.510 hozzászólás

Közzétéve 2005 május 25. - 18:01

Hux!A fõoldalon a Title-ben muszáj, hogy ki legyen írva a reklám??"Lóbarátok fórumai (Powered by Invision Power Board)"Nem lehetne csak simán: Lóbarátok fórumai?????(csak kérdezem..)

#145 Xiren

Xiren

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 5.149 hozzászólás

Közzétéve 2005 május 25. - 19:36

Kérdezhetek valamit? Mi az az AIM? :confused: :D

#146 Rajmund

Rajmund

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 2.755 hozzászólás

Közzétéve 2005 május 25. - 19:38

Lehet, hogy már kérdezték, ha igen szóljatok:Mér van az, hogy a keresésnél ,néha elõjön egy 20 másodperces tiltás?

#147 Zsubaba

Zsubaba

    Csendes Patak

  • Fórumtag
  • 10.126 hozzászólás

Közzétéve 2005 május 25. - 19:43

Szerintem oda van írva... az adminisztrátorok letiltották a gyakori keresést.

#148 Xiren

Xiren

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 5.149 hozzászólás

Közzétéve 2005 május 25. - 20:02

Csak nézegettem annak a városnak a fórumát, ahova megyek majd Amerikába, és senkinek nincs normális MSN-e vagy ICQ-ja, vagy ilyenek, csak AIM. Nemnormálisok.Köszi HH, úgy láccik minden rövidítésben te segítesz ki :D Amúgy megtaláltam a "zöld villamost". :kir:

#149 rongyo

rongyo

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 830 hozzászólás

Közzétéve 2005 május 26. - 13:23

Sziasztok! Azt szeretném kérdezni, hogy annak vajon mi lehet az oka, h idõnként egyes topikokban nem jelennek meg a szmájlik? Most nézegettem, hogy van e összefüggés a különbözõ témában szereplõ szmájlieltünés között, de nem találtam. Segítsetek!

#150 ikácska

ikácska

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 3.792 hozzászólás

Közzétéve 2005 május 26. - 13:27

Rongyo!A kérdésedre itt a válasz, de ez már annyiszor le lett írva még ezen az oldalon is...

Miért nem látom a szörnyecskéket bizonyos helyeken?A régi fórumról átvett hozzászólásokban a konvertálás során elvesztek a szmájlik.

Hozzászólás megtekintése



#151 Õz

Õz

    Sebész

  • Főmoderátor
  • 3.950 hozzászólás

Közzétéve 2005 május 26. - 13:31

Ha a május másodika utáni hozzászólásokban sem látsz szmájlit, csak pici piros X-eket, klikkelj rájuk jobbgombbal és válaszd a "kép megjelenítése"-t a menübõl. Néha elõfordul hogy nem töltõdik le teljesen az oldal, bizonyos képek elfelejtõdnek; de ha rájuk szólsz, megjelennek.

#152 Eva

Eva

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 3.911 hozzászólás

Közzétéve 2005 május 27. - 14:50

Hova tûntek a szülinaposok? :confused:

#153 Zsubaba

Zsubaba

    Csendes Patak

  • Fórumtag
  • 10.126 hozzászólás

Közzétéve 2005 május 27. - 17:35

Ma nincs senkinek szülinapja.Naptár

#154 Zsubaba

Zsubaba

    Csendes Patak

  • Fórumtag
  • 10.126 hozzászólás

Közzétéve 2005 május 30. - 8:24

Na, most az elõbb történt egy kis hiba linkelésnél.Azaz az elõzõ hozzászólásomból idéztem egy linket, ami a régi fórumról lett még áthozva, de az a link jól volt megírva.Idézés után viszont plusz kódot írt bele a rendszer, így rossz lett a link:[_quote=Zsubaba,2005.03.15, 20:04][_url=http://"http://zsubaba.fw.hu/megye/]Lóbarátok Mátrixa[/url][_right][_snapback]115588[_/snapback][_/right][_/quote]Ez miért van, vagy hogy van? :eek:

#155 Huxley

Huxley

    Fórumgazdi

  • Admin
  • 2.920 hozzászólás

Közzétéve 2005 május 30. - 9:45

Zsubé, a régi fórum más kódokat használt, és ez megzavarhatja az újat. Ne idézd a linket, írd be rendesen ennek a fórumnak a kódrendszere segítségével. Vagy javítsd ki kézzel a kódot, nem olyan nehéz.

#156 Zsubaba

Zsubaba

    Csendes Patak

  • Fórumtag
  • 10.126 hozzászólás

Közzétéve 2005 május 30. - 10:00

Jó, köszönöm. Csak kitt-katt-kitt-katt :D és már küldtem is az üzenetet, mert ezzel nem szokott gondom lenni, és akkor vettem észre, hogy az idézés közben berakta még egyszer a http:// tagot.

#157 Zsazsa:-)

Zsazsa:-)

    Csikó

  • Fórumtag
  • 153 hozzászólás

Közzétéve 2005 május 30. - 17:20

:confused: Az összes avatart be lehet állítani? A lovasokat is? Mert errõl nem tudok semmit. :confused:

#158 Devil_girl

Devil_girl

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 3.068 hozzászólás

Közzétéve 2005 május 30. - 17:32

Az elsõ oldalon már leírta Hux."Nem engedélyezett az avatar, sem a fotó feltöltése. A beállításoknál ettõl függetlenül még látszik. Le fogom szedni, ha eljutok odáig, szerepel a "kis" listámon. A felhasználói adatokat is rendbe kell még tenni." Ez anyniban változott, hogy képet már lehet belinkelni, az avatar továbbra sem engedélyezett.Ezt is érdemes lenne megnézned..

#159 Õz

Õz

    Sebész

  • Főmoderátor
  • 3.950 hozzászólás

Közzétéve 2005 május 30. - 20:29

Zsazsa:-) , próbáld meg beállítani amelyik tetszik. Ha sikerül, megtarthatod.

#160 Mörjike

Mörjike

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 967 hozzászólás

Közzétéve 2005 június 3. - 16:31

Lehet idétlen kérdés, de hogyan lehet leiratkozni egy téma vagy fórumkövetésrõl? Napok óta minden nap megteszem mert kapok egy halom mailt.Minden nap bejelölöm a témákat és leokézom, hogy leiratkozom a kijelölt témákról. Úgy gondoltam ennyi elég, de aztán másnap megint ott a rakat levél és kezdhetem elõrõl. Biztos nem csinálok valamit jól, elég idétlennek érzem most magam emiatt, ezért kérem valaki segítsen!