Ugrás a tartalmakhoz


Fotó

Paci Miki 2015


  • Please log in to reply
54 válasz a témához

#1 telivér

telivér

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 802 hozzászólás

Közzétéve 2015 december 4. - 22:13

Az ediggi évek hagyományaihoz hasonlóan szerintem idén is érdemes lenne megcsinálni a fórumos karácsonyozást. Idén én vállalom a szervezést :) .

 

Általában Mikulásig szoktunk jelentkezni, de mivel most már az túl közel van, szerintem legyen 9.-e éjfél a határidő. Az ajándékozási beosztást 10.-e délelött meg fogom küldeni. Ha szeretnétek jelentkezni, akkor írjatok nekem egy emailt: szeifta@gmail.com címre. A következő adatokra lesz szükség:

 

- Paci-s felhasználói név
- Hivatalos név
- Lakcím

 

Az ajándék ne legyen túl nagy értékű, inkább valami jelképes, kedves emlék a másik részére. Remélem leszünk azért páran :) 


  • N.C. és fafaragó kedveli

#2 fafaragó

fafaragó

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 2.006 hozzászólás

Közzétéve 2015 december 5. - 5:59

 Szia Telivér!

Majd küldöm az e-mail ! :smile2:



#3 Cavalier

Cavalier

    Mirage :)

  • Admin
  • 6.360 hozzászólás

Közzétéve 2015 december 6. - 20:47

Telivér, nem működik a fórumon megadott email címed, hibaüzenetek jönnek vissza, ellenőrizd, adj meg egy újat neki, később ne legyenek jelszógondok, meg a magánüzi értesítők is átmenjenek. :) 



#4 telivér

telivér

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 802 hozzászólás

Közzétéve 2015 december 6. - 21:37

No, eddig elég családias a hangulat :)

 

Cavalier, megnéztem, és jól írtam le a címet. Próbaképp megkértem egy ismerődöm, és küldött is nekem sikeresen egy emailt. A fentire gondolsz, amit a topik nyitóban adtam meg ugye?

 

A jelentkezést mindkettőtöktől megkaptam :)



#5 Cavalier

Cavalier

    Mirage :)

  • Admin
  • 6.360 hozzászólás

Közzétéve 2015 december 6. - 22:53

Nem, egy freemailes van beállítva a fórumon még. Ha akarod átírom neked erre. :) 



#6 telivér

telivér

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 802 hozzászólás

Közzétéve 2015 december 7. - 0:14

Oh, azt megköszönöm. A freemail-s tényleg nem él már.



#7 izland

izland

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.571 hozzászólás

Közzétéve 2015 december 7. - 8:39

Telivér, köszi a szervezést! :)    



#8 fafaragó

fafaragó

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 2.006 hozzászólás

Közzétéve 2015 december 8. - 19:59

Telivér,az én elérhetőségemet megkaptad? Írtam magán üzenetet.Jó lenne ha küldenél egy e-mailt ,hogy át jön-e? :smile2:



#9 telivér

telivér

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 802 hozzászólás

Közzétéve 2015 december 8. - 22:59

Igen, köszönöm, megkaptam. Idáig 4-en vagyunk :)
A többieknek nincs hozzá kedve vagy már a fórumot se olvassák? 



#10 Lótuszvirág

Lótuszvirág

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 4.260 hozzászólás

Közzétéve 2015 december 9. - 0:02

Hahóóóó jelentkezek én is és éljenéljen, hogy vannak még lakók a paci nevű bolygón :ideakoccintósszmájliillene,desajnaelveszett:


  • fafaragó kedvelte

#11 Cavalier

Cavalier

    Mirage :)

  • Admin
  • 6.360 hozzászólás

Közzétéve 2015 december 9. - 10:23

:cheers:  Nem veszett. :D 


  • Lótuszvirág kedvelte

#12 telivér

telivér

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 802 hozzászólás

Közzétéve 2015 december 9. - 18:43

Köszönöm, megkaptam a te jelentkezésedet is Lótuszvirág :) éjfélig még várok, hátha akar valaki még jelentkezni.


  • Lótuszvirág kedvelte

#13 Lótuszvirág

Lótuszvirág

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 4.260 hozzászólás

Közzétéve 2015 december 9. - 21:13

Cav, én is akarom!!! Hol van, miért nem látom?

bocsi: :cheers: tényleg nem vesztek el, de örülök, mindig csíptem ezt a két sörös hapit :smile2:


Edited by Lótuszvirág, 2015 december 9. - 21:14.

  • fafaragó kedvelte

#14 Judy

Judy

    Új vendég

  • Fórumtag
  • 25 hozzászólás

Közzétéve 2015 december 9. - 22:37

Jelentkezem én is , írtam emailt, úgy látom még pont időben , jó ,hogy fellestem :-D

#15 Lótuszvirág

Lótuszvirág

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 4.260 hozzászólás

Közzétéve 2015 december 10. - 12:24

Én már tudom kit húzott nekem a karácsonyi paciangyal!!! :smile2:
Hogy csináljuk, adjuk fel egységesen mondjuk 21-én hétfőn, vagy hogy volt,  ezzel kapcsolatban voltak régen megkötések?


  • fafaragó kedvelte

#16 izland

izland

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.571 hozzászólás

Közzétéve 2015 december 10. - 13:27

Én is. :)

 

Mivel 24-e már "szombat", lehet, hogy előbb kéne feladni, hogy biztosan célba érjen.

Vagy hétfőn nagyon elsőbbségivel.

 


  • fafaragó kedvelte

#17 telivér

telivér

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 802 hozzászólás

Közzétéve 2015 december 10. - 17:30

Remélem mindenki megkapta a nevet, és az elérhetőséget. A páromat kértem meg az elosztásra, így a sajátomon kívül mást én sem tudok. :)
Szerintem inkább legyen 19.-e a feladás ideje, biztos ami biztos. De kinek hogy sikerül eljutnia a postáig.


  • fafaragó kedvelte

#18 fafaragó

fafaragó

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 2.006 hozzászólás

Közzétéve 2015 december 11. - 13:50

ÜdvTelivér!

Én még nem kaptam E-mail-t :unsure:



#19 telivér

telivér

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 802 hozzászólás

Közzétéve 2015 december 11. - 21:45

Fafaragó: elküldtük még egyszer. Most átment? Ha nem, akkor elküldöm itt magánban.

A többieknek rendben megérkezett?



#20 N.C.

N.C.

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 4.308 hozzászólás

Közzétéve 2015 december 11. - 21:46

Nekem igen, köszönöm! :)



#21 Judy

Judy

    Új vendég

  • Fórumtag
  • 25 hozzászólás

Közzétéve 2015 december 12. - 14:28

Nekem is megérkezett!

#22 fafaragó

fafaragó

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 2.006 hozzászólás

Közzétéve 2015 december 12. - 20:19

Meg van ,lehet törpölni az ajándékon,de nyilván vehetnék egy lottót mert ahogy figyeltem hogy kik vagyunk szinte biztos voltam benne hogy nekem ki lesz :biggrin: pedig nem is ismerem.Na de majd most.... :kir:



#23 fafaragó

fafaragó

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 2.006 hozzászólás

Közzétéve 2015 december 17. - 21:17

Ma feladtam a postán a  karácsonyi ajándékomat! Lehet izgulni ki fogja kapni :kir:    Jövő szerdáig nem ér felbontani külömben is időzÍtőt raktam bele és megsemmisÍti magát ha előbb kibontják :dev:

 


  • Lótuszvirág kedvelte

#24 Judy

Judy

    Új vendég

  • Fórumtag
  • 25 hozzászólás

Közzétéve 2015 december 17. - 22:39

Az én csomagom is ma útnak indult , elvileg hétfőn mát ott lesz ahol lennie kell. =)
  • fafaragó kedvelte

#25 izland

izland

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.571 hozzászólás

Közzétéve 2015 december 18. - 9:51

Én is útnak indítom ma a csomagot.

 

(Szerintem az enyémet nem is lehet majd idő előtt kibontani, annyi celluxot tekertem rá. :kir:  Neki kell állni már szerdán, hogy a fa alá kerüljön időben. :dev: )


  • fafaragó kedvelte

#26 N.C.

N.C.

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 4.308 hozzászólás

Közzétéve 2015 december 21. - 14:50

Föladtam!

( Má' hogy a csomagot! :) )


  • fafaragó kedvelte

#27 fafaragó

fafaragó

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 2.006 hozzászólás

Közzétéve 2015 december 21. - 17:38

Na már azt hittem hogy el vagy keseredve !  :kir:



#28 Judy

Judy

    Új vendég

  • Fórumtag
  • 25 hozzászólás

Közzétéve 2015 december 21. - 19:37

Ide megérkezett a csomag , karácsonyig izgulhatok mit rejt. Ígérem kibírom addig...valahogy. =)

#29 fafaragó

fafaragó

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 2.006 hozzászólás

Közzétéve 2015 december 22. - 7:11

Ha jól megtapogatod ,szerintem nagyjából lehet sejteni ,hogy mi lehet benne ......vagy nem !  :kir: Én is úgy szoktam  :biggrin:



#30 fafaragó

fafaragó

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 2.006 hozzászólás

Közzétéve 2015 december 22. - 17:59

A 2-decis pálikás üveget például nagy biztonsággal fel lehet ismerni.... :kir:  :dev:



#31 izland

izland

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.571 hozzászólás

Közzétéve 2015 december 22. - 20:32

Kaptam egy rejtélyes csomagot. Nem zörög, szerintem pálinka sincs benne, viszont nagyon szép a csomagolása.
Bővebben holnapután! :D

#32 fafaragó

fafaragó

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 2.006 hozzászólás

Közzétéve 2015 december 23. - 7:02

Már pediglen minden valamire való csomagba kell hogy legyen pálinka is  :dev:  :biggrin: Mert nincs karácsony....töltött káposzta (lehetőleg szabolcsi) és szatmári szilvapálinka nélkül  :kir: Na jó ,lehet hogy csak a honvágy beszél belőlem ! :smile2:



#33 telivér

telivér

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 802 hozzászólás

Közzétéve 2015 december 23. - 11:23

A csomagom nekem is megérkezett. 

Viszont sajnos családi problémák miatt az enyém csak késve indult el. Most próbálom már vonalon időben eljuttatni, remélem sikerül.... :(



#34 N.C.

N.C.

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 4.308 hozzászólás

Közzétéve 2015 december 24. - 8:50

Megjött a csomagod! :)

(Az előbb meghozta a Pósta - meg is dicsértem.)



#35 Lótuszvirág

Lótuszvirág

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 4.260 hozzászólás

Közzétéve 2015 december 24. - 12:42

Nahát, Fafaragó! Nem is tudtam, hogy ilyen honvágy szokott gyötörni :smile2:

De ez a szabolcsi homok már csak ilyen, visszahúzza azokat akik egyszer már jártak rajta
Nagyon remélem, hogy az én meglepim is odaér időben. Sajnos csak mai kézbesítéssel tudtam megoldani, ez most elég bonyolult pacis karácsony lett.
Mikor megláttam hogy kit kaptam rögtön tudtam, hogy mi passzol hozzá a legjobban, de a megszerzéséhez ásóval kellett útnak indulnom. Megpróbáltam volna fotót készíteni magamról miközben igyekszem megszerezni amit kitaláltam, de ehhez meg kellett volna állítsak vadidegen autósokat egy idegen településen... Ennyire meg nem voltam bátor, szóval csak az elmesélésem alapján kell elképzelnetek, hogy igen vicces látvány voltam
Nagyon szomorú leszek ha nem sikerült időben kézbesíteni a csomagot, szóval aki megkapta ma N.C.-n kívül az légyszi jelentkezzen be - természetesen addig én sem bontok, míg az enyém nem bontódik, pedig nagyon csinos csomagom van, napok óta itt kelleti magát, nehéz lesz ellenállni

Nagyon boldog karácsonyt, fenyő és bejgliillatot mindenkinek!


Edited by Lótuszvirág, 2015 december 24. - 12:43.

  • fafaragó kedvelte

#36 izland

izland

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.571 hozzászólás

Közzétéve 2015 december 24. - 17:57

Már pediglen minden valamire való csomagba kell hogy legyen pálinka is :dev: :biggrin: Mert nincs karácsony....töltött káposzta (lehetőleg szabolcsi) és szatmári szilvapálinka nélkül :kir: Na jó ,lehet hogy csak a honvágy beszél belőlem ! :smile2:

Akkor én egy "valamire való" csomagot kaptam! :D
Van benne 4 gyönyörű faragott ostornyél, egy nagy halom finomság, és egy kis üveg pálinkának látszó ital, de nincs szívem kibontani, hogy megbizonyosodjak róla, mert olyan szépen be van zárva.
Szóval, Fafaragó, nagyon szépen köszönöm! :) :) :) - és félig én is szabolcsi vagyok -anyukám Fehérgyarmati-, uh a karácsonyi töltött káposztát ismerem. ;)

Nagyon szép karácsonyt Mindenkinek!

Attached Files


  • fafaragó kedvelte

#37 fafaragó

fafaragó

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 2.006 hozzászólás

Közzétéve 2015 december 25. - 8:41

Én még nem kaptam meg az ajándékomat,de üzenem a feladónak ,hogy ne legyen szomorú,mert én se vagyok az ! :smile2: Tavaly az én ajándékomra kellett várni ,igy most csak egyenlítve lett a számlám  :kir: Nyugodtan bonts fel a sajátodat,sőt du-n fényképet is kérünk róla :rockon: Igy legalább nekem lesz a leghosszabb szentestém :smile2: Amúgy meg egyáltalán nem panaszkodhatok,sőt a tegnapi napom egész jól alakult ,a lovas és motoros barátok egymásnak adták volna a kilincset,ha nem lett volna már reggel sarkig kitárva a kapu...így csak jöttek ,ittak ,mentek :biggrin: De érdekes módon akár mennyi fogyott is a végén mégis csak több lett.Mindenki többet hozott mint vitt :wink: A végeredmény 2üveg pezsgő,iüveg pálinka,2üveg bor,és egy felpucolt kakas,Anya úgy vettem észre ennek örült a legjobban :biggrin:

Izland,mindig is éreztem hogy van bennünk valami közös :biggrin:

A szabolcsi homokról meg csak annyit hogy hoztam magammal egy kis zacskóba ,és ha már nagyon hiányzik a szülőföld akkor kimegyek a műhelybe ,mert ott van a polcon,és megsimogatom.Pedig jörőre már 30 éve lesz hogy eljöttem otthonról.


Edited by fafaragó, 2015 december 25. - 8:48.

  • izland kedvelte

#38 telivér

telivér

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 802 hozzászólás

Közzétéve 2015 december 25. - 16:57

N.C.: Örülök, hogy oda ért a csomagom :) Nem gondoltam volna, hogy ilyen gyorsan célba juttatja a posta :D 

Én majd csak ma este fogom az enyémet kibontani, mert az itthoni karácsonyunk csak ma lesz. Utána töltök fel róla képet is. 
És örülök, hogy ennek a karácsonyi fórumnak legalább ezt a pár embert sikerült kicsit közelebb hoznia egymáshoz, és találtatok közöst egymásban  :cheers:


  • izland, fafaragó és Judy kedveli

#39 telivér

telivér

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 802 hozzászólás

Közzétéve 2015 december 27. - 22:59

No, akkor elérkezett a beszámoló ideje is ;)

Nagyon köszönöm a szépséges csomagolású ajándékom Judynak. Tele volt hasznos lovas holmikkal: Maszkos lovassál, lovas zokni, patkó alakú gyertya (imádom a gyertyákat :) ), lovas toll, és egy aranyos kis csengő, illetve egy általam még nem kóstolt, de finomnak ígérkező táblás csoki. No meg néhány szaloncukor, ami a kis család közreműködésében hamarabb eltűnt, mint hogy kettőt pislogtam... :)

 

http://kepfeltoltes....ltoltes.hu_.jpg

Köszönöm szépen még egyszer. Remélem mindenkinél szépen, és békésen zajlott az Ünnep. Beszámolók?

Üdv: telivér

u.i.: a dobozt is felhasználtuk, lévén a cicánk azonnal birtokba vette, és azóta is azaz új kedvenc bunkere  :dev:


Edited by telivér, 2015 december 27. - 23:00.

  • izland, fafaragó és Judy kedveli

#40 Judy

Judy

    Új vendég

  • Fórumtag
  • 25 hozzászólás

Közzétéve 2015 december 27. - 23:04

Köszönöm szépen Izland a meglepit! Nekem aztán jó illatos csomagom érkezett, csokis gyertya , levendulás kézápoló :-) Nagyon tetszik a saját készítésű kulcstartó páros is. Felvonuláson akár kantár díszként is tökkéletes :-)

20151227_223754-768x1024_www.kepfeltolte
  • izland és fafaragó kedveli