Ugrás a tartalmakhoz


Fotó

Börzsöny


Ez a téma archivált. Nem tudsz archivált témához hozzászólni. Ha szeretnéd újranyitni, keress meg egy moderátort, vagy admint.
800 válasz a témához

#1 LETTI

LETTI

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 616 hozzászólás

Közzétéve 2005 február 27. - 22:41

Sziasztok!Kíváncsi vagyok, hogy van-e itt a fórumon rajtam kívül olyan, aki a Börzsönyi vadregényes tájakon lovagol! Posted Image

#2 barnabee

barnabee

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 516 hozzászólás

Közzétéve 2005 február 28. - 14:45

Aki kiváncsi hamar megöregszik!Ezt a mondást biztos ismered,mostmár tudom honnan irsz,közelebrõl is megtudhatnám?

#3 barnabee

barnabee

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 516 hozzászólás

Közzétéve 2005 március 1. - 11:46

Megtudhatnám?

#4 LETTI

LETTI

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 616 hozzászólás

Közzétéve 2005 március 1. - 11:52

[url="http://"http://www2.freeweb.hu/zsubaba/megye/pest.htm"]http://www2.freeweb.hu/zsubaba/megye/pest.htm[/url] [ Március 01, 2005, 10:53: Az üzenetet átszerkesztette: LETTI ]

#5 Porfelhõ

Porfelhõ

    Tündércsávó

  • Fórumtag
  • 3.771 hozzászólás

Közzétéve 2005 március 10. - 10:32

idézet:
Eredeti szerzõ: LETTI:Kíváncsi vagyok, hogy van-e itt a fórumon rajtam kívül olyan, aki a Börzsönyi vadregényes tájakon lovagol! Posted Image [/QUOTE]Nincs :D

#6 Cavalcante

Cavalcante

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 211 hozzászólás

Közzétéve 2005 március 23. - 23:34

Szia Letti!Én évekel ezelött sokat jártam arra.Katalinpusztáról indultunkarrafelé egy társasággal.Az emberek szétszéledtek,de sok szép élménnyel lettem gazdagabb.Elsõ bordatörés stb.Gyönyörû a környék-Szokolya,Magyarkút,Királyrét.Egyszer voltunk egy nagyobb túrán,ha jól emlékszem,Törökmezõ?Egy pataknál itattunk.Mi ez a szûkszavuság Porfelhõ? :rolleyes:

#7 sasanz

sasanz

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 90 hozzászólás

Közzétéve 2005 május 26. - 13:27

Szia LETTI!Én minden hétvégén ott lovagolok. Ezen a héten szombaton megyünk, gyere ki velünk terepre, de 9-10 között. ;) ;)

#8 LETTI

LETTI

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 616 hozzászólás

Közzétéve 2005 május 31. - 16:16

Sziasztok!Cav! Hány éve lovagoltál Katalinpusztán? Ismerek onnan néhány lovast.sasanz! Tegnap a közös ismerõsünk(Szakáll) említette, hogy írtál ide valamit, és olvassam el. Azt mondta már találkoztunk Királyréten, de én nem tudom ki vagy! :) Késõn olvastam, amit írtál, pedig az egyik ismerõsömmel vasárnap Királyrétre terepeztünk ki, aztán ott bóklásztunk a tavak meg a madárház felé, majd hazajöttünk. :)

#9 sasanz

sasanz

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 90 hozzászólás

Közzétéve 2005 május 31. - 16:27

Pedig tényleg találkoztunk, még a télen, amikor Sziszirõl estem, apukád akkor mesélte azt az estet, mikor egymás után mindkét kezét eltörte. Egyébként szombaton a nógrádi határban voltunk, akkor merült fel, hogy teszünk egy napos túrát Berkenyére jövõ hét végén, ha addig rendbe jön Dicsõ lába.

#10 LETTI

LETTI

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 616 hozzászólás

Közzétéve 2005 június 2. - 7:30

Júj, mostmár tudom ki vagy! Nektek van az az ari kisfiatok, igaz?Azt mondták, hogy találkoztunk már, csak azt nem, hogy mikor. :)

#11 sasanz

sasanz

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 90 hozzászólás

Közzétéve 2005 június 2. - 9:40

Jövõ héten gyertek el a berkenyei túrára, jön a fiam is, igaz õ nem lóháton, hanem a hintón Szakállal és Bélával.

#12 LETTI

LETTI

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 616 hozzászólás

Közzétéve 2005 június 2. - 19:10

Nem tudod melyik nap mentek? Szombat vagy vasárnap?

#13 sasanz

sasanz

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 90 hozzászólás

Közzétéve 2005 június 3. - 8:06

Holnap is kint leszünk, szerintem most véglegesítjük, ugorj át és megbeszéljük.

#14 LETTI

LETTI

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 616 hozzászólás

Közzétéve 2005 június 7. - 17:07

sasanz! Sajnos nem értem rá a hétvégén, nem tudtam kimenni. Voltatok egyébként túrázni? :)

#15 sasanz

sasanz

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 90 hozzászólás

Közzétéve 2005 június 8. - 8:50

Voltunk, de a nagyobb túra ezen a szombaton lesz, múlt héten csak a szokásos terep volt, egyébként a kedvenc helyemen: Király-rét, Darabos-hegy alja, Lukács-szállás.

#16 csutihubi

csutihubi

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 236 hozzászólás

Közzétéve 2005 június 14. - 19:14

Sziasztok!Én most jöttem. Letti te ki vagy? Sasanz Csaknem a huszárkapitány?

Edited by csutihubi, 2005 június 15. - 17:05.


#17 sasanz

sasanz

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 90 hozzászólás

Közzétéve 2005 június 15. - 9:04

Sziasztok!Én most jöttem. Letti te ki vagy? Sasans Csaknem a huszárkapitány?

Hozzászólás megtekintése

De, igen.Akkor te vagy Judit, ugye?sasanz

#18 LETTI

LETTI

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 616 hozzászólás

Közzétéve 2005 június 15. - 16:57

Sziasztok!csutihubi! Én is azt kérdezem, hogy Te ki vagy? :) :D Én egyébként Niki vagyok, és Szokolyán lakom, és itt is lovazok. Van egy Akaratos nevû lovam.

#19 csutihubi

csutihubi

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 236 hozzászólás

Közzétéve 2005 június 15. - 17:04

Szia Sasanz!Igen én vagyok Judit.Szia Letti!Szakáll már mesélt Akaratosról. Én vagyok a hisztis vékonyka sárga gazdija. És Kriszta kolléganõje.

Edited by csutihubi, 2005 június 15. - 17:04.


#20 LETTI

LETTI

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 616 hozzászólás

Közzétéve 2005 június 15. - 18:56

Akkor mi már találkoztunk, amikor egyszer kint voltunk a Szakálléknál, Te meg épp akkor láttad el a lovadat. :)

#21 Cavalcante

Cavalcante

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 211 hozzászólás

Közzétéve 2005 június 15. - 19:33

Szia Letti!Csak most jutottam a géphez, mert a lányomnak vizsga idõszaka van,a forum is haldoklott.Elnézésedet kérem ,hogy csak most válaszolok.Kb 9-évvel ezelött kezdtem Katalinon.Próbálom a neveket õsszeszedni:Mravik Jani,Szmöre,Molnár Feri,-Õk vezették a lovasokat,és sokat tanúltam Tõlük terepbiztonságot. A lovasok:.Misi-neki italdiskontja van Vácon,Nagy Judit , Pozsonyi István,meg még sokan , csak nem jut eszembe több név.Lényeg, hogy elvittem Õket Szirákra Dombi barátomhoz és ott ragadtak.2-éve Ivó és barátnõje vették ki Katalint,egyszer voltam.A bánki nyaralónkhoz közel, Kétbodonyba járok már jó ideje Toth Tamás barátomhoz.Közben lett egy saját lovam,viszont Õ Sukorón van. Egyenlõre ennyit,ahogy látom ez sem kevés.Száli kincsemrõl majd legkõzelebb Lovas Üdv Cavalcante

#22 LETTI

LETTI

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 616 hozzászólás

Közzétéve 2005 június 16. - 6:35

Szia Cav!A Misit(hogyha ugyanarra a Misire gondolunk), a Szmörét, és a Ferit is ismerem (most éppen a Feri az edzõm, mert díjugratni akarok).csutihubi! Te is jösz hétvégén a Berkenye-túrára?Jól alakul az idõ. Csak ne essen már odáig esõ!

Edited by LETTI, 2005 június 16. - 6:38.


#23 csutihubi

csutihubi

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 236 hozzászólás

Közzétéve 2005 június 16. - 18:15

Szia Letti!Ezek szerint Te be tudsz engem azonosítani. Nos én téged még nem. Ha nemsokára jösz ki, akkor szólj rám kérlek, hogy Te vagy Te. Oksa? :ang:Berkenye túra? Nagyon szívesen mennék, de nem tudom, addig lesz e kengyelem, vagy nem e kell beállnom a recire. Merthogy én végülis dolgozni vagyok itt. Attól függetlenül, ma jeteztem a horgásztón. :dev: :kir: :yeah:

Edited by csutihubi, 2005 június 16. - 18:21.


#24 LETTI

LETTI

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 616 hozzászólás

Közzétéve 2005 június 16. - 20:20

Szia Csutihubi!Jó majd legközelebb, hogyha találkozunk rádszólok! :) Kengyelt tudok Neked szombatra kölcsönadni!

#25 Cavalcante

Cavalcante

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 211 hozzászólás

Közzétéve 2005 június 16. - 21:04

Szia Letti!A Ferit üdvözli a fodrász János! Nagyon jó edzõ. :guny:

#26 csutihubi

csutihubi

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 236 hozzászólás

Közzétéve 2005 június 17. - 18:25

Szia Letti!Rengeteg hálám. De le kell mondjam.1.: Jön az elveszett barátnõm. és este, már megy is el.Az imduláskor ott leszek. Integetni :dev: :kir:

#27 LETTI

LETTI

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 616 hozzászólás

Közzétéve 2005 június 19. - 17:08

Sziasztok!Nagyon klassz volt a nógrádi túra, jó kis kört mentünk. Az idõ is, a terep is jó volt. Kitty (a ló amivel én voltam) nagyon jól ment, és a többiek is, csak Gyönggyel és Dicsõvel akadt némi probléma. Én nagyon megijedtem, amikor a Dicsõ elszáguldott a Zsófival, de szerencsére nem lett semmi baj.sasanz! Elfáradtatok rendesen, igaz? Csak azért kérdezem, mert ugye tegnap említetted, hogy eddig csak másfél órás terepekre jártatok.csutihubi! Akkor majd legközelebb eljösz Te is!Majd valamelyik hétvégén, hogyha van kedvetek túrázni, meg Szakállék is ráérnek, akkor lehetne menni egy Törökmezõ-túrát. Cav! Jövõ héten átadom Ferinek az üzenetet! :)

#28 csutihubi

csutihubi

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 236 hozzászólás

Közzétéve 2005 június 19. - 20:26

Már nagyon várom a következõ túrát. Ha lehet semmi ért nem hagyom ki.Zsófi(a ló) már gyógyulgat. Kólikázott. Volt nála orvos, nagyon körültekintõen megvizsgálta.Letti! nekem az egyik kedvenc kutya fajtám a Rhodesian-i. Aki barátnõm itt volt, nekik is ilyen van. Kan.

#29 LETTI

LETTI

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 616 hozzászólás

Közzétéve 2005 június 19. - 20:47

Ennek örülök, hogy a Zsófi már gyógyulgat! Tegnap amikor Nógrádba kikötöttük a lovakat már ott is lefeküdt a Zsófi, és látszott rajta, hogy valami nincs rendben. Még valaki mondta is, hogy olyan kólikagyanús.A rhodesiaiak tényleg gyönyörû kutyák! Az enyém is kan, a nagybátyámnak pedig van egy szuka, valószínûleg lesznek majd most kiskutyái!

#30 sasanz

sasanz

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 90 hozzászólás

Közzétéve 2005 június 20. - 12:08

Sziasztok!Jó volt a túra, kellemesen elfáradtam. Amitõl nehezen mozogtam a túra felétõl, a derékfájás, szerencsére reggelre elmúlt a gyógyszertõl, így csak a szépre emlékezhetek :)LETTI, az istállótoktól hazafelé Gyöngyöt még el kellett vinni vágtázni, mert újra nem lehett bírni vele, és Dicske is beugrottt, illetve próbált beugrani vágtába velem, de sikerült mindig valaki mögött tartanom, így nem volt baj. Aztán Szakáll visszament Széles-mezõre rugót keresni, mert kiesett az egyik a hintóból, de nem találta meg. sasanz

#31 LETTI

LETTI

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 616 hozzászólás

Közzétéve 2005 június 20. - 18:50

Na ez a Gyöngy csúcs egy ló! :D Jól megszenvedett vele a Szakáll szombaton!

Edited by LETTI, 2005 június 20. - 18:51.


#32 LETTI

LETTI

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 616 hozzászólás

Közzétéve 2005 június 24. - 15:35

csutihubi! Boldog szülinapot! :kocc:

#33 csutihubi

csutihubi

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 236 hozzászólás

Közzétéve 2005 június 24. - 23:44

Nagyonnagyon szépen köszönöm!!!!! :ang: Jösz ki hétvégén? :yeah:

#34 LETTI

LETTI

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 616 hozzászólás

Közzétéve 2005 június 25. - 7:26

Lehet, hogy kinézünk majd valamikor a hétvégén. Tegnap, meg tegnapelõtt is voltunk kint Királyréten, csak nem voltunk bent a Szakálléknál. :)

#35 sasanz

sasanz

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 90 hozzászólás

Közzétéve 2005 július 4. - 13:42

Tegnap találkoztam Vulkánnal, nagyon jó fej ló, aranyos volt és roppant érdeklõdõ :)Délután Szakáll foglalkozott vele futószáron és egy percre rá is ült, igazán jóindulatúan viselkedett.Hallottam, hogy eladtátok Akaratost. sasanz

#36 LETTI

LETTI

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 616 hozzászólás

Közzétéve 2005 július 4. - 16:26

A Vulkán tényleg nagyon jófej!Igen, megvették Akaratost! Õ is a Szakállnál lesz bértartásban!

#37 sasanz

sasanz

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 90 hozzászólás

Közzétéve 2005 július 6. - 8:59

Ezek szerint most nincs lovad. Vesztek akaratos helyett másikat? Ugrólovat?

#38 LETTI

LETTI

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 616 hozzászólás

Közzétéve 2005 július 6. - 16:05

Van lovam, szerintem a múltkor meséltem is Neked, hogy vettem egy almásderes kancát.Ma voltunk Királyréten, megnéztük Vulkánt is.

#39 csutihubi

csutihubi

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 236 hozzászólás

Közzétéve 2005 július 7. - 20:59

Megérkezett Akaratos!Nagyon szép. :ang:

#40 LETTI

LETTI

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 616 hozzászólás

Közzétéve 2005 július 8. - 15:23

Örülök, hogy tetszik! :ang: Ma voltunk is megnézni. Annyit nevettünk rajta, ahogy a kancák zaklatták, és visítozva nyerítgetett! A Zsófival nagyon összehaverkodtak!