Ugrás a tartalmakhoz


Fotó

Jász-Nagykun-Szolnok megye


Ez a téma archivált. Nem tudsz archivált témához hozzászólni. Ha szeretnéd újranyitni, keress meg egy moderátort, vagy admint.
228 válasz a témához

#1 Brigi.horse

Brigi.horse

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 247 hozzászólás

Közzétéve 2005 november 26. - 11:24

Van valaki, aki környékbeli?

#2 StG

StG

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 2.686 hozzászólás

Közzétéve 2005 november 26. - 11:34

Bár lovasnak még messze nem vagyok mondható, "környékbelinek" talán igen... :D

#3 Brigi.horse

Brigi.horse

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 247 hozzászólás

Közzétéve 2005 november 26. - 14:05

És hol, kinél lovagolsz?

#4 StG

StG

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 2.686 hozzászólás

Közzétéve 2005 november 26. - 14:49

Most látom csak, kicsit elnéztem a topik alcímét (Szolnok), így tényleg csak szegrõl-végrõl (Jászfényszaru, a megye azért stimmel) vagyok környékbeli... :D

#5 Brigi.horse

Brigi.horse

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 247 hozzászólás

Közzétéve 2005 november 26. - 22:27

Nincs senki? :confused: :(

#6 Brigi.horse

Brigi.horse

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 247 hozzászólás

Közzétéve 2005 november 27. - 17:04

kb 5O km-re vagyunk, Tápiószentmártonban

Hozzászólás megtekintése

Kocsiéknál? Az nagyon jó hely (díjugratóknak). :)

#7 Unicorn

Unicorn

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 10.663 hozzászólás

Közzétéve 2005 november 27. - 17:11

nekik saját tanyájuk van :)

#8 Brigi.horse

Brigi.horse

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 247 hozzászólás

Közzétéve 2005 november 27. - 19:03

nekik saját tanyájuk van :)

Hozzászólás megtekintése

Úgy a legjobb!! :kocc: :kir:

#9 Barackvirág

Barackvirág

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 607 hozzászólás

Közzétéve 2005 november 29. - 19:17

Szió!Én szolnoki vagyok!! Itt is járok lovazni, jobban mondva Szandaszõlõsre.

#10 Brigi.horse

Brigi.horse

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 247 hozzászólás

Közzétéve 2005 november 29. - 20:48

Szió!Én szolnoki vagyok!! Itt is járok lovazni, jobban mondva Szandaszõlõsre.

Hozzászólás megtekintése

Szia! :D Kihez jársz? Milyen stílusban, és milyen szinten? Van lovad? Írj magadról! :ang: Brigi

#11 Barackvirág

Barackvirág

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 607 hozzászólás

Közzétéve 2005 november 29. - 21:42

Nos, akkor pár infó rólam: csupán alig másfél éve pacigolok (pontosan 2004. szeptember 1-e óta), Gubucz Lajosnál, Szandán. Elsõ hivatalos lórapattanásom Natasával történt, akit nagyon szeretek, és aki az én lovam lehetne, ha lehetne, de sajni nem lehetne... :( De attól mi még ugyanúgy szeressük egymást, mintha így lenne. Mostanában azonban (már tavasz óta) hol Forgó (nemtom milyen fajta kanca jószág, ez ciki, tudom, de ezzel hadilábon állok, h ki milyen paci) vagy Sári(no, õt tom, gidrán félvér, legalábbis nekem ezt mondották, és én teljes mértékben elhiszem) nyergében csücsülök.Az eltelt idõbõl adódóan olyan szinten, ameddig eddig eljutottunk. Ügetésben már jó vagyok, de ilyenekre, hogy vágta, még csak gondolok, gyakorlatba még egy ideig nem lesz átültetve, legfeljebb jövõre valamikor. De ha azt vesszük figyelembe, hogy hányszor sikerül lóra ülni, az eddigi teljesítményem, az én szememben egész jó. És Lajos is sokat dícsér. :kir: Huh, ennyi, aztán lehet még faggatni nyugodtan!

#12 Brigi.horse

Brigi.horse

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 247 hozzászólás

Közzétéve 2005 december 1. - 21:54

Nem faggatlak, inkább írj még és kérdezz! :yeah: (ha akarsz :P )

#13 Barackvirág

Barackvirág

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 607 hozzászólás

Közzétéve 2005 december 2. - 14:27

Vasárnap, ha mindenigaz, mehetek terepre! :yeah: Már ha nem lesz szél-, hóvihar, esõ, földrengés, forgószél vagy valami hasonló. :gm: Jó lenne, utoljára terepen tavaly voltam...

#14 Brigi.horse

Brigi.horse

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 247 hozzászólás

Közzétéve 2005 december 2. - 19:07

Nagyon nyugodtak lehetnek arrafelé a lovak, ha úgy visznek terepre, hogy nem tudsz vágtázni... :confused: :rolleyes:

#15 Barackvirág

Barackvirág

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 607 hozzászólás

Közzétéve 2005 december 2. - 19:55

Nagyon nyugodtak lehetnek arrafelé a lovak, ha úgy visznek terepre, hogy nem tudsz vágtázni...    :confused:    :rolleyes:

Hozzászólás megtekintése

Ezek aztán nyugis jószágok. Bár tavaly eccer elindult velem vágtában Natasa, de nem volt semmi komoly.

#16 Brigi.horse

Brigi.horse

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 247 hozzászólás

Közzétéve 2005 december 2. - 20:43

Az jó lehetett...Nincsenek képeid?

#17 Barackvirág

Barackvirág

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 607 hozzászólás

Közzétéve 2005 december 3. - 9:44

Az jó lehetett...Nincsenek képeid?

Hozzászólás megtekintése

De, majd próbálkozom berakni párat. Valamikor délután biztos sikerül majd! :kir:

#18 Barackvirág

Barackvirág

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 607 hozzászólás

Közzétéve 2005 december 3. - 18:05

Sajnos az Téonlájnos képeket nem rakja be, de ha szeretnéd, itt megnézheted õket, persze nincs minden paci rajta, de ez is több mint a semmi.Az albumtulajdonosok közül keresd meg Barackvirágot, és a Natasa és társai címûben vannak benne. Régebbi képek már, friss még nem nagyon készült, mert nincs aki lefényképezzen! :(

#19 Brigi.horse

Brigi.horse

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 247 hozzászólás

Közzétéve 2005 december 3. - 21:22

itt megnézheted õket

Hozzászólás megtekintése

De hol itt? :confused:

#20 Barackvirág

Barackvirág

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 607 hozzászólás

Közzétéve 2005 december 4. - 9:18

itt megnézheted õket

Hozzászólás megtekintése

De hol itt? :confused:

Hozzászólás megtekintése

Bocsi!!! :D www.origo.hu és ott a fotótár.http://fototar.t-onl...-definition.jsp ha egybõl a fotótárban akarsz lenni.

#21 Brigi.horse

Brigi.horse

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 247 hozzászólás

Közzétéve 2005 december 4. - 20:47

Szandán hol van ilyen pálya? Bértartást vállalnak? Fedeles van?

#22 Barackvirág

Barackvirág

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 607 hozzászólás

Közzétéve 2005 december 5. - 13:52

Szandán hol van ilyen pálya? Bértartást vállalnak? Fedeles van?

Hozzászólás megtekintése

Pontosan a Vörösmezõ út legvégén van. Igazából az egész az istállóból, a két mellette lévõ karámból, egy pár méterre lévõ nagykarámból, ahol lovagolni szoktunk és a füves, akadályos részbõl áll. (fedeles nincs) Bértartást vállal a tulaj, persze csak ha van hely a lovaknak, de most sztem nincs. Épp tegnap jött hozzán két póni, és én ülhettem egyikükön elõször! Nagyon érdekes volt, annál is inkább, mert én lettem kijelölve, hogy majd lovagoljak rajtuk,, hogy visszaszokjanak :kir: , mert régen ültek rajtuk nagyon . Majd róluk is lesznek képek.

#23 Brigi.horse

Brigi.horse

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 247 hozzászólás

Közzétéve 2005 december 5. - 19:47

Ponin lovagolni nem egy leányálom. De bizti jó lehet. Ki ott a tulaj? Milyen lovak vannak? És melyik szakág felé ,,szakosodtak"?

#24 Barackvirág

Barackvirág

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 607 hozzászólás

Közzétéve 2005 december 6. - 18:30

Ki ott a tulaj? Milyen lovak vannak? És melyik szakág felé ,,szakosodtak"?

Hozzászólás megtekintése

A tulaj Gubucz Lajos, de sztem már mondtam. :P Lovak...nos, ez az dolog, aminél mindig kijelentem, hogy milyen ostoba vagyok, h nem jegyeztem meg, melyik paci milyen. :guny: De azt tudom, h van két gidrán félvér paci (talán kettõ vagy három még), Csinos talán hidegvérû ló, Natasa valamilyen orosz fajta(TALÁN, és itt mind talán, kivéve a gidránokat), +ugyi van a két póni. Meg ugye Forgó, de õt meg nem mondom, milyen... :( Szakosodva úgy nem nagyon vagyunk sztem, mi itten csak úgy lovazunk, megyünk terepre, de nem ugratunk vagy ilyesmi. Mert nem lovarda, csak van lovagoltatás meg bértartás. Remélem nem mondok hülyeséget ezzel.

#25 Barackvirág

Barackvirág

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 607 hozzászólás

Közzétéve 2005 december 6. - 18:33

Ponin lovagolni nem egy leányálom. De bizti jó lehet.

Ó, nekem nagyon tetszik! :) Te még nem próbáltad?

#26 Brigi.horse

Brigi.horse

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 247 hozzászólás

Közzétéve 2005 december 6. - 19:05

Ponin lovagolni nem egy leányálom. De bizti jó lehet.

Ó, nekem nagyon tetszik! :) Te még nem próbáltad?

Hozzászólás megtekintése

Max. 5 évesen cirkuszban. De egyébként nem.

#27 Barackvirág

Barackvirág

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 607 hozzászólás

Közzétéve 2005 december 7. - 14:55

Tök jó, h megint jó idõ van, így holnap mehetek lovazni. :yeah: De képeket a pónikról csak vasárnap tudok hozni. Te mész mostanság lovagolni Brigi?

#28 Brigi.horse

Brigi.horse

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 247 hozzászólás

Közzétéve 2005 december 7. - 20:12

Tök jó, h megint jó idõ van, így holnap mehetek lovazni. :yeah: De képeket a pónikról csak vasárnap tudok hozni. Te mész mostanság lovagolni Brigi?

Hozzászólás megtekintése

Nekem pár napja 3 lovam van (tök jó :P ), kettõn lehet lovagolni, tehát én minden nap járok!! (De jó nekem, mi? :dev: )

#29 Barackvirág

Barackvirág

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 607 hozzászólás

Közzétéve 2005 december 7. - 20:41

Tök jó, h megint jó idõ van, így holnap mehetek lovazni. :yeah: De képeket a pónikról csak vasárnap tudok hozni. Te mész mostanság lovagolni Brigi?

Hozzászólás megtekintése

Nekem pár napja 3 lovam van (tök jó :P ), kettõn lehet lovagolni, tehát én minden nap járok!! (De jó nekem, mi? :dev: )

Hozzászólás megtekintése

A sajátaid? Milyenek? Kép van róluk? De jó neked különben!!! (irigynagyonszmájli)

#30 Brigi.horse

Brigi.horse

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 247 hozzászólás

Közzétéve 2005 december 9. - 22:51

A sajátjaim. Egy 6 éves Shagya-Arab,westernben lovagolva, neki 7 hónapos csikója, és egy 4 és fél éves Shagya-Arab díjló kanca. Vannak képek a képtáramban.

#31 Barackvirág

Barackvirág

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 607 hozzászólás

Közzétéve 2005 december 10. - 10:18

A sajátjaim. Egy 6 éves Shagya-Arab,westernben lovagolva, neki 7 hónapos csikója, és egy 4 és fél éves Shagya-Arab díjló kanca. Vannak képek a képtáramban.

Hozzászólás megtekintése

Megnéztem õket, nagyon szépek. Még mindig:de jó neked!!!

#32 Brigi.horse

Brigi.horse

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 247 hozzászólás

Közzétéve 2005 december 10. - 20:32

Köszi, köszi! :kocc:

#33 Brigi.horse

Brigi.horse

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 247 hozzászólás

Közzétéve 2005 december 14. - 21:20

És minek tanulsz? (ugró, díj, western...)

#34 Barackvirág

Barackvirág

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 607 hozzászólás

Közzétéve 2005 december 14. - 21:27

És minek tanulsz? (ugró, díj, western...)

Hozzászólás megtekintése

Én?Mert ha engem kérdezel, akkor se ez, se az, se nem amaz...minek híjják? Angol stílus? :rolleyes:

#35 Brigi.horse

Brigi.horse

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 247 hozzászólás

Közzétéve 2005 december 14. - 22:05

Te angol stílusban lovagolsz, ezek szerint hobby szinten... :guny: :guny: :guny:

#36 Barackvirág

Barackvirág

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 607 hozzászólás

Közzétéve 2005 december 15. - 14:24

Te angol stílusban lovagolsz, ezek szerint hobby szinten... :guny:  :guny:  :guny:

Hozzászólás megtekintése

Igen, igen, igen!!! Bocsi tudatlanságomért... :D Mármint ezt így én is el tudtam volna mondani, csak féltem, marhaságot mondok... :rolleyes: No mindegy, holnap hozom a pónis képeket!

#37 Brigi.horse

Brigi.horse

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 247 hozzászólás

Közzétéve 2005 december 15. - 23:04

ok, kíváncsi vok rá!egyébként nehogy máshova írj olyan h ,,nem akartam hülyeséget mondani" mert ez alapdolog, de én elnézem neked :kv: :dev: ;) :rolleyes:

#38 Barackvirág

Barackvirág

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 607 hozzászólás

Közzétéve 2005 december 16. - 15:52

ok, kíváncsi vok rá!egyébként nehogy máshova írj olyan h ,,nem akartam hülyeséget mondani" mert ez alapdolog, de én elnézem neked  :kv:  :dev:  ;)  :rolleyes:

Hozzászólás megtekintése

Ez a tipikus, ha csöndben maradtál volna, bölcsebb maratál volna esete... :gm: Na, mindenkitõl elmehetnek pár másodpercre otthonról... :kir: Felejtsük el, oksi?Na, itt vannak a képek...mondanom sem kell, Boni jobban néz ki rajtuk, mint én, de ez van. Az arckifejezéseimet nem kell nézni! ;) Kép 1Kép 2Kép 3Kép 4Kép 5

#39 Brigi.horse

Brigi.horse

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 247 hozzászólás

Közzétéve 2005 december 16. - 20:27

Ok, elfelejtettem, de miért kell egy olyan pónira szemellenzõs kantár, akin lovast oktatnak? Ha lehet ezt momdani. De nem tudom hogy egyébként milyen ott a színvonal...

#40 Barackvirág

Barackvirág

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 607 hozzászólás

Közzétéve 2005 december 16. - 21:13

Ok, elfelejtettem, de miért kell egy olyan pónira szemellenzõs kantár, akin lovast oktatnak? Ha lehet ezt momdani. De nem tudom hogy egyébként milyen ott a színvonal...

Hozzászólás megtekintése

A pónik és az én kapcsolatomat az jellemzi (mármint Boniét és az enyémet, mert Tündin nem ültem még), hogy õk már régóta nem voltak lovagolva, és úgy érezte Lajos, h már vagyok annyira "ügyes" a lovon, h segíthetek a visszazökkentésükben. Nagyon nyugodt jószág, nem csinál semmi olyat, amitõl elrepülnék, megsérülnék, kellemetlen élményem lenne vagy ilyenek. Én szeretem õt nagyon, és szerintem máris sokat tanultunk egymástól.A színvonal jó, ha azt nézzük, h ez nem lovarda, csak egy párlovas hely, ahol lehet lovazni annak, aki szeretne, persze nem durrbele módon, erre nagyon figyel Lajos.