Ugrás a tartalmakhoz


Fotó

A tatári találkozó kérdései, félelmei, ötletei, javaslatai.


Ez a téma archivált. Nem tudsz archivált témához hozzászólni. Ha szeretnéd újranyitni, keress meg egy moderátort, vagy admint.
66 válasz a témához

#41 Apple

Apple

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 9.533 hozzászólás

Közzétéve 2005 január 5. - 17:00

Épp ezt akartam javasolni Posted Image

#42 ördögdora

ördögdora

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 808 hozzászólás

Közzétéve 2005 január 6. - 10:56

igen. nem gondoltam, hogy így felkavarom az állóvizet, a téma körül. pedig mindenkinek van egy kis igaza.

#43 Old Shatterhand

Old Shatterhand

    A nagy vadász

  • Fórumtag
  • 4.354 hozzászólás

Közzétéve 2005 január 6. - 12:02

5let káúbojoknak Tatárra:nincs-e kedvetek olyan igazi tereléshez? Pointtal, swinggel, draggal és így tovább?Elvinni pár bornyút adott pontig - 500 méter 1, kila, vagy 2 - és onnan vissza idõre? Talán Józsi belemenne, hogy a tavalyi nagyvágta helyszinén megoldható legyen - így a borjúelkódorgás lehetõsége zéró - de ha vagány, igazi kábbolyokról beszélünk, akár hátrafele a prérin is lezúzható lenne az akció, ami nagyobb távot enged, csak így adott esetben az elkódorgó bocikat össze kell kapkodni...Vélemény? ;)

#44 sheriff

sheriff

    Egyszerû fórumtag, semmi extra

  • Fórumtag
  • 4.844 hozzászólás

Közzétéve 2005 január 6. - 12:59

Tetszik az ötlet. Ilyet csináltunk Eördögh Andráséknál is.Mellesleg terveim szerint mi Silveradóból eltereljük Sandokánékkal a borjainkat Tatárra és vissza. tongue.gif Vélemény?

#45 realcowboy

realcowboy

    Magnum

  • Fórumtag
  • 8.060 hozzászólás

Közzétéve 2005 január 6. - 13:09

Jól hangzik mindkettõ, OSH ötlete fõleg, mert az még közönségvonzó is lehet. (kár, hogy nem én találétam ki :D ) Persze tudom majd jönnek a "mineknekünkasokidegen", barátkozni megyünk vélemény, de szerintem is jó volna.Bár én mondjuk harasztiról nem vágynék tatárig bornyú terelésre. Elég a bandát elterelgetni addig. ;)

#46 Zsubaba

Zsubaba

    Csendes Patak

  • Fórumtag
  • 10.126 hozzászólás

Közzétéve 2005 január 6. - 13:25

idézet:
Eredeti szerzõ: sheriff: Mellesleg terveim szerint mi Silveradóból eltereljük Sandokánékkal a borjainkat Tatárra és vissza. tongue.gif Vélemény? [/QUOTE]Nem túl megterhelõ a marháknak a 2*60 km? Egyik-másik lovat is nagyon megviseli... :confused:

#47 BoKa

BoKa

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 5.718 hozzászólás

Közzétéve 2005 január 6. - 13:55

idézet:
Eredeti szerzõ: Zsubaba:Nem túl megterhelõ a marháknak a 2*60 km? Egyik-másik lovat is nagyon megviseli... :confused: [/QUOTE]Á, addigra ezek a bocik már sportmarhák lesznek Posted Image Akkora kondijuk lesz mint ide Lacháza, csupa szálkás izomzatú, 0 mm-es zsírú, lóterelésbõl fullra kiképzett állat :D

#48 ranger

ranger

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 103 hozzászólás

Közzétéve 2005 január 6. - 15:39

A mostani bocik addigra igen csak nagy marhák lesznek. Vagy lesz csere addig?Az biztos, hogy nem egy nap az oda út. Nyolc száz méteren is megmozgatták a bocik a lovat és lovast egyaránt. De az ötlet nagyon tetszik, ez aztán a cowboykodás. Posted Image Én biztos megyek.

#49 Jucuus

Jucuus

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 2.131 hozzászólás

Közzétéve 2005 január 9. - 23:15

Sziasztok!Nekem volna egy kérdésem a tatári túrával kapcsolatban, még pedig az, hogy helyszínen mennyit kell fizetni. A problémám ugyan is az, hogy az érettségi júli. - ig fog tartani, és nem tudni, hogy mikorra leszek kiírva, de el szeretnék menni legalább a hétvégén a találkozóra. Ezért kérdezem, mert, ha úgy esik, akkor apukámmal lemennénk vagy egy, vagy két napra, ez függ sok mindentõl addig. A választ elõre is köszönöm.

#50 ikácska

ikácska

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 3.792 hozzászólás

Közzétéve 2005 január 9. - 23:53

idézet:
Eredeti szerzõ: realcowboy: Persze tudom majd jönnek a "mineknekünkasokidegen", barátkozni megyünk vélemény, de szerintem is jó volna.[/QUOTE]Most gúnyolódni próbáltál? :D Már rég megbarátkoztam a gondolattal. Jobban mondva páran megbarátkoztattak. Posted Image

#51 realcowboy

realcowboy

    Magnum

  • Fórumtag
  • 8.060 hozzászólás

Közzétéve 2005 január 10. - 6:24

idézet:
Eredeti szerzõ: ikácska: Most gúnyolódni próbáltál? :D [/QUOTE]Ikácska!Eszembe sem jutott. Én azt egyébként sem vaktában szoktam, veled meg egyáltalán nem tenném. Akiket kedvelek, vagy komolyan veszek azokkal nem gúnyolódom. Posted Image [ Január 10, 2005, 05:26: Az üzenetet átszerkesztette: realcowboy ]

#52 ikácska

ikácska

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 3.792 hozzászólás

Közzétéve 2005 január 10. - 21:18

idézet:
Eredeti szerzõ: realcowboy:
idézet:
Eredeti szerzõ: ikácska: Most gúnyolódni próbáltál? :D [/QUOTE]Ikácska!Eszembe sem jutott. Én azt egyébként sem vaktában szoktam, veled meg egyáltalán nem tenném. Akiket kedvelek, vagy komolyan veszek azokkal nem gúnyolódom. Posted Image
[/QUOTE]Tudom, köszönöm. Posted Image

#53 ördögdora

ördögdora

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 808 hozzászólás

Közzétéve 2005 március 1. - 18:50

nagyon áll a téma!!! igazából mindenki kérdez minden félét, ki-ki vizsgázik, kinek-kinek kevés a pénze, én arra vagyok kiváncsi:MIKOR INDULUNK MÁR? azért kicsit tartok tõle, ördi lába hogy fogja bírni, de ezt majd ki kell próbálni. addigis finoman egyre többet sétálunk, sokat ügetünk, vágtázgatunk is már, de hogy az egész napos tortúrát bírni fogja - e az még kérdéses. REMÉLJÜK! hiszen õ egy csodabogár!!! valami szervezkedésrõl azért írhatnátok, addigis legyen mit olvasni!

#54 Apple

Apple

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 9.533 hozzászólás

Közzétéve 2005 március 1. - 19:52

Szervezkedj, arra mi válaszolunk, és akkor is lesz mit olvasni. :rolleyes:

#55 Andi20

Andi20

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 120 hozzászólás

Közzétéve 2005 március 1. - 22:52

Ha valaki Kecel környékérõl menne az légyszives szóljon és persze ha a pacimnak és nekem lenne hely.Sajna kiesek minden jóból Posted Image ,rossz helyen lakok. Ha tudok akkor a szervezésben is segítek. [ Március 01, 2005, 21:53: Az üzenetet átszerkesztette: Andi20 ]

#56 ördögdora

ördögdora

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 808 hozzászólás

Közzétéve 2005 március 16. - 19:09

na! szervezkedtem!!! elmentem ördivel egy 6 órás (napos) túrára, és BÍRTA!!!! úgyhogy mostantól elvileg száradásnak indul a talaj, úgyhogy rendszeressé teszem a 4-5 órás túrákat, emelkedõ tempóban, majd szinte végig sétálva, mert úgy hallottam az még megerõltetõbb, és mi már készülünk is. ti? lovak-lábak? bírni fogjátok????

#57 ördögdora

ördögdora

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 808 hozzászólás

Közzétéve 2005 március 16. - 19:11

Ja!!! RC. jól hallottam, ha esetleg csapat is jön tõlünk tényleg lepasszolsz bennünket más vezetõ alá? ráadásul olyan alá, akivel úgy hallottam tatárig CSAK lépésben mehetünk????????ezt nem teheted velünk!!!!!

#58 Ilusta

Ilusta

    Törzsvendég

  • Moderátor
  • 8.740 hozzászólás

Közzétéve 2005 március 16. - 19:31

Dóra....ezt nem kellett volna...még azt sem tudni mi lesz, már mondtam.

#59 Xiren

Xiren

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 5.149 hozzászólás

Közzétéve 2005 március 17. - 10:31

Megy valaki úgy Bronco vagy Silverado környékére Debrecen környékérõl, hogy futóval, és még lenne benne még egy hely egy pacinak? :D [ Március 17, 2005, 09:32: Az üzenetet átszerkesztette: Xiren ]

#60 ikácska

ikácska

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 3.792 hozzászólás

Közzétéve 2005 március 17. - 21:53

Xirén aranyom, ez kicsit nehézkes lesz, azt hiszem. Posted Image Ha én úgy mennék, akkor szólnék, de õszintén szólva most még fogalmam sincs, hogy mi lesz.

#61 Honey

Honey

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.324 hozzászólás

Közzétéve 2005 június 15. - 12:05

Sziasztok!Az lenne a kérdésem, h lehet-e már tudni, hogy a suttogó bemutató melyik nap és mikor lesz? Lemennénk egy pár ismerõsömmel, de csak emiatt, ezért lenne jó megtudni.Na, közben megtaláltam a választ és amennyiben a programokban nem történtek változások május óta, akkor a kérdésem már nem aktuális.

Edited by Honey, 2005 június 15. - 12:08.


#62 Zsubaba

Zsubaba

    Csendes Patak

  • Fórumtag
  • 10.126 hozzászólás

Közzétéve 2005 június 15. - 12:46

Suttogó bemutató nem lesz, a program folyamatosan változik, de az értesítések is, a lezárt topicban. Onnan mindent megtudhatsz.

#63 Honey

Honey

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.324 hozzászólás

Közzétéve 2005 június 15. - 13:00

Suttogó bemutató nem lesz, a program folyamatosan változik, de az értesítések is, a lezárt topicban. Onnan mindent megtudhatsz.

Hozzászólás megtekintése

Nem lesz?? :eek: De hát miért? Az volt a legjobb tavaly is! :hupp: Megnéztem a lezárt topicot, de ott még az van, h lesz suttogás is, aztán lehet, h valamit nem vettem észre... És ez már tuti, h nem lesz?

#64 vrony

vrony

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.293 hozzászólás

Közzétéve 2005 június 15. - 13:12

Akkor ezek szerint nem tart bemutatót Tóth Lajos?

#65 Zsubaba

Zsubaba

    Csendes Patak

  • Fórumtag
  • 10.126 hozzászólás

Közzétéve 2005 június 15. - 13:42

De, tart, csak nem úgy hívják, hogy "suttogó bemutató". Ezt az elnevezést sokan nem szeretjük, suttogni Monty Roberts is csak a könyvekben szokott.

Edited by Zsubaba, 2005 június 15. - 13:42.


#66 vrony

vrony

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.293 hozzászólás

Közzétéve 2005 június 15. - 14:05

Azért vagyok nagyon kiváncsi a Lajos bemutatójára, mert hétfõn az én lovammal dolgozott és nagyon kiváncsi vagyok, más lovakkal hogy dolgozik. Nagyon profi ember.

#67 tücsök

tücsök

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.282 hozzászólás

Közzétéve 2005 június 20. - 9:03

Péteribõl indul tovább a Csapat péntek reggel, ha valaki csatlakozni szeretne lóháton... (nyafogás kizárva :mad: )