Ugrás a tartalmakhoz


Fotó

Beszólások, hey!


Ez a téma archivált. Nem tudsz archivált témához hozzászólni. Ha szeretnéd újranyitni, keress meg egy moderátort, vagy admint.
493 válasz a témához

#41 Mercy

Mercy

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 209 hozzászólás

Közzétéve 2001 szeptember 5. - 19:43

Oszrák kiscsaj a nyáron:"Jaj, nincs itt a csizmám, így nem ülök lóra, mert csupa izzadság lesz az új lovaglónadrágom."

#42 Barefoot

Barefoot

    A megvilágosodott

  • Fórumtag
  • 5.421 hozzászólás

Közzétéve 2001 szeptember 16. - 18:59

Beszólás/Fehérvár/sacipaciavatásII./fedeleslovarda:Osztálylovaglás, könnyûügetés, Norbi tanüget.Éva: Norbi, tudod mi az a könnyûügetés?Norbi: Tudom, csak nem szeretem! :D

#43 Palomino

Palomino

    Csillámlovas

  • Fórumtag
  • 1.806 hozzászólás

Közzétéve 2001 szeptember 16. - 19:10

Nem Éva kérdezte, hanem Safranek :)

#44 wild cat

wild cat

    Új vendég

  • Fórumtag
  • 6 hozzászólás

Közzétéve 2001 szeptember 16. - 19:59

mi a különbség a motorbinyogli és a ló között??a motor soha nem fogja odadugni a lámpáját a kezedhez...

#45 bozzy

bozzy

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 352 hozzászólás

Közzétéve 2001 szeptember 17. - 7:40

Erdélyben történt:- Milyen fajta ez a ló bátyám?- Telivér!- Ez a ló?- Tele van vérrel!

#46 Gyalogmongol

Gyalogmongol

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 104 hozzászólás

Közzétéve 2001 szeptember 17. - 8:57

"De nagy nyúl !"

#47 Apple

Apple

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 9.533 hozzászólás

Közzétéve 2001 szeptember 17. - 15:30

Sziasztok!Nemrég mentem az Örs vezér téren, ami ugye mostanában -mint tudjuk- nem a legjobb formáját hozza az építkezések miatt, stb...Nos, aznap megyek, megyek, egyszercsak elémvág egy anyuka, és a lánya.Az anyukán tûsarkú cipõ volt, a kislányon meg sportcipõ.Egyszercsak a kiscsaj megkérdezte az anyját, hogy:-Te anya! Nem rossz érzés, hogy én itt bandukolok melletted kényelmes sportcipõben, és közben neked ilyen kényelmetlen tûsarkúban kell magad vonszolni?Mire az anyuka:-Dehogyisnem, csak ilyenkor mindig arra gondolok, hogy szegény lovak hogy érzik magukat, amikor kimennek rajtuk lovagolni az emberek...:))))

#48 Titok

Titok

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 3.786 hozzászólás

Közzétéve 2001 szeptember 17. - 17:36

Barefoot: az utolsó általad írt beszólás nem is beszólás, hiszen az én Fõnixem Nyuszika néven is fut. Igenis hogy nyúl, és jó nagy! A fülei is nagyok, igaz Cav és Gabó és Filly? ;)))

#49 Titok

Titok

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 3.786 hozzászólás

Közzétéve 2001 szeptember 17. - 17:37

Hát nem elb***tam? Persze hogy nem Barefoot, hanem Gyalogmongol! Sorry vagyok.

#50 Huxley

Huxley

    Fórumgazdi

  • Admin
  • 2.920 hozzászólás

Közzétéve 2001 szeptember 18. - 0:06

Kézmûves suli, nyári iskolai tábor, épp a szemzõket varrjuk a díszhám kantárához. Arra jár két idõsebb hölgy egy másik szakról (talán csipkeverõk voltak, vagy mézeskalácsosok): - Jé, milyen aranyos kis ridikülök!

#51 Barefoot

Barefoot

    A megvilágosodott

  • Fórumtag
  • 5.421 hozzászólás

Közzétéve 2001 szeptember 20. - 20:13

Mendén a belovagló benéz a futóistállóba:-Mekkorát nõttek már ezek a csikók! Vagy csak régen volt kitrágyázva?! :))))

#52 Barefoot

Barefoot

    A megvilágosodott

  • Fórumtag
  • 5.421 hozzászólás

Közzétéve 2001 szeptember 29. - 23:08

Bugac, Ride&Drive verseny résztvevõi:-Lovagolni nem tudok, de milyen jót vezettem!Lóról leugrik, fut az autóhoz, beül a bíró mellé-Biztonsági öv kell?

#53 Filly

Filly

    Biodegenerált

  • Főmoderátor
  • 8.075 hozzászólás

Közzétéve 2001 október 5. - 13:31

Tegnap a leggyengébb láncszemben kérdés:- Mi az: négy szeme, négy füle és huszonnégy körme van? :o)

#54 Ilusta

Ilusta

    Törzsvendég

  • Moderátor
  • 8.740 hozzászólás

Közzétéve 2001 október 5. - 13:54

passz! :)

#55 mandula

mandula

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 445 hozzászólás

Közzétéve 2001 október 5. - 14:08

2 orrszarvú?

#56 Filly

Filly

    Biodegenerált

  • Főmoderátor
  • 8.075 hozzászólás

Közzétéve 2001 október 5. - 15:13

namég... hátha valaki... ;o)

#57 Eva

Eva

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 3.911 hozzászólás

Közzétéve 2001 október 5. - 18:02

Ûrlény....? (Genovéva szerint)

#58 Paint Horse

Paint Horse

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 8.064 hozzászólás

Közzétéve 2001 október 5. - 19:03

2 kutya????

#59 Paint Horse

Paint Horse

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 8.064 hozzászólás

Közzétéve 2001 október 5. - 19:04

Esetleg Máté Krisztina... ;)

#60 klari

klari

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 118 hozzászólás

Közzétéve 2001 október 5. - 19:15

Kedves Barefoot! Netán te is indultál Bugacon a Ride&Driveba-n?Én igen, én voltam az egyetlen csajszi.Ja és én ejtettem el azt a fantasztikus poént, amit írtál, de pontosan így szólt: (miután lejöttem a pályáról): "Háát, vezetni azt tudok..." :)Most nem szeretném azt mondani, hogy a nagyokat csak pontosan... :)Jaj, tényleg nagyon szar pályát mentem...

#61 calypsoo

calypsoo

    Törzsvendég

  • Moderátor
  • 1.080 hozzászólás

Közzétéve 2001 október 5. - 19:32

Filly: Csak nem ló és lovas?

#62 Ilusta

Ilusta

    Törzsvendég

  • Moderátor
  • 8.740 hozzászólás

Közzétéve 2001 október 5. - 21:11

Calypsoo!Te tudsz valamit! :)

#63 Filly

Filly

    Biodegenerált

  • Főmoderátor
  • 8.075 hozzászólás

Közzétéve 2001 október 5. - 21:44

Tényleg tud valamit! ;o)

#64 calypsoo

calypsoo

    Törzsvendég

  • Moderátor
  • 1.080 hozzászólás

Közzétéve 2001 október 5. - 21:56

Aham ;) tényleg tudok vmit....De nem eleget, mert akkor én tettem volna fel ezt a kérdést. :)

#65 Barefoot

Barefoot

    A megvilágosodott

  • Fórumtag
  • 5.421 hozzászólás

Közzétéve 2001 október 11. - 21:59

Bocs, Klari, tudod a vicceket nehezen jegyzem meg, mert épp a röhögéssel vagyok elfoglalva amikor hallom õket. Én nem versenyzek, csak a Czink Gyurit kísértem el.Itt van róla kép: [url="http://"http://kep.tar.hu/kotenbatir/index.phtml?aid=27508693"]http://kep.tar.hu/ko...ml?aid=27508693[/url]

#66 szoelloe

szoelloe

    Új vendég

  • Fórumtag
  • 9 hozzászólás

Közzétéve 2001 október 15. - 13:45

Barátom épp elsõ lovasélménye közepén volt, mikor is a kissé unalmas lépésbõl a picit izgalmassabb ügetésbe tértünk át. Néhány másodpercnyi zakatolás után értékelte: "Te, ez a ló defektes!"

#67 Bai

Bai

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 56 hozzászólás

Közzétéve 2001 október 20. - 9:16

Környékbeli lovas megmozdulásra - túralovaglás terepakadályokkal tarkítva, kb 50-60 lovas + lovaskocsik részvételével - készülõdvén elmeséztem egy kolléganõmnek, hogy milyen egyenruhát fogunk viselni.- ... lányoknak kötelezõ a kobak, fiúknak nem.- Miért nem vesznek fel baseball sapkát?- ???- Pesten a galoppon is olyat viselnek a lovasok (gyengébbek kedvéért a zsokék), nem?

#68 Lombardo78

Lombardo78

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 98 hozzászólás

Közzétéve 2001 október 20. - 20:09

Kedvenc Meggyesünk beszólása Barefoot komának.Ülünk a Western kocsmában vagy tizen és szokás szerint többen beszélünk egyszerre.Meggyes belekezd valamibe félbeszakítva Barefoot mondanivalóját. Meggyes a másodperc tört része alatt észrevette mit tett, bocsánatkérõen Barefoot felé fordult és ártatlan arccal, mindenki derültsésgére közölte: - Ja! Azt hittem Te csak úgy beszélsz! Posted Image))

#69 lucius

lucius

    Új vendég

  • Fórumtag
  • 15 hozzászólás

Közzétéve 2001 október 20. - 20:22

Sziasztok.Egyszer Szeged tápé nevü külvárosában lovagoltam a töltésen,a Dáma nevü kancámon akinek a 3 honapos csikoja mellettünk kocogott.Visszafelé jövet odajött egy 4 év körüli kislány aki az apukájával sétált."Megsimogathatom a Kedves lenkét?" kérdéssel fordult hozzám.Nem értettem ,de az apja fölvilágositott.2éve a tápai lovas napon volt egy tombola csiko amit történetesen ök nyertek meg.nem tudták eltartani és fél év mulva el kellett adni.A kislány tehát a csikora értette.Az egészben csak az a pláne, hogy egy évre rá megvettem egy aranyos kancát amit egy hirtelen fellángolás után le akartak vágatni.Lenyomoztam s mint kiderült Õ volt "Kedves Lenke".Hozzám már Lencsi néven jött gyerekekkel 3 versenyen indult mondanom sem kell 3 szor nyert C1-et.De egy "kedves segitségem" megoldotta hogy ne kelljen többször .Megsérült,én elcseréltem és az ujj helyen a takarmányváltás után kolikában sajnos elpusztult. Ennyi volt az 5 éves kort nem érte meg. Üdv lucius.

#70 Palomino

Palomino

    Csillámlovas

  • Fórumtag
  • 1.806 hozzászólás

Közzétéve 2001 október 21. - 0:08

(hé, ide nem illik ilyen szomorút írni Posted Image()Kislány ül a lovon, én mellettük sétálok, vezetem õket. Lányka egyszercsak megszólal : "Jajj, kiakadt a lábam a kantárból" Néézek, mondom én raktam rossz helyre a lábát, vagy mi a franc. De mint kiderült, a kengyelre gondolt... Posted Image))

#71 SzküllaMongol

SzküllaMongol

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 36 hozzászólás

Közzétéve 2001 október 24. - 18:51

Egy túrán, este, a tûztôl nem messze, a lovak mellett vizel valaki: "Ezek a jószágok angyalok, egyszerûen tökéletesek. Menny arrébb. Vazze! Lepisáltam magam. Kurva ló ! "

#72 sandokan

sandokan

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 341 hozzászólás

Közzétéve 2001 október 24. - 20:50

Hogy hívják a dinka indiánt?- Golyóstoll!!!(Nekem új volt és bejött, végül is itt dühöng a veszkó!)

#73 pracli

pracli

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 226 hozzászólás

Közzétéve 2001 október 25. - 8:20

Helyszín pomázi lovarda, az egyik herélt ló az állásában pisilés után kilógatva hagyta a fütykösét. Lovak közt elsõ ízben megforduló kiscsaj meglátja és szörnyülködve felkiált:"Fúj de undorító, nem lehet ezt nekik levágni?" Posted Image

#74 Ferenc

Ferenc

    Vágtabetolós

  • Fórumtag
  • 866 hozzászólás

Közzétéve 2001 október 27. - 10:37

A legjobbat meg nem mondom!El Bronco: békésen ülök a padon, megvolt a fantasztikus lángos, elkortyolgattam a sörömet. Éppen kezdtem kibékülni a világgal, mikor is Meggyes koma hozzám fordul:Mond csak Ferenc, sokat gondolkoztál a beceneveden?Mostanában azon gondolkodom, hogy a Sherifftõl lehet-e pisztolyt kölcsönözni.Ferenc

#75 sheriff

sheriff

    Egyszerû fórumtag, semmi extra

  • Fórumtag
  • 4.844 hozzászólás

Közzétéve 2001 október 27. - 15:03

Nincs köze lovakhoz, de annyira tetszett, hogy talán nem szidtok meg érte:Tegnap egy szerzõdést kellett aláírnom, amibe egy jogász beleíratott egy mondatot, amit 2 órás gyõzködés után is alig tudtam töröltetni. Tudni kell, hogy egy integrált ügyviteli rendszerrõl, azaz egy szoftverrõl volt szó. Így hangzott:Amennyiben a szállító a szoftver esetleges hibáját három napon belül nem tudja kijavítani, akkor köteles a szoftvert kicserélni egy jóra.Sírtam is, nevettem is.

#76 meggyes

meggyes

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 2.035 hozzászólás

Közzétéve 2001 október 27. - 15:04

Bar a lovas beszolasokhoz csak annyiban kapcsolodik, hogy egy istalloban megesett parbeszedrol van szo, szerintem vicces, Lombardo kitett magaert.Kutyakrol folyik a fecsely, Lombardo mondja:-Az en kutyam, bar szuka, ugy pisil, mint a kanok, felemeli az egyik hatso labat.-Az enyem meg ugy kakil, hogy folemeli mind a 4-et - felelek erre teljesen viccbol, vigyorogva, mire Lombardo szeme-szaja elkerekedik az oszinte csodalkozastol:-Igeeeeen? Es azt hogy...???[This message has been edited by meggyes (edited 27 October 2001).]

#77 Lombardo78

Lombardo78

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 98 hozzászólás

Közzétéve 2001 október 27. - 21:31

Meggyes!Ez így nem fair! Teljesen dilettáns hülyének hisznek majd. Posted ImageÉpp csak egy ici-pici ezredmásodpercre vágtam idétlen arcot és szokásomhoz híven akkor is elõbb szólaltam meg, mint ahogy gondolkodni kezdtem volna..... Posted ImageSzóval ne higgyetek neki!

#78 Barefoot

Barefoot

    A megvilágosodott

  • Fórumtag
  • 5.421 hozzászólás

Közzétéve 2001 október 29. - 21:40

Mendén az edzõ futószárazza Gyuri hiperaktív kiskölykét Zitán - õ az egyik ápoltam. Nézi a lovat: Nézd meg ezt a kancát... anyja Baba... apja Misi... oszt mégse jön belõle az egyhatvanas ugróló... hát hogy lehet ez??? Posted Image

#79 calypsoo

calypsoo

    Törzsvendég

  • Moderátor
  • 1.080 hozzászólás

Közzétéve 2001 október 30. - 19:55

Hi!A következõ történt, amikor egy hölgy elõször ült lóra (futószáron):Elindult alatta lépésban a ló - mire õ elkezdett sikítozni, hogy mozog alatta a ló Posted Image Posted ImageMásik eset: elõször ült lóra az illetõ: ez nem is olyan egyszerû...háát lentrõl nézve könnyebb volt. Posted Image Posted Image

#80 Lombardo78

Lombardo78

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 98 hozzászólás

Közzétéve 2001 október 30. - 23:01

Halihó!Semmi köze a lovakhoz, de azért aranyos:Anyukámmal bementem egy boltba farmert venni. Hamar sikerült választani, az eladó, egy 50 körüli férfi elkezdte gyõzködni Anyut, hogy õ is vegyen egyet, de Anyu arra hivatkozva, hogy Õ már öreg a farmerhez elhárította a pasit. Mire az:- Ön öreg? Nehogy már azt mondja, hogy önhöz orvos helyett már régész jár? Posted Image