Ugrás a tartalmakhoz


Fotó

Megfutamodtak


Ez a téma archivált. Nem tudsz archivált témához hozzászólni. Ha szeretnéd újranyitni, keress meg egy moderátort, vagy admint.
300 válasz a témához

#41 realcowboy

realcowboy

    Magnum

  • Fórumtag
  • 8.060 hozzászólás

Közzétéve 2003 február 5. - 0:39

Eredeti szerzõ: Omega:Ki mondta, hogy nekem beilleszkedési problémáim voltak? Én voltam.Szürke kis pont. Posted Image Egy az internetlovasok között.Lehet, hogy megint beilleszkedési problémáim lesznek? Szerintem egy Omegának nem lehetnek!Egy Alfa.(a lovai között) Posted Image [ 04 Február 2003, 23:40: Az üzenetet átszerkesztette: realcowboy ]

#42 piaffe

piaffe

    Az elengedett

  • Fórumtag
  • 3.446 hozzászólás

Közzétéve 2003 február 5. - 1:26

©!(Csak itt, csak RC-nek, csak most.)

#43 sheriff

sheriff

    Egyszerû fórumtag, semmi extra

  • Fórumtag
  • 4.844 hozzászólás

Közzétéve 2003 február 5. - 8:32

Én egy szóval sem mondtam, hogy erõltetni kellene vagy hízelkedni. Egyszerûen csak azt szerettem volna, ha az említett személyek tudomására jut, hogy szeretjük õket és érezzük a hiányukat. Ha vannak hibáik, hát azokkal együtt illetve azok ellenére. Nekünk is vannak hibáink, s mindannyian bízunk benne, hogy ezzel együtt is szeretnek és elfogadnak minket. Nagyon szeretném hinni, hogy majdan én is hiányzom valakiknek.A topic címe valóban nem túl szerencsés, de ezt találtam a régebbiek közül leginkább alkalmasnak a célra. Meg tudom érteni egyébként a távozókat, de nem akarom elfogadni a helyzetet, s ezzel a hozzászólásommal próbáltam meg tenni ellene. Meggyes és Bazs nem a fórum egészére bántódtak meg egyébként. Mindkettejüknél egyéb okok játszottak közre döntésükben. Úgy gondolom azonban, hogy számukra valamikor kb. ugyanazt jelentette a fórum, mint számomra. Nekem nagyon fontos volt a fórum valamikor, s ugyan ma már nem ugyanaz, mint volt, de még ma is fontos. Azzal, hogy kapálódzom utánuk, valójában nem is nekik akarok jót, hanem magamnak. Önzõ dolog, amit tettem, elismerem.De az önzõség talán megbocsátható bûn.

#44 misi western bakony

misi western bakony

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.182 hozzászólás

Közzétéve 2003 február 5. - 11:09

Ha már itt tartunk, nekem kezd nagyon hiányozni Ilusta is. Kedves, kocsmabéli kebelbarátnöm, aki elöször karolt fel a fórumon, és próbált segíteni a problémám megoldásában.Remélem csak családi kötelességei nem engedik a fórumra, és nincs semmi baj vele. Megfutamodás, betegség, megcsömörlés, stb...

#45 realcowboy

realcowboy

    Magnum

  • Fórumtag
  • 8.060 hozzászólás

Közzétéve 2003 február 5. - 11:48

Misi!Ilustának rossz a gépe, ne temessük még! :D

#46 Apple

Apple

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 9.533 hozzászólás

Közzétéve 2003 február 5. - 14:56

idézet:
Eredeti szerzõ: piaffe:Szeretném elmondani, hogy amikor a fórumon valaha megbántottam valakit, olyankor soha nem az illetõ személye ellen akartak irányulni a szavaim. Nincs itt a fórumon olyan, akit egy kicsit is ne kedvelnék. Na jó, ez most lehet, hogy furcsán hangzik, fõként egy bizonyos személy számára, akivel épp a napokban dörrentünk úgy össze, hogy valószínûleg már soha többet nem beszélünk. Sajnálom. Én még soha nem váltam el senkitõl ekkora haraggal, mint tõle. Bár bennem nem is harag van, legalábbis ha volt, az már elszállt. Igaz, nem is nekem volt okom haragra. Bár összeférhetetlenségünk oka nem egészen a fórummal kapcsolatos, de itt üzennék neki valamit. Apple, ha olvasod ezt, már pedig tudom, hogy olvasod, akkor kérlek próbáld meg az egészet egy kicsit higgadtabban átgondolni. Én nem érzem úgy, hogy ami történt, azért engem felelõsségre kellene vonni, szerintem nem ártottam senkinek semmivel, nem ronthattam semmit egy helyzeten, ami már elõtte rég elromlott. Ha Te úgy érzed, a Te dolgod. Én nem így gondolom. És egyébként is megnyugodhatsz, mert a dolgok úgy alakultak, hogy én már teljesen kikerültem a képbõl... És az is a Te dolgod, ha úgy érzed, hogy nem kommunikálsz velem soha többet. Bár igaz, hogy a történtek után elég nehéz is volna, de szeretném, ha tudnád, hogy én már nem akarok az ellenséged lenni.[/QUOTE]Szeretnék veled privát, higgadt(abb)an beszélni errõl. Van rá mód? [ 05 Február 2003, 13:56: Az üzenetet átszerkesztette: Apple ]

#47 Eva

Eva

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 3.911 hozzászólás

Közzétéve 2003 március 31. - 14:16

Talán nem megfutamodott, de nekem feltûnt hosszas hiánya: Titok merre vagy?Akinek nem ismerõs: [url="http://"http://lovas.lap.hu"]http://lovas.lap.hu[/url]

#48 Zsubaba

Zsubaba

    Csendes Patak

  • Fórumtag
  • 10.126 hozzászólás

Közzétéve 2003 március 31. - 14:32

Valamelyik héten volt chaten (vagyis IRC-n)... ;)

#49 Paint Horse

Paint Horse

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 8.064 hozzászólás

Közzétéve 2003 március 31. - 14:42

Misi!Ilusta jól van, megvan és ÕÕÕÕÕÕ - sokakkal ellentétben - igazán jó törzsvásárlóm! Posted Image na nem kell ám senkinek magára venni...Szóval jól van, ez a lényeg, a pici pedig egyre nagyobb! Posted Image Egyenlõre még csak ül, és nem sokat beszél, de mondtam Ilustának, hogy addig örüljön!!! Posted Image

#50 misi western bakony

misi western bakony

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.182 hozzászólás

Közzétéve 2003 március 31. - 15:31

PH, mi van? :confused: Hiányolja az Posted Image Ilustát, a félzebrájával együtt :D Az egy február elei írásom, azóta már többször ittunk a saloonban eme nõszeméllyel :D Posted Image

#51 Paint Horse

Paint Horse

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 8.064 hozzászólás

Közzétéve 2003 március 31. - 19:30

:D Na ilyen gyakran látogatok különbözõ lebujokat... :D eccer már tényleg megnézem, csak az elejérõl kéne olvasni, arra meg kinek van ideje???? Na meg a dátumokat sem igazán figyelem... Posted Image sorry :D Posted Image nesze itt van még egy hüppögõ mára! :D

#52 misi western bakony

misi western bakony

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.182 hozzászólás

Közzétéve 2003 március 31. - 19:35

Na ne hüppögj már megint :D inkább olvass figyelmesebben Posted Image

#53 Ilusta

Ilusta

    Törzsvendég

  • Moderátor
  • 8.740 hozzászólás

Közzétéve 2003 április 1. - 12:46

Örülök, hogy legalább az Posted Image -nek hiányzom!! :D

#54 Paint Horse

Paint Horse

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 8.064 hozzászólás

Közzétéve 2003 április 1. - 15:10

Jóvanna! Posted Image

#55 Gumilovas

Gumilovas

    Halasi Vénusz

  • Fórumtag
  • 2.159 hozzászólás

Közzétéve 2003 április 2. - 13:13

Én a kutyának se hiányzom, de azé itt vagyok ám...A vadnyugatos topikba írtam is beszámolót, de oda se szagolt senki.Aztán olvastam a lovas humort, hogy legalább az felvidítson és erre ott azt olvasom, hogy valaki mégis csak hiányol.Apple, akkor neked mondom: itt vagyok, nagyon aranyos vagy, semmi baj, csak lusta vagyok, mint a dög és nem járok ki lovazni, másról meg írni sem érdemes. Illetve már igen, mert új ló van kilátásban és mostantól újúlt erõvel lovacskázom, készülök a júniusi lovastúrára, szervezek ezerrel.Persze nem itt, mert mi az Isten háta megett vagyunk, nem tudok lóval menni semmilyen itt szervezett túrára, így kénytelen vagyok magamnak kitalálni útvonalat.

#56 Apple

Apple

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 9.533 hozzászólás

Közzétéve 2003 április 2. - 15:54

idézet:
Eredeti szerzõ: Gumilovas: Apple, akkor neked mondom: itt vagyok, nagyon aranyos vagy, semmi baj, csak lusta vagyok, mint a dög és nem járok ki lovazni, másról meg írni sem érdemes. Illetve már igen, mert új ló van kilátásban és mostantól újúlt erõvel lovacskázom, készülök a júniusi lovastúrára, szervezek ezerrel.Persze nem itt, mert mi az Isten háta megett vagyunk, nem tudok lóval menni semmilyen itt szervezett túrára, így kénytelen vagyok magamnak kitalálni útvonalat. [/QUOTE]Na, ezt már szeretem! Posted Image Én továbbra is reménykedem benne, hogy majd még olvashatok tõled olyan beszámolókat, mint régen! Posted Image Posted Image

#57 Titok

Titok

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 3.786 hozzászólás

Közzétéve 2003 április 24. - 19:49

Sziasztok!! Belátom bûnömet, megfutamodtam. Tatteroshoz nem méltó módon, sunnyogva, fülem-farkam (?) behúzva leléptem. Szó nélkül. Fujj. Szégyen. A Lovas Fórum Isteneihez fohászkodom, hogy fogadjanak vissza magasságos köreikbe, és ne rekesszenek ki emiatt az alattomos eltûnõs húzásom miatt. Amennyiben ez lehetséges, beszámolok az eltûnésem idõtartama alatt történt eseményekrõl.Addig is ajánlom a [url="http://"http://lovas.lap.hu"]legfrissebb lovas linkeket[/url] szíves figyelmetekbe.Üdv. :cool:

#58 Cavalier

Cavalier

    Mirage :)

  • Admin
  • 6.360 hozzászólás

Közzétéve 2003 április 25. - 0:20

Titok, mármint hogyhogy tatteroshoz NEM méltó módon sunnyogva? Éppenhogy méltó. :D Számolj csak be szépen mindenről, halljuk. Posted Image Ja, és üdv újra itt!Cav

#59 Paint Horse

Paint Horse

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 8.064 hozzászólás

Közzétéve 2003 április 25. - 19:42

Jaj! Szia Titok! Remélem ez most elolvasod!!! Köszi-köszi-köszi a lovas.lap.hu-n a hirdetést!!! Posted Image Üdv, PH ;)

#60 Titok

Titok

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 3.786 hozzászólás

Közzétéve 2003 április 27. - 17:00

Sok minden történt.. Háziversenyt rendezett a lovarda és nagyon jól sikerült, teljes mértékig EU-kombatibilis volt Posted Image . Ezen kívül lovacskák többnyire egészségesek, jókedvûek, szép lovaglós idõ van (leszámítva a múlt szerdát...)... Life is beautiful.ui.: PH, igazán nincs mit. Posted Image

#61 zapolya

zapolya

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 3.806 hozzászólás

Közzétéve 2003 május 7. - 13:25

Hol van Gabo? Már egy jó ideje nem látom írását a fórumon.

#62 Huxley

Huxley

    Fórumgazdi

  • Admin
  • 2.920 hozzászólás

Közzétéve 2003 május 7. - 13:33

Gabó nem veszett el, csak dolgozik, felvételizik és egyéb elfoglaltságai vannak. Néhanap olvasgatja is a fórumot, csak írni nincs ideje szegénynek. Ha minden igaz, a nagy májusi találkozón ott lesz.

#63 Apple

Apple

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 9.533 hozzászólás

Közzétéve 2003 június 11. - 15:47

....És tessék mondani, hova tûnt mac, az IrkaFirka ????Nekem roppantul hiányoznak a Háború és Béke hosszúságú írásai....! :eek:

#64 sheriff

sheriff

    Egyszerû fórumtag, semmi extra

  • Fórumtag
  • 4.844 hozzászólás

Közzétéve 2003 június 11. - 20:08

Valóban, õ is eltûnt. S még vége sincs a regényének.

#65 safranek

safranek

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 238 hozzászólás

Közzétéve 2003 június 11. - 20:13

idézet:
Eredeti szerzõ: Apple: ....És tessék mondani, hova tûnt mac, az IrkaFirka ????Nekem roppantul hiányoznak a Háború és Béke hosszúságú írásai....! :eek: [/QUOTE]Épitkezés és Társai(ügyintésés,bürOkracija,u.s.w) miatt ideiglenesn zárva,+ nem érti(jük) hogy valaki,aki kényszerbõl Westeles csak azért "zárnak" ki mert mások onnan nem helyénvaló dolgokat "szösszentgetnek" s ez Õt bántja.De valójában a z elsõ pont az érvényes.Ps.Nem hatalmazott fel erre ugyan,de majd jól le... engem.

#66 Huxley

Huxley

    Fórumgazdi

  • Admin
  • 2.920 hozzászólás

Közzétéve 2003 június 11. - 23:25

Elõször is nem Westeles, hanem Vodafone-os, másodszor nem az õ nevében írtak, hanem õ írt más nevében. Vas tag kizárása az stimmel. Sajnálom, ha Mac emiatt fordított a fórumnak hátat.

#67 Ren Hoek

Ren Hoek

    Új vendég

  • Fórumtag
  • 2 hozzászólás

Közzétéve 2003 június 17. - 21:17

Sziasztok! Nos az én hozzászólásaim senkinek sem hiányoznak, mert még nem is irtam Posted Image A regisztrációnál nem léptem még túl, de most úgy érzem elérkezett az idõ, hogy bekapcsolódjak rendesen... :D Örömmel tölt el hogy némelyik név mögött ismerõs embereket vélek felfedezni, bár õk még nem sejtik Posted Image Szóval vidám eszmecserék reményében , belelkesülök és majd irok , hogy ne csak a nevem legyen... Posted Image

#68 Apple

Apple

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 9.533 hozzászólás

Közzétéve 2003 június 18. - 10:00

Légy Üdvözölve! Posted Image

#69 BoKa

BoKa

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 5.718 hozzászólás

Közzétéve 2003 június 18. - 13:15

Csak most jutottam el eddig... mi ez a hülyeség Vas Tag kizárásával?? Ha vki nacionalista, az az elsõ pár hozzászólásából kiderül. Ennyi érv nekem is kevésnek tûnik ahhoz, hogy azt lehessen mondani, hogy megalapozott a gyanú, és biztos, hogy õ volt. Nem kéne ezt így :(

#70 Sac

Sac

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.950 hozzászólás

Közzétéve 2003 november 10. - 9:34

Hová tûnt Jegytelenpej ? Egy jó ideje nem hallottam róla semmit ... Remélem jól megvannak a kis Vendellel együtt! Tud róluk valaki valamit?

#71 Porfelhõ

Porfelhõ

    Tündércsávó

  • Fórumtag
  • 3.771 hozzászólás

Közzétéve 2003 november 10. - 9:50

Igen, tud. Posted Image Éppen tegnap beszélgettünk. Nagyon jól vannak. Vendellel Prágában jártak, amíg mi összeesküvõztünk. (Ezért nem tudott jönni a lagziba.) Boldog, mert naponta lovazhat, tele is írná az arra hivatott topicot nap mint nap, ha lenne internethozzáférése, de nincs. Ezért hiányzik innen. Szóval nem futamodott meg, nagyon nem, lélekben itt van, csak az eszköz hiányzik, amivel ezt elmondhatná. Posted Image

#72 Adrienn

Adrienn

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 2.316 hozzászólás

Közzétéve 2003 november 10. - 11:50

Nagyon örülök, hogy (jó) hírt hallottam felõle. Nekem is hiányzott, bár elég bonyolult olvasmány volt idõnként. Aggódtam érte, mert utoljára azt írta, hogy megszûnt a munkahelye. Ezek szerint minden rendben Posted Image

#73 Sac

Sac

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.950 hozzászólás

Közzétéve 2003 november 10. - 21:20

Köszönjük a jó híreket Porfelhõ! Örülök, hogy jól vannak, mert a legutóbbi információim csupa-csupa rossz dolgot sejtettek (ld. Adrienn).Kérlek továbbitsd neki(k) üdvözletemet! Posted Image

#74 olaj

olaj

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 421 hozzászólás

Közzétéve 2003 november 20. - 17:56

Ki tud valamit Piaffe-ról? Remélem nem megfutamodott, csak erõt gyûjt... Posted Image

#75 Fec

Fec

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 3.878 hozzászólás

Közzétéve 2003 november 20. - 19:58

Piaffe most a Levade-on elmélkedik. Talán... ha nem, akkor egy reining trükkön (jól írtam?).Gondol ránk, ebben biztos vagyok, csak nincs klaviatúra a nyeregszarvra akasztva, így egyszercsak nyakönönt az élményeivel.

#76 Fec

Fec

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 3.878 hozzászólás

Közzétéve 2003 november 20. - 20:08

A sötét, jeltelen ló, Tatárka gazdája nekem is hiányzik, csavart, fanyar (de nemes) humora kiváltképp. Mikor Sac hiányolta, para-dolgot sejtettem, mert ugyanakkor kezdett üressé válni az írásainak helye. Írtam is, de elveszett az ujjaim vége és a paci adatbázisa közti úton. Most pótolom.

#77 tomsawyer

tomsawyer

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.115 hozzászólás

Közzétéve 2003 november 20. - 20:27

És ikácska hol van?Aki mellesleg sorstársam is.

#78 Csuti

Csuti

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 4.848 hozzászólás

Közzétéve 2003 november 21. - 9:08

Igen, Ikácskát én is hiányolom! :confused: Ha jól emlékszem tavasszal vagy nyáron született a kancájának egy csikója. Mi lehet velük?

#79 Bubus

Bubus

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 330 hozzászólás

Közzétéve 2003 november 21. - 10:04

Fec Tatárka gazdájával egy lovardában tartjuk a lovainkat és Jegytelenpej jól van csak nem olyan helyen dolgozik ahol tud internetezni.

#80 jegytelenpej

jegytelenpej

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 172 hozzászólás

Közzétéve 2003 november 24. - 18:11

Halihó Minden Kedves Fórumosnak!Valóban, vagyunk, vagyogatunk. Vendel, lópapa, s jómagam. Szinte már majdnem minden gömbölyü ezen a földgömböcön. Lovazás ezerrel, nap, mint nap. Na, ilyen se volt már vagy hat-hét éve... Cserébe, vagy nem, de feszt nettelen. Ma azonban eljött a napja annak, hogy ellátogattunk korábbi munkaadómhoz, s ha már így esett, azért kötelességemnek éreztem, hogy gyorsan be is kukkantsak (már, ha tényleg így írják...) ide, ni. Köszönet minden aggódásért. Igazán nagyon jól esett. Szívesen írnék, csak a helyzet az, hogy amit otthon összepötyögök a Mac-en, mire bemásolom a PC-s bérnetes gépbe, az édesanyja - azaz jelen esetben jómagam - sem ösmer rá. A jól ismert fenekedés a kétféle ISOsított micsuda közt: minden egyes ékezetes betü helyett pár kódsort közöl, amelyhez képest a II. világégés során használt indián titkosírás harmatgyenge smafu.Ajjaj, itten kérem mindenki csomagol...Akkor egyelöre, szijjjasztok! JP