Ugrás a tartalmakhoz


Fotó

Beagle kedvelõk topica


Ez a téma archivált. Nem tudsz archivált témához hozzászólni. Ha szeretnéd újranyitni, keress meg egy moderátort, vagy admint.
41 válasz a témához

#41 Fõnix

Fõnix

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 753 hozzászólás

Közzétéve 2012 január 24. - 9:13

Beagle,soha többet.2010.nov.20. kijelentés. Sajna mint a beagle-k az enyém is kiszökdösött a tanyáról,kicsi volt a 6000m2,na nem tûnt el õkelme,mindig ott volt a láthatáron,nem is vadászott inkább sportolt.A mezõõr ismerte,nem bántotta,idegenhez nem ment oda soha. Aztán egyik este nem jött be,volt ilyen többször is,kint aludt a nagyokkal,de reggel még mindig aludt,és azóta is alszik.Találtak kint a szántók szélén több helyen is mérgezett húst,õ volt az egyik áldozat. :hupp: Nos eddig bírtuk,február 12.-én jön az utódja,bár nem teljesen fajtatiszta,csak 95%,de én bízom abban az 5%-ban,hogy letudom szoktatni az önkéntes tanya elhagyásról. :rolleyes: Tudom, soha se mondd,hogy soha :)

#42 Kistáltos

Kistáltos

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 8.053 hozzászólás

Közzétéve 2012 január 25. - 14:43

Naív vagy. Bár reménykedni lehet. Az összes ismerõsöm ki tudja hozni a kutyáját terepre, csak a beaglesek nem. Mindegyik lelépõs. Ettõl független ign jópofák, csak kár, hogy felnõnek. :D Én szeretnék egy pocket-beaglet...