Ugrás a tartalmakhoz

Fotó

Nagy átverések

• Please log in to reply
4444 válasz a témához

#4441 fafaragó

fafaragó

Törzsvendég

• Fórumtag
  • 1.671 hozzászólás

Közzétéve 2017 június 21. - 20:09

10 hónapos lesz 27-én.

#4442 Eva

Eva

Törzsvendég

• Fórumtag
  • 3.815 hozzászólás

Közzétéve 2017 június 21. - 20:55

Hogy viseli? Es asszony, hogy fogadta?

#4443 fafaragó

fafaragó

Törzsvendég

• Fórumtag
  • 1.671 hozzászólás

Közzétéve 2017 június 24. - 5:11

kicsit kereste ,de nem vészes.Mikor vittük el az anyját a csikót megkötöttem ,hogy ne rohangáljon az asszonyok meg addig kint voltak vele és simogatták amig haza nem értem ,mert "olyan szomorúan nézett ,még néha sírt is ..."Pedig nagyon nem siettem .. :kir: Kóbi megpróbált rámsózni egy hámot 50-ért hátha még jobb lesz neki az üzlet  :)

19400075_1220090248102040_89094037055477

De mondtam neki hogy ha a hintóját adja annyiért akkor beszámolom neki ....de persze csak jót röhögtünk egymáson ,mert mindkettő komolytalan ajánlat volt,de próba szerencse alapon... :dev: Mire haza értem Pajkosnak megtartották a névadóját az asszonyok  :sad: Panna lett.Mondtam anyósomnak aki különösen szívén viselte szegény csikó "elárvulását"hogy ha gondolja nyugodtan beviheti magához oszt majd egyyütt nézik a sorozatokat... :kir: Panna biztos értékelné :biggrin:

#4444 fafaragó

fafaragó

Törzsvendég

• Fórumtag
  • 1.671 hozzászólás

Közzétéve 2019 július 10. - 5:36

Hallom került a faluba egy új ló.Egy 5 éves haflingi csődör.Mivel mostanában elég kevesett mozgok ,így csak a lovas barátok látogatásával jutok friss hírekhez. :sad: De múlt héten végre személyesen is találkoztam vele.Kb 120-max 130 cm. magas vékony lábú sárga (szerintem póni) jó esetbe haflingi félvér. :) Természetesen békési testviiirektől való.Kb 300 ezer forintos autót adott érte a boldog tulaj.Kérdem tőle ,papírt kaptál vele? Nem mert otthon felejtették,de azt mondták majd hozzák. Aha akkor jó ha azt mondták.... :dev: És még áradozik róla vagy fél órát ,hogy milyen szelid ,már a gyerekeket is megtűri a hátán....Csak a zablát nem akarja bevenni mert akkor ágaskodik,de majd ő megtanítja neki azt is,meg bekocsizza ,vesz mellé egy kancát ,megfedezteti majd és jó pénzért eladja a csikókat....-? :kir:  :dev: -gyerekeket lovagoltat majd meg séta kocsikáztat minden hétvégén.-Nem is gondolod milyen jó pénz van a lovazásban! -Mondja ő nekem aki most vette élete első lovát.. :rockon: Oké akkor sok sikert,de egy tanácsot azért fogadj meg a gyerekeket még ne ültesd rá és hívj egy szakembert a bekocsizáshoz.-Miért? tudja ő hogy kell! Ne aggódjak....-hát gondoltam magamba itt komám nem is nekem van okom aggódni... :unsure: Tegnap hallottam hogy árulja a lovat ,mert nagyon vad és nem bír vele.... :)

#4445 Eva

Eva

Törzsvendég

• Fórumtag
  • 3.815 hozzászólás

Közzétéve 2019 július 10. - 7:58

Legalább belátta és nem esett baja senkinek.
  • astocki és N.C. kedveli