Ugrás a tartalmakhoz


Fotó

LÓBARÁTOK ORSZÁGOS TALÁLKOZÓJA 2004.Június 25-27 Tatárszentgyörgy.


Ez a téma archivált. Nem tudsz archivált témához hozzászólni. Ha szeretnéd újranyitni, keress meg egy moderátort, vagy admint.
1788 válasz a témához

#81 Ilusta

Ilusta

    Törzsvendég

  • Moderátor
  • 8.740 hozzászólás

Közzétéve 2004 február 17. - 11:38

idézet:
Eredeti szerzõ: Hosszúhomlok:
idézet:
Eredeti szerzõ: Kriszti2: a szombat esti szalonnasütést nagyon jó ötletnek tartom. [/QUOTE]Ötletnek kiváló, de mit fogunk enni? :D
[/QUOTE]Hogy mit??Lecsöpögõ szalonnazsírt, rengeteg hagymával, friss ropogós kenyérrel!!Nincs is ennél jobb!!! Posted Image

#82 Adrienn

Adrienn

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 2.316 hozzászólás

Közzétéve 2004 február 17. - 11:43

Beszéltem Bölénnyel, természetesen vállalja megint a fõzést, ha kell, de a háttércsapatba mindenképp besegít.Halkan jegyzem meg, hogy közel 100 fõre fõzni ilyen körülmények között iszonyú meló, több órás szervezkedést, tûz mellett állást, folyamatos odafigyelést igényel. Tavaly csak egy percre lépett el a tûz mellõl Bölény, amikor a mi csapatunk megérkezett, de természetesen azonnal odakapott az egyik kondérban az étel, pedig a lelkére kötötte az ott sertepertélõknek, hogy fegyeljenek rá.RC nem véletlenül ajánlja az elõre megrendelt ételt! Én teljes mellszélességgel támogatom :D Szerintem fõzõcske nélkül is lesz tenni és elintézni való bõven.Egy pénteki vacsora és szombati ebéd az én véleményem szerint is elég, ha nyitva lesz a kisbolt, ahonnan mindenki igény szerint megoldhatja az egyéb étkezéseit.A hozzászólás azt is jelenti persze, hogy mi is boldogítjuk majd a társaságot. Nélkülünk kovácsolódni nem is lehet! :D ;)

#83 BoKa

BoKa

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 5.718 hozzászólás

Közzétéve 2004 február 17. - 12:21

Jó, a közös fõzés egyöntetûen leszavazva Posted Image

#84 Adrienn

Adrienn

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 2.316 hozzászólás

Közzétéve 2004 február 17. - 12:27

BoKa, cserébe majd bográcsozunk egyet Csömörön jó? ;) Átszerk. oka: elírás. [ Február 17, 2004, 11:33: Az üzenetet átszerkesztette: Adrienn ]

#85 BoKa

BoKa

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 5.718 hozzászólás

Közzétéve 2004 február 17. - 12:35

CSerébe? Ezt nem annyira értem, de rajtam nem múlik, tudod Posted Image

#86 realcowboy

realcowboy

    Magnum

  • Fórumtag
  • 8.060 hozzászólás

Közzétéve 2004 február 17. - 12:45

idézet:
Eredeti szerzõ: Adrienn: RC nem véletlenül ajánlja az elõre megrendelt ételt. [/QUOTE]Magam is fõzõ ember vagyok, nagyon szeretek fõzni de 100 emberre az munka és felelõsség. Toljuk ezt másra ha lehet.Szerintem nyugodtan lehet szombaton végig a büfé a fõtt kajákkal estig. Nem szot üdülõbe megyünk, hogy csengetésre van ebéd. Este azért nem baj ha van fõtt bográcsos kaja. Ez nem zár ki semmilyen szalonna és egyéb sütést. Szerintem ez ügyben mindenki maga döntsön, hogy mit akar inkább sütni vagy a kezébe kapni egy adag kaját és a tûz mellé ülni vele. Ez nekünk nem lehet gond de akkor a háziak tisztába lesznek vele, hogy miképp készüljenek.Én most is tudom már, hogy szeretnék egy pénteki vacsora, egy szombati ebéd és vacsora jegyet/ amennyibe kerül majd. És nem hagyom rájuk, mert szeretem a hasam de befizetem elõre és akkor tudom, hogy lesz kajánk.Persze ott izgulok majd a tûznél Kriszti2 mellet, meg ne égjen a szalonnája. De meg nem eszem ha csak a szalonna nem, engem. A szalonna sütésben ugyanis csak a hangulatot szeretem a többi a kutyáké! :D

#87 Kriszti2

Kriszti2

    :)

  • Fórumtag
  • 641 hozzászólás

Közzétéve 2004 február 17. - 13:08

Nagy a szád barátom, aztán majd irigyeled! De nem lesz ám aggyegykatonát!Apropo, milyen kajákra gondoltatok! Gondolom pörkölt és társai jönnek fõként szóba.

#88 Boróka

Boróka

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 158 hozzászólás

Közzétéve 2004 február 17. - 16:24

Áruljátok már el, mi az hogy papírkutya?

#89 Sac

Sac

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.950 hozzászólás

Közzétéve 2004 február 17. - 16:30

papírkutya = mûanyagkóbboj :D :D :D

#90 Boróka

Boróka

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 158 hozzászólás

Közzétéve 2004 február 17. - 16:31

áhhá!... mert az mi?

#91 misi western bakony

misi western bakony

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.182 hozzászólás

Közzétéve 2004 február 17. - 16:36

Nos az idei kovácsoláson való részvétel az idõponttól függ,a májusi majdnem biztos mindhármunknak, a júniusi inkább csak a Kölyöknek. Sheriff, Sandokán, kéne egy ló a Kölyök feneke alá. Megoldható? Neki idõponttól függetlenül ;)

#92 Fec

Fec

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 3.878 hozzászólás

Közzétéve 2004 február 17. - 19:40

Boróka!Egy kinai állami és katonai vezetõ, -akinek a neve hallatán mindenkinek tapsolnia, becsmérlõen papírtigrisnek nevezte az ellenséget, utalva annak veszélytelen, játékszerszámba menõ voltára, bátorítandó saját katonáit. (Híres a távolkeleti papírhajtogató mûvészet, könnyûszerrel mintáznak állatfigurákat.)A mondás belekerült a médiába, és világszerte ismertté vált.A többi fantázia kérdése. Ereszd szabadjára! Posted Image

#93 Zsubaba

Zsubaba

    Csendes Patak

  • Fórumtag
  • 10.126 hozzászólás

Közzétéve 2004 február 17. - 19:43

idézet:
Eredeti szerzõ: Fec: A mondás belekerült a médiába, és világszerte ismertté vált.[/QUOTE]Nekem ugatsz papírkutya?! Széttéplek! :D Posted Image

#94 realcowboy

realcowboy

    Magnum

  • Fórumtag
  • 8.060 hozzászólás

Közzétéve 2004 február 17. - 23:40

Láttam, hogy beregisztrált Rukkel Sándor a fórumra. Sajnos nem adott mélcímet pedig jó volna megtudni tõle hányan is jönnek a tavalyi csapatból! :D Beszéltem ugyan már valakivel közülük de jó volna ha pontosítani tudnánk velük is.Ha olvasol minket majd kedves Sándor akkor jelentkezz légyszives.Tõlük egyébként a csepel szigeti csapattól kb minimum húsz lovas várható, mint ma megtudtam.A PKN. ranch várhatóan 18 lóval jön.

#95 sandokan

sandokan

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 341 hozzászólás

Közzétéve 2004 február 18. - 0:15

A Kölyök ugyan boxot nem kap a happeningre, de az a megtiszteltetés éri, hogy lovat kaphat El Broncó ménesébõl.Kabír

#96 Cavalier

Cavalier

    Mirage :)

  • Admin
  • 6.360 hozzászólás

Közzétéve 2004 február 18. - 1:42

Legyen má június 10-13-ig az összekovácsolás! Na, én mondom, nem a Buga Józsi! :D Merakkó fóznék is gombapörköltet, igény szerint, elõzetes megrendelés alapján. ;) Ja, és ha esetleg bográcsban való fõzésre kerülne sor, nõket semmi esetre NE engedjetek a bogrács közelébe! A hozzávalókat pucolhatják, meg minden, de a bogrács tabu! :D Nem IQ függõ a dolog, nem errõl van szó, csak tapasztalat. Posted Image Saját lóval akkor még nem tudok menni, úgyhogy vagy valamelyik csapathoz csatlakozom, vagy valamelyik autóhoz. (kérek lovat! Posted Image )

#97 kicsi huszár

kicsi huszár

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 716 hozzászólás

Közzétéve 2004 február 18. - 9:05

idézet:
Eredeti szerzõ: Cavalier: Legyen má június 10-13-ig az összekovácsolás! [/QUOTE]Télleg legyen má'! Tegnap este jutott eszembe, hogy mindig júni utolsó hétvégéjén van a pusztavacsi erdõben az örkényi íjászverseny...(tisztelt olvasók, reklámot "hallotak" :D )Ha mégis marad az idõpont, akkor kovácsolódni nem tudok, de ha vmit tudok segíteni az elõkészületekben, szivesen teszem. Posted Image

#98 realcowboy

realcowboy

    Magnum

  • Fórumtag
  • 8.060 hozzászólás

Közzétéve 2004 február 18. - 9:44

Szerintem az idõpont eldöntetett! Ne haragudjon érte akinek nem jó, de olyan idõpont nincsen ami mindenkinek megfelel. Ha június akkor jobb a vége egyébként is, mert akkor már nincs akkora megszokott esélye az esõknek.

#99 kicsi huszár

kicsi huszár

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 716 hozzászólás

Közzétéve 2004 február 18. - 10:11

Rendben.Szerintem senki nem haragszik, én pusztán a segítségemet ajánlottam fel, arra az esetre is, ha a kovácsolódáson nem tudok részt venni.Ennyi.

#100 realcowboy

realcowboy

    Magnum

  • Fórumtag
  • 8.060 hozzászólás

Közzétéve 2004 február 18. - 14:30

Éjszakai lövészet is van? Mert ha nincsen, akkor kovácsolódni éjjel is lehet. :D

#101 kicsi huszár

kicsi huszár

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 716 hozzászólás

Közzétéve 2004 február 18. - 15:17

Éjszakai lövészet is van.Szombat éjszaka. Úgyhogy lehet, hogy pénteken mégis ott leszek a "kohóban"... :D

#102 realcowboy

realcowboy

    Magnum

  • Fórumtag
  • 8.060 hozzászólás

Közzétéve 2004 február 18. - 15:42

idézet:
Eredeti szerzõ: kicsi huszár: Éjszakai lövészet is van.Szombat éjszaka.[/QUOTE]Aha!Ismerem. Csak én nem így nevezem! :D :D :D

#103 Xiren

Xiren

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 5.149 hozzászólás

Közzétéve 2004 február 18. - 17:10

Na én már elvesztem... :D Akkor melyik idõpont marad?

#104 esti

esti

    Törzsvendég

  • Moderátor
  • 1.200 hozzászólás

Közzétéve 2004 február 18. - 17:45

Javaslom, írjátok ki a kitalált pontos idõpontot a topik címébe, elkerülendõ a visszatérõ kérdéseket, egyezkedéseket, egyszerûbbé téve a tájékozódást.(Lehet egyáltalán ilyet?)

#105 Zsubaba

Zsubaba

    Csendes Patak

  • Fórumtag
  • 10.126 hozzászólás

Közzétéve 2004 február 18. - 18:04

idézet:
Eredeti szerzõ: sheriff:A buli helyszíne tehát Tatárszentgyörgy széle, Gajdácsi tanya. Idõpont: június 25-27. A fõ buli 26-án, szombaton este lesz. A lovasok többsége szerintem 25-én késõ délután, estefelé érkezik és 27-én reggel indul haza. [/QUOTE]Idõpont megadva. Stop. Érettségi után van. Stop. Így jó. Stop. Megyünk! Stop. :D Posted Image

#106 kicsi huszár

kicsi huszár

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 716 hozzászólás

Közzétéve 2004 február 18. - 18:30

Rc! redface.gif Posted Image

#107 Kölyök

Kölyök

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 443 hozzászólás

Közzétéve 2004 február 18. - 19:37

Sandokán!Köszönöm szépen Posted Image

#108 Xiren

Xiren

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 5.149 hozzászólás

Közzétéve 2004 február 18. - 21:11

Hely hogy lesz? Sátrat vigyünk? :D

#109 realcowboy

realcowboy

    Magnum

  • Fórumtag
  • 8.060 hozzászólás

Közzétéve 2004 február 18. - 21:59

Xirén!Sátorhely bõséggel van. Van zuhany illetve wc. helység is, bár nem sok de tavaly nem volt gond, idénre meg fejlesztetünk! :D

#110 Artin

Artin

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 2.886 hozzászólás

Közzétéve 2004 február 18. - 22:01

Leszen akkor majd végül külön lezárt információs topic?Elnézést, az itt szerepelt dolog hibás volt, mer' el voltam tájolva... Szóval remélem semmi nem szól közbe és idén már én is ott lehetek. [ Február 18, 2004, 21:30: Az üzenetet átszerkesztette: Artin ]

#111 Packo

Packo

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 167 hozzászólás

Közzétéve 2004 február 18. - 23:10

Enegem is érdekelne ez a kis összekovácsolodás, mivel új forumos vagyok és érdelekel a társsság olyan jo társaságnak tuntok, mivel lovagoltok ez egyéertelmü, mindegy, de ez még függöben van mert anyuci, apuci még hülyül :mad: , majd megoldom, de van mégegy probléma meg nem biztos hogy lesz lovam, de ez még változhat junius még messze van. de lenne egy két kérdésem, mivel hogy még az iylen turákban egyáltalán nincsen tapasztalatom, szoval, hogy nemtudom, van-e korhatár, valamiféle összeg, a lovon ruhákon -eteleg nem tudom kell-e - sárton kivül kelle más cucc, vagy ez olyan mindeki belead egy kcsit, tehát hogy mindenki hoz valami kaját, vagy mittudom én, szoval ilyen alapdolgokat, elmondjátok?

#112 realcowboy

realcowboy

    Magnum

  • Fórumtag
  • 8.060 hozzászólás

Közzétéve 2004 február 19. - 0:15

Packo!Figyeld a dolgok alakulását és akkor tudsz meg mindent! Ha jössz akkor majd jelentkezz a leírtak szerint, készülj sátorral és személyes felszerelésekkel. A többi meg alakul addig. Posted Image [ Február 18, 2004, 23:16: Az üzenetet átszerkesztette: realcowboy ]

#113 realcowboy

realcowboy

    Magnum

  • Fórumtag
  • 8.060 hozzászólás

Közzétéve 2004 február 19. - 15:36

Csikasz!Nem felejtkezem el Jack bácsiról de egy gyereknek még sem ajánlgathatom. :D De jó lenne ha tennétek javaslatokat a fõtt ételekre! Íme egy példa:Rántott here!Saloon thüdõ!Csiga perkelt! De ha valaki jobbakat tud ne kíméljen minket! :D

#114 Csuti

Csuti

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 4.848 hozzászólás

Közzétéve 2004 február 19. - 15:40

Mákos csirkefej!(Ma össz-vissz ennyire futotta tõlem, mert dolgoztam!!! De ne sajnáljatok, mert megyek lovazni. MOST! Csá!) [ Február 19, 2004, 14:48: Az üzenetet átszerkesztette: Csuti ]

#115 kicsi huszár

kicsi huszár

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 716 hozzászólás

Közzétéve 2004 február 19. - 15:58

Mentolos tehéntõgy rántva,párolt savanyújoghurtal, zöldségkörítésként lejárt szavatosságú krinolint ajánlok. :D

#116 Apple

Apple

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 9.533 hozzászólás

Közzétéve 2004 február 19. - 16:52

a pörkölt valami tésztaféleséggel nem rossz(felõlem akár csipetke is lehet -nem, nem gépeltem el, mert nem csiperkét akartam írni tongue.gif - ), de ha az olcsóbb, akkor jó a kenyér is. Ha lehet kérni, csirkepöri legyen! Posted Image

#117 BoKa

BoKa

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 5.718 hozzászólás

Közzétéve 2004 február 19. - 17:12

idézet:
Eredeti szerzõ: kicsi huszár: Mentolos tehéntõgy rántva,párolt savanyújoghurtal, zöldségkörítésként lejárt szavatosságú krinolint ajánlok. :D [/QUOTE]Szegény Mentol Posted Image Na majd meglátjuk mit szól ehhez Osh, hogy ló nélkül kell hazamennie Posted Image

#118 Ilusta

Ilusta

    Törzsvendég

  • Moderátor
  • 8.740 hozzászólás

Közzétéve 2004 február 19. - 18:56

Stílusos étel: Zöldlócsipa fõzelék! :D Alapanyagok meglesznek, ha nem rendesen pucoltok lovat! :D Na komolyan:szerintem olyan kell, ami nem valami különleges, nagyjából mindenki szereti, könnyen elkészíthetõ, még, ha nem is mi készítjük, ilyenek a: sûrû GulyásPörkölt (akár disznó, akár csirke)vagy kolbászos-virslis paprikáskrumpliKolbászos lecsóVegetáriánusoknak:GombapöriTojásos galuska (hmmm.. én élek-halok ezért salátával)Lecsó, hús nélkül

#119 Aniko

Aniko

    Törzsvendég

  • Főmoderátor
  • 6.637 hozzászólás

Közzétéve 2004 február 19. - 19:01

Lecsót neeeee!!!! Vagy csak alternatívának... Könyörgöm!!!

#120 kicsi huszár

kicsi huszár

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 716 hozzászólás

Közzétéve 2004 február 19. - 19:04

Hát ha már alternatíva, akkor inkább cukroszsíroskenyér! Posted Image