Ugrás a tartalmakhoz


Fotó

Mérgezés


Ez a téma archivált. Nem tudsz archivált témához hozzászólni. Ha szeretnéd újranyitni, keress meg egy moderátort, vagy admint.
82 válasz a témához

#81 Nyanya

Nyanya

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 3.451 hozzászólás

Közzétéve 2008 január 2. - 12:51

Röganyó! Nagyon jó, hogy ezeket leírod, biztos rengetegen sokmindent most hallanak (olvasnak ) elõször. És valószínûleg egyre többen vissza fognak olvasni, és talán találnak majd valami okot, tényezõt az általad leírtak között, amivel kiküszöbölhetõ a lovuk kólikázása, és még rengeteg minden, amiért tényleg mi, emberek vagyunk a felelõsek.

#82 ördögdora

ördögdora

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 808 hozzászólás

Közzétéve 2008 október 10. - 11:24

sziasztok. baráti áron átadó 1 zacskó, azaz 20 kg (bontott, kb: 1 kg hiányzik belõle) az alábbi remek tápból, mivel az állatorvosunk tanácsára (õt nem egészen jól értelmezve rosszat vettünk :rolleyes: ) ez REMEK MÁJBETEG VAGY KÓLIKÁS LOVAK RÉSZÉRE! rendkivül könnyen emészthetõ és van benne minden jó, ami ilyenkor kell..... a bolti ára 5.000 körül van, én 3.500-ért átadom!

itt mindent elolvashattok róla...

#83 Emy031

Emy031

    Új vendég

  • Fórumtag
  • 18 hozzászólás

Közzétéve 2009 szeptember 16. - 23:02

Sziasztok!
Böngészgettem a neten, és rábukkantam erre, ami szerintem igencsak hasznos lehet mindenkinek itt a PACI-n. - és bizony, írnak itt a burgonyáról(=krumpli) /-268.sorszám/ ,és a cukorrépáról is/-35.sorszám/ (pl.) :rolleyes:
http://www.mkk.szie....mnov/mnlist.htm (-Szent István Egyetem)
Jó tanulmányozást! :D