Ugrás a tartalmakhoz


Fotó

Éjszakai western túra Csömörre


Ez a téma archivált. Nem tudsz archivált témához hozzászólni. Ha szeretnéd újranyitni, keress meg egy moderátort, vagy admint.
2736 válasz a témához

#1 amigo

amigo

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 986 hozzászólás

Közzétéve 2002 szeptember 16. - 22:12

PÉTEK ESTE /20.AN/ ÖT ELVETEMÜLT SÁPADTARCU EGY KELLEMES LOVAGLÁS REMÉNYÉBEN ÁTLOVAGOL KALTALROL CSÖMÖRRRE.MILESSZ OTT? CSAK ÚGY HOGY HOL VAN KARTAL?ASZÓD MELLET EGYENESEN A KISERDÓÕIG ,ONNAN PEDIG A HÁRMAS VILLAMOSSAL!,CSÖMÖRRRÖL KARTAL 45-KM KARTALTÓL CSÖMÖR 53-KM!!! AZ UT 8-ORA KÉT PIHENÕVEL ,MAJD EGY KIADOS REGGELI CSÖMÖRRRÖN A SZEDERVÖLGYI LOVARDÁBAN /ZSIRUJ ÉS OLCSÓ/LAZA PIHI,VACSI,ÉS IRÁNY VISSZA .ÉRDEKEL VALAKIT!!!!!! [ 19 Szeptember 2002, 20:52: Az üzenetet átszerkesztette: Helyesírás-ellenõrzõ ]

#2 Guest_Csongor_*

Guest_Csongor_*
  • Guests

Közzétéve 2002 szeptember 17. - 10:22

Holá Amigo!Érdekelne de pénteken Silverado lesz a buli helye, és azt hiszem sokan mennek oda a Fórum látogatói közül is.Remélem nem ez az utolsó, hogy ilyen túrát terveztek!?Jó idõt nektek is.

#3 amigo

amigo

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 986 hozzászólás

Közzétéve 2002 szeptember 18. - 1:18

JO MULATÁST ÉS GYORS REGERENÁLODÁST A HASNYÁLMIRIGYEKNEK ÉS A REKESZIZMOKNAK A BULIHOZ! NYÁRON MI IS VOLTUNK SILVERÁDOBAN TELJESEN SPONTÁN VÉLETLENÜL BETÉVEDTÜNK, SZIMPI A HELY TECCIK!! TURÁZNI ÉJJEL NAPPAL AHÁNYSZOR CSAK VAN IDÕNK. MOST OKT 13-IG NEM FOGUNK MERT JÖNNEK A SZÜRETIK ÉS AZT IS .SZERETJÜK."AZNEMÉRDEKEL" MÉG EGY PÁRAN BEFÉRNEK A CSAPATBA!!!

#4 Porfelhõ

Porfelhõ

    Tündércsávó

  • Fórumtag
  • 3.771 hozzászólás

Közzétéve 2002 szeptember 23. - 19:41

Hé, amigo! Voltatok Csömörön? Bemerészkedtetek a teritóriumomra? Mákotok volt, mert éppen akkor Silveradon tartózkodtam Isten kegyelméből kifolyólagosan. Nem írtok egy rövid beszámolót a csömöri útról?

#5 amigo

amigo

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 986 hozzászólás

Közzétéve 2002 szeptember 23. - 22:40

Szupivolt!!!! szovalpéntek este hárman FOLTOSCSIKO /GUMIEMBER/,ALEX Posted Image ,ÉS JOMAGAM fél 9-kor lora pattantunk,és irány csömör!az ut első harmada elég gyorsan eltelt mert mindenféle igaztengerész történettel untattuk egymást,majd egy kis izgalom a vadászokal de szerencsére ők figyelmesebbek voltak mint mi mert egyenesen belegázoltunk a beetetőhelyre,nagymákunk volt hogy nem orvadászok voltak!!!!Domonyvölgy előtt van egyolyan szakasz ahol az ut bele van marva a talajba ésjobb valamint baloldalon az ember által vájt barlangszerü valamik vannak,nappal nagyon vadregényes, de éjjel olyan temetői Posted Image a táj,ALEX barátom nem igazán csipázza az ilyen panorámát korom sötétben és ezért ezen a szakaszon az ő biztonságérzésének megingatásával voltunk elfoglalva DOMONYVÖLGYI TAVAKHOZ érve dobtunk egy hátast és folyamatosan szedtük a bátorságcsepppeket/kb 1 ora/ MIUTÁN megbátorodtunk nekivágtunk atura legszebb és legnehezebb részének A DOMONYVÖLGYI 2-ES TÓTOL AGÖDÖLLŐI TV TORONYIG SZUPER TEREP,sürücserjék és fák közöttegy szük vadcsapáson vezet az ut és közben le föl, de nagyon le és nagyon föl!!!!A HARMADIK szakasz első része álltalában csendesebben telik még meg nemérkezzünk a jet kuthoz de itt megtöltöttük abátorságkulacsokat tüz tovább a lenini úton MOGYORODRA ,SZEMEZGETTŰNK EGY KICSIT A TERMÉSZETGYOGYÁSZOK KÖZÖTT /ÁLLITOLAG SZÁJRÁTÉTELEL GYOGYITJÁK tongue.gif A FITYMASZÜKÜLETET/majd egy laza vágta és reggel fél8-ra meg érkeztünk aSZEDERVÖLGYI lovardába .Az volt a terv hogy este vissza indulunk de az idö elromlott és csak szerdán indulunk vissza,ha van kedved tarts velünk egy darabig!!!hátdijjjóhájjban ennnyi Posted Image

#6 Boatsman

Boatsman

    Új vendég

  • Fórumtag
  • 25 hozzászólás

Közzétéve 2002 szeptember 23. - 23:57

Jo a sztori, de egy hiba van benne. A nevem nem foltos csiko, hanem boatsman.

#7 amigo

amigo

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 986 hozzászólás

Közzétéve 2002 szeptember 24. - 0:42

botchi !!! :D de a foltos BOATSMAN marha hüjén hangzik!!!!! :eek: Posted Image

#8 Porfelhõ

Porfelhõ

    Tündércsávó

  • Fórumtag
  • 3.771 hozzászólás

Közzétéve 2002 szeptember 24. - 9:12

Őrültek! :D Szívesen veletek mennék szerdán, de három ok miatt nem lehet:1. Dolgozom.2. Sánta a lovam.3. Egyedül kellene hazajönnöm Kartalról.

#9 Bubus

Bubus

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 330 hozzászólás

Közzétéve 2002 szeptember 24. - 9:51

Sziasztok!Nem véletlenül a Móninál szálltatók meg Csömörön?

#10 amigo

amigo

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 986 hozzászólás

Közzétéve 2002 szeptember 25. - 20:50

HELO PORFLHÕ AZ IDÕ MIATT MA SEM INDULTUNK VISSZA .DE SZOMBATIG HAZA KELL HOZNI A LOVAKAT ,MERT VASÁRNAP SZÜRETIBE KELL MENNI A CSAPATNAK ,ÉS AZT IS NAGYON SZERETJÜK, HA VAN KEDVED SZIVESEN LÁTUNK ,ADUNK KÖLCSIBE LOCIT IS. DE MI FOLYAMATOSAN TURÁZGATUNK LIHGTBEN A KÖRNYÉKEN BÁRMIKOR SZIVESEN LÁTUNK BÁRKIT ,AKI SZERETI A HOTLAZATURIBURIT!!!!!

#11 amigo

amigo

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 986 hozzászólás

Közzétéve 2002 szeptember 25. - 21:04

CSÁÁÁÁ BUBUS Posted Image A MONINAL NAGYON SZUPER A JÁTÉK, CLASSSZ A BOX ,DÖGÖS A BÁR ,ÉS NAGYON ARANYOSAK KEDVESEK A LOVÁSZTOL A SÉFIG,ÉS EZ NAGYON JO!!!!!!!!!!! Posted Image

#12 Boatsman

Boatsman

    Új vendég

  • Fórumtag
  • 25 hozzászólás

Közzétéve 2002 szeptember 26. - 0:59

Csa Amigo, ha szombatig a lovakat vissza kell hozni, akkor mikor indulunk. Es ha lesz iyen szar ido mint most?

#13 amigo

amigo

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 986 hozzászólás

Közzétéve 2002 szeptember 26. - 2:25

Hello boetsman! a neved oroszul foltoscsikót jelent? és tényleg szeretsz szõrén lovagolni????? Posted Image Posted Image

#14 Porfelhõ

Porfelhõ

    Tündércsávó

  • Fórumtag
  • 3.771 hozzászólás

Közzétéve 2002 szeptember 26. - 9:10

Köszi a meghívást, amigo, de a legnagyobb sajnálattal ezt is vissza kell utasítanom, tudniilik péntek estig dolgozom, s szombat-vasárnapra pedig ElBronco cityben kell tiszteletemet tennem, minthogy elígérkeztem. Ám amint módomban áll, esküszöm, hogy megnézem magamnak azt a hírhedt kartali lovasbázist.

#15 amigo

amigo

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 986 hozzászólás

Közzétéve 2002 szeptember 26. - 22:07

:D oxi,szavadon foglak!!! Posted Image

#16 Bubus

Bubus

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 330 hozzászólás

Közzétéve 2002 szeptember 27. - 9:58

Szia Amigo!Valóban a Móninál minden szupi nekem is nagyon tetszik a hely, a lovak stb. A lovam éppen le volt sántulva és ezért Nála lovagoltam. (egyébként a lovam Isaszegen van ami egy kicsit távol van)

#17 Blue

Blue

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 485 hozzászólás

Közzétéve 2002 szeptember 27. - 19:56

Bubus!Mi Csömörröl Isaszegre akartunk menni az egyik volt osztálytársammal Posted Image Ö oda szokott turákat szervezni, de most nem jött össze :( majd csak lejutunk valamikor....

#18 amigo

amigo

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 986 hozzászólás

Közzétéve 2002 szeptember 27. - 21:15

valoban odébb van denincs messze.egyébként nemismerszvéletlenül a monihoz hasonlo és szinvonalu lovardát,sok külföldi vendégem van loügyileg,és itt a környéken csak a monit ismerem!

#19 amigo

amigo

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 986 hozzászólás

Közzétéve 2002 szeptember 30. - 0:07

hello boatSman!sajnálhatod hogy nem jöttél a szüretibe,nagyon jo volt,Bundás talált egy igazi ANDALÚZ bébit mind össz 8-foga van,és csak 44-éves,valszin még szüz!!!!DE A BORT NAGYONBIRJA :D :D :D .IKLADRA GYERE ha nemakarsz bolti fogakat örökbe :mad: .azért Posted Image

#20 Bubus

Bubus

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 330 hozzászólás

Közzétéve 2002 szeptember 30. - 9:20

Szia Blue!Megéri Isaszeg felé lovagolni mert tényleg nagyon jó a terep. Én csak július eleje óta vagyok ott. Elötte a Kerepestartcsai Kórházzal szemben a (Várhidinál) tartottam a lovat és nagyon szerettem a Szedervölgyben lovagolni. (lehet, hogy még visszaviszem a lovam Csömörre) Sajnos Isaszegre kicsit távol esik ahhoz, hogy idõben kiérjek otthonról. Talán egy picit elhamarkodottan döntöttem amikor odavittem. Bár a terep az itt is gyönyörû. Szia Amigo!Sajnos nem tudok hasonló szinvonalú lovardát mint a Móniéké (ha esetleg hallok ilyenrõl mindenképpen szólók). Véletlenül keveredtem oda a lolok.hu hirdettek és nagyon tetszett a hirdetésük. Pedig amig az elõzõ helyen volt a lovam lovagoltam is arra (a zöld kerítésük mellett). Viszont nagyon kedvesek a lovaik is így probálom a férjem rávenni megint a lovaglásra esetleg megint kedvet kap. Sajnos a saját lovunkról egy évvel ezelött leesett és azóta nem tudom rávenni, hogy ráüljön. Inkább egy kevésbé hisztiz lovat keresek neki amin alkalmanként tud lovazni.

#21 Unicorn

Unicorn

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 10.663 hozzászólás

Közzétéve 2002 október 1. - 16:03

bubus!mettõl meddig boldogítottad a várhidi robiékat? ott született az egyik lovam s magam is csaknem 10 évig lovagoltam ott v a krnyéken, igaz, most is csömörön vannak a lovaim, a kastélynál, a szávay-istállóban Posted Image

#22 Bubus

Bubus

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 330 hozzászólás

Közzétéve 2002 október 1. - 16:29

Szia Unicorn!Tavaly márciusban vittem oda a lovat és idén július elejéig volt ott. Elég soványan vittem oda és nagyon szépen összeszedte magát a Robinál. Olyan hireket hallottunk, hogy a mellettük lévõ pelenka gyárnak el akarják adni a területet és a polgár mesteri hivatal is ipari területté szeretné nyilvánítani akkor pedig a lovaknak mennie kell onnan (szeptember 1-ig). Júliusban elég sok lovat elvittek onnan. Egyébként nagyon jól volt tartva a lovam. (szép istálló, jó minõségû takarmány, megközelíthetõ stb,). Lehet, hogy az egész rémhír volt csak nem mertünk várni.

#23 amigo

amigo

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 986 hozzászólás

Közzétéve 2002 október 1. - 21:35

A kastélynál a kaszkadõr pistiék vannak?

#24 amigo

amigo

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 986 hozzászólás

Közzétéve 2002 október 3. - 22:00

Boatsman????a dzsentri valszin regisztrál és készülj fel mert itt fog tollaskodni!!!!!!!!!velünk. :eek: :eek: :eek:

#25 EasyRider

EasyRider

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 118 hozzászólás

Közzétéve 2002 október 4. - 5:07

Helló monty papa!ha valaki aznigazi hamisítatlan magyar monty-val szeretne túrázni akkor csak AMÍGÓ-t tudom ajánlani. Én tavasszal ismertem meg, de azóta csak király és nagyon király túrákat csináltunk végig együtt. Posted Image

#26 amigo

amigo

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 986 hozzászólás

Közzétéve 2002 október 8. - 0:41

Kdvs EasyRider!!!! :mad: Ha valaki az oroszlán bajszát huzogatja az számitson rá,hogy megharapja! És az nem Dakota mon :D :D :D dás

#27 EasyRider

EasyRider

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 118 hozzászólás

Közzétéve 2002 október 8. - 12:21

Értettem fönök engedélyt kérek meghunyászkodni!!!

#28 EasyRider

EasyRider

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 118 hozzászólás

Közzétéve 2002 október 8. - 12:23

Amigó egyébként mikor megyünk legközelebb csömörre már rám férne egy kis kikapcs ! A lovaglásnál jobban semmi nem alkalmas erre, vagy mégi ? ...

#29 amigo

amigo

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 986 hozzászólás

Közzétéve 2002 október 8. - 13:41

Ikladi szüreti(okt13)után az elsõ 4szem. túra csömörre vezet béllaatyóhoz egy baripörköltre :cool: :cool:

#30 Boatsman

Boatsman

    Új vendég

  • Fórumtag
  • 25 hozzászólás

Közzétéve 2002 október 8. - 18:39

Csáá amigo! milyen volt a szüreti?13-án megyek én is,ha be férek a csapatba."lilláról" :D tudsz valamit? Posted Image

#31 EasyRider

EasyRider

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 118 hozzászólás

Közzétéve 2002 október 8. - 19:43

helló Boatsman hogy van a foltod? Lilla jól van, üdvözöl!

#32 EasyRider

EasyRider

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 118 hozzászólás

Közzétéve 2002 október 8. - 19:45

Csá amígóbeírtam a naptárba a túrát! A whiskeyt meg a bombát pedig bekészítem a hûtõbe!

#33 amigo

amigo

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 986 hozzászólás

Közzétéve 2002 október 10. - 0:27

Hozzá ne nyúlj még nem találkozunk,égyébként a tücsök üdvözöl!!!!!!!! :D :D :D

#34 EasyRider

EasyRider

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 118 hozzászólás

Közzétéve 2002 október 10. - 0:51

Nem is majd együtt letöltjük!már alig várom hogy megint az én pici BÁRÓM hátán viríthassak! Imádom az a kis dögöt. remélem nemsokára tudok képeket is fetenni róla!

#35 tücsök

tücsök

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.282 hozzászólás

Közzétéve 2002 október 11. - 19:22

Kedves Amigo! Én mindenkit üdvözlök, de :confused: melyik arcot párosítsam EasyRiderhez?

#36 amigo

amigo

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 986 hozzászólás

Közzétéve 2002 október 11. - 21:29

Arca kerek,szeme kék,olyan mint egy varrógép alacsony magas sovány kövér,és szõkés barnás fekete,mosmá megismered, õ a dzsentry,meg amit akarsz pl.tollasbáró!!! :D a lova is!Nagyon jó a srác, nõtelen,(ezt lehet hogy nem jól irtam?) nem iszik nem bagózik és meg tudja rikatnyi a pacikat,Mit hazudjak még????? :cool: Szóval ilyen, de még nem találkoztatok. Posted Image

#37 EasyRider

EasyRider

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 118 hozzászólás

Közzétéve 2002 október 12. - 17:26

Amyígó látom mint midíg rád most is lehet számítani. Íme a részletes és majdnem tökéletes személyleírásom élöben a neten. Hidd el még ezt egyszer meghálálom te vágtabetólós öreg cowboy.

#38 amigo

amigo

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 986 hozzászólás

Közzétéve 2002 október 12. - 19:19

a vágtabetolás nem stimel,max a vágta behúzás!Ne bömbölj öcsi!!! :cool: hú az"öcsit" nem jól irtam,javitok:öcsike, :D :D hm igy jo. Posted Image

#39 EasyRider

EasyRider

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 118 hozzászólás

Közzétéve 2002 október 13. - 1:51

Pedig úgy megnézném ahogy betolod a kis könnyüléptü 170 centis lovad maximális 15 km/h Posted Image vágta tempójába és felpattansz rá "lepke súlyoddal" Posted Image -110kg csak mint érdekesség- és ... Posted Image Posted Image :cool: [ 13 Október 2002, 23:33: Az üzenetet átszerkesztette: EasyRider ]

#40 amigo

amigo

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 986 hozzászólás

Közzétéve 2002 október 14. - 3:50

Az élet nem habostorta!!!!!!!!!!NEM SIKERÜLHET minden,mindig,de én is meg nézném ha 110kg lennék de most 112 vagyok,te buta!!!!!!! de te ezt régen tudod,dzsenthry ivadékh.ezt a leg lightesebb értelembe "állitom."