Ugrás a tartalmakhoz


Fotó

Haszonállatok


  • Please log in to reply
4162 válasz a témához

#321 hilfigers

hilfigers

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 428 hozzászólás

Közzétéve 2009 október 3. - 8:17

Nem a tej most a legfontosabb. Azért szeretnék fiatal állatot, hogy kezes legyen ha felnõ.
Ohhh, póni...Hát igen! Az lenne az ideális, dehát arról most álmodni sem merek... :(




Az is jó, csak akkor várni kell a tejre. De most õsszel, ha tavaszi gidát veszel akkor az már fedeztethetõ és 5,5 hónap múlva ellik. Éppen üzekedési szezon van. Az enyémek is meg vannak bolydulva teljesen. A bak kiugrott a boxából és bement a lányokhoz, a baj csak az hogy testvérek anyáról. De már nem tudok mit csinálni. Én is bakot keresek, erre vettünk ma egy pónit a kicsinek. Hát nézelõdj.



#322 Backnight

Backnight

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 3.556 hozzászólás

Közzétéve 2009 október 4. - 14:37

Nem a tej most a legfontosabb. Azért szeretnék fiatal állatot, hogy kezes legyen ha felnõ.
Ohhh, póni...Hát igen! Az lenne az ideális, dehát arról most álmodni sem merek... :(


Na most hogy Neked keresgettem, teljesen beindultam hogy nekem kell cigája. Nagyon tetszik ez sajtkészítés, kifejezetten élvezem az új ízeket kitalálni. Az összes ismerõsömnek ha idejönnek sajtokat kell kostólgatni. Szóval lehet én is újítok néhány cigáját magamnak, no meg most már akkor egy fejõgépet is.

#323 zsebi0202

zsebi0202

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 2.862 hozzászólás

Közzétéve 2009 október 4. - 19:14

Nem a tej most a legfontosabb. Azért szeretnék fiatal állatot, hogy kezes legyen ha felnõ.
Ohhh, póni...Hát igen! Az lenne az ideális, dehát arról most álmodni sem merek... :(

Láttam a multkoriban egy kis szájhibás édes pöttyös pónicsikót 40 ezer volt a fix ára.http://www.lovasok.hu/eladolovak/index.php?page=hirdreszletek&hid=33385&lapszam=5&rendstr=felvdescs&fromfo=

Edited by zsebi0202, 2009 október 4. - 19:25.


#324 Backnight

Backnight

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 3.556 hozzászólás

Közzétéve 2009 október 4. - 21:19

Láttam a multkoriban egy kis szájhibás édes pöttyös pónicsikót 40 ezer volt a fix ára.http://www.lovasok.hu/eladolovak/index.php?page=hirdreszletek&hid=33385&lapszam=5&rendstr=felvdescs&fromfo=

Énis láttam, Abán Fejér megyében Wolf Krisztine hirdette.

http://lovasok.hu/el...g...scs&fromfo=

Edited by Backnight, 2009 október 4. - 21:23.


#325 hilfigers

hilfigers

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 428 hozzászólás

Közzétéve 2009 október 4. - 22:15

Énis láttam, Abán Fejér megyében Wolf Krisztine hirdette.

http://lovasok.hu/el...g...scs&fromfo=



Hmmm...Mi az, hogy szájhibás???

Időközben (ma d.u.) beszereztem egy Joghurt :yeah: névre hallgató 1,5 éves szarvatlan gödölyét. Írtó jó arc de rettenetesen fél a lóállattól szegénykém! :( Úgy hoztam el, hogy ha nem "működik" a kapcsolatuk, visszaviszem. :)
Vagy ha valakit érdekel akkor jó helyre eladó lehet.


Posted Image

Posted Image

Edited by hilfigers, 2009 október 4. - 22:24.


#326 Backnight

Backnight

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 3.556 hozzászólás

Közzétéve 2009 október 5. - 7:53

Szép kecske. Összebarátkoznak, legalábbis nálam minden ló elfogadta a kecskéket amelyik közel került hozzájuk. Kifejezetten kiabálnak egymás után. pl. kivszem a kecske box melletti lovat. Vagy a kecskét , már rohan az ablakba a ló hogy hova viszem. De elõször az összeengedést óvatosan, csak hagy szokják meg egymást elõször, mert ha megrúgja akkor a kecskének annyi. Póni, hívd fel a tulajt, nagyon kedves hölgy.

#327 hilfigers

hilfigers

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 428 hozzászólás

Közzétéve 2009 október 5. - 8:39

A villanypásztor semmit sem ér... :(
Az volt az első, hogy átugrott két szalag között! Mit tegyek, hogy benttartsam a karámban? :hu:
Póni, az, hogy csődör gond lehet... Az enyém herélt de elég vehemens természet... :(

Szép kecske. Összebarátkoznak, legalábbis nálam minden ló elfogadta a kecskéket amelyik közel került hozzájuk. Kifejezetten kiabálnak egymás után. pl. kivszem a kecske box melletti lovat. Vagy a kecskét , már rohan az ablakba a ló hogy hova viszem. De először az összeengedést óvatosan, csak hagy szokják meg egymást először, mert ha megrúgja akkor a kecskének annyi.
Póni, hívd fel a tulajt, nagyon kedves hölgy.


Edited by hilfigers, 2009 október 5. - 8:43.


#328 tipara

tipara

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.840 hozzászólás

Közzétéve 2009 október 5. - 9:05

Húzz közé még egy szallagot :) Ha szökõs, akkor mit sem ér, de azért meg lehet próbálni. Egyébként gratula az új szerzeményhez, van egy idõsebb kecsénk aki szakasztott így néz ki idõsebben. Õ is egy kimondott tudós kecske, mindenhol megpróbál kijátszani és teljesen nevelhetetlen. :D De azért jófej, szeretjük. Meg legalább a pásztoron nem közlekedik, mondjuk igaz, hogy nálunk elég nagy területen vannak, meg a felénk esõ részen nem pásztor van, hanem vadháló (itt szerintem nem fogná meg õket a pásztor, ha éppen be akarnának hozzánk nézni a házhoz. A külsõ kerten túli részen van pásztor, ott nem mennek ki, de lehet csak azért nem, mert nem akarnak tõlünk annyira eltávolodni, ugyanis elég ragaszkodó banda.

Edited by tipara, 2009 október 5. - 9:10.


#329 hilfigers

hilfigers

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 428 hozzászólás

Közzétéve 2009 október 5. - 9:58

Köszi!

Igen, Õ is az, azért jön át rajta folyton! :)
Ha ott vagyok és simogatom tök jól elvan de ahogy eljövök azonnal kiabál! :P
Remélem a szomszéd nem fog kinyirni miatta...


Húzz közé még egy szallagot :)
Ha szökõs, akkor mit sem ér, de azért meg lehet próbálni.
Egyébként gratula az új szerzeményhez, van egy idõsebb kecsénk aki szakasztott így néz ki idõsebben.
Õ is egy kimondott tudós kecske, mindenhol megpróbál kijátszani és teljesen nevelhetetlen. :D
De azért jófej, szeretjük. Meg legalább a pásztoron nem közlekedik, mondjuk igaz, hogy nálunk elég nagy területen vannak, meg a felénk esõ részen nem pásztor van, hanem vadháló (itt szerintem nem fogná meg õket a pásztor, ha éppen be akarnának hozzánk nézni a házhoz. A külsõ kerten túli részen van pásztor, ott nem mennek ki, de lehet csak azért nem, mert nem akarnak tõlünk annyira eltávolodni, ugyanis elég ragaszkodó banda.



#330 Backnight

Backnight

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 3.556 hozzászólás

Közzétéve 2009 október 6. - 21:19

Köszi!

Igen, Õ is az, azért jön át rajta folyton! :)
Ha ott vagyok és simogatom tök jól elvan de ahogy eljövök azonnal kiabál! :P
Remélem a szomszéd nem fog kinyirni miatta...

Rákérdeztél a kis pónira?

#331 hilfigers

hilfigers

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 428 hozzászólás

Közzétéve 2009 október 6. - 21:34

Aham!

Íme a válasz:

"Hello!

Gyakorlatilag a ló el van adva, ha a héten nem viszik el akkor újra eladó!
Kicsit görbe az orra,de teljesen életképes,azért ilyen olcsó!
Tudom ajánlani ennek a kiscsikónak az apját,3 színes tarka csödör, belovagolt, bekocsizott! Ár: 135.000ft"


Alakul a szerelem Joghurt és Cherokee között! :P
A villanypásztort kibõvitettem +2 szalaggal és levettem a pórázt a kecskérõl. Ennek eredménye az lett, hogy 3x megcsípte az orrát és most a közelébe sem jön! :)

Tegnap gondoltam kiengedem a kertbe egy kicsit Joghurtot legelészni. Ahogy elhagyta a karámot a ló úgy megõrült, hogy nem érdekelte a villanypásztor, addig kapált míg megakasztotta a szalagot és letépte pedig áram alatt volt!!! Nem bírtam megfékezni! Sosem láttam ilyennek! Nem vagyok egy beszari gyerek, de egy kicsit megijedtem! Akkor nyugodott meg amikor visszavittem minimum a karám elé a kis szerelmét! :D



Rákérdeztél a kis pónira?


Edited by hilfigers, 2009 október 6. - 21:36.


#332 Backnight

Backnight

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 3.556 hozzászólás

Közzétéve 2009 október 7. - 5:37

Aham!

Íme a válasz:

"Hello!

Gyakorlatilag a ló el van adva, ha a héten nem viszik el akkor újra eladó!
Kicsit görbe az orra,de teljesen életképes,azért ilyen olcsó!
Tudom ajánlani ennek a kiscsikónak az apját,3 színes tarka csödör, belovagolt, bekocsizott! Ár: 135.000ft"


Alakul a szerelem Joghurt és Cherokee között! :P
A villanypásztort kibõvitettem +2 szalaggal és levettem a pórázt a kecskérõl. Ennek eredménye az lett, hogy 3x megcsípte az orrát és most a közelébe sem jön! :)

Tegnap gondoltam kiengedem a kertbe egy kicsit Joghurtot legelészni. Ahogy elhagyta a karámot a ló úgy megõrült, hogy nem érdekelte a villanypásztor, addig kapált míg megakasztotta a szalagot és letépte pedig áram alatt volt!!! Nem bírtam megfékezni! Sosem láttam ilyennek! Nem vagyok egy beszari gyerek, de egy kicsit megijedtem! Akkor nyugodott meg amikor visszavittem minimum a karám elé a kis szerelmét! :D

:D :D :D :D :D

#333 tipara

tipara

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.840 hozzászólás

Közzétéve 2009 október 7. - 9:06

Barátság szmpontjából nyagyon jó hír. :ang: Csak majd az lesz mókás, ha mentek lovagolni és vinni kell a kecsut is :D a.) kiskocsi lóállat után kötve benne a kecsu :D b.) szegény kecsu liheghet utánatok :D Na jó, a második rész szigorúan vicc :kir:

#334 hilfigers

hilfigers

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 428 hozzászólás

Közzétéve 2009 október 7. - 11:20

Emiatt én is aggódom kicsit... :huh:
Még ha ki is jutunk valahogy, a visszaút biztos rövidebb lesz! :D


Barátság szmpontjából nyagyon jó hír. :ang:

Csak majd az lesz mókás, ha mentek lovagolni és vinni kell a kecsut is :D
a.) kiskocsi lóállat után kötve benne a kecsu :D
b.) szegény kecsu liheghet utánatok :D
Na jó, a második rész szigorúan vicc :kir:



#335 hilfigers

hilfigers

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 428 hozzászólás

Közzétéve 2009 október 7. - 20:46

Rossz hírek! :hupp:
Ma futottam össze elõször a szomszédommal, mióta ittvan Joghurt. Megkérdeztem zavarja-e õket a mekegése. A srác aztmondta nem örülnek neki annyira mert napközben nagyon sokat mekeg... :(
Mivel pár hónapos babájuk van, így valamilyen szinten érthetõ a dolog.

Azt hiszem meg kell válnunk tõle! :hupp:
Nagyon sajnálom mert rettentõen kedves kis jószág, de azthiszem jobban emberhez szokott mint kellene. Bár már nem fél a lótol de nem is társaság neki. Ha mellettük vagyok a karámban, teljes csend van és jön utánam mint az árnyék. Ha kijövök hangosan üvõlt utánam.
Félek ez az egész többet ártott mint használt a lónak. Az elválasztás biztos nem lesz könnyü. Remélem a fent emlitett pónit nem viszik el és sikerül megvennem.

Ha valakinek esetleg tettszik a "kiscsaj" 5ezer forintért (nekem ennyiben van) elviheti JÓ HELYRE!!

#336 tipara

tipara

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.840 hozzászólás

Közzétéve 2009 október 7. - 20:55

Nem vársz még egy kicsit? hátha a kecsu is beleszeret a lóállatba? A szomszéd meg kibírja szerintem, régen is voltak állatok, meg hangot is adtak ki, oszt mégis felnõttek a gyerekek falun is. Azért a tapintatosságot sem kell túlzásba vinni, meg ha összeszokna a lóval, akkor kevesebbet is mekegne. Adj neki még egy kis idõt szerintem. Na ez jó, én a családban a nagy kecske ellenes (régen sokkal jobban az voltam) lobbizok egy idegen kecsunak az érdekében. :) Ha ezt ismerõsök tudnák. :rolleyes:

#337 Backnight

Backnight

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 3.556 hozzászólás

Közzétéve 2009 október 7. - 22:59

Ha egy kecskét idegen helyre viszel kell min egy hét mire megszokja. Még ha házon ill. istállón belül helyezem át õket másik boxba egy darabig mekegés van nálunk.pl. most is mert a póni miatt 2 kecskét külön választottam és két másik a pajta alá csinált boxba tettem. Azért választottam õket külön, mert Kormi nem engedte enni rendesen Hópihét. Ez pedig a tej mennyiségi rovására ment. Még az is megoldás ha még egy kecskét teszel mellé. De az elején mindig mekegés van minden változás miatt.

#338 hilfigers

hilfigers

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 428 hozzászólás

Közzétéve 2009 október 8. - 7:51

Várjak még vasárnapig? Nem keresi a ló társaságát egyáltalán... :( Én viszont ahogy kilépek a házból hangosan kiabál amíg lát! Annyira bosszant ez az egész, hogy alig aludtam az éjjel! :kv:

#339 Backnight

Backnight

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 3.556 hozzászólás

Közzétéve 2009 október 8. - 8:18

Mondom szerezz még egy kecskét , egy darabig ketten fognak mekegni, de aztán elhallgatnak.

#340 tipara

tipara

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.840 hozzászólás

Közzétéve 2009 október 8. - 9:25

Ez olyan népmesés. A répa, nagyapa, nagymama, unoka ............................... Vett a lóhoz társnak egy kecskét, most kell a kecskének társnak egy kecske, de ha venne majd a társ, társ kecskének társnak egy lovat, akkor a lovak, meg a kecskék is meglesznek nem magányosan. :) Nem kekeckedés. :ang:

#341 Backnight

Backnight

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 3.556 hozzászólás

Közzétéve 2009 október 8. - 9:33

Ez olyan népmesés. A répa, nagyapa, nagymama, unoka ...............................
Vett a lóhoz társnak egy kecskét, most kell a kecskének társnak egy kecske, de ha venne majd a társ, társ kecskének társnak egy lovat, akkor a lovak, meg a kecskék is meglesznek nem magányosan. :)
Nem kekeckedés. :ang:



:kir: :kir: :kir: :kir: :kir:
Nézd vesz még egy kecskét , meg a pónit és mindjárt lesz egy kis felfordulás a tanyáján, de nem fognak mekegni az állatok és a lovak is boldogok lesznek, a gyerekekrõl nem is beszélve. Õ meg gürizhet. :)

Edited by Backnight, 2009 október 8. - 9:34.


#342 hilfigers

hilfigers

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 428 hozzászólás

Közzétéve 2009 október 8. - 9:52

:kir: :kir: :kir: :kir: :kir:
Nézd vesz még egy kecskét , meg a pónit és mindjárt lesz egy kis felfordulás a tanyáján, de nem fognak mekegni az állatok és a lovak is boldogok lesznek, a gyerekekrõl nem is beszélve. Õ meg gürizhet. :)



Majd néhány nap múlva a közeli szomszédok nyílvánosan megköveznek a falu fõterén! :D

#343 Backnight

Backnight

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 3.556 hozzászólás

Közzétéve 2009 október 8. - 10:00

Majd néhány nap múlva a közeli szomszédok nyílvánosan megköveznek a falu fõterén! :D

Igérem viszünk vizet Neked.

#344 tipara

tipara

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.840 hozzászólás

Közzétéve 2009 október 8. - 10:05

Igérem viszünk vizet Neked.


Meg ajándékba kecskét/ juhot/ malacot. Csak hogy ne érezd magad magányosan. :D

Néma kacsa? Nem tudom jó-e a lónak társnak, de legalább a hangja miatt nem lenne gond. ;)
Na jó befejeztem, elnézést :ang:

Edited by tipara, 2009 október 8. - 10:05.


#345 hilfigers

hilfigers

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 428 hozzászólás

Közzétéve 2009 október 8. - 10:06

Meg ajándékba kecskét/ juhot/ malacot. Csak hogy ne érezd magad magányosan. :D

Néma kacsa? Nem tudom jó-e a lónak társnak, de legalább a hangja miatt nem lenne gond. ;)
Na jó befejeztem, elnézést :ang:



Szájzár a kecskére??? :)

#346 zsebi0202

zsebi0202

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 2.862 hozzászólás

Közzétéve 2009 október 8. - 12:42

Párom is javasolta kösd be a száját. No de viccet félretéve, az ott egy falu, és a pici gyereket cseppet sem zavarja. Itt is mekeg kecske meg kiabál a ló meg ugatnak a kutyák, és néha a tyúkok az összes többinél hangosabbak, Jankám úgy aludt a babakocsiban pár méterre tõlük mintha ott sem lettek volna. Egyébként nálunk egy kisgalamb próbált barátkozni a nagylóval, és annyira összemelegedtek, hogy egyik reggel rátaposott véletlenül. Hát galambot nem ajánlok ló mellé.

#347 Nádor

Nádor

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 299 hozzászólás

Közzétéve 2009 október 8. - 12:47

Összegezzük. Némakacsa, kecske, galamb nem jó. Hmmmm. :kv: zsiráf ? (olyan rövidebb nyakú) :yeah:

#348 zsebi0202

zsebi0202

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 2.862 hozzászólás

Közzétéve 2009 október 8. - 12:50

Hát Kincsemmel egy macska utazott! Olyan barátságban voltak, hogy amikor egyszer elveszett a cica komoly problémát jelentett.

#349 hilfigers

hilfigers

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 428 hozzászólás

Közzétéve 2009 október 8. - 13:00

Van itthon macska, kutya és nyúl is.
Ezek nem akarnak összehaverkodni a lovammal valamiért!
Hmmm...lehet a lóval van a baj? :)

Kincsem akkor nem is akart versenyezni amikor nem volt ott a macsek! :)
Bár ilyen egyszerü lenne... :P




Hát Kincsemmel egy macska utazott! Olyan barátságban voltak, hogy amikor egyszer elveszett a cica komoly problémát jelentett.



Ezzel abszolute egyet értek. De a szomszéddal sem szeretnék összeveszni mert abból semmi jó nem sül ki. Bízom benne, hogy vasárnapig "elviszi a cica a hangját" a kecsunak! :D


No de viccet félretéve, az ott egy falu, és a pici gyereket cseppet sem zavarja. Itt is mekeg kecske meg kiabál a ló meg ugatnak a kutyák, és néha a tyúkok az összes többinél hangosabbak, Jankám úgy aludt a babakocsiban pár méterre tõlük mintha ott sem lettek volna. Egyébként nálunk egy kisgalamb próbált barátkozni a nagylóval, és annyira összemelegedtek, hogy egyik reggel rátaposott véletlenül. Hát galambot nem ajánlok ló mellé.



#350 tipara

tipara

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.840 hozzászólás

Közzétéve 2009 október 8. - 13:05

Összegezzük.
Némakacsa, kecske, galamb nem jó.

Hmmmm. :kv:
zsiráf ? (olyan rövidebb nyakú) :yeah:


Te beszélsz, akinek meg bikája van? :cool: Vagy már megettétek beet? :gm:

Edited by tipara, 2009 október 8. - 13:06.


#351 Nádor

Nádor

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 299 hozzászólás

Közzétéve 2009 október 8. - 13:07

A bika az én vagyok. Kedves. :D Ami nekem van az a birka .... :kv:

#352 tipara

tipara

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.840 hozzászólás

Közzétéve 2009 október 8. - 13:08

Elítam, b....meg. :kir:

#353 Nádor

Nádor

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 299 hozzászólás

Közzétéve 2009 október 8. - 13:09

Amúgy még megvan.Sõõõõt! Már három van. Szaporodnak.

#354 tipara

tipara

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.840 hozzászólás

Közzétéve 2009 október 8. - 13:11

Elírtam! :D

Amúgy még megvan.Sõõõõt! Már három van. Szaporodnak.


Vigyázz mert lassan már kiközösítik majd a lovat. :)

#355 zsebi0202

zsebi0202

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 2.862 hozzászólás

Közzétéve 2009 október 8. - 13:13

A bika az én vagyok. Kedves. :D
Ami nekem van az a birka .... :kv:



Elítam, b....meg. :kir:

:kir: :kir: :kir: :kir: :kir: :kir: :kir: :kir: :kir:

#356 Nádor

Nádor

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 299 hozzászólás

Közzétéve 2009 október 8. - 13:16

Amúgy a birkát csak ajánlani tudom. Butácska állat, nem olyan rafkós mint a kecske.Ez esetben a buta jobb. Csendes is, bár a ló igazából lesz..ja, de a birka ragaszkodik, és minden lépését követi a lónak.Nem tudom, hogy a lónak ez jó-e, engem baromira zavarna. :D

#357 tipara

tipara

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.840 hozzászólás

Közzétéve 2009 október 8. - 13:19

Jólvan na, nehéz szó ám. Mind a kettõ! :kir: Fuldoklok a röhögéstõl :D

#358 hilfigers

hilfigers

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 428 hozzászólás

Közzétéve 2009 október 8. - 13:47

Az eredeti tervem ez volt!
De volt aki azt mondta, hogy hangos! :D (nem itt a fórumon)
Reggel amíg ki nem mentek enniadni neki, addig mondta a magáét...
Bár a ló elött mindig van széna, ha azzal megelégszik akkor lehet csönd lenne!

Nem szeretne valaki egy szép kis kecskét birkára cserélni?
Nem kell, hogy okos legyen, nem az esze miatt szeretjük! :D



Amúgy a birkát csak ajánlani tudom. Butácska állat, nem olyan rafkós mint a kecske.Ez esetben a buta jobb.
Csendes is, bár a ló igazából lesz..ja, de a birka ragaszkodik, és minden lépését követi a lónak.Nem tudom, hogy a lónak ez jó-e, engem baromira zavarna. :D



minden lépését követi a lónak.Nem tudom, hogy a lónak ez jó-e, engem baromira zavarna. :D



Nekem is volt ilyen csajom...nem is szerettem!!! :ang:

#359 Backnight

Backnight

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 3.556 hozzászólás

Közzétéve 2009 október 9. - 9:53

Nézd meg a kecskés fórumon, ott van aki birkáért kér kecskét.

#360 hilfigers

hilfigers

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 428 hozzászólás

Közzétéve 2009 október 9. - 9:57

Melyik oldalon?


Nézd meg a kecskés fórumon, ott van aki birkáért kér kecskét.