Ugrás a tartalmakhoz


Fotó

Tombstone farm


  • Please log in to reply
862 válasz a témához

#1 DOLCE

DOLCE

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 164 hozzászólás

Közzétéve 2008 február 20. - 19:56

A Tombstone farm Ballószögön Silveradotól pár száz méterre helyeszkedik el. Tulajdonosa Silverado fõlovásza Sancho és Kati mama(Tükörszem). Tagok:Roby,Andi,Maxi,Árpi,Zoli,Kriszti,Attila,Lívia,Démon,Manó,Kabos,Dolce...barátok A rendelkezésre álló remek lovak:Gyémánt,(Harley),Keoma,Selly,Vili,Tókirály,Rómeó,Jónás Silveradoval régi jó barátságban van a farm.Voltak közös túrák a tagokkal együtt is. A csapatot nem a verseny szellem hajtja bár Roby egy két versenyt nyert már Sellyvel,és tájékozódási versenyt is nyertek csapatban Árpi(Tombstone farm)Katona Zsolt(Silverado).Mi élvezeti lovasoknak mondjuk magunkat,lovagolni nem tudunk de nagyon szeretünk.Mer jó :yeah: (Mondja Kabos) Üdv:Dolce :yeah: :kocc: :ang: :)

Edited by DOLCE, 2008 február 24. - 18:44.


#2 DOLCE

DOLCE

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 164 hozzászólás

Közzétéve 2008 február 20. - 20:25

Poén: Sancho papa kecskéket nevel, már a szobában is. Az a legszebb hogy a cumiztatott gida csak szalvéta felett hajlandó szopni. Kipróbáltuk, ha nincs az álla alatt a kendõ, nem eszik. Ráadásul Kati Mama mozgatja is õket, hogy az éjjel ne kelljenek fel. Építünk nekik egy körkarámot, és ott lesznek suttogva. Mert ugye szelídnek kell lenniük, vágásra kerülnek . A fene akar birkózni velük. Üdv Én, stb.! Menches-nek igaza van,tényleg a kecskék vették át a fõszerepet.

#3 Pendemonium

Pendemonium

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 5.407 hozzászólás

Közzétéve 2008 február 20. - 20:42

Azt hallottam, hogy a Sancho is mekeg, ha kaját akar! :gm:

#4 DOLCE

DOLCE

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 164 hozzászólás

Közzétéve 2008 február 20. - 20:51

Igen úgy látszik Kati mama már csak kecske nyelven ért. Sancho a kajáért még mekegni is képes. :D

#5 Kabos

Kabos

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 314 hozzászólás

Közzétéve 2008 február 20. - 23:11

:ang: :ang: 1 éb ként a kis benti kecske tök Ari ,majd lesz csengõ a nyakájában(Nehéz levetkõzni igazi Füllig James Stilusomat)10Telet Kati anyámnak,hoty igy gomboskodick rúla,ha töhetöm töszök föl kípet.A kecskérül mer szíp! :ang: :ang:

#6 Kabos

Kabos

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 314 hozzászólás

Közzétéve 2008 február 20. - 23:38

A Tombstone farm Ballószögön Silveradotól pár száz méterre helyeszkedik el.
Tulajdonosa Silverado fõlovásza Sancho és Kati mama(Tükörszem).
Tagok:Roby,Andi,Maxi,Árpi,Zoli,Kriszti,Attila,Lívia,Démon,Manó,Kabos,Dolce...barátok
A rendelkezésre álló remek lovak:Gyémánt,Harley,Keoma,Selly,Vili,Tókirály,Rómeó,Jónás
Silveradoval régi jó barátságban van a farm.Voltak közös túrák a tagokkal együtt is.
A csapatot nem a verseny szellem hajtja bár Roby egy két versenyt nyert már Sellyvel,és tájékozódási versenyt is nyertek csapatban Árpi(Tombstone farm)Katona Zsolt(Silverado).Mi élvezeti lovasoknak mondjuk magunkat,lovagolni nem tudunk de nagyon szeretünk.Mer jó :yeah: (Mondja Kabos)
Üdv:Dolce :yeah: :kocc: :ang: :)


Mer a barát az barát még ,ha sz@r is(Mért rólam találták ki közel 20 éve érthetetlen!) :dev: :dev: :dev:

#7 ancsapancsa

ancsapancsa

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.894 hozzászólás

Közzétéve 2008 február 21. - 0:43

Sziasztok! Tókirály nem egy pej angol telivér véletlenül? Én ismertem egyet a galoppon,1989.évben született pej mén,Aréna-Tavirózsa származású.

#8 Pendemonium

Pendemonium

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 5.407 hozzászólás

Közzétéve 2008 február 21. - 4:37

Ő az!

#9 DOLCE

DOLCE

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 164 hozzászólás

Közzétéve 2008 február 21. - 8:43

Igen ő az.Pende okos. :yeah:

#10 Aniko

Aniko

    Törzsvendég

  • Főmoderátor
  • 6.637 hozzászólás

Közzétéve 2008 február 21. - 12:03

És szép is. :gm: Üdv Sanchóéknak! "Há' rokonom vagy te neköm, he?" :dev: :dev: Kabos: aki tud, az sötétben is tud! :yeah: Dolce: ne spórolj a szóközökkel, nem kell érte fizetni! :gm:

#11 Pendemonium

Pendemonium

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 5.407 hozzászólás

Közzétéve 2008 február 21. - 12:12

És szép is. :gm:

Ugye!? :kir:

#12 DOLCE

DOLCE

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 164 hozzászólás

Közzétéve 2008 február 21. - 12:25

Dolce: ne spórolj a szóközökkel, nem kell érte fizetni! :gm:

Ok. i g y e k s z e m. :ang:

Kati mama :Kitolom a szömödet heee. :yeah:

#13 DOLCE

DOLCE

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 164 hozzászólás

Közzétéve 2008 február 21. - 12:41

Igaz már volt szó Sanchoéktól a lovakon át a kecskékig de,hogy sértõdés ne essék a bikucit (db 1) is fel kell írni mert már csaK 2 hete van hátra. Tatanka névre hallgat. :hu: Egyébként tényleg családias a hangulat igaz Kati mama rendszeresen nyakon vágja Kabost. Hát biztos van rá oka. :)

#14 Aniko

Aniko

    Törzsvendég

  • Főmoderátor
  • 6.637 hozzászólás

Közzétéve 2008 február 21. - 13:01

Kati mamának van még mit tanulnia, én nemes egyszerűséggel orrba vágtam a Kabost. :gm: Azóta is emlegeti. :dev:

#15 DOLCE

DOLCE

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 164 hozzászólás

Közzétéve 2008 február 21. - 13:13

Hagy szokja a cigány a szántást. :kocc:

#16 Kabos

Kabos

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 314 hozzászólás

Közzétéve 2008 február 21. - 13:16

Kikérem magamnak,persze nem a veréssel van bajom hanem nem vagyok Gyõzikének rokona! :dev:

#17 DOLCE

DOLCE

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 164 hozzászólás

Közzétéve 2008 február 21. - 13:19

Bocs kijavítom.Szóval hagy szokja a paraszt a szántást. :yeah:

#18 maugly

maugly

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 3.943 hozzászólás

Közzétéve 2008 február 21. - 13:49

Osztasztán megvan-e még az a kénkövespokol-szagú, félemeletes kecskebak? :)

#19 Aniko

Aniko

    Törzsvendég

  • Főmoderátor
  • 6.637 hozzászólás

Közzétéve 2008 február 21. - 14:33

Szerintem nincs, mert a múltkoriban valami esküvői szertartáson (Gumién? vagy Őzikéékén?) irdatlan kecskeszagot éreztem, de mindig csak akkor, amikor Sancho is a közelben volt. Hát mondom is neki, h. vazze Sancho, tán csak nem kecskebőrből van ez a fájintos bőrmellény? Aszongya debiza'! Úgyhogy...

#20 ancsapancsa

ancsapancsa

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.894 hozzászólás

Közzétéve 2008 február 21. - 16:21

Igen õ az.Pende okos. :yeah:



Örülök,hogy jó elyre került!
Kép nincs róla véletlenül?

#21 Pendemonium

Pendemonium

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 5.407 hozzászólás

Közzétéve 2008 február 21. - 17:43

Egyébként tényleg családias a hangulat igaz Kati mama rendszeresen nyakon vágja Kabost.
Hát biztos van rá oka. :)

Azt is hallottam, még a levesbe is beleszagolt amikor a nyakast kapta! :D

#22 Aniko

Aniko

    Törzsvendég

  • Főmoderátor
  • 6.637 hozzászólás

Közzétéve 2008 február 21. - 17:52

Az a Sancho unokája, a Danika. És nem leves volt hanem főzelék, amire finnyázott. Sancho nyakon csördítette, oszt megkóstolta a főzeléket közelről. :gm:

#23 Kabos

Kabos

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 314 hozzászólás

Közzétéve 2008 február 21. - 18:27

Örülök,hogy jó elyre került!
Kép nincs róla véletlenül?


Ancsapancsa!

Jelenleg megtudod nézni az iwiwen,Meglepetés lesz:Kovács Imre(Kabos) néven,de majd ide is próbálok képeket feltenni,bár csak cégtõl megy.Köszönöm az érdeklõdést,vasárnap lovaztam vele teljessen tökéletes vólt. :)

#24 Szami

Szami

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 2.001 hozzászólás

Közzétéve 2008 február 21. - 18:32

Dolce és a többiek! Annyira, de annyira örülök ennek a topicnak. Kati néni és Sancho papa már nagyon hiányoztak. Csókoltatom õket. Kérünk millió storyt róluk! Hurrrááá hurrrrááá!!!!

#25 DOLCE

DOLCE

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 164 hozzászólás

Közzétéve 2008 február 21. - 18:39

Osztasztán megvan-e még az a kénkövespokol-szagú, félemeletes kecskebak? :)


Nincs már meg Jakob, Sancho hétvégén megy a bűrié a tímárhoz.Isten nyugasztalja.Bár a többiek elmondása szerint nagyon finom volt. Az a bizonyos mellény nem azé a kecskéé volt. :hupp:

#26 DOLCE

DOLCE

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 164 hozzászólás

Közzétéve 2008 február 21. - 19:02

Dolce és a többiek!

Annyira, de annyira örülök ennek a topicnak. Kati néni és Sancho papa már nagyon hiányoztak. Csókoltatom õket. Kérünk millió storyt róluk!
Hurrrááá hurrrrááá!!!!


Ma élménnyel teli délutánunk volt. Ebéd után kimentünk Kati mamáékhoz. Eljött Kabos újdonsült barátja is (Sziszó) kipróbálni papa lovát Harley-t mert nagyon tetszik neki és lehet hogy vevõ lenne rá. Igaz már van neki két Nóniusza. Jönni akar velünk a nagy túrába is nyáron. Rendes pasi jó lovast ismertünk meg benne.
De nem is ez a lényeg hanem a papa felült szõrén a Gyémántra és lefektette de vissza felé mikor a ló felállt kibillent Sancho az egyensúlyából és le esett szegény a földre. Megütötte magát fájlalja a derekát.
Úgy néz ki , hogy szombaton lovazás helyett csak kocsizás lesz. Az utasok:Kati mama és az unokák,Sziszó felesége meg a kislányuk és természetesen én mivel még egy jó darabig nem ülhetek lóra mert gerinc mûtétem volt. De igyekszem gyógyulni mert a túrán már ott szeretnék lenni. Kabos és Sziszó lóháton jönnek. Reméljük Roby és Árpi is rá érnek majd ezt még nem tudjuk. Persze õk is lóháton jönnének. Persze az egészben nekem a legrosszabb mert könnyes szemekkel nézem mikor nyergelnek a fiúk és kiballagnak terepre. De legalább így is lóközelben vagyok.
Csináltunk egy csomó képet a kis kecskérõl majd feltesszük õt is. Egyébként Manónak hívják, mint Kati mama menyét.

#27 DOLCE

DOLCE

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 164 hozzászólás

Közzétéve 2008 február 21. - 19:22

Dolce és a többiek!

Annyira, de annyira örülök ennek a topicnak. Kati néni és Sancho papa már nagyon hiányoztak. Csókoltatom õket. Kérünk millió storyt róluk!
Hurrrááá hurrrrááá!!!!


Szia Szami!

Örülünk , hogy örülsz. Szerintünk jó ötlet volt a topic, mert a Sanchoéknál mindig történik valami. Rendesen zajlik az élet. Ma pl. Démon kutyája Blacki szökött el mert papa nyitva hagyta a kaput , és mikor mentünk haza a büdös erdõnél találtuk meg. Máshogy nem tudtuk vissza vinni , természetesen a kocsi hátsó ülésén foglalt helyet. Össze ehetett valami dögöt mert olyan büdös volt a szája, hogy a Kabos öklendezett majdnem behányt a kocsiba. Nem beszélve arról, hogy jól összesarazta kárpitot. Itthon porszívózással se tudtam helyre hozni.

#28 Roby

Roby

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 164 hozzászólás

Közzétéve 2008 február 21. - 19:29

No, végre ezt a topicot is megcsinálta valaki. Éveket vártunk egy szorgos kézre kedves Dolce személyében, merthogy annyira, de annyira elfoglaltak vagyunk ugye :gm: :kv: a vicces élményekbõl itt nemlehet kifogyni, merthogy a Tombstone életébõl családi, giga-szappanoperát lehetne írni, az szent :yeah: Talán megelevenítünk egy-egy régi esetet is( :dev: ), csak bekell melegítsek az írásra :rolleyes: Bocsi!!! Szia DOLCE, még nem üdvözöltelek, köszi a topic-ért :yeah:

#29 Pendemonium

Pendemonium

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 5.407 hozzászólás

Közzétéve 2008 február 21. - 20:11

Győzike só mehet a levesbe! :D

#30 DOLCE

DOLCE

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 164 hozzászólás

Közzétéve 2008 február 21. - 20:23

Állítólag a közeljövőben a papáéknál is lesz internet :yeah: el tudom képzelni, hogy Sancho felteszi a szemüvegét és értelmezi majd a topicot és hallkan a bajsza alatt megjegyzi: hínnye facom miket írnak ezek.

#31 Menches

Menches

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 798 hozzászólás

Közzétéve 2008 február 21. - 20:26

Jó estét kívánok ! Kivéve Kabosnak mert neki még köszönni se vagyok hajlandó. Holmi póni tulajdonosokkal nem foglalkozom. Kijelentem, hogy Silverado egy komoly, csendes hely. Semmiféle közösséget nem vállal fel Wájett Törp kaszkadõr által vezetett várossal, ahol engem mindig pálinkával és kajával fogadnak. JA!! Démon mi van a nadrágommal ?!!!!! Üdv, Én stb. Ui.: finom ez a kecsketej, bár a húsát jobban csípem!

#32 Roby

Roby

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 164 hozzászólás

Közzétéve 2008 február 21. - 20:50

Ugye mert hogy csak a puszta jóindulat szól belőled szomszéd?? :gm: Na... jövök én még a te utcádba :kv: ( Bóócccsssesz, Silveradon van utca?) :gm: Szia Tesó ( mármint Kabos ). Szomszédunk, őfelsége Men....zesz irígyeli a tarka állományunkat mi? :D

Edited by Filly, 2008 február 22. - 17:44.


#33 Kabos

Kabos

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 314 hozzászólás

Közzétéve 2008 február 21. - 21:01

Szép Estét Mindenkinek!(Még ennek az elcseszett Menchesnek is) Tájékoztatásul Közölném a Gyöngébbek Kedvéért(PL:Menches)a póni magassága bottal 122cm-től lefelé kezdődik.(Bár aki nem tud olvasni,és irni,mert a vadnyugatosban valami Banya ír és olvas helyette)a szakirodalmat sem ismeri.Egyébként is három lovam van.. Egyébként kijelentem Tombston farm nem komoly hely,hanem egy zajos vidám élettel teli hely ahol mindig történik valami. Ezúton közlöm Veled ,hogy a Wájett Törp kaszkadőrért,holnap véletlenségből, széna etetés közben leveri a Sanchó Apám a derekad! :dev: :dev: :dev: :dev: :dev: A Kajával és pálinkával kapcsolatban a Kati Mama a Következő észrevételt tette, a jövöben "Ögyé SZ@rt"!! :guny: JA!! Démon még egyetlen munkát sem kapkodott el,de én holnap személyesen segítek neki és egy szabászollóval a csípőficamodhoz igazitom a nadrág szárát!!!! :kocc: Üdv:Kabos én stb. a BARÁT AZ BARÁT :D :D :D :D :D

#34 Roby

Roby

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 164 hozzászólás

Közzétéve 2008 február 21. - 21:03

Ezennel beindítanám a "szomszédok" giga-mega Ballószögi szappanopera forgatókönyvét valós történetek alapján. Nyugodtan kivehetitek részeteket a sikergyanús tele....boccs, net-novella írásában. Fõszerepben: Sancho alias VTB Kati Mama alias VTB-né FI ( no ezért az FI-ért kapok ) Bélám ( azaz Démon ) Manó ( a Manó ) Tesó alias Kabos Tesó párja alias DOLCE Árpi-(ka) Én, de nem Menches :gm: Valamint a többi lakók Balloszög szélén ( klinika, szanatórium, ki tudja ) És a "jó" szomszédok mint pl Menches :kv: További szerepben: Selly, Vili, Tókirály, Keoma, Harley, Gyémánt, Jónás, Romeo, Mano 2, Blecki, .... a végén majd megköszönjük a rendezõnek, a stábnak, a barátoknak, és ki tudja, hogy még kinek (talán még Menchesnek-is ) (itt az Oscar-díj átadására gondolok ) Képek is jöhetnek

Edited by Roby, 2008 február 21. - 21:05.


#35 DOLCE

DOLCE

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 164 hozzászólás

Közzétéve 2008 február 21. - 21:13

Képek valószínű holnap lesznek az irodából.Kati mamánál az FI mire vonatkozik? Kabos úgy röhög hogy eleredt az orra vére,de legalább biztos nem kap agyvérzést.Vagy amúgy sem?

#36 Roby

Roby

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 164 hozzászólás

Közzétéve 2008 február 21. - 21:14

Ha már telenovella, akkor legyen vetélkedõ is. Elsõ feladványunkat Sancho szótárából tesszük fel a kedves olvasónak: 1. Bizbisz 2. Piszli A helyes megfejtéseket a topicba várjuk. a helyes megfejtés beírójának nem kö mögkankúnia. :kv:

#37 Menches

Menches

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 798 hozzászólás

Közzétéve 2008 február 22. - 6:38

Sziaztok Banya vagyok! Ez egy rendkívül fogós kérdés, de nagyon jómég én sem tudom a választ, pedig elég sokat vagyok Sancho papával! De rajta vagyok a témán! Imádom Tombstone-t, és az ott élõket! :yeah:

#38 Janó

Janó

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.069 hozzászólás

Közzétéve 2008 február 22. - 7:08

Ezek most nagyon nehéz pillanatok az életemben!Igazából abban a hitben voltam(joggal)hogy egy rendes + nyugodt helyen vagyok,ahol védelmet biztositanak a különféle kóbor "elmebeteg" baráty + stb "elemektõl"! Na majd jó oda lesz fityelve ezentúl!

Edited by Janó, 2008 február 22. - 7:34.


#39 Porfelhõ

Porfelhõ

    Tündércsávó

  • Fórumtag
  • 3.771 hozzászólás

Közzétéve 2008 február 22. - 7:28

:yeah: :yeah: :yeah: Le a galappal, fijjug! Én egyenesen vonyítok. Pende! További rejtvényekhez: imitál, sikk... :D :D :D

#40 Roby

Roby

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 164 hozzászólás

Közzétéve 2008 február 22. - 9:35

Ezek most nagyon nehéz pillanatok az életemben!Igazából abban a hitben voltam(joggal)hogy egy rendes + nyugodt helyen vagyok,ahol védelmet biztositanak a különféle kóbor "elmebeteg" baráty + stb "elemektõl"!
Na majd jó oda lesz fityelve ezentúl!


A Te utcádba is eljövök :gm:
Vagy egy utcában laktok Menches-val?? :)
Tudom, tudom. Jól van . Te is szeretnél szerepelni mint pl. a "szûkszavú szomszéd" A MÛBEN :kv:
Megkaptad a szerepet. Három :kv: / fellépés a béred :D


:yeah: :yeah: :yeah:
Le a galappal, fijjug! Én egyenesen vonyítok.

Pende! További rejtvényekhez: imitál, sikk...

:D :D :D


:hu: PFH!!!
Hát még élsz?? :D
Már a porfelhõdet sem látjuk, oly messze vágtatsz ( hogy egy kissé poetikus legyek ).
Nos, Te leszel " a Távoli rokon".
Hogy Kabos, a "Barátról" szóló örökzöldjét egy kissé módosítva idézzem:
A rokon az rokon, még ha -pfffffffff- is....... ugye ! :gm:

Sziaztok Banya vagyok!
Ez egy rendkívül fogós kérdés, de nagyon jómég én sem tudom a választ, pedig elég sokat vagyok Sancho papával! De rajta vagyok a témán!
Imádom Tombstone-t, és az ott élõket! :yeah:


Kedves szomszédasszony! :ang:

Bármikor szívesen látjuk kiskegyed stul-stul családostul.
Talán még azt a Men....s nevû illetõt is hozhatod, hátha tudunk vele kezdeni valamit.
Sajnos nem élhetsz protekciós pozicióddal, nem árulhatom el a megfejtést.
Legfelyebb Silveradon korumpálsz egy pálesszel, meg egy teával :kv: , de nehezen fogom adni magam
az szent :rolleyes:

".Kati mamánál az FI mire vonatkozik?"

Ezért engen kitagadnak Tombstone-ról. :dev:
Árpi is tudja ( többszörös pofonzuhatag a jutalma érte ). Esetleg õ bátrabb, és elárulja :D

Edited by Roby, 2008 február 22. - 9:19.