Ugrás a tartalmakhoz


Fotó

Lóbarátok országos találkozója 2006. június 22-25.


Ez a téma archivált. Nem tudsz archivált témához hozzászólni. Ha szeretnéd újranyitni, keress meg egy moderátort, vagy admint.
1383 válasz a témához

#81 Gumilovas

Gumilovas

    Halasi Vénusz

  • Fórumtag
  • 2.159 hozzászólás

Közzétéve 2006 január 18. - 12:05

Na, ezt azért beszéljük meg, mert egyébként jó fej és ha máshogy nem tudjuk megoldani a technikát, akkor tényleg elhívom.RC?Ja, monnyuk azé valami gázsi tuti kell neki, az igaz, hogy a pasas eccerû, mint a cerkarajz, de nem hülye. :)

Edited by Gumilovas, 2006 január 18. - 12:07.


#82 Zsófi2

Zsófi2

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 367 hozzászólás

Közzétéve 2006 január 18. - 12:56

Lesz valaki, aki busszal megy le?Mert ha kell tudok mondani menetrendet, és buszjegyárat is.Bp-ról egyébként 700,-kb. a jegy Tatárig.

#83 realcowboy

realcowboy

    Magnum

  • Fórumtag
  • 8.060 hozzászólás

Közzétéve 2006 január 18. - 15:40

Megkonzultáltam a hajtónkkal a dolgot és akkor lefoglalok két boxot Dezsõ és Jankó részére a négy napra.  :) Ennyi? Vagy más módja van?Ha jól értettem zabot vigyünk, szénát kapunk ott.

Hozzászólás megtekintése

Kb igen. Beírom a foglalást, hogy milyen néven azt majd lebeszéljük, mert nekünk nincsenek az urak bemutatva és most épp az egész világnak megírtad a jelszót. :D

#84 tomsawyer

tomsawyer

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.115 hozzászólás

Közzétéve 2006 január 18. - 17:26

Most nézem egy útvonal tervezõt, tõlünk Tatár közúton 244km :hu: .Egy hét alatt szerintem húzós lenne, de valószínûleg nem lehetetlen.

Tom, gyalog jönnél azon a közúton? :dev: A berregõ csuda megteszi 3 óra alatt Nyékrõl... :dev: ( ma gonoszkodhatnélkom van, szerencsére kicsit vagyok csak itt) :D

Hozzászólás megtekintése

Nem Nyéktõl hanem Göncruszkáról tavasszal ugyanis elköltöztünk :D .Lehet hogy figyelmetlen voltál de én az iltthonról-Tatárig lovastúrát latolgattam.A közutat azért írtam mert ha közúton ennyi akkor földutakon szerintem hosszabb lehet.

#85 tomsawyer

tomsawyer

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.115 hozzászólás

Közzétéve 2006 január 18. - 17:30

Nem tudom tavaly lehetett-e árusítani, de ez a lehetõség megragadta a figyelmem.Lehet hogy érdemes lenne kreálni némi hasznos apróságokat bõrbõl kifejezetten erre az alkalomra esetleg valamiféle logóval is ellátva.

#86 tomsawyer

tomsawyer

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.115 hozzászólás

Közzétéve 2006 január 18. - 17:34

Nem Nyéktõl hanem Göncruszkáról tavasszal ugyanis elköltöztünk :D .Lehet hogy figyelmetlen voltál de én az iltthonról-Tatárig lovastúrát latolgattam.A közutat azért írtam mert ha közúton ennyi akkor földutakon szerintem hosszabb lehet.

Hozzászólás megtekintése

Nem feltétlenül. Vannak olyan részei az útvonalnak, ahol a földúton, árkon-bokron is hosszabb, mint a mûút, és van, ahol nagy aszfalt-kacskaringókat lehet megtakarítani. Ezek egy hosszabb úton jó eséllyel kioltják egymást. A tuti az, ha a térképen végigtervezed az utat. Digitális térképpel dolgozva szinte méterre megkapod a távot.

Hozzászólás megtekintése

Végülis igazad lehet, annyira nem merültem bele a dologba.Idén sehogy se jöhet össze, de talán egyszer...

#87 *Lilu*

*Lilu*

    Csikó

  • Fórumtag
  • 232 hozzászólás

Közzétéve 2006 január 18. - 19:10

Idén lehet, hogy én is megyek, családdal (szülõk+idegesítõ tesó). De ez még kiderül. . . .

#88 Ernest

Ernest

    Tele van a levelesládája

  • Fórumtag
  • 13.706 hozzászólás

Közzétéve 2006 január 18. - 20:38

Ja, akkor idõben melegítsük fel a FÁSSL-t (fórumos, ámde személyre szabott logot, bõrbõl, fémbõl, pólón, tatoválva, sütve, akárhogy...) is. Mindjárt megnéztem, hogy a szarvasi topicban ki mit ígért. :)Smoft:http://www.paci.hu/f...ndpost&p=213223Bokor:http://www.paci.hu/f...ndpost&p=213514

Edited by Ernest, 2006 január 18. - 20:47.


#89 smoft

smoft

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.811 hozzászólás

Közzétéve 2006 január 18. - 21:06

Hát eeegen... Smoftnak érettségiznie kéne. Meg tablót festenie. Meg ajándékokat a tanároknak. Bõre sincs - max az, ami a képén van... :rolleyes:Ne haragudjatok, de én idénre kivonnám magam a forgalomból ilyen téren.

#90 Ernest

Ernest

    Tele van a levelesládája

  • Fórumtag
  • 13.706 hozzászólás

Közzétéve 2006 január 19. - 10:01

Én még, mivel sok az idõ, lehet, hogy vállalom, amit ígértem, hogy konstruálunk egy pólóra vasalható izét.A baj ott kezdõdik, hogy már 3 féle lehetséges képet látok...A hintalovas, a paci.hu fejléce, és a paci.hu/forum fejléce. Vajon egyik hivatalosabb, mint a másik? :)

#91 Ernest

Ernest

    Tele van a levelesládája

  • Fórumtag
  • 13.706 hozzászólás

Közzétéve 2006 január 19. - 11:05

Az érdekes lenne. :) Az én kedvenc gondolatom az összefogó jelképen túl az egyediség lenne - bár még nem tudom, hogy valósulna ez meg. :) Nem hiszem, hogy mikrobusszal érkeznék majd. :) De tavaszig csak kigondolok valamit.Ez volt egy megvalósult ötletem, pólóban:http://img.tar.hu/fu.../19016514.jpg#3a Pegazus lovasklub tagjainak, ahol is a görög betû és az ige mindegyik pólón más volt.Errõl már tudom, hogy otthon sem sokat nyomtatni, sem sokat vasalni nem akar senki. :)Huxnak küldtem egy linket az elõbbirõl, majd nyilatkozik.

Edited by Ernest, 2006 január 19. - 11:08.


#92 Eva

Eva

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 3.911 hozzászólás

Közzétéve 2006 január 19. - 11:38

(Cav annó az õskorban (2001-ben Szarvasra) csinált pólóra vasalható kék-sárga paci.hu-s logót - Cyberlovas Klub felirattal (nekem még mindig megvan, de már nem publikus állapotban :D)).Safranekenrajtam(képek Saf utólagos engedelmével, ugye?)

Edited by Eva, 2006 január 19. - 11:44.


#93 Ernest

Ernest

    Tele van a levelesládája

  • Fórumtag
  • 13.706 hozzászólás

Közzétéve 2006 január 19. - 11:55

Ez az, amit az elõbb fejbõl "hintalovas"-nak tituláltam, a paci.hu alján jobb oldalt.Éva, szégyellõs vagy? :)

Edited by Ernest, 2006 január 19. - 11:56.


#94 Eva

Eva

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 3.911 hozzászólás

Közzétéve 2006 január 19. - 12:04

Ez az, amit az elõbb fejbõl "hintalovas"-nak tituláltam, a paci.hu alján jobb oldalt.Éva, szégyellõs vagy? :)

Hozzászólás megtekintése

:DCsak ezt a képet találtam meg, amin kivehetõ a felirat.

#95 Ernest

Ernest

    Tele van a levelesládája

  • Fórumtag
  • 13.706 hozzászólás

Közzétéve 2006 január 19. - 12:06

Amin kivehetõ volt a képbõl a felirat. :)

#96 Õz

Õz

    Sebész

  • Főmoderátor
  • 3.950 hozzászólás

Közzétéve 2006 január 19. - 14:36

A "hintalovas" a pacihu hivatalos logója (már amennyiben van neki ilyen). Ezt szokják megjelentetni kitûzõn, pólón, zászlón, plajbászoklevélen, kiskutyafülén (na jó, ott azért nem...).Véletlenül nem tud valaki olyan emblémás pólót készít(tet)ni, amin nem vasalt matrica az embléma, hanem hímzett, festett, nyomtatott, vagy mittoménmilyen? "Kicsit" macerásabb, meg - gondolom - drágább is, deviszont sokkal tartósabb, kezelhetõbb, stb. Részemrõl szívesen áldoznék rá.(rosszul emlékszem, hogy a legelsõ sóskúti banzáj elõtt is készültek pacihu-emblémás pólók? :confused: )

#97 realcowboy

realcowboy

    Magnum

  • Fórumtag
  • 8.060 hozzászólás

Közzétéve 2006 január 19. - 15:13

Véletlenül nem tud valaki olyan emblémás pólót készít(tet)ni, amin nem vasalt matrica az embléma, hanem hímzett, festett, nyomtatott, vagy mittoménmilyen? "Kicsit" macerásabb, meg - gondolom - drágább is, deviszont sokkal tartósabb, kezelhetõbb, stb. Részemrõl szívesen áldoznék rá.(rosszul emlékszem, hogy a legelsõ sóskúti banzáj elõtt is készültek pacihu-emblémás pólók? :confused: )

Hozzászólás megtekintése

Hímzettben lehet akár sapka is. A mûhímzõknél meg kell ugyan fizetni a programot, de ha nem két darab kell, akkor nem olyna sok az az összeg.

#98 Ernest

Ernest

    Tele van a levelesládája

  • Fórumtag
  • 13.706 hozzászólás

Közzétéve 2006 január 19. - 15:49

Na, akkor elég voltam gondolatébresztõnek. A végén még kiderül, hogy tavaly is szinte kötelezõ lett volna a bejáratnál jobbra ingyen kapható hímzett egyenpólót és az egyen sildes sapkát hordani. Paciponthus egyen western csizmával.Látod, HH, ezért nem török magasabbra, mert ez így szokott lenni, amikor még semmi nincs, már akkor nem jó, amit valaki kitalál. :)

Edited by Ernest, 2006 január 19. - 15:51.


#99 Ernest

Ernest

    Tele van a levelesládája

  • Fórumtag
  • 13.706 hozzászólás

Közzétéve 2006 január 19. - 18:32

Legyen ez külön.Kéretik mindenki, hogy gyûjtögessen!Tavaly volt 2000 Ft belépõ. Szerintem idén is lesz.Tavaly kifogás alá esett...Havi fixesek, van még addig 5 alkalom, részletekben összeszedni.

Edited by Ernest, 2006 január 19. - 18:33.


#100 Apple

Apple

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 9.533 hozzászólás

Közzétéve 2006 január 20. - 9:42

Pfff, hogy fogom én összeegyeztetni a silverados lovon, broncos pólóban, paci.hu-s eseményre való megérkezést?? :gm: :kir:

#101 tötõ Zsó

tötõ Zsó

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 12.966 hozzászólás

Közzétéve 2006 január 20. - 16:07

Véletlenül nem tud valaki olyan emblémás pólót készít(tet)ni, amin nem vasalt matrica az embléma, hanem hímzett, festett, nyomtatott, vagy mittoménmilyen?

Hozzászólás megtekintése

Itt, Gyõrben van egy ilyen.Barátnõm Születésnapjára most intézzük a póló-hímzést :)

#102 amatőr

amatőr

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 968 hozzászólás

Közzétéve 2006 január 20. - 17:47

Sziasztok!Szerintem bizonyos darabszám felett a leggazdaságosabb a szitanyomás, (igaz, szinenként nõ az ár). Tartós is. A lovastalálkozóra egy barátom nagyon kedvezõ ajánlatával sikerült egyenpólót csináltatni. Megadom a számát, egy kérdést szerintem megér. Lackovics László, 0630 386 1802, Mosonmagyaróváron.

" Az én családomban aki egy szóval mondja el, amit tízzel is lehetne, az  lazsál." :)


#103 Ernest

Ernest

    Tele van a levelesládája

  • Fórumtag
  • 13.706 hozzászólás

Közzétéve 2006 január 20. - 18:26

Jut eszembe, Sandokan inget intézett az õsszel, lehet, hogy az a hölgy is tud pólót is kikészíteni.Amatõr, a póló jól nézett ki? Kevés hivatalosan árúsított pólót kedveltem idáig. Inkább elszörnyedtem rajtuk, pld Kecskeméten a repcsinapcsin, Sóskúton a Vegyesfõzelék napokon.

Edited by Ernest, 2006 január 20. - 18:57.


#104 Aniko

Aniko

    Törzsvendég

  • Főmoderátor
  • 6.637 hozzászólás

Közzétéve 2006 január 20. - 19:49

Senki sem emlékszik már a mi pólóinkra? :(

Anikóval készültünk, csináltattunk pólót fórumnévvel képpel,hogy mindenkinek feltûnjünk.

Hozzászólás megtekintése

Ez így igaz, még mindig megvan a készítõ összes elérhetõsége, és ha jól emlékszem egész olcsón jöttünk ki. Ez az enyémFeltúrtam az összes tatári fotógyûjteményt, de nem találtam a többiekérõl. :( Pendének és Guminak is volt pedig.

#105 Keselyüstök

Keselyüstök

    Csikó

  • Fórumtag
  • 1.132 hozzászólás

Közzétéve 2006 január 20. - 20:03

Ez meg Gumié. :)

#106 tomsawyer

tomsawyer

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.115 hozzászólás

Közzétéve 2006 január 21. - 21:36

Valahol meglehet találni a hintalovas logót nagyobban?Ha lesz idõm megpróbálok csinálni egy présformát a felhasználásával, körbe "lóbarátok országos találkozója 2006", vagy "Tatárszentgyörgy 2006" vagy valami ilyesmi szöveggel.

#107 Õz

Õz

    Sebész

  • Főmoderátor
  • 3.950 hozzászólás

Közzétéve 2006 január 21. - 22:17

Huxleynek írj magánt vagy mailt; ha valakinek megvan a logó nagyban, az õ. :)

#108 lotolvaj

lotolvaj

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 120 hozzászólás

Közzétéve 2006 január 21. - 22:24

Esetleg én tudnék segíteni szitanyomásban, csak küldjétek el az igényeiteket!Mint pl. kell e poló, vagy több színû legyen a lenyomat stb-stb....

#109 Satin Speed

Satin Speed

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.508 hozzászólás

Közzétéve 2006 január 22. - 0:50

Én is tervezem hogy lelátogatok. :rolleyes: Álmom hogy lóval mehessek, de ez még nem valószínü, talán jövõre. :hupp: :rolleyes: Ló nélkül szinte biztos hogy megyek. Bár tavaly is így indultam neki és hoppon maradtam. Nade idén mindenképpen menni akarok. ;)

#110 realcowboy

realcowboy

    Magnum

  • Fórumtag
  • 8.060 hozzászólás

Közzétéve 2006 január 22. - 11:04

Segítséget szeretnék kérni hangosítás ügyben!Szükség lenne amennyiben valakinek van és bevállalja a kezelését is némi ellenszolgáltatás fejében valami hangcuccra. Annyit kéne tudnia, hogy az esetleges péntek esti elõbulit, illetve lájndancingolást elbírja, (cd-mp3 ) valamint a szombati C.A.R.T. versenyt is moderálni lehetne vele. Jó lenne ha lenne egy mikrofon is hozzá. Nekem van egy kicsit "primitív" de elfogadható mikroport cuccom 3.5-ös illetve 6.3 -as jackdugóval. Péntek 16 órától kéne mûködnie , szombat estig, amíg a Midnight Boogie megérkezik, mert a továbbiakat az, Aranyplajbász, szembogár, illetve Cart eredményhirdetését már az õ cuccukkal csinálnánk.

#111 kt-gyu

kt-gyu

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 680 hozzászólás

Közzétéve 2006 január 22. - 21:12

Még nem jeleztem eddig, de idén is ott leszek!Ha köll segítság arra is jelentkezõ vagyok

#112 Old Firehand

Old Firehand

    Csikó

  • Fórumtag
  • 13 hozzászólás

Közzétéve 2006 január 23. - 8:24

Én is szeretnék jelentkezni, valószínûleg lóval mennék.

#113 realcowboy

realcowboy

    Magnum

  • Fórumtag
  • 8.060 hozzászólás

Közzétéve 2006 január 23. - 13:59

Jelentkezni még ráértek, valószínú, hogy arra lesz külön oldal idén is. Gyûjtsétek a lóvét, puhítsátok a szülõket, párotokat, szövögessetek terveket és készüljetek a CART -ra lelkiekben. :)

#114 Pendemonium

Pendemonium

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 5.407 hozzászólás

Közzétéve 2006 január 23. - 15:18

Sajna lehet, hogy ütközik a gyakorlati táborral, ami Mezõhegyesen lesz. Annyit tudok, hogy június második felében lesz és egy hetes. Talán szerencsém lesz. :eek:

#115 Sac

Sac

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.950 hozzászólás

Közzétéve 2006 január 23. - 16:03

(...)  és készüljetek a CART -ra lelkiekben. :)

Készülünk-készülünk! Az El Branch remélhetõleg - közel az eredeti felálláshoz - ott lesz! ;) :cool:

Edited by Sac, 2006 január 23. - 16:06.


#116 sheriff

sheriff

    Egyszerû fórumtag, semmi extra

  • Fórumtag
  • 4.844 hozzászólás

Közzétéve 2006 január 23. - 21:14

Egyre több bennem a kérdõjel az idei Lóbarátok Országos Találkozójával kapcsolatban:Lesz-e valami célja, üzenete a találkozónak?Lesz-e valami szervezett program a CART-on kívül?Lesz-e valami plusz, valami más, valami új, ami eddig nem volt?Ki döntötte el és mi alapján, hogy miként változzon meg a találkozó célja, programja, szervezõinek személye?Bennem komolyan felmerült az a kérdés, hogy érdemes lesz-e egyáltalán elmennem az idén? Nem tetszik ugyanis nekem ez a Tatár, ami készül. Nem látok koncepciót a dolog mögött, nem látok fejlõdési elképzelést, sõt nem látok az egészbõl semmit. Olybá tûnik számomra, hogy érdemi vita nélkül, a hátam mögött és a tudtom nélkül gyõzött az az irányzat, hogy Tatár legyen egy amatõr módon szervezõdõ, szervezett programok nélküli, sehová sem tartó, lehetõleg szûkkörû, bennfentesek, paci.hu-s fórumlátogatók számára szervezett egyszerû, kommersz összejövetel. A lóbarátok Országos Találkozóját, ezt a rendezvényt én találtam ki, én adtam neki a nevét is, én fogalmaztam meg sokunk igényét rá, másokkal együtt ugyan, de igen sokat tettem a létrejöttéért, sokat dolgoztam az eddigi találkozók lebonyolításán, szervezésén. Már jeleztem tavaly is, elõtte is, hogy mit kellene kezdeni ezzel a jobb sorsra érdemes rendezvénnyel, konkrét elképzeléseim is voltak, melyeket meg kellett volna vitatni. Most azt látom, hogy javában szervezõdik a rendezvény a megkérdezésem nélkül, olyan döntések születnek nélkülem, amikkel én legalább annyira nem értek egyet, mint a jelenlegi szervezõk az én hosszútávú elképzeléseimmel. Szponzorokkal, öönkormányzattal szponzorációról tárgyalnak, kirakodóvásár készül, stb. Fogalmam sincs a javában alakuló költségvetésrõl, a megváltozott célokról, koncepcióról, nem értem, hogy immár mi közöm is nekem ehhez az egészhez, s így nem értek semmit. Ha a dolog csak annyiról fog szólni az idén, hogy elmegyünk lóval a Kajdácsi tanyára, s ott egymás közelében ugyan, de a múlt tapasztalatai szerint mégis csak kisebb, egymást ismerõ csapatokra osztódva eszünk-iszunk napokon át, ad hoc jelleggel kilovagolunk a környékre a saját haverjainkkal egy-egy rövidke idõre, merthogy odahaza a legtöbbünknek nincs lehetõsége ilyen szép környéken lovagolnia, akkor elképzelhetõ, hogy én és a lányom nem megyünk el az idén. Engem ugyanis ez nem nagyon vonz. Ha nem lesznek programok, nem nõ a látogatottság, nem lesz bizonyos értelemben irányított (szervezett, moderált) a résztvevõk ottani jelenléte, akkor nem lesz alkalom igazán az ismerkedésre, az egymás elõtti megmutatkozásra, stb., stb. Véres Pengével voltunk már háromszor, s ha nem lesz közöm a szervezéshez, bonyolításhoz, nem az elképzeléseim szerinti célok megvalósításáról szól, nem ad nekem semmi újat, sõt egyenesen számomra nemkívánatos fordulatot vesz a dolog, akkor nem lesz olyan nagy baj, ha mi ketten kihagyunk egyet. Még nem döntöttem el a dolgot, egyelõre határozottan határozatlan vagyok. Egyedül a CART bajnoki forduló vonz Tatárra jelenleg. Ha az a program nem lenne, akkor biztosan nem mennék. Ha egy rendezvény nem vonz magához valamivel, nem csalogat, nem kelti fel bennem a vágyat, hogy mindenképpen érdemes oda elmennem, akkor nem is megyek el. Az, hogy sok más emberhez hasonlóan berúghatnék ott, soha nem vonzott, mert nem szoktam berúgni. Azzal sem kápráztat el, hogy végre túrázhatnék egy jó nagyot, hatalmas kalondakra számíthatnék az oda-vissza úton, hiszen mi a lányommal azt a 40-50 km távolságot bekötött szemmel is játszva lelovagljuk, mivel számtalan alkalommal jártunk Tatáron és Sarlóspusztán, illetve környékükön lóval. Nem nyomaszt a rendezvényért való felelõsség sem, hiszen ezt a felelõsséget láthatóan örömmel vállalták magukra a jelenlegi szervezõk. Esetleges távolmaradási szándékom természetesen nem feltétlenül érinti a Silverado lovaival, Silveradoról induló Tatározás lehetõségét. Üzleti alapon Silverado lovai is ott lehetnek. Ha lesz, aki kibérli õket, akkor túravezetõ is akad majd a csapathoz, hiszen megbízható felügyelet nélkül a lovaink még egy délelõtti túrára sem mehetnek, nemhogy egy ilyen soklovas és távoli rendezvényre. Egyvalami azonban az idén egészen biztos: nem én leszek a túravezetõ! Akkor sem, ha a Cart miatt mégis elmegyek. Senkit nem fogok egyébiránt lebeszélni a részvételrõl, hiszen aki még soha nem volt ott, annak jó esélye van rá, hogy jól érezze magát. Persze annak is, aki már volt, s tetszik neki a 'semmi extra, csak ott leszünk és kész' szlogen alatt szervezõdõ mostani találkozó. Ha Silverado telepesei közül valaki menni akar, én biz' nem tartom vissza, erre az idõre semmiképpen nem szervezek jelentõs létszámot vonzó rendezvényt vagy túrát. Nem akarom más játékát elrontani. Egyszerûen csak nem szervezek szívvel-lélekkel Silveradoi csapatot egy ilyen számomra érdektelennek ígérkezõ, tõlem lélekben eltávolodó Tatárra, mint ahogy Cidri túrát sem szervezek idénre vagy ahogyan Mátra túrát sem szerveztem tavaly. Nem tudtam egyiket sem megújítani, s annyira meg nem voltak jók, hogy csak a hagyomány kedvéért ragaszkodjam hozzájuk, idõt, pénzt áldozzak rájuk. Ha valami nem tud növekedési pályára állni, nem tud aktuális üzenetet hordozni, nem jelent friss kihívást sem számomra - az elveszti vonzerejét a szememben. Ilyenbe nem adom bele a lelkemet, mert nem tudom beleadni és kész. ---------------------Baromi sokat gondolkodtam, mielõtt megnyomtam volna a Válasz gombot a Gyors válasz ablakban. Nem akarom ugyanis elrontani senki örömét. Sem lázasan készülõdõ majdani résztvevõét, sem lelkes szervezõét. De illõnek tartom jelezni, hogy kiszálltam a buliból. Legalábbis abban az értelemben, azon a szinten, amiben-ahogyan eddig benne voltam. Ez már nem az általam elképzelt találkozó, nem arról és nem úgy szól, ahogyan én szeretném. Nem akarok, talán nem is tudnék senkit arra bírni, hogy azt tartsa jónak, amit én. Ha ilyen Tatár kell, akkor legyen ilyen! De az én nevem nem lehet rajta a továbbiakban a stáblistán!

Edited by sheriff, 2006 január 23. - 21:37.


#117 Satin Speed

Satin Speed

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.508 hozzászólás

Közzétéve 2006 január 23. - 21:24

Felmerült bennem egy megoldás... De még nem biztos. Lehet hogy lóval megyek, de nem a sajátommal... :rolleyes: Lehetséges hogy megtudom fûzni anyumat, hogy lelátogassak valahova... Kinél van lehetõség lóbérlésre? Érdekelne hogy hogyan is van ez?!?! :rolleyes: Ha anyum beleegyezik a dologba akkor elõtte lemennék és kipróbálnám a lovat. Lécci segítsetek ebben a kérdésben nekem. :) :ang:

#118 sheriff

sheriff

    Egyszerû fórumtag, semmi extra

  • Fórumtag
  • 4.844 hozzászólás

Közzétéve 2006 január 23. - 21:39

Felmerült bennem egy megoldás... De még nem biztos. Lehet hogy lóval megyek, de nem a sajátommal...  :rolleyes:  Lehetséges hogy megtudom fûzni anyumat, hogy lelátogassak valahova... Kinél van lehetõség lóbérlésre? Érdekelne hogy hogyan is van ez?!?!  :rolleyes: Ha anyum beleegyezik a dologba akkor elõtte lemennék és kipróbálnám a lovat. Lécci segítsetek ebben a kérdésben nekem.  :)  :ang:

Hozzászólás megtekintése

Silveradon lehet lovat bérelni erre a túrára. Hívd fel Porfelhõt a 30/303-61-93-as számon a részleteket illetõen!

#119 Apple

Apple

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 9.533 hozzászólás

Közzétéve 2006 január 23. - 22:14

Sheriff: én úgy látom, egyelõre csak RC szorgoskodik, de semmiképpen sem beszélnék szervezõKrõl. A programokat illetõen, ha jól emlékszem, a topik indulásakor kérdeztem, hogy idén is lesznek-e versenyek, mint tavaly (team penning, szlalom, reining-bemutató), de nem kaptam rá választ.Idén is lehetnének ezek, a trail is jó móka volt eddig, meg lehetne azt is spékelni újabb, barátibb versenyszámokkal, ranch shortinggal, ropinggal, etc...A Cart még szenzációsabb lehetne, csak valahogy most már a közönség számára is láthatóvá kéne tenni (bár ebben az évben nem tervezem magam számára a start elõtti rosszullétet és a versenytõl való távolmaradás miatti nézõk közti részvételt :) ), kisebb területen kéne megszervezni, mint ahogy azt tettétek Silveradon is.Ugyan tavaly azt vallottam, hogy nem kell a nagy körítés Tatárnak, de úgy vettem észre, hogy a 2005-ös évben túl gyakran futottak össze a lóbarátok ahhoz, hogy Tatár egy fergeteges találkozót ígérjen, idén már tényleg nem lehet a baráti ölelésekre, együtt bulizásokra terelni a hangsúlyt, mert az már nem lesz újdonság.Újdonságot pedig a versenyszámokkal lehet hozni.Megjegyzem, szerintem sok a 4 nap, de ez egyéni vélemény. Ugyanis csütörtk ált. az érkezés napja lenne, de mivel tölthetnénk ki a pénteket és a szombatot egyszerre (mert a vasárnap a hazaindulás)? Ha szombat a fõnap, akkor a pénteket mivel tudnánk úgy kitölteni, hogy élvezhetõ legyen, de ne az legyen az esemény fénypontja, de ne is lljon be a punnyadás? halk személyes megjegyzés: én személy szerint azt hittem, hogy neked a hátad közepére se kell a szervezõi szerep, ezért nem is csodálkoztam, hogy nem szólaltál meg eddig a topikban :)

Edited by Apple, 2006 január 23. - 22:25.


#120 Pendemonium

Pendemonium

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 5.407 hozzászólás

Közzétéve 2006 január 23. - 22:16

Lehangoltál Sheriff, de én megyek, ha nem jön közbe a sulim. Mi még csak egyen voltunk, Szende nagyon várja és ha csak annyi lesz, hogy egy jót buliztunk, szerintem akkor sem vesztek semmit. Szeretek ezzel a sok hülyével bulizni! :yeah: