Ugrás a tartalmakhoz


Fotó

Pécs és környéke


  • Please log in to reply
14283 válasz a témához

#81 kazi

kazi

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 708 hozzászólás

Közzétéve 2005 január 20. - 0:41

Szia döde!Köszönöm megtisztelõ bizalmad amit társaságomról gondolsz.Láttam képeidet és olvastam karakteredrõl a topicokban elfogadom az ajánlatod.A manituban még nem voltam de a chilly is ezt ajánlotta lehetséges helyszinnek, majd utána nézek.Hét vége vagy közben az ideális idõpont?

#82 Döde

Döde

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 113 hozzászólás

Közzétéve 2005 január 20. - 9:44

Ha elég idõ van arra, hogy igazodjak hozzá, szinte mindegy. Viszont hétvégente ha tehetem megyek az Alföldre, ezért szerencsésebb lenne a hétköznap. :D

#83 Chilly

Chilly

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 2.552 hozzászólás

Közzétéve 2005 január 20. - 13:49

Bármikor jöhetsz,szívesen látunk minden megrögzött lóimádót,csak sajnos nagyon ritkán tervezem el,hogy mikor megyek lovagolni.Ígérem ha egyszer sikerül elõre eltervezni,szólok!Egyébként ha süt a nap és hétvége van,többnyire lovon ülök.Van nem messze egy kisebb társaság Újhegyen,velük szoktam kimenni lovagolni,eljöhetnél Te is és Döde is hogy megismerkedjetek velük!Csupán ló kérdése az egész...Ja,Dödével vigyázz az autóban... Posted Image

#84 radírka

radírka

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 45 hozzászólás

Közzétéve 2005 január 30. - 20:00

sziotok! vki tud vmit az óbányai lovas panzióról?? már hallottam róla(eddig jókat) megerõsítené(v. szólna ellene)vki??? elõre is köszikee

#85 Döde

Döde

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 113 hozzászólás

Közzétéve 2005 január 30. - 21:02

Se - se. Nem ismerem.

#86 Xiren

Xiren

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 5.149 hozzászólás

Közzétéve 2005 január 30. - 21:05

Döde! Téged látni nagyritkán errefelé is? Posted Image :D

#87 Chilly

Chilly

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 2.552 hozzászólás

Közzétéve 2005 január 31. - 11:04

radírka,Óbánya baranya legszebb területe,érdemes egy lovazást kipróbálni ott!Én nagyon sokat lovagoltam arra,az,hogy gyönyörû,nem megfelelõ szó a környékre!Az Arany Patkó panzióban lovastul mindenestül meg is tudtok szállni (legalábbis régen így volt,de szerintem nem változott azóta)!

#88 radírka

radírka

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 45 hozzászólás

Közzétéve 2005 január 31. - 20:20

[QUOTE]Eredeti szerzõ: Chilly:[QB]az,hogy gyönyörû,nem megfelelõ szó a környékre!

#89 kazi

kazi

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 708 hozzászólás

Közzétéve 2005 február 8. - 14:54

Szia Stirlic! Köszönjük a hét képét pécsi régió nevében.

#90 kazi

kazi

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 708 hozzászólás

Közzétéve 2005 február 15. - 18:43

Hello PÉCS!Itt is történjen valami felraktam [url="http://"http://kep.tar.hu/kazi/"]képeim[/url] AS ranch IC kurzusrol.Jövõ héten folytatás következik.Jó hangulatú építõ elõadások és gyakorlat ajánlom bárkinek feltételek a megfelelõ topicban/Tavaszi westernkurzus/!

#91 kazi

kazi

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 708 hozzászólás

Közzétéve 2005 február 21. - 18:24

Hello Pécs!Megvolt a második kurzus képek ugyanott.Ti merre jártok??

#92 Chilly

Chilly

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 2.552 hozzászólás

Közzétéve 2005 február 22. - 12:41

Mi nem érünk rá fényképezni,mert lovagolunk. ;) tongue.gif Posted Image

#93 kazi

kazi

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 708 hozzászólás

Közzétéve 2005 február 22. - 20:54

Kicsit bõvebben??

#94 Vickeeke :D

Vickeeke :D

    Új vendég

  • Fórumtag
  • 5 hozzászólás

Közzétéve 2005 február 28. - 17:58

Sziasztok! Nem tudnátok ajánlani valami lovardát ahol dolgozhatnék a nyáron lovaglásért cserébe? :confused:

#95 Chilly

Chilly

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 2.552 hozzászólás

Közzétéve 2005 március 2. - 9:44

Rácz-tanya? :confused:

#96 Common Law

Common Law

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 45 hozzászólás

Közzétéve 2005 március 2. - 10:43

Hûha!NA végre Pécs és környéke, alig hiszek a szememnek.Már kb 4 éve lovazok saját lovakkal és alig ismerek lovasokat a környékrõl, ne nem baj, majd most.Ja egyébként Óbányára jártam évekkel ezelõtt akkor nagyjából jó volt, most nem tudom mi van. Viszont a környékhez semmit nem lehet hasonlítani lenyûgözõ. Óbánya, Kisújbánya, Zengõ, Püspökszentlászló (ott is van lovas ismerõs), Zobákpuszta (tavalyi 4 napos túraállomás). Nézzéek meg ezeket a helyeket!!!

#97 Common Law

Common Law

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 45 hozzászólás

Közzétéve 2005 március 2. - 10:57

KIcsit beleolvastam visszafelé is, lovasélet Pécs környékén hmmm...Na most az van, hogy Hosszúhetény (6ról kell lekanyarodni Pécstõl kb 10 km Bp felé) egy jó kis hely, van egy-két lovas, aki kezd mozgolódni. Zengõ Lovas Egyesület néven akarunk egyesületet alapítani, a bejegyzés folyamatban van. Idõvel lesz pálya, nyári szállás, stb...NA és partizunk is ha minden jól megy van program már a 2005-ös évre. Mivel nem vagyunk még bejegyezve ezért hivatalosan nincs semmi, de tavasztól indul a buli, lesz díjugratás, vásár, fõzõcske, ismerkedés.... Május 1. az már fix idõnek tûnik, de mártcius 14-én is lenne valami, persze az idõ is közbe szólhat meg minden. Októberben vadászlovaglás és amit össze tudunk hozni. De nagyon örülnénk, ha jönne sok lovas ezért ha tudok konkrétumokat akkor itt tájékoztathatok mindenkit. JA egyébként lesznek meghívott vendégek, persze ah jönnek, különbözõ szakágakból szeretnénk hívni emberkéket akik tudnak okos dolgokat átadni a hozzám hasonló hobby lovasoknak. Szóval remélem ez felkelti egy-két ember érdeklõdését!!!! Posted Image

#98 DED

DED

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 624 hozzászólás

Közzétéve 2005 március 2. - 15:46

Common Law! Az alakuló egyesület része a vasasilovas csapat is ? Már hallottam felõle, sõt azt hiszem az alakuló gyûlésre is hivatalos voltam.Mi is építünk egy mini ranch-et a falunkban, talán májusra beindul. Szivesen látunk ott bárkit, akit a lovaglás érdekel. Chilly lányommal erõsen szeretnénk aktív lovasélet kialakítását a ranchon, de szerettel várunk nem weskós lovasokat is. Lesz körkarám, pálya, boxos istálló, , a környék pedig szerintem megfelelõ turázásra. Mi felesküdt weskósok vagyunk, de természetesen beállunk fogatosok, ugrók, stb lovasok mellé, hátvédként is.

#99 Common Law

Common Law

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 45 hozzászólás

Közzétéve 2005 március 2. - 16:04

Hát nem tudom milyen vasasi lovas csapatról van szó. Minden esetre én vasasi vagyok. És ez nem Misinás dolog. Hosszúhetényben szoktunk összeülni!!! Iskola a helyszín!!!Most pénteken is lesz ülés gyertek jön a tenyésztési felügyelõ is. Hogyha minden rendben van az Egyesület körül (bejegyzésügyileg) akkor tájékoztatok itt mindenkit a programokról.Egyébként nagyon kellen a programokra lovas úgyhogy GYERTEK!!!

#100 Vickeeke :D

Vickeeke :D

    Új vendég

  • Fórumtag
  • 5 hozzászólás

Közzétéve 2005 március 2. - 20:24

Rácz-tanya....hmmm ott voltam tavaly táborban. Ha minden igaz el lehetne intézni.Köszi az ötletet. ;)

#101 kazi

kazi

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 708 hozzászólás

Közzétéve 2005 március 3. - 9:46

Szia Common Law!Üdvözöllek én is a topicban kiváncsian várjuk a fejleményeket én Tekeres, Bükkösd-Szentdomján pusztán lovazok.Ismerem Hosszuhetényt szép vidék, péntek már nem jó de irj majd a többirõl.

#102 Common Law

Common Law

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 45 hozzászólás

Közzétéve 2005 március 3. - 11:58

Hát remélem, hogy minél hamarabb írhatok, valami olyasmit, hogy a bíróság bejegyezte az Egyesületet végre és hivatalosan is mûködhetünk. Ez nem egyszerû. Amúgy a célok között szerepel egy honlap létrehozása is!!!A programok fent leszenk ott is.Egyébként minden hónap elsõ péntekén van ülés eleinte. HA érdekel akkor megtalálhatóak vagyunk!

#103 Chilly

Chilly

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 2.552 hozzászólás

Közzétéve 2005 március 17. - 8:23

Nos?Mi jó történt?Volt valaki pénteken Hosszúhetényben azon a lovas összeröffenésen?

#104 kazi

kazi

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 708 hozzászólás

Közzétéve 2005 március 18. - 18:10

Nagyon hosszú volt ez a négynapos ünnep igy hál istennek megint jutott idõ egy kis fényképezésre 2m magasságból. [url="http://"http://kep.tar.hu/kazi"]Télûzö[/url] lovaglásnak tituláltam mert már a tavaszt szeretném nagyon de lehet hogy a képeken ez nem fog átjönni.E hétvégén az utazás kiállításra készülök még nem voltam ezen a rendezvényen soha.Azt sajnálom csak hogy a meghirdetett verseny elmarad ugy lett volna igazán kerek a program.Döde,Laci,Stirlic ti elköltöztetek Pécsrõl??? nem hallok felõletek!

#105 kazi

kazi

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 708 hozzászólás

Közzétéve 2005 március 20. - 4:04

Klassz volt a kiállítás részletek az utazás topicban.Döde már tudom hogy mért nem látlak, hallak, mert Pesten jársz és egy nappal elõttem.

#106 kazi

kazi

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 708 hozzászólás

Közzétéve 2005 május 18. - 18:39

Április 30-án elhoztunk egy második helyezést trailben Silverádoból gratulálok a helyezettnek "Hajrá Döde" dicsõség a régiónak!Végre itt az uj fórum ! Gyorsan írjatok merre mi történik!Nálunk Szentdomján lovardában Parelli módszerrel ismerkedünk érdeklõdõk jöhetnek.Minden pénteken délután. 30-9940769Tatárszentgyörgyre jelentkezik valaki? Hajrá Hajrá Gyorsan ide mindenki!

#107 Ernest

Ernest

    Tele van a levelesládája

  • Fórumtag
  • 13.706 hozzászólás

Közzétéve 2005 május 18. - 18:50

Kazi, csak azért, mert a gyökereim Komlón és Pécsett vannak, s mindig érdekel, hogy ott mi van, hol van ez a Szentdomján? (ki volt a második helyezett trailben?)

#108 Xiren

Xiren

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 5.149 hozzászólás

Közzétéve 2005 május 18. - 19:19

Április 30-án elhoztunk egy második helyezést  trailben Silverádoból gratulálok a helyezettnek "Hajrá Döde" dicsõség a régiónak!

Hozzászólás megtekintése

Bizony, ügyi volt a Döde :kocc: , megint indulunk Akasztón is! Gyertek nekünk szurkolni! :)

Tatárszentgyörgyre jelentkezik valaki?     

Hozzászólás megtekintése

Döde Bronco színeiben megy Tatárra.

#109 Common Law

Common Law

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 45 hozzászólás

Közzétéve 2005 május 20. - 9:31

Sziasztok, na plussz egy arc Pécsrõl, korábban írtam a hosszúhetényi lovas egyesületrõl. Azóta annyi változás van, hogy megalakult az egyesület és július elsõ hétvégéjére szervezünk ügyességi versenyt, mindenkit szeretettel várunk, helyszín: Pécs-Somogy. Idõpont: elvileg júli elsõ hétvégéjén, szombaton, de ez még módosulhat. A többirõl késõbb írok.A szaporulat növekedett nálunk egy kis lipicai csikóval, fiú és már 3 naposan ágaskodott a boxban, igazi macsó. képek itt

#110 Döde

Döde

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 113 hozzászólás

Közzétéve 2005 május 23. - 12:21

Köszi Kazi és Xiren!Szia Common!Érdekelne ez az ügyességi. Csak saját lóval? Milyen ügyességi, és egyéb részletek érdekelnének.Waltertol indulok Broncora, ott csatlakozom a csapathoz és irány Tatár! Valaki akar jönni?

#111 Common Law

Common Law

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 45 hozzászólás

Közzétéve 2005 május 23. - 15:26

Szia Döde!SAját lóval menne a buli, többi részletet csak késõbb, de amint tudok írok. Az ügyességivel kapcsolatban bármilyen épkézláb javaslatot szívesen fogadunk, mert olyan lesz amilyet a lovasok szeretnének és tudnak is kb teljesíteni, amúgy teljesen házi jellegû a dolog. A lényeg, hogy jól érezzük magunkat :)

#112 iBIza

iBIza

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.273 hozzászólás

Közzétéve 2005 május 25. - 7:31

Én ide írtam :-) :D

#113 Chilly

Chilly

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 2.552 hozzászólás

Közzétéve 2005 május 27. - 20:27

Dode,en szeretnek Tatarra menni... :D :)Gratu az eredmenyhez!!!Buszke vagyok rad!!(szerk.oka: lemaradt a gratu :o )

Edited by Chilly, 2005 május 27. - 20:28.


#114 Join Up

Join Up

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.329 hozzászólás

Közzétéve 2005 május 31. - 20:34

Hello, mindenki! Hát én nem egészen pécsi vagyok, mert Gyõr mellett lakom... :rolleyes: DE Bonyhádon születtem, meg ott is áltem...lássuk csak...igen, életem elsõ hét évét! És Pécs nagyon jó hely, mert a vásárból mindig hozott a nagypapám kakasnyalókát :D Egyébként csak most találtam rá a topikra, remélem befogadtok magatok közé, megígérem, hogy majd elolvasom azt a kemény 3 oldalt, csak elõbb gyorsan befejezem a tanulást. :)Üdv: egy reménybeli-jövõbeli pécses-topik-lakó=Join :D

* kicsi Join  :wink: 


#115 Chilly

Chilly

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 2.552 hozzászólás

Közzétéve 2005 június 1. - 12:13

Udv! :kocc:

#116 Join Up

Join Up

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.329 hozzászólás

Közzétéve 2005 június 1. - 20:54

Köszönöm szépen :)

* kicsi Join  :wink: 


#117 rochelle

rochelle

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 413 hozzászólás

Közzétéve 2005 június 1. - 22:18

Sziasztok! Nocsak, mennyi gyõri ilyen messze kicsiny városunktól, igaz, Join? Én (is) odavalósi vagyok, de Pécsre járok egyetemre. Sõt, itt is lovazok, ugyanott, ahol Kazi. A lovardát keresõknek: én próbáltam néhány helyet a környéken, többek közt a Misinát is, meg Üszögpusztát is, amirõl volt már szó, és a Zoliék a legjobbak. Ezek után csatlakozhatok én is? :)

#118 Common Law

Common Law

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 45 hozzászólás

Közzétéve 2005 június 2. - 14:34

Hi mindenkinek!Teljesen igaza van Join-nak, ez a három oldal ..., lehetne egy kicsit több élet itt a pécsieknél is.Persze mondjuk nekem sincs idõm sokszor fórumozni, úgyhogy kis önkritikával is mondtam ezt.Zengõ Lovas Egyesület ügyben, holnap a Hosszúhetényi iskolában 7 órakor taggyûlés, akit érdekel!!!ÁÁÁÁ a másik dolog, :cool: végre jó idõ van és ilyenkor illik túrázni kicsit a Mecsekben, aki tud szálláshelyeket, persze lovaknak is, akkor jelezze felém, ha persze tudja, meg lehetséges.Mi két éve túrázgatunk pünkösdkor, most sajna kimaradt a csikózás miatt, de jó lenne menni valami nagyobbat is.Lovas képeket is szívesen nézegetnék ebbõl a régióból is, én most ide biggyesztem az enyémet.parázsMirabell ittNemo ittA Mirabell az én lovacskám a két csikó pedig nálunk született, Parázs 3 hónapos, Nemo 2 hetes, õk lipicaiak, a Mirabell kisbéri.Na ennyit a maga mutogatásból, vároma képeiteket, sziasztok

#119 Chilly

Chilly

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 2.552 hozzászólás

Közzétéve 2005 június 3. - 12:49

Aranypatko Lovaspanzio, Obanya.Mi sokat voltunk ott a mecseki turak soran,nagggyon-nagggyon-nagggyon szep helyen van,es a lovaitokat is befogadjak (legalabbis regen mukodott,nem tudom azota hany tulajdonosvaltason esett at a hely...).Van etterem is.

#120 rochelle

rochelle

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 413 hozzászólás

Közzétéve 2005 június 3. - 13:59

Orfûn a Rácz-tanyán is fogadtak lovakat, embereket.