Ugrás a tartalmakhoz


Fotó

Hhhmmm..... :-/ hogyan fogyhatok?


  • Please log in to reply
3251 válasz a témához

#41 Lombardo

Lombardo

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.519 hozzászólás

Közzétéve 2004 április 16. - 12:07

Hát Mongol, ha te mondod! :D Nem vagyok valami jó matekos, de ez nekem olyan arányok kérdésének tûnik.Ha valaki mondjuk a 150 cm magasságához 100 kg, annak is kijöhet ez a szorzó dolog, amennyiben túlsúlya ellenére arányos a testalkata, nem?De hát azért mégiscsak kövér az illetõ.Na csak azt akartam ebbõl kihozni, hogy azért engem nem nyugtat meg pusztán az, ha ennek a 0.7-es szorzónak megfelelek. :rolleyes: Vagy nem jól látom? :confused:

#42 Guest_Mongol_*

Guest_Mongol_*
  • Guests

Közzétéve 2004 április 16. - 12:50

Nem baj, tessék vidámnak lenni, enni, meg lovazni.Ha jól érzi magát valaki, akkor mindegy, hány kiló.Ráadásul társat is találnak a soványak is, meg a ducik is. Csak ez a fogyókúra elég gáz.

#43 Kriszti2

Kriszti2

    :)

  • Fórumtag
  • 641 hozzászólás

Közzétéve 2004 április 16. - 13:01

Te Mongol!Mondtam már, hogy jó vagy nálam? Posted Image

#44 Aniko

Aniko

    Törzsvendég

  • Főmoderátor
  • 6.637 hozzászólás

Közzétéve 2004 április 16. - 13:10

Mongol, lehet, hogy te gázosnak találod a fogyókúrát. Semmi gond, ne fogyókúrázz! Van, akinek viszont szüksége van rá, mert nem érzi jól magát úgy a bõrében, ahogy éppen van. Én változtatni akartam és sikerült is. Ennyi, nem kell ezt túlmisztifikálni.

#45 Guest_Mongol_*

Guest_Mongol_*
  • Guests

Közzétéve 2004 április 16. - 14:23

Ok. Azért nem kell leharapni a fejem.Csak arra akartam rávilágítani, hogy a nõk félelme nem mindig indokolt.

#46 Lombardo

Lombardo

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.519 hozzászólás

Közzétéve 2004 április 16. - 15:06

idézet:
Eredeti szerzõ: Csikasz:Találós kérdés: ha most 60kg vagyok és az eredeti (amivel elégedetlen voltam) súlyom 15% -át adtam le hány kg voltam?[/QUOTE]Csikaszkám! Micsoda matekpélda az ilyen! Több adat kéretik az egyenlet megoldásához! :D Posted Image

#47 esti

esti

    Törzsvendég

  • Moderátor
  • 1.200 hozzászólás

Közzétéve 2004 április 16. - 18:54

Lombardo, hányas voltál matekból? :D

#48 Zsubaba

Zsubaba

    Csendes Patak

  • Fórumtag
  • 10.126 hozzászólás

Közzétéve 2004 április 16. - 22:01

Csikasz! Az akkori súlyod 80%-a vagyok jelenleg! :D Ja és a 0,7-es szorzó áll! :D [ Április 16, 2004, 22:02: Az üzenetet átszerkesztette: Zsubaba ]

#49 tötõ Zsó

tötõ Zsó

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 12.966 hozzászólás

Közzétéve 2005 január 4. - 0:22

Én tooom én tooom!!Nézegessünk [url="http://"http://www.net-cafe.hu/celeb.php?pg=3&ct=67"]ilyeneket[/url]!!! Nekem valahogy azonnal elment az étvágyam :D :D Akkoris :mad: :mad: .. nézzétek el nekem hogy hülye vagyok Posted Image Posted Image

#50 andika1

andika1

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.993 hozzászólás

Közzétéve 2005 január 4. - 0:51

Lombardó:Mondjuk nekem elég 1 adat is hozzá..Milyen kis gagyik vagytok matekból..Nekem konkrétan elég a megoldás is..ami csak 1 adat ugyebár Posted Image Posted Image

#51 piaffe

piaffe

    Az elengedett

  • Fórumtag
  • 3.446 hozzászólás

Közzétéve 2005 január 4. - 1:10

idézet:
Eredeti szerzõ: Mongol: Most olvastam, hogy a férfiak nagy részét nem a méretek, hanem az arányok érdeklik, amiben személyes tapasztalataim alapján van valami.[/QUOTE]Na éppen ez az! Nem baj, ha nem fogyok (bár nem lenne rossz), csak lennék arányosabb... :(

#52 Guest_Mongol_*

Guest_Mongol_*
  • Guests

Közzétéve 2005 január 4. - 8:23

Csak az ékezetet kell leadni, akkor is nyerõ lehetsz. (vagy vagy, nem ismerlek)

#53 Julcsi

Julcsi

    Új vendég

  • Fórumtag
  • 18 hozzászólás

Közzétéve 2005 január 4. - 12:45

Nem tudom érdekel e valakit az én személyes tapasztalatom.Kb 6 éve fogyoztam,de hozzáteszem nem drasztikusan.Napi 1 óra torna egészségessebb étekzés.Lefogytam 14 kg-ot,egy év alatt.Mégis borzasztóan megviselt.Pszichiáternél kötöttem ki.Aki elmondta hogy az agy be van ágyazódva a zsírba és ez jó kedvet,vidám lelket,erõt ad az embernek.Na a fogyásnál ez a zsír is lecsökken igen nagy mennyiségben.Az ember ideges,fáradt,nyûgös,beteges lesz stb.Szóval én majdnem rámentem.Amint visszahíztam minden a régi lett.Sosem voltam kövér,hisz 72 kg-al azthiszem (166cm) nem mondható valaki kövérnek.Sajnos ezelõtt egy éve újra beleestem ebbe a hibába.Lefogytam megint 12 kg-ot,de mindek????? Most ismét ott tartok hogy orvoshoz megyek,mert sehogy sem jó.Szóval én azt mondom hogy a jókedv,vidámság mindennél többet ér.És inkább legyek tíz kilóval több,de boldog!!!!!!! Most azon vagyok hogy minnél elõbb visszaszedjem azt amit leadtam.Elkell gondolkozni hogy meg éri e???? Szerintetek?

#54 Zsubaba

Zsubaba

    Csendes Patak

  • Fórumtag
  • 10.126 hozzászólás

Közzétéve 2005 január 4. - 13:38

Igen, ez pszichológiailag így van, hogy a "kövérebb", molettebb, ducibb emberek mosolygósak, nyíltak, bohémak és jól érzik magukat általában, míg a vékonyka, filigrán emberek (nõk) sokkal inkább letargikusak, befelé fordulóak, csendesek.Szerintem a férfiaknál testmagasság mínusz száz a kilók száma ideálisan, nõknél testmagasság mínusz 110.

#55 andus

andus

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.203 hozzászólás

Közzétéve 2005 január 4. - 14:26

Akkor pont verseny súlyban vagyok Posted Image

#56 Unicorn

Unicorn

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 10.663 hozzászólás

Közzétéve 2005 január 4. - 14:35

a mai világban sajnos inkább a magasság minusz 120/130 a normális a nõknél...összeszedetném az összes barbie-babát és elégetném. jahh és minden hasonló dolgot, ami azt sugallja, hogy csak a vékony, kifejezetten gizda lány a szép, nemritkán aránytalanul nagy mellekkel.én értem, hogy igazából a pasik véleménye számít. értem, hogy a pasiknak mittomén hány százaléka inkább a nõiesebb nõket szereti. de a tizenéves lányok ezt nem tudják és/vagy nem tapasztalják. hiszen a tizenéves fiúk nagy része meg akar felelni a barátai elvárásának is és ezért igenis csak a mutatós, csak a vékony lány az ûzött vad. sikk dolog még mai napság is beszólni a nõiesebb alkatúaknak, idén tavasszal esett meg ilyen velem. teljesen mindegy, hogy csak egy ittas kiskölyök volt (17-18 körül, ez fiúban nekem már kölyök ezesetben, nem minden ilyenkorúra értettem), nem esett jól még nekem sem, elrontotta az egész estémet. holott ha megnézzük, sok testes fiú is fikázza a testesebb lányokat. mivégre? szerintem õk se tudják vagy nincs otthon tükör.mi marad akkor? sok lány, aki elégedetlen önmagával, holott botorság, legtöbben nagyon szépek, csak az agresszív sajtó ordítja a gizdaszépséget és a fiúk, akik ostobamód szintén megeszik ezt.egészségügyi okokból valóban nem javasolt a túlsúly, de ugyebár a nagyon vékony lányoknak összeomlik a szervezete is, tudtommal bizonyos zsírszázalék alatt rendezetlen lesz a menstruációjuk, esetleg idõlegesen ki is marad. ez pedig az én nyelvemen azt jelenti, hogy egészségtelen...

#57 Hajnal4

Hajnal4

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.645 hozzászólás

Közzétéve 2005 január 4. - 14:40

Broca index: férfiaknál (testmagasság cm-100)-10% nõknél-15%.Vagy BMI (Body Mass Index): kg/m2 Pl.: 1,8 méter magas, 80 kilós illetõnél: 80/3.24=24.69....20 alatt: sovány20-24,9: normál25-26.9: túlsúly27-29.9: enyhe lehízás30-39.9: közepes elhízás40- : kórós elhízás

#58 Mimi

Mimi

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 494 hozzászólás

Közzétéve 2005 január 4. - 15:37

Na mostmár ehez én is hozzá szólok.Másfél év alatt sikerûlt 20kg-ot lefogynom.Semmi különleges,csak akarat,elhatározás kérdése az egész.Semmi különleges diéta,vagy koplalás,csak kitartás,sport,egészséges jól összeválogatott ételek.Hogy ezek után depressziós lennék? Nem hiszem!Hiszen felettébb,jó érzésel,és határtalan örömmel tölt el,hogy végre tudok és merek öltözködni.Nem kell a testemet bõ ormotlan göncökbe elrejteni.Nem xxl-es meg 44-es méretü cumókat hordok,hanem M-est meg 38-ast. Nem fájnak a lábaim,nem fáradok el,tudok végre,újra rohangálni,többet lovagolni.Nem utolsó sorban,nem kis tehertõl szabadúlt meg ezzel a lovam is.Szóval összegezve a dolgokat.Nekem igen is,megérte lefogynom,vissza szereznem a fiatalkori súlyomat.Sokkal kiegyensúlyozottabb lettem,és spec.a kedvem is sokkal jobb,mint elötte.Hogy is fejezzem ki magam?Végre nõnek érzem magam.No persze minden jóban van valami buktató.Kicsit sokba kerûl a ruhatáram cseréje,de ezzel együt is megérte!

#59 tötõ Zsó

tötõ Zsó

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 12.966 hozzászólás

Közzétéve 2005 január 4. - 16:08

Azt hiszem én is Mimi véleménye felé hajlok.Az biztos hogy nem azért szeretnék fogyni pár kilót, hogy akárkinek is a kedvére tegyek.Hanem azért, mert tudom hogy sokkal, de sokkal jobban érezném magam, sokszor felszabadultabb lennék. Tudom, mert pár éve nem volt gondom a súlyommal a sport miatt, habár akkor még túl kicsi voltam ahhoz, hogy a nõiességemre figyeljek.Én amondó vagyok, hogy aki kövérnek érzi magát, az fogyjon le.Aki meg úgy érzi magát jól ahogy van, maradjon is úgy.Senki ne máshoz, csakis magához igazodjon ezen a téren.Én legalábbis erre törekszem Posted Image Amúgysem 20 kilókat szeretnék lefogyni.Nem akarnék sokat, de most elhatároztam magam :D

#60 Zsubaba

Zsubaba

    Csendes Patak

  • Fórumtag
  • 10.126 hozzászólás

Közzétéve 2005 január 4. - 16:19

Na Tötõ, akkor Norbiducizzunk együtt! :D

#61 Eva

Eva

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 3.911 hozzászólás

Közzétéve 2005 január 4. - 16:26

Azannya, ezt nem gondoltam volna!Zsubé! Neked inkább hízókúráznod kellen :D Azt azért ne felejtsétek el, hogy bizonyos életkor alatt nem tanácsos fogyókúrázni, esetleg a második mikuláscsokit már nem tömi magába az ember...

#62 Julcsi

Julcsi

    Új vendég

  • Fórumtag
  • 18 hozzászólás

Közzétéve 2005 január 4. - 16:32

Igaz,senki ne fogyjon le más kedvéért csak akkor fogyozzon ha õ maga akarja.Én a férjemmel örök harcban voltam a fogyás miatt.Mindig veszekedett velem hogy minek akarok fogyni mikor neki így tetszem.Persze én is szerettem volna 1-2 számmal kisebb ruhát hordani.Hát ezért fogyóztam.Ma már ez nem érdekel,szeretnék újra jókedvû és vidám lenni.Ezért úgy döntöttem hogy visszaszedem a leadott kilóimat.72kg-osan sokkal boldogabb és jobb kedvû voltam mint most 62 kilóval.Én akkor is nagyon nõiesnek éreztem magam,de hát ugye a divat az csak a csontvázakra gondol,és a tv is csak ezt hírdeti állandóan hogy minnél soványabb valaki annál szebb és kívánatosabb pedig nem.Minden embernek megvan a maga varázsa és ez független a kilóktól.

#63 Mimi

Mimi

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 494 hozzászólás

Közzétéve 2005 január 4. - 16:42

Egyébként érdekes.Anno túlsúlyal én is egy ideig jól éreztem magam.Az volt a mondásom,ne a kinézetem miatt ítéljenek,jónak v.rossznak,hanem önnmagamért.Eme véleményemet még a mai napig fenntartom.Egyetértek azzal,ne másoknak akarjunk megfelelni,hanem önmagunknak!Fõként ne akarjuk az örökletes dolgokat megváltoztattni.Mert ugye a testalkatunk is,valahol örökletes.Egyebek iránt én is ellene vagyok a Barbi tipusú,szilikon kiegészítõkkel felszerelt plázacicus kinézetû hölgyikéknek.De ha valamelyik pasi a szilikon cicik ,és a farcsont fogdosásában és a nõk bordáinak számolgatásában,leli élvezetét,azt nagyon tudom sajnálni.tötõ Zsó! Neked nem is kell ennyit fogynod.Mindamellett,véleményem szerint nem is egészséges,gyermekkorban fogyókúrázni,ha csak pár kiló feleslege van valakinek.Figyelembe véve azt is hogy egy nõ/lány kb 18 éves koráig azért még fejlõdésben van.Persze azért az sem egészséges ha valakinek hosszú távon 10kg feletti túlsúlya van,fõként táplálkozási szokások miatt.Ja egyébként ettõl a súlytol úgy sikerült megszabadúlnom,hogy bizony van egy két gyengém.És ezeket rendszerint ettem ittam.Kávé sok tejjel,sok sajt,földimogyoró,csoki.De mind e mellett semmi pékáru,se tészta,krumpli.Viszont sok sok zöldség,köretként.

#64 tötõ Zsó

tötõ Zsó

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 12.966 hozzászólás

Közzétéve 2005 január 4. - 16:42

Eva, én PL. Nem eszem csokit, két-háromhavonta eszek egy kicsit, egyszerûen nem kívánom De ez persze rám érvényes, a többiekrõl nem tudok nyilatkozni :D Zsubé, nem vagy épelméjû, de ha így gondolod, akkor várlak ;) Posted Image tongue.gif

#65 Zsubaba

Zsubaba

    Csendes Patak

  • Fórumtag
  • 10.126 hozzászólás

Közzétéve 2005 január 4. - 16:51

Dehogy kéne nekem hízókúráznom, pacal vagyok így is! :D Engem itt-ott zavar egy kis felesleg, de van olyan, aki ezt szexisnek, nõiesnek találja és így már engem sem zavar annyira ;) Érdekes, mert a csokit én sem nagyon kívánom, se semmilyen édességet. Tortát, süteményt pedig egyáltalán nem eszem, vagy csak egy-egy falatka sütit, de az nem vág földhöz senkit. Tortát is csak a saját szülinapomon eszem egy fél szeletkét :D

#66 Guest_Ken Tacky_*

Guest_Ken Tacky_*
  • Guests

Közzétéve 2005 január 4. - 16:52

Nekem csak egy bajom van ezzel az egészzel.. :D A vacsora a legkevésbé ajánlatos, ugye, de én meg pont vacsorázni szeretek a legjobban.Kislánykoromban még néha hajnalban is kimentem ennyi a konyhába. Persze akkor még elég vékonyka voltam, mint általában a kislányok.Hát most nem úszom meg ilyen könnyen :D Tavaly még erõlködtem lemondani a vacsoráról, mostmár egyáltalán nem érdekel. Nehogymár azért ne ehessek egy jót, mert az a trendi hogy egy nõ átszakad? Nem érdekel. És nem is jelent semmit, ugyanannyi vagyok ígyis úgyis.

#67 Guest_Ken Tacky_*

Guest_Ken Tacky_*
  • Guests

Közzétéve 2005 január 4. - 16:54

Zsubé, és a marcipános milka? Posted Image

#68 Eva

Eva

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 3.911 hozzászólás

Közzétéve 2005 január 4. - 16:55

Jó akkor: csipsz, kóla stb... :D A lényeget biztos érted, Mimi pedig jól megfogalmazta, hogy az alkatot-adottságokat is figyelembe kell venni.(De jó, hogy itt beledumálok amikor életemben nem fogyókúráztam és folyton tömöm magamba a csokit... :rolleyes: )

#69 Zsubaba

Zsubaba

    Csendes Patak

  • Fórumtag
  • 10.126 hozzászólás

Közzétéve 2005 január 4. - 17:04

idézet:
Eredeti szerzõ: Ken Tacky: Zsubé, és a marcipános milka? Posted Image [/QUOTE]Az depresszió ellen volt... mostanság nincs rá szükségem! tongue.gif Amúgy vacsorázni nem szoktam.És sosenemis fogyókúráztam. Max csináltam 50-100 felülést, meg Norbiduciztam... (igen, hiába röhögtök :D ) [ Január 04, 2005, 16:06: Az üzenetet átszerkesztette: Zsubaba ]

#70 tötõ Zsó

tötõ Zsó

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 12.966 hozzászólás

Közzétéve 2005 január 4. - 17:18

Eva, én olyan alkat vagyok, hogyha bele SZAKADOK, akkor sem leszek csontkollekció, mert alapból a vállaim szélesebbek a csípõmnél, és az alkatom sem olyan. :rolleyes: Amit köszönök az égnek, mert ha feljön valamennyi felesleg, azt leadom (pl. amin most is "dolgozom" :D ) de inkább maradnék ilyen, mint egy darab bõr a csonton.Baromira nem leszek csontvékony ha most fogyok annyit, amennyit szeretnék.Sõt. Kifejezetten vékony akkor sem leszek.De nem is akarok lenni Posted Image

#71 Guest_Ken Tacky_*

Guest_Ken Tacky_*
  • Guests

Közzétéve 2005 január 4. - 17:25

Nos én sem :D Már nemKülönben érdekes, nõi szemmel (mert ugye azért a nõknek is van szemük, meg ízlésük :D ) is jobb nõnek tartom azokat a csajokat, akiken van mit fogni, akik olyan kis nõiesek, még nekem is simán megakad rajtuk a szemem. Egyszerûen ami szép, az szép ;)

#72 Artin

Artin

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 2.886 hozzászólás

Közzétéve 2005 január 4. - 17:25

idézet:
Eredeti szerzõ: Ken Tacky: ... Nehogymár azért ne ehessek egy jót, mert az a trendi hogy egy nõ átszakad? Nem érdekel. ...Egyszerûen ami szép, az szép [/QUOTE]Na ezt legszívesebben keretbe foglalnám és kiakasztanám pár ember szobájába, vagy a hûtõje fölé! Végre valaki...!!! Posted Image [ Január 04, 2005, 16:27: Az üzenetet átszerkesztette: Artin ]

#73 tötõ Zsó

tötõ Zsó

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 12.966 hozzászólás

Közzétéve 2005 január 4. - 17:39

Hát azokat a csontvázakat akik a kifutón közlekednek ... tyûha.Egyik másik fééélelmetes szó szerint. Kis satnya, tesibõl felmentett, fehérbõrû, izomtalan .. nemtommik.Olyan mellekkel, amire ha este borogatást tesznek reggelre eltûnik :D Nincs annyi pénz a világon amennyiért olyan lennék.Az mondjuk más tészta hogy mindenkinek másféle fogyókúra használ, hoz eredményt.Szóval ezt innen a távolból nehéz megmondani hogy ki hogy fogyokúrázzon, avagy egyáltalán fogyókúrázzon-e Posted Image

#74 Mimi

Mimi

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 494 hozzászólás

Közzétéve 2005 január 4. - 18:33

Zsó igazad van,a fogyókúrát illetõen!Amúgy én sem értem mit esznek a pasik azokon a satnya csontkorrekciókon a kifutón?Dehát nem egyforma az emberek izlése e téren sem.Nekem is anno a vacsival volt a gondom.Imádtam a friss kenyérkét.Ma már leszoktam róla,és rájöttem igen finom igen finom tud lenni a kajcsi zöldség körettel is.És nem elhanyagolhato a bennük található vitamin sem.Ja és húsevõ vagyok minden mennyiségben! Julcsi!Nem igen értek a pszihológiai dolgokhoz.Biztos va némi valóság alapja,a fogyás és a hangulat összefüggésében.Kire így hat kire úgy!De elgondolkodtató!Alig 2 év alatt fogytam több mint 20 kg-ot,idõközben elköltöztem a gyermekemmel,elváltam.Napi 80km-t ingázok csak az üzlet és a lakhelyem közt,jelenleg sokszor egyik napról a másikra.Tehát van gondom bõven!Pont elég lenne ahoz hogy sok ember pszichológusnál végezze.De a franc akar boldogtalan lenni,én biztos nem!Szerintem,ha úgy állsz hozzá a dolgokhoz,hogy a fogyástól megváltozik a kedélyállapotod,rosszabb lesz a hangulatod,akkor biztos lehetsz benne hogy rosszabb is lesz.De véleményem szerint ez nem feltétlen a fogyástól van.Tessék látni az élet napos oldalát!!Örömet lelni az apró dolgokban.Ha elégedett vagy a kinézetedel,tudj nagyon örûlni egy szép rucinak,bárminek.Az hogy lelkileg hogy érezzük magunkat,legfõkepp rajtunk múlik,és ilyen téren a súlyunk teljessen mindegy!

#75 Zsubaba

Zsubaba

    Csendes Patak

  • Fórumtag
  • 10.126 hozzászólás

Közzétéve 2005 január 4. - 18:36

Zsókám, ne szidd a fehérbõrûeket! ;)

#76 Nood Lee

Nood Lee

    Csikó

  • Fórumtag
  • 564 hozzászólás

Közzétéve 2005 január 4. - 18:41

Rajtam is van most úgy 5 kiló felesleg, de ha egy kicsit nem figyelek oda, nem "sanyargatom" magam, akkor ez a felesleg úgy nagyjából állandó. Volt egy idõszak, amikor végigcsináltam egy 2 hetes csodadiétát, eredménye lett is, pepecül néztem ki utána, meg minden. Jóideig nem is jött vissza. Dehát az egyetlen bûnöm, hogy imádok finomakat fõzni, sütni, éttermekbe járni, stb. És azt hiszem errõl nem mondanék le semmi pénzért. Posted Image Persze nyáron futottam, akkor nem voltam ilyen plötyi, csak ez a õsz beköszöntével abbamaradt. Mostanában szeretném újrakezdeni, kell az állóképesség a sportomhoz. Mondjuk én is amolyan teltebb alkat vagyok, vastagabb, erõsebb csontokkal (még nem is tört el egy sem, kopp-kopp-kopp, pedig lett volna rá alkalom). A jelenlegi súlyom centiméter minusz 100 körül van (najó, annál úgy 2 kilóval könnyebb vagyok), de általában kevesebbnek néznek (vagy csak nagyon illedelmesek Posted Image Posted Image ). Szóval szerintem normális étkezés (értsd: kétpofára zabálás mellõzésével) és megfelelõ mennyiségû testmozgással képtelenség elhízni egy egészséges embernek.

#77 tötõ Zsó

tötõ Zsó

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 12.966 hozzászólás

Közzétéve 2005 január 4. - 18:42

Nem szidtam.. :rolleyes: ;) Posted Image Az összképet szidtam :D

#78 Guest_Ken Tacky_*

Guest_Ken Tacky_*
  • Guests

Közzétéve 2005 január 4. - 18:52

"Imádtam a friss kenyérkét.Ma már leszoktam róla,és rájöttem igen finom igen finom tud lenni a kajcsi zöldség körettel is."Én még nem jöttem rá :D Illetve rájöttem, de önmagában még mindig nem elég..húst hússal, kenyeret kenyérrel. Kb ez jellemzõ az én evészetermre. ja, és édesség, édesség hátán.. :( :rolleyes: A másk.Had legyen már egy kérdésem, elsõsorban a fiatalokhoz.Manapság miért ciki kolbászt, szalonnát, zsíros kenyeret enni? Sõt, már osztályomban ott tartunk, hogy sokan a pörköltre is húzzák diavtból a szájukat. Ez miért jó? és miért gondolják azt, hogy amit a McDonaldsban v. a boltban megvesznek az jobb? Az a sok E-s szarság.Én nem gondolom ezt így, és az az igazság, hogy én mindig is ún. "parasztgyomrú" voltam, és már soha nem is fog megváltozni az ízlésem. [ Január 04, 2005, 17:52: Az üzenetet átszerkesztette: Ken Tacky ]

#79 tötõ Zsó

tötõ Zsó

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 12.966 hozzászólás

Közzétéve 2005 január 4. - 19:03

KT!Majd amikor gyüssz hozzám látni fogod, hogy a nyári reggeli amikor rámjön a következõkbõl áll:- Friss ropogós Béla kenyér- Friss, házi sonka- Házi szalonna- Zsír- Kerti, bio (nem permetezünk :D ) paradicsom, paprika és újhagymaLehet választani! Posted Image ... HAJRÁ fogyókúra Posted Image :D :D [ Január 04, 2005, 18:04: Az üzenetet átszerkesztette: tötõ Zsó ]

#80 Nood Lee

Nood Lee

    Csikó

  • Fórumtag
  • 564 hozzászólás

Közzétéve 2005 január 4. - 19:05

Ezt én sem értem. Milyen finom is a friss sült kolbász friss kenyérrel, mustárral... Posted Image Najó, nem gáz ilyet egy fogyókúrás topicba leírni? :D