Ugrás a tartalmakhoz


Fotó

Jõring


Ez a téma archivált. Nem tudsz archivált témához hozzászólni. Ha szeretnéd újranyitni, keress meg egy moderátort, vagy admint.
128 válasz a témához

#41 Cavalier

Cavalier

    Mirage :)

  • Admin
  • 6.360 hozzászólás

Közzétéve 2003 január 23. - 9:32

Esetleg valaki tegye fel netre DivXben... Posted Image Cav

#42 WinchEszter

WinchEszter

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 592 hozzászólás

Közzétéve 2003 január 23. - 13:16

Na, megvolt. Posted Image Kár, hogy Dusika hófürdõje kimaradt Posted Image A szamaram viszont, ugye, gyönyörû??? :D A bejátszás szerint még maga Sasvári Sándor is westernlovas, mert ezt a jõringet, ugyebár, más lóval nem is lehetne normálisan csinálni (bocs, Piaffe :D :D :D )

#43 Tyda

Tyda

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 316 hozzászólás

Közzétéve 2003 január 23. - 13:37

Légyszi, légyszi tegye fel vki a netre azon szerencsétlenek örömére akik kénytelenek a suliban (munkahelyen) megpusztulni. Pláne ha még jol meg is szivatják õket jegylezárás ürügyén. mint pl engem Posted Image

#44 WinchEszter

WinchEszter

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 592 hozzászólás

Közzétéve 2003 január 23. - 13:44

Sajna én még ahhoz is hülye vagyok, hogy egy képet feltegyek, pl. a minap rátaláltam egy Zsubaba által berakott korbácsolós, szado-mazo szmájlira valamelyik topicban, amit a Prflh Lovaregylet logójaként szerettem volna javasolni, de gõzöm nem volt, hogyan rakhatnám be a hozzásszólásomba Posted Image Úgyhogy ha valamelyik számítógép-guru fel tudja tenni, a VHS kazettát szívesen a kezébe nyomom hozzá...De ha megvárod, hogy még egyszer hó essen a télen, gyere ki hozzánk és élõben is kipróbálhatod a jõringet!

#45 misi western bakony

misi western bakony

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.182 hozzászólás

Közzétéve 2003 január 23. - 14:24

WinchEszter, jöhet a VHS, igaz a netre felrakni én sem tudom, de majd jól megnézzük Posted Image Elöre is köszönömszépenTenékedajóságodat Posted Image Misi

#46 Zsubaba

Zsubaba

    Csendes Patak

  • Fórumtag
  • 10.126 hozzászólás

Közzétéve 2003 január 23. - 15:28

Sztem Cav, vagy Porfelleg fel tudja rakni... sõt lehet, hogy én a tuneremmel is fel tudom rakni, de nem vagyok benne biztos, utánakérdezek Posted Image Kérek mindenkit, hogy ne linkeljen be más fórumokról szmájlikat, nem szoktak örülni neki. -Hux [ 29 Január 2003, 22:59: Az üzenetet átszerkesztette: Huxley ]

#47 Ilusta

Ilusta

    Törzsvendég

  • Moderátor
  • 8.740 hozzászólás

Közzétéve 2003 január 23. - 15:40

Kár, hogy össz-vissz kb. 5 perc volt az egész!Sasvári helyett inkább mutattak volna még sielõket és lovasokat! :(

#48 piaffe

piaffe

    Az elengedett

  • Fórumtag
  • 3.446 hozzászólás

Közzétéve 2003 január 23. - 16:14

idézet:
Eredeti szerzõ: WinchEszter:Na, megvolt. Posted Image Francba! Elfelejtettem felvenni. Valaki segítsen, hogy megnézhessem! A bejátszás szerint még maga Sasvári Sándor is westernlovas, mert ezt a jõringet, ugyebár, más lóval nem is lehetne normálisan csinálni (bocs, Piaffe :D :D :D )Khm.[/QUOTE]

#49 Tyda

Tyda

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 316 hozzászólás

Közzétéve 2003 január 23. - 16:53

WinchEszter nagyon köszi hogy ilyen kedves vagy Posted Image , nagyon jot tesz a lelkivilágomnak. Per pill. már ott tartok, hogy ha vmelyik tanár elém kerül ha lovon vagyok ugy átvágtázok rajta hogy ihaj, és még utánna is lövök egy két vesszõt! :mad: :mad: [ 23 Január 2003, 15:54: Az üzenetet átszerkesztette: Tyda ]

#50 Cavalier

Cavalier

    Mirage :)

  • Admin
  • 6.360 hozzászólás

Közzétéve 2003 január 24. - 9:22

idézet:
Eredeti szerzõ: Tyda:ha vmelyik tanár elém kerül ha lovon vagyok ugy átvágtázok rajta hogy ihaj, és még utánna is lövök egy két vesszõt! :mad: :mad: [/QUOTE]Nem baj, ha pl. a magyartanár jön, majd kiabál, hogy "vesszõhiba!!! aaarrrrghhh..." Posted Image Cav

#51 moly

moly

    Angyal

  • Fórumtag
  • 622 hozzászólás

Közzétéve 2003 január 24. - 12:39

idézet:
Eredeti szerzõ: Cavalier:ha a magyartanár jön, majd kiabál, hogy "vesszõhiba!!!" Posted Image [/QUOTE]Posted Image Ez bajnok! :D

#52 Alain_delon

Alain_delon

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 52 hozzászólás

Közzétéve 2003 január 27. - 17:49

Adjátok nekem VHS-en, majd én jól meginternetesítem.Itt van egy kép egy olyan karabinerrõl, amirõl el tudnám képzelni hogy rákössem a hámra. Itt egy pánttal kell rögzíteni a kézre a kihúzótüskét.Ha baj van, önkétlenül is kioldod. Posted Image ( Fec: Ha nem bíznánk a szerkezetekben, akkor nem használnánk õket. Az igaz hogy minél kritikusabb a dolog, annál megbízhatóbb szerkezetre van szükség, dehát ezért vannak a mérnökök, hogy ezt megoldják... ( Véletlenül én is az vagyok ) Posted Image

#53 sheriff

sheriff

    Egyszerû fórumtag, semmi extra

  • Fórumtag
  • 4.844 hozzászólás

Közzétéve 2003 január 27. - 19:26

idézet:
Eredeti szerzõ: Zsubaba:...Porfelleg fel tudja rakni... [/QUOTE]Igen, az emberek tényleg ennyire befolyásolhatóak, hiszékenyek és átejthetõek! A középkorban is mennyi baromságot bevettek. Meg mostanában a pilótajátékok, meg a pártok-politikusok ígéretei, meg a perpeetum mobile, meg minden más hülyeség.HÁT MIKOR VOLT AZ, HOGY PORFELHÕ VALAMIT IS MEGOLDOTT? MÁR MÉG EKKORA BAROMSÁGOT ÍRNI? Még ha a lánya írta is! :eek:

#54 WinchEszter

WinchEszter

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 592 hozzászólás

Közzétéve 2003 január 27. - 20:21

Akkor mondjatok már valami RENDES embert, aki Dunaharaszti és vonzáskörzetében (max. a fõváros pesti oldala :D ) fellelhetõ, oda rakja, ahova kõ' és a kezibe lehet nyomni.(mondjuk esetleg most pénteken este Tompiék haditorna-termi óráján a Bagolyvár u.-ban?)

#55 Alain_delon

Alain_delon

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 52 hozzászólás

Közzétéve 2003 január 27. - 21:20

Nem RENDES emberek nem is láthatják majd soha ?

#56 Fec

Fec

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 3.878 hozzászólás

Közzétéve 2003 január 28. - 13:28

Alain! Ezzel a karabinerrel nem gyõztél meg! Még ha fényesebb lenne, akkor sem. Biztos mûködik általában, de extrém marhasághoz nem az általában mûködõ valami kell, hanem a természettel összhangban lévõ önmûködõ. Szerintem. Tegyél egy próbát: kis szirupos, mutyeszos lébemártás után, tedd a mélyhûtõbe és szerintem be is fagyott a TECHNIKA. A szimulált eset pedig lazán bekövetkezhet télidõben.Ennél a cuccnál a delikvensnek kell gondoskodnia a biztosítócsap kirántásával az oldásról /akkor is ha madzag van kötve a biztosítócsap és saját maga közé!/, tehát nem magától, mégcsak a megnövekedett vonóerõtõl sem függ a kioldás! Mi van akkor, ha a sí kanyarja nagyobbra sikeredik, mint a ló kanyaríve, és "teljesen véletlenül" megfejelek egy fát, vagy simán elesve beütöm a fejem és abban a pillanatban elfelejtettem a vészkihúzót. Kábaság miatt nem indítom a stiftkihúzást!? Megmondom: vontatás.

#57 Fec

Fec

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 3.878 hozzászólás

Közzétéve 2003 január 28. - 13:55

idézet:
Eredeti szerzõ: Fec:Alain! Ezzel a karabinerrel nem gyõztél meg! Még ha fényesebb lenne, akkor sem. Biztos mûködik általában, de extrém marhasághoz nem az általában mûködõ valami kell, hanem a természettel összhangban lévõ önmûködõ. Szerintem. Tegyél egy próbát: kis szirupos, mutyeszos lébemártás után, tedd a mélyhûtõbe és szerintem be is fagyott a TECHNIKA. A szimulált eset pedig lazán bekövetkezhet télidõben.Ennél a cuccnál a delikvensnek kell gondoskodnia a biztosítócsap kirántásával az oldásról /akkor is ha madzag van kötve a biztosítócsap és saját maga közé!/, tehát nem önmûködõ, mégcsak a megnövekedett vonóerõtõl sem függ a kioldás! Mi van akkor, ha a sí kanyarja nagyobbra sikeredik, mint a ló kanyaríve, és "teljesen véletlenül" megfejelek egy fát, vagy simán elesve beütöm a fejem és abban a pillanatban elfelejtettem a vészkihúzót. Kábaság miatt nem indítom a stiftkihúzást!? Megmondom mi lehet: vontatás.[/QUOTE]Zárt a rendszer. Amit le akarok választani, attól függ a leválasztás indítása. Egyébként ötletes a csat, másra biztosan jó lehet.

#58 Alain_delon

Alain_delon

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 52 hozzászólás

Közzétéve 2003 január 28. - 14:19

Fec: bizonyára léteznek ennél kifinomultabb megoldások is a világon. Azonban ennél, ha a vészkioldó zsinórt megfelelõ helyre kötöd / nem pedig fogod / akkor esésnél viszonylag jó eséllyel kiold a szerkezet. A szirupos fagyasztást pedig próbáld ki bármilyen mozgó alkatrészt tartalmazó berendezésen, mondjuk az autód fékbowdenjén és meglepõ módon azt fogod tapasztalni, hogy jééé nem mûködik - ennek ellenére mégis sok autó fut az utakon.Ja igen még valami: ne csak azt mondd, hogy ez nem jó, hanem találj jobb megoldást.

#59 Zsuzska

Zsuzska

    Törzsvendég

  • Admin
  • 3.961 hozzászólás

Közzétéve 2003 január 28. - 14:28

Fec: mi az a mutyesz? :D Valaki! Én is szeretném látni a videót. Posted Image Alain Delon pár írással feljebb jelentkezett mint digitalizálást vállaló személy, vagy rosszul értelmeztem?

#60 Alain_delon

Alain_delon

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 52 hozzászólás

Közzétéve 2003 január 28. - 14:35

Igen én írtam, hogy felteszem a videót, de úgy látszik én nem tartozom a RENDES emberek kategóriájába. Posted Image

#61 Fec

Fec

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 3.878 hozzászólás

Közzétéve 2003 január 28. - 15:45

Akkor mondom, amit LÉNYEGESNEK tartok:
idézet:
ha a vészkioldó zsinórt megfelelõ helyre kötöd / nem pedig fogod / akkor esésnél viszonylag jó eséllyel kiold a szerkezet [/QUOTE]1. A viszonylag jó esély sajnos veszélyen kevés. Ennél nagyobb esély legyen!!2. Bárhová kötöd a biztosítózsinórt magadon, "rendszeren belül marad", veled együtt marad. Vontatás közben is. Egy horgony segítene, ami kivetõdik vagy lelóg és beakadva valamibe kitépi a biztosítót...3. Az autó kézifék bowden befagyása nem jó hasonlat, mert ott éppen elindulni nem tudsz miatta, nem pedig megállni. Nekem különbség.Az pedig, hogy egy ilyen eszközt érhet ilyen hatás az törvényszerû: lekóláztam, ledobtam, leejtettem nedves helyre stb. stb... Mondtam megoldást: kézzel fogom és ha kell elengedem. Ügyes vagyok. ÉN ennél maradok! Biztosan ki lehet okumulálni tuti jó csatolást, elvégre magam is mérnök vagyok, de lovas környezetben annak nem szabad gyenge pontokat tartalmaznia. Posted Image A mutyesz aaz, az olyan meghatározhataktlan összetételû folyadék, vagy kenõcsös állagú trutyi, vagy hasonó. Posted Image

#62 Zsuzska

Zsuzska

    Törzsvendég

  • Admin
  • 3.961 hozzászólás

Közzétéve 2003 január 28. - 15:54

Ééértem, köszönöm. Posted Image Én amondó vagyok, hogy szavazzuk meg AD-t lehetséges RENDES embernek, tekintve hogy Porfelhõrõl nem tudom elképzelni egy ekkora feladat megoldását, elõbbi viszont már bizonyított. (Arról nem is beszélve, hogy Porfelhõ olyan távol áll a RENDEStõl, hogy alig bírtam ilyen távolságra is mellépötyögni a betûcskéket. tongue.gif )

#63 WinchEszter

WinchEszter

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 592 hozzászólás

Közzétéve 2003 január 28. - 16:16

idézet:
Eredeti szerzõ: Alain_delon:Igen én írtam, hogy felteszem a videót, de úgy látszik én nem tartozom a RENDES emberek kategóriájába. Posted Image [/QUOTE]Én csak Porfelhõre értettem természetesen, hogy nem RENDES Posted Image De azt is csak azért, mert 1. a PL-ben húzni kell kicsit az ellenzékhez is (Sheriff), 2. mert életemre tör(ne, ha tudna :D )A.D.! Mondd a helyet és az idõt, és kezedbe nyomom a kazettát!

#64 Alain_delon

Alain_delon

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 52 hozzászólás

Közzétéve 2003 január 28. - 17:45

Fec:Szerintem a kézbentartott megoldásod olyannyira biztonságos, hogy egyáltalán nem kivitelezhetõ. Mégpedig azon egyszerû oknál fogva, hogy az embernek csak két keze van és ehhez pedig minimum négyre lenne szükség: kettõvel kapaszkodsz az istrángba, kettõvel meg tartod a gyeplõt. Ugyebár ha a te elgondolásod szerint ezt a két dolgot egy kézben tartjuk ( aki már hajtott kocsit az tudja ), annak az lesz a következménye, hogy amikor a ló elindul, mondjuk jólnevelt és szóra indul, akkor, amint elkezdene húzni te visszahúzod a szárral - mert azt azért nehéz elképzelni, hogy az istráng megfeszül, a gyeplõ meg nem, amit egy kézben tartasz. Vagy pedig olyan ügyes vagy és úgy tudsz rövidíteni a szárakon, hogy közben egy vágtázó lóval huzatod magad. De ha te ilyen ügyes lennél, akkor már régen ötös fogattal síelgethetnél valami világbajnokságon. Posted Image ( A videoval kapcsolatban írj egy emailt )

#65 Alain_delon

Alain_delon

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 52 hozzászólás

Közzétéve 2003 január 28. - 17:57

A viszonylag jó esély fogalma a lovaglás minden formájánál szerepel, hiszen egyik megoldás sem tökéletes, de egyszerû, ötletes szerkezetekkel javítunk az esélyeinken: pl. nyereglakat, biztonsági kengyel, pánikkarabiner meg ilyenek. De az az elgondolás, hogy ne használjunk kengyelt, mert ha lefejelünk egy fát és nem tudjuk kihúzni a lábunk akkor abba beleszorulhat és vontatás lesz a vége nem helyénvaló.

#66 WinchEszter

WinchEszter

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 592 hozzászólás

Közzétéve 2003 január 28. - 19:20

Szerencse, hogy amíg ez a rohadt latyak tart, addig fórum-mérnökeink tökéletesítik találmányaikat, és a téma sem süllyed a sokadik oldalra.De igyekezzetek, mert mintha jövõ hétre már havat ígérnének a mete-urológusok! Én meg szeretném Pijás Égõ Passzázst kihívni egy jõringmeccsre. Bár úgyis én nyerek :D Naná! Hiszen fogatszerszámba bugyolált díjlóval akarna kiállni egy ugróból westernlóvá avanzsált félvér ellen!Hah! :D :D

#67 Fec

Fec

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 3.878 hozzászólás

Közzétéve 2003 január 28. - 20:25

Alan! Az általad említett eszközök közül az elsõ kettõ kipróbált, és bevált. Az ídõ kipróbálta. /A kengyellakatot már szeretik elhanyagolni, és be tud szorulni/. A pánikkarabinerbõl meg találkoztam olyannal, ami a kritikát sem érdemli meg, és csomóra kötik inkább a lekötõt, a végén fityegõ pánikkarabinerrel. Sajnos. Az elmúlt 1,5 órában "tatteroztam" és, tudjátok itt néha jövés- menés van, jött egy csoport nézelõdni. Egy magabiztos gyereknek bakolt, perdült egyet a lova és láttam egy vonszolást. Kb. 2-3 m-nyit. A biztonságosabb kanyarkengyelbõl nem jött ki a csizma, végül a kegyellakat ejtette a szíjat, hál Istennek elõtte kinyitottuk. Posted Image Ennyi. /És az a legérdekesebb, hogy továbbra sem néz magába a fickó, pedig Õ a hunyó. Hiányzik belõle valami. Az alázat valami iránt. Szerintem nem lóra való. De ez már egy másik mise./Végül nekem az a véleményem, hogy minél egyszerûbb, és kiforrottabb a lovasfelszerelés, annál jobban bízom benne.

#68 Alain_delon

Alain_delon

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 52 hozzászólás

Közzétéve 2003 január 29. - 10:29

Egyetértünk - minél egyszerûbb egy szerkezet, minél kiforrottabb annál jobb. De sehogyan sem lehet a baleset esélyét nullára csökkenteni.

#69 Fec

Fec

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 3.878 hozzászólás

Közzétéve 2003 január 29. - 12:06

Posted Image Egyetértünk! Posted Image Igen a karosszékben ücsörgéshez képest azért kisebb a kockázat. Bár, ha a sok keringéses nyavalyára gondolok...Egyébként tényleg nyitva tartom a kengyellakatot mindíg. Felülés elõtt meg szoktam nézni, és találkoztam olyannal, ami úgy be volt rohadva, hogy csavarlazító, és fogó kellett a bejáratásához. Azt hiszem lakatügyben még megkeresem Bare Foot-ot, mert valami azt súgja, biztosan megfigyelt egy-két részletet.

#70 Alain_delon

Alain_delon

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 52 hozzászólás

Közzétéve 2003 január 29. - 12:40

Én nem tartom nyitva, mert akkor pl. lovas hegymászásnál leeshetnek a kengyelszíjak, hanem néha ránézek, hogy mûködik-e. Szerencsére eddig még sosem volt rá szükségem.

#71 Zsubaba

Zsubaba

    Csendes Patak

  • Fórumtag
  • 10.126 hozzászólás

Közzétéve 2003 január 29. - 19:45

idézet:
Eredeti szerzõ: sheriff:
idézet:
Eredeti szerzõ: Zsubaba:...Porfelleg fel tudja rakni... [/QUOTE]Igen, az emberek tényleg ennyire befolyásolhatóak, hiszékenyek és átejthetõek! A középkorban is mennyi baromságot bevettek. Meg mostanában a pilótajátékok, meg a pártok-politikusok ígéretei, meg a perpeetum mobile, meg minden más hülyeség.HÁT MIKOR VOLT AZ, HOGY PORFELHÕ VALAMIT IS MEGOLDOTT? MÁR MÉG EKKORA BAROMSÁGOT ÍRNI? Még ha a lánya írta is! :eek:
[/QUOTE]Ez most vérig sértett! Posted Image Múltkor vette azt a digitalizáló micsodát, és azzal tud videot csinálni, gondoltam, fel tudja rakni... de azért én vagyok a hülye... kössz :( [ 29 Január 2003, 18:51: Az üzenetet átszerkesztette: Zsubaba ]

#72 WinchEszter

WinchEszter

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 592 hozzászólás

Közzétéve 2003 január 29. - 19:54

Oké, akkor tegye fel Porfelhõ. Úgyis ki akar nyírni, így a kazettaátadás lehetne életem utolsó gesztusa.Továbbra is péntek, este, Bagolyvár utca, Tompiék. Már persze ha olvassa, és ha el mer jönni Posted Image

#73 Zsubaba

Zsubaba

    Csendes Patak

  • Fórumtag
  • 10.126 hozzászólás

Közzétéve 2003 január 29. - 20:04

Most nehogy azt hidd, hogy prflh-t akarom védeni, nagyfiú már, nem kell fogni a kezét, és törölgetni az orrát!Csak nem kellett volna sheriffnek így a szemembe vágnia, hogy azt mertem mondani, hogy prflh felteszi...De én bízom AD-ben... Posted Image Csak velem ne pattogjatok! redface.gif

#74 piaffe

piaffe

    Az elengedett

  • Fórumtag
  • 3.446 hozzászólás

Közzétéve 2003 január 30. - 16:31

idézet:
Eredeti szerzõ: WinchEszter:Szerencse, hogy amíg ez a rohadt latyak tart, addig fórum-mérnökeink tökéletesítik találmányaikat, és a téma sem süllyed a sokadik oldalra.De igyekezzetek, mert mintha jövõ hétre már havat ígérnének a mete-urológusok! Én meg szeretném Pijás Égõ Passzázst kihívni egy jõringmeccsre. Bár úgyis én nyerek :D Naná! Hiszen fogatszerszámba bugyolált díjlóval akarna kiállni egy ugróból westernlóvá avanzsált félvér ellen!Hah! :D :D [/QUOTE]A kihívást elfogadom! ;) No de hol és mikor és hogyan?Még hogy Te nyersz? Majd ha piros hó esik, akkor! :D

#75 misi western bakony

misi western bakony

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.182 hozzászólás

Közzétéve 2003 január 30. - 17:09

Vigyázz Égö Nadrágocska, esett már piros hó nemegyszer, söt a TV-ben már narancssárga is. :D :D

#76 Zsuzska

Zsuzska

    Törzsvendég

  • Admin
  • 3.961 hozzászólás

Közzétéve 2003 február 1. - 23:44

Na mi újság a felvétellel? Kíváncsian várom! Posted Image

#77 WinchEszter

WinchEszter

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 592 hozzászólás

Közzétéve 2003 február 2. - 21:33

Holnap (hétfõn) egész nap Pesten rohangálok. Hónom alatt a kazettával. Ha valaki mond egy elérhetõ helyet és idõpontot, a kezébe adnám már végre, és tegye fel, mert én nem tudom :eek: (Mondjuk a pesti oldalnak jobban tudnék örülni, VI.-VII.-IX.-XIII. ker. elõnyben)A számom: 06-20-975-3437 [ 02 Február 2003, 20:35: Az üzenetet átszerkesztette: WinchEszter ]

#78 Zsubaba

Zsubaba

    Csendes Patak

  • Fórumtag
  • 10.126 hozzászólás

Közzétéve 2003 február 2. - 21:55

én a XIII. kerületbe járok suliba Posted Image És megkérdeztem, TV-tunerrel fel tudnám venni gépre a cuccost és fel tudnám utána tölteni... Csak az a gáz, hogy du. 14:10kor szabadulok a suliból... de ha nincs más jelentkezõ, akkor én megcsinálom, legalábbis megpróbálom...Az én számom: 0620-337-0130 [ 02 Február 2003, 20:56: Az üzenetet átszerkesztette: Zsubaba ]

#79 WinchEszter

WinchEszter

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 592 hozzászólás

Közzétéve 2003 február 2. - 21:59

A 14.10 egész jól hangzik ;) Akkor pontosan hol és mikor?

#80 Kölyök

Kölyök

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 443 hozzászólás

Közzétéve 2003 február 2. - 22:01

Zsubaba, hát ez szívás Te holnap is mész suliba!! :D Bibííííí én nem megyek, valami értekezletet tartanak a tanárok! Csak zenesuliba kell bemennem /Pápára/, de oda csak 17-re Posted Image