Ugrás a tartalmakhoz


Fotó

Akvárium


Ez a téma archivált. Nem tudsz archivált témához hozzászólni. Ha szeretnéd újranyitni, keress meg egy moderátort, vagy admint.
885 válasz a témához

#881 Chico

Chico

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 54 hozzászólás

Közzétéve 2013 január 28. - 8:31

Én régen, de csak egy hím volt magában.
Vas egyében nincs itt valaki, aki garnélázik?


Nekünk van pár darab...

#882 The Oldenburgi

The Oldenburgi

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 2.562 hozzászólás

Közzétéve 2013 február 11. - 21:02

Zuzu, nekünk van egy nagy akváriumunk, 300 literes, ebben vitorláshalak, gurámik, egy tüskés angolna és egy Stendhal hal van. ebbe a kis kompániába próbáltunk egy évvel ezelõtt 8 guppit beköltöztetni, de röpke 2-3 nap alatt mind eltûnt. sajna az aksi elég nagy, nagy kövekkel, eléggé buja növényzettel, így nem tudjuk, hogy valamelyik vacsorajelöltet látott bennük, vagy csak szimplán elpusztultak. viszont az öcsémnek van egy 50 literes kis kedvcsináló akváriuma, amibe szintén guppikat és xifókat vettünk. a guppik között van a kisebb és a nagyobb fajtából egyaránt. kb egy hónapos az aksi, és sajnos az elmúlt 3-4 napban 6 halacska pusztult el. (itt érdekességképpen megjegyezném, hogy csak nõstények!) a nagyobb akvárium miatt már van némi gyakorlatom a haltartásban, és persze az volt az elsõ, hogy megnéztem, nem betegek-e, de semmi kirívót nem találtam sem az élõkön, sem a halottakon. vízcsere, fertõtlenítés, de ettõl függetlenül is hullanak el az állatok. mi sem értjük. :confused:

#883 hihi

hihi

    Törzsvendég

  • Moderátor
  • 4.923 hozzászólás

Közzétéve 2013 február 12. - 21:53

Nekünk van pár darab...



Köszi, de jóóóó messze vagy. :D :D

#884 Zsofisz17

Zsofisz17

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 853 hozzászólás

Közzétéve 2013 május 28. - 16:25

Költözés miatt eladó 500 literes akváriumom, tokkal-vonóval (bútor, világítás, szûrõk, fûtés, díszlet, élõvilág...). Bõvebb infókat, képeket pü-ben, vagy a kiss.zsofisz@gmail.com címen adok, ill. ajánlatokat is ezekre az elérhetõségekre várok. Martonvásárról lehet elvinni (min. 4 markos legény és egy alkalmas jármû szükséges hozzá).

#885 Jasmine20

Jasmine20

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.200 hozzászólás

Közzétéve 2013 október 27. - 7:37

tart valaki almacsigákat vagy világító kék rákot?



#886 hihi

hihi

    Törzsvendég

  • Moderátor
  • 4.923 hozzászólás

Közzétéve 2013 november 1. - 8:38

 

Én régen, de csak egy hím volt magában.
Vas egyében nincs itt valaki, aki garnélázik?


Nekünk van pár darab...

 

 

Jaj, most olvasom! Köszi...Szentgotthárd messze van sajnos. :) De kéne pár darab megint,felfrissíteni a társaságot.