Ugrás a tartalmakhoz


Fotó

LOT 2007


Ez a téma archivált. Nem tudsz archivált témához hozzászólni. Ha szeretnéd újranyitni, keress meg egy moderátort, vagy admint.
516 válasz a témához

#81 Guest_Bill Sanyi_*

Guest_Bill Sanyi_*
  • Guests

Közzétéve 2007 április 10. - 14:06

Üdv Mindenkinek!Szeretném kérni azokat, akik csapatok szerveznek az idei találkozóra adják meg csapatuk nevét, hogy a regisztrációs oldalra fel tudjuk tölteni. Ha ezek megvannak hamarosan elkezdõdhet a regisztrácó!Köszönöm:Ram.

Buffalo Bill Western Lovastanya :yeah:

#82 Roby

Roby

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 164 hozzászólás

Közzétéve 2007 április 11. - 15:15

Tombstone Ranch is tervezget

#83 Csapos

Csapos

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 2.544 hozzászólás

Közzétéve 2007 április 11. - 19:57

Lehet, hogy én is :gm: bocs

#84 sheriff

sheriff

    Egyszerû fórumtag, semmi extra

  • Fórumtag
  • 4.844 hozzászólás

Közzétéve 2007 április 11. - 20:54

Lehet, hogy én is :gm: bocs

Nem lehet, hanem biztos! (Már ha élni akarsz még valamicskét. :dev: )

#85 Janó

Janó

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.069 hozzászólás

Közzétéve 2007 április 12. - 6:57

De már úgy únja az életet,hogy nem is akar annyira!! :dev:

#86 tatári tutu

tatári tutu

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 35 hozzászólás

Közzétéve 2007 április 12. - 7:07

SZIASZTOK SZERTNÉM HIRDETNI MINDENKINEK HOGY ÁPRILIS 28-ÁN DIJUGRATO 29-ÉN PEDIG FOGATHAJTÓ VERSENY LESZ NÁLUNK HA VALAKIT ÉRDEKEL AKKOR :ÉRDEKLÖDNI A_ 06308548588_

#87 Ramirez

Ramirez

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 309 hozzászólás

Közzétéve 2007 április 18. - 9:09

Kedves Mindenki!Az alábbi kedvcsináló programajánlót tenném közre, a teljesség és a véglegesség igénye nélkül természetesen: * Dallos Gyula bácsiék díjlovas bemutatója * Lázár fivérek * Voltizs csapat * idén is lesz lódoki és kovács * Lovas íjász bemutató * Military - Schaller Gábor * Reining bemutató - Victor Fröschl * Lóidomítás bemutató - Sheriff * Ügyességi versenyek * CARTIdén is szervezünk tombolát, ahová várnánk a felajánlásokat, kisebb-nagyobb ajándékok tekintetében.Valamint várnánk felajánlásokat a rendezvény versenyeinek díjazásához is.Várjuk jelentkezését árúsoknak akik szeretnének a helyszínen megjelenni portékáikkal!Illetve továbbra is minden olyan támogatót, akik bármilyen segítséggel, ötlettel hozzá járulnának az V. LOT lebonyolításához!A tervezett árak, egyéb információk a http://www.lobaratok.hu -nRam.

Edited by Ramirez, 2007 április 18. - 10:35.


#88 Ramirez

Ramirez

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 309 hozzászólás

Közzétéve 2007 április 18. - 16:49

A jelentkezési oldal felkerült a web site-ra!Várjuk a csapatok jelentkezését, akik még nem tették meg. Illetve kérném, amint a csapatvezetõk felregisztráltak, kérem jellezzék, h adott csapatot õk jelezzék, h ezt beállíthassuk a státuszukban.Ahogy tavaly, most is felkerült a HH által rendelkezésünkre bocsátott bankszámlaszám amire utalhatóak az elõregisztrációs összegek. Ezt az Árak menüpont alatt találhatjátok!Ram.

#89 Unicorn

Unicorn

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 10.663 hozzászólás

Közzétéve 2007 április 18. - 17:00

ram, lassan jó lenne tudni, kell-e a morganos srác vagy sem, hogy szólhassak neki. õ a dvd-s. apple tudja.

#90 Apple

Apple

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 9.533 hozzászólás

Közzétéve 2007 április 18. - 17:37

Most már nem csak Apple tudja, mert a fiúk kezébe nyomtam a dvd-t. :)

#91 Ramirez

Ramirez

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 309 hozzászólás

Közzétéve 2007 április 19. - 14:46

Kedves Unicorn, A DVD-t próbáltuk lejátszani, de csupa karc volt, bár nem volt vészes, de nem sikerült. Nem lehet megkapni egy mûködõ verziót? Ram.

#92 Sac

Sac

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.950 hozzászólás

Közzétéve 2007 április 19. - 15:26

A DVD-t próbáltuk lejátszani, de csupa karc volt, bár nem volt vészes, de nem sikerült. Nem lehet megkapni egy mûködõ verziót?

Akkor lehet, hogy ezért nem sikerült nekem sem ... padig én már azt hittem, hogy az én lejátszómmal van a baj! ;)

Apropó, regisztráltam és elképzelhetõ hogy én leszek a csapatvezetõ ...

#93 Unicorn

Unicorn

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 10.663 hozzászólás

Közzétéve 2007 április 19. - 17:20

nyah. ez nem az én saram, megmondom õszintén, ki se nyitottam a dobozt, ergo meg sem néztem, én is postán kaptam. elmeséljem, mi van rajta? :gm: mert azért azt tudom. vagy ha nagyon a dvd kell, akkor írok a srácnak, h küldjön egy másikat vagy tegye fel utube-ra. az is egy megoldás lenne. mit szeretnétek? :)

#94 Ramirez

Ramirez

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 309 hozzászólás

Közzétéve 2007 április 19. - 18:49

mit szeretnétek? :)


Szerezzünk egy új példányt :D

Köszi
Ram.

#95 balymo

balymo

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 515 hozzászólás

Közzétéve 2007 április 24. - 12:25

Sziasztok! Ha lehet segíteni pl nyomtatásban, fordításban vegyetek számba. Mozgássérült vagyok és ha nem a lovaimnál vagyok, itthon és idõm engedné. Van színes nyomtatóm szórólapterjesztésbe, nyomtatásba felajánlom a segítségemet. :) Mónika 06-70-595-9470 vagy itt mindig elértek :)

#96 Apple

Apple

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 9.533 hozzászólás

Közzétéve 2007 április 24. - 20:03

Köszönjük szépen, észben tartjuk :)

#97 Csapos

Csapos

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 2.544 hozzászólás

Közzétéve 2007 április 25. - 7:54

Alma, igazságod van, ne hari. Hisztis pillanatban voltam. Nos, eddig olyan a helyzet, ha megyünk akkor kocsival szombaton. Ez szinte tuti, de sajna még ez is változhat.

#98 Csapos

Csapos

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 2.544 hozzászólás

Közzétéve 2007 április 25. - 17:07

Nemá! Pénteken ezt is jól megbeszéljük. :)



Jó, de ezt már másodszor mondod. Nem szombaton megyünk?
bocs off volt

#99 Rosinante

Rosinante

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 7.081 hozzászólás

Közzétéve 2007 április 26. - 8:48

Még lehet, hogy helyesbítem az elõbb bepötyögött hozzászólást... :D

Edited by Rosinante, 2007 április 26. - 8:50.


#100 réka_d

réka_d

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.338 hozzászólás

Közzétéve 2007 május 6. - 21:06

A lovas-íjász idén is a tûzlovas lesz? (Harangozó János) (ha igenleges a válasz, lesznek további kérdéseim.. na jó, ha nemleges, akkor ki?)

#101 Old Shatterhand

Old Shatterhand

    A nagy vadász

  • Fórumtag
  • 4.354 hozzászólás

Közzétéve 2007 május 15. - 11:36

Szédületes mennyiségû regisztrált résztvevõt pillanthat meg, aki kíváncsi a regisztrációs oldalra. Már 13 van. Ez komoly? (az komoly, hogy 13 van, egyben súlyos is, ha komoly, pedig komoly, tehát súlyos.) :rolleyes:

#102 Apple

Apple

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 9.533 hozzászólás

Közzétéve 2007 május 15. - 12:13

Ez fõleg azért súlyos, mert tudom, hogy sokkal de sokkal többen fognak jönni, de miért olyan nehéz elõre regisztrálni???

Legyetek szívesek annyival segíteni a szervezõk munkáját, hogy regisztráltok, hogy legalább minimálisan hozzávetõlegesen számíthassunk valamilyen létszámra.

Lóbarátok.hu

Edited by Apple, 2007 május 15. - 12:13.


#103 Apple

Apple

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 9.533 hozzászólás

Közzétéve 2007 május 15. - 19:09

No, úgylátom, kicsit meglódultatok, úgyhogy még azzal egészíteném ki, hogy mivel drága webmasterünk most épp valahol a Bükkben kavirnyál a viharban, nem tud új csapatokat létrehozni, csak késő este. Úgyhogy megkérnélek Titeket, hogy akinek még nincs fent csapata, az a "csapattalanok" közé regisztrálja magát, és utólag majd jól átrakjuk abba, amivel jön. Köszönöm szépen :) És persze ide is várjuk továbbra is az új csapatneveket :)

Edited by Apple, 2007 május 15. - 19:10.


#104 Ramirez

Ramirez

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 309 hozzászólás

Közzétéve 2007 május 16. - 9:23

Hi,

Az új csapat a "Debreceniek" létre lett hozva, akit érint regisztrálhat alá :) Sõt minél több regisztrációt várunk!


A LOT nyitó napján pénteken a Bõrgyári Capriccio szolgáltat nekünk zenei aláfestést a rhytm&blues, blues, rock és progressziv rock mûfajából!
A zenekar front embere az a magas, szemüveges fiatal ember (Zarubay Bence) aki különbözõ fúvós hangszerekkel emelte a tavalyi LOT péntek esti bulijának hangultát! (a zenekar elérhetõsége: http://www.bcapriccio.hu )

Szombaton este, a már megszokott módon, a Midnight Boogie adja a talp alá valót!


Továbbiakban is várnánk a felajánlásokat a tombola nyeremény tárgyaihoz, valamint a versenyek díjjaihoz is!

Aki kedvet érez, hogy a rendezvényen segítse munkánkat kérjük jelentkezzen!

Hamarosan elkészül a szóró lap, plakát. Aki tudna segíteni a terjesztésben, a már jelentkezetteken kívül, szóljon nekünk!

Minden segítséget köszönünk!



Ram.
LOT V !

Edited by Ramirez, 2007 május 16. - 10:36.


#105 don quihote

don quihote

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 5.437 hozzászólás

Közzétéve 2007 május 16. - 13:51


Minden segítséget köszönünk!
Ram.
LOT V !

Nem válaszoltál a magánomra.

#106 Guest_Mongol_*

Guest_Mongol_*
  • Guests

Közzétéve 2007 május 18. - 11:02

A LOT 2008-ra szeretnék jelentkezni, mégpedig ha a szervezõk bennevannak, csinálnék egy szabadtüzes melegkonyhát néhány paddal, asztallal, tüzekkel, parázzsal, meg lélekkel. Kis férõhelyes, egyelõre "tapogatózó" jellegût. Azért szólok, most, hogy legyen idõ átgondolni, egyeztetni.

#107 ori

ori

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 5.916 hozzászólás

Közzétéve 2007 május 18. - 12:50

Apple! Ajánlom figyelmedbe!

#108 Xiren

Xiren

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 5.149 hozzászólás

Közzétéve 2007 május 20. - 13:08

Nem úgy lett velük megbeszélve, hogy nem szervez senki a másikra? Úgy is volt, hogy ők máskor tartják, nem? Várom a szórólapmintákat terjesztés céljából! :)

Edited by Xiren, 2007 május 20. - 13:09.


#109 Apple

Apple

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 9.533 hozzászólás

Közzétéve 2007 május 20. - 16:17

Én a szöveget várom, és ha az megvan, összeállítok egy plakátot. Egyelõre ez még nem fog idõpontokat tartalmazni, de a terjesztés és "reklámozás" céljára teljesen jó lesz anélkül is :)

#110 Apple

Apple

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 9.533 hozzászólás

Közzétéve 2007 május 20. - 20:35

HH: annyi a lényege, hogy ori írta a Debreceni topikba, hogy nem tud Tatárra jönni, mert akkor van a Juniális. Én meg mondtam neki, hogy butaság, mert a versenynaptárban egyeztetve lett. A honlap a Juniálisé, amin az áll, hogy ugyanarra a hétvégére tették végülis, mint amikor a LOT lesz.

#111 Apple

Apple

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 9.533 hozzászólás

Közzétéve 2007 május 20. - 21:03

Tudjuk. És eddig minden évben június utolsó hétvégéjére szervezték. Most meg meggondolták magukat :mad:

#112 realcowboy

realcowboy

    Magnum

  • Fórumtag
  • 8.060 hozzászólás

Közzétéve 2007 május 20. - 21:35

érdekes, hogy módosították a dátumot, mert eddig azt mondták, hogy ezen azért nem lehet változtatni, mert a "Budapesti búcsú" a ruszkik távozásáról lett elnevezve, az pedig a régebbi idõponthoz volt igazítva. valmiért mindegy lett, hogy mikor húzott el az utolsó.

Edited by realcowboy, 2007 május 20. - 21:40.


#113 ori

ori

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 5.916 hozzászólás

Közzétéve 2007 május 21. - 8:44

"Budapesti búcsú" a ruszkik távozásáról lett elnevezve, az pedig a régebbi idõponthoz volt igazítva.


Ezt most nem értem, hogy jönnek ide a ruszkik és a búcsú?

Amúgy meg tényleg piszokság, hogy egyeztetés után megváltoztatták az idõpontot.

Közben körbenéztem, és rájöttem, hogy a Lovas Juniális a B.B. gigantikus rendezvénysorozat része. Eddig azt hittem, ez önálló rendezvény.

Edited by ori, 2007 május 21. - 8:50.


#114 realcowboy

realcowboy

    Magnum

  • Fórumtag
  • 8.060 hozzászólás

Közzétéve 2007 május 21. - 20:44

a BB elnevezés pedig az utolsó ruszki katona távozásáról lett elnevezve. :D

#115 Guest_Mongol_*

Guest_Mongol_*
  • Guests

Közzétéve 2007 május 23. - 19:25

A LOT 2008-ra szeretnék jelentkezni, mégpedig ha a szervezõk bennevannak, csinálnék egy szabadtüzes melegkonyhát néhány paddal, asztallal, tüzekkel, parázzsal, meg lélekkel.
Kis férõhelyes, egyelõre "tapogatózó" jellegût.
Azért szólok, most, hogy legyen idõ átgondolni, egyeztetni.

Ha nem, akkor nem, velem lehet tárgyalni. :D

#116 realcowboy

realcowboy

    Magnum

  • Fórumtag
  • 8.060 hozzászólás

Közzétéve 2007 május 23. - 20:39

Ha nem, akkor nem, velem lehet tárgyalni. :D


Mongol!
Óva intenélek bárminõ türelmetlenkedéstõl!

valaki feltett egy kérdést az idei LOT-al kapcsolatosan a hónap elején:

A lovas-íjász idén is a tûzlovas lesz? (Harangozó János)
(ha igenleges a válasz, lesznek további kérdéseim..
na jó, ha nemleges, akkor ki?)


de még nem sikerült választ kapnia.
miben reménykedsz, hogy a jövõ évi LOT-al kapcsolatban választ kaphatsz mostanában? ;)

#117 Guest_Mongol_*

Guest_Mongol_*
  • Guests

Közzétéve 2007 május 23. - 20:49

Ok. :)

#118 Apple

Apple

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 9.533 hozzászólás

Közzétéve 2007 május 23. - 21:34

(A broncos csapat idén is igényt szeretne tartani "a ligetre" , amennyiben a táborozás nem kerül át teljesen a tó mellé :) )

#119 zapolya

zapolya

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 3.806 hozzászólás

Közzétéve 2007 május 24. - 8:55

Ha nem, akkor nem, velem lehet tárgyalni. :D



Idén tiszteletedet teszed?

#120 Apple

Apple

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 9.533 hozzászólás

Közzétéve 2007 május 24. - 9:56

Sziasztok, újabb fejlemények vannak!

A tervek szerint még a héten lefixálódnak a programok , s ha ez megtörténik, a következõ hétre a nyomdába kerülnek a plakátok (A1-es és A5-ös méretben) programokkal, idõpontokkal, információkkal, mindennel. Ezeknek a terjesztésében szeretnénk minél több emberre számítani! Aki nem pesti, az kérem, írja meg magánban a címét is, hogy elpostázhassuk a szórólapokat.

Idén ismét lesz CART . Bill Sanyiék voltak olyan kedvesek, hogy ezt magukra vállalták, köszönjük nekik. Azonban a tavalyi sikert szem elõtt tartva szeretnénk most is legalább 2 ügyességi/stílusversenyt tartani, nagyon hálásak lennénk, ha valaki ennek a megszervezésében tudna nekünk segíteni (jómagam azt se tudom, hogy idõben meg tudok-e érkezni a LOT-ra, ezért nem vállalnám be).

A végére hagyom a kellemetlenebbik részét: akár díjazás fejében, de nagy szükségünk lenne olyan ember(ek)re, aki bevállalná a belépõszedést, karszalagosztást . A legoptimálisabb az lenne, ha legalább 3-4 ember jelentkezne erre, hogy váltott mûszakban tudják ezt teljesíteni.




Idén tudtommal nem lesz jelen Harangozó János.