Ugrás a tartalmakhoz


Fotó

Kistarcsa és Nagytarcsa


Ez a téma archivált. Nem tudsz archivált témához hozzászólni. Ha szeretnéd újranyitni, keress meg egy moderátort, vagy admint.
167 válasz a témához

#41 Zsubaba

Zsubaba

    Csendes Patak

  • Fórumtag
  • 10.126 hozzászólás

Közzétéve 2005 augusztus 31. - 20:03

:( Jájj. Akkor jobbulást!Tök meg le van tiltva 2 hétre, õ is megrántotta magát... :(

#42 Rusty2002

Rusty2002

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 350 hozzászólás

Közzétéve 2005 augusztus 31. - 20:16

Ja, hallottam.szegényke...Azért kinn lesztek pénteken?

#43 Zsubaba

Zsubaba

    Csendes Patak

  • Fórumtag
  • 10.126 hozzászólás

Közzétéve 2005 augusztus 31. - 20:25

Hát nem tudom... :(Micsináljak kint? Fényképezéshez, meg lósimogatáshoz drága a benzin :(

#44 Kozifru

Kozifru

    Csikó

  • Fórumtag
  • 1.455 hozzászólás

Közzétéve 2005 szeptember 3. - 20:38

Ma voltam szõrén terepen.És olyan helyen voltunk ahol 4 évig eddig még nem jártm.Csodálkoztam is.

#45 Zsubaba

Zsubaba

    Csendes Patak

  • Fórumtag
  • 10.126 hozzászólás

Közzétéve 2005 szeptember 5. - 15:28

No, merre voltál?Szõrén terepen? Az vicces lehetett :D Tajtika nem ugrált?

#46 Kozifru

Kozifru

    Csikó

  • Fórumtag
  • 1.455 hozzászólás

Közzétéve 2005 szeptember 6. - 18:58

No, merre voltál?Szõrén terepen? Az vicces lehetett :D Tajtika nem ugrált?

Hozzászólás megtekintése

Nem tom,merre voltunk.Dehogynem egyszer bakolt,de olyat, hogy befértem volna mégegyszer magam meg a Töki háta közé. :D de fent maradtam. :yeah:

#47 Zsubaba

Zsubaba

    Csendes Patak

  • Fórumtag
  • 10.126 hozzászólás

Közzétéve 2005 szeptember 6. - 19:03

Na majd pénteken megmutatod azt a helyet, addigra szerzek lovat... :D

#48 Zsubaba

Zsubaba

    Csendes Patak

  • Fórumtag
  • 10.126 hozzászólás

Közzétéve 2005 szeptember 7. - 14:44

Fruzsi! Van lovam péntekre! Cserébe holnap is kell lovagolnom. Szegény én... :gm: :yeah: :D

#49 Kozifru

Kozifru

    Csikó

  • Fórumtag
  • 1.455 hozzászólás

Közzétéve 2005 szeptember 7. - 17:09

Tök közel van. Úgyhogy inkább,majd ne arra menjünk.Király, és nagyon sajnállak, hogy holnap is kell lovagolnod. ;)Nekem is,ha nem akarom, hogy összecsináld magad miattam vágta közben. :ang: Bár.... :dev: :gm: És ki a delikvens?

#50 Pierrot

Pierrot

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 563 hozzászólás

Közzétéve 2005 szeptember 7. - 18:49

Borsi! Én is ismerlek! Sokszor segítettem neked a lovak körül amikor jöttél Bluehoz..talán még terepre is vittelek..Jobbulást a paccoknak! Én Gödöllõre a Both tanyára,a Szuperékhoz és a Deres Lovasudvarba(Kohajda lovarda)is járok lovagolni..:)

#51 Kozifru

Kozifru

    Csikó

  • Fórumtag
  • 1.455 hozzászólás

Közzétéve 2005 szeptember 7. - 18:55

:rolleyes:

#52 Borsi

Borsi

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 530 hozzászólás

Közzétéve 2005 szeptember 8. - 19:34

Pierrot! Igen, ismerjük egymást! És még terepre is vittél. :) Hûû, te is ilyen szabadúszó vagy... :D Bogár megvan még?A Deres Lovasudvar Kistarcsán van, ugye? Nem ott van/volt Bazs?

#53 Kozifru

Kozifru

    Csikó

  • Fórumtag
  • 1.455 hozzászólás

Közzétéve 2005 szeptember 8. - 19:37

IGen, a Deres LOvasudvar Kistarcsán van.Ott volt BAzs is.

#54 Borsi

Borsi

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 530 hozzászólás

Közzétéve 2005 szeptember 8. - 19:42

És hova tûnt? :rolleyes:

#55 Kozifru

Kozifru

    Csikó

  • Fórumtag
  • 1.455 hozzászólás

Közzétéve 2005 szeptember 8. - 19:48

Volt valami balhé asszem..De ezt Zsubaba meg Apple jobban tudja.

#56 Apple

Apple

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 9.533 hozzászólás

Közzétéve 2005 szeptember 8. - 19:51

Angliába tûnt, lassan egy éve. :)

#57 Borsi

Borsi

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 530 hozzászólás

Közzétéve 2005 szeptember 8. - 19:56

Aha, köszi.Zsubaba, Apple! Bazs hova ment?[SZERK.]Köszi. :)

Edited by Borsi, 2005 szeptember 8. - 19:56.


#58 Tóbi

Tóbi

    Új vendég

  • Fórumtag
  • 6 hozzászólás

Közzétéve 2005 szeptember 8. - 20:57

Sziasztok! Hogy s mint? Még új vagyok ezen a helyen, de remélem hamar beilleszkedek. Itt mindenkinek van lova köztetek?? Olvasgattam a fórumot, és azt vettem észre, hogy sokan vagytok Pest megyeiek. Sokat járkáltam ezen a környéken én is. Én egyébként Nógrádi vagyok, lehet semmi helyem ezen a helyen, de jártam már Kis- illetve Nagytrcsán is. Ahogy láttam ti ide valósiak vagytok. Kozifru az elõbb felvilágosított, hogy jártam már náluk is. Ha nem zavarok, irogatok ide is majd.

#59 Zsubaba

Zsubaba

    Csendes Patak

  • Fórumtag
  • 10.126 hozzászólás

Közzétéve 2005 szeptember 8. - 21:31

Szia Tóbi!Örömmel látunk! :)

#60 Kozifru

Kozifru

    Csikó

  • Fórumtag
  • 1.455 hozzászólás

Közzétéve 2005 szeptember 9. - 19:56

Úh!Ma milyen királyat lovagoltunk Zsubéval.Találkoztunk nálunk,mert ugye, Tök most sánta és Zsu pedig full angolban Ciráttal volt.Az elsõ vágtánál Cirát is próbálkozott a bakolással.De még mielõtt átértünk volna a fõúton Cirát beszart egy kocsitól és átugrották az árkot. jJól megijedtem,de nem lett semmi bajuk. Aztán jókat szórakoztunk dobáltuk egymást falevéllel stb. Majd mikot visszaértünk és lenyergeltük a lovakat, kitaláltam, hogy ketten üljünk fel Tajtira szõrén. A borjúkötélbõl csináltam egy kötõféket, és úgy nyomtuk. Zsu volt a sofõr én meg a nehezék. Kicsit ügettünk is, szét röhögtük a fejünket.Aztán leszálltunk bevittük a Tajtit, adtunk a Cirátnak tápot,majd kishíján ráestem Zsura,mert megbotlotttam a patkában.Bevittük Cirátot és lassan elindultunk haza.Hazafelé már jött Bubzi is meg Lili a kutyája.Zsu hazastállított,de közben kitalálták, hogy Gödöllõn kidobnak egy árokba ahol tócsa van.De nem siekrült nekik.Bejöttek és Kefír terrorizálta õket,meg Lilit. Szóval király volt.És lehet, hogy vasárnap már hárman megyünk terepre.

#61 Zsubaba

Zsubaba

    Csendes Patak

  • Fórumtag
  • 10.126 hozzászólás

Közzétéve 2005 szeptember 9. - 20:20

Akkor elmesélem én is az én szemszögembõl :)Mikor kiértem, még Fruzsi sehol sem volt, ezért odamentem Dedigyerekhez és megtutujgattam, meg adtam neki almát. Hogy milyen szép, nagy az a gyerek! :eek:Aztán megérkezett Fruzsi is, kihoztuk, lepucoltuk a lovakat. Felnyergeltünk, kicsit ökörködtünk, aztán elindultunk. Épp akkor érkezett meg Bözse, Cirát gazdája, és adott néhány instrukciót a lóhoz:"Az autóknál vigyázzatok, mert gondok szoktak lenni, volt már egy-két fékcsikorgás a ló mögött." Na mondom, vicces lesz. :)Elindultunk kifelé, hátulról jött egy autó, Cirát összerezzent, de semmi különös nem történt. Tovább mentünk, jött szembe egy személyautó, a tetejére nagy kék "nájlon"zsákba burkolt valami. Mellettünk árok. Mondom Fruzsinak: "Na, tuti beleugrunk az árokba..." És úgy is lett. :DNem lepett meg, tudtam, hogy ez lesz, igazi ugróló a drága!Sokat sétáltunk, ügettünk. Egyik ügetõs szakasznál átugrott vágtába, épp felfelé haladtunk, és csavarta a nyakát Cirát és dobálta a fenekét. Nagyon tündér volt. :)Mentünk egy jó nagy kört, kb. 2 órát. Érdekes mód megfájdult a hátam nekem is angol nyeregben, ahogy Almácsnak szokott. Westernben sosem, angolban egy idõ után mindig. De miért van ez?Mikor visszaértünk, ott volt Bubzi, épp szállt le a lováról, aztán vele is ökörködtünk egy sort. Cukkoltam, hogy miért nem köti meg Lilit :DTajtin szõrén, ketten, pályán lovagolni érdekes volt. Elég jól hajlik, de nem sok hajladósága van hajolni, meg kanyarodni. Azért jól elvoltunk, és elindítottam ügetésbe is a hosszú falon, hátha lerázzuk Fruzsit :gm:A lovakat elraktuk a helyére, megsuttogtuk Csicsót, hogy õt is be tudják vinni, majd jóéjt puszit nyomtunk a lovak homlokára és eljöttünk.Bubzi benyomta Lilit a kocsiba, és hazavittük Fruzsit. Lili nem nagyon lelkesedett Kefirért, de az meg ide-oda rohangált, meg ugatta Lilit, hogy játsszanak már. De nem. Aztán visszaraktuk Lilit és hazamentünk.Jól elfáradtam, de nagyon jól esett! Köszi Fruzsi, köszi Bözse, köszi Cirát! :kocc:

#62 Rusty2002

Rusty2002

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 350 hozzászólás

Közzétéve 2005 szeptember 10. - 10:43

Szia Tóbi! Ha jól olvastam, akkor abban az istállóban is jártál, ahol most az én lovam van.(Szuper Farm, a családias lovi a kis faházzal)Bár sztem az én lovam akkor még nem volt ott.

#63 Tóbi

Tóbi

    Új vendég

  • Fórumtag
  • 6 hozzászólás

Közzétéve 2005 szeptember 11. - 8:29

Szia Rusty! Ismerõs a neved. Van egy kislány, akinek a lovát Rustynak hívják. Dijugró. Sok versenyt megnyert már azzal a lóval. Ismered? Vagy csak név rokon? Milyen lovad van? Én kb 2-3 hónapoja jártam arra. Nem tudom mikor vitted oda a lovadat. Volt pár kinn a villanyban. De voltam már odébb is. Budapest szélén is sok lovarda van, ahol szívesen lézengtem. Szerintem egyre felkapottab lesz ez a lovassport erre felé is.

#64 Rusty2002

Rusty2002

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 350 hozzászólás

Közzétéve 2005 szeptember 11. - 9:31

Az én lovamat Merlinnek hívják és 2 hónapja vittem oda. Még belovaglás alatt álló csikó a lelkem.

Edited by Rusty2002, 2005 szeptember 11. - 9:35.


#65 Õz

Õz

    Sebész

  • Főmoderátor
  • 3.950 hozzászólás

Közzétéve 2005 szeptember 11. - 10:10

Szia Rusty! Ismerõs a neved. Van egy kislány, akinek a lovát Rustynak hívják. Dijugró. Sok versenyt megnyert már azzal a lóval.

Hozzászólás megtekintése

Hoppá, mit nem látok. Csak nem B. Bettináról beszélsz? Ismered? Tudsz róla valamit, hogy mi újság vele mostanában; és hogy' van az öreg Rusty koma?(hoppsz, ez itt off kicsinyég :o Írsz magánt, ha tudsz válaszolni?)

#66 Pierrot

Pierrot

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 563 hozzászólás

Közzétéve 2005 szeptember 12. - 18:10

Igen,megvan még Bogárka! Hát a törzshelyem az Gödöllõ,Blueval. Szuperékhoz azért járok ki mert ott van a nagybátyám ménje és a Deres lovasudvarba meg csak úgy meg dámalovazni...:)

#67 Zsubaba

Zsubaba

    Csendes Patak

  • Fórumtag
  • 10.126 hozzászólás

Közzétéve 2005 szeptember 12. - 18:12

Meg szerelmeskedni :rolleyes: :D Posted Image

#68 Kozifru

Kozifru

    Csikó

  • Fórumtag
  • 1.455 hozzászólás

Közzétéve 2005 szeptember 12. - 18:31

Én már inkább nem mondok semmit. :rolleyes:

#69 Pierrot

Pierrot

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 563 hozzászólás

Közzétéve 2005 szeptember 12. - 19:28

Hát igen..ez hosszú történet és bonyolult is..de már nem nagyon szeretnék a Zoliról beszélni!!! Meg fõleg nem a fórumon!:(Ha már ott tartunk hogy miért járok ki Deresbe...MATEK LECKÉT ÍRNI..Zsubaba segít!:) :)

#70 Kozifru

Kozifru

    Csikó

  • Fórumtag
  • 1.455 hozzászólás

Közzétéve 2005 szeptember 12. - 19:39

Jó duma....... :o

#71 Pierrot

Pierrot

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 563 hozzászólás

Közzétéve 2005 szeptember 12. - 19:50

Mondjuk nem értem hogy ez miért tartozik a fórumra..szeretnélek megkérni titeket hogy a továbbiakban ne piszkáljatok a Zolival Köszi!!!!!!!!

#72 Kozifru

Kozifru

    Csikó

  • Fórumtag
  • 1.455 hozzászólás

Közzétéve 2005 szeptember 12. - 19:52

Nem piszkáltunk.Ez az igazság.....De én abbahagytam egy idõre. :P

#73 Pierrot

Pierrot

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 563 hozzászólás

Közzétéve 2005 szeptember 12. - 19:55

Csak tudod ahogy Zsubaba megfogalmazta,elég félreérthetõ..aztán majd rosszat gondolnak rólam itt a fórumon...

#74 Kozifru

Kozifru

    Csikó

  • Fórumtag
  • 1.455 hozzászólás

Közzétéve 2005 szeptember 12. - 20:00

Nem úgy értette,de igaza van.......

#75 Zsubaba

Zsubaba

    Csendes Patak

  • Fórumtag
  • 10.126 hozzászólás

Közzétéve 2005 szeptember 12. - 20:43

Jajj, nem úgy értettem azt a szerelmeskedést. :)Én egyébként romantikus lélek vagyok, így azt a szó szoros értelmében értettem, hogy együtt lenni, és romantikázni. Nem feltétlenül ARRA gondoltam. :D Na de nem magyarázkodom :DAmúgy szívesen segítek matekolni, ha valami nem megy, és én is meg tudom csinálni :D

Edited by Zsubaba, 2005 szeptember 12. - 20:43.


#76 Pierrot

Pierrot

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 563 hozzászólás

Közzétéve 2005 szeptember 14. - 17:48

Okés! Így már ok! Tegnap megvakargattam Tököt..olyan édi volt.Hú..Adria olyan gyönyörûen ugrik..meg Merlin is( Rusty lova)amennyit láttam belõle az tetszett.Azt megköszönöm,mert nem a matek az erõsségem. Egyébként a múltkor miután elmagyaráztad és megcsináltam mindegyiket,az órán ellenõrzéskor az összes jó volt. Szóval nagyon köszi!!!:) :)

#77 Zsubaba

Zsubaba

    Csendes Patak

  • Fórumtag
  • 10.126 hozzászólás

Közzétéve 2005 szeptember 15. - 7:43

Ki ugrott Adriával?Tök hogy van? Sántikál még?Örülök, hogy jó lett a házid! :D

#78 Rusty2002

Rusty2002

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 350 hozzászólás

Közzétéve 2005 szeptember 15. - 13:10

Lóri ugrott Adriával, és Merlinnel is. Egész ügyes, hamar ráérez, mikor mit kell csinálni. Jó tanítvány (nem az ényém!)

#79 Zsubaba

Zsubaba

    Csendes Patak

  • Fórumtag
  • 10.126 hozzászólás

Közzétéve 2005 szeptember 15. - 16:36

Hm. Kijaza Lóri? :rolleyes: :)Deszeretnék én is ugrani :sóhaj:

#80 Rusty2002

Rusty2002

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 350 hozzászólás

Közzétéve 2005 szeptember 16. - 12:56

Lóri Sanyinak a fia.