Ugrás a tartalmakhoz


Fotó

Somogy megye


  • Please log in to reply
6595 válasz a témához

#1 barnabee

barnabee

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 516 hozzászólás

Közzétéve 2005 február 25. - 13:00

Ide várom Somogyiakat és a Kaposvár környékieket

#2 shagan

shagan

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 220 hozzászólás

Közzétéve 2005 február 25. - 14:11

Na itt vagyok, engem is kitessékelt :confused: !Szóval amint írtam, csak egyszer jártam K.váron, de nagyon tetszik, az egész térség, somogy megye szerintem szép. A barátnõm szakközepes (belovaglo-lovasedzõ lesz), és annak ellenére hogy sokan rossz véleménnyel vannak az ottani oktatásról (többek között a régi edzõm is), szerintem ha valaki szorgalmas, kitartó, és komolyan veszi a munkát, akkor sokat el tud érni. Õ pl. saját lovat kapott, külön foglalkozik vele az edzõ (és nem azért mert esetleg befolyásos kapcsolatai vannak..).barni, te mit csinálsz pontosan? Hobbi lovas vagy, esetleg versenyzel?

#3 Õz

Õz

    Sebész

  • Főmoderátor
  • 3.950 hozzászólás

Közzétéve 2005 február 25. - 14:23

Valami azt súgja, nem leszek népszerû :o De.Szeretném már most egyértelmûvé tenni, hogy a "Kaposvári Egyetem" témához (lásd hasonló címû topik itt a Régiókban) tartozó dolgok itt OFFnak fognak minõsülni, és viszont. Csak a kibogozhatatlan téma-keveredések megelõzése végett. :ang: Kellemes társalgást, somogyiak :)

#4 barnabee

barnabee

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 516 hozzászólás

Közzétéve 2005 február 25. - 14:40

Te Õz nehogy már innét is elzavarjál,majd ovatos leszek és az Anikó talán nemlát mindent! Köszi üdv.

#5 barnabee

barnabee

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 516 hozzászólás

Közzétéve 2005 február 25. - 14:52

Shagan Nembeszélek az egyetemrõl mert innét is elzavarnak,az edzöröl anyit kivétel erõsiti a szabályt.Mindenhol van egy két ilyen ember csak az a baj,hogy 100 bol 1.Én egy kis épitõipari céget vezetek kisebb nagyobb sikerrel,most éppen téli szünet van egypárnap ezért jobban ráerek.Igen lehet azt mondani,hogy hobbi lovas.

#6 shagan

shagan

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 220 hozzászólás

Közzétéve 2005 február 25. - 15:07

jó, többet egy szót se. Egyébként csak viccesen jegyeztem meg hogy kitessékeltek bennünket, aztán olyan magánüzit :dev: kaptam hogy a fal adta a másikat.. Na mindegy, majd belejövök.Fõállásban én is dolgozó emberke vagyok, immár 12 éve hobbilovas. Már beszéltem a barátnõmmel arról hogy egyszercsak meglátogatom K.váron, de hogy mikor jön el az az idõ, azt nem tudom.Természetesen az lenne a legjobb, ha a kellemest összekötnénk a hasznossal, és ha már az áhított somogyban lennék, lovagolhatnék is. :yeah: Én egyébként kevésbé dombormûves helyen, bács-kiskunban lakom (vagy már említettem :confused: ?), úgyhogy a tiszai gátoldallal be kell érnem ha esetleg lankásan szeretnék közlekedni a kis drágámmal (Ali, shagya arab okoska :ang:)Te, hogy állsz? Milyen szinten hobbizol?

#7 tomsawyer

tomsawyer

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.115 hozzászólás

Közzétéve 2005 február 25. - 16:30

Shagan!A minap írtam egy mailt.Megkaptad?

#8 shagan

shagan

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 220 hozzászólás

Közzétéve 2005 február 28. - 8:48

tomsawyer,megkaptam, köszi. ajánlottam a barátnõmnek, majd ha szól, hogy mit döntöttek, írok. bár azt mondta a hétvégén, hogy inkább csináltatni akar. Szóval még nem tudom.

#9 shagan

shagan

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 220 hozzászólás

Közzétéve 2005 február 28. - 8:50

barnabee!Elvesztél a somogyi dombok közt?Én itt szorgalmasan írogatok bács megyei létemre, te meg csak hallgatsz! Hogy van ez..? :hupp:

#10 barnabee

barnabee

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 516 hozzászólás

Közzétéve 2005 február 28. - 11:20

Ittvagyok, pénteken elkellet mennem,bocs tudod hogy van gyerek család stb.Sikerült-e beszélni az ismerösöddel?Nagyon alap szinten de ha lovagolni szeretnék akkor megyek ismeröshöz vagy ide meg oda.De azért kértelek meg hogy nézz utána egy furiosonak.Köszi.

#11 shagan

shagan

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 220 hozzászólás

Közzétéve 2005 február 28. - 11:29

Szia,Szombaton átmentünk hozzá, nincs neki furioso csikója :( , van több felnõtt lova, most egy nagyon jó gidrán herélt hátasa van eladó, illetve egy három éves kisbéri kancája (nincs még sütve). De most épp nincs túl nagy választék.Majd folyamatosan beszámolok ha tudok valamit, és az eladó lovak oldalon is írok.

#12 barnabee

barnabee

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 516 hozzászólás

Közzétéve 2005 február 28. - 12:03

Szia Az elképzelésem,hogy veszek egy furiosot csikoban és én felnevelem,de addig veszek egy olyan kancát ami lehet idösebb is viszont fajta mellet még nemdöntöttem meg az szokot probléma lenni,hogy a magasságom 182 cm és kicsit ugye furán nézek ki egy arab lovon,tehát valami magasabb lo jöhet számitásba.Egyébként pénteken voltam a párommal Répáspusztán a S Arab ménesnél ami itt van mellettünk 5km re,szépek voltak.Megkérdezhetem a név honnét van?

#13 barnabee

barnabee

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 516 hozzászólás

Közzétéve 2005 február 28. - 15:38

Shagan Te is eltudsz tünni igaz talán nem kétnapra de pár orára azt igen.Talán ilyenkor dolgozol és nem érsz rá?

#14 shagan

shagan

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 220 hozzászólás

Közzétéve 2005 február 28. - 15:57

Barni, valami megérzésed volt a névvel kapcsolatban? A nevem egy shagya arab méntõl lett származtatva. És tudod miért? Mert ez a mén a lovam apja, és szerintem gyönyörû (az apa és a fia is Posted Image ). Mellesleg én sem vagyok kis termetû, 178 cm vagyok. De ez nem jelent gondot egy arab lónál. Ha elfogadsz egy tanácsot: mint kezdõ, vagy mint hobbilovas, kifejezetten megfelelõ számodra a shagya arab, mert õk pont arra lettek kitalálva hogy együttmûködõk, szelídek, munkabírók, igénytelenek legyenek. borzasztó emberbarát, jóindulatú fajta. Ha csak terepen lovagolsz, akkor meg pláne megfelel.Nem tudom mennyire ismered a fajta kialakulását, nézz esetleg utána. A telivérnél kissé erõsebb felépítésû, viszont annak az összes jó tulajdonságát megõrizte. Répáson gondolom tudnak még errõl többet mesélni. És egy saját tapasztalat(mivel az egyik közeli ismerõsömnél shagya arabok, arab telivérek és furioso van.. Posted Image ), egy tiszta,száraz,rövidebb lábú szikárabb ló sokkal jobban tolerálja a megerõltetõ terpmunkát. De ez nem a furioso leócsárlása, mert imádom azt a fajtát is Posted Image . Szóval ha hobbi szinten bármilyen kérdésed van, segítek. Remélem nem küldenek innen minket, mert most meg fajtákat tárgyalunk, ugyebár ennek sem itt a helye, bocsika...az illetékesektõl :D .

#15 barnabee

barnabee

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 516 hozzászólás

Közzétéve 2005 február 28. - 16:29

Egy két dolgot már utána néztem olvastam is,meg Bábolnárol sokat.Az a baj hogy amelyik lovakon eddig ültem azmajdnem mind más fajta volt vagy talán szerencsére és mindegyik jo paci volt.Ezért nehéz dönteni mert mindenki mást mond és másfajtára esküszik.

#16 barnabee

barnabee

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 516 hozzászólás

Közzétéve 2005 február 28. - 17:00

Azért nemtudom figyeled, elõléptetett Huxley már törzsvendég lettem.A számainkból látom,hogy majdnem egyidõben léptünk a forum lapjaira.Ha röviditjük a fajták neveit ugy nem zavarnak el.A beigért segítséget és tanácsot mindig elfogadom vagy legalább megfontolom.

#17 barnabee

barnabee

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 516 hozzászólás

Közzétéve 2005 február 28. - 17:11

Tomsawyer! Te nyergeket készítesz.

#18 shagan

shagan

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 220 hozzászólás

Közzétéve 2005 március 1. - 9:16

Én akkor tûnök el, ha valamit kitalálnak a fõnökeim, mert én általában munkaidõben írok. Ezért csak 7-15-ig vagyok elérhetõ, hétvégén pedig egyáltalán nem.Hogy én mikor leszek törzsvendég nem tudom.A lovakkal kapcsolatban igazad van. Mert ha nagyon belemerülünk, arra jutunk hogy a fajta után/mellett a legmeghatározóbb dolog az egyéni tulajdonság egy lónál. Én Pl. orlov ügetõn(!) kezdtem lovagolni. Kezdõ koromban még egy holsteini fedezõménen is lovagoltam (kancák között!!!) Lovagoltam már 3-4 éves tök megbízható csikón, és 24 éves nehezen lovagolható tenyészkancán is, olyanon akire egy "profi" azt mondta hogy ilyen öreg nem lesz ezzel semmi gond, aztán kis idõ múlva a ló elõbb hazajött mint a szakember. Szóval tényleg sok minden határozza meg hogy egy adott egyed milyen lesz a munkában. De azért a sh. általánosságban mondható hogy szinte kivétel nélkül megfelel egy hobbistának. Ja és a legfontosabb: hogyan lett a csikó felnevelve, milyenek voltak a tartási körülményei!!! Én 8 évig lovagoltam tenyésztõnél, imádtam a kiscsikókat tanítgatni, nevelgetni. Nem is volt egyikkel sem probléma nyeregbe vagy kocsiba tanításnál. Hidd el én már láttam néhány érdekes esetet.(Pl. életveszélyes pónit, és olyan nagypályás telivér mént, amelyik a 14 éves barátnõmmel ugrálta a 140-150 cm-t).

#19 barnabee

barnabee

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 516 hozzászólás

Közzétéve 2005 március 1. - 11:43

Az én elérhetõségem is hasonló mert otthon van ugyan gép de net még nincs,mert állitólag reggeltõl estig csak ott ülnék elötte.Nememlékszem montad-e,hogymit is csinálsz 7-15-ig.Milyen szinü a lovad és nemü.

#20 shagan

shagan

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 220 hozzászólás

Közzétéve 2005 március 1. - 12:54

Egy építõipari cégnél dolgozom, könyvelõ mellett, illetve bérszámfejtõ vagyok Posted Image . De borzasztóan unom.Korábban kecskeméten dolgoztam, pénzügyes voltam három évig, azt nagyon szerettem Posted Image , akkor kezdtem kecsón edzõhöz járni lovagolni. Ott rengeteget fejlõdtem, javultak a korábban megszokott hibáim.A lovam Posted Image 8 éves szürke herélt shagya. Apja európach., az anyja bábolnai t.kanca. Mikor megismertem 4 éve még mén volt, nagyon szelíd (gyerekek is lovagolták). Aztán több mint egy évig nem láttam mert eljöttem abból az istállóból.Kb. három éve hozzánk került (akkor még egy kereskedõnél lovagoltam). Csodálkoztam hogy miért adták el egy kereskedõnek, hát kiderült: versenyeztek vele (20 és 30 km-en távl.ban), kiheréltették (de minek?), és mivel megszokta a versenyeket - nagyon jól ment neki - már nem volt könnyû lovagolni a gazdájának, aki egy kezdõ lovas, mert menõs, akaratos lett, így eladták. Itt a kereskedõnél egy "lovász" pedig olyan durván lovagolta (vérzett a szája), hogy már szinte senki nem bírt vele. Én akkor kezdtem vele foglalkozni. Most ott tartunk, hogy nekem bármit megtesz, idegen lovassal viszont elrohan (rossz emlékek stb.). Egyedül futószáron lehet mást felültetni rá, mert kiválóan megy futószáron, jó oktatóló. Szóval ebbõl is látszik hogy mi minden határozza meg hogy egy ló milyen.Megpróbálom a képét elküldeni az emiledre. Nézd meg, hátha sikerül.

#21 barnabee

barnabee

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 516 hozzászólás

Közzétéve 2005 március 1. - 13:23

Az kár hogy nem élvezed amit csinálsz.A hozzánk került azt ugy értsem amikor megvetted.Ezek szerint meg van egy egygazdás lovad,aki a bizalmába fogadott.Mindjárt megnézem.

#22 shagan

shagan

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 220 hozzászólás

Közzétéve 2005 március 1. - 13:29

Attól függ ugye, hogy éppen mit csinálok...! De a munkámat nem nagyon. Kicsit unalmas (még jó hogy van a fórum).Nem én vettem meg, hanem sokáig lovagoltam, és egy ismerõsöm vette meg nekem, cserébe a lányait tanítom lovagolni. De közben eljöttünk abból az istállóból,vett a tulaj egy szép tanyát 8 hektáron, 8 db box van az istállóban, és már október óta hál'istennek itt vagyunk. Összesen három pacika van. Mivel a tulaj pesti, csak néha jönnek le, így én felügyelem a tanya dolgait.(ottlakó gondnok van).Hát igen, az Ali teljesen egygazdás lett. Annyira jó fej, hogy szinte már kitalálom hogy mit gondol, és persze fordítva is így van. Az azért tök jó érzés, hogy egy ló ennyire bízik bennem.Sikreült megnézned, átment?

#23 barnabee

barnabee

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 516 hozzászólás

Közzétéve 2005 március 1. - 14:02

Igen átjött nagyon cép a paci,de hogy érted azt hogy kifehéredett? szó szerint.A másik kettöröl is irhatnál,a többi 5 helyen meg az egerek tanyáznak?Deazért megkell hogy mondjam nagy mákod van egy ilyen házigazdával.

#24 Zsuzska

Zsuzska

    Törzsvendég

  • Admin
  • 3.961 hozzászólás

Közzétéve 2005 március 1. - 14:28

Gondolom én sem leszek népszerû, de mielõtt ezt eldöntitek, azért olvassatok el - hátha így helyükre kerülnek a dolgok.A fórum arra való, hogy emberek közérdekû témákról beszélgessenek, vitázzanak rajta. Minél többen vagyunk, annál több ilyen van, és hogy ne legyen minden többször lerágva, a fórumok most már kategorizálva vannak, és odafigyelünk arra, hogy mindenrõl a megfelelõ helyen essen szó. Apróhirdetésnek teljesen logikusan az apróban van a helye, a kaposvári egyemetrõl való beszélgetésnek a Kaposvári Egyetem c. topikban, ismerkedésnek régión belül a Régiók megfelelõ topikjában... és ha kicsit belegondoltok, az is világossá válik, hogy ez nem azért van így, mert nekünk ez a heppünk épp, hanem mert ez a TI érdeketek is, azaz mindenkié, aki a fórumot használja. A moderátorok egyébként ugyanolyan emberek, lovasok, mint ti, így a rövidítéseket is megértik jó eséllyel. És valóban, a "melyik fajtát válasszam?" kérdéskörnek is van már egy topik a Lófajtás fórumon. Hogy miért lenne érdemes átnézni, és ott folytatni a beszélgetést? Mert egyrészt juthatsz új információhoz az ott leírtakból, másrészt késõbb ha másnak lesz akutális a kérdés, okulhat a ti beszélgetésetekbõl, és így tovább.Az eddigi beszélgetésetek többi részének lefolytatására pedig valójában a magánüzi funkció a legalkalmasabb.Mindezeket némi megfigyelés, olvasás után is meg lehet tudni, mint ahogy azt is, hogy 30 hozzászólás után automatikusan mindenki törzsvendég lesz. Tehát azt javaslom, puffogás helyett legközelebb próbáljatok inkább tájékozódni (netán minket megkérdezni), és megérteni, mi miért történt, illetve elgondolkodni, hogy talán mégsem csak a ti bosszantásotokat szolgálta... ;)

#25 shagan

shagan

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 220 hozzászólás

Közzétéve 2005 március 1. - 14:41

Úgy látom még csak most kezdesz belejönni a lovazás rejtelmeibe. A deres lovak évrõl-évre világosodnak. Pl. egy lipicai csikó feketén születik, késõbb fokozatosan világosodik. Lehet hogy sötétderes lesz, de lehet hogy teljesen hófehér. (fehér színû ló nincs..csak szürke!)Nálunk pej anyától, hófehér(szürke) apától pej kiscsikó született csillaggal, kesely lábakkal. 5 év után nem ismertem meg: szinte teljesen világos szürke lett.Az Ali három évesen sötét grafit szürkés színû volt. A képen még sötét a sörénye, de most meg már fehéres-szürke. Szóval változnak.A másikak: 11 éves pej herélt sportló, 0-ás sütéssel. Ugrik, gyerekló. 10 éves nyh.sütött pej kanca, apai oldalról oldenburgi, anyáról fv. ill. telivér is van benne.Ugrik, kicsit érzékeny, szintén gyerekek is lovagolják.Nem csak a többi boxban, de néha úgy érzem hogy minden zugban laknak egerek. De van két beélesített gyilkosunk...fogják az egereket ezerrel!!A tulaj jó fej, nem sok bajom van vele. Pont ma jöttek le, nem tudom találkozunk-e. Nekik üzletük van itt, és most ott vannak.Te is írhatnál kicsit többet magadról, a lovas élményeidrõl stb.Én már rongyosra írom a kezeimet.

#26 shagan

shagan

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 220 hozzászólás

Közzétéve 2005 március 1. - 14:51

Köszi Zsuzska, aranyos vagy. Én értem hogy mik a szabályok, de még én sem tudom igazán mirõl fogok beszélgetni. Írtam már más topicba, amikor konkrét dologgal kapcsolatban volt hozzászólásom.Barni, egyenlõre magánban? Mit gondolsz?

#27 barnabee

barnabee

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 516 hozzászólás

Közzétéve 2005 március 1. - 15:13

Egyetértek az elõttem szólóval, énmár megis tettem ha megnézed.Kedves Zsuzska ..................!

#28 kazi

kazi

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 708 hozzászólás

Közzétéve 2005 március 3. - 9:35

Szia Somogyiak!Keresem Peterdi Zsófiát Fonyódrol ha ismeri valaki jelezze. Üdv: Baranya-Pécs

#29 barnabee

barnabee

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 516 hozzászólás

Közzétéve 2005 március 3. - 13:51

Mivan Somogyiak! Sehol senki ezt nemhiszem el ?Kazi probáld a telefonkönyvet név szerint.

#30 Dettyna

Dettyna

    Új vendég

  • Fórumtag
  • 8 hozzászólás

Közzétéve 2005 március 9. - 13:48

Sziasztok Somogyiak!Én már Zalába pártoltam, Hévízen lovagolok.Marcaliban van az egész családom, minden hétvégén ott vagyok, de a lovak nagyon hiányoznak.Alig várom, hogy visszajöjjek a pacikhoz!Dettyna

#31 barnabee

barnabee

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 516 hozzászólás

Közzétéve 2005 március 15. - 14:22

Üdv! Végre egy somogyi betyár.

#32 chyki

chyki

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 5.686 hozzászólás

Közzétéve 2005 augusztus 28. - 8:48

Sziasztok somogyiak, bár leginkább úgy tûnik magamban beszélgetek...Mégis ha valaki erre jár, szivesen ismerkednék környékbeliekkel, akikkel akár lehetne szervezni ezt-azt...Hiányzik a társasági élet itt somogyban, sajnos én nem járok versenyekre (még, de nem is igen sokat fogok) elõtérbe helyeznék pl. lovastúrákat, lovas összejöveteleket stb. Ha van igény hasonlóra, irjatok (aztán ne nagyon csalódjak :( )

#33 Natos

Natos

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 3.925 hozzászólás

Közzétéve 2005 augusztus 28. - 9:44

Szept 16-18 military verseny Somogysárdon. Kezdd ott:)

#34 chyki

chyki

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 5.686 hozzászólás

Közzétéve 2005 augusztus 28. - 17:30

Köszönöm, kellemes programnak ígérkezik, militaryn úgysem voltam még. És híresek a somogysárdi félvérek.Esetleg tudsz valamit a Göllei szüreti felvonulásról?? Kik lesznek ott?Meghívtak, de nem valami megbízható emberek....Én elsõsorban ilyes eseményekre, túrákra volnék kiváncsi.

#35 vassterez

vassterez

    Új vendég

  • Fórumtag
  • 21 hozzászólás

Közzétéve 2005 szeptember 11. - 22:17

Hello mindenki. Kaposvári csaj vagyok és szeretnék ismerkedni a közelben élõ emberekkel, akikkel tudnék együtt lovagolni. A Meistro lovasiskolába járok, és nagyon jó ott lenni. Családias a hangulat és nagyon képzettek és nyugodtak a lovak. :dev:

#36 Pandi

Pandi

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 83 hozzászólás

Közzétéve 2005 szeptember 20. - 11:20

Hello mindenkinenek!üdv kaposvári csaj!Én Marcali mellett lakom. Voltam Szarvason és azt szeretném tudni, hogy Te voltál ott? Minden esetre nagyon ügyes volt a csapat és büszke voltam a somogyiakra.Valaki írta,hogy szeretne túrázni én is támogatom ezt a dolgot. Talán lehetne szervezni is,mint a Lóbarátok Somogyiak néven.Sziasztok!

#37 vassterez

vassterez

    Új vendég

  • Fórumtag
  • 21 hozzászólás

Közzétéve 2005 szeptember 20. - 16:15

Hello mindenkinenek!üdv kaposvári csaj!Én Marcali mellett lakom. Voltam Szarvason és azt szeretném tudni, hogy Te voltál ott? Minden esetre nagyon ügyes volt a csapat és büszke voltam a somogyiakra.Valaki írta,hogy szeretne túrázni én is támogatom ezt a dolgot. Talán lehetne szervezni is,mint a Lóbarátok Somogyiak néven.Sziasztok!

Hozzászólás megtekintése

Hello.Ha esetleg járnál Kaposváron, szólj és mehetünk együtt lovagolni. Szarvason nem voltam, viszont az én csapatom nyert ott :-) Náluk lovagolok. www.meistro.huGyere, ismerkedj meg a lovakkal, és talán mehetünk is pár kört :-DVégre valaki aki közelebb van.Te Marcaliban lovagolsz valahol? Vagy hol?Tercsi

#38 Bella

Bella

    Új vendég

  • Fórumtag
  • 9 hozzászólás

Közzétéve 2005 szeptember 23. - 3:18

SziasztokBella Lovas Udvar Siófok

#39 chyki

chyki

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 5.686 hozzászólás

Közzétéve 2005 szeptember 25. - 20:18

A somogysárdi verseny szept 9.-én volt.Teréz légyszives tedd majd ide fel a képeket Sunnyról, vagy küld el e-mailben!Remélem jól érezted magad. :) Göllei szüreti fesztivál milyen szokott lenni?

#40 vassterez

vassterez

    Új vendég

  • Fórumtag
  • 21 hozzászólás

Közzétéve 2005 szeptember 26. - 18:06

Hello.Küldöm mailben a képeket. Kicsit lekicsinyítem gyorsan és mennek.Irtam mailt, olvastad, hogy jól éreztem magam, nem? :-)Sunny gyönyörû. Küldöm hamarosan a képeket.Kimehetünk a göllei fesztiválra ha gondolod...

A somogysárdi verseny szept 9.-én volt.Teréz légyszives tedd majd ide fel a képeket Sunnyról, vagy küld el e-mailben!Remélem jól érezted magad.  :) Göllei szüreti fesztivál milyen szokott lenni?

Hozzászólás megtekintése