Ugrás a tartalmakhoz


Fotó

Veszprém megye


  • Please log in to reply
2065 válasz a témához

#2041 Katica431

Katica431

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 877 hozzászólás

Közzétéve 2012 október 17. - 12:12

Glóbusz :kir: Katica, berakhatnád róla azt a nyári képet...... :)


Majd ha egyszer normálisan gépröl leszek,berakom :)
Nem olyan egyszerü ez...Amugy juliusban Bolygó még dolgozott,kövér mint a disznó és jól van ;)
Csavargó és Jockey is...

#2042 Méz

Méz

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 5.207 hozzászólás

Közzétéve 2012 október 17. - 17:14

Péntek-szombaton jó lovaglóidõ ígérkezik. Valaki terepre esetleg? Az egyik lovam kiadó. :D

#2043 andrisbigikuty

andrisbigikuty

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 46 hozzászólás

Közzétéve 2012 október 17. - 19:16

Majd ha egyszer normálisan gépröl leszek,berakom :)
Nem olyan egyszerü ez...Amugy juliusban Bolygó még dolgozott,kövér mint a disznó és jól van ;)
Csavargó és Jockey is...



Bolygó szerintem mindig is (legalábbis amióta ismerem) kissé zömökebb volt a többieknél, de igencsak higgadt ló, és örülök neki, hogy jól van... Jockey pedig egy szürke, ha jól emlékszem, kissé elálló fülekkel. Van aki kényelmetlennek érzi, én nem tapasztaltam, Csavargón viszont nem ültem vagy talán csak egyszer.

#2044 andrisbigikuty

andrisbigikuty

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 46 hozzászólás

Közzétéve 2012 december 4. - 18:44

Nagyon leült ez a topic. Van itt még rajtam kívül Tapolca környéki "lovas"? Ha már egyszer Veszprém megye. Bocsánat, ha nem idetartozik, akkor kérem a moderátort, hogy törölje.

#2045 Criollo

Criollo

    Új vendég

  • Fórumtag
  • 15 hozzászólás

Közzétéve 2012 december 4. - 19:33

Nyirád az eléggé Tapolca környéke, szóval jelentkezem :)

#2046 andrisbigikuty

andrisbigikuty

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 46 hozzászólás

Közzétéve 2012 december 5. - 10:29

Nyirád az eléggé Tapolca környéke, szóval jelentkezem :)


Köszönöm Criollo! :) Akkor te lehetsz tudsz válaszolni a kérdésemre, ha ismerõs vagy errefelé, de ez már nem topic téma, úgyhogy elküldöm privátba, még ma, amint lesz idõm.

#2047 Criollo

Criollo

    Új vendég

  • Fórumtag
  • 15 hozzászólás

Közzétéve 2012 december 5. - 10:32

Rendben, várom :)

#2048 andrisbigikuty

andrisbigikuty

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 46 hozzászólás

Közzétéve 2012 december 6. - 17:30

Rendben, várom :)


Köszönöm mégegyszer, de csak most tudtam elküldeni. Tovább nem "offolnám" szét a témát.

#2049 sly

sly

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 195 hozzászólás

Közzétéve 2012 december 13. - 11:59

Sziasztok!

Eladnám extra kényelmes nyergemet. Bármelyik lóra tökéletes, ,mert váznélküli.

Link:

http://www.lovas-pia...ompletten/53777

#2050 Akác

Akác

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 741 hozzászólás

Közzétéve 2013 január 14. - 8:29

Sziasztok! Tök jót lovagoltunk tegnap hóesésben :yeah: Igaz, hogy majdnem hóembere lettünk, mi is és a lovak is, mire hazaértünk, de azért nagyon jó volt :) ja, és utána még bicajjal haza :yeah:

#2051 Méz

Méz

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 5.207 hozzászólás

Közzétéve 2013 január 14. - 16:00

Hello!

Én reggel szerettem olna menni havas terepre. Nem jött össze, mert már ónos esõ esett, a lovaim meg álltak kint és csurom vizesek voltak. De látszólag õk jól érzik magukat, élvezik a havat és játszadoznak. Most pedig ömlik az esõ. Úgyhogy havas terep elhalasztva egyel késõbbre.
Posted Image

#2052 Kislovas

Kislovas

    Csikó

  • Fórumtag
  • 255 hozzászólás

Közzétéve 2013 február 7. - 22:36

Sziasztok! Én csak fél-veszprémi vagyok, ide járok egyetemre... :) Segítségeteket szeretném kérni, mert a neten nem igazán találtam adatokat, hátha Ti tudtok valamit! A Pápai kistérségben keresek olyan helyeket, ahol lehet lovagolni, és olyanokat, ahol lovastáborokat, vagy gyerektáborokat szoktak tartani kis lovazással... Ideírom a települések neveit, légyszi fussatok át rajta, hátha Nektek beugrik valami! Adásztevel: www.adasztevel.hu Bakonyjákó: www.bakonyjako.hu Bakonykoppány: www.bakonykoppany.hu Bakonyság: www.bakonysag.hu Bakonyszentiván: www.bakonyszentivan.hu Bakonyszücs: www.bakonyszucs.hu Bakonytamási: www.bakonytamasi.hu Béb: www.beb.hu Békás: www.bekas.hu Csót: www.csot.hu Dáka: www.daka.hu Döbrönte: www.dobronte.hu Egyházaskeszõ: www.egyhazaskeszo.hu Farkasgyepû: www.farkasgyepu.hu Ganna: www.ganna.hu Gecse: www.gecse.hu Gic: www.gic.hu Homokbödöge: www.homokbodoge.hu Kemeneshõgyész: www.kemeneshogyesz.hu Kemenesszentpéter: www.kemenesszentpeter.hu Kup: - Külsõvat: www.kulsovat.hu Lovászpatona: www.lovaszpatona.hu Magyargencs: www.magyargencs.hu Malomsok: www.malomsok.hu Marcalgergelyi: www.marcalgergelyi.hu Marcaltõ: www.marcalto.hu Mezõlak: www.mezolak.hu Mihályháza: www.mihalyhaza.hu Nagyacsád: www.nagyacsad.hu Nagydém: www.nagydem.hu Nagygyimót: www.nagygyimot.hu Nagytevel: www.nagytevel.hu Nemesgörzsöny: www.nemesgorzsony.hu Nemesszalók: www.nemesszalok.hu Németbánya: www.nemetbanya.hu Nóráp: www.norap.hu Nyárád: www.nyarad.hu Pápa: www.papa.hu Pápadereske: www.papadereske.hu Pápakovácsi: www.papakovacsi.hu Pápasalamon: www.papasalamon.hu Pápateszér: www.papateszer.hu Takácsi: www.takacsi.hu Ugod: www.ugod.hu Vanyola: www.vanyola.hu Vaszar: www.vaszar.hu Várkeszõ: www.varkeszo.hu Vinár: - Köszönöm szépen! :)

#2053 Sütyi

Sütyi

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.457 hozzászólás

Közzétéve 2013 február 12. - 16:36

Sajnos én nem tudok segíteni, csak a bakonykoppányinál voltam ezek közül. Viszont a terep garantáltan gyönyörû. :)

#2054 skatya

skatya

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 810 hozzászólás

Közzétéve 2013 február 12. - 18:12

Pápán két lovarda is van, a kisebbikben tanultam lovagolni gimi mellett. Bakonykoppányban a nagyobbik tart fenn "külterületi" talán idõszakos lovardát, inkább csak egy kis parasztudvar néhány állással - Kocsis László a "fõnök" ott. http://koppanylovasudvar.hu
Ajánlom mindkettõt (vagyis mindhármat) ;)
A kisebbik lovardát Gungl Zoltán irányítja, ha jól emlékszem, terápiás-lovagoltatással is foglalkoznak, a táborozásban nem vagyok biztos, de talán amolyan napközi-féleség volt már, mikor legutóbb ott jártam. Nem tudom, azóta hová fejlõdtek.

#2055 andrisbigikuty

andrisbigikuty

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 46 hozzászólás

Közzétéve 2013 február 12. - 21:16

Hello!

Én reggel szerettem olna menni havas terepre. Nem jött össze, mert már ónos esõ esett, a lovaim meg álltak kint és csurom vizesek voltak. De látszólag õk jól érzik magukat, élvezik a havat és játszadoznak. Most pedig ömlik az esõ. Úgyhogy havas terep elhalasztva egyel késõbbre.
Posted Image


Kedves Méz!
Jól látom, hogy hidegvérû lovad van? Milyen fajta?(Sajnos a hidegvérûeket kevésbé ismerem...)
Bocsánat, ha nem ide tartozik, de magával ragadott ez a fotó. El nem bírom képzelni, milyen érzés lehet
hidegvérû lovon lovagolni(bár gondolom kicsit mások, higgadtabb vérmérséklettel), de nagy örömmel látom, hogy vannak akiknek ebben is része lehet és nem csak a melegvérû fajtákat kedvelik.

#2056 Méz

Méz

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 5.207 hozzászólás

Közzétéve 2013 február 14. - 17:28

Kedves Méz!
Jól látom, hogy hidegvérû lovad van? Milyen fajta?(Sajnos a hidegvérûeket kevésbé ismerem...)



Szia!

Igen, 2 magyar hidegvérûm van, abból is a könnyedebb közepes típusúak, akik kiváló családi hobbilovak. És menni is tudnak, ha kell. :)
Nagyon kényelmes rajtuk ülni, jó mozgásúak, ügetésük, vágtájuk mint a hintaszék. :)
És idõnként fel tudnak pörögni õk is. :)
Szõke egy 8 éves kanca, lassan 9. hónapos vemhes. Shelby pedig az õ csikója, most lesz 5. éves. Vele igyekszem megcélozni az áprilisi pécselyi tájékozódási versenyt. Mivel elsõ versenye lesz, ezért most leginkább csak az ismerkedés, tapasztalatszerzés és új közös élmények szerzése lesz a cél. :)

A Lófajták -> Magyar hidegvérû topicban vagyunk páran, akik ilyen dömpereket lovagolunk. Ha gondolod, nézz be, és olvasgass.

#2057 andrisbigikuty

andrisbigikuty

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 46 hozzászólás

Közzétéve 2013 február 14. - 17:55

Szia!

Igen, 2 magyar hidegvérûm van, abból is a könnyedebb közepes típusúak, akik kiváló családi hobbilovak. És menni is tudnak, ha kell. :)
Nagyon kényelmes rajtuk ülni, jó mozgásúak, ügetésük, vágtájuk mint a hintaszék. :)
És idõnként fel tudnak pörögni õk is. :)
Szõke egy 8 éves kanca, lassan 9. hónapos vemhes. Shelby pedig az õ csikója, most lesz 5. éves. Vele igyekszem megcélozni az áprilisi pécselyi tájékozódási versenyt. Mivel elsõ versenye lesz, ezért most leginkább csak az ismerkedés, tapasztalatszerzés és új közös élmények szerzése lesz a cél. :)

A Lófajták -> Magyar hidegvérû topicban vagyunk páran, akik ilyen dömpereket lovagolunk. Ha gondolod, nézz be, és olvasgass.


Köszönöm Méz!
Nagyon szépek a lovaid. Gondoltam, hogy tudnak rendesen menni õk is, ha kell. :)
A videón tündériek! A pécselyi versenyhez pedig sok sikert kívánok! Biztos mindenképp nagy élmény lesz, még ha most nem is egy gyõzelem a cél. :) A topic ajánlatot köszönöm,
be fogok nézni, olvasgatni, de akkor lassan célszerû lesz minden topicot végig olvasnom, mert
nincs olyan ló, amelyiket ne tudnám kedvelni.

#2058 Méz

Méz

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 5.207 hozzászólás

Közzétéve 2013 február 15. - 13:47

Köszi szépen! :) Nálam sosem a gyõzelem a cél, fõleg tájékozódásin, mikor úgy is eltévedünk. :D

#2059 skatya

skatya

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 810 hozzászólás

Közzétéve 2013 február 15. - 14:44

Méz! Sümegre nem jössz márciusban? Amúgy utána pár napot leszünk (mondjuk hétfõ-kedd) Füred és környékén :)

#2060 Méz

Méz

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 5.207 hozzászólás

Közzétéve 2013 február 15. - 18:01

Méz!
Sümegre nem jössz márciusban? Amúgy utána pár napot leszünk (mondjuk hétfõ-kedd) Füred és környékén :)


Szia!

Nem, csak a két pécselyire tervezem menni, meg ennyi fér bele a költségvetésbe kb.
:)

#2061 skatya

skatya

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 810 hozzászólás

Közzétéve 2013 február 15. - 19:04

...tény, oda nem kell szállító :) Bár az Érdi Gabiék Sümegre tavaly elõtt lóval mentek Vászolyról, hazafelé én is becsatlakoztam, de csak azért, hogy ne kelljen annyit fordulniuk a futóval :gm: (mert pár lovat meg szállítón hoztak a lányoknak).

#2062 Méz

Méz

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 5.207 hozzászólás

Közzétéve 2013 február 15. - 20:28

Az szép kis túra lehetett! :) Lábon nem tudnánk átmenni Sümegre, semmi kondija nincs még a lovaknak (nekem sincs :dev: ). Illetve patkolva sincsenek. Majd örülök, ha a pécselyire rendben leszünk már kondiilag. :) Kezdõ pálya rulz! :D Meg ha bármi van, itt legalább közel vagyunk.

#2063 skatya

skatya

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 810 hozzászólás

Közzétéve 2013 február 15. - 20:38

Hajrá, jó felkészülést a tankocskával! :) Szép túra volt, azt meghiszem, sajnos csak telefonnal csináltam róla képeket, de pazar idõnk volt. Tény, kell a felkészültség mind lónak, mind lovasnak. Nem csak az etika miatt, hanem úgy lehet igazán élvezni a túrát, ha van kondi, nem kell nyûgölõdni.

#2064 lovasember

lovasember

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 117 hozzászólás

Közzétéve 2014 január 21. - 20:06

Huuu engem érdekelne az utvonal Vászoly - Sümeg.... :D

Merre mentetek?



#2065 Bitang

Bitang

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 52 hozzászólás

Közzétéve 2014 február 28. - 18:48

Idő hiányában egyik saját, otthon tartott lovamat szeretném ,, feles bértartásra" felajánlani leinformálható, megbízható személy számára. Elsősorban terepen használjuk, de ritkán pályán is szoktuk. Pályán hajtós, terepen már nem :) 

15 ezer ft lenne havonta. Van körkarám, füves pálya és kitűnő terepek !!

További információ magánüzenetben, személyesen. 

A paccer Ősiben van.

 


  • Bitang kedvelte

#2066 Bettie

Bettie

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 183 hozzászólás

Közzétéve 2014 június 10. - 10:11

Lovak lemozgatását, feles bértartást keresek, vagy lovat "bérelnék" Veszprém vagy Zala megyében!
Tereplovaglásra, heti kb. 3 alkalomra.
Menős, komplikáltabb ló sem akadály.
06304110605 vagy üzenet. Köszönöm! :)