Ugrás a tartalmakhoz


Fotó

Napló...


  • Please log in to reply
3276 válasz a témához

#81

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 10.954 hozzászólás

Közzétéve 2004 február 21. - 18:51

Dev! Ha én csinálok egy tanárdiplomát, akkor te is csinálhatsz... Posted Image Nemtom, miket mondtak a Krisszék (ha egyszer gondolod, mondd el, majd telefon), végülis tartott már õ jópár lovat, tudja mivel jár. De a másik oldalról: nekem is mindenki elmondta, h mennyi bajjal jár a dolog, aztán vettem egy néha-sánta, hevederhelyen állandóan valami problémával küzdõ, öreg, hiszti lovat, ráadásul úgy érzem áron felül. Elviszi az összes pénzem, meg a szüleimét, csomó idõmet, sokszor bosszúsgot meg sírást okoz - de eddig még nem bántam meg.Tudom, itt most nem csak rajtad múlik a dolog, ismerem a szitut, és igaza van a Krisznek is, h ez a ló sem a legtutibb vétel. És neki nem is mondhtaod, h de halgasson a szívére, mert nem neki a szíve csücske, hanem neked... Nehéz ügy ez. Nem is tudok semmi okosat mondani rá (nem mintha általában bármire is tudnék).

#82 Apple

Apple

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 9.533 hozzászólás

Közzétéve 2004 február 22. - 12:00

Úgy látszik, nagyon kitartóan próbál megtréfálni engem ez a nyavajás tavasz. Azt hiszi, ettõl az undorító idõjárástól leteszek arról, hogy mindjárt jóidõ lesz.Nem tudtam lemenni Silveradoba, Cipikémhez. Ez az ónosesõ nagyon keresztbetett. Én az utcán háromszor vágódtam majdnem el, a kocsi ablakán nem láttam ki, mert ráfagyott a jég, stb. Ráadásul Bazs fel is hívott, hogy ma ha lemegyünk, akkor se lesz lovaglás, a lovakat nem tudjuk kivinni az istállóból, mert még a homok is lefagyott, és csúszik. :mad: :( Áh, mindegy, botorság lett volna lemenni. De meg kell, hogy mondjam, azért most kicsit kellemesebb itthon ülni a melegben, mint fagyoskodni. Jövõhétig csak kibírom Posted Image Deazért az idõjárás is elmehet, ahova gondolom :mad: :( Posted Image

#83

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 10.954 hozzászólás

Közzétéve 2004 február 22. - 16:46

Mehet, bizony... :mad:

#84 Palomino

Palomino

    Csillámlovas

  • Fórumtag
  • 1.806 hozzászólás

Közzétéve 2004 február 22. - 17:39

Mehetne, de azért egy kicsit örülök is neki, mert úgy néz ki egész héten itthon kell ülnöm és tanuli 1000-rel. Így legalább nem fáj annyira a szívem a lovaglás után, mintha ragyogó napsütés lenne Posted Image

#85 Gumilovas

Gumilovas

    Halasi Vénusz

  • Fórumtag
  • 2.159 hozzászólás

Közzétéve 2004 február 27. - 15:08

Itt a rockfarsangról egy kép:[url="http://"http://kep.tar.hu/gumilovas/images/pic4515488.jpg"]http://kep.tar.hu/gumilovas/images/pic4515488.jpg[/url]

#86 Guest_Ken Tacky_*

Guest_Ken Tacky_*
  • Guests

Közzétéve 2004 február 27. - 17:28

De tutiiiii Posted Image Posted Image Posted Image Posted Image Posted Image Posted Image Nálunk holnap lesz farsang bibíííí

#87 Devil_girl

Devil_girl

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 3.068 hozzászólás

Közzétéve 2004 február 29. - 21:10

Csak ülök, és gondolkozom. Az elmúlt egy-két napban elég sok emberrel bunkón viselkedtem. Tudatosan. Meg akartam õket bántani. Nem jött össze, viszont most akkor is szarul érzem magam. Bár nem csak e miatt. Egyre jobban hiányzik Fíli barátsága. Ma szóba került, és olyan jó volt visszagondolni a hülyeségeinkre. Tudom, változunk. De annyira, hogy egyáltalán nem is beszélünk?FélekTalán, és remélem, elhamarkodottan. Fáj a térdem. Péntek este kezdõdött. Szombaton lovagoltam. Az elsõ terep alatt eléggé fájt, de mire visszaértünk, már nem volt vészes, ezért is mertem utána kimenni Hajnalékkal is. Kinn nem is volt semmi baj, de amikor már a kocsiból szálltam ki, éreztem, hogy nagyon nem stimmel valami. Sántikáltam is. A térdhajlatom alatt volt egy pukli. Fájt, de gondoltam, majd elmúlik. Ma elmentünk Déhez. Arra nem is mertem gondolni, hogy felüljek a lovára. Amíg álltunk, nem volt vészes, de bementünk Déhez, egy teára, és a 10perc ülés után már nem esett jól a felállás. A Moszkván bementünk a Mekibe. Egy órát ültünk benn, utána alig bírtam ráállni. Ha nem ülök, nincs nagy baj. Viszont kétszer akkora lett a pukli, fél ököl mértû most már. Egyre jobban félek, mi ez.

#88 Cavalier

Cavalier

    Mirage :)

  • Admin
  • 6.360 hozzászólás

Közzétéve 2004 március 1. - 4:11

Tessék elmenni dokihoz! Sõt, menj a háziorvoshoz, kérj beutalót ortopédiára, oda menj inkább rögtön. Ha a tüdõgyuszival elsõre a tüdõgondozóba mentem volna, már nem szívnék vele... :-/

#89 Eva

Eva

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 3.911 hozzászólás

Közzétéve 2004 március 1. - 11:49

Farsangoltunk.Szombat este baráti összejövetelt tartottunk, összefogtunk, hogy elkergessük a telet és ide csalogassuk a tavaszt. (Az eredményét láthatjátok :mad: ) Minden tõlünk tellhetõt megtettünk a jó ügyért: ettünk, ittunk és máglyára vetettük Tél Boszorkát, a máglyát is körbetáncoltuk, a nagyobb hatás kedvéért, még át is ugáltuk és egy óra múlva elkezdett szakadni a hó Posted Image Jelmezt öltöttünk magunkra, hátha halálra röhögi magát a tél és eltûnik :D . Na ez a tél igazán makacs! Nem és nem, semmi sem tántoríthatta el Posted Image itt maradt.

#90 Cavalier

Cavalier

    Mirage :)

  • Admin
  • 6.360 hozzászólás

Közzétéve 2004 március 1. - 13:47

Viszont tök jót lovagoltam [url="http://"http://cav.paci.hu/2004_02_29/"] a hóban[/url] vasárnap! Posted Image

#91

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 10.954 hozzászólás

Közzétéve 2004 március 7. - 19:26

Mai napom jól indult; lovaglás, kis meló, végre némi pénz állt a házhoz... Aztán elmentem próbára. Hát, nem tudom, már napok óta megint nem vagyok jó passzban, úh lehet, h nem jókor jött az egyébként nagyon aranyos és jófej csaj, aki egy dolgozata miatt csinált velünk klb szituációs stb játékokat, amik szintén jók voltak egyébként - de nekem most nem jöttek jókor. Imádom ezeket az embereket, mindenkit szeretek, nagyon is. De ma valszeg megbántottam valakit, pedig nem akartam, és nem szavakkal tettem ezt, és nem volt szándékomban. Utólag megfigyelve láttam rajta, h nem voltam jó vele szemben. De ugyanakkor az a szitu nekem is szar volt, úh a hangulatomat ez megalapozta. Ezt még követte egy-két olyan feladat, ami nem jött ki jól, és a végére már olyan szinten kivoltam, legszívesebben fogtam volna magam, és eljöttem volna. Persze nem mondtam, nem mutattam, nevettem a többiekkel, csináltam a dolgokat, de közben már teljesen máshol jártam, menekültem volna haza... Mindig is tudtam, h én nem jövök ki az emberekkel, vagy legalábbis kevesekkel, nem tudom kezelni õket, az érzéseiket, de még a sajátjaimat sem... Nem is értem azt a pár embert, akik kitartanak mellettem, de komolyan Posted Image Nem, visszatérve ez tényleg így van, egyszerûen nem bírok el az emberekkel. Úgy teszek, mint aki igen. És mégsem.Szóval befordultam egy kicsit, ez a mai csak az utsó csepp volt, illetve tegnap már azt hittem, h vége van, mert a tegnapom jó volt, nagyon is. De ma délután megint felgyülemlett a kis fekete felhõm. Úh elõvettem az ilyenkor szokásos könyvemet, az Illúziókat. Iszonyú igazságok vannak benne, legalábbis számomra, és megnyugszom tõle. Nagyon szeretem ezt a könyvet, egy nagyon jó barátnõmtõl kaptam és már sokszor elolvastam. Van, h nem végig, van, h csak belelapozok, és megtalálom benne, amit kerestem. Remélem, most is találok valamit, mert lassan meghülyülök.

#92 teddy

teddy

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 496 hozzászólás

Közzétéve 2004 március 7. - 21:20

De nagyon írnék arról, amit most érzek... Illetve amit folyton érzek. Csak nem tudok. Nem tudom leírni, mert még elmondani sem mondom el senkinek. Jobban szeretem magamban megvitatni a dolgokat; az pedig kifejezetten idegesít, ha rossz kedvem van, aggódó arccal megkérdezik, mi bajom. Mondom, semmi, de õk erõsködnek. Tudom, ez az én hibám, az én szótlanságom, magambafordulásom. És pont ez az, ami halálra idegesít. Hogy nem bírok megszólalni. Hogy inkább maradok csöndben, és csak akkor mondok valamit, ha azt tényleg fontosnak érzem. Utálom, gyûlölöm.Csak bámulom a gúnyos smiley-t, és egyre inkább az az érzésem, hogy nekem tapsol. Szánalmas vagyok. Már csak azért is, mert senki más nem tudna így kiborulni, mint én. Ráadásul saját magán. Mert úgy érzem, ha a szótlanságot leküzdeném, egy õrült, folyton vidám ember lennék. Akik régebb óta a barátaim, ismerik ezt az oldalamat is. Eddig folyton azt bizonygattam magamnak, hogy ez az igazi énem, csak nehezen nyílok ki. De egyre inkább azt veszem észre, hogy ez ellen rengeteg minden szól.Nem értem saját magamat, a személyiségemet. Azt hiszem jobb is, de így vannak percek, órák, napok, mikor kiborulok, és legszívesebben én is felmásznék a sok balek után a Szabadság-hídra.Mondom, nem vagyok normális. De remélem hogy csak félig. Hogy a magamat tépõ oldalam mellett van egy másik, teljesen más. Csak remélni merem. Nem vagyok már biztos semmiben...

#93

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 10.954 hozzászólás

Közzétéve 2004 március 7. - 22:24

Teddy! Nem vagy egyedül az ilyen érzésekkel (némely sorodat írhattam volna akár én is)... Nem mondom azt, h mondd el, mert én is utálom, ha ki akarják belõlem húzni azt, amit lehetetlennek tûnik elmondani... De nem biztos, h magad túl tudsz lépni mindenen. Hidd el, tudom.

#94 Devil_girl

Devil_girl

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 3.068 hozzászólás

Közzétéve 2004 március 7. - 23:26

Hogy HosszúHomlokot idézzem:"..Ne érts félre, nem érzem magam moderátornak, így amit mondok nem dörgedelem, csak vélemény, amit akár el is lehet utasítani. Úgy vélem, hogy a napló topic alapvetõen csak beírásra való, nem vitára, reflexiókra, vagyis mondhatni egyirányú. Jó volna megõrizni ilyennek..."

#95

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 10.954 hozzászólás

Közzétéve 2004 március 7. - 23:44

Ezt most mire írtad?

#96 Cavalier

Cavalier

    Mirage :)

  • Admin
  • 6.360 hozzászólás

Közzétéve 2004 március 8. - 1:04

Dev, máris ellentmondasz saját magadnak, illetve az idézetedben idézettnek. :D

#97 Devil_girl

Devil_girl

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 3.068 hozzászólás

Közzétéve 2004 március 9. - 11:45

Valami véget értEgyedül érzem magam, holott tudom, hogy ez nem így van. Rengetegen vesznek körül, és itt is több olyan ember barátságára találtam, akiknek mindent elmondhatnék. De nem teszem. Nem érzem jól magam szinte senki társaságában. Pontosan négy embernek a társaságában érzem jól magam. Nagyon sok mindenkit megbántok, olyanokat vágok a fejéhez, amiket nem érdemel meg. Utólag tudom, hogy nincs igazam, de ezt néha nehéz beismerni. Szeretnék bocsánatot kérni itt mindenkitõl, akit megbántottam, és megköszönni, hogy most is mellettem vannak.Valami megváltozott. Tudom mitõl van rossz kedvem, de nem tudok változtatni rajta. Sokáig próbálkoztam, de nem ment. Mindig addig harcoltam valamiért, amíg el nem értem. Már nem. Belefáradtam.Valami hiányzik. Amitõl jobb lesz, akinek elmondhatok mindent, akit nem csak "felületesen" ismerek, aki mellette van ilyenkor is, ahelyett, hogy balhézik velem.Így tudnám leginkább összefoglalni, ami lejátszódik bennem. Talán nem is ide kéne írnom, de rátok is tartozik, bár ez még mindig nem mentség arra, hogy ilyen bunkó vagyok.

#98 Eva

Eva

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 3.911 hozzászólás

Közzétéve 2004 március 9. - 12:03

Dev: tavaszi fáradtság!Nekem van egy Garfield-os táblácskám: Ne vedd túl komolyan az életet, úgysem tart örökké!Bár sokan mondják, hogy nem jó életszemlélet, de engem sokszor megvígasztal :D (én + nem tudok írni redface.gif )

#99

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 10.954 hozzászólás

Közzétéve 2004 március 9. - 13:44

Nem, ez nem tavaszi fáradtság...Én megtanultam valamit tegnap; el kell tudni engedni az embereket, ha el akarnak menni. Kicsit megnyugodtam ettõl, bár még mindig rosszul esik megtenni néha, de tudom, h jobb így...

#100 Old Shatterhand

Old Shatterhand

    A nagy vadász

  • Fórumtag
  • 4.354 hozzászólás

Közzétéve 2004 március 9. - 13:57

Hé, Lányok, ne legyetek már ilyen búval béleltek!Szépen esik a hó, fehérbe öltözött a táj! :D Debil, Posted Image mi van a lábaddal?

#101 Devil_girl

Devil_girl

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 3.068 hozzászólás

Közzétéve 2004 március 9. - 17:46

OSH! Fel tudná dobni a hangulatomat egy mozibérlet.. :D tongue.gif Nálunk sárba öltözik. Szép saras minden. Meg csúszik. DE vannak kisebb utak, amiket szerencsére kimélnek az emberek és a lovasok, így azokon vígan lehet lovagolni.Ma hazafelé a Keletinél jól esõ izgatottság fogott el. Nem kellett sokáig gondolkoznom miért. Holnap a Tatterbõl jön életem nagy szerelme. Szétszórt is lettem most, úgyhogy tökéletes az öszhang. De holnap tuti feldobódik a kedvem, ha végre megérkezik Sárga. És ha eláll az esõ, még fel is ülök rá. Annyira várom. Megérte küzdeni ezért majdnem egy évet.Lábam fáj, meg be van dagadva kicsit a bokám, de fáslizom. Túlélem (legalábbis remélem). Kösz, kérdésedet ;) DeBil szólott.

#102

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 10.954 hozzászólás

Közzétéve 2004 március 9. - 20:44

OSH! Igazad van, nálunk is szép fehér minden, csak egy a baj; március van... ;) (Dev! Lehet, h nem hiszed, de kicsit én is izgulok ;) )

#103

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 10.954 hozzászólás

Közzétéve 2004 március 11. - 23:05

Ma reggel elütötték az egyik utcabeli kutyát. Vézna, izgága, sárga kölyök volt. Az út szélén feküdt mozdulatlanul, értetlen kis feje vértócsába hanyatlott a hideg betonon. Rémes volt, mikor megláttam, de nem fordítottam el a fejem; kényszerítettem magam a látványra, azt akartam, hogy jól az eszembe vésõdjön a kép: milyen röpke lehet az élet, mennyire súlytalan, milyen könnyen elszáll. A kiskutya nem kel fel többet. Álltam a buszmegállóban és figyeltem az emberek eltorzuló, hányingerrel küszködõ arcát. A halál az élet része, nem kell menekülni elõle, akármilyen is.Korán beértem, volt sok idõm óra elõtt. Kiültem az ablakba és figyeltem a szemben lévõ iskolába igyekvõ gyerekeket. Irigyeltem õket; õk még nem tudják, "mitõl döglik a légy"... Gondtalanul, kipirult arccal nyomakodtak neki a hatalmas, nehéz ajtónak, hogy erõnek erejével betaszítva azt, bejussanak.Gazdasági matematika, közgazdaságtan, statisztika gyors egymásutánban. Elmém elveszett a számok és mutatók tengerében, a végére már szinte sikított a nehéz köd alatt, ami rátelepedett. Angol elõtt 80 perc szünet, ami semmire sem elég, csak átgondolni mindent, és még jobban belesüppedni a zavar bûzös, ragadós mocsarába.Az a baj, hogy a mocsaraknak megvan az a tulajdonságuk, hogy minél jobban küzdesz, kapálózol, hogy kijuss, annál jobban magukba szippantanak. A karjaimon ólomsúlyként csüng ez a posvány, nagyon fáradt vagyok. Nincs értelme küzdenem, de a szemem még nyitva, s nem látok senkit a sásban mocorogni, aki kirángathatna innen. A félelelm újra és újra görcsbe rándítja tagjaim, mind erõtlenebbül, de minden pillanattal közelebb hozva a sötétséget. Lehet, hogy holnap kiúszok saját erõbõl, lehet, hogy egy hét eltelik, de megtalálnak és kihúznak, lehet, hogy itt ragadok örökre.Veszélyes ingovány az élet - bármikor elnyelhet egy másik mocsár...

#104 Guest_Mongol_*

Guest_Mongol_*
  • Guests

Közzétéve 2004 március 12. - 9:26

Kedves Dé!Nekem is vannak sz@r idõszakaim, de nem dramatizálod túl a dolgokat.Amikor ennyi idõs voltam, nem volt rossz hangulatom. Éltem. Tulajdonképpen egy életmûvész voltam. Mivel tudnálak megvígasztalni? Csináljak jóidõt? Csak Neked!

#105 Cavalier

Cavalier

    Mirage :)

  • Admin
  • 6.360 hozzászólás

Közzétéve 2004 március 12. - 10:26

Gabriel Garcia Marquez13 JÓTANÁCS AZ ÉLETHEZ1.Nem azért szeretlek, aki te vagy, hanem azért aki én vagyok melletted.2. Senki sem érdemli meg a könnyeidet, aki pedig megérdemli az nem fog sírásra késztetni.3.Csak mert valaki nem úgy szeret téged, ahogy te szeretnéd, az még nem jelenti, hogy nem szeret Téged szíve minden szeretetével.4.Az igaz barát a kezdet fogja és a szívedet simítja.5.Akkor a legelviselhetetlenebb valaki hiánya amikor melletted ül és tudod, hogy sosem lehet a tiéd.6.Sose felejts el mosolyogni. Még akkor sem, amikor szomorú vagy.Lehet, hogy valaki beleszeret a mosolyodba.7.Lehet,hogy csak egy ember vagy ezen a világon, de valakinek te jelentheted magát a világot.8.Ne vesztegesd idõdet arra, aki nem tart téged érdemesnek arra, hogy veled töltse.9.A sors talán azt akarja, hogy sok nem megfelelõ emberrel találkozz mielõtt megismered az igazit, hogy mikor ez megtörténik igazán hálás legyél érte.10.Ne sírj,mert vége lett! Mosolyogj mert megtörtént.11.Mindig lesznek emberek, akik meg fognak bántani, tehát nem szabad feladnod a hitet. Csak légy óvatos!12.Légy jobb ember , és tudd, hogy ki vagy, mielõtt valaki ujjal találkozol, akitõl azt reméled, hogy ismer téged.13.Ne küzdj túl erõsen. A legjobb dolgok váratlanul történnek

#106

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 10.954 hozzászólás

Közzétéve 2004 március 16. - 0:27

idézet:
Eredeti szerzõ: Mongol: Kedves Dé!Nekem is vannak sz@r idõszakaim, de nem dramatizálod túl a dolgokat.Amikor ennyi idõs voltam, nem volt rossz hangulatom. Éltem. Tulajdonképpen egy életmûvész voltam. Mivel tudnálak megvígasztalni? Csináljak jóidõt? Csak Neked! [/QUOTE]Már csináltál is, köszi! ;) Éppen jókor jött! :D Ma volt az elsõ igazán tavaszi nap, még a dagonya sem vette el a kedvem semmitõl, minden klappolt kivételesen, és momentán az sem érdekel, h 5 óra múlva megint talpon kell lennem és egész héten dolgoznom kell, hétvégén is, és h mostmár aludnom kéne... De ezt még meg akartam írni Posted Image

#107 Devil_girl

Devil_girl

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 3.068 hozzászólás

Közzétéve 2004 március 16. - 23:58

Ma az Örsön belém kötött egy néni (80 és a halál között). Épp vártam valakit, és nem volt rajtam kokárda. Ahogy körülnéztem, még három emberen nem volt - három csövin. Szóval odajött, és elkezdett veszekedni velem, hogy mit képzelek, hogy nincs rajtam kokárda. Elég radikális nézeteket vallok, fõleg ilyen dolgokban, úgyhogy csak annyit mondtam nkei, hogy én se szólom le azokat, akik hordanak, elvégre szabad országban élünk. Nyomta tovább, hogy de akkor is muszáj, mert 48, stb. Mondtam, hogy macimum úgy veszek fel, ha rám adja, de az csak úgy fog sikerülni neki, ha lefog. Elhordott mindenek, az ezek a mai fiatalok mondat kiséretében pedig távozott.BarátságMit nevezünk egyáltalán barátságnak? Kölcsönösen elvárják egymástól a barátok az õszinteséget, a bizalmat, hogy ne legyenek kétszinüek, ne beszéljék ki a másikat. Tudom, hogy egy hozzám nagyon közel álló személy, egyfolytában kibeszél a hátam mögött. Nagyon szarul esik, és egyre távolabb kerülök tõle. Már nem elõször. Nyáron is eléggé eltávolodtunk, akkor egy ismerõsöm ellen próbált hangolni. Azóta nagyon közel kerültünk megint. tudom, hogy én se vagyok tökéletes, de ez nagyon rosszul esik. Neki nem szóltam még errõl. De ha olvasod lécci váltztass!Dev

#108 Guest_Mongol_*

Guest_Mongol_*
  • Guests

Közzétéve 2004 március 17. - 8:39

A barát az barát, ha sz@r is. :D

#109 Guest_Mongol_*

Guest_Mongol_*
  • Guests

Közzétéve 2004 március 17. - 19:36

Dev! Nem akarok nagyon tanácsokat osztogatni (itt van ez a kopasz barom, megint osztja az észt), de a barátság is olyan, mint a szerelem. Ha együtt vagytok, maradtok együtt, ha nem, szétmentek. Ez van. Én is tapasztaltam. Bocs, hogy hülyén reagáltam a problémádra, de csak azért volt, mert nekem már ez ilyen távoli.Az igaz barátságok is csak úgy jönnek. Nem kell erõltetni, maradnak. A benzinkutas akit nem ismertek, a gyártásvezetõ exhuszár, a munkaközvetítõ és az adminisztrátor, (akik testvérek Posted Image ), a nomád lovász, a szinházas kritikaírogató, a rendszergazda(?), meg a szakember(nem tudom mit csinál) a napilapnál.Keresssük egymást, nyaranta együtt vagyunk. Fel a fejjel! A barátaok jönnek és maradnak.

#110 Palomino

Palomino

    Csillámlovas

  • Fórumtag
  • 1.806 hozzászólás

Közzétéve 2004 március 18. - 20:59

Ezt a napokban hallottam, és nagyon tetszik:Jobb egy õszinte ellenség, mint egy hazug barát

#111 moly

moly

    Angyal

  • Fórumtag
  • 622 hozzászólás

Közzétéve 2004 március 19. - 12:45

Ez a nagyon várt tavasz a minden bõr alá elérõ napsugarával olyan kövér boldogságot hozott a szívembe, mint talán még egyik sem. Nagyon másképpen élek, mint eddig. Nagyon pörög minden. Elkéstem a határidõkkel, iskola, munka, lovam, emberek; kilóméterek robognak el a lábam alatt, a kocsi kerekei alatt, a vonat kerekei alatt és én, hajnalban indulva és éjszaka érkezve azt gondolom, milyen szépen élek most. Milyen nagyon jólesõen. Pedig nincsen egyetlen darabkája sem velem az állandóságnak. A terveim, a céljaim még nem értek meg a megvalósításra. Az idõ most csak van, csinálni a jelent. Minden, ami ma van velem, elmúlik holnap, vagy holnapután. Kivéve egyet, ha jó vagyok, ügyes vagyok, talán kettõt. Amikor elsõs lettem a fõiskolán, akarattal láttam neki „életünk legszebb négy évének”, mert ezt hallottam folyton. Ezt hallottuk. Aztán lecsitult az akarás és megtörtént velem „életünk legszebb négy éve”. Mindennel, ami benne volt, könnyesen, mosolyosan. Ez a nyár pedig elhozza nekem a végét. Ködös, vágyott, tervezett, lassú dolgok elejével. Az elõzõ nyáron azt hittem, megérkeztem. És most, amikor ablakot nyitok, minden ablak utakra néz és minden ablakon utakat látok, futnak minden irányba, táblák nélkül, szabadon. Nem tudom, melyik az utam. Csak hagyom, hogy a napsugár becsorogjon az ereimbe, elvegyüljön a véremmel és dorombolok. Megint nem a megvalósulás hozza a boldogságot. Most a lehetõség hozza. Reggel, amikor felébredek, és a nap átsüt a bordó függyönyökön otthon, végigérzem az egész testemet a fejem búbjától a lábujjamig. Mindent megmozdítok kicsit. Mindenki megvan, enyém a nappal. Enyém a világ! Néha nem könnyû, hogy nem látom, hogyan jutok el oda, ahova menni akarok. Eljutok-e egyáltalán? Mégis jó lennem. Teremtés van az ujjbegyeimben. [ Március 19, 2004, 11:47: Az üzenetet átszerkesztette: moly ]

#112 Guest_Ken Tacky_*

Guest_Ken Tacky_*
  • Guests

Közzétéve 2004 március 21. - 22:42

Dejó hétvége volt!Péntek este lejöttek RC-ba a bakonyiak:) Kölyök és Misi. Dirty Dance játszott, nagyon-nagyon klassz volt ;) Hajnalban értem haza, meg nem vettem fel a telefont, úgyhogy másnap reggel megkaptam a szokásos: nem mehetsz sehová fél évig!-címû leszidást.Szombaton korán keltem, valahogy nem tudtam aludni, de kicsit nyúzott voltam.Nagyszülõknek be lett ígérve hogy aznap kimegyünk a tanyára trágyát hordani :D Hát mentünk...kb 3 órahosszáig güriztem, majd leszakadt a karom meg a derekam. Aztán ötre hazaértünk, és ahhoz képest, hogy fél évig nem mehetek sehova, már készülõdtünk egy újabb koncertre.. Errõl most nem írok részletesen, nagyon durva volt, nagyon jó, és most 2 koncert meg trágyahordás után...hááát, érdekesen mozgok, az biztos. De nyakamat már egész jól be tudom hajlítani ;) ui.: holnap meg két TZ, félkómásan tanultam rá, de tudom :D ui2.: Persze Démon mindig ott lóg, pénteken nem volt képes eljönni, merhogy elõzõ nap is volt, meg másnap is megy, és aznap este dolgozik. Naja Posted Image tongue.gif

#113 Apple

Apple

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 9.533 hozzászólás

Közzétéve 2004 március 29. - 18:24

Naplóbejegyzés:fikasz@r kedvem van.

#114

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 10.954 hozzászólás

Közzétéve 2004 március 29. - 20:28

Apple, ez ott volt. [kivettem a gratuláló szmájlit, mert nem annak örülök, h sz@r kedved van, visont találó volt, ahogy fogalmaztál] [ Március 29, 2004, 20:29: Az üzenetet átszerkesztette: Dé ]

#115 Cavalier

Cavalier

    Mirage :)

  • Admin
  • 6.360 hozzászólás

Közzétéve 2004 március 30. - 6:31

Hmm, nem írtam a naplómba már ki tudja mióta. Na jó, õ tudja, mert rögzíti dátum szerint. De nem is nagyon van most mit írnom, úgyhogy nem is írok.

#116 Apple

Apple

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 9.533 hozzászólás

Közzétéve 2004 március 30. - 19:05

Dé: a lehetõségekhez képest mindig megpróbálok a legprecÍzebben fogalmazni Posted Image

#117 Sekhnemet

Sekhnemet

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 92 hozzászólás

Közzétéve 2004 április 3. - 0:07

Sziasztok!Remélem én is bele kontárkodhatok egy kicsit?! Muszály kidühöngenem magam!Annyira készültem erre a hétvégére! Bár már egy ideje mindegyiken haza megyek, de ez most más lett volna. A csajokkal már két hete lefixáltuk a ma esti T-boyt. Most van a záró buli. Le kellett volna néznem a loviba, Hajniékhoz. Tudom, hogy a kiscsajnak baja van, amit meg akartam beszélni a tulajjal. A lovak eladásáról is most tárgyaltunk volna. Plusz Viki lába is szörnyen nézett ki még egy hete. Kati csikót csupán futószáraznom kellett volna! Az állat kereskedéses sráccal is mostanra volt ledumálva. Félek, hogy ismét az egyik kishöri látja kárát ennek a halogatásnak.És én ahelyett, hogy lennt buliznék Szabadin, itt ücsörgök a gép elõtt és csak a szívemet fájdítom, hogy milyen jó lett volna, ha...Az teljesen mellékes, hogy már nagyon lovagolnék!A legrosszabb, hogy nem a linkségem miatt van így. Rajtam teljesen kívülálló okok miatt alakult így ez a szuper hétvége!! Ráadásul még ez a hulye felvételi is itt van a nyakamon, amin tutira nem fogok megfelelni!Bocs a zavarásért és köszi a lehetõséget. [ Április 03, 2004, 00:29: Az üzenetet átszerkesztette: Sekhnemet ]

#118 Apple

Apple

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 9.533 hozzászólás

Közzétéve 2004 április 15. - 15:25

És már újabb fikaszar hangulat születésnap elõtt egy nappal, valamint szobafogság, idõbeli behatároltság nélküli ló-, és Silveradoelvonás.

#119 Old Shatterhand

Old Shatterhand

    A nagy vadász

  • Fórumtag
  • 4.354 hozzászólás

Közzétéve 2004 április 15. - 15:40

Mit mûveltél Almácska, hogy ilyen megtorlás alá estél?

#120 Cavalier

Cavalier

    Mirage :)

  • Admin
  • 6.360 hozzászólás

Közzétéve 2004 április 15. - 22:23

Jó napom volt ma. Relatíve. Posted Image Feljegyzés: ha aludni szeretnék, legközelebb kikapcsolom a telefonomat, és a vezetékest se veszem fel, akkor elkerülhetem, hogy a felelõtlen, feledékeny szülõk után rohangáljak az itthon hagyott szatyrukkal. :D Mindegy, már úgyis aludtam addigra órát, épp ideje volt felkelni, persze próbáltam visszaaludni, de valamiért nem ment. Pisilni kellett, kimentem, visszafeküdtem, csengettek, köcsög vízóraleolvasó, visszafeküdtem, megint pisilni kellett, aztán már nem is feküdtem vissza, inkább ültem a gép elõtt és dolgoztam picit. Érdekes, még most sem vagyok álmos, sõt. Sütöttem ma megint kenyeret, tegnap csináltam chilisbabot (feljegyzés2: jobb lett mint ami Csömörön volt szombaton tongue.gif ) abból ettem ma kétszer, és még maradt is. A nap fénypontja, mit a nap, hónapok óta nem lovaztam ilyen jót. Kimentem 1 órákra sokszor, de az idõ(járás) miatt nem ment több. Ma végre olyan jó idõ volt, és sokáig világos is volt, hogy csábított messzebb, és messzebb a lovardától, 15-20km-t biztos lelovagoltam kicsit több mint 2 óra alatt. Jó volt az idõ, nem hideg, nem meleg, a felhõkön áttörõ napsugarak símogatják ilyenkor az embert kívül-belül, és feltöltik energiával végre, már nem is tudom mióta csak szürkeség volt mindenhol, és sár. Persze tudom, hogy hétvégén megint esni fog, de most ez a legkevésbé sem érdekel, holnap megint lovazok egyet, és még messzebb megyek. Posted Image Találkoztunk szarvasokkal az erdõben, és találtam pár bombát is, amikor bementem a bokorba, a'la toilett. Most vagy túl sokat iszom, vagy veseproblémáim vannak? :D Itt az este, leültem a gép elé, befejeztem megint egy kisebb munkát, ittam egy sört, Leonard Cohen-t hallgatok, mert most olyan kedvem van, és azt hiszem, megint pisilni kell. Posted Image