Ugrás a tartalmakhoz


Fotó

Kedvenc ételek topikja


  • Please log in to reply
999 válasz a témához

#81 kiwi2

kiwi2

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 872 hozzászólás

Közzétéve 2004 április 11. - 16:12

rakott palacsinta nyami!!! Posted Image +még goffri, meggyes süti, gríztorta, [ Április 11, 2004, 16:23: Az üzenetet átszerkesztette: kiwi ]

#82 Packo

Packo

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 167 hozzászólás

Közzétéve 2004 április 13. - 20:31

Szerintetek hogy jobb enni a palacsintát: tekerve, vagy negyedére hajtva? [ Április 13, 2004, 20:35: Az üzenetet átszerkesztette: Packo ]

#83 Dóri

Dóri

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 508 hozzászólás

Közzétéve 2004 április 13. - 20:37

Szerintem tekerve.

#84 jm-horseman

jm-horseman

    Csikó

  • Fórumtag
  • 461 hozzászólás

Közzétéve 2004 április 13. - 21:14

tekerve Posted Image mit raktok bele?

#85 Packo

Packo

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 167 hozzászólás

Közzétéve 2004 április 13. - 21:24

jim-horsemanAz elõbbiekben olvashatsz errõl. Személy szerint tekerve szertem jobban, mert úgy lehet kézzel enni, és kakaot vagy tejfõlt vagy turót teszek bele.

#86 Borcsa

Borcsa

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 408 hozzászólás

Közzétéve 2004 április 14. - 0:11

Én mindenevõ vagyok.. Posted Image Persze ez arra utal, hogy disznó vagyok.. De nem igaz Posted Image a szüleim néha mondják nekem az asztalnál, hogy úgy eszek mint egy disznó.. :D jm-horseman: szerinted mit szoktak a palacsintába tenni? lófület, meg kutyaszört??? (tudom, nálatok ez a szokás) Posted Image Posted Image

#87 jm-horseman

jm-horseman

    Csikó

  • Fórumtag
  • 461 hozzászólás

Közzétéve 2004 április 14. - 17:00

idézet:
Eredeti szerzõ: Borcsa: Én mindenevõ vagyok.. disznó vagyok.. úgy eszek mint egy disznó.. [/QUOTE]És ezek után mi teszünk lófület meg kutyaszõrt a palacsintába? :D [ Április 14, 2004, 17:01: Az üzenetet átszerkesztette: jm-horseman ]

#88 Borcsa

Borcsa

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 408 hozzászólás

Közzétéve 2004 április 14. - 19:48

Ez összeesküvés!!! Nem is ezt írtam!!! Szeretsz másokat égetni mi? Majd te is megkapod egyszer, ha a szemem elé kerülsz.. Posted Image Posted Image Posted Image

#89 jm-horseman

jm-horseman

    Csikó

  • Fórumtag
  • 461 hozzászólás

Közzétéve 2004 április 14. - 19:51

kivel esküdnék én össze? a szemed elé kerülök, ha megemeled a ...gged és gyalogolsz 10 métert a szomszédba. Amúgy ezt írtad! [ Április 15, 2004, 17:03: Az üzenetet átszerkesztette: jm-horseman ]

#90 Artin

Artin

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 2.886 hozzászólás

Közzétéve 2004 április 14. - 20:19

Némileg jogosan! Posted Image :mad:

#91 Jucuus

Jucuus

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 2.131 hozzászólás

Közzétéve 2004 április 14. - 20:39

A palacsinta minden formában jó értem ezalatt a tekerést és hajtást. A rakottpalacsinta meg isteni. Télen, ha az ember jó sok palit süt, még egy szülinapi, vagy bármilyen más tortának elmegy. Emlékszem, egyszer ezt kaptam névnapomra. Igaz, az nyáron van, de esett az esõ és hideg volt akkor épp. Így nem ettünk parfétortát. Tényleg! Fagyikkal és parfékkal, hogy álltok?

#92 jm-horseman

jm-horseman

    Csikó

  • Fórumtag
  • 461 hozzászólás

Közzétéve 2004 április 14. - 21:27

tényleg! rakott palacsinta!! az a Posted Image

#93 Borcsa

Borcsa

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 408 hozzászólás

Közzétéve 2004 április 14. - 21:43

a fagyit nagyon szeretem! Fõleg a tejes fagyikat.. Ettél már csokiskekszet? Valami fantasztikus.A nõvérem bérmaanyja cukrász, és ezért én ingyen szoktam fagyizni! :D Parfé....hm. Nem tom.. semleges! [ Április 14, 2004, 21:44: Az üzenetet átszerkesztette: Borcsa ]

#94 Mango

Mango

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 71 hozzászólás

Közzétéve 2004 április 14. - 22:12

Mi az a parfé? Posted Image A csokiskeksz fagyi, tényleg nagyon finom!! Meg a Kindé/e(?) is nagyon jó!!
Orsi

#95 Devil_girl

Devil_girl

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 3.068 hozzászólás

Közzétéve 2004 április 15. - 7:07

idézet:
Eredeti szerzõ: jm-horseman: De nem merek ilyeneket írni mert jön devil girl Posted Image aztán megint le leszek tseszerintve. [/QUOTE]Nem attól leszel nagymenõ, ha két hónap alatt Neked lesz a legtöbb hozzászólásod. Nem akarlak megbántani, némileg sok, hogy minden topicban a Te neved áll minden harmadik hozzászólásnál, és nem odavágó témában. Természetesen se én, se más nem szent itt, de KÉRLEK, nem utasítalak, semmi ilyen, hogy próbálj ezekre odafigyelni.Köszönöm.

#96 Dóri

Dóri

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 508 hozzászólás

Közzétéve 2004 április 17. - 20:48

Mango!Mi az a Kinde-é? redface.gif

#97 Mango

Mango

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 71 hozzászólás

Közzétéve 2004 április 17. - 20:53

Az egy fagyi íz. Mint a kinder csoki, kinder tojás darabok is vannak a tetején. Persze olyat nem igazán adnak a fagyidba, csak dekoráció... Minden esetre nagyon finom, kostold meg!
Orsi

#98 kiwi2

kiwi2

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 872 hozzászólás

Közzétéve 2004 április 17. - 20:58

Gondolom kinder. Hé, véletlenül nem rákoscsabán laktok? Posted Image ott vannak ilyen fagyik az 1ik curászdában.Fúú, hát én fagyik közül imádom az olasz fagyikat. Azt a választékot, ami ott van, és nem 4dkg a fagyi, hanem jégkaparóval szedik, és jól megküldik a tölcsért (monnyuk nem is 100ft 1 gombóc, de megéri) hú, narancsos csoki, rizs, kinder, bounty, kekszes csoki, és még hosszan sorolhatnám... [átszerk.oka: megvilágosodtam :D najó, megvilágosítottak :D éljen a magyar beszéd!! Posted Image ] [ Április 17, 2004, 22:23: Az üzenetet átszerkesztette: kiwi ]

#99 Jucuus

Jucuus

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 2.131 hozzászólás

Közzétéve 2004 április 17. - 23:55

A parfé az a fagyitorta.Ettetek olyan csokifagyit, amiben karamell öntet szerü van belerejtve, és karamell kockák vannak a tetején? Ha nem látogassatok el valamely nagy élelmiszer központba és vegyetek Carpo de bacco fagyit. Nagyon finomak. Igaz nekem már fagyiundorom van.

#100 Borcsa

Borcsa

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 408 hozzászólás

Közzétéve 2004 április 18. - 13:55

Nekm eléggé sok fagyit kéne enni, hogy fagyi undorom legyen... :D :D :D :D :D

#101 Jucuus

Jucuus

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 2.131 hozzászólás

Közzétéve 2004 április 18. - 14:33

Ha nagy vödrökben (kb.: 10literesek) kapnád a fagyit kb. 2 éven keresztül, azt veszed észre magadon, hogy ha egy fagyis pultnál jársz, hogy a rosszullét kerülget. De én is szeretem a fagyit. Ma láttam tvben palacsintatorta fagyitöltelékkel, tejszínhabbal a tetején+színes (szerintem csoki)reszelékkel. Azért beleharapnék... :D tongue.gif Posted Image Posted Image Posted Image

#102 jm-horseman

jm-horseman

    Csikó

  • Fórumtag
  • 461 hozzászólás

Közzétéve 2004 április 19. - 16:14

Nekem meg olyat meséltek, hogy Balatonon láttak "pokémon" ízû fagyit, megkérdezte, hogy abban mi van, azt mondták görögdinnye. És a fagyinak lila színe volt... :D :D tongue.gif [ Április 19, 2004, 16:15: Az üzenetet átszerkesztette: jm-horseman ]

#103 Packo

Packo

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 167 hozzászólás

Közzétéve 2004 április 20. - 14:59

Nekem a kedvenc fagyim a monaco, egy helyen láttam, a Biatorbágyi fagyizóban, na az a legfinomabb fagyi a világon, emellett még szertem a gyümölcsfagyikat, a joghurtos fagyikat, és a csokifagyit, meg még minden más finomat, kivéve, az áfonyássat

#104 Borcsa

Borcsa

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 408 hozzászólás

Közzétéve 2004 április 23. - 19:09

Jucuus, ha eleged van a sok fagyiból, és kaptok, küldheted hozzám!!! :D tongue.gif tongue.gif tongue.gif Szerintem az áfonyás eléggé finom.... (fõleg a joghurtos) :D

#105 Jucuus

Jucuus

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 2.131 hozzászólás

Közzétéve 2004 április 23. - 20:33

Kaptunk bonbon megyet, ezt kifelyezetten nem szeretem, és kaptunk joghurtos barackot. Ebbõl ettem, ezt kaptuk késõbb, de valahogy rosszul lettem tõle. Nem esett jól.Gyere és kapsz :D

#106 Artin

Artin

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 2.886 hozzászólás

Közzétéve 2004 április 23. - 21:10

Meleg cukros tej.(fõleg most hogy kicsit beteg vagyok)

#107 Ilusta

Ilusta

    Törzsvendég

  • Moderátor
  • 8.740 hozzászólás

Közzétéve 2004 április 23. - 21:38

fagyi: citromosDe nem az a krémes, gellyes sz*r.Hanem az õsrégi limonádé megfagyasztva...hmm de rég ettem olyan finomat...lehet, hogy idén nyáron keverek magamnak egy régimódit! Posted Image PuncsfagyiDe a mazsolák kiköpködve.. :D Plusz jókora tejszínhab a fagyi tetején.

#108 Jucuus

Jucuus

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 2.131 hozzászólás

Közzétéve 2004 április 23. - 21:47

Az bizti fini a házi limó fagyi. Tesóm mézes tejet szokott néha inni.

#109 Borcsa

Borcsa

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 408 hozzászólás

Közzétéve 2004 április 23. - 22:06

Jucuus! Hova kell mennem??????? tongue.gif tongue.gif tongue.gif :rolleyes: :rolleyes:

#110 kiwi2

kiwi2

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 872 hozzászólás

Közzétéve 2004 április 23. - 22:19

Ilu! Csinálhacc nekem is :D

#111 Packo

Packo

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 167 hozzászólás

Közzétéve 2004 április 24. - 19:35

Ha beteg vagyok hagyma teát szoktam inni, jó sok mézzel, ne ilyedjetek meg nincs hagyma ize, bár valaki szereti a hagymát, én nem de, az kifejezetten finom és nagyon hamar meggyógyít. Csak a legkülsõ héja kell hozzál természetesen megmosva. A többibõl lehet csinálni hagyma salátát, annak aki szereti.

#112 Jucuus

Jucuus

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 2.131 hozzászólás

Közzétéve 2004 április 24. - 21:32

Borcsa! A várba kell jönni budára!Anyukám ismeri a hagymateát, állítólag tényleg jó.

#113 Ilusta

Ilusta

    Törzsvendég

  • Moderátor
  • 8.740 hozzászólás

Közzétéve 2004 április 24. - 21:40

Kiwi!oké! :D

#114 Borcsa

Borcsa

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 408 hozzászólás

Közzétéve 2004 június 5. - 23:13

idézet:
Eredeti szerzõ: Jucuus: Borcsa! A várba kell jönni budára![/QUOTE]Megvívunk a fagyiért? Posted Image

#115 Agika

Agika

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 53 hozzászólás

Közzétéve 2004 június 6. - 1:03

Nem elsõsorban a kedvencem, de hamar kész és nem kell hozzá szakácsvégzettség:Valami olasz tészta -pl: nagy-rövid-henger -, egy konzervdoboz tonhal, olajbogyó (zöld, az savanyúbb és nem rágós mint a fekete), mozarella golyó, fél citrom.Kifõzted a tésztát, olajat leöntöd a tonhalról, majd ráteszed; olajbogyó is rá -én keresztbe vagdosom pluszba-, a mozarellát cafatokra tépkedve a tetejére és jöhet a pár csuri gyümölcscitrom leve. Minden alkotóelemet ízlés szerinti mennyiségben tessék felhasználni és jó étvágyat!Amúgy a kedvencem a csirkepaprikás tejföllel+nokedli+uborkasaláta tejföllel, borssal és fûszerpaprikával meghintve. Nyammika. Posted Image

#116 Agika

Agika

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 53 hozzászólás

Közzétéve 2004 június 6. - 1:19

Ami mindég legyen nálad ha kimész a pusztába:bogrács, víz, só, paprika, szalonna, tarhonya, krumpli, gyufa, KÉS, anyós -ha elrontod az étket, ne a kutyát kínozd s legyen ki cipel-.recept: Gyufával alágyújtasz a bográcsnak amiben az apróravágott szalonna vigyorog, ha kiolvad zutty bele a sós tarhonyát míg megpirul. Felöntöd a darabokra vagdalt krumplis vízzel, bele paprikát had fõjjön. Csak annyi víz legyen ami a tarhonyának kell. A végén egy tarhonyás krumplit kapsz ami nagyon finom. Pásztortarhonya talán? Posted Image Hallottam olyat is, hogy hagymát is pirítanak bele; meg a végén túróval eszik. Belegondolva lehet még ezzel-azzal bolondítani, de kérdés mit bír a mama háta. Ízlések és pofonok. Ja, pofonok. Amíg eszel, anyóst küld el kazlat rakni, ne csöpögjön a cipõdre a nyála. Posted Image

#117 Jucuus

Jucuus

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 2.131 hozzászólás

Közzétéve 2004 június 9. - 22:56

Borcsa! Muszály? Én szívesen adom. De, ha gondolod... Mire gondoltál? Fogathajtás? Posted Image Van 2 fiáker itt a várban, jóban vagyuk velük... Szóval! Mire vagy képes a fagyiért?

#118 Jucuus

Jucuus

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 2.131 hozzászólás

Közzétéve 2004 július 13. - 21:31

Halihó!Valamelyik nap csináltam fincsi kókuszgolyót, meggyel a közepén, Az befõtt volt. Nagyon fini lett! Posted Image

#119 Borcsa

Borcsa

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 408 hozzászólás

Közzétéve 2004 július 13. - 21:43

Azért is szivesen megküzdok!Én ma palacsintát sütöttem. Semmi klönös nem volt benne... Csak az, hogy finom volt!
idézet:
Eredeti szerzõ: Jucuus: Szóval! Mire vagy képes a fagyiért? [/QUOTE]sokmindenre.. Posted Image Posted Image Mondtam már, hogy csokimániás is vagyok? 10-én volt a szülinapom, és a bátyámtól sok édességet kértem, mert Horvátországban van... Remélem finom a horvát csoki! :D borcsa

#120 Artin

Artin

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 2.886 hozzászólás

Közzétéve 2004 július 14. - 11:20

Van nékem még egy étel, amit kedvenceim közé sorolok. Amennyiben persze jól van elkészítve. Nos vasárnap Csömörön barátainknak ez sikerült.Az étel neve Babgulyás volt, az végeredmény színvonala leírhatatlanul magas...Még haza is hoztam belõle, és egyszerûen nem tudtam ráunni. Jó zsírosan, füstölt ízzel, szalonnásan...Igazi mindent bele leves volt, vagy másképp tartalmas... Mindez ráadásul bográcsban, szabad tûzön, jó társaságban...szal Posted Image volt!!!