Ugrás a tartalmakhoz


Fotó

Tatabánya és környéke


Ez a téma archivált. Nem tudsz archivált témához hozzászólni. Ha szeretnéd újranyitni, keress meg egy moderátort, vagy admint.
971 válasz a témához

#1 gwendolin

gwendolin

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 75 hozzászólás

Közzétéve 2005 február 26. - 23:53

Sziasztok! Már régóta gondolkozom azon, hogy megnyissam ezt a témát, mert nem igazán tudtam ezt a részt semelyik eddig megnyitott témába sorolni. Ha Te is idevalósi lóimádó vagy írj!!! Posted Image

#2 Altair

Altair

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 601 hozzászólás

Közzétéve 2005 február 27. - 0:08

Jaj végre valaki a közelbõl.

#3 Cavalcante

Cavalcante

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 211 hozzászólás

Közzétéve 2005 március 2. - 19:02

Sziasztok! Régebben Dunaalmásra jártam sokat,Juhász István lovardájába.A dunaparton van,a malomhoz közel.Nagyon családias,vendégszeretõ emberek.Kellemes terepeket mentünk:kõpite,római-út,környezõ települések.Azonkívûl mindig van valamilyen kultúrális apropó is. :D Lovasálldás,Blázsnap,Márc.15,Húsvét stb.Ismeritek?Örülök Nektek és üdv a fórumon.Több aktivitást fiatalok.Egy fiatal öreg. Posted Image

#4 Altair

Altair

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 601 hozzászólás

Közzétéve 2005 március 3. - 18:56

szerintem egymásra várunk gwennel Posted Image

#5 Cavalcante

Cavalcante

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 211 hozzászólás

Közzétéve 2005 március 23. - 23:39

Érdemes volt ezt a topikot nyitni!Vagy már egymásra találtatok?

#6 Degulo

Degulo

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 306 hozzászólás

Közzétéve 2005 május 18. - 20:26

Sziasztok!De jó, hogy van más is a környékrõl!Én is tatabányai vagyok!Tatára szoktam járni általában lovagolni.Most vasárnap Vértesszõlõsön nyílt nap lesz.Jön esetleg valaki?

#7 Altair

Altair

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 601 hozzászólás

Közzétéve 2005 május 22. - 8:28

Szõlõsön? Abban a hirtelen magasra felkanyarodós helyen lévõ lovardában?? Eddig nem tudtam bejelentkezni, úgyhogy lehet hogy ez a mai program már elúszott :(Hánytól, meddig és mik a programok, ha még nem vagy kint Degulo

#8 Degulo

Degulo

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 306 hozzászólás

Közzétéve 2005 május 22. - 21:13

Szia Altair!Bocsi, de csak most olvastam az üzidet!Igen, arról a lovardáról van szó, de telefonon elõre be kellett jelentkezni.Olyan sokan jelentkeztek, hogy állítólag jövõ hét vasárnap is lesz egy nyílt nap.Nem tudom, hogy lehet e még jelentkezni.Én jövõ héten biztosan nem tudok ott lenni, mert szombaton esküvõre vagyok hivatalos.Ma pedig sajnos úgy jártam, hogy teljesen más idõpontokra helyezték az egész progit, mint amit telefonon megbeszéltünk, így a lovaglást nem tudtam megvárni. Nagyon szomorú vagyok emiatt. Úgy beleéltem magam.De majd legközelebb.Azért megbeszélhetünk majd egy másik idõpontot és ellátogathatunk hozzájuk.A tatai Táltos lovardát ismered?

#9 Altair

Altair

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 601 hozzászólás

Közzétéve 2005 május 23. - 19:47

Túlzás lenne ha azt mondanám hogy igen, de a barátnõm oda járt és én is voltam kint még régen egyszer-kétszer, de lehet hogy már oda sem találnék. Volt ott egy hatalmas sárga csõdör a Sámson. Nagyon tetszett akkor.nem csináltál képeket vagy valamit??

#10 Degulo

Degulo

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 306 hozzászólás

Közzétéve 2005 május 24. - 21:52

Az a gondom, hogy én is rég nem jártam feléjük.Azóta történt már egy oktatóváltás, amirõl tudok.Az elõzõ oktatóé a Sámson. Így ha jól tudom nincs már ott.(Hacsak vissza nem ment azóta).Voltam kint januárban és kb 3 hete.Lovak kint a karámban, de sehol senki.1 órát ültem a fûben, hátha terepre mentek, de semmi.Nemrég megtaláltam az õsrégi telefonszámot, majd felhívom õket.Csak jelenleg idõhiányban szenvedek, így úgysem tudnék bejelentkezni.Gondoltam megkérdezem, hátha te tudsz róluk valamit...Én sokat jártam hozzájuk egy idõben, mert szerintem náluk a legkedvezõbbek a feltételek. Hogy most mi a helyzet, nem tudom!Maestosoban is jártál már?Csináltam pár képet, de fogalmam sincs, hogyan kell feltenni!

Edited by Degulo, 2005 május 24. - 21:55.


#11 gwendolin

gwendolin

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 75 hozzászólás

Közzétéve 2005 május 25. - 7:16

Sziasztok, végre én is hozzászólok a trémához.Tök jó, hogy már hárman vagyunk és egyre többen leszünk.Altair, Degulo! Tök jó hogy így összejöttetek, mert mind a kettõtöket érdekelt a szárligeti lovaglási lehetõség!!!Lehet, hogy ez egy új lovasbaráti kapcsolat??!:) :) Na mindegy, írtam nektek magánüzit majd válaszoljatok.Már két kis boci született az elmúlt pár napban,annyira édik!Kiskutyák, kismacskák. van itt minden. Kész állatovi leszünk idén nyáron!!Cavalcante! Téged is üdvözöllek egyelõre kissé szûkös táborunkban. A barátnõm járt lovagolni a Juhász Istvánékhoz. Lesz valami lovasverseny itt a közelben mostanában??Most megyek, mert le kell vinnem a kutyát, majd írok és ti is írjatok!!!

#12 Altair

Altair

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 601 hozzászólás

Közzétéve 2005 május 25. - 11:19

hát mi van közel?? Gánt? nem tudom az Emilék csinálnak-e még ilyesmitvagy Bábolna

#13 Degulo

Degulo

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 306 hozzászólás

Közzétéve 2005 május 25. - 18:24

Sajnos a nyílt napon derült ki, hogy 2 hete rendeztek Szõlõsön versenyt.Én nem tudtam róla.Most szombaton pedig Tatán lesz díjugrató verseny.Mivel én esküvõre vagyok hivatalos, nem kérdeztem meg a pontos helyszínt. De ha ez az a verseny, akkor a Fényes strand elõtti füves részen szokták megrendezni.

#14 gwendolin

gwendolin

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 75 hozzászólás

Közzétéve 2005 május 27. - 8:51

Sajna nekem sem lesz jó a szombat, mert megyünk le a párommal a Balcsira és egész hétvégén ott leszünk!!!Tudtok még más lovas banzájokról?Mi a helyzet veletek "itteniek"?:)Történt veletek mostanában valami jó sztori?Ismertek még olyan fórumosokat, akik itteniek?Lehet hogy ha többen összejövünk szervezhetnénk egy lovasalálkozót!!!üdvGwendolin

#15 Degulo

Degulo

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 306 hozzászólás

Közzétéve 2005 május 27. - 21:34

De jó nektek!Bár az esküvõ sem lesz rosszabb, gondolom!A fórumon ajánlották Bábolnát, ha nem tévedek jövõ hétvégére.Én szombaton ki szeretnék menni. Ti jöttök?Sajnos sztori semmi, nem jutottam Szõlõs óta lóközelbe.(Végülis ott is csak nézõ voltam).Nem ismerek senkit a közelbõl!Meglepõdtem, hogy közel 3 év kihagyás után legalább már van környékbeli! A ti személyetekben!A lovastali jó ötlet, én benne vagyok!Szerintem Esztergom és Zsámbék sincsen olyan nagyon messze.Üdv: Degulo

#16 Altair

Altair

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 601 hozzászólás

Közzétéve 2005 május 31. - 16:55

na mi van emberek?? nagyon megállt a szómilyen volt az esküvõ, milyen volt a balaton.....stb..

#17 Degulo

Degulo

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 306 hozzászólás

Közzétéve 2005 május 31. - 21:13

Köszi, az esküvõ jó volt, bár a család miatt korán haza kellett jönni.Viszont ami idevág, hogy a Táltosból jött a hintó!Ezek szerint van még Táltos!Sajnos nem tudtam a lovásszal beszélni. Hát ennyi.

#18 gwendolin

gwendolin

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 75 hozzászólás

Közzétéve 2005 június 1. - 8:52

Na sziasztok!Tök jó volt a Balcsin.Nem tudom, hogy a városban hogyan lettem volna képes elviselni ezt a meleget!!!!A Király voltTettem fel a lovakról képeket a kép.tár.hu-ra majd megpróbálok ide beszúrni valamit!Bár még nem csináltam ilyet!!!!na pusszmegyek ki a lovakhoz, szombaton, meg úgy néz ki jönnek sütni a csikókat+leszemlézik a lovakat, úgyhogy szombaton korán kint leszek, hogy puccba vágjam õket!!!!!na csáó

#19 gwendolin

gwendolin

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 75 hozzászólás

Közzétéve 2005 június 13. - 12:30

Na sziasztok idevalósiak!Ezt nem hiszem el, hogy csak ennyi vagyunk, akik errefele laknak!!!Jó lenne összeszedni az itteni lovasok bandáját(nemre,korra, tapasztalatra tekintet nélkül),mert akik lóimádók azok, biztos jól kijönnek egymással.Na mesélek magaról pár dolgot. Én Szárligetre járok lovagolni, 8 kisbérihez(csikók, kancák) és imádom õket. A környezet festõi és a lovak imádnivalók. Ti hova jártok, esetleg van saját lovatok? LEHET ISMERKEDNI!! :) Ez a hely egy tanya, régen volt itt lovagoltatás, de azok a lovak már rég el lettek adva. :( De hála istennek most már 10 éve újra vannak lovak, de lovagoltatás az nincs, mert egyik sem kezdõ ló. Nagyon jó insulatúak, meg rossz tulajdonságtól mentesek, de azért néha csinálnak érdekes dolgokat.Ja, tényleg épül egy új istálló angol boxos, ahol lesz bértartási lehetõség, nagy legelõkkel. Van akit már most érdekelne a dolog??? Pontos árat még nem tudok, de hogy az itt lévõ lovaknak jó helyük lesz az tuti.Már vannak is jelentkezõk!Na kb ennyi!Írjatok itteniek, szedjük már össze a bandát!!!! :kir:

#20 gwendolin

gwendolin

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 75 hozzászólás

Közzétéve 2005 június 13. - 13:04

Cavalcante!Ismerem a helyet ahova jársz vagy jártál, a barátnõm is járt oda egy darabig. Most hány ló va ott jelenleg?Megvan még a Parázs?(nem láttam csak hallottam róla)Amúgy a szárligeti tanya gazdája jó ismerõse a Juhász Istvánnak, rendez majd valami összeröffenést is!Milyen sûrûn jársz oda?Más:próbálok a lovakról képeket beszúrni:Guidó- a 8 hónapos csõdörcsikóGuidó profilGréta és Galya(szürke)GrétaGlória a másik 2 éves kancacsikóGlória és Gréta a két kancacsikóGalya a koszmók és valószínû hogy hasasAz én drága mamikám -GwendolinGalyaGwendolin- a királylányNa ennyi, képeket, hozzászólásokat várom!!!!

#21 gwendolin

gwendolin

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 75 hozzászólás

Közzétéve 2005 június 15. - 7:42

Arra válaszojon már valaki, hogy ha 161-en megnézitek a témát, miért nem szóltok hozzá? :confused: Gyertek már itteni lóimádók!!!! :kocc:

#22 Cavalcante

Cavalcante

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 211 hozzászólás

Közzétéve 2005 június 15. - 20:52

Szia Gwen!Már nem járok az Istvánékhoz amióta saját lovam van.Sukorón tartom egy szuper lovardában.Szálem egy gyönyörû kisbéri.Apja:Magdan állítólag egy super arab paci .Anyja: Széplak Játték.Sárga herélt a kincsem, és már nagyon összenõttünk tavaly Aug.-óta.Teljesenn nyers volt, Pál Zoli csatlakoztatta wesztern stíllusban,ami a mai napig is tart. Majdnem mindennap kint vagyok,nagyon szépen haladunk.Remélem nemsokára terepen is bizonyítani fog jóindulatáról.Lovas üdv.Tiszteletbeli tatai -ként Cavalcante :kocc: :yeah:

#23 gwendolin

gwendolin

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 75 hozzászólás

Közzétéve 2005 június 16. - 10:53

Szia! Cavalcante!Nincs képed a lóról?Mert az én lovam(Gwendolin) is Széplek származású és érdekelne, hogy a tied milyen.Sukorón tartod?Merre fele, anyuék Velencén laknak, lehet, hogy egyszer elnézek abba a lovardába!Örülök hogy írtál, amúgy nem értem, több mint 160-an megnézték a témát, tehát vannak még errõl a környékrõl, de nem igazán szólnak hozzá!? :confused: Megnézted a lovakról a képket?Hogy tetszenek?Rakj fel képet a paccodról!!! ;) Amúgy Tata után, hogy jött Sukoró?Üdv Gwen

#24 Degulo

Degulo

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 306 hozzászólás

Közzétéve 2005 június 16. - 19:45

Gwen!Nagyon tetszenek a képek! Örülök, hogy felraktad õket!Szívesen megnézném majd õket élõben is, ha lehet!És bármilyen találkozóban benne vagyok!Régebben írtam neked magánban egy levelet. Megkaptad? Csak azért, mert nem jött rá válasz.Cavalcante!Gratula a pacidhoz! Én is várom a képet róla!Innen a környékõl ki jön Tatárra? Üdv. mindenkinek!Degulo

#25 gwendolin

gwendolin

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 75 hozzászólás

Közzétéve 2005 június 16. - 20:40

Mi lesz Tatán??Amúgy az üzit nem kaptam meg!

#26 Cavalcante

Cavalcante

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 211 hozzászólás

Közzétéve 2005 június 16. - 20:59

Hali Mindenkinek!Nagyon jók a képek,Gwendolinon látszik, hogy széplak lány,-szép lány!Sukorón a :eek: gémeskút étterem után, ami a focipálya után van,az elsõ utca balra.Bármikor szivesen látok benneteket,elözetes magánüzi.Nagyon sokat tartózkodom kint,egyik héten DE,másik héten DU.MKost DE.Azért van Sukorón Száli,mert itt van Pál Zoli,alias MM.Super a lovarda:karámozás,bért. szerzõdés,fedeles,jártató,orvosi :kir: prevenció,klubbhelység,tusoló,wc stb.A terep sem utólsó.Errõl jut eszembe,holnap megyek ki Szálival eloõször terepre! Tatárra pénteken érkezem,immár másodszor egyenlõre ló nélkül ,de jövõre duóban /remélem) .Vas DE-ig maradok .Képeketsajnos hajlott korom,valamint a számítogép és kösztem tátongó áthidalhatatlan ellentét miatt képtelen vagyok küldeni.Pedig Q-va jók vannak.A többiekrõl nem tudok nyilatkozni,ez olyan kukkolós szindróma lehet?Lovas Üdv :yeah:

#27 gwendolin

gwendolin

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 75 hozzászólás

Közzétéve 2005 június 16. - 22:40

Szia Cavalcante!Ezt a kép dolgot nem hagyjuk annyiban, nekem is sikerült felrakni a képeket, pedig én se vagyok egy számítógépes guru.Itt egy kis segítség, ez alapján csináltam én is: :hu: KépbeillesztésHa így sem sikerül, megoldjuk!!!Csak láthassam végre a képeket!!!! :gm: Ha Velencén járok, mindenképpen üzenek és meglátogatlak téged és a lovadat!Sok sikert az elsõ terephez, amúgy mennyi idõs Szálem?üdv mindenkinek :kocc: ui: Akik megnézik a topicot és idevalósiak írhatnak nyugodtan!!! :D :kv:

#28 Degulo

Degulo

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 306 hozzászólás

Közzétéve 2005 június 17. - 22:59

Gwen!Nem kaptad meg azt a z üzit, amiben "órák hosszat" ecseteltem eddigi lovas életem? Hm. Majd utána nézek és elküldöm még 1x!Nem TATA, hanem TATÁR! Ahová mint kiderült Cavalcante jön! Aminek nagyon örülök!Én pénteken megyek, Budapest Népligetbõl a 17.30-as busszal.És vasárnapig maradok.Ugye te is jössz?

#29 Cavalcante

Cavalcante

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 211 hozzászólás

Közzétéve 2005 június 21. - 20:49

Hali!A terep jól sikerûlt,léptünk ügettünk.Mondhatni szinte flegma volt a drága,semmit nemcsinált.Most hétfön is kisétéltunk munka után,tök jó volt.Az adataimhoz odabiggyesztettem egy Száli portrét,a többi késõbb!Lovas ÜdvUi: már csak 3 nap Tatár :yeah:

#30 gwendolin

gwendolin

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 75 hozzászólás

Közzétéve 2005 június 22. - 18:58

Szia!!!Megnéztem a Száli képet, nagyon baba!!! :D Én sajna nem megyek Tatárra bár igazán azt sem tudom,hogy mûködik a dolog.Mesélnétek róla akik már voltatok??Nagyon várom a többi képet!!!Lovas üdv!!!!

#31 Degulo

Degulo

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 306 hozzászólás

Közzétéve 2005 június 22. - 20:52

Nekem most lesz az elsõ tatári bulim!De biztos jó lesz! (az alapján, amit a róla szóló topicban olvastam!)Már várom, hogy élõben is találkozhassak sok-sok emberrel!Biztos nem tudsz jönni? Olyan jó lenne!

#32 gwendolin

gwendolin

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 75 hozzászólás

Közzétéve 2005 június 23. - 9:18

Tuti hogy nem tudok menni, mert még vizsgáim vannak!!!! :( De aki megy érezze jól magát, írjatok, hogy milyen volt+képek(CAVALCANTE!!!! :kir: )üdv mindenkinek

#33 Degulo

Degulo

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 306 hozzászólás

Közzétéve 2005 június 23. - 18:48

Szegény! Nagyon sajnállak!De majd szólj, hogy mikor végzel a vizsgákkal, és akkor talizunk itt a környéken!Drukkolok neked!

#34 Altair

Altair

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 601 hozzászólás

Közzétéve 2005 június 24. - 8:13

Degulo, nem hinném hogy én is lejutok, úgyhogy gépet és minden érzéket élesíteni!!!és várjuk a beszámolót

#35 gwendolin

gwendolin

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 75 hozzászólás

Közzétéve 2005 június 28. - 12:15

Na sziasztok!Milyen volt Tatár???Képeket sürgõsen ide!!!! :D Már nagyon kíváncsi vagyok a beszámolókra!!!! :kocc:

#36 Altair

Altair

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 601 hozzászólás

Közzétéve 2005 június 28. - 21:59

Énis Énis !!!!! :D :D

#37 gwendolin

gwendolin

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 75 hozzászólás

Közzétéve 2005 június 29. - 22:03

Na mi van nem kapunk élménybeszámolót+KÉPEK!!! :dev:

#38 Altair

Altair

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 601 hozzászólás

Közzétéve 2005 június 30. - 13:46

türelmetlenek leszünk ÁM !!bár mi értelme, de akkor is!!!

#39 Degulo

Degulo

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 306 hozzászólás

Közzétéve 2005 június 30. - 21:40

Bocsi, hogy még nem írtam semmit, de azóta is le vagyok maradva, semmire nincs idõm.Végül is ugyanazokat tudnám elmondani mint a többiek, és a képeim is hasonlóak. Kicsit barátibbnak képzeltem a találkozót, de tényleg sokan voltunk. Ha lesz idõm utána nézek, hogy kell képtárat csinálni, meg belinkelni. Bár párszor elolvastam futtában, de nagyon kínainak tûnt.Cavalcante névtábláját 1x sikerült kiszúrnom, csak akkor épp mentem valahová és mire visszaértem eltûnt. Még annyi, hogy sikerült felhívnom a dunaalmási lovardát, 2500 Ft náluk 1 óra.Nincs kedvünk kimenni hozzájuk? Legalább megismerkedhetnénk!Vagy bármelyik lovardába. Tényleg, még egy kérdés! A környei lovarda hol található pontosan? És tudtok róla valamit? Milyen hely stb...

#40 Cavalcante

Cavalcante

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 211 hozzászólás

Közzétéve 2005 június 30. - 21:42

Drágáim!A Tatár topicban már mindent leírtjak,aranytolú lovastársaim.Nem tudok sokat hozzá tenni.Q-va meleg volt és a verseny, valamint a bemutatók a tûzõ napon zajlottak.Többedmagammal behúzódtunk a sõrsátor árnyékába és ott építettük és ápoltuk tovább barátságainkat.Deguval sajnos nem futottam össze.Szombat Du beválasztottak a CART bírói közé!Furiozóval ketten vállaltuk a KV-fõzés bírálásátRém fárasztó volt a hõségben 15-20-30-ig,14 csapatot levezényelni.Ugyanakkor nagyon tanulságos és szórakoztató volt.Mégtöbb lovast ismertem megMi8közben vártuk a 4-fõs csapatokat,jókat beszélgettünk Furi-val.Képekkel sem tudok szolgálni,mert az elején kiderûlt,hogy az elemeket otthon felejt.Ezt intõ jelnek vélve feladtam(amúgy sincs türelmem)Jövõre már Szálival megyek (remélem) A héten rohantam is hozzá.Amikor nem a csajokra figyelt ,egész jól együttmûködtünk.Egyenlõre ennyi.Lovas Üdv Cavalcante :yeah: