Ugrás a tartalmakhoz


Fotó

Paint Horse Lovasbolt- Szentendre


Ez a téma archivált. Nem tudsz archivált témához hozzászólni. Ha szeretnéd újranyitni, keress meg egy moderátort, vagy admint.
2280 válasz a témához

#41 Filly

Filly

    Biodegenerált

  • Főmoderátor
  • 8.075 hozzászólás

Közzétéve 2001 október 25. - 20:04

Palo, menjünk együtt!

#42 Lombardo78

Lombardo78

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 98 hozzászólás

Közzétéve 2001 október 25. - 21:16

Paint Horse Istennõ vagy! Posted ImageSzerintem van ilyen az országban, egyre több emberkénél láttam, de lovasboltokban még nem néztem utána.Ha nem gond megvárnám míg beszerzed, hogy Nálad vehessem meg. Tudok rá várni, nem valószínû, hogy az elkövetkezendõ egy-két hétben kész lenne a vízumom, így még itthon leszek. Akkor várom az e-mailt vagy majd érdeklõdöm itt.Elõre is köszi!Lombardo

#43 Lombardo78

Lombardo78

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 98 hozzászólás

Közzétéve 2001 október 25. - 21:18

Szia Filly!Dehogy haragszom! Csak hülyeségbõl írtam, hogy jól kihagytatok! Posted ImageMajd legközelebb lehet, hogy együtt megyünk!Pussz

#44 Paint Horse

Paint Horse

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 8.064 hozzászólás

Közzétéve 2001 október 26. - 19:32

Lombardo!Keresem a tárgyat!!! Ma még nem jártam sikerrel, de ez ne keserítsen el! tuti, hogy lesz (de elég ha csak félistennek hiszel Posted Image )Szia!PH

#45 Filly

Filly

    Biodegenerált

  • Főmoderátor
  • 8.075 hozzászólás

Közzétéve 2001 október 26. - 19:39

Paint Horse, szerintem vegyél egy nagy adag felmosórongyot (Metroban láttam ócsón), varrj rá 2-2 tépõzárat, és meggazdagodsz! Posted Image

#46 Lombardo78

Lombardo78

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 98 hozzászólás

Közzétéve 2001 október 26. - 22:12

Filly!Én is gondoltam erre, de aztán elvetettem az ötletet, mert valami design-osabbra vágyom! Posted ImagePaint Horse félistennõ!Köszönöm az utánajárást, várok. És újabb kívánságom is van. Kellene nekem egy lótakaró, de valami extra nagy. (Dínó nagyon hosszú hátú ló, ezért mindig bajban vagyunk a lótakaróval). És olyan kellene, ami nem túl vastag, inkább jó nedvszívó, ami alatt azért megszárad a ló és nem befülled. Olyan, amit edzés után lehet rátenni a pacára, arra a fél órára, amíg hazaérünk. Ezt ujdonsült edzõnk találta ki, hogy kell. Ám legyen.Van ilyened?Az összes pénzem ott fogom hagyni Nálad! Posted ImagePussz, Lombardo

#47 Paint Horse

Paint Horse

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 8.064 hozzászólás

Közzétéve 2001 október 27. - 17:12

Hali!A felmosórongy tényleg nagyon jó ötlet Posted ImageLombardo! Frottírból van most lótakaróm, de hogy mekkora???? Lóra való méret...Mérd le a ló hátát, hogy milyen hosszú kellene, én meg lemérem a takaró hátahosszát...ha a két szám stimmel, akkor jöhetsz! Posted ImageAktívan keresem az óhajodat...egyenlõre olyat leltem, amin nincs tépõzár...ezt általában a fásli alá szokták tenni...olyan mint egy kis steppelt pelenkázó Posted Image De hétfõn folytatom a keresést, hátha olyat találok végre, amire szereltek tépõzárat is! Posted Image Kitartás!!! Posted ImageSziasztok, PH

#48 Lombardo78

Lombardo78

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 98 hozzászólás

Közzétéve 2001 október 27. - 21:26

Szió PH!E-mailben küldöm a méreteket és köszi.Lombardo

#49 Palomino

Palomino

    Csillámlovas

  • Fórumtag
  • 1.806 hozzászólás

Közzétéve 2001 október 28. - 0:58

Filly!Mit szólnál a csütörtök délelõtthöz?

#50 KundK

KundK

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 2.050 hozzászólás

Közzétéve 2001 október 28. - 10:56

Originally posted by Palomino:Filly!Mit szólnál a csütörtök délelõtthöz?

Csüt de. lehet, hogy én is csatlakoznék.PHMi a helyzet nálad Waxkabát fronton? Engem egy hosszú érdekelne kék vagy fekete szinben, elõreláthatólag L-XL méretben.

#51 Paint Horse

Paint Horse

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 8.064 hozzászólás

Közzétéve 2001 október 28. - 19:09

Jaj!!!! Csütörtökre nehogy megbeszéljetek valamit!!!!!!!!!!!!!!! Posted ImageAz e-heti nyitvatartás a következõképpen alakul:hétfõ: (szokás szerint) zárvakedd, szerda: 10h-17h-ig,csütörtök, péntek: zárvaszombat: 10h-14h-igvasárnap: zárva!!!Waxos kabát, van, 1 db. L-es, sötétkék, combközépig érõ fajta.Sziasztok, PH

#52 Palomino

Palomino

    Csillámlovas

  • Fórumtag
  • 1.806 hozzászólás

Közzétéve 2001 október 29. - 21:17

Jajj, hát nem hagytál sok mozgásteret! Javaslatom a következõ:Szombat 9:30 Batthyány téri HÉV megállóAki jön, jön, aki nem, nem, én megyek! Vagy ha valakinek jobb az Árpád hídi HÉV megálló, akkor az nekem közelebb lenne (ugyanebben az idõpontban)Üdv: Palo

#53 Paint Horse

Paint Horse

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 8.064 hozzászólás

Közzétéve 2001 október 30. - 21:21

Sziasztok!Lehet jönni szombaton, akkor 10h-14h-ig vagyunk nyitva ... viszont a kolleganõm lesz ott. De nem baj! Gyertek nyugodtan, õ is nagyon kedves! Posted Image Legfeljebb 10 körül odaugrom, megnézem ott vagytok -e már ... próba szerencse Posted ImagePalomino! Nézd meg a palomino-s pólót is!Filly! Megjött a Biotin is! És ott a nadrág, lehet próbálni! Ha nagyon nem jó, próbáljál 1-el nagyobbat (bár abból nem is volt zöld), de legalább tudjuk a méretet! )Szerintem jó lesz, amit Neked hoztam!!! )Lombardo! Találtam valamit, el is hoztam! Nézd meg! Fekete, nem polár, de puha anyagból van, viszont nem annyira puha, hogy ne legyen tartása. Szóval szerintem ez az, amire gonodoltál, de meg kéne nézni, hogyha mgésem, akkor tovább tudjak kutatni! Posted ImageLótakaró méretet várom!És azt sem mondtad, hogy jó-e a frottír, vagy más anyagot keresel???Addig is pusssz mindenkinek!PH

#54 Lombardo78

Lombardo78

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 98 hozzászólás

Közzétéve 2001 október 30. - 22:55

Szia Palomino!Én szívesen csatlakoznék hozzád szombaton.De akkor melyik helyszín legyen? Nekem is szimpatikusabb az Árpád-hídi Hév megálló, de a Battyi is jó.Adok egy telefonszámot, ahol tudunk pontosítani, 06-30-222-77-92, vagy adj Te is egyet. Azt hiszem személyesen még nem találkoztunk, honnan ismerlek meg?Szia Paint Horse!Szombaton akkor én mindenképpen megyek és megnézem a szerzeményed.Sajnos váratlan kiadásaim miatt most csak a melegfásliként funkcionáló valamiket (még mindig nem tudom mi lehet a hivatalos neve Posted Image)tudom megvenni, a takaró várólistára kényszerült, ezért is nem küldtem a méreteket. Remélem ez ügyben még nem okoztam plusz munkát Neked! És köszi, hogy felkutattad nekem ezeket a "valamiket"!Puszi, Lombardo

#55 Filly

Filly

    Biodegenerált

  • Főmoderátor
  • 8.075 hozzászólás

Közzétéve 2001 október 31. - 0:04

Sajna szombaton (és vasárnap is) Üllõn leszek a Pest megyei díjugrató döntõn, úgyhogy nem tudok kimenni a cuccokért. Jövõ hétfõn viszont igen!

#56 Palomino

Palomino

    Csillámlovas

  • Fórumtag
  • 1.806 hozzászólás

Közzétéve 2001 október 31. - 0:23

Nekem jövõ héten délelõtt már suli van Posted ImageLombardoval már biztos a találkám 9:30-kor az Árpád hídi HÉV megállójában (szombaton). Aki akar, és tud, jöjjön, én biztos ott leszek.Üdv: Palo

#57 Paint Horse

Paint Horse

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 8.064 hozzászólás

Közzétéve 2001 október 31. - 20:03

Fiúk, lányok!!!Olvasgassátok a nyitva tartási idõt is néha!!!Filly! Hétfõ zárva!!! Posted ImageLombardo! Egy biztos megvan a "dolog", de nem olcsó! Én inkább tekergetném, bár tudom, hogy a lovász gyerek nem fogja megcsinálni amíg nem vagy ott... és Neked azért kell!Szóval, gyertek, jó nézelõdést! Lovas Magazint nem másutt megvenni! Posted ImageSziasztok!PH

#58 Barefoot

Barefoot

    A megvilágosodott

  • Fórumtag
  • 5.421 hozzászólás

Közzétéve 2001 november 1. - 0:49

Lombardo! Palominot onnan fogod megismerni, hogy majd bemutatlak titeket egymásnak Posted ImageEsetleg ha mindketten eljöttök pénteken a Western kocsmába...

#59 Lombardo78

Lombardo78

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 98 hozzászólás

Közzétéve 2001 november 1. - 1:05

Barefoot!Péntek, Western kocsma???Na mondj csak pár szót errõl bõvebben!!!

#60 Barefoot

Barefoot

    A megvilágosodott

  • Fórumtag
  • 5.421 hozzászólás

Közzétéve 2001 november 1. - 1:16

Buli van topic.

#61 Paint Horse

Paint Horse

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 8.064 hozzászólás

Közzétéve 2001 november 4. - 14:55

Sziasztok!Örülök, hogy sikeresek voltatok szombaton! Legalábbis nagyjából... de a hiányokat pótolom! Posted Image Filly! Kedd jó Neked? (Hétfõ helyett?) Ha tudsz gyere délelõtt!Mongol! Úgy néz ki, hogy a héten hétfõn, vagy kedden megjön a kötõfék-kantár...ha érdekel még,megtekinthetõ!Üdv, mindenkinek,PH :D

#62 Palomino

Palomino

    Csillámlovas

  • Fórumtag
  • 1.806 hozzászólás

Közzétéve 2001 november 4. - 18:40

Szia!Megtaláltuk a patkós kesztyût, de az nem volt teljesen bõr :( Azért mégsem hagytam ott a boltodat üres kézzel, megvettem Az igazi suttogó címû könyvet Posted Image

#63 Lombardo78

Lombardo78

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 98 hozzászólás

Közzétéve 2001 november 4. - 20:47

Szia PH!Gratula a boltodhoz, nagyon impozáns és jó sok minden van! Egyszóval szuper!Vettem ám egy kesztyût is, mert én nem vagyok olyan válogatós, mint Palomino Posted Image és mostantól a kezem sem fog csonttá fagyni! Meg egy új kefét is Dínókának, amit nem fogadott kitörõ örömmel, merthogy csikis a drága, de nagyon.Viszont a tépõzáras melegfáslival újabb gondom akadt. Csak a nagyobbikat hoztam el az elsõ lábaira, de felbróbáltam és még ez is kicsi. :( Nem tudnád ezt is kicseréltetni? Úgy tûnik az L-es lenne jó az elsõ lábakra a hátsókra meg valami XL-es, ha van olyan......Huh, de macerás vagyok. Megoldható???Üdv, Lombardo :confused:

#64 Paint Horse

Paint Horse

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 8.064 hozzászólás

Közzétéve 2001 november 4. - 21:15

Jaj! Lombardo! Persze, hogy megoldható! De mondd! Mekkora az a ló???? Esetleg egy táltos? :D Holnap megyek és hozok Neked újakat! Remélem lesz XL-es is!!! :confused: Palomino! Örülök, hogy a könyvet megvetted! Már nincs sok belõle, úgyhogy aki kapja, marja! Posted Image Azt a kesztyût meg ha addig élek is megkeresem Neked! Az a baj, hogy láttam én olyat, ami teljesen lyukmentes volt, csak a minõségével nem voltam megelégedve. Ezek a kesztyûk tuti minõségûek, tényleg merném ajánlani...de hát ha neked olyan kell, amin nincs lyuk, nincs mit tenni, meg kell keresni (akár a föld alól is)Apropó! Nem nézted meg a Palomino-s pólókat????? És mi van a Lovas Magazinnal? Olyat nem vettetek? Vagy csak én nem tudok róla?És még egy kérdés! Utánatok jött valaki...futószáraózó ostort vitt?! Hahó!!! Ki voltál???? :rolleyes: Na mára, puszi mindenkinek! PH

#65 Ági1

Ági1

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 49 hozzászólás

Közzétéve 2001 november 4. - 22:32

Szia Painthorse!Gratula a boltodhoz. Kérdezném vannak-e könyveid western témában, vagy idomítás, tréning, kapcsolat ilyesmi, és esetleg be tudsz-e szerezni külföldi könyveket? Western témájú és angol nyelvû érdekelne. Esetleg videókat.KösziÁgiUi: új vagyok a listán, nagyvonalakban ló- és western bolond, 24 éves, Kisbérrõl.

#66 Bazs81

Bazs81

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 258 hozzászólás

Közzétéve 2001 november 4. - 22:39

PH, én valami ínvédõ-kamásli szerû dolgot keresnék, neoprénbõl, egész pontosan ilyet: [url="http://"http://pic3.picturetrail.com/VOL25/131075/232430/5040167.ptp"]http://pic3.picturet...430/5040167.ptp[/url] A Kincsem-házban láttam hasonlót, de nem akarok ott vásárolni, ha nem muszáj.Köszi: Bazs

#67 Bazs81

Bazs81

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 258 hozzászólás

Közzétéve 2001 november 4. - 22:48

Nem mûködik az url, inkább elmondom.Olyan ínvédõre gondoltam, ami tépõzáras, elõl is zárt, és leér egészen a patáig, a csüdöt meg a pártát is védi.Van ilyen nálad? Ha nincs, be lehet szerezni? És körülbelül mennyiért?B

#68 Palomino

Palomino

    Csillámlovas

  • Fórumtag
  • 1.806 hozzászólás

Közzétéve 2001 november 4. - 23:47

Köszönöm Paint Horse ezt a sok fáradozást!Néztem a pólókat, de csak 1 db palominosat találtam és hát az a sötétzöld alap nem igazán elõnyösen emelte ki a ló színét. De ezügyben nem kérek tõled különösebb fáradozásokat, mert amúgy sem nagyon hordok ilyen pólókat, a szekrényben meg csak én látom, és azt is csak akkor ha kinyitom. Posted Image De azért köszi!

#69 Paint Horse

Paint Horse

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 8.064 hozzászólás

Közzétéve 2001 november 5. - 14:41

tongue.gif Palomino!!!! Nekem kifejezetten tetszett a zöldön... :( Na nem baj! Posted Image Bazs: van valamim olyasmi. A kérdés az az, hogy mennyire kell, hogy védjen? Tehát kellenek rá kemény védõ részek, vagy csak a sima neopren? Minden merevítés, (erõsités) nélkül! Több infot!!!De jó lenne az a kép, ha láthatnám :rolleyes: Ági: pénteken voltam Bécsben, ott láttam egész jó könyveket.... a baj csak az, hogy németül vannak. Pedig az általad említett összes témában találtam kiadványokat!!!!! Olyan címekre emlékszem, hogy Western, Ló és ember kapcsolata a tréning és a pihenõ idõ között!!!, Kiképzés, Takarmányozás, etetési tanácsok.... és még sok hasonló már címében is érdekes dolog!Mindegy. Lassan felveszem az amerikai kapcsolatot könyv ügyben, szerintem annál eredetibb westernt nem lehet találni! Posted Image De arra várni kell. (Kicsit nehéz összebogarászni magamat az ilyen macerásabb dolgokban :( )Egyébként természetesen vannak könyvek, azok általában amiket ma Magyarországon kapni lehet. Ezekbõl a Lovasakadémia sorozat az, amelyik egyes kötetei foglalkoznak ló"idomítással", képzéssel, Westernrõl nem tudok (én), ettõl még lehet.(ha találsz, szólj nekem is) Posted Image Sziasztok,PH

#70 Ági1

Ági1

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 49 hozzászólás

Közzétéve 2001 november 5. - 20:30

Painthorse, epedve várom, hogy kiépítsd amerikai kapcsolataidat.

#71 Paint Horse

Paint Horse

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 8.064 hozzászólás

Közzétéve 2001 november 5. - 20:39

Ági: :D Németül tényleg nem kell?

#72 Cavalier

Cavalier

    Mirage :)

  • Admin
  • 6.360 hozzászólás

Közzétéve 2001 november 5. - 21:06

Paint Horse, az amazon.com-ról nem tudnál rendelni? Ott tényleg minden könyv megvan, amit egy USA könyvesboltban megkaphatsz. Sõt, rendelésre be is hozathatsz mindent a vásárlók minden igényére. Posted Image (bankkártya kell hozzá, Visa vagy EC/MC)Cav

#73 Ági1

Ági1

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 49 hozzászólás

Közzétéve 2001 november 5. - 21:41

PH, az a nagy helyzet némettudásom még eléggé gyatra.

#74 Soóska

Soóska

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 86 hozzászólás

Közzétéve 2001 november 5. - 22:24

HelloTudom, nem egészen ide illõ kérdés(máshova sem...)- Vettem ma egy kobakot a NagyLovasban, de rájöttem, hogy mégse jó. Szerintetek visszaveszik? Blokk, csomagolás megvan.Bocs,Paint Horse, hogy nem nálad vettem :rolleyes:

#75 Filly

Filly

    Biodegenerált

  • Főmoderátor
  • 8.075 hozzászólás

Közzétéve 2001 november 6. - 14:19

Soóska, szerintem visszaveszik minden további nélkül.Cav, az amazon.com-ról te nem tudsz rendelni? ;) Ma megint voltam Paint Horse-nál, végre a partnert keresõ, gyönyörûszép hosszúszõrû németjuhászával is találkoztam Posted Image Viszont felhívnám a kispénzûek figyelmét arra, hogy most hétvégén (szombaton tuti, de azt nem tudom, hogy emellett pénteken vagy vasárnap-e) 20%-os leértékelés lesz mindenre a Nagy Lovas összes boltjában!

#76 Paint Horse

Paint Horse

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 8.064 hozzászólás

Közzétéve 2001 november 6. - 19:48

Amazon.com ? Megnézhetem! Csak nem szeretek bankszla. számokat megadni interneten...félek, hogy más is megtalálja :( Soóska! Tuti vissza kell, hogy vegyék! Ha nem...nos nem kell "olyan" helyen vásárolni! :D PH-nál kell! Posted Image Egyébként meg megjegyeztem (mármint hogy nem nálam vásároltál!!!) Posted Image Filly! Neked ma mindent megbocsátok!!! :D Úgy egyébként a szombati társaság teljesen kifosztott!! Gratulálok mindenkinek, aki ott járt! A Biosaxon nyalósót mintha a köd nyelte volna el...puff! Hétfõre se híre, se hamva! Öröm látni az ilyet!!! Mindenki jöhet legközelebb is! :D Sziasztok! PH

#77 Cavalier

Cavalier

    Mirage :)

  • Admin
  • 6.360 hozzászólás

Közzétéve 2001 november 6. - 20:39

Filly: most már én is tudok rendelni, merthogy van már megfelelõ kártyám. Posted Image De sajnos akkor érdemes csak rendelni, ha nem csak 1 könyvet rendelsz, hanem többet egyszerre, mert akkor a postaköltség eloszlik jobban.Paint Horse: az amazon.com megbízható, nagy cég, sokan ismerik, használják. Kis ismeretlen cégecskékben én sem bízom meg, nem is szabad igazán.Cav

#78 Paint Horse

Paint Horse

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 8.064 hozzászólás

Közzétéve 2001 november 6. - 20:44

Jó-jó! Megnézem! Aztán indulhat a móka! Ha összejön kb 10 rendelni való könyv, talán már megéri...nem?

#79 Cavalier

Cavalier

    Mirage :)

  • Admin
  • 6.360 hozzászólás

Közzétéve 2001 november 6. - 23:19

5 könyvre 23USD a postaköltség. Nemtom pontosan hogy van, de van egy fix költség, olyan 8-10 USD körül, a többi meg könyvenként van. Cav

#80 Huxley

Huxley

    Fórumgazdi

  • Admin
  • 2.920 hozzászólás

Közzétéve 2001 november 7. - 1:10

Cav, az Amazonnak vannak Európai kirendeltségei is, a legtöbb könyv náluk is megtalálható, nem kell mindjárt az amerikaitól rendelni, hacsak nem akarsz több ideig várni és még ráfizetni a gatyád is. Posted Image