Ugrás a tartalmakhoz


Fotó

Győr és környéke


  • Please log in to reply
11589 válasz a témához

#1 Join Up

Join Up

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.329 hozzászólás

Közzétéve 2004 október 10. - 11:28

Sziasztok!Az egy kicsit koppintás,mivel már van Miskolcos,Debrecenes,Szentendrés,stb. De nehogymán Gyõrös ne legyen! :D Posted Image Ha jól tudom,azért innen is vagyunk egy-páran...na,tessék,lehet jönni!

#2 Xiren

Xiren

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 5.149 hozzászólás

Közzétéve 2004 október 10. - 21:46

Én debreceni vagyok, csak mivel még senki nem írt gondoltam én igen. Meg aztán a debrecenit én hoztam létre, szóval szurk-szurk nektek is! Posted Image

#3 Pendemonium

Pendemonium

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 5.407 hozzászólás

Közzétéve 2004 október 10. - 22:05

Na én voltam Gyõr környéki, és remélem leszek is. Hántán (Kisbér mellett) lovaztam egy bõ évig, és most úgy néz ki feléleszthetem dolgot. 20 lónak van ott istállóm, és 10 ha legelõ, ahol még elfér pár pac, és olyan a terep, hogy azóta is arról álmodozom. Ha összejön majd szervezek oda is találkozókat.

#4 Join Up

Join Up

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.329 hozzászólás

Közzétéve 2004 október 11. - 8:08

Köszi Xiren! Posted Image Pende,akkor ha lesz találkozó,arra majd én ísssssss mehetek? Léccíííííííííí! :rolleyes: Posted Image

* kicsi Join  :wink: 


#5 axencrow

axencrow

    Új vendég

  • Fórumtag
  • 13 hozzászólás

Közzétéve 2004 október 11. - 9:51

Sziasztok,Szintén gyõri vagyok, de csak hétvégenként :( egyébként meg Pesten dolgozom.Tudja esetleg valamelyikõtök, hogy az Integrálban megvan-e még Ottó?

#6 Pendemonium

Pendemonium

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 5.407 hozzászólás

Közzétéve 2004 október 11. - 16:43

Persze hogy. Ha ott leszek jöhetsz akkor is, amikor nem lesz találkozó. A nagyobbik lányom csak fél évvel fiatalabb nálad, majd jól ellesztek.Mi az a "állatviselkeséstan"? :confused:

#7 tötõ Zsó

tötõ Zsó

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 12.966 hozzászólás

Közzétéve 2004 október 11. - 16:56

Üdvözletem istenek!? (gyõriek és környékiek tongue.gif )Szal gondútam hogyhamár egy ilyen topik is megnyílattatott, beleírok énis, Pannonhalmi lévén. Azon filóztam, hogy mindenki leírhatná a környékbeli istállók hollétét, esetleg tapasztalatát ;) Integrálban még nem voltam soha, de minden nap elõtte megyek haza. Egyik másik ló egész szép.

#8 Join Up

Join Up

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.329 hozzászólás

Közzétéve 2004 október 11. - 18:17

Szia Axen!Szerintem még megvan,én nyár elejéig odajártam pacizni,akkor még megvolt! Miért? Csak nem õ a kedvenc? Oké Pende! Nagyon kíváncsi vagyok a lyányodra! Õ nem fórumozik véletlenül? És a kisebbik mennyi idõs,ha szabad tudni? Állatviselkedéstan: hogy hogy viselkednek az állatok :D Posted Image na jó. Megfigyeli az állatok reakcióit egyes helyzetekben.Pl.Mit csinál egy tigris,ha azt mondod neki,hogy cicc :D Meg azt is tanulmányozza hogy hogy értik meg egymást a fajtársak.kb ennyi.Meg még egy csomó minden biztos. Zsó,miazhogymindennapottjösszelmellette?Éshogyhogymimégnemtalálkoztunk? Ejnye-bejnye.Merthogy én a Kazinczyba járok,oszt az ott van nem messze.Meg olvastam valahol,hogy szereted a Bahiát...hát,én se éppen utálom...majd valamikor találkszhatnánk.Persze csak ha te is akarod... :rolleyes: Posted Image Nem rossz ötlet ez az istállós bigyusz...na,akkor kezdem. Koroncó,Cavaletti Lovas Club: A legeslegkirályabb hely egész nagy Magyarországon! Jelenleg lovas tanulmányaim színhelye. A lovak nem gebusok(gebék,soványak,gizdák,stb,stb) nincsenek ellustulva,és imádnak menni.Egyszóval nagyon nagyon nagyon nagyon nagyon stb király hely! Elõny:gyönyörû környezet,szép és hosszú terepek.Hátrány:egyenlõre nincs fedett lovarda,de télen is lehet lovagolni! Gyõr,Integrál Lovasclub: Nagyon jó hely,sokáig jártam oda lovazni.Nagy elõnye,hogy mindig lehet lovagolni,mivel egész nagy fedett pályával rendelkezik.Ezenkívül 2 pálya van. A lovak elég sokat mennek,de némelyikük nagyon jó kezdõknek való ló.Hátrány:elég nehéz terepre jutni,de megoldható. Gyirmót,Rodeó Lovasklub: Egy hónapig jártam ide,bár igaz,akkor mág Újfalun volt.Nem tudtam rendesn beilleszkedni,és úgy éreztem,igazán senki nem törõdik velem.Elõny:nagyon sok terep!!!!!!!!!! De majd Kalevala mesél róla. Gyõrszentiván: Egyszer voltam csak,akkor is **** nagyot estem,már bocs a kifejezésért.Elõnyök:Gyönyörû környezet,sok tereplehetõség. Asszem nagyjából ennyi helyen voltam! Akik egyik vagy másik lovardáa járnak,lécci javítsanak ki,ha valamivel nem értenek egyet.Én ezekkel a kis izékkel...leírásokkal a saját tapasztalataimat írtam le. Átszerk:Axentõl most tudtam meg,hogy több lovarda is van Szentivánon.Nem tudom,hogy ennek mi a pontos nee,de majd megkérdezem Leot,mert õ oda jár. [ Október 11, 2004, 18:21: Az üzenetet átszerkesztette: Join Up ]

#9 axencrow

axencrow

    Új vendég

  • Fórumtag
  • 13 hozzászólás

Közzétéve 2004 október 11. - 18:23

HelloJoin Up-ot annyiban javítanám, hogy az Integrálban több lovas van mint ló a legtöbbször és kevés az oktató (egy fél évvel ezelõtt legalább is ez volt) A lovak ugyan aranyosak, de rettentõ lusták voltak. Amolyan bérlóra jellemzõ mélabúval húzták a patájukkal a csíkot a homokban. De Ottó (volt) a kedvenc, annak ellenére, hogy egyszer majdnem megette Leonettát a legjámborabb állatot ottan.Szentiván felé meg több hely is van. egyszer ugye arrafelé vannak a Pirik testvérek is, másrészt meg az a hely ahova jómagam járok. Ott van még vaddisznó is (persze nyereg nélkül Posted Image

#10 Join Up

Join Up

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.329 hozzászólás

Közzétéve 2004 október 11. - 18:31

Ok,egyetértek veled Axen. Jaj szegény Leo hogy nézett ki! Csupa seb volt az egész ló! Egyébként Leonetta egy gyönyörûségesenmeseszép, izmos sport fv. kanca,igazi kezdõknek való ló.

#11 Pendemonium

Pendemonium

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 5.407 hozzászólás

Közzétéve 2004 október 11. - 19:29

Join Up, nézd meg az adataidat!(állatviselkeséstan)A kisebbik leány Lili 12 lesz dec.-ben, mindketten lovaznak, és a fórumon is vannak, de nem sokat szerepelnek egyenlõre. Majd megemlitelek téged nekik, és lehet, hogy írnak.

#12 Nócy

Nócy

    Csikó

  • Fórumtag
  • 494 hozzászólás

Közzétéve 2004 október 11. - 20:16

Sziasztok!! Én Mosonszentmiklósi vagyok!!LébényEz nem lovarda, hanem egy rokonom tart lovakat, és én oda járok. Tibi (az "edzõ") jó fej. Kb 20 ló van, mindegyik nyugodt. Vannak csikók is. A kezdõk futószáron ismerkednek a lovaglással. Ha már biztosan ülnek, akkor már állandó terep biztosított. Egy alkalom 1000 Ft. Ez nem drága, már azért sem, mert 2-3 órát ülünk a lovon, és még 5-6-ot a lovak körött töltünk pucolással, dumálással. A hangulat családias.Én eddig csak ide jártam, tessék megnézni!!

#13 Join Up

Join Up

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.329 hozzászólás

Közzétéve 2004 október 11. - 21:38

Igen Pende,tudom,hogy mit írtam az adataimhoz... :rolleyes: Posted Image :D Na,akkor írjanak csak! Várom a leveleket,magánokat,stb.!!!!!Bizti nagyon jó lehet Nócy! Egyszer majd elviszel? De azért maradok Koroncón.Imádom.Ja,és még valami: Scotch-i a Király!

* kicsi Join  :wink: 


#14 agrobe

agrobe

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 5.766 hozzászólás

Közzétéve 2004 október 12. - 12:03

Halihó nem ismeri valaki Cilát?A kislányával szokott járni lovagolni (Andival)Gyõrben lakik, de azt nem tudom, hogy melyik lovardába szokott járni.

#15 calypsoo

calypsoo

    Törzsvendég

  • Moderátor
  • 1.080 hozzászólás

Közzétéve 2004 október 12. - 19:52

Halihó!Itt az ideje hogy én is írjak gyõri lévén.Én Egervári Attilánál kezdtem lovagolni, már jó régen, Nagy István is tanított szabadhegyen.Késõbb az Integrálba jártam, igaz akkor még Sanszi és Borostyán voltak ott (no meg Gizi Posted Image ) a lovak közül. Engem is tanított Ancsa, késõbb Hajni és Vica is. Kezdtem úgy érezni, hogy csak a pénzemet viszem oda de velem nem foglalkoznak.Ekkor találtam rá Szõcs Csaba Lovasiskolájára Zsejkepusztán (Ásványráró mellett). Van egy gyönyörû shagya-arab heréltem [url="http://"http://calypsoo_84.tripod.comBasa3.jpg"]Basa [/url]. Holnap megyek is foglalkozok vele. Van egy díjlovas rajtvizsgám, de szeretnék B1-ben indulni... sajna ehhez lovam nincs. Talán egyszer.(Zsejkén most a kezdõket tanítom, és csikókat lovagolok be most még képesítés nélkül, de jövõre el szeretném kezdeni a lovas oktatóit)Mosonmagyaróváron koptatom a padot az egyetemen, már harmadik éve Posted Image Join Up!Scotch-ról szeretném kérdezni, hogy nem egy pej v. fekete herélt? anyja: Tipegõ (er. Unalmas)?mert akkor az a pacc Zsejkén született, az anyja most is ott van: [url="http://"http://calypsoo_84.tripod.comtipego2.jpg"]Tipegõ [/url] (a honlapomon van róla kép). JA igen meg van 5 féltestvére is, az anyjuk ugyanaz, õk: Kanton(Canonball-tól), Meseszép(Canonball-tól), Gemini(apja: Gressini) és Radett(Rádium-tól), ja igen a legkisebb 4 hónapos Jázmin(apja:Just Boy).Azt hiszem az apja [url="http://"http://calypsoo_84.tripod.comTornado.jpg"]Tornádó[/url] vele versenyezhettem is... Üdv: Calypsoo [ Október 12, 2004, 20:14: Az üzenetet átszerkesztette: calypsoo ]

#16 Nócy

Nócy

    Csikó

  • Fórumtag
  • 494 hozzászólás

Közzétéve 2004 október 12. - 20:04

Nem is olyan kevés ez a Gyõr környéki. Ahhoz képest, hogy "ilyen messze" van.

#17 furioso

furioso

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 3.405 hozzászólás

Közzétéve 2004 október 12. - 20:24

S én még meg sem szólaltam...

#18 Join Up

Join Up

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.329 hozzászólás

Közzétéve 2004 október 12. - 21:07

Szia Calypsoo!De,az én Scotch-i babym egy herélt sötétpej.Holnap megyek lovazni( Posted Image),majd akkor megnézem,hogy kik a felmenõk.

#19 Join Up

Join Up

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.329 hozzászólás

Közzétéve 2004 október 13. - 19:33

Na,meg is volt a pacigolás.Az én szentem nagyon aranyos volt,csak én voltam béndzsus.Na mindegy.Azért vagyok ott,hogy megtanuljak lovagolni.Nem,Calypsoo,nem õk a szülei.De nem tudtam megjegyezni,hogy kik Posted Image

* kicsi Join  :wink: 


#20 axencrow

axencrow

    Új vendég

  • Fórumtag
  • 13 hozzászólás

Közzétéve 2004 október 15. - 17:12

JuhééééMa éjjel megyek haza Gyõrbe!!!!!!Holnap meg lovagolni Posted Image ))Meg holnap után is Posted Image Csak ne esne ennyire...

#21 furioso

furioso

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 3.405 hozzászólás

Közzétéve 2004 október 15. - 18:16

Ez ijesztgetés a gyõrieknek? :D

#22 Xiren

Xiren

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 5.149 hozzászólás

Közzétéve 2004 október 15. - 18:18

Bakker olyan jó élet van ebben a topicban... :D A debreceniek persze alszanak...

#23 Join Up

Join Up

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.329 hozzászólás

Közzétéve 2004 október 15. - 18:40

Tényleg,ez most fenyegetés,axen? :D Mázlista vagy,hogy mész.Én csak 27-én jutok i legközelebb. Posted Image

* kicsi Join  :wink: 


#24 Nócy

Nócy

    Csikó

  • Fórumtag
  • 494 hozzászólás

Közzétéve 2004 október 15. - 19:23

Én holnap megyek lovagolniiiiiii!!!!!!!

#25 Join Up

Join Up

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.329 hozzászólás

Közzétéve 2004 október 15. - 19:35

Ne már!Mit kínoztok? :(

* kicsi Join  :wink: 


#26 axencrow

axencrow

    Új vendég

  • Fórumtag
  • 13 hozzászólás

Közzétéve 2004 október 18. - 7:28

Nem, nem fenyegetés Posted Image Csak kitörõ lelkesedés Posted Image Amit aztán az esõ kicsit lehûtött...Szombaton nem is tudtam menni, mivel nincs fedeles arrafelé ahova járok. Vasárnap délután azért már sikerült, viszont most már megint szenvedhetek egy hetet végig itt Pesten :(

#27 Join Up

Join Up

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.329 hozzászólás

Közzétéve 2004 október 18. - 8:36

Még mindig jobb,mint nekem! Én csak jövõ szerdán(27-én) jutok pacihoz! De akkor aztán... Posted Image

* kicsi Join  :wink: 


#28 Join Up

Join Up

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.329 hozzászólás

Közzétéve 2004 október 19. - 22:04

No mi az ábra? Elfelejtõdik a topikunk? Nemááááá! Gyerünk! Gyõriek,ébresztõ!

* kicsi Join  :wink: 


#29 tötõ Zsó

tötõ Zsó

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 12.966 hozzászólás

Közzétéve 2004 október 20. - 10:34

Na ittvagyok.Hááátt. Mitmondjak? Másfél hónapja nem lovaztam, most mégis úgy tûnik ma délután végre kimehetek. Huuuh el nem tudom mondani mennyire hiányzik már. Mégha nemis tudok lovagolni, de elsõ lesz amint kiérek, h végigölelgetem õket. Amúgy nemrég [url="http://"http://www.viktorialovasklub.hu"]itt[/url] lovagoltam, még most is ki-ki járok, itt van egy barátnõm (a fõoldalon a fakó paccal) szóval isteni terepeket mentünk ketten, ami azóta is hiányzik, csakhát nemtudok sûrûn kijárni.mostpedíg itt, Pannonhalmán lovazok egy magánloviban, Itt is jól érzem magam, csak nincs annyi fiatal mint más helyeken.Dehát ez vhol egy ilyen helyen természetes. Nameghát itt azért weszkóban pihen a fenekem ;) tongue.gif

#30 tötõ Zsó

tötõ Zsó

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 12.966 hozzászólás

Közzétéve 2004 október 20. - 10:40

[url="http://"http://www.viktorialovasklub.hu/kepek/nagy/IMG_5374.jpg"]ezen a képen[/url] a legbaloldali ló, a sötétpej a König akit sokáig lovagoltam, de egyszerûen képtelen volt beadni a fejét. A képen is látszik h az összes lónak szép íves volt a nyaka, fent volt a feje, õ ezt sohasem csinálta. De nem haragudtam rá, hagytam úgy menni,hogy mindkettõnknek kényelmes legyen. Posted Image [ Október 20, 2004, 10:40: Az üzenetet átszerkesztette: tötõ Zsó ]

#31 Join Up

Join Up

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.329 hozzászólás

Közzétéve 2004 október 20. - 18:09

Nagyon szép! Már láttam hirdetést,meg ilyesmit,és már úgy is szimpi volt.Nagyon szépek a lovak! (bár azért Scotch-i az isten Posted Image :rolleyes: ) Kijutottál ma? Remélem igen,és helyettem is lovaztál egy jót. Elvileg én is mentem volna ma,de fellépésem volt.A Termál elõtt voltunk,hát nagy kalap kaki volt az egész.Direkt élvezet volt ott a kövön táncolni! Meg alig hallottunk valamit a zenébõl! És ha nagyon sietünk,még ki is értem volna a lovardába! :mad: :mad: Áh,mindegy. [ Október 20, 2004, 18:10: Az üzenetet átszerkesztette: Join Up ]

#32 axencrow

axencrow

    Új vendég

  • Fórumtag
  • 13 hozzászólás

Közzétéve 2004 október 20. - 18:35

Zsótényleg nagyon szépek a képek.Join mit táncolsz?

#33 különc

különc

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 129 hozzászólás

Közzétéve 2004 október 20. - 18:38

Van itt valahol hegyeshalmi lovas???Küli

#34 tötõ Zsó

tötõ Zsó

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 12.966 hozzászólás

Közzétéve 2004 október 20. - 19:11

Hát Join ma sem jutottam ki ... ez már :mad: :( :hiszti:

#35 Nócy

Nócy

    Csikó

  • Fórumtag
  • 494 hozzászólás

Közzétéve 2004 október 20. - 19:46

Én most lehet, hogy nem tudok lovagolni. csütörtökön nyanyák napja, ott táncolok. pénteken október "23", ott verset mondok. Szombaton október 23, furulyázok és verset mondok. Mikor tudok lovagolni?!

#36 Join Up

Join Up

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.329 hozzászólás

Közzétéve 2004 október 20. - 20:14

Dynamic Dance-ben sporttánc(jazzbalett) És ez már a 8. évem lesz! Posted Image tötõ....sajnálom! Posted Image : akkor inkább nem is mondom Posted Image : de mégis... Posted Image : ne már,hogy lehetsz ilyen gonosz,csak még szomorúbb lesz tõle! :confused: : Igen,igazad van,de ha egyszer én úgy örülök! Posted Image : Neeeeeeeeeee! Posted Image : Na jó...de tudod mit? Kérdezzük meg õket,hogy elmondjam-e! Posted Image : Na jó. Szóval:Elmondjam?

#37 axencrow

axencrow

    Új vendég

  • Fórumtag
  • 13 hozzászólás

Közzétéve 2004 október 21. - 7:57

Persze mondjad csak Posted Image

#38 Join Up

Join Up

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.329 hozzászólás

Közzétéve 2004 október 21. - 14:48

Na jó...Holnap de. megyek lovagolni! Nem lesz suli,mert a tanárok kirándulni mennek,úgyhogy most király! Aztán du. meg színjátszó lesz,az is nagyon szuper,de elõtte még találkozom valakivel,ha minden igaz Posted Image Posted Image Posted Image

* kicsi Join  :wink: 


#39 axencrow

axencrow

    Új vendég

  • Fórumtag
  • 13 hozzászólás

Közzétéve 2004 október 21. - 15:10

Hát sok sikert, meg minden jót Posted Image Holnap én is megyek haza ismét Posted Image ,és ha most már végre jó idõ lesz, akkor szombaton meg vasárnap is lovi lesz. Sõt lehet, hogy kimegyünk Bábolnára megnézni a ménest.

#40 tötõ Zsó

tötõ Zsó

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 12.966 hozzászólás

Közzétéve 2004 október 21. - 16:12

Join, kivel is találkozol? Posted Image