Ugrás a tartalmakhoz


Fotó

Egy nagy bohóc! Angol Bullterrier


Ez a téma archivált. Nem tudsz archivált témához hozzászólni. Ha szeretnéd újranyitni, keress meg egy moderátort, vagy admint.
43 válasz a témához

#1 kamilla

kamilla

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 858 hozzászólás

Közzétéve 2004 szeptember 7. - 13:04

SziasztokVárunk mindenkit a 2. Bullterrier Baráti Találkozóra.Helszín: Gödöllõi Kutyakiképzõ IskolaIdõpont: 2004.09.25.Kezdés: 10h.Belépõdíj: Emberenként 3kg. kutyatáp amit, a Gödöllõi állatmenhely és az Etyeki Állatvédõ Egyesületnek adományozunk.SZTÁRVENDÉG: Németh KristófProgramok: Ügyességi akadályverseny, jelmezverseny, engedelmességi bemutató, tombola, fiatal felvezetõk versenye, stb.További információ: Fekete Andrea 06-30/33-81-810angolbullterrier@freemail.hu címen.

#2 Csuti

Csuti

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 4.848 hozzászólás

Közzétéve 2004 szeptember 7. - 13:10

Nagyon szimpatikus megoldás a belépõdíj rendszere! Posted Image

#3 kamilla

kamilla

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 858 hozzászólás

Közzétéve 2004 szeptember 7. - 15:50

Ha az alábbi címet bemásoljátok a böngészõtökbe részletes információt programlistát találtok. a www. nem kell elé LINK: berka.srv.hu/jackie/tali.jpgAz elsõ találkozó alkalmával,szponzori segítséggel 497kg tápot gyüjtöttünk össze, menhelyi kutyák részére!!!!!!

#4 kamilla

kamilla

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 858 hozzászólás

Közzétéve 2004 szeptember 29. - 16:38

SziasztokSzeretettel várunk minden ekdves állatbarátot az október 3-ai felvonulásra az állatok világnapja alkalmából. Találkozó a Bazilikánál és séta a Hõsök Teréig.Érdeklõdni az angolbullterrier@freemail.hu-n

#5 kamilla

kamilla

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 858 hozzászólás

Közzétéve 2004 október 12. - 12:51

SziasztokNovemberben simogatós kutyásnapot tartunk a Petõfi Csarnokban. Akit érdekel a fajta szívesen látjuk.

#6 kamilla

kamilla

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 858 hozzászólás

Közzétéve 2004 november 10. - 12:59

SziasztokNov. 12-13-án mindenkit szeretettel várunk a Petõfi Csarnakban megrendezett Kisállatkiállításon és Vásáron.Az egyik sarokban ott leszünk mi is!!!

#7 kamilla

kamilla

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 858 hozzászólás

Közzétéve 2005 január 11. - 18:17

SziasztokImmár 3. alkalommal kerül megrendezésre a Bullterrier Találkozó!! 2005.május 07. szombaton szeretettel várunk mindenkit!A belépõdíj 3kg kutatáp fejenként, amit a LELENC kutyamentõ egyesületnek ajánlottunk fel!Üdv: Kamilla

#8 kamilla

kamilla

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 858 hozzászólás

Közzétéve 2005 március 17. - 15:23

Sziasztok!Nincs közöttetek bullys??Húsvét hétfõn kirándulást szervezünk, nem csak bullysok részére. Természetesen idõjárás függõ, mert esõben nem megyünk, de az találkozó helye Káposztásmegyer, a Jégcsarnok parkolója.üdv Andrea

#9 Pottock

Pottock

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 2.495 hozzászólás

Közzétéve 2005 május 27. - 14:34

Én nem vagyok bullterrier gazdi, de szeretem õket :) Bnõm bullja miatt szerettem meg a bullterriereket, nagyon nagy arcok:)))

#10 ancsapancsa

ancsapancsa

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.894 hozzászólás

Közzétéve 2005 június 25. - 15:26

Az enyém 13 éves,nagyon jó fej.IPO 1.munkavizsgás terápiás kutya-vizsgán is volt.

#11 dorszika

dorszika

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 220 hozzászólás

Közzétéve 2005 június 30. - 21:52

Az enyém 13 éves,nagyon jó fej.IPO 1.munkavizsgás terápiás kutya-vizsgán is volt.

Hozzászólás megtekintése

Szia na az tök jo szivesen hallunk "hasznos" bulliról.Ismered a forumunkat? MInden bullist és rajongót szeretettel várunk!Cim: http://www.netboard.....php?topic=9672

#12 ancsapancsa

ancsapancsa

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.894 hozzászólás

Közzétéve 2005 augusztus 16. - 22:40

Igen,ismerem ,nagyon jó a társaság.Találkozón is voltunk már,király volt,de az öreg kutyával elég nehéz eljutni Gödöllõre,messze van az állomástól.Az öregnek meg fájnak az ízületei.

#13 kamilla

kamilla

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 858 hozzászólás

Közzétéve 2005 október 12. - 8:47

http://gallery.site....rBaratiTarsasag

#14 kamilla

kamilla

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 858 hozzászólás

Közzétéve 2005 október 25. - 9:11

Sziasztok! NOVEMBER 12-13 -án FAJTAISMERTETÕ ÉS SIMOGATÓNAPOKAT TARTUNK A BUDAPESTI PETÕFI CSARNOKBAN!!! Várunk szeretettel mindenkit!

#15 kamilla

kamilla

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 858 hozzászólás

Közzétéve 2005 november 1. - 19:00

Gazdát keresünk a következõ kutyusoknak!A kutyáka,t örökbefogadási nyilatkozattal, rendezett papírokkal és chippezve adjuk gazdához!!Gazdit keresõ kutyáink

#16 Pottock

Pottock

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 2.495 hozzászólás

Közzétéve 2005 november 16. - 20:58

A kutyában 2 oldalas cikk van a bullterrierrõl :yeah: Megpróbálják eloszlatni a tévhitet, miszerint a bullterrier= a pitbullal...Azon gondolkodtam, h akik veszik az újságot, azok általában kutyások, akik pedig kutyások, azok tudják, h a 2 fajta nem 1 és ugyan az...Vagy tévedek?

#17 ancsapancsa

ancsapancsa

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.894 hozzászólás

Közzétéve 2005 november 17. - 23:24

Gazdát keresünk a következõ kutyusoknak!A kutyáka,t örökbefogadási nyilatkozattal, rendezett papírokkal és chippezve adjuk gazdához!!Gazdit keresõ kutyáink

Hozzászólás megtekintése

Azt szeretném kérdezni,hogy gazdihoz került-e már valaki közülük?Annyira drukkolok nekik.

#18 kamilla

kamilla

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 858 hozzászólás

Közzétéve 2005 november 21. - 9:50

A kutyában 2 oldalas cikk van a bullterrierrõl :yeah: Megpróbálják eloszlatni a tévhitet, miszerint a bullterrier= a pitbullal...Azon gondolkodtam, h akik veszik az újságot, azok általában kutyások, akik pedig kutyások, azok tudják, h a 2 fajta nem 1 és ugyan az...Vagy tévedek?

Hozzászólás megtekintése

Hát igen, nem hiszem, hogy itt kellet volna ezzel foglalkozni, de sajnos a kutyások sem ismerik néha a fajtákat. Ártani nem árt.Sajnos nagyon sok a "szemellenzõs" kutyás.pl:Petõfi Csarnok, simogató nap. kint vagyunk 3 standard és 1 mini-bullal. A szukám fent az asztalon oldalra dõlve (sokan azt hitték el van kábítva) hagyja,hogy dögönyözzék.Bejön apuka az ajtón, több gyerekkel és fennhangon megszólal: Na kijöttek a "pitt-bullosok" is. Erre Én: (akkor már a többiek is minket figyletek)- Ez nem pit-bull ez az Angol Bull Terrier!- De hasolít!-Igen ennek a kutyának is két füle és négy lába van!-De harci célokra lettek kitenyésztve-Igen, meg patkányfogásra ésm iután pénzt kerestek a gazdának otthon a lakásban aludtak, de ebbne ak orban még a gyerekek is bányábna dolgoztak, hogy pénzt vigyenek haza. látott Ön már pit-bullt? .Nem igazán Én azt hittem,hogy ez a kutya az!-Akkor mielõtt még fennhangon kijelent valamit, amibne nem biztos, ill. leégeti magát a gyerekei és a nõk elõtt, maradjon csendbne vagy kérdezze meg, hogy-Ne haragudjon, milyen fajta kutya ez?Kiderült, hogy az Úr már több éve kutya tartó és a saját fajta kutyáján kívül csak a média által mutogatott fajtákat ismeri. Szomorú ancsapancsa!A kutyák közül már csak a keverékeknek keresünk gazdát, a többieknek már szép karácsonya lesz!

#19 Pottock

Pottock

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 2.495 hozzászólás

Közzétéve 2005 november 21. - 11:23

már meg sem lepõdöm az ilyen történeteken...Rengeteg ilyet tudnék mesélni..az egyik "kedvencem" az volt, amikor egy bordeuxi- dogról és egy bull terrierrõl megállapította egy okos (magát kutyásnak valló emberke), h az 1éves bordeuxi a 6éves bull apukája...Régebben pedig egy másik nagyokos odajött a bordeuxihoz a vizslájával és elkezdte simogatni az akkor 3hónapos bordeuxit és hozzátette : "De aranyos kölyök vizsla" ... :guny: "természetesen" naponta pitbullozták le a bull-t.. Ez már megszokott volt, nem is regáltunk nagyon rá, mert már untuk megmagyarázni a sok okosnak, h nem pitbull és a 2 nem ugyan az...Az én N.J-m mindig megkapta, h õ Rex (ez azért is vicces, mert szuka N.J-m van)..A másik megállapítás az volt, h õ egy farkaskutya...erre végképp nem szóltam semmit...Sokszor az ilyen beszólások után nem tudtam, h sírjak vagy nevessek. De megállapítottam, h vannak kutyások és kutya tartók... A kutyások értenek egy bizonyos szinten a kutyákhoz és nem tesznek hülye megjegyzéseket. Ez a kutya tartókra nem jellemzõ.

#20 Mimi

Mimi

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 494 hozzászólás

Közzétéve 2005 november 21. - 14:54

Én az ilyen hozzászólásokat meg sem hallanám,szívem szerint.De én sem az a típus vagyok,aki szó nélkül hagyná.Nekem is volt aranyos sztorim pár éve.Az akkor 8éves Fr bulldogomról megállípították,hogy a 2éves Bullmasztifnak a kölyke :D De idõvel megtanúltam,halgatni,mikor lepitezték a Bulldogomat.Az a baj.az emberek egy része,a médiából ismeri a kutyákat.Csak azt már nem halják meg,hogy egy Németjuhász,v Kaukázusi,ugyan annyi ha nem több,galibát okoz,embertámadásilag.Csak azt nem fújják fel annyira.

#21 Pottock

Pottock

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 2.495 hozzászólás

Közzétéve 2005 november 21. - 15:35

Én is próbáltam/próbálok hallgatni, de néha nem bírom ki és akkor aztán... :D Olyan dolgokat tudnak mondani, hogy nem tudom megállni, hogy ne szóljak semmit...A másik az, amikor a szülõk elrángatják a gyereket, mondván, hogy a kutyától félni kell, mert harap.Vigyázni kell, ezt nem vitatom. Egy idegen kutyával én is óvatosabb vagyok. Nem azért, mert félek tõle, hanem azért, mert nem ismerem.Azt viszont túlzásnak tartom, amit egy-egy szülõ mûvel, ugyanis a gyerek eltanulja és ok nélkül fog félni minden kutyától...

#22 kamilla

kamilla

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 858 hozzászólás

Közzétéve 2005 november 21. - 17:11

Sziasztok!Hát igen, nagyon sok múlik a szülõkön és a nevelésen. A falubna mi vagyunk a bolond kutyások, de végre már tudják, hogy a bulliktól nem kell félni.Az egyi kismerõsömmel a következõ történt:A népligetben sétáltatták a kutyáikat egy bullyt és egy Rhodesian Ridgeback-et. Hatósági közeg megáll mellettük, és kiszólnak az ablakon: a pitre szájkosarat kéne rakni. A kollega: A vizslára nem kell!! :D Én mindíg türelmesen válaszolok, vagy feleselek a megjegyzésekre. Az emberek 98% nem ismeri a fajtát, nemhogy a többit.Elkéne jutni arra a szintre, hogy ami a médiából kijön az nem mindíg igaz, ill. fedi a valóságot! :huh:

#23 kamilla

kamilla

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 858 hozzászólás

Közzétéve 2006 december 28. - 14:16

Sziasztok!SOS Gazdát keresünk ennek a blökinek!Csak egyke kutyának ajánljuk. Oltva, féreghajtva keresi új családját, aki nemfogja megunni és leadni egy menhelyre.Posted ImageRaffiPosted ImageÉrdeklõdni: nálam magánban, vagy a 06-30/33-81-810 számon.

#24 kamilla

kamilla

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 858 hozzászólás

Közzétéve 2007 január 1. - 18:35

Sziasztok!Elérhetõek lettünk az iwiw-en. Hátha így nagyobb körben tudunk infót küldeni és gazdát keresni a rászorultaknak.Bullterrier Baráti Tárasaság

#25 Ilusta

Ilusta

    Törzsvendég

  • Moderátor
  • 8.740 hozzászólás

Közzétéve 2007 január 1. - 18:51

Hadd kérdezzem meg, ezen a kutyán látható sebfélék bõrbetegség, vagy verekedtetés eredményei?

#26 kamilla

kamilla

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 858 hozzászólás

Közzétéve 2007 január 1. - 19:09

Hadd kérdezzem meg, ezen a kutyán látható sebfélék bõrbetegség, vagy verekedtetés eredményei?

ÓÓÓÓ van ezen minden, de fõleg egy közép-ázsiaival való találkozás emlékei.Most éppen kezelés alatt áll, mert megfázott a menhelyen és folyik az orra.

#27 Ilusta

Ilusta

    Törzsvendég

  • Moderátor
  • 8.740 hozzászólás

Közzétéve 2007 január 1. - 22:08

Ah szegény! :(

#28 kamilla

kamilla

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 858 hozzászólás

Közzétéve 2007 január 4. - 8:33

Köszönöm Méznek a sgítséget. Tegnap ezt sikerült összehozni!http://bullterrierme...ndenkilapja.hu/

#29 kamilla

kamilla

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 858 hozzászólás

Közzétéve 2007 március 19. - 12:08

Köszönöm Méznek a sgítséget. Tegnap ezt sikerült összehozni!http://bullterrierme...ndenkilapja.hu/

Idén elöször, indul a Bully Tábor!Info a weboldalon.

#30 KwszeEdit

KwszeEdit

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 474 hozzászólás

Közzétéve 2007 március 19. - 12:39

Sziasztok!Én is a fajta rajongója vagyok örülök, hogy rátok találtam.Szívesen segítek bármiben amiben tudok, akár ideiglenes elhelyezésben is.

#31 kamilla

kamilla

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 858 hozzászólás

Közzétéve 2007 május 24. - 20:45

:yeah:

Posted Image

#32 kamilla

kamilla

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 858 hozzászólás

Közzétéve 2007 október 1. - 14:32

Október7.-én (vasárnap) 11órától, szeretettel várunk mindenkit, az Állatok Világnapja alkalmából szervezõdött,

NAGY BULLYS FELVONULÁSRA!

Találkozó: MARGITSZIGET Árpád-Híd felöli parkoló, 11óra.
Programok: Gazdához futás, Zokni keresés, játékos vetélkedõk l

A menet 11-kor elindul a parkolóból.
Kettesével, normális, inkább lassabb tempóban (tekintettel, rehabos öregeinkre is) sétálunk. A Palatinus stranddal szemben van egy itató, ott kicsit megállunk, majd legközelebb a Nagy Szökõkútnál. Séta vissza, a parkokon keresztül!
Mindenki hozzon kutyájának biztonságos és kényelmes nyakörvet, pórázt. (A póráz kötelezõ!!) A domináns egyedekre szájkosarat is kérnénk!

Sajnos egyenpolónk nem lesz, de kitûzõt készítettünk, melynek bevétele a bajba jutott bullykra fordítjuk!

VASÁRNAP TALÁLKOZUNK!!

#33 kamilla

kamilla

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 858 hozzászólás

Közzétéve 2008 március 12. - 19:25

Örökbefogadható bullterrierek www. bullterriermentes.mlap.hu

#34 kamilla

kamilla

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 858 hozzászólás

Közzétéve 2008 április 9. - 20:14

Posted Image

#35 kamilla

kamilla

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 858 hozzászólás

Közzétéve 2008 szeptember 30. - 16:05

Várunk mindenkit szeretettel az Europa kiállítás keretein belül.

G pavilon 66 stand.

Egy kisfilm:



#36 kamilla

kamilla

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 858 hozzászólás

Közzétéve 2008 december 11. - 14:12

Elveszett, Talált, Gazdát keresõ Bullterrierek! www.bullterriermentes.mlap.hu

#37 kamilla

kamilla

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 858 hozzászólás

Közzétéve 2009 június 30. - 13:59

Kinõttük a weboldalt ,így átköltöztünk ide: www.bullterriermentes.gportal.hu

#38 Kistáltos

Kistáltos

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 8.053 hozzászólás

Közzétéve 2009 december 22. - 11:12

Más témában keresgéltem, Dr. Bródy Tibor nevére, aki a MEOE elnöke volt 1988-ban 4 évig, emelett lovas ember.
Sajnos közelrõl nem ismertem, de megjelenésében is látszott, hogy Õ "az utolsó gentleman" (ahogy egy klub oldalon jellemezték.) Évekkel ezelõtt "A kutya " újságban olvastam halálhírérõl , és aról, hogy felbecsülhetetlen lovas gyûjteményét kiárusitják.

Az ok, amiért ide irok: tudják-e a magyar bullterrieresek, hogy Õ hozta be
Magyarország elsõ bullterrierjét.

#39 Gabrosz

Gabrosz

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.464 hozzászólás

Közzétéve 2009 december 30. - 22:46

Kicsit elkéstem
Posted Image

#40 kamilla

kamilla

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 858 hozzászólás

Közzétéve 2010 január 13. - 8:44

Jégkorongozók az állatvédelem mellett! A magyar jégkorong-társadalom évek óta élen jár a jótékonysági akciókban. Eddig leginkább a rászorulókon segítettek a szervezõk, ezúttal is így lesz, de kicsit másképp. A Ladányi Balázs által kitervelt gyûjtés célpontjai nem emberek, hanem kutyák. A válogatott csatár ötletét csapata, a Sapa Fehérvár AV19 is támogatja. "Sokan tudják rólam, hogy gyermekkorom óta kutyaõrült vagyok – mondta blogunknak Ladányi Balázs. – Kedvenc kutyafajtám az angol bullterrier, van is egy ötéves példányom. Járok kiállításokra is, ott ismerkedtem meg a bullterrier-fajtamentõkkel. Felkértek, ismert sportolóként segítsem munkájukat. Úgy gondoltam, ha ezzel segíthetek, miért ne vállaljam. Szeretnék mással is hozzájárulni a programhoz, ezért gyûjtést szervezek részükre. Beszéltem Ocskay Gáborral, aki az ügy mellé állt, így két hazai EBEL-mérkõzésen kikerülnek az urnák a székesfehérvári jégcsarnokban: január 19-én a Medvescak és 22-én a Graz elleni találkozókon. Tudom, hogy mindenkit sok helyrõl bombáznak hasonló kérésekkel, ezért egyértelmûsítem, nem nagy összegekre gondoltunk, hanem például az elfekvõben otthon lévõ, vagy az éppen a zsebekben csörgõ aprópénzre. Ez is jelentõs hozzájárulás és segítség a bajba jutott állatoknak. Ezenkívül elárverezem az egyik válogatott mezemet, amelyben nemrég játszottam idehaza." A 11-es ebben a mezben adta a gyõztes gólpasszt Palkovics Krisztiánnak a svéd válogatott Aréna-beli legyõzésekor. A fehérvári csapat örökbe fogad egy bullterriert, amelyiket állatkínzás miatt elkoboztak a gazdájától, talán így is nagyobb figyelmet kap az állatvédelem. Az akcióval elmondása szerint Ladányi Balázs szeretné a figyelmet felhívni arra is, hogy a bulterrierekkel kapcsolatban rengeteg a félreértés és az igaztalan elõítélet. jegkorong.blog.hu/2010/01/12/ladanyi_balazs_jotekonysagi_akcioja#more1665255