Ugrás a tartalmakhoz


Fotó

Boxerkutyák


Ez a téma archivált. Nem tudsz archivált témához hozzászólni. Ha szeretnéd újranyitni, keress meg egy moderátort, vagy admint.
149 válasz a témához

#121 Luigi

Luigi

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 438 hozzászólás

Közzétéve 2006 július 28. - 23:18

:yeah:De hogy jön ez a boxeres topicba? ;) :D

Hozzászólás megtekintése

Gördeszkával :gm: Bocs, rossz poén, de kihagyhatatlan

#122 Ditapaci

Ditapaci

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 299 hozzászólás

Közzétéve 2006 augusztus 24. - 15:27

Azért ez ott van! :) Ez most lusta, vagy okos? :D

meg sose lattam jo kondiban elvo angol bulldogot!!! vegre!! Az osszes totyakos es levegoert kapkod a haja miatt... Egyebkent tenyleg csak csaladilag kapcsolodik a boxikhoz..., bar amilyen sportos a draga, a boxik megirigyelhetik. :) sztem a boxereknek ez nehezebb lenne mert magasabban van a sulypontjuk...marha jo a video!!!

#123 vrony

vrony

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.293 hozzászólás

Közzétéve 2007 szeptember 12. - 7:27

Díjnyertes szülõktõl törzskönyvezett, sárga boxer kiskutyák októberi elvitellel eladók.

KÉPEK

Érdeklõdni: nálam magánban vagy a +36-30/496-3626 telefonszámon.

#124 mi.kinga

mi.kinga

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 867 hozzászólás

Közzétéve 2007 november 14. - 17:18

Nekem is van egy boxerem :) Tücsöknek hívják, 3 éves, és mondhatni ,,okos"
ÜL parancs
Posted Image

Ugrik
Posted Image

És szinte átképeztem lóvá :D 4 cuppogásra ügetésbe indul, egy hosszú cuppra (mintha vkinek puszit adnék) vágtázni kezd, vagy ha annyit mondok, h ,,vágta", a Tüüüüücsi-re pedig lelassít :)

#125 Kedd

Kedd

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 578 hozzászólás

Közzétéve 2007 november 14. - 17:56

törölhetõ

Edited by Kedd, 2007 november 16. - 17:06.


#126 meggyes

meggyes

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 2.035 hozzászólás

Közzétéve 2007 november 14. - 18:10

Ha esetleg ivartalanitasz, akkor nem lesz megint egy rakat kutya... :rolleyes:

#127 Kedd

Kedd

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 578 hozzászólás

Közzétéve 2007 november 14. - 20:37

törölhetõ

Edited by Kedd, 2007 november 16. - 17:04.


#128 Rosinante

Rosinante

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 7.081 hozzászólás

Közzétéve 2007 november 14. - 23:04

Igazán intelligens hozzáállás... Ez meg egy nemkívánt kutyaáldással kapcsolatos nemkívánt hozzászólás. Elfelejtettem mellõzni, bocs...

#129 Kedd

Kedd

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 578 hozzászólás

Közzétéve 2007 november 15. - 18:14

törölhetõ

Edited by Kedd, 2007 november 16. - 17:04.


#130 Rosinante

Rosinante

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 7.081 hozzászólás

Közzétéve 2007 november 15. - 18:45

Sajnálom, hogy nem tudod követni a fórumozásomat, a jogos kritikán érdemes elgondolkodni - egyszer próbáld ki. ;) Rozi, a kedves (kétszer is... :huh: :D )

#131 meggyes

meggyes

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 2.035 hozzászólás

Közzétéve 2007 november 15. - 18:50

Nekem most kell hagynom.

Gondoltam rendes leszek és megpróbálom a többit is megmenteni az euthanáziától



A vilagrajoveteltol mentsd meg oket inkabb. Meg boven nem keso ivartalanitani a szukat es akkor nem kell fajo szivvel, zokogva elaltatnod a kutyad kolykeit.

Erre a vilagra telleg nem is kell mar mas, mint x darab ujabb kutya, akik egy ev mulva majd vigan tovabb szaporodnak.

Tudod o is es ok is cukik voltak kiskorukban, most meg...

De mindegy, befejeztem, ugysem fogod fel, attol felek.

#132 Kedd

Kedd

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 578 hozzászólás

Közzétéve 2007 november 15. - 19:11

törölhetõ

Edited by Kedd, 2007 november 16. - 17:05.


#133 meggyes

meggyes

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 2.035 hozzászólás

Közzétéve 2007 november 15. - 19:24

Na jo, akkor elszamolok 10-ig es higgadt leszek es tenyszeru.

Idejetmult hozzaallas az allatorvosok koreben nehol, hogy a szukanak egyszer szulnie kell, meramugy igymegugy. Nem kell szulnie. Nem fog targyakat dajkalni, nem fog megbolondulni, nem fog tortenni semmi, maximum annyi, hogy nem kap gennyes mehgyulladast, meg hogy kevesebb eselye van jofele daganatos megbetegedesekbe beleszaladni. Es plane tovabb szaporodni ;) Altalaban idos allatorvosok valljak ezt a nezetet, a fiatalok (legalabbis a fiatalok azon resze, akik nem vaskalapos, idos allatorvosokon szocializalodnak) nem szoktak ilyeneket javasolni.
A kutya nem ember. A kutya nem abrandozik gyereknevelesrol, nem kerget rozsaszin felhoket. Ha tuzel es befedezik, akkor szul. Ha ivartalanitjak, nem lesz depresszios tole, hogy meghaltak a babukai. Labadozik, felepul, 10 nap mulva elfelejti az egeszet.
De ne higgy nekem. Van a forumon par allatorvos, kerdezd meg oket, hallgasd meg az o velemenyuket a kerdesrol.

Kertek EGY kiskutyat. Ezzel nem is lenne baj, ha ugy mukodne, hogy beutod a gepbe, hogy csak EGY kiskutya szulessen. Ez nyilvan nem igy megy.

Az allatorvos elaltatja a "felesleget" - evvel tobb bajom is van. Az egyik, hogy a Te felelosseged, hogy megfogantak, a Te felelosseged, hogy megszuletnek - es innentol kezdve a Te felelosseged az, hogy becsulettel felneveld oket (magyaran tamogasd ebben a szukat minosegi tappal, illetve oltasd, fereghajtsd, egyebezt a kolykoket), es a Te felelosseged az is, hogy utana tisztesseges, felelos gazdat keress a kolykoknek. Ahogy a mondas is: a te kutyad kolyke...
A masik problemam pedig az, hogy az allatorvos nem altathat el egeszseges, eletkepes kutyat. Ez ki van mondva, nincs tul sok beszelnivalo rajta. A halado, felelos allatorvosok minden esetben megtagadjak ilyen kutyak altatasat. Ha a Te dokid nem teszi, akkor... akkor arra nem tudok mit mondani, csak azt, hogy nem csodalkozon ezen a hulye nezeten sem, hogy a szukanak szulnie kell.

Vemhes kutyat is lehet ivaralanitani. A szukat joval kevesbbe viseli meg, mint a kolykok kihordasa, megszulese, felnevelese. Ez is teny. De ismetlem magam: kerdezd meg a forumon elerheto dokikat. Lisawica, Oz, Debebe - es aztan higgy nekik.

Kis segitsegul:

Posted Image

Edited by meggyes, 2007 november 15. - 19:27.


#134 Rosinante

Rosinante

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 7.081 hozzászólás

Közzétéve 2007 november 15. - 19:30


Rosinante! Csak így, kedves nélkül.
Jó régen olvastam felõled, be kell vallanom. Akkoriban amikor kiszakadtál az állataiddal a birtokra és a Cavallóban is szerepeltél, párszor elolvastam az írásaidat. Úgy emlékszem, Te is kaptál jogos kritikát olyan emberektõl, akik személyesen is jártak nálad és nem igazán értettek egyet a "szakszerû" állattartási módszereiddel. Persze valószínûleg te mindmegfogadtad a jótanácsaikat.....

A Cavallo kimaradt... :) Jogos kritikát arcba sajna nem kaptam*, csak háttérhíreket a rólam keringõ jogos kritikákról. :D Érdemlegesen nem tudok válaszolni arra, amire most célozgatsz, mert nem tudom, mit hallottál. :) És képzeld, ami jótanács volt, és nem szarkeverés, azt megfogadtam, mert az állataim fontosabbak voltak, mint az önérzetem megnyugtatása, hogy ideológiákat gyártsak a tudatlanságom és az így elkövetett hibák igazolására (ez konkrétan a kecskékre vonatkozik, akik azóta jó helyre, bazinagy legelõre kerültek, mert rá kellett jönnöm, hogy hiába tolom nekik a szénát-abrakot a kifutóban, nem elég. Persze ha másról tudsz, kiváncsian várom.)

Itt az új helyen sem tökéletes minden, de igyekszem, és nyitott vagyok a változtatásra, bárki, bármikor eljöhet és elmondhatja a véleményét. Te is. :)

* ill. egy embertõl magánban, amire reagáltam is, hogy az keringett-e, nem tudom, és õszintén szólva már nem is érdekel - az illetõvel azóta tisztáztuk a dolgokat, a többire meg magasról tojok.

#135 Kedd

Kedd

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 578 hozzászólás

Közzétéve 2007 november 16. - 17:02

Elszámoltam tízig, meditációs zenét hallgatok és még nyugtató teát is ittam. :D Bevallom õszintén amikor ide írtam, az az örömteli szándék vezérelt, hogy megkérdezzem, kell - e valakinek ajándékba kölyökkutya, ami a boxerre és a mopszra is hasonlít. :ang: Ehhez kicsit másképp alakultak a dolgok, úgyhogy talán törlöm a hozzászólásaimat innen, nincs, értelme géniuszokkal vitába szállni. :nem: Bölcs meggyesnek még csak annyit, hogy szerintem te is leírtál egy csomó hülyeséget, de mivel halálbiztos vagy az igazadban, nem is próbálok vitába szállni veled. Semmi értelme. Nem próbálsz megérteni a saját véleményedtõl eltérõ érveket, magyarázatokat. Nem bizos, hogy egyáltalán képes volnál rá. Te nem érvelsz, "igét" hirdetsz, kinyilatkoztatsz... :P Rosinantétól szabadon: Ha a kölykök senkit nem érdekelnek, a többire magasról tojok..... :D

#136 Satin Speed

Satin Speed

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.508 hozzászólás

Közzétéve 2007 december 30. - 10:09

Sziasztok! Nagy álmom válna valóra, ha egy boxer tulajdonosa lehetnék. De "sajnos" most fullon vagyunk kutyákkat (németjuhász, törpe schnauzer, mopsz és egy argentín dog stafo keverék). Így aztán jelenleg nincs rá lehetõségem, hogy vegyek egyet magamnak. Viszont nem hagy nyugodni egy kérdés ezzel a fajtával kapcsolatban. Igaz az, hogy a boxer inkább szoba kutya, mint kerti? Télen "megfagynak" kint? Ugyanis mi kertesházban lakunk és nagytestû kutya csak kertbe jöhet. Elõre is köszi a választ és sorry, hogy lusta vagyok visszaolvasni. :rolleyes: :)

#137 Stokley

Stokley

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 194 hozzászólás

Közzétéve 2007 december 30. - 20:38

Szia Satin! A legoptimálisabb a kert és lakás kombináció. Az összes rövidszõrû fajtához hasonlóan hosszútávon nem szereti és nem is viseli jól a hideget. Télen, nagy hidegben jobban szeretnek bent pöffeszkednia lakásban. Sokan tartanak kint boxert, ha nincs más választása egy jól szigetelt,fûthetõ kutyaházban kihúzza tavaszig,de nem lesz túl boldog, megfázik,felfázik.. Szerintem viszont, aki nem engedi be a lakásba a kutyát legalább télen, vagy hidegben, az felejtse el a boxert. Meg a vizslát,a dobermannt,meg a... szóval az összes fajtát, ami rövid, vékonyka,nem túl sûrû szõrrel rendelkezik. Az én boxim tavasztól-õszig kint lakik. Azaz 1 éve körülbelül már minden éjjel bent alszik, de az a mi gyengeségünk, vígan el lenne a kertben ha már kellemesebb az idõ,viszont hülye lenne nem bejönni, ha beengedjük :) javítottam, mert nem tudok írni..

Edited by Stokley, 2007 december 30. - 20:39.


#138 Satin Speed

Satin Speed

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.508 hozzászólás

Közzétéve 2007 december 31. - 14:43

Köszi Stokley a választ! Nekünk az egyik kutyánk egy argentín dog, staffordshire keverék. Rövidszõrû, de kint lakik. Mondjuk ehez hozzátartozik, hogy a pince nyitva van a kutyáknak és ott (mivel varrodánk van) a hulladék, megmaradt anyagok ki vannak szórva a földre, meg lent van a kazán is, így ott tûrhetõ az idõ. Imádom a boxereket, nagy álmom továbbra is egy. Még az is lehet télen behoznám magamhoz. :D

#139 Pottock

Pottock

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 2.495 hozzászólás

Közzétéve 2007 december 31. - 15:05

én még lakásban is tartanám, ha lehetne boxerem, és ha lenne rá elég idõm, hogy foglalkozzak vele...

#140 Satin Speed

Satin Speed

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.508 hozzászólás

Közzétéve 2007 december 31. - 19:23

én még lakásban is tartanám, ha lehetne boxerem, és ha lenne rá elég idõm, hogy foglalkozzak vele...

Nekem az idõvel nem lenne gondom, idén érettségizem, utána már sok idõm lenne. Kivinném lovakhoz, hogy meglegyen neki a kellõ mozgása, meg valószínüleg kiállításra is hordanám. :D Szokták mondani, hogy a remény hal meg utoljára. És én reménykedem továbbra is, hátha összejön :)

#141 Pottock

Pottock

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 2.495 hozzászólás

Közzétéve 2008 január 1. - 15:28

Nekem az idõvel nem lenne gondom, idén érettségizem, utána már sok idõm lenne. Kivinném lovakhoz, hogy meglegyen neki a kellõ mozgása, meg valószínüleg kiállításra is hordanám. :D Szokták mondani, hogy a remény hal meg utoljára. És én reménykedem továbbra is, hátha összejön :)



akkor neked több esélyed van egy boxerre, mint nekem.

#142 Stokley

Stokley

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 194 hozzászólás

Közzétéve 2008 január 3. - 1:06

Az én Sony-m eddig még csak póni lovat látott, de már azon is annyira kiakadt, hogy nem próbálkoztunk meg a nagy lovakkal :D Leült a pónival szembe, de tartotta a 2-3 méter távolságot, az arca olyan fomát vett fel, mint valami almacsutka (komolyan, a turcsi orra egész hosszúra megnyúlt :D ), remegett, morgott, szemei kigúvadtak.. az elõzõ boxim, Szimba angyali teremtés volt, õ csak pislogott kettõt,szuszogott hármat amikor elõször jött velem lovazni, majd úgy volt vele, ha mindenáron ezt akarom, ám legyen :ang:

#143 Satin Speed

Satin Speed

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.508 hozzászólás

Közzétéve 2008 január 3. - 12:30

Az én Sony-m eddig még csak póni lovat látott, de már azon is annyira kiakadt, hogy nem próbálkoztunk meg a nagy lovakkal :D Leült a pónival szembe, de tartotta a 2-3 méter távolságot, az arca olyan fomát vett fel, mint valami almacsutka (komolyan, a turcsi orra egész hosszúra megnyúlt :D ), remegett, morgott, szemei kigúvadtak.. az előző boxim, Szimba angyali teremtés volt, ő csak pislogott kettőt,szuszogott hármat amikor először jött velem lovazni, majd úgy volt vele, ha mindenáron ezt akarom, ám legyen :ang:

Éédesek! :D

Edited by Satin Speed, 2008 január 3. - 12:30.


#144 mi.kinga

mi.kinga

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 867 hozzászólás

Közzétéve 2008 január 4. - 19:05

Az én boxerem eddig csak teheneket látott, de amint a tehén megszaglászta, Tücsök fenekét behúzva villámgyorsan futott két kört, majd visszajött a tehénhez, és ezt eljátszotta egy darabig XD

#145 Gumilovas

Gumilovas

    Halasi Vénusz

  • Fórumtag
  • 2.159 hozzászólás

Közzétéve 2010 március 4. - 9:14

Egy ismerõsöm boxer fedezõkant keres a szukájának, lehetõleg Bács-Kiskun megyében. Keress P.Ü.-ben vagy telefonon 06703349943

#146 Rosinante

Rosinante

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 7.081 hozzászólás

Közzétéve 2010 március 4. - 11:14

Na, ezt csak most látom, gondolom, ugyanaz, aki az ambullnak is pártnert keres... Nagyon, nagyon le kéne beszélni a szaporítói ambícióiról.

#147 zsebi0202

zsebi0202

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 2.862 hozzászólás

Közzétéve 2010 március 27. - 14:15

Jött egy alomnyi boxer-rotweiler keverék a menhelyre. Én még ilyen jófej ésespofa kutyákat nem is láttam. Isteni agility bajnok lenne az egyik, a kennelek tetején járkál és ott alszik a rongytárolóban. GYÖNYÖRÛ az egyik, így csupa nagybetûvel.
Hárman a hatból ( a kis fekete földönfeterngõ már boldog gazdis kutyus):
Posted Image
Agility bajnok:

Posted Image

#148 Vigasz

Vigasz

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 712 hozzászólás

Közzétéve 2010 június 3. - 10:33

sziasztok, nekünk is van egy boxer-staff keverék kuyusunk, a boxeresek szerint a viselkedése alapján inkább erre a fajtára ütött :)
itt van õ :ang:

#149 vrony

vrony

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.293 hozzászólás

Közzétéve 2010 június 3. - 16:24

Hat nem imadnivaloak?

Posted Image

Posted Image

#150 Vigasz

Vigasz

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 712 hozzászólás

Közzétéve 2011 október 28. - 18:00

Pettyes Pötyi kutya hely és idõhiány miatt új gazdához költözne. Végtelenül kedves, játékos, 3 éves ivartalanított boxer-staff keverék kan, más kutyákkal, macskákkal is jól elvan. Nagy a mozgásigénye, egész nap tudna játszani, ha lenne kivel. Remélem sikerül valakinek a szívébe zárni õt :ang: .

Pettyes1
Pettyes2
Pettyes3
http://kepfeltoltes....ltoltes.hu_.jpg


06-20-9406362, 06-20-3586888