Ugrás a tartalmakhoz


Fotó

Kedvenc ételek topikja


  • Please log in to reply
999 válasz a témához

#121 Alcsi 04

Alcsi 04

    Csikó

  • Fórumtag
  • 447 hozzászólás

Közzétéve 2004 július 14. - 11:42

Sziasztok!!!Én imádok minden olyat ami olasz és paradicsomos (pl.: pizza, milánói, lasagne, stb.)!!! ;) :D De még szeretem a gyrost, a hamburgert, a hotdogot, a leveseket, a csokikat, és még sok minden mást is.Viszont amitõl menekülök: tökfõzelék, máj, hal, tengeri hülyeségek, lecsó, meg még van egy pár. :eek:

#122 Borcsa

Borcsa

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 408 hozzászólás

Közzétéve 2004 július 14. - 18:56

A menekülök résszel teljesen egyetértek.. :D

#123 Alcsi 04

Alcsi 04

    Csikó

  • Fórumtag
  • 447 hozzászólás

Közzétéve 2004 július 14. - 19:02

Akkor naggyából egyezik az izlésünk! ;) Posted Image Posted Image

#124 Artin

Artin

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 2.886 hozzászólás

Közzétéve 2004 július 14. - 19:24

Meg a másik.Édesség: Ugyanitt ismét viszontláttam kedvenc nyalánkságomat. A boltban ugyebár lehet kapni a Rafaelló nevû étket, ami ugyan nem rossz, de nekem nem az igazi. Van viszont egy házi változata, amit én Ál-Rafaelló néven ismerek. Na az az igazi! Az egész gyakorlatilag cukorból, kókuszreszelékbõl, tejporból, és vajból áll. Ehhez én még hozzá szoktam önteni egy kis bolondítót, ami általában kevés Rum, vagy whisky, de tényleg csak keveset! Plusz a közepébe egy szem mandulát! Igazi finomság, ami még egyszer sem marad a nyakamon!

#125 Borcsa

Borcsa

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 408 hozzászólás

Közzétéve 2004 július 14. - 21:06

A táborban ilyet csináltak szülinapi ajándék képpen nekem a társaim! Tényleg írtó finom. Majd egyszer megpróbálok én is ilyet gyártani. Õk a mandula helyett mazsolát raktak, mert a tábori körülmények nem engedhették meg, hogy mandula legyen benne!! :D :D

#126 Jucuus

Jucuus

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 2.131 hozzászólás

Közzétéve 2004 július 14. - 22:34

Egyszer össze kéne röffenni és igen jó finomságokat készíteni. Ja és persze sokat! Rám megint rámjött az ötperc, lehet, hogy holnap ismételten kókuszgolyót fogok csinálni. Erre rákaptam, mert elkészíteni igen egyszerû és nagyon finom. Egy szülinapost még lehet, hogy tudok is köszönteni vele holnap! ;) Csak óvatossan azzal a spékeléssel! Nehogy aztán egyszer túlszaladjon a kelleténél és a rendõr ÁL - Raffaellóért szondát nyomjon a szádba és büntessen meg! :ujjrázósszmájli:

#127 tötõ Zsó

tötõ Zsó

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 12.966 hozzászólás

Közzétéve 2004 július 14. - 23:16

pizza+hamburger+sültkrumpli! najó vicceltem. nem vagyo híve a gyorskajáldának. egészségtelen meg hízlal meg minden. az igaz hogy rossznak nem annyira rossz, de akkorsem szeretem.nah. szóval akkor leírhatom hogy én miket szeretek? hm... elõször is a magyar kajákat imádom. azok is jó zsírosak, de lehet õket úgy csinálni hogy abszolút ne legyenek egészségtelenek. szóval a pacal, a gulyásleves meg a sült oldalas jöhet minden mennyiségben ;) amúgy vannak húsok amit kicsi korom óta nem vagyok hajlandó megenni. ilyenek a vadhúsok, a kacsa, és a liba. tehát ha így nézzük akkor amit megeszek az a marha, a disznó, a pulyka meg a csirke. mástól isten mentsen. egyszerûen nem bírom legyûrni a torkomon egy szerencsétlen õzike maradványait. tudom,tudom. akkor mi alapján szelektálom hogy a disznót vagy a pulykát megeszem, hiszen elvileg mindegyiknek ugyanúgy fáj ha elvágják a torkukat. nemtudom. egyszerûen nem tudom megenni. na mindegy. szóval nagyon szeretek minden kaját, nagyon szeretek enni. a hús-(párolt)zöldség kombinációt is imádom. abból nagyon sokfélét ismerek. és szeretek!!! :D és most megyek enni. Posted Image

#128 Jucuus

Jucuus

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 2.131 hozzászólás

Közzétéve 2004 július 14. - 23:35

Franciasaláta, kukoricasaláta és céklasaláta. Ezek jutottak eszembe a pároltzöldségekrõl. Marhahúsból meg mennyei vadast lehet csinálni. Eszméletlen finom.És eszembe jutott egy jó kis sajtos recept, amit most megosztanék veletek.Kell 25 dkg trappista sajt. A 25 dkg - hoz 1 egész tojgli. A mûvelet a következõ: A sajtreszelõn (nem nagy, hanem a kis lyukun) lereszelitek a sajtot, hozzá ütitek azt az 1 db. tojglit és össze dógozzátok. Utána kis golyókat készítetek belõle, megforgatjátok prézliben és forró olajban kisütitek. Házi ribizli lekvár, vagy áfonya, az mindegy. Ezt hozzá és kész a finomság. Ráadásul még nem is olyan nagy ördöngõség. Ha többet akartok csinálni, több sajthoz, nyilvánvalóan mindíg több tojgli kell. tongue.gif Posted Image

#129 Nood Lee

Nood Lee

    Csikó

  • Fórumtag
  • 564 hozzászólás

Közzétéve 2004 július 19. - 17:05

5 perce készítettem el egy nagyon finom ételt. Neve az nincs, nem nagyon szoktam recept alapján fõzni. Van benne hagyma, répa, tejszín, sajt, liszt (egy kevés, hogy kicsit összeálljon a mártás), jó sok szerecsendió, kevés só,bors. Mindehhez kruplipüré, mert az is nagy kedvencem a szerecsendiós ételek mellett. Meg kell kicsit pirítani a hagymát olajon, közben egy másik edényben a répát megpárolni vajon. Mikor a hagyma már jó, ráönteni a tejszínt, belerakni a sót, borsot, szerecsendiót, sajtot. Ha kész a répa, az is mehet bele. Nagyon finom, ráadásul a vegák is ehetik. Aki meg ragaszkodik a húshoz, az rakjon bele csirkemellett, az megy hozzá (meg a pulyka is). Nekem mondjuk egyáltalán nem hiányzik belõle a hús, elég laktató a tejszíntõl meg a sajttól. Nem egy diétás étel, de nem lesz lelkiismeretfudalásom, mert úgyis lefutom. Posted Image

#130 Nood Lee

Nood Lee

    Csikó

  • Fórumtag
  • 564 hozzászólás

Közzétéve 2004 július 20. - 3:41

És lehûtött állapotban még kenyérre kenve is megállja a helyét. Most tesztelem. Posted Image

#131 Kelen

Kelen

    Törzsvendég

  • Kizárt tag
  • 105 hozzászólás

Közzétéve 2004 július 27. - 16:27

FÕTT RIZS 0,5 kg rizs 0,5 l hideg víz A kínaiak, ha tehetik, a hosszúkás szemû rizst eszik. Tûzálló cserépedényben (belül mázas „homokfazék”) vagy öntöttvas lábosban tegyük fel a megmosott rizst hideg vízben. Forraljuk fel, majd hagyjuk egy percig még erõs lángon lobogva fõni. Vegyük takarékra, fedjük be és pároljuk 15 percig. Keverni nem szabad. Zárjuk el a lángot, és hagyjuk állni 10 percig. Így teljesen megpuhul, és a nedvesség egyenletesen oszlik el az egész edényben.

#132 Mimi

Mimi

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 494 hozzászólás

Közzétéve 2004 július 27. - 16:58

És rakjunk a vízbe némi ízesítõ anyagot hogy ehetõ is legyen az a rízs.Kelen! 0,5 kg rízshez pont 1l víz kéne.Bár lehet a Kínaiak ropogossan szeretik a rízst?

#133 Kelen

Kelen

    Törzsvendég

  • Kizárt tag
  • 105 hozzászólás

Közzétéve 2004 július 27. - 17:17

Mimi!Minden lehet, sõt!Mindent ehet! Posted Image

#134 Mimi

Mimi

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 494 hozzászólás

Közzétéve 2004 július 27. - 17:54

Kelen!Megfõzöm eme eledelt,megeszed? :D Természetesen só nélkül

#135 Kelen

Kelen

    Törzsvendég

  • Kizárt tag
  • 105 hozzászólás

Közzétéve 2004 július 27. - 20:22

Attól függ, meg akarsz etetni, vagy mi(mi)? Posted Image Amúgy szeretek pálcikával enni.

#136 BoKa

BoKa

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 5.718 hozzászólás

Közzétéve 2004 július 28. - 10:25

Hihetetlen, hogy még a fõtt rizst is el lehet rontani. Kelen, maradj inkább a rizsánál :D Posted Image

#137 Kelen

Kelen

    Törzsvendég

  • Kizárt tag
  • 105 hozzászólás

Közzétéve 2004 július 28. - 12:16

Posted Image Van, aki olvasni, van, aki fõzni nem tud.

#138 Mimi

Mimi

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 494 hozzászólás

Közzétéve 2004 július 28. - 14:05

Kelen! Az én rizsemet eheted egy ideig pálcikával.Úgy 1hétig egyhuzamban,fõleg ha fél kiló rízsbõl készül.Hogy 1 hétig etesselek? Pálcikával? :rolleyes: No azt már nem!De istenemre megcsinálom ha kéred,és végignézem Bokával együt,ahogyan megeszel egy hadseregnek való rízst. Posted Image

#139 Aniko

Aniko

    Törzsvendég

  • Főmoderátor
  • 6.637 hozzászólás

Közzétéve 2004 július 28. - 14:10

Én is elmegyek megnézni.

#140 BoKa

BoKa

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 5.718 hozzászólás

Közzétéve 2004 július 28. - 14:14

Az hagyján, de só nélkül, feleannyi vízben megfõzve :D Rendben, szervezzünk egy Kelen-rizs párbajt, legalább megismerjük személyesen is :D Rajta, Kelen, mered-e vállalni? ;)

#141 Aniko

Aniko

    Törzsvendég

  • Főmoderátor
  • 6.637 hozzászólás

Közzétéve 2004 július 28. - 14:17

Bevállalja? Igen vagy nem?

#142 Mimi

Mimi

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 494 hozzászólás

Közzétéve 2004 július 28. - 14:18

Na Kelen.Kit tejben,vajban kit rízsben :D

#143 Kelen

Kelen

    Törzsvendég

  • Kizárt tag
  • 105 hozzászólás

Közzétéve 2004 július 29. - 8:07

Zöldségnyárs4 közepes hagyma, 4 cukkini, 2 paradicsompaprika, 8 nagy gomba, só, bors, olaj. Megtisztítom és feldarabolom a hagymát, a cukkinit, a paprikát és a gombát. Váltakozva nyársra húzom õket. Megkenem olajjal, sózom, borsozom és alufóliával grillre teszem õket.

#144 Mimi

Mimi

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 494 hozzászólás

Közzétéve 2004 július 29. - 13:33

Ez a zöldség nyárs jól hangzik Kelen.De mi lesz a rízs evéssel? Tán nem megfutamodtál?Vagy mi? [ Július 29, 2004, 13:39: Az üzenetet átszerkesztette: Mimi ]

#145 Kelen

Kelen

    Törzsvendég

  • Kizárt tag
  • 105 hozzászólás

Közzétéve 2004 július 29. - 13:41

Hát nõ még nem fõzött le fõzésben. Etetésben igen. Elébb vetés, aztán evés.

#146 Borcsa

Borcsa

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 408 hozzászólás

Közzétéve 2004 augusztus 1. - 0:57

Tegnap elött fõztem egyedül elösször. Krumplilevest, meg borsófõzeléket. A leves kicsit sok lett, meg híg, a borsófõzelék meg megromlott, mert elfelejtettük berakni a hûtõbe.. :( Azért akik kostolták, azt mondták, hogy finom. Szerintem meg még van mit gyakorolni.. :D

#147 Kelen

Kelen

    Törzsvendég

  • Kizárt tag
  • 105 hozzászólás

Közzétéve 2004 augusztus 1. - 11:16

Borcsa, tsak így tovább! Posted Image Akkor most már jöhet a krumleefõzelék, meg a borshowleves! tongue.gif

#148 Borcsa

Borcsa

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 408 hozzászólás

Közzétéve 2004 augusztus 1. - 21:13

:D

#149 Kelen

Kelen

    Törzsvendég

  • Kizárt tag
  • 105 hozzászólás

Közzétéve 2004 augusztus 5. - 10:45

Ezüstös almák 4 alma, rum, vagy konyak, 6 dkg szeszbe áztatott mazsola, 6 dkg édes mandula, 2 ek eperlekvár, 2,5 dl vaniliaöntet. Az almákat megmosom, meghámozom, a magházukat kiszúrom és alkohollal locsolom meg. Az üreget megtöltöm a mazsolából, hámozott, vágott mandulából és lekvárból álló keverékkel. Az almákat nem túl szorosan betekerem zsiradékkal bekent alufóliába és mintegy 20 percig grillezem. Valiliaöntettel tálalom.

#150 Titok

Titok

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 3.786 hozzászólás

Közzétéve 2004 augusztus 12. - 17:10

Nagyon finom édességet ettünk a múltkor egy kínai büfében. Sült tej névre hallgat. Néhány palacsintatészta-szerûségbe panírozott golyócska, belül édes fehér finom trutyi. Azt mondta a csaj h a megízesített tejet fagyos darabokra vágva panírozzák be és sütik ki. Tök jó!Hozzátenném hogy utálom a tejet (á la natúr). Kakaó, banános tej, túró, sajt, ilyesmi jöhet csak magába ne kelljen tejet innom.

#151 Paris

Paris

    Csikó

  • Fórumtag
  • 602 hozzászólás

Közzétéve 2004 augusztus 13. - 16:36

Kedvenceim a mákos dolgok, (mákostészta, mákosrétes) a kakaós palacsinta, krumpli minden mennyiségben, (kivéve a krumplis tészta) és a gyõri édes kekszek. (leginkább a csokis, és a kakaós. A kókuszos nem annyira jön be.)Amit utálok, az meg a hal, a túró, a tök, nomeg a vanília! De a fõ-fõ ellenségem... ...a SZALÁMI!

#152 Alfiolo

Alfiolo

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 54 hozzászólás

Közzétéve 2004 augusztus 14. - 14:36

pár nappal ezelõtt a férjem egy fél szál kolbásszal állított haza!!! Posted Image Kínálta nekem hogy kóstoljam meg, de gyanús volt ahogy nézett és vigyorgott rám! Posted Image Nem voltam hajlandó enni belõle és jól tettem mert kiderült hogy ló kolbász volt. Posted Image

#153 Dóri

Dóri

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 508 hozzászólás

Közzétéve 2004 augusztus 14. - 15:01

Juj. :( Viszont a gabonakolbász isteni!! Posted Image Szeretem nagyon a szóját(szójafasirt,szójapárizsi,tofu,ilyenek).

#154 Barefoot

Barefoot

    A megvilágosodott

  • Fórumtag
  • 5.421 hozzászólás

Közzétéve 2004 augusztus 14. - 15:28

Az jó, mert a szója mérgezõ, a lókolbász viszont finom.

#155 Dóri

Dóri

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 508 hozzászólás

Közzétéve 2004 augusztus 14. - 15:37

Inkább mérgezem magam. Posted Image

#156 Paris

Paris

    Csikó

  • Fórumtag
  • 602 hozzászólás

Közzétéve 2004 augusztus 14. - 17:32

Én is. Amúgy meg ki szereti a gyõriédes kekszeket? :rolleyes:

#157 Dóri

Dóri

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 508 hozzászólás

Közzétéve 2004 augusztus 14. - 17:36

Én szeretem! Posted Image Paris,te se eszel húst?

#158 Alfiolo

Alfiolo

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 54 hozzászólás

Közzétéve 2004 augusztus 14. - 17:55

Én szeretem a húst! A ló kolbászt pedig a tudat miatt nem tudom meg enni mert mindig az jut az eszembe hogy számomra az egyik legszeretettebb állatból készítették! :( A gyõri édes viszont nagyon finom! :D Nálam a locsolkodók mindig azt kapnak!

#159 tötõ Zsó

tötõ Zsó

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 12.966 hozzászólás

Közzétéve 2004 augusztus 14. - 17:58

Gyõri édes? :D én minden reggel mikor megyek eddzésrõl suliba, ott megyek el mellette, és csakúgy árad már korán reggel a kesz-szag Posted Image de néha nekem túl tömény. mármint az illat.de a keksz fini Posted Image kókuszos Posted Image

#160 Alfiolo

Alfiolo

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 54 hozzászólás

Közzétéve 2004 augusztus 16. - 22:06

Nem szeretek semmit ami kokuszos! Inkább csokis vagy vanilliás legyen! Posted Image