Ugrás a tartalmakhoz


Fotó

Lovarda kerestetik


Ez a téma archivált. Nem tudsz archivált témához hozzászólni. Ha szeretnéd újranyitni, keress meg egy moderátort, vagy admint.
436 válasz a témához

#1 klari

klari

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 118 hozzászólás

Közzétéve 2001 december 31. - 10:41

Sziasztok!Budapest környékén (max. 1/2 óra kocsival, ha a dugókat nem számítjuk) keresek lovardát.A lovaim most a Tattersaalban vannak, ami, hát mindenki tudja: nem egy leányálom a lovaknak. :( Sajnos gyakran elõfordul, hogy NINCS szalma, a lovak a csupasz betonon állnak napokig, vagy ha van is, tiszta penész.Az is elõfordul, hogy széna nincs, vagy olyan, hogy a lovak hozzá sem nyúlnak... Persze olyan is volt már, hogy volt mind a kettõ, egész elfogadható minõségben, aznap pezsgõt bontottam! :D Szóval kezdem megelégelni a benti állapotokat, és a segítségeteket kérem:Ajánljatok nekem olyan lovardát, ahol jó a tartás, a terep, normálisak a lovászok... Kezdem azt hinni, hogy ilyen hely nincs.Legfontosabb szempontok, hogy ne legyen a világ végén (szívesen utazok, ha jó helyet találok, de nem órákat), legyen fedeles lovarda (ez általában a... leggyengébb láncszem tongue.gif ), karámok és boxok. Elõre is köszönöm mindenkinek,Klári

#2 Vuli

Vuli

    Új vendég

  • Fórumtag
  • 16 hozzászólás

Közzétéve 2001 december 31. - 17:07

Szia Klári!Szentendre-Pannoniatelepen van ilyen,pálya,/jelenleg használhatatlan/ boxok, karámok és pár napja fedeles is van, igaz hogy elég keskeny. Üdv Vuli

#3 klari

klari

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 118 hozzászólás

Közzétéve 2002 január 1. - 14:59

Szia!Arra a lovardára gondolsz, ahol a Rezgõék vannak/voltak? Amit a hévrõl lehet látni, és hatalmas karámok vannak elõtte?Mert az szimpi hely! Miért használhatatlanok a boxok? :confused: Te ott lovazol?Szia, Klári ;)

#4 Vuli

Vuli

    Új vendég

  • Fórumtag
  • 16 hozzászólás

Közzétéve 2002 január 1. - 17:38

Szia Klári! A pályára gondoltam ,hogy jelenleg használhatatlan, bocs hogy rosszul fogalmaztam.Igen, arról az istállóról beszéltem,ill.a mellette levõrõl.Ha érdekel, priviben keress meg. Vuli

#5 Sac

Sac

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.950 hozzászólás

Közzétéve 2002 január 2. - 22:09

Szia, nekem van egy ötletem: Zsámbék szélén van a Szent György Lovas Klub. Vannak boxok, karámok és fedeles is ...Ám az igazat megvallva nem ismerem a lovászokat én csak lovagolni tanultam ott a lovaim sosem voltak ott.Pontos címe: a Mány felé vezetö út végén van, egészen a falu szélén...KÜLÖNBEN PEDIG MINDENKINEK BUÉK :D

#6 Fakó

Fakó

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 354 hozzászólás

Közzétéve 2002 január 4. - 17:49

Szia, én tudok egy új lovardát Mogyoród felé ami autópályán megközelíthetõ kb 15 perc alatt vagy fél óra más úton.Most alakul és a bértartók egy igazi lovasklubbot szeretnének létrehozni.Gyönyörû környezet, jó ellátás, fedeles, fantasztikus terepek.

#7 klari

klari

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 118 hozzászólás

Közzétéve 2002 január 7. - 23:22

Szisztok!Mogyoródot és Zsámbékot is szívesen megnézném...Zsámbékiakat ismerek, oda el fogok látogatni hónap végén!Fakó! A mogyoródi loviba el tudnál engem kídérni vmikor? (nem muszáj mostanábam, tavaszig ráér!)Van arról infód, hogy milyen edzõ megy oda?Köszi, Klári

#8 Tatteros

Tatteros

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 170 hozzászólás

Közzétéve 2002 január 8. - 13:37

Fakó!A mogyoródi lovardáról tudsz valami közelebbit, például a pontos koordináták, vagy név, telefon.Esetleg érdekelne engem is.Kösz Tatteros

#9 Ferenc

Ferenc

    Vágtabetolós

  • Fórumtag
  • 866 hozzászólás

Közzétéve 2002 január 8. - 16:56

Csak nem akar a Tatteros kimenni a természetbe? Posted Image :D :D :D :D

#10 Haflingi

Haflingi

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 717 hozzászólás

Közzétéve 2002 január 8. - 19:44

Tatterosnak is meg van a joga kimenni a természet lágy ölére. Te pedig legalább jobban szórakozol, mintha megszokott terepkedvelõ barátaid vennének körül. Õ meg majd hónapokig tud részleteket mesélni arról, hogy mi történ az alatt a 2 óra alatt, amíg "egyszer õ is kiment a vad, ijesztõ pusztába". tongue.gif

#11 Zsuzska

Zsuzska

    Törzsvendég

  • Admin
  • 3.961 hozzászólás

Közzétéve 2002 január 8. - 20:41

Szia Haflingi!Bocsi, hogy beleszólok, de [url="http://"http://www.kerekperec.hu/lovas/humor/tatteros.htm"]itt[/url] található kedvenc Vágtabetolós Ferencünk irománya arról, hogy mi történik a tatterossal, ha túrázni megy. Posted Image Ide vonatkozik fenti megjegyzése; mindenképpen érdemes elolvasni, ha kíváncsi vagy a háttérre, illetve ha akarsz minimum fél órán keresztül fetrengve röhögni. :D Amúgy szívesen venném (és ezzel szerintem nem vagyok egyedül), ha írnál magadról kicsit bõvebben a bemutatkozós topikban, mert eléggé hozzáértõnek tûnnek a hozzászólásaid, és érdekelne a lovas múltad/jelened. Posted Image Üdv: Zsu

#12 Haflingi

Haflingi

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 717 hozzászólás

Közzétéve 2002 január 8. - 20:46

Köszi az ötleteket Zsuzska!Ma már túl kevés idõm van, úgy döntöttem, ma olvasok. Azután valamelyik nap majd bemutatkozom bõvebben.Addig is jó lovazást: Haflingi Posted Image

#13 Fakó

Fakó

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 354 hozzászólás

Közzétéve 2002 január 10. - 11:34

Halló mindenki!Aki érdeklõdött a Mogyoródi lovarda iránt annak írok némi közelebbi infot. Pontosabb koordinátákat annyit tudok mondani, hogy a kisbagi csárda mellett van pontosan - ha ez esetleg valakinek mond valamit Posted Image - Vannak kisebb karámok, egy nagyobb gyakorló és egy kisebb kõrkarám futószárazásra + egy fedeles télen dolgozni.Valójában bértartók kellenének oda néhány lóval mert még nem üzemel érdeklõdés hiánya miatt. Ha valakit komolyan érdekel, meg lehet nézni valamelyik hétvégén.

#14 unicornis

unicornis

    Új vendég

  • Fórumtag
  • 3 hozzászólás

Közzétéve 2002 január 10. - 13:07

A Sóskuti Lovasklubot ajánlom. Fedeles, 3 pálya, boxos és állásos istállók, karás, terep lehetõség.tel: 23-347-579.

#15 klari

klari

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 118 hozzászólás

Közzétéve 2002 január 10. - 13:42

Sziasztok!Unicornis, te Sóskúton lovagolsz?A Litót ismerem többé-kevésbbé, és a barátom is tartotta régen ott a lovait, állítólag nagyon idióta a bértartókkal.Na, most exkuzálhatom magam, mielõtt Bazs rámtámad! :D Félreértés ne essék, nem fikázom a Litót, csak állítólag olyan a hozzáállása, hogy nem a lovarda van a bértartókért, hanem a bértartók vannak érte.És mindenbe beleszól, és elküld a francba, ha valami nem tetszik neki. :confused: Meg kell vallani, velem mindig nagyon aranyos és kedves volt, de hát én nem tartom ott a lovaimat!És az is igaz, hogy Sóskút tényleg széo hely, a lovarda gyönyörû! (A pálya homokjában ugyan hasig elmerülsz, de ne legyen má' olyan igényes az ember! tongue.gif )Azonkívül HANGSÚLYOZOM- állítólag! a díjlovas csajszik közül 1-2 elég elviselhetetlen.A Pakli azt mondják, jó fej, de hát ha én ugróedzéseket szeretnék, mi a teendõ? :confused: Unicornis, segítesz nekem a szálak kibogozásában? Posted Image Sziasztok, Klári

#16 Filly

Filly

    Biodegenerált

  • Főmoderátor
  • 8.075 hozzászólás

Közzétéve 2002 január 10. - 13:44

Klári, ha jól tudom, Sóskúton Frank Elemér tart ugróedzéseket (õ edz Mezõhegyesen is).

#17 Haflingi

Haflingi

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 717 hozzászólás

Közzétéve 2002 január 10. - 16:14

Frank Elemér tényleg jó fej, és a lovasok mindig imádnak az edzéseira járni. azt hiszem neki még nem sikerült senkivel megutáltatnia a lovaglást.Na jó, igazad van Filly. Hátha vannak köztünk, túlságosan is tréfás személyek. Szóval, ha valakinek szüksége van Elemér számára, mert szeretne vele edzeni, szívesen megküldöm Elemér pedig áll rendelkezésetekre.Azért ha lehet ne hívogassátok az Elemért éjnek évadján rám hivatkozva, de, ha edzés kall, akkor OK. ;) ;) ;) ;) Posted Image ;)[ 10 Január 2002: Az üzenetet átszerkesztette: Haflingi ]



#18 Filly

Filly

    Biodegenerált

  • Főmoderátor
  • 8.075 hozzászólás

Közzétéve 2002 január 10. - 16:27

Haflingi, szerintem egy kicsit elhamarkodott lépés volt beírni Elemér telefonszámát :D Javasolnám, hogy módosítással töröld ki, és majd megadod annak magánban, aki nagyon érdeklõdik.

#19 Fakó

Fakó

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 354 hozzászólás

Közzétéve 2002 január 10. - 17:33

Egy lovasedzõ nekem is nagyon jól jönne, de nem tudok lemenni Sóskútra edzeni. Nem tudtok valami jó edzõt Pest közelében aki bkv-vel is megközelíthetõ? Ahova most járok, oda csak hétvégén van idõm kimenni a meló miatt. :(

#20 Haflingi

Haflingi

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 717 hozzászólás

Közzétéve 2002 január 10. - 21:47

Kérdés, hogy mennyire Pest közelében (elég nagy ez a környék...), melyik irányban és hogy kocsival járnál-e?

#21 klari

klari

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 118 hozzászólás

Közzétéve 2002 január 10. - 22:34

És kérdés az is, hogy vinnél-e lovat, vagy olyan edzõ kell, aki bérlovakon edz.

#22 unicornis

unicornis

    Új vendég

  • Fórumtag
  • 3 hozzászólás

Közzétéve 2002 január 11. - 9:00

Klári!Csak azt tudom mondani, hogy a Lito nem az emberekért van, hanem a lovakért.Õt csak az zavarja, ha csökött köcsög vagy a lovaddal vagy más lovával és nagy ívben bele.......... a sóskuti klub életébe.Aki korrekt vele, azzal õ is korrekt.Valamint még annyit, hogy Bp. közvetlen közelében jobb lehetõség egy kézen megszámolható.A pályák csak esõ után veszélyesek, de hol nem?De nem erõszak a disznótor......

#23 klari

klari

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 118 hozzászólás

Közzétéve 2002 január 11. - 9:51

Jól van na, milyen sértõdékeny mostanában mindenki! Vagy csak az én megfogalmazásaimmal van baj. :confused: Direkt kiemeltem, hogy nem véleményt alkotok, csupán ezt hallottam. Na. :rolleyes:

#24 Fakó

Fakó

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 354 hozzászólás

Közzétéve 2002 január 11. - 10:48

A Pest környékét úgy értem, hogy mint írtam is, bkv-val megközelíthetõ. Legjobb lenne Káposztásmegyer felé, Fót, vagy ilyesmi. Egyébként olyan lovat nem tudok vinni, amin igazán edzeni lehet. Ugróedzés kéne sportlovakon. Van valakinek valami ötlete?

#25 Tatteros

Tatteros

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 170 hozzászólás

Közzétéve 2002 január 11. - 14:02

Haflingi, Ferenc!Bár nem a témához tartozik, de ha már megemlitettétek:Csak a nevem Tatteros, mert hogy vagy 30 éve ott kezdtem lovagolni.De utána Pomáz, Tök jött, és a Tattiban nem lovagoltam vagy 25 éve. És most is terepre járok,ezt teszem Fóton.Igy aztán a meglepetés és uj élmény nem terepen, hanem egy fedelesben, vagy a Tattiban érne.Hát ennyi.Üdv Tatteros

#26 Haflingi

Haflingi

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 717 hozzászólás

Közzétéve 2002 január 11. - 14:44

Szerintem minden vérbeli Tatteros ezt mondja... Posted Image

#27 klari

klari

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 118 hozzászólás

Közzétéve 2002 január 13. - 17:48

Hát, Haflingi, nem szeretnék olyan helyzetben lenni, hogy téged kelljen meggyõznöm! :D Fakó! Hétközben meg szeretném látogatni a mogyoródi majdnem-lovardát, szerinted lesz ott valaki? Mert írtad, hogy nem üzemel. Ez azt is jelenti, hogy nincsen ott senki? Vagy azért találok néhány kósza lelket, ha arra járok?Esetleg tudsz adni egy telefonszámot, hogy "bejelentkezzek?" Posted Image Köszi, Klári

#28 Soóska

Soóska

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 86 hozzászólás

Közzétéve 2002 január 13. - 19:06

Bocsánat ez egy kissé off lesz, de nem találtam jobb helyet.Volt itt vki korábban aki a Rákoskert és Ecser között lévõ Varázs lovardába járt. Ha még itt van, egy kérdés: Hogyhogy mostanában senkit nem látok arrafelé? Jópárszor mentem (a másik pacigoldába)de ott egy teremtett lelket nem láttam amióta nagy fene tél van. Nem kötözködni akarok csak kíváncsi vagyok a dolog miértjére. Netán télen nem lehet menni? Vagy nincs lovas? Vagy a lovak nem jók?Mégegyszer bocs az off-ért.

#29 Fakó

Fakó

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 354 hozzászólás

Közzétéve 2002 január 14. - 11:43

Szia Klári!Bocs, de hétvégén nem voltam online, de egyébként sem tudtál volna kimenni, mert nincs senki kinn. Nagyon úgy néz ki, hogy befuccsol a dolog, mert nem mennek a bértartók. Pedig szuper egy hely, csak nincs jó reklámja.

#30 klari

klari

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 118 hozzászólás

Közzétéve 2002 január 14. - 12:00

De én mennék!És tökre meg szeretném nézni, most már csak azért is! Jó, jó, azt gondolom, hogy csak miattam nem fognak üzemelni, de biztos voltak már érdeklõdõk!És akkor mit csinálnak az istállókkal?! :confused: Sõt: mit csinálnak a fedelessel???Nem vagyok képben, hogy mennyire van kész a telep, de azt már írtad, hogy van fedeles, akkor biztos sok minden más is van hozzá...Szóval mindent felépítettek, és most hagyják üresen állni? Vagy eladják? :confused: Azért adsz nekem egy telefonszámot (akár privátban)? A héten mindenlépp el szerettem volna menni, nem tudod, mikor van ott valaki?Köszi, Klári

#31 Fakó

Fakó

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 354 hozzászólás

Közzétéve 2002 január 14. - 12:18

A lovarda teljesen kész, csak kicsit el van hanyagolva. Mi már így béreltük ki, mert azt hittük, hogy sokan jönnek majd, de mindenki visszamondta végül.Most egyenlõre üresen áll, és talán továbbadjuk valaki másnak, ha továbbra sem érdeklõdik senki.Ha komolyan érdekel a dolog megbeszélhetünk valamit.

#32 klari

klari

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 118 hozzászólás

Közzétéve 2002 január 14. - 12:36

Nem tudom, komolyan érdekel-e, mert még nem láttam. De az biztos, hogy komolyan meg szeretném nézni, hogy érdekel-e! Posted Image Ha gondolod, itt a a fórumon is megbeszéletjük, vagy írj e-mailt!Valamikor hétközben lemennénk. Klári

#33 Ferenc

Ferenc

    Vágtabetolós

  • Fórumtag
  • 866 hozzászólás

Közzétéve 2002 január 14. - 12:42

Fakó!Tényleg írhatnál bõvebben a területrõl, ha tovább akarjátok adni. Pontosan hol van, mekkora a terület, karámok, boxok száma, állag, bérleti díj, bérleti idõ, fedeles.Ferenc

#34 Fakó

Fakó

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 354 hozzászólás

Közzétéve 2002 január 14. - 13:00

Ha tényleg ennyire érdeklõdtök, akkor talán mégis érdemes foglalkozni a dologgal??Bõvebb információért forduljatok Juhász Istvánhoz szám: 06 30 9410819 és hivatkozzatok a Fakóra.

#35 klari

klari

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 118 hozzászólás

Közzétéve 2002 január 14. - 13:07

Jó, jó!Ferenc, Tatteros! Megbeszélhetnénk egy idõpontot, ami mindenkinek jó, és lemehetnénk megnézni A LOVARDÁT. Posted Image Fakó, és ha elõre bejelentkezünk, te is ott leszel? Posted Image Sziasztok, Klári

#36 Fakó

Fakó

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 354 hozzászólás

Közzétéve 2002 január 14. - 13:16

Hétköznap sajnos polgári foglalkozásomra nézve dolgozok, ha akkor mentek én nem tudok részt venni. :( Hétvégén bármi jó, csak beszéljük meg elõre és leszervezem.

#37 Angi

Angi

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.074 hozzászólás

Közzétéve 2002 január 14. - 20:09

Nos, hogy ez a topic az legyen amire indítva lett.. Mivel leendõ pacimnak helyet keresek, felkutattam az összes DélPesti, illetve DélPesthez közeli helyet(Mivel engem ezek érdekeltek).************************XVII. Kerület, 526 sor.(a X. és a XVII kerület találkozásánál, megközelíthetõ a Gyömrõi út felõl a Tündér utcán végig haladva)Box:35 ezerállás:32500karám 30 ezer+ évi 30-35 ezer(oltások, féreghajtás)az ár 3 szori abrakot + szénát takar. Nívós helynek tûnik, lovaglás mellett szaunától kezdve egyébb kikapcsolódási lehetõségek is vannak. Lóusztató, ugrató pálya, terep lehetõség. Lószállítást is vállalnak 120,-/km.***********************Erzsébeti LovasiskolaA Tesco mellett284-646606-20/945-8057Csak pálya van, terep lehetõség nincs.Csak Box tartás van: 30 ezer + Áfa (Evés, ivás karámozás tartozik az összegbe)Egyébb dolgok csak pénz és megegyezés kérdése..**********************XVIII. kerületben egy családias helyen, összesen 4 állással.06-20/918-3076Éppen egy hely megürült. A Nagybanizöldségpiac mellett.Nincs pálya, csak terep lehetõség, de tavaszra terveznek ugrató pályát.Csak box van: 30 ezer pizbe kerül.árpa+zab+kukorica+táp, folyamatosan széna, féreghajtás, havonta egy alkalommal kötelezõ orvosi vizsgálat, körmölés 4 hetente. Ez minde beletartozik az összegbe.**********************Tétényi Lovasklub06-60/330-998362-5621Box:25 ezerezért 2 szeri abrakolás, széna és féreghajtás. 3 pálya van, egy ugrató, egy galopp, és egy még egy pálya. Terep lehetõség, edzõi segítség saját lóval 500ft/óra, de van bérlovaglás is.*********************Hallottunk itt Sóskútról valamelyik topicban. Lehet hogy pont itt?? Na mindegy, tehát:Sóskút (Lehet hogy jó, és szép hely, de szerintem Qva drága.. vagy csak Én vagyok csoró??)06-23/348-47906-23/347-579Box: 50 ezerÁllás. 37700Ebbe csak evés, ivás tartozik, ha bármi másra igényt tart az ember további zseton kérdése..Még a karámozás is..********************************HalásztelekBox:40 ezerÁllás:29 ezerEvés, ivás, féreghajtás.. Olyan kis kedvesnek tüntek..******************************Gyál(GaloppMajor)06-30/9666-075 Benke LászlóBox:35 ezerÁllás:28 ezerEvés, ivás, féreghajtás, orvosi felügyelet, (oltások plussz pénzért). Van pálya, terep, panzió, étterem..******************************Üllõ(Tornyoslöb)06-30/944-351306-30/211-0333Csak Box van: 30 ezerevés, ivás, féreghajtás(Orvosi felügyelet).. Szimpatikusak voltak.***************************TárnokEnnek nem írom le a paramétereit, mert jelenpillanatban ugysincs hely.06-20/9411-450 Kovács Zoltán06-20/9365-753**************************Van Inárcson is egy istálló, ahol jelenpillanatban nincsenek bértartók, de tavaly még voltak. Ez Panzió is.. Nem tudom pontosan miért maradt abba a bértartás, de nagyon készségesek voltak, és gyanítom több érdeklõdõ esetén valószínû csinálnák. Jó terep lehetõségek vannak. Még valami, ami esetleg sokaknak fontos lehet, és ezért kár lenne külön topicot nyitni, bár lehet hogy van, de lusta vagyok megnézni.Lószállítás:Már írtam, hogy a XVII kerületi istálló vállal ilyet. ezen felül még itt van pár telefonszám.Lószállítás non-stop:400-0137,06-20/969-2626másik cég:06-20/336-315106-29/321-124nem tudom melyik milyen megbízható, ezt mindenki döntse el maga, vagy ha esetleg valakinek már lenne velük tapasztalata, kiváncsian várom.Bocsi a sok sok írást, de asszem másokat is érdekelhet..

#38 klari

klari

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 118 hozzászólás

Közzétéve 2002 január 14. - 22:01

Az elsõ, 526. sori lovardáról elég kiábrándító a véleményem...A mostani (januári) Lovas Élet-ben van egy hirdetés róla: bértartást vállalnak ilyen-olyan amolyan luxuskörülmények között, videokamerás megfigyelés, teniszpálya, kosárpálya, változatos terepek, stb.Teljesen elalélva a reklámszövegtõl, rózsaszín felhõk között mentem oda hétvégén, és iszonyú nagyot koppantam! A lovarda egy ipartelep közepén van, teljesen leépült az egész, és -ugyan nem néztem, hogy videokamerás megfigyelés van-e -de amíg ott voltunk -kb. 20 perc- egy teremtett lelket nem láttunk arra. Érdemes elolvasni azt a cikket, minden szépet s jót ígér, szerintem hatalmas pofátlanság, vagy legalábbis szörnyen magabiztosak... Posted Image Egyenlõre maradok Mogyoródnál! Posted Image Fakó, és akit még érdekel: akkor megbeszélhetünk hétvégére egy idõpontot?Sziasztok, Klári

#39 Angi

Angi

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.074 hozzászólás

Közzétéve 2002 január 14. - 22:29

Klari!Lehetséges, Nekem oda még nem sikerült kijutnom. A hírdetést olvastam Én is, és bevallom, Nekem is fura volt, mivel kocsival elég sûrûn járom Pestet, és azt hiszem elég jól is ismerem, de arra a környékre nem sikerült lovardát elképzelnem. Gondoltam, hát biztos tévedek, de ezekszerint nem. Sajnos nekem Mogyoród messze van DélPestõl. Pedig Én is ismerek arra egy két jó helyet..

#40 klari

klari

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 118 hozzászólás

Közzétéve 2002 január 15. - 10:21

És arra fele milyen helyeket ismersz (ahol van fedeles, és jó dolguk van a pacáknak)?