Ugrás a tartalmakhoz


Fotó

Csömöri pampák és mogyoródi dombok...


Ez a téma archivált. Nem tudsz archivált témához hozzászólni. Ha szeretnéd újranyitni, keress meg egy moderátort, vagy admint.
1312 válasz a témához

#81 Pluto

Pluto

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.266 hozzászólás

Közzétéve 2005 január 18. - 14:49

Köszi az infókat.Akkor ezek szerint Marci még él. Ennek örülök. Nem lovagoltam rajta csak pár alkalommal, de aranyos lónak találtam.

#82 Honey

Honey

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.324 hozzászólás

Közzétéve 2005 január 18. - 14:59

Sziasztok!Nekem egy olyan kérdésem lenne, h ismertek-e Mogyoródon vagy közvetlen környezetében olyan bértartó helyet - nem feltétlenül lovardát - ahol viszonylag nagy karámban vannak kinn egész nap a lovak? Minél nagyobb a karám, annál jobb. A 2,5 éves csikómnak keresek helyet, mert ráférne a lábaira a mozgatás, mostani helyén sajnos pici a karám. Lovaspálya nem kell, h legyen. Ja, és adjanak neki rendesen enni! (ez ritka :mad: ) Van valakinek ötlete?

#83 ikácska

ikácska

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 3.792 hozzászólás

Közzétéve 2005 január 18. - 19:10

idézet:
Eredeti szerzõ: Old Shatterhand: Erre minden okod meg is van, Adrika! Posted Image [/QUOTE]Hát ha jobban belegondolok, hogy te is ott vagy, lehet, hogy már eleve bizalmatlanul kellett volna fogadnám Csömörnek még a nevét is... :D
idézet:
Eredeti szerzõ: tetke: Ne félj amíg engem látsz!!!! [/QUOTE]Miért, szerinted látlak? tongue.gif

#84 BoKa

BoKa

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 5.718 hozzászólás

Közzétéve 2005 január 18. - 20:21

Ikácska, mikor jársz felénk? Posted Image

#85 ikácska

ikácska

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 3.792 hozzászólás

Közzétéve 2005 január 18. - 20:31

Hát, ez jó kérdés. Ugyanis Petivel már akartunk egy párszor egyeztetni találkát, és én felvetettem, hogy nekem jobb lenne Csömör, mint Budapest, ugyanis a pályáról útba is esne, meg nem kellene bolyonganom Budapesten belül, meg legalább látnám Mentolt, meg a híres Lidércet és nem utolsó sorban még talán téged is (bár erre kicsinek látom az esélyt, ha te nappal dolgozol), de valamiért õ Budapesten akar mégis. Így aztán nem találkozunk sehol sem. :D [ Január 18, 2005, 19:35: Az üzenetet átszerkesztette: ikácska ]

#86 Durcaslany

Durcaslany

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 38 hozzászólás

Közzétéve 2005 január 18. - 21:16

Sziasztok! Én úgy tudom, Marcit azért kellett "elbótolni" mert a sok ügyes, és könnyü és jó lovastól csontkinövés lett mind a két elején,ami az inát is irritálta már.Igy a Gyuri jobbnak látta, ha megszabadul töle mielött teljesen tönkre megy. Úgy tudom, a Busman is elkerült, bár Õt nagyon sajnálom mert szerettem... Bár a jó képességû lovászok még megvannak a Favoritban, sokan azért jönnek be inkább lovagolni a Kincsem Parkba... Pedig az ügetõk és a telivérek nem egy leányálmok... Igaz nálunk ügetõkön folyik gyógylovagoltatás.

#87 Old Shatterhand

Old Shatterhand

    A nagy vadász

  • Fórumtag
  • 4.354 hozzászólás

Közzétéve 2005 január 19. - 11:48

Adri, találkozhatunk mi Csömörön is, de ott lovazok és nem órákat léhûtök, mint pl Boka. Péntek du, 7vége bármikor nekem ott is jó. Napközben 7közben ugyanis dolgozom, mint Boka. ;)

#88 BoKa

BoKa

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 5.718 hozzászólás

Közzétéve 2005 január 19. - 12:00

Nem pont úgy. Én ugyanis valóban dolgozom is tongue.gif A loviba meg tényleg nem csak felülni-leszálni megyek ki tongue.gif (a lé pedig lehûl magától is, most így január közepén )Szóval Ikácska, mikor jársz hétvégente felénk? ;)

#89 cappaa

cappaa

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 738 hozzászólás

Közzétéve 2005 január 19. - 12:01

Cappaa dettó.Mostanában inkább csak szombaton vagyok egész nap, vasárnap délig-kora délutánig.Várunk!

#90 ikácska

ikácska

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 3.792 hozzászólás

Közzétéve 2005 január 19. - 19:42

Hát, most sajnos csak 27-én megyek, az meg csütörtök. Pedig elõtte meg pont szombaton voltam. :( Tudom, néma gyereknek...Majd szólók, ha hétvégére esik valamelyik vizsgám. Posted Image

#91 ikácska

ikácska

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 3.792 hozzászólás

Közzétéve 2005 január 20. - 0:23

Peti! Velem csak léhûteni lehet? :rolleyes: :D

#92 Old Shatterhand

Old Shatterhand

    A nagy vadász

  • Fórumtag
  • 4.354 hozzászólás

Közzétéve 2005 január 20. - 11:13

Tudhatom én, hogy mit lehet Veled? :rolleyes:

#93 tetke

tetke

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 213 hozzászólás

Közzétéve 2005 január 20. - 12:11

Ki az az MM?

#94 Õz

Õz

    Sebész

  • Főmoderátor
  • 3.950 hozzászólás

Közzétéve 2005 január 20. - 12:20

Pál Zoli, fórumos nevén Marlboro Man.

#95 tetke

tetke

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 213 hozzászólás

Közzétéve 2005 január 20. - 12:22

Köszi akkor õt nem ismerem.

#96 Aniko

Aniko

    Törzsvendég

  • Főmoderátor
  • 6.637 hozzászólás

Közzétéve 2005 január 20. - 12:32

idézet:
Eredeti szerzõ: tetke: Ki az az MM? [/QUOTE][url="http://"http://kep.tar.hu/vegeta/27670362/5989662#2"]Hát Õ![/url]

#97 ikácska

ikácska

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 3.792 hozzászólás

Közzétéve 2005 január 20. - 23:46

idézet:
Eredeti szerzõ: Old Shatterhand: Tudhatom én, hogy mit lehet Veled? :rolleyes: [/QUOTE]Miért, nem? :D

#98 Old Shatterhand

Old Shatterhand

    A nagy vadász

  • Fórumtag
  • 4.354 hozzászólás

Közzétéve 2005 január 21. - 12:13

Nem. Posted Image :D

#99 tetke

tetke

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 213 hozzászólás

Közzétéve 2005 január 21. - 12:23

Köszi Aniko így már képben vagyok.

#100 ikácska

ikácska

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 3.792 hozzászólás

Közzétéve 2005 január 21. - 19:55

idézet:
Eredeti szerzõ: Old Shatterhand: Nem. Posted Image :D [/QUOTE]Sejtettem. tongue.gif :D

#101 Amidamaru

Amidamaru

    Csikó

  • Fórumtag
  • 21 hozzászólás

Közzétéve 2005 január 22. - 21:42

Sziasztok!loxodonta megnéztem a képeket, nnagyon menõk lettek! Le is szedtem egy párat, rohadtjók! (Hello Dóri, ezúton téged is üdvözöllek! Posted Image

#102 loxodonta

loxodonta

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 244 hozzászólás

Közzétéve 2005 január 23. - 21:40

Gondoltam, hogy tetszeni fog. ;) Kár hogy olyan sz.r idõ volt tegnap. Fáj még a Fruzsi háta? Jobbulást neki! Remélem vasárnap jobb idõ lesz, szeretnék ugratni egy kicsit. Posted Image [ Január 23, 2005, 20:41: Az üzenetet átszerkesztette: loxodonta ]

#103 Dóri

Dóri

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 508 hozzászólás

Közzétéve 2005 január 23. - 21:45

Ami, én is csináltam képeket, csak nem mindegyik lett jó, ugy értem vmiért egy csomó homályos. :confused: Nem tudom Tiaráról van-e nekem.Énisszeretnékvasárnaphajóidõleszéstetkén. Posted Image Ja tényleg, ugye nem felejted majd el a játékot? :D

#104 Amidamaru

Amidamaru

    Csikó

  • Fórumtag
  • 21 hozzászólás

Közzétéve 2005 január 24. - 21:04

Hell!KÖsz, hogy szóltál, majdnem elfelejtettem. Viszem vasárnap. Siess visszahozni majd, mert fejlõdnék... Tudniillik az is jó dolog, ha nem zárnak ki a három versenyszám egyikébõl se...Remélem, neked jobban megy majd! Fruzsi egész jól van, kicsit megviselõdött, de sztem ez inkább lelkileg fájt neki.. :( Én inkább nem ugratok Tincsivel, még nem ülök vissza rendesen... :(

#105 loxodonta

loxodonta

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 244 hozzászólás

Közzétéve 2005 január 24. - 21:18

Milyen játékról beszéltek ti?? :confused: Ezen nem szabad így kibukni. Én pl. kimondottan féltem a Démontól, valahogy az volt az érzésem (és lehet, hogy így is van... :rolleyes: Posted Image ), hogy nem csíp engem, voltak erre utaló jelek. Szóval a lényeg a, hogy aztán én is a nagy szélben estem róla (össze is törtem magam kicsit), aztán még jobban féltem, de aztán a múltkor egy tök jó órát mentem vele. Szerintem nem csípi a szeles idõt...Ha az a gond, hogy a Tiara túl nagyot ugrik (ami mondjuk tény...csak biztosra akar menni! Posted Image ), kérd meg Szilvit, hogy hadd ugrass egy párat a Tetkén vagy a Cannabison. (mondjuk én is elfelejtettem párszor visszaülni, de nekem köztudottan nincsegyensújérzékem... :D )

#106 Dóri

Dóri

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 508 hozzászólás

Közzétéve 2005 január 24. - 22:25

Oké, majd sietek visszahozni!Mindig is egy ilyen játékra vágytam. Posted Image Én az egyik esésem után lettem parásabb, megijedtem, meg nagyon megütöttem a hátam és még mostanában is szokott fájni, és az van bennem, hogy mi van, ha megint így, vagy ennél rosszabbul esek le.Pedig ezután az esés után még volt egy, de akkor nem ütöttem meg magam, sõt még vicces is volt, dehát nem lehet tudni mikor mit hoz a jövõ.Tetkén nagyon jó volt ugrani, nem tudom ez hogy van nálam, de akkor nem is féltem. :confused: Rajtam nehéz kiigazodni, az is biztos, sokszor nekem se sikerül. :rolleyes:

#107 Amidamaru

Amidamaru

    Csikó

  • Fórumtag
  • 21 hozzászólás

Közzétéve 2005 január 25. - 16:59

Igen, ezt én is kértem már Szilvitõl, és tervbe van véve, hogy ugratok néhány szolidat Tetkén, de nem is az a baj, akkor is tök menõ volt, mikor Tincsi megugrotta azt a "földi" rudat, nekem a magassággal voltak problémáim. Tetkével tehát valami KICSIT magasabbat szeretnék ugrani. Majd. egyszer,mikor két órát megyek, hogy Tincsi is le legyen lovagolva, meg minden, Meg ne sértõdjön meg... Posted Image

#108 tetke

tetke

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 213 hozzászólás

Közzétéve 2005 február 2. - 0:22

loxodonta: Arról nem volt szó hogy az igen édi mikimanó sapkás képet is fõlrakod a netre ez kompromitáló.Cory-n fogsz ülni ha nem szeded le de gyorsan és kérek a képekbõl egy másolatot.

#109 loxodonta

loxodonta

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 244 hozzászólás

Közzétéve 2005 február 2. - 13:54

:D Megtörtént! Posted Image Az összes képet felraktam, ami akkor készült, utólag rájöttem, hogy nem éppen elõnyös, de gondoltam hátha nem veszed észre. Posted Image Bocsi, de már leszedtem! (amúgy meg te mondod midíg, hogy minden helyzetet meg kell tanulni kezelni, szóval ilyen szempontból nézve Cori nem büntetés lenne, hanem jutalom! :D )

#110 loxodonta

loxodonta

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 244 hozzászólás

Közzétéve 2005 február 2. - 13:55

Ja, a másolatot CD-n kéred?

#111 Dóri

Dóri

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 508 hozzászólás

Közzétéve 2005 február 3. - 0:10

Tetke, nekem van egy sztem tök arira sikeredett képem Coryról, [url="http://"http://img.tar.hu/dodo/size2/10722210.jpg"]itt van[/url] , ha tetszik mentsd le.Csináltam több képet is, de sajnos majdnem az összes homályos lett. :confused:

#112 BoKa

BoKa

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 5.718 hozzászólás

Közzétéve 2005 február 3. - 13:38

Lidéc az ismert:Tegnap mentem ki terepre(Koma mint egy angyal, olyan volt különben), jött velem szemben egy pej, egy lánnyal (különös ismertetõjele, hátha errõl felismeri valaki: kék kapbátban volt, és semmi nem látszott ki belõle ;) ) Megszólított, és igen örvendezõ hangon kérdezte, hogy "Jéééé, nahát, ez Lidérc?! Ez tényleg Lidérc? NAhááátt!! Ismertem az elõzõ gazdáját! Jé de jól, felismertem, hát, Lidééérc Posted Image Jól néz ki" És elment.

#113 tetke

tetke

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 213 hozzászólás

Közzétéve 2005 február 7. - 12:15

Nem is gondoltam büntetésnek Coryt a világ egyik legjobb lova.Azért csak az egyik mert a másik Tetke.Na jó ezcsak vicc volt mert még megvernek.Számomra a legjobbak.A képek miatt se akadtam ki.Van egy két nagyon jó benne pl:Cannabisról.Jó kép köszi Dóri halom ügyi voltál Szombaton.

#114 Unicorn

Unicorn

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 10.663 hozzászólás

Közzétéve 2005 február 7. - 12:27

kéretik nem szidni a lovam lányát meg a másik húgát, na. pláne nem, mikor ez egy kancában egyesül Posted Image bilbi, nézted már végre a kis hülyét a képeim közt?

#115 loxodonta

loxodonta

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 244 hozzászólás

Közzétéve 2005 február 7. - 16:26

Nem is úgy gondoltam! Posted Image Nem Cory személye lenne a büntetés, csak az én szerény képességeim nem érnek fel egy 3 éves csikó egyéniségéhez. Szóval nem vele van a baj, hanem velem! És én nem voltam ügyes? Az 5. magyarázásra már meg is értettem, hogy hogy néz ki egy 8-as a pályán... :rolleyes: :D [ Február 07, 2005, 15:27: Az üzenetet átszerkesztette: loxodonta ]

#116 Unicorn

Unicorn

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 10.663 hozzászólás

Közzétéve 2005 február 7. - 17:24

cori április végén lesz 4 éves már ;)

#117 Dóri

Dóri

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 508 hozzászólás

Közzétéve 2005 február 7. - 17:35

Köszi Tetke, de azért az túlzás, hogy ügyi voltam. Posted Image De azt hiszem megtettem a tõlem telhetõt, de Cannabist semmi se érdekelte, a pálcától meg izomláz van a két ujjam között. :D Persze mikor Judit ült rá, akkor rögtön ment szépen, csak velem szórakozik. Posted Image

#118 loxodonta

loxodonta

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 244 hozzászólás

Közzétéve 2005 február 7. - 17:42

Oh, pardon! Posted Image

#119 Unicorn

Unicorn

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 10.663 hozzászólás

Közzétéve 2005 február 7. - 17:44

naugyehogyugye Posted Image

#120 Zsuzsu

Zsuzsu

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 151 hozzászólás

Közzétéve 2005 február 7. - 17:58

Meséltem én is Dórinak, hogy vasárnap megszenvedtem Cannabissal! Posted Image Kíváncsi leszek mit alkotok Tiarával csütörtökön...amidamaru, köszi, hogy ideadtad! Posted Image [ Február 07, 2005, 17:08: Az üzenetet átszerkesztette: Zsuzsu ]