Ugrás a tartalmakhoz


Fotó

Kérdések a fórummal kapcsolatban


  • Please log in to reply
1613 válasz a témához

#81 ikácska

ikácska

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 3.792 hozzászólás

Közzétéve 2005 május 19. - 13:28

Hux, csak egy kérdés. Nem is olyan fontos, csak érdekelne.Hasonlót már KundK említett. Szóval majd a késõbbiekben nem lehet függõlegesen összébb húzni az oldalt? Úgy értem, vannak dolgok, amik csak nyújtják a hozzászólásokat. Mint például az idézetek alatt durván két sor ott marad teljesen feleslegesen, üresen. Tehát az idézet keretén belül az utolsó sor után.A másik, hogy bal oldalon a nevek alatt az adatok annyira el vannak nyújtva, ha valaki csak néhány sort ír, akkor a hozzászólás után szintén mrad egy csomó üres rész.

#82 Huxley

Huxley

    Fórumgazdi

  • Admin
  • 2.920 hozzászólás

Közzétéve 2005 május 19. - 14:37

Ikácska, erre a kérdésre már válaszoltam.

#83 Adrienn

Adrienn

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 2.316 hozzászólás

Közzétéve 2005 május 19. - 15:28

Az ilyen tagok törlésétõl még ugyanúgy hamis képet kapnánk. Ennyi erõvel letörölhetnénk mindenkit, aki az utóbbi x hónapban nem szólt hozzá, de akkor letörölnénk Piaffe-ot, jövõ ilyenkorra Xirent... hirtelen csak õk jutnak eszembe, akik hosszú idõre eltûnnek, de azért tudunk róluk, beszélünk is róluk, miért törölnénk le?

Hozzászólás megtekintése

Szerintem se töröljetek.Ilyen alapon törlésre kerülne pl. Öreg Bölény is, aki ugyan szinte sosem ír, de nem virtuálisan elég aktív fóruméletet él - és nem csak a családi kényszer okán ;)

#84 Rajmund

Rajmund

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 2.755 hozzászólás

Közzétéve 2005 május 19. - 19:47

Sztem se töröljetek! A nyárra én is el fogok tûnni. Sztem e-mail-t kellene küldeni,minden ilyen felhasználónak és megkérdezni, hogy akarank-e még fórumtagok lenni, és biztosan sokan visszaírnák, hogy nekik mindegy...Na, de azt akartam kérdezni ,hogy az aláírás mire jó/mér nem jó?

#85 KundK

KundK

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 2.050 hozzászólás

Közzétéve 2005 május 20. - 11:06

Bár teljesen felesleges kérdés, ki az a Kovács Tibor?

#86 Zsuzska

Zsuzska

    Törzsvendég

  • Admin
  • 3.961 hozzászólás

Közzétéve 2005 május 20. - 11:10

Mithorn. :)

#87 Lombardo

Lombardo

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.519 hozzászólás

Közzétéve 2005 május 20. - 12:14

Nem tudom, hogy összefügghet-e a dolog, de mióta az új Fórum van, azóta eltüntek a hosszú "ü" és hosszú "ö" betüim..... helyettük ez "q" és "Q" jelenik meg. :( Ha nem az új Fórum miatt van, akkor is segítsééééég! Elötte még müködött. :rolleyes:

#88 Zsuzska

Zsuzska

    Törzsvendég

  • Admin
  • 3.961 hozzászólás

Közzétéve 2005 május 20. - 12:21

Nem töltöttél le mostanában google toolbart? Vagy más, új progit?

#89 Lombardo

Lombardo

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.519 hozzászólás

Közzétéve 2005 május 20. - 12:31

Google Tool Bar-om van, de az eddig is volt, mert ez céges gép és már így örököltem.Az új progikat meg az IT töltögeti fel, de nem emlékszem, hogy mostanában lett volna ilyen. :rolleyes: A Google letöröljem? Rendbejöhet attól?

#90 Zsuzska

Zsuzska

    Törzsvendég

  • Admin
  • 3.961 hozzászólás

Közzétéve 2005 május 20. - 12:32

Nekem attól csinálta ezt a fórumon a böngészõ, ahogy letöröltem, abbahagyta. Próbáld ki. :)

#91 Lombardo

Lombardo

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.519 hozzászólás

Közzétéve 2005 május 20. - 14:24

Sikerült! Köszi! Letöröltem Google-t, Yahoo-t, mindent és most van õõõõõõ- m és ûûûûûûûû-m is! :D Köszi! :ang:

#92 LeO

LeO

    Törzsvendég

  • Moderátor
  • 5.091 hozzászólás

Közzétéve 2005 május 22. - 15:10

Juhú, vannak magyar nyomógombok. :)

#93 Huxley

Huxley

    Fórumgazdi

  • Admin
  • 2.920 hozzászólás

Közzétéve 2005 május 22. - 17:59

Hála LeOnak, aki megtalálta õket a net egy rejtett zugában. :cool:

#94 Topy Baba

Topy Baba

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 659 hozzászólás

Közzétéve 2005 május 22. - 19:26

Sikerült belépni :kocc: :yeah: :D

#95 Devil_girl

Devil_girl

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 3.068 hozzászólás

Közzétéve 2005 május 22. - 19:35

Hux, rákattintottam a Tatárszentgyörgyi topicra, és ezt a hiba üzenetet kaptam:"A hiba a következõ:Bizonyos állományok hiányoznak. Ha egy fórumot szerettél volna megnézni, akkor lehetséges, hogy törölve lett vagy át lett mozgatva egy másik fórumba." itten Azt írja, hogy utolsó hozzászóló Õz, de ha bemegyek a "Tatárszentgyörgy 2005"-be, ott azt írja, hogy Furiosoé az utolsó hozzászólás. Nemtom, mennyire sikerült ezt értelmesen leírnom, bocsi, ha zavaros

Edited by Devil_girl, 2005 május 22. - 19:36.


#96 Õz

Õz

    Sebész

  • Főmoderátor
  • 3.950 hozzászólás

Közzétéve 2005 május 22. - 20:00

Türelem, csigavér; épp dolgozok azon amiben én vagyok az utolsó hozzászóló. Ott van, csak nem látható. Ha végeztem, látszani fog rendesen.:o (reméltem h az "utolsó hozzászóló"nál is csak én látom magamat...)

#97 realcowboy

realcowboy

    Magnum

  • Fórumtag
  • 8.060 hozzászólás

Közzétéve 2005 május 22. - 23:30

Hála LeOnak, aki megtalálta õket a net egy rejtett zugában.  :cool:

Hozzászólás megtekintése

Nem lehetett egyszerû. Azt az eldugott kis pici fórumot meglelni. :rolleyes:

#98 Huxley

Huxley

    Fórumgazdi

  • Admin
  • 2.920 hozzászólás

Közzétéve 2005 május 23. - 1:00

Rc, gondolom a HWSW-re gondolsz. Õk ennek a fórumnak egy régebbi verzióját használják, ráadásul nem is ezzel a skinnel, a magyar gombok nem tõlük származnak.

#99 furioso

furioso

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 3.405 hozzászólás

Közzétéve 2005 május 23. - 11:37

Kedves Huxley!Miért vet ki magából a fórum minden bejelentkezés után, anélkül, hogy kijelentkeztem volna? Vagy van valami beállítás, ami a nemkívánatos egyéneket taccsra teszi? :D

#100 realcowboy

realcowboy

    Magnum

  • Fórumtag
  • 8.060 hozzászólás

Közzétéve 2005 május 23. - 12:02

Egy kérdés Õznek:Ha Õz, Sebész és fõmoderátor, nem lehetne Sebész-Fõoperátor? :D Vagy Fõsebész?(ha már a Sebészt is én keresztapáltam) :D

Edited by realcowboy, 2005 május 23. - 12:03.


#101 Huxley

Huxley

    Fórumgazdi

  • Admin
  • 2.920 hozzászólás

Közzétéve 2005 május 23. - 21:18

Furioso, jelentkezz be, töröld a sütiket (a fõ oldalon a fórumok listája alatt van erre egy link). Jelentkezz ki, aztán jelenkezz be újra. Ne használd a böngészõd vissza gombját. Ha ez sem segít, töröld a böngészõd cache-ét (gyorstár). Ha a fórum kidob, az általában böngészõprobléma szokott lenni.

#102 Unicorn

Unicorn

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 10.663 hozzászólás

Közzétéve 2005 május 23. - 21:50

hux, elképzelhetõ az, hogy eltûnnek privátjaim? sokadik vész el a net tengerében. sokadik... ha jól számolom, a harmadik.más. buta a kérdés, de legalább illik hozám. van nekünk házirendünk valahol? érdekelne benne 1-2 pont.

#103 Sac

Sac

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.950 hozzászólás

Közzétéve 2005 május 23. - 22:03

Nem engedélyezett az avatar, sem a fotó feltöltése. A beállításoknál ettõl függetlenül még látszik. Le fogom szedni, ha eljutok odáig, (..)

Hozzászólás megtekintése

Akkor ezen a fórumon nem lehet majd fényképeket nézegetni az adatoknál, mint eddig?Kár.

#104 Zsuzska

Zsuzska

    Törzsvendég

  • Admin
  • 3.961 hozzászólás

Közzétéve 2005 május 23. - 22:21

Saci, olvass Képbeillesztés topikot is. ;) Az adatokhoz engedélyezett a kép feltöltése és linkelése is.Uni, már itt írott magánjaid vesznek? Ilyen hibával eddig nem találkoztunk. De ahhoz, hogy az általad írottak meglegyenek, ki kell pipálnod küldés elõtt a mentést. Van házirendünk, ami viszont tényleg elveszett a tengerben, de rövid idõn belül újra felkerül.

#105 Õz

Õz

    Sebész

  • Főmoderátor
  • 3.950 hozzászólás

Közzétéve 2005 május 23. - 22:21

Khm, Sac, le vagy maradva pöppet ;)A mai naptól engedélyezett a fotófeltöltés az adatokhoz; részleteket lsd eggyel lejjebb, a "képbeillesztés" topikban.

#106 Unicorn

Unicorn

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 10.663 hozzászólás

Közzétéve 2005 május 23. - 22:25

zsuzska, nekem küldött üzenetek tûntek el, nekem csak beszámoltak róla és így olyan a kép, mintha direkt szívóznék, pedig tényleg nem kaptam meg õket.

#107 Zsuzska

Zsuzska

    Törzsvendég

  • Admin
  • 3.961 hozzászólás

Közzétéve 2005 május 23. - 22:38

Akkor viszont az lehet, hogy itt lehetõség van arra, hogy a feladó törölje az üzenetet, mielõtt elolvasnád, ha kipipálja az üzenetkövetést. Ettõl még az e-mail értesítést és a rózsaszín csíkot megkapod, ha kérted a beállításaidnál.

#108 Shába

Shába

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 2.647 hozzászólás

Közzétéve 2005 május 24. - 6:44

Az új fórumon nálam nem jelennek meg a szmájlik a régebbi írásokban... Mit tehetnék ellene?

#109 Shába

Shába

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 2.647 hozzászólás

Közzétéve 2005 május 24. - 6:50

Még egy probléma: az idõ. Rosszul van beállítva, vagy csak nálam nem jó? A hozzászólásaim a fórum szerint 2 órával hamarabb születtek. Tehát pl. most 7:50kor írok a fórumon pedig 5:50 jelenik majd meg a hozzászólás mellett. Ezt nem lehet valahol beállítani?

#110 Õz

Õz

    Sebész

  • Főmoderátor
  • 3.950 hozzászólás

Közzétéve 2005 május 24. - 7:24

Shába!Idõ: van egy olyan topik itt a Laborban hogy "Gyors Kis Használati Útmutató Az Új Fórumhoz - mielõtt kérdeznél, olvasd el"; ott le van írva mindaz amit az órabeállításról tudnod kell.Szmájlik: sajnos a régi fórumról átvett hozzászólásokban a konvertálás során elvesztek a szmájlik; azt a néhányat kivéve amit külsõ tárhelyrõl linkeltek be a hozzászólók. Az archívum és a pici piros ixek mostantól szorosan összefüggenek :(

#111 ikácska

ikácska

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 3.792 hozzászólás

Közzétéve 2005 május 24. - 8:33

Akkor viszont az lehet, hogy itt lehetõség van arra, hogy a feladó törölje az üzenetet, mielõtt elolvasnád, ha kipipálja az üzenetkövetést. Ettõl még az e-mail értesítést és a rózsaszín csíkot megkapod, ha kérted a beállításaidnál.

Hozzászólás megtekintése

Én itt most totálisan nem értem az összefüggést. :confused: Az üzenetkövetésnek nem pont az a lényege, hogy ha én elküldök egy üzenetet, akkor azt úgymond "követi", és tájékoztat arról, hogy elolvasták-e már? Akkor mi köze van ahhoz, hogy az üzenet törlõdik, mielõtt megérkezne? Ha így lenne, akkor hülyeség lenne odatenni az "üzenetkövetés" lehetõségét, mert aki nem akarja, hogy a másik elolvassa az üzenetét, az nem is küld neki magánt egyáltalán. Vagy most ezt nagyon nem értem. :rolleyes: Hozzátszem, értetlenségem fakadhat abból, hogy az új fórumon még egyáltalán nem küldtem magánt.

#112 Õz

Õz

    Sebész

  • Főmoderátor
  • 3.950 hozzászólás

Közzétéve 2005 május 24. - 8:45

Ikácska, az "üzenetkövetés" oldalon lehetõséged van az elküldött üzeneteid közül az olvasatlanokat úgy törölni, hogy a címzettnél is törlõdjön. (ez nem tudom, mennyire érthetõ; elég abszurd a dolog, perpill ennél jobban nem is tudom megfogalmazni) Afféle "hoppá, nem is ezt akartam írni"-lehetõség ez - mert ugye magánt amúgy szerkeszteni nem lehet, eddig se lehetett - ; szigorúan csak a még olvasatlan üzenetekre.Ekkor áll elõ az a helyzet, hogy - megfelelõ beállítások esetén - a fórum az ocsmányciklámen csíkkal kijelzi a címzettnek hogy új üzenete jött, jön róla email-értesítés is; az üzenet maga meg nincsen sehol.Uni, lehet ám hogy a feladó szúr el valamit (elképzelni nem tudom ugyan, hogy micsodát, de azért biztos vannak erre lehetõségek) és azért nem kapod meg a magánjait.

#113 ikácska

ikácska

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 3.792 hozzászólás

Közzétéve 2005 május 24. - 9:50

Õz, köszönöm, így érthetõ. ;)

#114 Shába

Shába

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 2.647 hozzászólás

Közzétéve 2005 május 24. - 11:12

Õz!Köszi, elolvastam, és ha jobban figyeltem volna, nem is foglalta volna a helyet a 2 kérdésem. Szóval mostmár elolvastam, beállítottam, remélem sikerült!

#115 furioso

furioso

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 3.405 hozzászólás

Közzétéve 2005 május 24. - 12:12

Szervusz Huxley!Végigcsináltam, amit írtál, a probléma megmaradt, annyi változott, hogy csak az újra megnyitásnál kell bejelentkeznem, ez a munkahelyi gépemen van jelen, elfogadható (már ami a napi feljelentkezések számát illeti).Csak azért kérdeztem, mert eddig ilyen nem volt, sõt mindkét gépemrõl (otthoni, munkahelyi) gond nélkül tudtam feljelentkezni, használni a fórumot. Ne foglalkozz vele a továbbiakban!Köszönöm!

#116 Unicorn

Unicorn

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 10.663 hozzászólás

Közzétéve 2005 május 24. - 12:34

õz, nagyjából értem csak én is, amit mondasz fenebb, ám az eltûnt üzeneteknél nem kaptam rózsaszín csíkot azokkal kapcsolatban, emil értesítést pedig nem állítottam be. biztos a feladó csinálta akkor rosszul. másoktól megkapom, megkaptam õket.ps: elgépelés.

Edited by Unicorn, 2005 május 24. - 12:50.


#117 Eva

Eva

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 3.911 hozzászólás

Közzétéve 2005 május 24. - 12:34

Kérdésem lenne:Most olvastam Adrienn hozzászólását és feltûnt, hogy a szöveg után még milyen sok üres hely van. Minek?

#118 piaffe

piaffe

    Az elengedett

  • Fórumtag
  • 3.446 hozzászólás

Közzétéve 2005 május 24. - 12:42

(Lehetséges, hogy mások is számoltak be hasonló problémáról, nem olvastami a topicot. Ezesetben elnézést kérek.) Elküldtem két magánüzenetet és látszólag semmilyen probléma nem lépett fel, most mégsem találom õket. Csak a beérkezett mappám tartalmaz üzeneteket, az elküldött teljesen üres és nem tudom, hogy a levelek vajon eljutottak-e a címzetthez. :confused:

Edited by piaffe, 2005 május 24. - 12:45.


#119 Õz

Õz

    Sebész

  • Főmoderátor
  • 3.950 hozzászólás

Közzétéve 2005 május 24. - 12:48

Eva!Ez inspirál a hosszú hozzászólásokra ;) A baloldali adatmezõnek van egy minimális hossza (nem tudom, módosítható-e), ha azt nem éri el a hozzászólás, akkor marad utána valamicske üres hely.Piaffe!Az üzenetíró mezõ alatt van két kipipálható kis négyzet, vmi olyan szöveggel hogy "másolat az Elküldött mappába" és "Kérsz-e üzenetkövetést?". Ha azt szeretnéd hogy a te oldaladon is maradjon vmi nyoma az üzinek, legalább az egyiket ki kell pipálni. Írj nekem egy próbaüzenetet, ha gondolod.

#120 Zsuzska

Zsuzska

    Törzsvendég

  • Admin
  • 3.961 hozzászólás

Közzétéve 2005 május 24. - 12:54

Embörök, négy oldal nem olyan hosszú! :rolleyes:Eva, már volt errõl szó korábban, dolgozik rajta Hux, hogy összébb lehessen húzni a helyet. Alapból ez ilyen. Piaffe, a küldött magánok csak akkor mentõdnek, ha küldés elõtt kipipálod a mentést. Ha a követést is, akkor láthatod, olvasták-e már, vagy sem.Furioso! Ez azért lehet, mert nem pipáltad ki, hogy emlékezzen rád, vagy a benti gépen nem engedik a beállítások ennek a funkciónak a mûködését.[Engem meg már megint megelõztek. :rolleyes:]

Edited by Zsuzska, 2005 május 24. - 12:54.