Ugrás a tartalmakhoz

Fotó

Hhhmmm..... :-/ hogyan fogyhatok?

• Please log in to reply
3249 válasz a témához

#3201 agrobe

agrobe

Törzsvendég

• Fórumtag
  • 5.766 hozzászólás

Közzétéve 2011 november 8. - 14:38

csalok :D hoodia-val

#3202 kátyus

kátyus

Törzsvendég

• Fórumtag
  • 3.487 hozzászólás

Közzétéve 2011 november 8. - 17:15

tapasszal, kapszulával, szérummal?

#3203 tötõ Zsó

tötõ Zsó

Törzsvendég

• Fórumtag
  • 12.966 hozzászólás

Közzétéve 2011 november 8. - 17:18

csalok :D
hoodia-val

használ? nem lesz tõle étvágyad vagy mi?

#3204 agrobe

agrobe

Törzsvendég

• Fórumtag
  • 5.766 hozzászólás

Közzétéve 2011 november 8. - 18:24

kapszulával. Igen úgy mûködik, hogy nem gondolsz a kajára. Az elsõ nap én elfelejtettem enni... És nem is kívántam nassolni, pedig elötte egész nap valamit rágnom kellett.

#3205 Zebrabara

Zebrabara

Törzsvendég

• Fórumtag
  • 3.806 hozzászólás

Közzétéve 2011 november 8. - 18:28

Majd ha abbahagyod, újra elkezdesz nassolni. Gondolom. Aztán szépen visszajön minden. De ez amúgy nekem is jól jönne. :rolleyes:

#3206 agrobe

agrobe

Törzsvendég

• Fórumtag
  • 5.766 hozzászólás

Közzétéve 2011 november 8. - 18:31

de ha elkezd visszakúszni, akkor az elején, az elsõ +-2-3 kg-nál elég beiktatni egy 3 napos kúrát...

#3207 kikinda

kikinda

Törzsvendég

• Fórumtag
  • 359 hozzászólás

Közzétéve 2011 november 10. - 18:27

Ez esetleg szintén elterelheti a nassolásról a gondolatod: http://www.youtube.c...feature=related

Étekzés elõtt, naponta kétszer!

#3208 agrobe

agrobe

Törzsvendég

• Fórumtag
  • 5.766 hozzászólás

Közzétéve 2011 november 30. - 9:29

jelentem már egy hete nem szedem, és -9nél tartok. De muszáj lesz már tornázni, mert kezdek masztiffba átmenni...

#3209 chyki

chyki

Törzsvendég

• Fórumtag
  • 5.686 hozzászólás

Közzétéve 2013 március 31. - 8:24

Huh, elõkaparom ezt a topikot, mert nekem is már fefájást okozott pár plusz kiló, ha belegondolok nem is kevés, kb 13 kg -t szedtem fel amióta a Samsungnál dolgozom és napi 9 órát ülök minimum. 6 hét alatt 7kg-ot sikerült leadnom fogyikúrás turmixal, zsirégetõvel, L karnitinnal (Biotech kiegészítõk), meg némi odafigyeléssel, csipetnyi mozgással... Ezt úgy hogy rendesen reggeliztem (ha oly kedvem van igenis tepertõt is) és rendesen ebédelek, ilyenkor még egy túró rudi vagy egy süti is oké, viszont innentõl már csak az esti turmix, ami viszot nagyon finom és nassolásszámba vehetõ gyakorlatilag. Mivel szeretek enni, ezért minden eddigi fogyókúrás próbálkozásom itt dõlt dugába, hogy nem ehetek vagy nem azt amit szeretek. Persze kellett mértéket tanulnom, mit nem kellene, meg a turmix végett a gyomrom is összébb húzódott, de nem kellett éheznem és energikusnak is érzem magam hogy nincsenek esti nagy bezabálások. Viszon most hogy leraktam a cigit is 3 hete egy dekát nem sikerült fogynom, stagnálnak a kg-im, mondjuk már nem szégyellnék kimenni a strandra, de az álom még -5kg... Most kezdtem el, heti 1 alkalommal a speedfitnesst, ami elsõre igen megrázó volt :D :dev: de ami azt illeti tetszik, ülni alig birok a 25 perces edzés után ma. Mellette itthon is tornázom plusz beszereztem egy hullahopp karikát, mivel a problémás testrész nálam a derék. Szóval a cél: 2 hónap alatt még lefaragni a maradék 5kg felesleget. Ja és az igazi nagy álom az izmos has. ;)

#3210 Robi

Robi

Törzsvendég

• Fórumtag
  • 4.023 hozzászólás

Közzétéve 2013 március 31. - 9:19

Tervezz hosszabb távon! A hamar munka ritkán jó. Ha megelégszel havi 1 kg-val, az hosszú távon tartható.

#3211 chyki

chyki

Törzsvendég

• Fórumtag
  • 5.686 hozzászólás

Közzétéve 2013 március 31. - 10:30

Ami azt illeti én is meglepõdtem a heti kb 1kg-on. De igyekszem tartani magam az intelmedhez. :) Mindenesetre akkoris jobban érzem magam és sokkal energikusabb vagyok, habár többnyire igy is dinamit a természetem, most gondolod el :dev:

#3212 Ernest

Ernest

Tele van a levelesládája

• Fórumtag
  • 13.594 hozzászólás

Közzétéve 2013 március 31. - 13:19

De azért a kezdeti ütemre alapozva ne készíts hosszú távú elõrejelzést. Sok embernek lemegy 5 meg még valamennyi kiló (az elsõ párat szokták a mozgás következményeként a víztartalom csökkenésének is tulajdonítani). Utána már annyira nem egyszerû. Pont most kellett a dohányzást is abbahagynod? Még a végén túl sok lesz a stressz. :)

#3213 Cavalier

Cavalier

Mirage :)

• Admin
  • 6.344 hozzászólás

Közzétéve 2013 március 31. - 14:08

Ami azt illeti én is meglepõdtem a heti kb 1kg-on. De igyekszem tartani magam az intelmedhez. :) Mindenesetre akkoris jobban érzem magam és sokkal energikusabb vagyok, habár többnyire igy is dinamit a természetem, most gondolod el :dev:

Elõször is, dobd ki a mérleget a francba. :D Tényleg, nem a kilók számítanak, hanem, hogy jól érezd magad a bõrödben, szóval inkább a tükör. (csak tudni kell reálisan megítélni amit látsz.. :) )
Ugyanis, ha izmosodni akarsz, akkor a súlyod nem fog jelentõsen csökkenni, csak éppen az eltûnt zsírpárnácskák helyett izmok lesznek, így ugye nem bújik el a zsír mögött az izom.

A mozgás viszont kell, napi egy órát rá kéne szánni, a speedfittnesst én biztos nem csinálnám, tudodmikó aggassanak rám elektródákat. Most az van, hogy kicsit futok az erdõn-mezõn, aztán itthon egy kis TRX. (csináltam magamnak olcsón) A kaján is változtattam, de nem koplalok, lehetõleg a gluténtartalmú ételeket csökkenteni kell, kevesebb kenyér, cukor, több saláta, sajt, tojás, hús, zsír is mehet.. Kollégámnak a teljesen paleo étrend is bejött, kilóra, centire is csomót leadott, nekem mondjuk annyi önuralmam nincs, se idõm, hogy fõzzek, se pénzem, hogy paleo kaját rendeljek napi 3x. :)

Ha meg most megjön a jó idõ, akkor görkorizni meg biciklizni is fogok, attól remélek még egy kis extra eredményt, de a pocakból már így is lement csomó. :D (tavaly szedtem még fel elõzõ munkahelyen, szintén a 8 óra ülés, stb..)

#3214 chyki

chyki

Törzsvendég

• Fórumtag
  • 5.686 hozzászólás

Közzétéve 2013 március 31. - 18:28

Az étrendre igyekszem én is figyelni, illetve reggel eszek lelkiismeretfurdalás nélkül szénhidrátot, tehát jöhet a cukros tea, kenyér, péksüti, persze nem mértéktelenül, de ebédnél már igyekszem ezekbõl nem enni illetve mással helyettesiteni. Az édesség terén is sokat változtattam, nagyon édesszájú vagyok, talán itt kell a legnagyobb kontroll, inkább gyümölcs, joghurt, ritkábban a süti, csoki. A súlyom nekem kényes pont, de persze tisztában vagyok azzal hogyha izmosodom, nem fogyok, sõt. Cél kicsit ez is, az is, de szeretnék még leadni. A mérleget már nem dobom ki, mostmár nem haragszom rá :D Már most jól érzem magam a bõrömben, a strandon sem kellene szégyenkeznem, sõt feljön rám a régi úszódresszem, ezzel újabb ötlettel megajándékozva magam nyárra, mivel úszni szeretek :) De a speedfitness nekem nagyon bejött. :) A cigi. Azt muszáj volt letenni, mert tornán meg kiköpném a tüdõm... illetve nagyon zavart már, hogy megint visszaszoktam. Utáltam a szagát a ruhámon, kabáton, kezemen. Zseri is bekerült bértartásba, és ha jobban beleszámolok... eddig is elpöfékeltem majdnem egy havi bértartást.. ez már elég jól motivált...

#3215 Cavalier

Cavalier

Mirage :)

• Admin
  • 6.344 hozzászólás

Közzétéve 2013 március 31. - 20:46

Nem is az a bajom a speedfittnessel, hogy nem mûködik, hanem, hogy kicsit olyan mintha tûzoltófecskendõvel akarnál egy pohár vizet tölteni, az utcáról a konyhába. :) És az elektromos stimulálás ki tudja milyen fiziológiai mellékhatásokat okoz, akár sejtszinten is, szóval ezért inkább természetesebb dolgokat keresnék. A TRX is tutijó, ha jól csinálja az ember másnapra adott az izomláz. :) A napi fél-egy óra rendes aerob-kardio jellegû mozgás meg kell, hogy a zsírégetõ folyamatokat fenntartsa, és egyébként az étvágy is csökken tõle, amikor sokat mozgok, kevesebbet is eszem.

#3216 chyki

chyki

Törzsvendég

• Fórumtag
  • 5.686 hozzászólás

Közzétéve 2013 március 31. - 21:11

Több út vezet Rómába ;) A speedfitness szerintem nem rossz, nagyon sok olyan gyógyeszköz létezik amely hasonló technikát használ (a masszirozó, izomstimuláló és akkupresszurás eszközök pl.), szerintem a formába lendüléshez jó lesz, hosszútávon mondjuk elég borsos lenne. A futás nekem pl. kimarad, az egy dolog hogy nem szeretek, de nem is nagyon ajánlott, igy könnyûszívvel mondok le róla :dev: Viszont úszni nagyon szeretek, ha már jobb idõ lesz, akkor meló elõtt heti 1-2 x jó lenne. :) És ugyan kevés szó esett róla itt, de nemrég olvastam a lovasok.hu-n egy cikket miszerint a lovaglás is fogyaszt, sõt boldogit, igy eldöntöttem LOVAGOLNI is fogok :kir: :yeah: ;)

Edited by chyki, 2013 március 31. - 21:16.

#3217 skatya

skatya

Törzsvendég

• Fórumtag
  • 810 hozzászólás

Közzétéve 2013 május 5. - 15:54

Sziasztok, én is beszállok a témába, ha lehet :) Nemrég ajánlottak egy hölgyeményt, és a módszerét, ebbe kezdtem bele kemény 3 napja komolyabban :) Az étkezési tervét nem hiszem, hogy 100%-ra betartom, de ha másnem észben tartom. A hölgy neve Tracy Anderson, valamelyik csoda bulvár magazinban volt róla cikk, ha jól emlékszem az ajánló szavaira - tán a Joy-ban, de végtére lényegtelen is. Idén elhatároztam magam, hogy nem mehet tovább az amit (nem) csinálok, laza 20-de inkább 25 kilónak szeretnék búcsút mondani. Igyekszem havi 1-2 körüli értékkel kiegyezni. Csupán azért is írok ide, hogy legyen még egy húzó erõ, ami miatt talán most nem fulladok kudarcba. :ang:

#3218 forkissima

forkissima

Törzsvendég

• Fórumtag
  • 1.661 hozzászólás

Közzétéve 2013 május 5. - 19:43

Sziasztok, én is beszállok a témába, ha lehet :)
Nemrég ajánlottak egy hölgyeményt, és a módszerét, ebbe kezdtem bele kemény 3 napja komolyabban :) Az étkezési tervét nem hiszem, hogy 100%-ra betartom, de ha másnem észben tartom.
A hölgy neve Tracy Anderson, valamelyik csoda bulvár magazinban volt róla cikk, ha jól emlékszem az ajánló szavaira - tán a Joy-ban, de végtére lényegtelen is. Idén elhatároztam magam, hogy nem mehet tovább az amit (nem) csinálok, laza 20-de inkább 25 kilónak szeretnék búcsút mondani. Igyekszem havi 1-2 körüli értékkel kiegyezni. Csupán azért is írok ide, hogy legyen még egy húzó erõ, ami miatt talán most nem fulladok kudarcba. :ang:

Majd írsz a tapasztalataidról? Én is Tracy Andersont néztem otthonra õsztõl, de elég vegyeseket olvastam a videóiról.

'Everything that is done for us, without us, is not ours.'

#3219 skatya

skatya

Törzsvendég

• Fórumtag
  • 810 hozzászólás

Közzétéve 2013 május 6. - 9:57

Hát hoogyne írnék. Jelenleg sajog a vádlim, de azért mindjárt nekilátok a 4. napi adagnak :)

#3220 zapolya

zapolya

Törzsvendég

• Fórumtag
  • 3.796 hozzászólás

Közzétéve 2013 május 8. - 9:33

Tavasszal mindig feltámad ez a topik. :cool:

Másfél hónapja én is beléptem a kalóriaszámolók körébe, amit mindig is oltári nagy baromságnak tartottam, de kiderült, hogy mûködik. Itt be lehet írni az adatokat, beállítani egy célt, és vezetni, hogy mennyit ettél és mozogtál. Persze nincs új a nap alatt, csak annyi a sztori megint, hogy több kalóriát kell elégetni és kevesebbet bevinni. Meglepõdtem, hogy amint elkezdtem kitöltögetni egy táblázatot, erõsebb késztetést éreztem arra, hogy kisebb kalóriatartalmú ételeket egyek, és beírhassak a nap végén egy kis testmozgást. Motivációnak jó. :) Másfél hónap alatt -3 kg. :yeah: Úgy, hogy heti 1/2 kg fogyást állítottam be célként. Nem vagyok aszkéta típus, úgyhogy ebben pálesz, sörök, borok, sütik, minden volt, csak igyekeztem, hogy beleférjen a napi kalóriakeretbe, vagy másnap (inkább harmadnap :D ) többet mozogjak.

#3221 skatya

skatya

Törzsvendég

• Fórumtag
  • 810 hozzászólás

Közzétéve 2013 május 8. - 17:47

Na pont pár órája találtam rá egy hasonlóra!
:D
Ma eddig kemény 1163 kalóriányi dolgot ettem, tiszta büszke vagyok magamra. Ja és mellesleg ami a legfontosabb, nem vagyok éhes :) És nem terveztem többet enni...

A tornából ma úgy, ahogy, de pihenőnapot tartottam (jó azért kb 10 percet csak ugráltam), de az első 5 napon túl vagyok, és még nem unom. Na hát ez azért nagy szó nálam :) A következő 5 nap után a pihenő pedig 4 napos lovastúra lesz :ang:

na jó, hogy meglegyen a minimum 1200 kalória, még megiszok egy pohár bort ;)

Edited by skatya, 2013 május 8. - 18:08.

#3222 Annie90

Annie90

Törzsvendég

• Fórumtag
  • 1.552 hozzászólás

Közzétéve 2013 május 8. - 19:42

Már megérte ide is benézni! :) A kalóriatáblázatot megnézvén, alapjáraton elégetek annyi kalóriát, mint amennyit beviszek, plusz emellé sportolok is...Hízós topikba való vagyok, tudom, de itt van a kalóriatáblázat :D

Edited by Annie90, 2013 május 8. - 19:42.

#3223 skatya

skatya

Törzsvendég

• Fórumtag
  • 810 hozzászólás

Közzétéve 2013 május 13. - 12:29

Látod-látod, az ellentétek vonzzák egymást :P

Ma volt a 9. nap torna tracy-vel, no a kajálásba inkább a lassú víz partot mos tételt állítottam fel, nem akarok hipp-hopp csodát, lassan is jött föl, meg tudom, ha hirtelen ugrok bele, olyan hamar abba is hagyom.

Szóval...igazából január óta nekiálltam komolyabban mozogni, Rubint Réka, Norbi, hastánc, Péntek Enikõ, heti 2-3 futás, csak mellette ugyanúgy ettem. Ez arra azért jó volt, hogy 5 kiló fixen lement az 5 hónap alatt. De hogy mibõl, azt nem tudom, mert a körméretek változatlanok maradtak. A 9. tracy után látványos javulás mutatkozik váll és csípõ közt, plusz felkarban. Nem fél centik, hanem 1-2 sõt néhol 3! Holnap jön a 10. ami egyben az utolsó az elsõ fázisból. Az utóbbi két napban az elsõ 30 perces kardio részt lecseréltem ERRE , mert valljuk be, plusz 20-30 kilóval óvatosan kell bánni az ugrálással. Még nem éreztem, hogy gond lenne ízületileg, de nem is akarok addig elmenni :) Meg most megyünk 4 napos lovas túrára, nem kéne bekrepáljon a térdem épp elõtte. De jelentem, ez is épp olyan izzasztó, mint a másik :) :P

#3224 forkissima

forkissima

Törzsvendég

• Fórumtag
  • 1.661 hozzászólás

Közzétéve 2013 május 13. - 13:55

Látod-látod, az ellentétek vonzzák egymást :P

Ma volt a 9. nap torna tracy-vel, no a kajálásba inkább a lassú víz partot mos tételt állítottam fel, nem akarok hipp-hopp csodát, lassan is jött föl, meg tudom, ha hirtelen ugrok bele, olyan hamar abba is hagyom.

Melyik Tracy Anderson videóra tornázol, illetve ismersz-e jó hastánc fitnesz videót? Nekem csak egy francia nyelvû van ami kezdõtõl tanít, de elég sok a magyarázat benne, szóval nem egy óra mozgás jellegû, inkább egy videotanfolyamra hasonlít.

#3225 skatya

skatya

Törzsvendég

• Fórumtag
  • 810 hozzászólás

Közzétéve 2013 május 13. - 15:03

Most a Metamorphosis-t csinálom, ez úgy épül fel, hogy van egy fél óra ugrálás, ez megnöveli a pulzusszámot, majd ezután jön egy szintén fél órás gyakorlatsor. Ebbõl van 9db, és egy sorozatot 10 napig kell csinálni, de az ugrálós kardio fixen minden alkalom elõtt ott van. Szóval összesen egy 90 napos tornasorozatról van szó, de ezek közé kötelezõ szünnapokat beiktatni, hogy regenerálódj. Az ugráláshoz hozzáteszem, elõtte mindenképp nyújts majd, melegíts be bokát, térdet, mert egybõl szökdeléssel kezd. De ha nyújtasz, nagyon jó! Van a "Method mat" is, mielõtt komolyan belefogtam volna, azt is megcsináltam párszor, jól megmozgatott. Az elõzõnek akkor állj neki, ha van szabad másfél órád minimum (utána elkél a fürdés, ezt is beleszámoltam ;) ) (amúgy valahol neten megtaláltam az étkezési tanácsot is angolul, ha kell bebiggyesztem ide) Sok helyen olvastam, hogy nem igazán magyaráz torna közben. Nos igen, õ másokkal ellentétben végigcsinálja a gyakorlatsort, egy szót nem szól, hanem utána alámondta, hogy mit miért, és hogyan. Elsõ pár alkalommal meg kell számolni, mibõl mennyit csinál, aztán pl a térdelõs részeknél már nem kell ezután árgus szemmel nyakkitörve figyelni, mikor vált át más pozitúrába :) Hastáncosból az elõbb linkelt páros videóit csinálom, de ha beírod youtube-ra, hogy 'hastánc kezdõknek', feldob tõlük 4 videót: karok és hasizom; alapgyakorlatok; csípõ, comb és fenék; zsírégetés. Ha épp nincs is másra idõm, de egy fél óra belefér, ezek is jól átmozgatnak :) A Tracy-s videókat meg torrent oldalról leszedtem, ahhoz már nem kell a youtube, de tudok programot, amivel le tudod onnan is szedni ami fenn van, akár videóval, akár csak a hangot (ha zenét szedsz le ;) )

#3226 forkissima

forkissima

Törzsvendég

• Fórumtag
  • 1.661 hozzászólás

Közzétéve 2013 május 13. - 23:26

Belenéztem a hastáncvideókba a youtube-on és nagyon jónak tûnik. Köszi, ha át tudnád küldeni a programot, hogy le tudjam szedni a videóit, remélem az egyetemi net engedi, nem vagyok egy torrent bajnok. Nem fogyni akarok, hanem szálkásodni meg tónusosabb izmokat szeretnék, most powerwalkozok a tengerparton, kardiózok ha eljutok az edzõteremben, meg vitorlázok ezek mellé akarnék valami rendszeres, otthon végezhetõt beiktatni. Milyennek találod az étrendjét?

#3227 Lilu

Lilu

Törzsvendég

• Fórumtag
  • 221 hozzászólás

Közzétéve 2013 május 14. - 7:11

Sziasztok! Én már másfél éve nagy egészséges életmód rajongó vagyok, kondizok, futok amikor csak tehetem. Most hogy itt a tavasz és az érettségi miatt abbamaradozott a mozgás, bekeményítettem. Én Németh Dórihoz keztem el járni a YOurbody Yourbrandba. Na, az talán rosszabb mint a pokol, de 7. napja hogy találkoztam velük, és már nincs helyes kis úszógumim. Fantasztikus lányok! Kaptam étrendet, teljesen tartható, bár játszok kicsit vele, ma pldául a zabhoz tojásfehérjét adtam és így remek kis ananászos joghurtos palacsinta lett. Heti három edzés a teremben súlyzókkal, plusz itthon kocogás. Eddig 11km-t futottam, most át akarok térni az intervallra, hogy javítsam kicsit a szintidõmet, mert elég kényelmesen futkorászok :) Szóval a kondis mozgást és a testépítõs diétás étrendet bátran ajánlom akárkinek, bárki bármit mond, nincs jobb út a fogyásra! :yeah:

#3228 skatya

skatya

Törzsvendég

• Fórumtag
  • 810 hozzászólás

Közzétéve 2013 május 14. - 7:49

Szia Lilu, érdekel a te étrended is, hátha be tudom építeni :)
Na azért a 11km-s futástól még messze vagyok, Péntek Enikõ oldalán lévõ, kezdõknek összeállított táblázatnak kezdtünk neki párommal, és szép fokozatosan haladunk. Most a 2,5 perc futás, 2,5 perc sétánál tartunk, ez 4x-5x ismételve, de lassan váltunk már a 3perc futás-2perc sétára :)

A tracy-s étrend részemrõl tarthatatlan, mert utálok koplalni. :gm:
koleszos net hajaaj de hiányzik, jó volt az nagyon, csak úgy suhantak le a letölteni-valók (amúgy a torrentezés se egy bonyolult dolog, ha egyszer rájön az ember, hogy mi miért van ;) )

Naszóval a youtube-ról leszedõs progi az a dvdvideosoft névre hallgat.
Google-ba beírod, elsõ helyen fel is dobja. Van a butított verzió : "Free YouTube to MP3 Converter" itt csak mp3-ba szeded le a youtube videókat, illetve van a teljes: "Free studio" - ezzel a filmket is le tudod szedni.

Lilu, most nézem, Csikaszéknál lovagolsz? A profilképed vízjele "sántít" :D

#3229 forkissima

forkissima

Törzsvendég

• Fórumtag
  • 1.661 hozzászólás

Közzétéve 2013 május 14. - 11:41

A tracy-s étrend részemrõl tarthatatlan, mert utálok koplalni. :gm:
koleszos net hajaaj de hiányzik, jó volt az nagyon, csak úgy suhantak le a letölteni-valók (amúgy a torrentezés se egy bonyolult dolog, ha egyszer rájön az ember, hogy mi miért van ;) )

Naszóval a youtube-ról leszedõs progi az a dvdvideosoft névre hallgat.
Google-ba beírod, elsõ helyen fel is dobja. Van a butított verzió : "Free YouTube to MP3 Converter" itt csak mp3-ba szeded le a youtube videókat, illetve van a teljes: "Free studio" - ezzel a filmket is le tudod szedni.

Köszi szépen a programot, le is szedtem a hastáncos lányokat. Az étrendbõl nekem a délig green juice vagy gyümölcs van meg, a többi nem az én világom, maradok a River Cottage Veg stílusú kajáknál. Meg õ is detoxról ír, ami a halálom, mert ahogy õ elképzeli, nem létezik.

Nekem is érzékeny a térdem (porckopás), a barátnõm megtanított powerwalkozni, így én azt csinálom futás helyett.

Jó lovastúrázást!

#3230 skatya

skatya

Törzsvendég

• Fórumtag
  • 810 hozzászólás

Közzétéve 2013 május 14. - 13:34

Detox? ajaj, lehet, nem olvastam elég figyelmesen, de tény, nem vagyok toppon angolból, épp az iskolapadot nyomom 2b szinten a British Council-nál :D Az a power walking hogy mûködik? Nem mindig van kedvem a futáshoz, amit a sötétbõrû bige a youtube-on gagyogott abból annyit értettem, hogy nagyon kell hadonássz gyaloglás közben :)

#3231 forkissima

forkissima

Törzsvendég

• Fórumtag
  • 1.661 hozzászólás

Közzétéve 2013 május 23. - 13:12

Detox? ajaj, lehet, nem olvastam elég figyelmesen, de tény, nem vagyok toppon angolból, épp az iskolapadot nyomom 2b szinten a British Council-nál :D

Az a power walking hogy mûködik? Nem mindig van kedvem a futáshoz, amit a sötétbõrû bige a youtube-on gagyogott abból annyit értettem, hogy nagyon kell hadonássz gyaloglás közben :)

Hát úgy, hogy hasizmokat feszesen tart, hátat feszesen tart, tenyerek felfelé néznek (nekem van kis, csuklóra csatolt súlyzó is) térdek enyhén rogyasztva vannak végig, és a kar a törzs mellett mozog, azaz pontosan úgy, ahogy a csajszi magyarázza, baromira kell hadonásznod. :)
Tegyél egy órás kört, esetleg iktass be kisebb dombot is, szerintem fogod érezni. :D

#3232 Mézszín Sörény

Mézszín Sörény

Törzsvendég

• Fórumtag
  • 7.320 hozzászólás

Közzétéve 2013 május 24. - 10:48

http://www.bien.hu/a...lalkozas/112598

#3233 Ernest

Ernest

Tele van a levelesládája

• Fórumtag
  • 13.594 hozzászólás

Közzétéve 2013 május 24. - 15:43

...Ez arra azért jó volt, hogy 5 kiló fixen lement az 5 hónap alatt.

Egy iõben azt lehetett olvasni, hogy az elsõ 5 kilogramm még nem fogyás, hanem a mozgás hatására az izmok víztartalmának csökkenése.

#3234 skatya

skatya

Törzsvendég

• Fórumtag
  • 810 hozzászólás

Közzétéve 2013 május 24. - 17:19

Köszi a bíztatást :gm: ...egyéb iránt most értünk vissza egy laza 200 km-s lovastúráról, ami alatt ettünk, ittunk, nem keveset, (rengeteg folyadék is lecsurgott, nem csak pálinka :D ), és egy deka se jött vissza, nekem ez elég kecsegtetõ. Igaz, lejjebb se ment, mert azért fogyott a kenyér meg a pityóka :cool:

#3235 forkissima

forkissima

Törzsvendég

• Fórumtag
  • 1.661 hozzászólás

Közzétéve 2013 június 13. - 11:20

Végül Péntek Enikõ videóival kezdtem el tornázni, és tetszenek, most a Zóna Lightot csinálom. Azt írja, hogy az én alkatomnak a Zóna Max és a Tabata felel meg a legjobban, szóval oda kell felépíteni. Az étrend, amit a Tabata programjához mellékelt, szintén normális, bár át kell valamennyire alakítanom. Skatya, amit írtál a reggeli futásról, azt a következõ öt nap edzés tetelte után kezdem (megjött az interval órám), augusztusban Loch Lomond átúszáson tervezünk részt venni, wetsuitban ugyan egyelõre csak akkor úsztam, amikor mostanában párszor beborultunk vitorlázás közben, úgyhogy érdekes lesz. Ami még nagyon szimpi és leszedtem a youtube videókat, az a Bodyrock alapítójának az edzései, Zuzka Light néven vannak fent. A Bodyrock illetve most már HIIT videók is nagyon jók, bár az utóbbinál egyre több kütyüt használnak.

#3236 Ernest

Ernest

Tele van a levelesládája

• Fórumtag
  • 13.594 hozzászólás

Közzétéve 2013 július 25. - 16:18

Köszi a bíztatást :gm:

...egyéb iránt most értünk vissza egy laza 200 km-s lovastúráról, ami alatt ettünk, ittunk, nem keveset, (rengeteg folyadék is lecsurgott, nem csak pálinka :D ), és egy deka se jött vissza, nekem ez elég kecsegtetõ. Igaz, lejjebb se ment, mert azért fogyott a kenyér meg a pityóka :cool:

Hogy állsz?
(Uhh, az utolsó négy hozzászólás az enyém a satöbbiben, és emlékszem rá, mikor Feribácsi ilyent tett, és egyesek leírták, hogy hogy tele van a tökük az ilyen buzgósággal... 2 nap önkritikát gyakorlok, viszlát vasárnap)

Edited by Ernest, 2013 július 25. - 16:21.

#3237 froclee

froclee

Törzsvendég

• Fórumtag
  • 1.663 hozzászólás

Közzétéve 2013 augusztus 23. - 15:33

http://endorfin.post...k-meg-a-dagikat
:guny: :guny: :guny:

Edited by froclee, 2013 augusztus 23. - 15:34.

#3238 skatya

skatya

Törzsvendég

• Fórumtag
  • 810 hozzászólás

Közzétéve 2013 október 8. - 13:22

Hú, de sokat kihagytam, de a nyaralás után nem mutatott többet a mérleg, ez nekem eredmény :) Múlt héten álltam neki újra, a mérleg bedöglött, így azt nem tudom, mi változott. Szigorú étrend az nincs, de igyekszem a paleo közeli étrenddel egyeztetni - az egészség végett is jobb a csomagolt mérgeket elkerülni :) Azt tudni kell, apartnamban lakunk 2 éve, így olykor lakik itt velünk "idegen". Mióta nem írtam, ez állt fenn, így a tornák totál kimaradtak. Én azt "meghitten", egyedül tudom csak csinálni. De most megint enyém az egész kecó, úgyhogy folyt köv :)

#3239 shepherd

shepherd

Törzsvendég

• Fórumtag
  • 612 hozzászólás

Közzétéve 2013 október 8. - 13:33

Az elmúlt nyolc hónap alatt elértem a 75 kilót. Nem csoda a rendszeres bőséges kaja, a három vacsora...

Viszont nem tudom hova szedtem fel mert hasam nem lett nagyobb, hájam vajmi kevés. No nem is érdekelne ha hiznék, már kéne valami tekintélyféle. Haverok szerint az arcom lett kicsit nagyobb. Tehát megvan hová ment. :D

#3240 skatya

skatya

Törzsvendég

• Fórumtag
  • 810 hozzászólás

Közzétéve 2013 október 8. - 14:22

Az nem feltétlenül a kajától nő meg :D