Ugrás a tartalmakhoz


Fotó

Viccek


  • Please log in to reply
4774 válasz a témához

#1 Palomino

Palomino

    Csillámlovas

  • Fórumtag
  • 1.806 hozzászólás

Közzétéve 2001 november 4. - 0:41

Silveradon egész este löktük a vicceket, szerintem itt is bevezethetnénk ezt a jó szokást. Na jó, bevallom hátsó szándékom az, hogy a készülõ honlapomra minél jobb vicceket toborozzak össze. Cserébe elõzetesként megosztok veletek néhányat:Az iskolában a gyerekek azt a feladatot kapják, hogy mondjanak mondatokat a "valószínû" szóval. Gáborka :- Valószínûleg kistestvérem fog születni.- Jól van, Gáborka! - örvendezik a tanító néni. - Pistike, te következel!- A nagymama újsággal a kezében ballag az udvaron.- Na jó, jó Pistike, de hol van itt a "valószínûleg"?-Valószínûleg WC-re megy, ugyanis olvasni nem tud.Kétféle sebtapasz van: 1. amelyik nem akar ragadni2. amelyik nem akar lejönniAmit nem lehet megenni vagy megb...ni azt pisild le. (Blöki)

#2 Barefoot

Barefoot

    A megvilágosodott

  • Fórumtag
  • 5.421 hozzászólás

Közzétéve 2001 november 7. - 23:12

Ez egy beszólás, de a lovas beszólások közé nem akartam betenni, mert ennek aztán már tényleg nem sok köze van a lovakhoz.A fõnököm eltûnõdött: - Hogy változik a világ - régen azt mondtuk: Gyere fel, megmutatom a bélyeggyûjteményem! Ma meg: Gyere fel, megmutatom a hardware-em! :D[ 07 November 2001: Az üzenetet átszerkesztette: Barefoot ]



#3 safranek

safranek

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 238 hozzászólás

Közzétéve 2001 november 8. - 15:17

idézet:


Eredeti szerzõ: Palomino:.....Na jó, bevallom hátsó szándékom az, hogy a készülõ honlapomra minél jobb vicceket toborozzak össze.Ehhez 1 ajánlat : subs.moka@hix.com or [url="http://"http://humorpista.sominfo.hu"]Humorpista[/url]Amit nem lehet megenni vagy megb...ni azt pisild le. Ez viszont mint az alant következõ is :cool: (Blöki)

De hogy én is ékeskedjek más tollaival :Programozási nyelveket nem ismerõk tongue.gif gDWProgram buli to advancedUses crt,fuck,drink;Var Palomino,Barefoot,Safranek,Sheriff,Idegen,n,: KiszáradtTorkúakKisEgyesülete;2decis,3decis,félliteres :AlkoholTárolóEgyég;Hubertus,Sör,Bor,Törköly : TorokNedvesítöAlkoholtartalmúItalok;Begin WriteLn('Haverok érkeztek, lehetséges végállomás> kocsma '); Delay (5mp); Goto Kocsma; Repeat WriteLn('Kocsma elõtt'); LookIng for NyitvaTábla; If kocsma nincs nyitva Then goto másikba; If kocsma nyitva then Goto inside; Until nincs valahol nyitva egy kocsma; Goto pulthoz; Get Hubertus,Sör,3decis; Goto üres asztal; Repeat {Ide kell az Assembly rutin hisz ez jelentõsen meggyorsítja az eljárást} asm Mov 3decis,Sör {A Sör változót áttöltjük a 3decis váltózóba} Mov hasba,Hubertus {A Hubertus változót betöltjük a Has változóba} Mov hasba,3decis {A 3decis változó tartalmát áttöltjük a Has változóba} end; If 3decis = üres then Goto pulthoz; Until Fernandez=kiütve,Gere=kiütve,Lemming=kiütve; If kocsmáros say = "Takarodjatok innen" then Goto barátnõhöz; Repeat If a kapu be van zárva a barátnönél then átmászni; Until be nem jutsz; Writeln ('Hol a picsába voltál eddig ... egész éjszaka vártalak ... már megint be vagy baszva ... de büdös piaszagod van ... and so on ... '); { Összetalálkoztál a barátnöddel } Repeat If barátnö haragszik then kiengesztelni; Until nem sikerül; Repeat FATAL ERROR![ 08 November 2001: Az üzenetet átszerkesztette: Huxley ]



#4 Filly

Filly

    Biodegenerált

  • Főmoderátor
  • 8.075 hozzászólás

Közzétéve 2001 november 8. - 18:17

Saf, ez azért durva volt...

#5 Barefoot

Barefoot

    A megvilágosodott

  • Fórumtag
  • 5.421 hozzászólás

Közzétéve 2001 november 8. - 22:25

Egy szakállas:Miben különbözik a Windows a szartól? A szarból ki lehet lépni. Posted Image

#6 Cavalier

Cavalier

    Mirage :)

  • Admin
  • 6.360 hozzászólás

Közzétéve 2001 november 9. - 10:08

Filly, szerintem nem volt durva. Posted Image Tényleg, Saf, milyen objektumorientált programnyelv ez? Posted Image Cav

#7 manoka83

manoka83

    Új vendég

  • Fórumtag
  • 1 hozzászólás

Közzétéve 2001 november 9. - 11:22

Sziasztok! Még új vagyok a fórumon.. Palomino révén jutottam ide, nagyon jó kis hely. 1-2 hónapja járok ide minden nap nézelõdni.. Safranek Turbo Pascal nyleven irta ezt a "progit". Szerintem még a laikusok is értik többé kevésbé amit irt.. Persze úgy az igazi, ha valaki ismeri a nyelvet..

#8 Cavalier

Cavalier

    Mirage :)

  • Admin
  • 6.360 hozzászólás

Közzétéve 2001 november 9. - 11:52

Én ismerem a pascalt, ha lesz idõm kijavítom Saf kódját, hogy fusson is... Posted Image Bár másodfokúegyenlet megoldó alapfeladatot könnyebben írok. Posted Image Még álmomban is..Cav

#9 Palomino

Palomino

    Csillámlovas

  • Fórumtag
  • 1.806 hozzászólás

Közzétéve 2001 november 12. - 23:07

Manoka! (fura ez a név :rolleyes: :D )Örülök, hogy végre szóra nyitottad a billentyûidet! (Csak a többieknek mondom, hogy hosszas unszolás eredménye) Úgyhogy ennek örömére a lovas témákhoz is hozzászólhatnál Posted Image

#10 suttogo

suttogo

    Új vendég

  • Fórumtag
  • 3 hozzászólás

Közzétéve 2001 november 13. - 18:00

A vak bemegy a boltba és elkezdi pörgetni maga fölött a kutyát. Odamegy hozzá a boltos.Maga miért pöreti a feje fölött a kutyát?-Csak körül nézek a boltban.

#11 Palomino

Palomino

    Csillámlovas

  • Fórumtag
  • 1.806 hozzászólás

Közzétéve 2001 november 14. - 0:13

Dadogos férfi betelefonál a rendõrségre: -Jo-jo-jó napot ki-ki-ki-vánok. Ta-ta-ta-lá-lá-lá-ltam egy-egy-egy dö-dö-dö-dö-dö-döglött lo-lo-lovat. - És hol találta azt a döglött lovat? - A p-p-p-p-p-p-p-p-p-p-p... - A Petõfi hidnal? - A p-p-p-p-p-p-p-p-p... Erre a zsaru lerakja a kagylót. Fél óra mulva megint csörög a telefon a rendõrsegen: -Jo-jo-joó napot ki-ki-ki-vánok. Ta-ta-ta-lá-lá-lá-ltam egy-egy-egy dö-dö-dö-dö-dö-döglött lo-lo-lovat. - És hol talalta azt a döglött lovat? - A p-p-p-p-p-p-p-p-p-p-p... - A Petõfi hidnal? - A p-p-p-p-p-p-p-p-p... Erre a zsaru lerakja a kagylót. Két óra múlva megint csörög a telefon a rendõrségen: -Jo-jo-jó napot ki-ki-ki-vánok. Ta-ta-ta-lá-lá-lá-ltam egy-egy-egy dö-dö-dö-dö-dö-döglött lo-lo-lovat. - És hol találta azt a döglött lovat? - A p-p-p-p-p-p-p-p-p-p-p... - A Petõfi hidnal? - A p-p-p-p-p-p-p-p-p... Erre a zsaru lerakja a kagylót. Három óra múlva megint csörög a telefon a rendõrségen, a zsaru már várja a hívást: -Jo-jo-jó napot ki-ki-ki-vánok. Ta-ta-ta-lá-lá-lá-ltam egy-egy-egy dö-dö-dö-dö-dö-döglött lo-lo-lovat. - És hol találta azt a döglött lovat? - A p-p-p-p-p-p-p-p-p-p-p... - A Petõfi hidnal? - Ne-ne-nem, de a feff-fffff-ene esne beléd, o-o-o-dahúztam!

#12 Guest_Mongol_*

Guest_Mongol_*
  • Guests

Közzétéve 2001 november 19. - 19:36

" A barát az barát, ha sz@r is ! ""Nem vagyok izmos, mint Arnold, Nem vagyok sármos, mint Brad Pitt, nem vagyok kékszemû, mint Terence Hill, de úgy nyalok, mint Lassie ! ""Mi nem haldoklunk, mi így élünk. ""Ma nem lesz világvége, Ausztráliában már holnap van . "" Tavaly beképzelt voltam, ma tökéletes vagyok."

#13 Guest_Mongol_*

Guest_Mongol_*
  • Guests

Közzétéve 2001 november 19. - 20:53

A Windows nem találja az egérdrivert, klattyintson az OK-ra !

#14 Huxley

Huxley

    Fórumgazdi

  • Admin
  • 2.920 hozzászólás

Közzétéve 2001 december 6. - 0:49

Bemegy a cowboy a kocsmába, leül a pulthoz, a zsebébe nyúl és a pultra rak egy kis cowboyt. Elkezdenek beszélgetni: - Emlékszel még, amikor kiraboltuk a bankot a seriff orra elött? - Emlékszem hát! (piff-puff) Az volt ám a móka! (piff-puff) - És arra emlékszel, amikor ketten elbántunk egy egész csapat indiánnal? - Emlékszem hát! (piff-puff) Az volt ám csak az igazi móka! (piff-puff) - Na és arra, amikor hülyének nevezted az öreg varázslót? - (lehervad a vigyor) Emlékszem.

#15 Cavalier

Cavalier

    Mirage :)

  • Admin
  • 6.360 hozzászólás

Közzétéve 2002 február 26. - 22:13

A nõ mint webszerver - hibaüzenetek: 400 Bad Request - a férfi a randira virág nélkül érkezett401 Unauthorized - férjnél van402 Payment Required - gyertyafényes vacsora403 Forbidden - El a kezekkel!404 Not Found - Ma a barátn immel bulizok!405 Method Not Allowed - Hátulról nem engedem!406 Method Not Acceptable - Nem veszem a számba!407 Proxy Auth. Required - Meg kell kérdezni anyámat!.408 Request Timeout - Tudod, hogy mióta nem hivtál???409 Conflict - Ki volt az a sz ke n , akivel tegnap láttalak?410 Document Removed - El akarok válni!411 Length Required - Miii? Ezt nevezed te hosszúnak???412 Precondition Failed - Miiii? Nincs nálad óvszer???413 Request Entity Too Large - EKKORA nekem be nem fér!415 Unsupported Media Type - Neeem, négyesben szó sem lehet róla!500 Internal Server Error - menstruál501 Not Implemented - még sosem feküdt le senkivel502 Bad Gateway - ...fúúúúj, sós!503 Service Unavailable - Fáj a fejem!504 Gateway Timeout - Ennyi?

#16 Cavalier

Cavalier

    Mirage :)

  • Admin
  • 6.360 hozzászólás

Közzétéve 2002 február 27. - 8:55

Vesz a maci egy mikrobuszt, es meghevja a baratait egy kis piknikre.Mivel a busz hetszemelyes, a maci magaval viszi meg a rokat, a farkast, a sunit, a mokust, a vakondot es a nyuszikat. Szepen becsomagolnak mindent, beszallnak amikrobuszba, es elindulnak. Egyszer csak látják, hogy ott áll a hal az út szélén, és stoppol. A maci megáll neki, es kiszól neki, hogy nem tudják felvenni, mert már mindenhely foglalt. Erre a hal megkéri, hogy hadd szálljon be mégis, legfeljebb nem fogtudni leülni. A többiek beleegyeznek. Ahogy mennek tovább, egyszer csak felkiált a nyuszika:- Odanézzetek! A nyolcadik utas, a hal, áll!

#17 BoKa

BoKa

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 5.718 hozzászólás

Közzétéve 2002 február 27. - 13:08

(Mérsékelten) durva vicceket is lehet? Posted Image Egy ficko elteved golfozas kozben. Meglat egy not es odamegy hozza:- Elnezest, tudna segiteni ? Nem tudom, melyik lyuknal vagyok...- Egy lyukkal mogottem van. En a hetesnel, maga a hatosnal.A pasi megkoszoni es jatszik tovabb, de egy ido utan megint elteved.Meglatja ugyanazt a not, es odamegy:- Sajnalom, hogy megint zavarom, de ismet elvesztem...- Mindig egy lyukkal mogottem van. En a tizenkettesnel, maga a tizenharmasnal.Pasas megkoszoni, megy jatszani. Miutan befejezi, a klubhazban megint osszefut a novel. Meg akarja hivni egy italra, amiert kisegitette. A no elfogadja. Ahogy iszogatnak, beszelgetnek, a pasi megkerdezi: - Maga mivel foglalkozik ? - Kereskedo vagyok. - Nahat, en is. Maga mit ad el ? - Ezt inkabb nem mondanam meg, zavarba hozna. A pasas addig konyorog, mig a no raall:- Rendben, megmondom, de igerje meg, hogy nem fog nevetni. - Nem fogok... - Tamponokat arusitok. A ficko azonnal fetrengeni kezd a rohogestol. A no: - Hiszen megigerte, hogy nem fog nevetni... - Sajnalom, de nem birtam megallni. WC-papir kereskedo vagyok. Meg mindig egy lyukkal maga mogott.

#18 Cavalier

Cavalier

    Mirage :)

  • Admin
  • 6.360 hozzászólás

Közzétéve 2002 február 27. - 20:06

Szerintem ez vicces, valaki szerint nem: [url="http://"http://w3.datatrans.hu/~sarkozy/filctoll.jpg"]http://w3.datatrans.hu/~sarkozy/filctoll.jpg[/url]BoKa, ez nem is durva vicc, EZ lesz a durva: - Honnan lehet megismerni a 2 hetes vízihullát? - Mexívod az orrát, behorpad a homloka... (ez mondjuk nagyon régi)- Rendõr bácsi, szaros a szája!- Qrva anyád rohadt kölök, csak kapjalak el, mint az öltönyös cigányt! Posted Image (MOKA olvasók elõnyben!)Szóval jöhetnek a durvák is. Szerintem. Posted Image Cav/a képet linkké alakítottam, túl nagy volt - Hux/ [ 27 Február 2002, 19:52: Az üzenetet átszerkesztette: Huxley ]

#19 BoKa

BoKa

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 5.718 hozzászólás

Közzétéve 2002 május 8. - 11:31

Hátha másnak is olyan rossz napja van, mint amilyet én találtam magamak reggel:Észak Svédország, rendor a gyanúsítottnak: - Mit csinált november 30.-áról április 15-ére virradó éjjel?******- Elnézést uram, volna szíves segíteni egy szegény, szerencsétlen,éhezo, munkanélküli emberen, akinek nincs egy fillérje sem, és mindenvagyona ez a rövidcsövu vadászpuska?******Masiniszta a keresztezodésnél: - Kamion nincs, a többi nem ellenfél!******- Halló, itt a Parapszichológiai Nyomozóiroda üzenetrögzítoje beszél.Tudjuk ki ön, és mit akar, kérjük a sípszó után tegye le a kagylót.******There are only 10 types of people in the world - Those who understandbinary, and those who don't.******- Mi a közös a szexben és a rendszerfejlesztésben?- Elég egyetlen hiba, és egy egész életen át kell supportot nyújtani.

#20 BoKa

BoKa

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 5.718 hozzászólás

Közzétéve 2002 május 9. - 10:32

Halálos ágyán fekvo öreg bácsika almáspite szagot érez.Gondolja, hogy még egyszer, utoljára az életben egy falatot bekapna a kedvenc süteményébol.Iszonyatos kinokat kiállva, egy fél nap alatt lekászálódik emeleti szobájából, majd a konyhában megpillantja a pitét.Elcsoszog hozzá, és egész testében remegve odanyúl egy szeletért, amikor hatalmasat vernek a kezére:- Ne nyúlkáljál, az a temetésre lesz!!!!

#21 zapolya

zapolya

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 3.806 hozzászólás

Közzétéve 2002 május 9. - 13:04

Most kaptam. Ez egy kicsit vidámabb vicc, mint az elõzõ A kis õsember megérkezik a barlanghoz és átnyújtja a bizonyítványát az apukájának, aki végigolvassa, majd így szól:- Nézd fiam, azt, hogy megbuktál vadászatból, megértem, mert még kicsi vagy és nem bánsz még jól a dárdával. - Hogy ismételned kell földmûvelésbõl, elnézem, mert nem könnyû dolog, elég sok fáradságba kerül, hogy eredményes legyen. - Hogy meghúztak barlangfestészetbõl, megbocsátom, mert még fiatal vagy, és a készséged még nem fejlõdött ki....- DE HOGY TÖRTÉNELEMBÕL IS KARÓT KAPJÁL... AMIKOR ABBÓL MÉG CSAK KÉT OLDALNYI VAN......!

#22 BoKa

BoKa

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 5.718 hozzászólás

Közzétéve 2002 május 9. - 14:36

Akkor hogy ne cask ilyen fekete humorral jelenjek meg (vannak küzük igazi gyöngyszemek): A reklámokból tudjuk: Vannak akik felmeztelenul mennek majd szavazni.. (plakat) Mosolyogva, erolkodes nelkul tudsz kora reggel 2 es fel kilo narancsot kifacsarni. A fekete limuzinodba mindig vegyel csokigolyot. Ha elfelejtened, majd vesz a sofor. Szomoru hogy a ferfiak a ser(sor)-ukkel csaljak meg a baratnojuket! Ha a Nesquik kakao elfogy,akkor a tizeves gyerek elokapja a 7110-eset,es hivja a nyuszit. Ha a gyerekednek veszel egy Kinder tojast,legalabb fel napig azzal lesz elfoglalva. A baratnom sose lesz olyan intelligens, mint a mosoporom... Minden uj sampon legalabb 22,7%-kal hatekonyabb, mint az elozo... Ha nincs jobb otlet: a Magyar Allatorvosi Kamara Ajanlasaval. Ha nincs jobb otlet: a fogorvosok is ezt ajanljak. Ha nincs jobb otlet: klinikailag tesztelve. Teljesen folosleges normalisan taplalkozni, vagy bogyokat kell szedni vagy egy bizonyos joghurtot bekapni! Minden anyuka 20-25 eves Ha teat iszol, megnyugodsz es teljesen megtisztulsz (a buneidtol?) Minden 1-2 eves kisgyerek utalja a pelenkazast Az ezer Ft-os futoszal es egy szazforintos tomites egyutt mar dragabb, mint 100 kilo vizlagyito. Aki borranctalanito kremet hasznal, az mindig 18 eves... A legjobb baratod a mobiltelefonod! Minden termekhez nyaralast, autot, milliokat vagy uj hazat lehet nyerni! Minden 14-18 eves lanynak a legfobb problemaja a rancok! Most mar valentin napra is mobiltelefon a legjobb ajandek! A csokolade eves olyan elvezetet okoz, amely semmi mashoz nem foghato Minden nonek az a legnagyobb gondja, hogy nem eleg kremes a szappan, amit arcmosashoz hasznal. A tehen lila es lyukas. A pilotaknak felszallas elott par percel eleg ha beveszik a gyogyszert es elmulik a fejfajasuk. (kar hogy ok akkor mar fel sem szallhatnak, az eloiras szerint) Minden autos reklam, az erintetlen termeszetben jatszodik Minden wc pereme alatt bakteriumok bujkalnak Minden kisgyerek kedvenc jatszohelye a furdoszoba, es a konyha Minden gyerek ruhajan a kovetkezo foltok talalhatoak: fu, sar, fagyi, csoki, fozelek Minden auto kornyezetbarat Minden uzemanyag kornyezetbarat Minden olaj kornyezetbarat Akinek mobiltelefonja van, az mindig boldog Ha mobiltelefonod van, az azzal egyutt jar, hogy a legujabb autocsoda tulajdonosa is vagy A haziasszonyok mindig sugarzoan fiatalok A mosogepszerelok, es fogorvosok mind 30 eve ugyanazt csinaljak Eleted legnagyobb problemaja a vizko, mert minden csempe vizkoves Minden mosogep vizkoves Minden csap vizkoves Minden no attol retteg, hogy kilatszik az intimbetetje, es izzadasfoltokkal lesz teli es igy mar nem is tud dolgozni Minden nonek havonta 5 napig aerobikozni, biciklizni,bungee-jumpingolni, es ejtoernyoznie kell A tampont erotikusan meg kell simogatni Minden kisbaba keket pisil Minden no keket menstrual Ha reggel narancslet iszol, akkor mindig sutnie kell a napnak Csak beveszek egy gyogyszert es 10 perc alatt elmulik a fejfajasom. Ha kavet iszol, tutira remek lesz a napod Ha teat iszol, elmulik minden banatod Ha tejet iszol, hosszutavfutova, vagy marhapasztorra valtozol Ha margarint eszel nem is lesz koleszterinszinted Csak akkor indul jol a napod, ha mogyorovajat eszel reggelire A mosoporod intelligens, mert okos molekulakat tartalmaz A mosogepeben mindig ronda vizkoves futoszal van Az arckremedtol 10 evet fiatalodsz, es tutira olyan leszel, mint Claudia Schiffer A tusfurdodtol ujabb 10 evvel fiatalabb lesz a borod A testapolodtol tovabbi 10 evet fiatalodsz, ugyhogy mar meg se kell szuletned A furdoszobad mindig legalabb 20 negyzetmeter, es a legujabb divat szerint van csempezve A konyhad meg legalabb 30, es termeszetesen az is vadonatuj A nappalidrol nem is beszejunk, mert az minimum 60 nm Ha eldugul a lefolyo, mindig talalhato otthon egy varazslo, aki kioldja a trutymot A hodok mindig kedvenc fogkremeddel mossak a fogukat Minden bank fut utanad, mert kolcsont akar neked adni Sorhoz csak a vararkon keresztul, fekete harcosokat legyozve juthatsz Minden pizzafutarnak es ablakmoso fiunak kockas a hasa Arcvizet csakis szogletes allu szepfiuk hasznalnak Minden ferfi hegyet maszik, mountain bike-ol. A legtobb fiatal parnak gondot okoz hogy a 200nm-es uj lakasban hova tegyek az uj 3millas plazma tv-t. A vasalok es a ruhak neha eletre kelnek. A meno teniszezok sajatmaguk borotvaljak le a fejuket. A gyerekek csak kindercsokiert hajlandoak bejonni az udvarrol.

#23 BoKa

BoKa

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 5.718 hozzászólás

Közzétéve 2002 május 17. - 10:34

- Miért sírsz Pistike?- Apukám kalapáccsal ráütött az ujjára.- De hát azért neked még nem kellene sírnod.- Elöször én is csak nevettem...

#24 Mars3696

Mars3696

    Új vendég

  • Fórumtag
  • 1 hozzászólás

Közzétéve 2002 május 19. - 7:38

Nagyon jók!Én összegyûjtöttem egy rahedlit. Le tudjátok tölteni az írásoknál:[url="http://"http://mars3696.warez.hu"]http://mars3696.warez.hu[/url] -ról.Nincs kedvem bemásolni õket, de érdemes megnézni!

#25 Ferenc

Ferenc

    Vágtabetolós

  • Fórumtag
  • 866 hozzászólás

Közzétéve 2002 május 29. - 16:21

> A VODKA HATALMA> Az egyik egyhazkozseg uj lelkesze annyira lampalazas volt amikor az elso> szentbeszedet tarotta, hogy alig tudott megszolalni.> Masodik szentbeszedje elott felkereste a feljebbvalojat, es megkerdezte,> hogyan tudna lekuzdeni idegesseget.> Azt a valaszt kapta, hogy tegyen egy kis vodkat a vizbe, es nehany korty> utan mar mindjart lazabban fogja tudni folytatni.> A kovetkezo vasarnap a lelkesz gyakorlatba ultette a tanacsot, es ugy> erezte, hogy meg hatalmas egzenges kozepette is tudna beszelni,egyaltalan,> pompasan erezte magat.> Amikor visszatert a plebaniara, talalt egy levelet a feljebbvalojatol,amely> a kovetkezoket tartalmazta:> "Kedves Testverem!> 1. Legkozelebb kortyokat igyon, es ne dontse le egyben az egeszet> 2. Nem teszunk jegkockat es citromkarikat a misekehelybe> 3. A misekonyv nem poharalatet> 4. Az oltar teritojet nem hasznaljuk szalvetanak> 5. Tiz parancsolat van es nem tizenketto> 6. Tizenket tanitvany volt es nem tiz> 7. Nem utalunk a keresztre mint arra a "nagydarab T-beture"> 8. Nem konferaljuk be Jezust es tanitvanyait mint "DJ JC-t es bandajat"> 9. David Goliatot egy parittyaval gyozte le es nem "lotte szitava a rohadt> segget egy Magnum 357-essel"> 10. Nem utalunk Judasra mint arra "a f@szfej"-re> 11. A Papa szent, nincs kigolyozva es nem nevezzuk "Keresztatyanak"> 12. Az Atya, a Fiu es a Szent Lelek nem a Fater, a Kiccsavo es a> Kriptaszokeveny> 13. Judas harminc ezust penzen adta el Jezust es nem ket fillerert, az> Olajfak hegyen es nem a kinai piacon.> Es egyebkent is, a bunosok a pokolra mennek es nem a budos pi---ba.> A Monsignor"

#26 BoKa

BoKa

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 5.718 hozzászólás

Közzétéve 2002 június 3. - 16:12

Az aktuális kedvencem: > Fiatalabb koromban utáltam esküvokre járni.>Állandóan jöttek a nagynénik, nagymamák és más>vénasszonyok, böködtek az ujjukkal és hülyén>vigyorogva azt mondogatták: - Na, lehet, hogy>te leszel a következo! Azóta szoktak csak le róla,>mióta én is ugyanezt csinálom velük - a temetéseken...

#27 BoKa

BoKa

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 5.718 hozzászólás

Közzétéve 2002 június 4. - 11:48

Arra kértek, terjesszem, nehogy így járjatok:Tanmese:Volt egyszer egy asszony, aki 25 házasévvel a háta mögött éppen a 60.születésnapját ünnepelte.Az ünnepségen megjelent egy tündérés így szólt: Mivel 25 éven keresztülmintafeleség voltál, teljesítem egy-egykívánságotokat a férjeddel.A no azt mondta, hogy o leginkább egyvilágkörüli utazást szeretne.A tündér elokapta varázspálcáját és ...az asszony kezében ott voltak a jegyek.Ezután a férj következett.Elgondolkodott egy pillanatig, utánapedig így szólt: "...hát akkor, legyenegy nálam 30 évvel fiatalabb no afeleségem."A tündér meglengette a varázspálcájátés..................?...................................aférj 90 éves lett...Tanulság:Minden férfi disznó, de legalábba tündérek a jó oldalon állnak!!

#28 Ferenc

Ferenc

    Vágtabetolós

  • Fórumtag
  • 866 hozzászólás

Közzétéve 2002 június 4. - 12:18

Ezt levélben kaptam:Alfonz és Rózsa egyedül voltak otthon. Hideg, félelmetes és viharos volt az este. Vihar támadt és ahányszor lecsapott a villám Alfonz észrevette, hogy Rozsa idegesen felugrik. Rózsa csodálta Alfonz erejét. Azt kívánta, hogy Alfonz vegye az ölébe, bátorítsa, ezt akarta.....Egyszerre becsapott a villám és kioltódott a világítás. Alfonz odarohant a díványhoz, ahol Rózsa vacogott. Mikor Rózsát átölelte, tudta, hogy ezt nem szabad, hogy az ö viszonyuk tilos volt. Azt várta, hogy Rózsa majd eltólja magától. Így azután nagyon csodálkozoztt, hogy Rózsa nem ellenkezett, hanem egyenesen belekapaszkodott. A vihar egyre erösebb lett, vele együtt az ö növekvö szenvedélyük. Eljött a pillanat, amikor rájöttek, hogy nekik együtt kell lenniük. Tudták azt is, hogy nincsen ez jól, de szenvedélyük közepette nem vették észre, hogy kinyilt az ajtó, valaki felgyujtotta a villanyt....és.... [url="http://"http://kep.tar.hu/ferenc-kep/images/pic959499.jpg"]Bukta[/url]

#29 Ferenc

Ferenc

    Vágtabetolós

  • Fórumtag
  • 866 hozzászólás

Közzétéve 2002 június 5. - 13:18

Hogy a hölgyekrol sem feledkezzünk meg, néhány fociszabály kivülállóknak: Szöglet, kerek vagy ovális stadionban is van. A bedobást nem a szurkolók végzik. A pálya szélén hiába emelik fel a zászlót, attól még nem indul el a vonat. A plexiteto alatt ülo játékosok nem a buszra várnak. A 11 -est, nem csak a 11 számú játékos rúghatja. A VB abban különbözik a Bajnokok Ligájától, hogy a VB-n a Real Madrid játékosai a spanyolok ellen játszanak. A VB abban hasonlít az EB-re, hogy egyiken sincsenek ott a magyarok! A pálya közepén futó kapus, a bíró. Most pedig jöjjön a 10 legidegesítobb noi kérdés a foci vb alatt: Kik játszanak az izék ellen? Átkapcsolnál amíg megnézem a Lucecítát? Te, a Figónak van felesége? Szerinted melyik csapatnak szebb a meze? Akinek nincs labdája az miért fut? A hosszabbításra is kiváncsi vagy? Összesen hány félido van? A németek miért rúgnak olyan erosen? Te, azért lassítják a képet mert a Knézy már öreg???

#30 BoKa

BoKa

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 5.718 hozzászólás

Közzétéve 2002 július 15. - 12:33

Amikor Isten a férfit teremtette Isten megteremtette a szamarat, azt mondta neki: Te egy szamár vagy! Állandóan dolgozni fogsz reggeltõl-estig, és súlyos terheket cipelsz majd a hátadon! Füvet fogsz enni, és nem leszel intelligens. 50 évig fogsz élni! Erre azt válaszolta a szamár: 50 év túl hosszú idõ, kérlek, adj csak 30 évet! Így is történt. Ekkor megteremtette Isten a kutyát, és azt mondta neki: Te egy kutya vagy! Õrzöd az ember javait és a legjobb barátja leszel! Azt eszed, amit az ember meghagy és oda dob neked! 25 évig fogsz élni! A kutya válaszolt: Isten, 25 év túl hosszú élni, kérlek, adj csak 10 évet! Így is történt. Ekkor megteremtette Isten a majmot, és azt mondta neki: Te egy majom vagy! Fáról fára fogsz ugrálni, és úgy viselkedsz majd, mint egy idióta! Szórakoztató leszel, és 20 évig fogsz élni! Azt válaszolta erre a majom : Isten, 20 év túl hosszú idõ a világ bohócaként élni. Kérlek, adj nekem csak 10 évet! Így is történt. S végül megteremtette Isten a férfit, majd azt mondta neki: Te egy férfi vagy! Az egyetlen értelmes élõlény, aki a földön él! Te kihasználod az intelligenciád, más élõlények uralkodója leszel! Te leszel a föld uralkodója, és 20 évig fogsz élni! Erre azt válaszolta a férfi: Isten, férfinak lenni 20 évig elég kevés! Kérlek, add nekem még a 20 évet a szamártól, 15 évet a kutyától és a 10 évet a majomtól, amirõl Õk lemondtak! Ekkor Isten elrendelte azt, hogy a férfi 20 évig úgy éljen, mint a férfi, aztán házasodjon meg! Aztán 20 éven keresztül, mint egy szamár dolgozzon reggeltõl-estig, s nehéz munkája legyen! Késõbb gyermekei legyenek és további 15 éven keresztül tegye azt, mint egy kutya, õrizze a házat, és egye azt, amit a család meghagy neki! Az öregségére maradó 10 évben pedig viselkedjen úgy mint egy majom, mint egy idióta az unokái szórakoztatása végett! Így is történt...

#31 Barefoot

Barefoot

    A megvilágosodott

  • Fórumtag
  • 5.421 hozzászólás

Közzétéve 2002 augusztus 14. - 14:57

Kátya szerzeménye Posted Image

#32 Barefoot

Barefoot

    A megvilágosodott

  • Fórumtag
  • 5.421 hozzászólás

Közzétéve 2002 augusztus 14. - 14:59

És ha már témánál vagyunk Posted Image Mért rossz szeretõk a rodeósok?Mert azt hiszik, ha nyolc másodpercig fennmaradnak, az már egy jó menet! :D

#33 Cavalier

Cavalier

    Mirage :)

  • Admin
  • 6.360 hozzászólás

Közzétéve 2002 augusztus 16. - 0:07

MOKA mix: Moricka egyik nap hianyzik az iskolabol. Masnap a tanito neni kerdezi: - Moricka, tegnap hianyzo voltal. Mi tortent ? - Semmi kulonos, tanito neni - feleli Moricka - Csak edesapam megegett. - Oh, ez szomoru. Nagyon megegett ? - Hat tudja, tanito neni kerem, a krematoriumban nem tokolnek. - Mi az, zold es mogyorot eszik ? - Szifilisz.Mi az barna szoros es ha izgatjak felall???Fekvo barnamedve.Mi az feldobod alma, leesik es a szomszed szobaban felkapcsoljak a villanyt???Veletlen.Hogyan allitja meg a shaolin pap a teherautot???Ralep a fekre.

#34 BoKa

BoKa

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 5.718 hozzászólás

Közzétéve 2002 augusztus 29. - 11:49

A Manónak túl nagy a fütyije, és ez borzasztóan zavarja. Elmegy az orvoshoz, de O azt tanácsolja, hogy menjen el a Tündérhez és kérje meg a kezét. A manó csodálkozik, de így tesz: - Tündér, gyere hozzám feleségül! - Nem megyek! 10 cm-el röbidebb lett. Húú, ez így megy? - Tündér, gyere hozzám feleségül! - Nem megyek! Ismét 10 cm-el rövidebb! Na, akkor most már csak 30 cm -gondolja a Manó-, még egyszer megkérem, és 20 cm-el boldogan élhetek. - Tündér, gyere hozzám feleségül! - Megmondtam Manó, nem, nem-és nem!

#35 Kátya

Kátya

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 290 hozzászólás

Közzétéve 2002 augusztus 29. - 15:08

Boka ez király :D Cserébe egy, bár a pöszeséget nem tudom hogyan jelölöm majd.A nagy folyó egyik partján csak nõk, a másikon csak férfiak élnek. Ez így megy már évek óta. A folyó hemzseg a fütykös evõ krokodiloktól, és ha leharapják valaki himbilimbijét, az azon nyomban pösze lesz.A férfiak már nem bírják tovább. Kiáll az egyik a vízpartra:- Egy életem egy halálom, én megpróbálom.- ezzel beleugrik a folyóba.A túlparton kikászálódik, a lányok már csillogó szemekkel várják, erre a fickó megszólal:- Tszasztok lányok, jösztök bafni? A lányok arcáról leolvad a vigyor.Egy másik bátor férfi, kiáll a partra:-Egy életem egy halálom , én ezt bizony megpróbálom!-beugrik, átúszik a túlpartra.- Tszasztok jányok, jöfszök bafni? A lányok ismét elkeserednek.Beugrik a harmadik, kievickél a túlparton:- Sziasztok lányok, jöttök baszni?A lányok visongatva körbeugrálják, mire kikecmereg egy bazi nagy krokodil:- Jöff te még asz én ufcámba!

#36 P 2000 lovasboltos Kati

P 2000 lovasboltos Kati

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 959 hozzászólás

Közzétéve 2002 október 1. - 14:09

Cav, tudom, ismered :rolleyes: -Hol voltál egész éjjel? - kérdi férjét az asszonyka. -Tudod, az értekezlet után a titkárnom még fozött egy kávét, aztán amikor behozta, szenvedélyesen megcsókolt, s és elvesztettem a fejem. A lakásán kötöttünk ki... -Ne hazudj, úgyis tudom, hogy megint a WIN 98-at akartad felinstallálni arra a rohadt gépedre.

#37 Ferenc

Ferenc

    Vágtabetolós

  • Fórumtag
  • 866 hozzászólás

Közzétéve 2002 október 16. - 15:51

7 éves kislány bemegy az állatkereskedésbe és kérdi az eladótól:- Elnézést uram, árulnak itt nyulat?Az eladó teljesen le van nyûgözve attól, hogy milyen aranyos is ez a kislány.Leguggol, hogy egy magasságban legyen vele, majd mézes-mázosan megkérdi:-Háááát milyet szeretnél, Te kis éééédes?Fehééééret piros szemmel, netááán fekete, hosszú szõrût vagy egy aranyos kis barna színût,lompos fülecskékkel?A kislány csipõre teszi a kezét és válaszol:- Szerintem a pitonomnak kurvára tökmindegy lesz !

#38 Zsubaba

Zsubaba

    Csendes Patak

  • Fórumtag
  • 10.126 hozzászólás

Közzétéve 2002 október 16. - 19:31

nézzétek meg ezt a honlapot! Posted Image [url="http://"http://miles.free.hetihetes.hu/hinta.html"]http://miles.free.hetihetes.hu/hinta.html[/url] hintáztassátok meg a kislányt :D

#39 Zsuzska

Zsuzska

    Törzsvendég

  • Admin
  • 3.961 hozzászólás

Közzétéve 2002 október 30. - 20:54

Az apacs törzsfõnök cserkészni indul a fiával. Halkan osonnak az avaron a folyóparti rekettyésben, amikor az öreg hirtelen felegyenesedik és felkiált:- Uff!A fiú a vízbe veti magát, átúszik a másik partra majd vissza, és lihegve követi tovább a törzsfõnököt. Egy óra múlva az öreg ismét felkiált, a fiú ismét átússza a folyót, s folytatják a cserkészést. Amikor a fõnök harmadszor is "uff"-ot kiált, a fiú mérgesen kifakad:- Én már uftam eleget, moft már uffál te! *****A seregben meghal Kovács honvéd, és elküldik az egyik õrmestert a hírrel a feleséghez, azzal, hogy kíméletesen mondja el neki. El is megy, becsönget, kijön egy nõ, mire az õrmester megkérdezi:- Özvegy Kovácsné?- Nem.- De!

#40 Apple

Apple

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 9.533 hozzászólás

Közzétéve 2002 november 3. - 17:03

idézet:
Eredeti szerzõ: Zsubaba:nézzétek meg ezt a honlapot! Posted Image [url="http://"http://miles.free.hetihetes.hu/hinta.html"]http://miles.free.hetihetes.hu/hinta.html[/url] hintáztassátok meg a kislányt :D [/QUOTE]zsubaba, eccer úgyis... áh! :D monnyuk a harmadik próba után rájöttem, mit kõ csinálni :D