Ugrás a tartalmakhoz


Fotó

Boxerkutyák


Ez a téma archivált. Nem tudsz archivált témához hozzászólni. Ha szeretnéd újranyitni, keress meg egy moderátort, vagy admint.
149 válasz a témához

#81 vrony

vrony

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.293 hozzászólás

Közzétéve 2006 április 5. - 7:45

Sziasztok!Egy kis beszámoló a pápai kiállításról.Szombaton korán reggel kellett indulnunk, mert tõlünk Pápa olyan 150 km. De az odavezetõ út kárpótolt a korán kelésért. GYönyörû helyek vannak arra, nagyon jó kis terepeket lehetne arrafelé menni. Természetesen minden hegynél, dombnál és tisztásnál azt néztem, hogy milyen jókat is lehetne ott lovagolni. Irigylem az arrafelé lakókat. :DOlyan 9körül odaértünk a kiállítás helyszínére. Elfogaltuk a boxerek felvezetésére kijelölt kör körül a helyünket. És elõzõ nap úgy döntöttem, hogy Fifi kutyámat is visszük magunkkal, hogy ne maradjon otthon egyedül.Jó is volt, hogy velünk jött, mert jópár ismerõsünk õt "használta" a felvezetésnél. Nagyon figyletek rá az idegen kutyák.Na de mostmár áttérek a boxerekre.Viszonylag sok boxost láttam, voltak köztük nagyon gyönyörûek és kevésbé mutatósak is. Sok volt a pár hónapos kiskutya is. A boxerek elõtt a dobermannokat vezették fel, utána következtünk mi. Sába addig nyugisan pihengetett.Aztán amikor mi következtünk, minden ismerõsünk a felvezetõkör köré gyûlt. Mindenki nagyon szurkolt nekünk. Úgy nézett ki, hoyg esélyesként indulunk. A felvezetés nagyon jól sikerült. Sába másik kutyákra nagyon ügyesen beállt. A bírónak is nagyon tetszett. Négy induló volt az osztályában. A kitünõt természetesen megkapta, de mivel a bíró azt állapította meg, hogy álvemhes, ezért nem nyerhette meg az osztályát. Szóval sajnos csak harmadikak lettünk. A bíró szerint is õ volt a legszebb, de mivel az álvemhesség miatt nem olyan volt a mellkas és hasvonala, amilyennek kellett volna lennie, ezért nem nyerhette meg. :(Szóval a keserû szájíz ezért volt.Kaptunk pár tanácsot, hogy hogyan lehet az álvemhessséget megszûntetni, úgyhogy remélhetõleg 22.-én Tatán már tökéletesek leszünk. :)Már nagyon várom a tatai kiállítást, hogy bizonyíthassunk.Remélem azért pár fórumossal sikerül majd találkoznom. Fotókat sajnos nem csináltam, mert inkább kameráztunk, de ígérem, Tatán már fogok kattintgatni.

#82 Csuti

Csuti

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 4.848 hozzászólás

Közzétéve 2006 április 5. - 10:35

Hát kár, hogy így alakult, de lesz még sok évetek bizonyítani!Tatán majd fotózok ezerrel! Illetve Fifikét én szeretném fogni!!! Szeretem ha megdícsérik milyen szép kutyus, még ha nem is tudják hogy nem az enyém! :Djav oka: logikai zavar :D

Edited by Csuti, 2006 április 5. - 11:48.


#83 vrony

vrony

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.293 hozzászólás

Közzétéve 2006 április 5. - 11:46

Igen Fifike most is nagyon tetszett mindenkinek, de magint megállpítottam, hogy a többi drótszõrû nagyon nem így néz ki.De Fifi is gyönyörû. :DÉn is remélem, hogy tudunk bizonyítani Sábával.Majd a csibészeltetésen is rajta leszünk, ert a tenyészszemlézéshez az is kell.

#84 vrony

vrony

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.293 hozzászólás

Közzétéve 2006 április 5. - 11:47

Ja és természetesen hozhatod Fifit. Úgyis úgy imádjátok egymást. :)

#85 Köki

Köki

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 291 hozzászólás

Közzétéve 2006 április 6. - 11:35

A szombati Bókay kertes találkozó nagyon jó volt, bár mi csak rövid látogatásra mentünk, és kifejezetten Sonyhoz :) (gazdijához is,no). A kutyákok mind aranyosak voltak. Sony pedig igazi gyömöszölni való boxi! Nagyon aranyos! Annyira fáradt volt, hogy néha ülve bóbiskolt, ami nagyon muris látvány volt. :D Szép, izmos, kedves, folyton gazdit lesõ, szóval jól nevelt... :)

#86 Stokley

Stokley

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 194 hozzászólás

Közzétéve 2006 április 6. - 15:26

]Köszönjük a dícséretet, de nem mindig ilyen angyali, csak ha már fáradt :) Hazaértünk, lefeküdt aludni és másnap reggel még én keltettem, hogy menni kell kutyasuliba :)Vrony, gratula nektek, Tatára pedig még elsöprõbb sikert kívánunk :yeah: Képek a kutyás napról, sok-sok boxerrel :)a csapatFiona és DracoRióbarátkozásFionaBotoxNagyfejû kutya :)Rió :)Elkaplak!Boxer játékDraco elfáradtSzépségek :)Ez az én helyem!Fajtabemutató 1.Fajtabemutató 2.Apacs fürkészikcsibészelésmegszereztük! :)SonyA képek nagyrészét a fotókon látható boxik gazdái készítették.

Edited by Stokley, 2006 április 6. - 15:36.


#87 vrony

vrony

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.293 hozzászólás

Közzétéve 2006 április 7. - 7:11

Nagyon jók a képek, jó ennyi boxost látni. :)Stokley!Akkot ti most tudtok jönni Tatára?

#88 keszti

keszti

    Új vendég

  • Fórumtag
  • 16 hozzászólás

Közzétéve 2006 április 8. - 11:03

Posted ImageÕ Erik,az én kis bocikám, aki 11 éves múlt februárban. :)

#89 Stokley

Stokley

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 194 hozzászólás

Közzétéve 2006 április 9. - 17:05

Keszti nagyon aranyos a kutyád..és nagyon örülj neki, hogy ilyen szép korban van, kevés boxernek adatik meg sajnos :(Vrony, még nem tudom megyünk-e Tatára, remélem nem jön közbe semmi.Budaörsön májusban biztos kint leszünk a kutyás napon, NBK kiállítás is lesz, de arra nem nevezünk.Április 29-én pedig kilátogatunk a Strázsára a tenyészszemlére, egy barátunk viszi a kutyáját, mi meg megyünk nézelõdni, megnézni mik a követelemények.

#90 vrony

vrony

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.293 hozzászólás

Közzétéve 2006 április 10. - 10:14

Sziasztok boxeresek.Keszti!Szép nagyon a kutyád és tényleg nagyon örülhetsz, hogy ennyi idõsen még ilyen jó állapotban van a kutyád.Remélem Sába is megér majd ilyen szép kort.Stokley!Remélem tényleg nem jön közbe semmi és akkor összefuthatunk Tatán.De az is lehet, hogy majd elnézünk Budaörsre, elvégre elég közel van. Vasárnap elmentünk a kutyákkal sétálni és a szép napsütésben ismét csináltam szép, beállós képeket Sábáról.Posted ImagePosted Image

#91 Stokley

Stokley

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 194 hozzászólás

Közzétéve 2006 április 11. - 13:49

Én is nagyon remélem, hogy tudunk menni Tatára :)De, ha más nem, Budaörsön találkozunk. Nem néztétek meg véletlenül Pápán a sárga kanokat, fiatal osztálytól fölfele?

#92 vrony

vrony

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.293 hozzászólás

Közzétéve 2006 április 11. - 13:53

Végignéztük az összes boxert.Mire vagy kiváncsi?

#93 Stokley

Stokley

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 194 hozzászólás

Közzétéve 2006 április 11. - 19:09

Nem tudom, hogy nevezték-e a gazdái..Remington v. Eurozone, 2004.évi sárga kan. Asszem korábban tettem be róla képet, kiváncsi vagyok mi a vélményetek róla, ha kint volt és láttátok. Én eddig csak képet láttam róla, de nagyon tetszik. Erõsen gondolkozom rajta, hogy vele szeretném Sonyt fedeztetni.

#94 vrony

vrony

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.293 hozzászólás

Közzétéve 2006 április 12. - 7:57

Tudom melyikrõl beszélsz, de biztosan nem volt ott sajnos. :( Õ azért elég feltünõ jelenség, észrevettük volna.Nekünk is nagyon tetszik, fedeztetésügyileg mi is gondolkozunk rajta. nagyon mutatós és gyönyörû kan.Majd Tatán utánajárunk, hátha valaki hallott valamit róla.Akkor Budaörsön pontosan mikor és hol lesz a kiállítás?

#95 Stokley

Stokley

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 194 hozzászólás

Közzétéve 2006 április 12. - 16:31

Én is abban reménykedem, hogy Tatán majd sikerül bevadászni Remingtont, hogy megvizslassuk élõben is :)A budaörsi kutyás nap plakátja :Budaörsi kutyás nap

#96 vrony

vrony

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.293 hozzászólás

Közzétéve 2006 április 13. - 7:12

Köszi Stokley!Valszeg megyünk. Már csak az a kérdés, hogy a NBK kiálllításra meddig lehet jelentkezni.

#97 Stokley

Stokley

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 194 hozzászólás

Közzétéve 2006 április 13. - 21:18

A www.index.hu fórumon van egy boxeres topic, ahol szoktam még beszélgetni. Nagyon jófej a társaság, már volt egy találkozónk is, a képek ott készültek.Többen tervezik, hogy kijönnek, az egyik lány a nevezésen is gondolkozik, megkérdeztem, hátha ott tudja valaki mi a nevezési határidõ.És természetesen minden boxerest, vagy boxer kedvelõt szívesen látunk azon a fórumon is :)

#98 keszti

keszti

    Új vendég

  • Fórumtag
  • 16 hozzászólás

Közzétéve 2006 április 28. - 9:01

Posted Imageés Erik annó nem egész két évesen...

#99 Köki

Köki

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 291 hozzászólás

Közzétéve 2006 május 3. - 13:15

Keszti szép kiállású volt ifjú korában Erik! A mostani képe is nagyon aranyos!

#100 Panni

Panni

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.191 hozzászólás

Közzétéve 2006 május 4. - 5:54

keszti!A kutyusod nyakán ami lóg, az a fogkeféje? :)

#101 keszti

keszti

    Új vendég

  • Fórumtag
  • 16 hozzászólás

Közzétéve 2006 május 4. - 8:58

keszti!A kutyusod nyakán ami lóg, az a fogkeféje? :)

Hozzászólás megtekintése

Igen, de hiába törödött ennyit a szájhigiéniával, mert mára már "fogatlan vénség" lett.

#102 Stokley

Stokley

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 194 hozzászólás

Közzétéve 2006 május 25. - 12:44

Halihó boxeresek!Nagy a csönd, kinek mi újság a kutyájával? Keszti, Vrony?Köki!A sulin ugrásszerûen megnõtt a boxik száma, már 10 fölött járunk, ebbõl pedig 3 még nagyon kölyök. Ha még van kedvetek boxerezni, mostanában gyertek ki valamikor nézelõdni, dögönyözni, most biztosan lesznek Sony kívül is boxik sokan :)

#103 vrony

vrony

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.293 hozzászólás

Közzétéve 2006 május 30. - 10:37

Elõször is nagyon boldog Szülinapot Stokley! :kocc:Sába jól van. MÁr elmúltak az álvemhesség jelei, talán következõ tüzeléskor nem fog megint elõjönni ez a probléma. A Tatai verseny után Sába elég csúnya torokgyulladást kapott. Néha azt hittük, hogy megfullad, úgy köhögött. Az állatorvos kezelte és mostmár minden rendben van vele.Legközelebb június 17.-én visszük kiállításra Fehárvárra, aztán meg június 24.-én Pécsre mennek vele anyumék. Én ugya akkor Tatáron leszek. :DKb egy hónapja született egy kismacskánk, egy perzsa és házicica keverék. Sába nagyon aranyosan próbálkozik a kiscicánál.Tegnap leraktuk a cicát a földre, Sába odafeküdt mellé és próbálta terelgetni, meg játszani vele. És egyszer-kétszer jól képennyalta.Legközelebb lekamerázom és felteszem valahogy a netre.

#104 Stokley

Stokley

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 194 hozzászólás

Közzétéve 2006 június 2. - 19:18

Szia!Köszönöm szépen :kocc: A torok gyuszi nem jó, Sonynak eddig 2x volt kennelköhögése, olyasmi mint a torokgyuszi.Fullasztó, száraz köhögés, én azt hittem, megfullad. Berongyoltam vele nagy aggódva az egyetemre, a szívgörcs kerülgetett, hogy mi lesz, de 2,5 óra várakozás után már kezdtem megnyugodni, hogy nem lehet olyan súlyos ha még egy orvos sem rohant ki lélekszakadva, hogy úristen, mindjárt megfullad.. de azért eléggé megijedtem, meg persze õ is..A kiscicás videót várjuk, pléne, hogy tegnap én is hoztam haza egy kis szõrcsomót nagymamámnak, Sonynak még nem tudtam bemutatni, de kiváncsian várom, mit reagál :) Nagy cicákkal el van, de ilyen kicsit még nem látott :)Ezt beteszem ide is, hátha van akit érdekel:FIGYELEM!!A Dunántúli Boxer Club elsõ ízben megrendezésre kerülõ BOXER-KUTYÁS tábort tart, 2006 július 8-15-ig Tatabányán. A tábor célja a fajta még jobb megismerése, a képzéssel, tenyésztéssel, tartással kapcsolatos problémák és lehetõségek megvitatása.Elõadások: Tenyésztésrõl - Aleksandro TanoniRingdresszura - Vidák LajosMunkakutyázásról - Suszter FerencKiképzõk - Boruzs Sándor és Ördög IstvánTartanak fegyelmezõ, õrzõ-védõ, nyomkövetés, Ringdresszura gyakorlati foglalkozásokat, a tábor végén lehetõség van az E vizsga megszerzésére.Részvételi díj: 1500 ft/nap kutyával, kutya nélkül 1000 ft/nap.Szállás a Tatabányai kutyasuli területén sátrakban, vagy elõzetes foglalás alapján kempingben. Az iskola területén van fürdési lehetõség, büfé, étkezés még egy közeli étteremben, igény szerint. Ha nagy meleg lesz, a képzésekre este kerül sor, lámpafény mellett :)Június 25-ig lehet jelentkezni.

#105 keszti

keszti

    Új vendég

  • Fórumtag
  • 16 hozzászólás

Közzétéve 2006 június 21. - 8:48

Posted ImageHétvégén végre úsztunk egy jót, majd kissé elfáradtunkPosted Image

#106 Stokley

Stokley

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 194 hozzászólás

Közzétéve 2006 június 23. - 10:35

Keszti, Eriked nagyon jó kondiban van :-)Úsztatni mi is mennénk, csak Sony nem egy úszó bajnok. A vízben függõleges pozíciót vesz fel, és így kalimpál, de ezzel semmit nem halad elõre, csak a saját arcába pacsálja a vizet :-)Tervezzünk boxis barátainkkal egy közös fürdést, remélem akkor rájön a helyes technikára, meg hogy úszni milyen jó :-)Most egyébként fülgyulladással küzdünk, ha meglátja a kezemben a csepegtetõt, már el is tûnik mint a kámfor..

#107 keszti

keszti

    Új vendég

  • Fórumtag
  • 16 hozzászólás

Közzétéve 2006 június 23. - 12:45

Erik is így kezte a "vizikutya " létet. Próbálj meg olyan helyre menni, ahol te is tudsz fürdeni. Úszásközben a fenekét , hasa alját emeld meg. Hamar rá fog jönni, hogy a hátsó lábait is használja. A fülgyulladáshoz pedíg mihamarabbi gyógyulást kívánok nektek.

#108 Stokley

Stokley

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 194 hozzászólás

Közzétéve 2006 június 24. - 12:02

Tanítottuk így úszkálni, ahogy te is írtad, ilyenkor persze szépen úszik, de ahogy partot ér, sértõdõtten elvonul :-) Magától sosem kezd úszni, ez az amit hiányolok..szereti a vizet,de csak addig amíg leér a lába :-)Fülgyuszira naponta 2x csöpögtetünk, elvileg mire elfogy a csepp, elmúlik a gyulladás is. Viszont legalább tökélyre fejlesztettem az egyedül történõ csepegtetést, mert a snacinknak is van, így mindkettõvel egyedül szenvedek. A doki azt mondta, nincs összefüggés a 2 között, max annyi, hogy mindkettõnek lóg a füle :-)

#109 vrony

vrony

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.293 hozzászólás

Közzétéve 2006 június 26. - 7:14

Örömmel szeretném elujságolni mindenkinek, hogy Sába vasárnap Pécsett CAC és CACIB díjas lett. :yeah: :kir:

#110 Stokley

Stokley

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 194 hozzászólás

Közzétéve 2006 június 27. - 10:21

Vrony, gratulálok!! :kocc: Sába tényleg nagyon szép, így nem az volt a kérdés, hogy lesz-e CACIB-os, vagy CAC-os, hanem, hogy mikor :-)Szolnokra neveztetek?

#111 vrony

vrony

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.293 hozzászólás

Közzétéve 2006 június 27. - 10:33

Köszönöm a gratulációt!Tényleg szép kutya, de eddig mindig (saját és barátaink véleménye szerint is) kevésbé szép kutyák nyerték az elsõ helyet. Már nagyon vártunk egy elsõ helyezést. :DEz a svéd bíró is megjegyezte, hogy világosabb a szemszíne, mint kellene, de ennek ellenére odaadta neki a CAC-ot és a CACIB-ot is.Két héttel ezelõtt Fehérváron viszont nem is osztottak elsõ helyezést, csak kitünõket adtak. Viszont azt hozzá kell tennem, hogy egyedüli volt most az osztályában, de ugye a bíró nem köteles odaadni a CAC vagy CACIB-os szalagot.És a fehárvári kiállítás után nagyon örültünk, hogy egyedüliként mégis odaadta neki a díjat. Már az elején nagyon tetszett ennek a bírónak Sába, így reménykedtünk.Szolnokot még nem tudom. Azt sem tudom, mikor lesz. Majd még megértekezzük a családdal, hogy megyünk-e.Ti jöttök?Jav oka: pár betû hiányzott

Edited by vrony, 2006 június 27. - 10:35.


#112 Stokley

Stokley

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 194 hozzászólás

Közzétéve 2006 június 29. - 15:54

Az most lesz július 9-én. Egy ismerõsünk nevezte boxi kanját, Sonyt én nem, ha megyek is, csak nézelõdni :-)Sony mostanában kezdte el összekapni magát, már nem olyan kis vézna, így már elmerek vele menni kiállításra talán :-). Nézegettem a naptárt, de a legtöbb kiállítás messze van, én meg nem akarom sokat autóztatni. Szolnok jó lett volna, de a nevezést lekéstük, helyszínen meg nem tudom, lehet-e. De ha lehet is, gondolom dupla áron :-)

#113 Stokley

Stokley

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 194 hozzászólás

Közzétéve 2006 július 9. - 23:41

Barátaim sárga kanja, Matyi ma osztály,aztán fajtagyõztes lett Szolnokon. A BIS-ben a 3. helyet szerezte meg :kocc: Posted Image

#114 Luigi

Luigi

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 438 hozzászólás

Közzétéve 2006 július 14. - 23:18

:kocc: Gratula. Szép kutyi!

#115 Stokley

Stokley

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 194 hozzászólás

Közzétéve 2006 július 15. - 13:49

Átadom a gazdiknak a dícséretet :-)Matyi szép, jópofa és még jól is dolgozik. Gazdái szerint kicsit ugyan autista, mert ha elõkerül a labda vagy a madzagos harang, Matyi számára a világ megszûnik létezni, agya ráfókuszál a játékra :-)Ezek róla a kedvenc képeim, a gazdái csinálták :MatyiMatyi 2

#116 vrony

vrony

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.293 hozzászólás

Közzétéve 2006 július 18. - 7:53

Sába labdázikSába pihengetSába pihenget2

#117 Stokley

Stokley

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 194 hozzászólás

Közzétéve 2006 július 21. - 14:04

:) Elõzõ boxim néha nekem is kidugott nyelvvel aludt, meg szuszogott...mindig attól féltem, hogy kiszárad és leesik :-) De aranyos volt, idõsebb korában a húzd be vezényszóra szépen visszagyömöszölte a szájába.

#118 dumdum

dumdum

    Törzsvendég

  • Kizárt tag
  • 1.267 hozzászólás

Közzétéve 2006 július 26. - 12:31

*****

Edited by dumdum, 2006 szeptember 15. - 19:43.


#119 vrony

vrony

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.293 hozzászólás

Közzétéve 2006 július 26. - 12:38

:yeah:De hogy jön ez a boxeres topicba? ;) :D

#120 Ilusta

Ilusta

    Törzsvendég

  • Moderátor
  • 8.740 hozzászólás

Közzétéve 2006 július 28. - 14:15

Dumdum biztos összetévesztette a boxert az angol bulldoggal.. :dev: