Ugrás a tartalmakhoz


Fotó

Lógyógyítás


Ez a téma archivált. Nem tudsz archivált témához hozzászólni. Ha szeretnéd újranyitni, keress meg egy moderátort, vagy admint.
171 válasz a témához

#161 Õz

Õz

    Sebész

  • Főmoderátor
  • 3.950 hozzászólás

Közzétéve 2003 június 25. - 23:53

És kötexik. Pofám leszakad. :D :D Akkor, egészen precízen: azon irányban ahol az a sík húzódik amire a ló (nagyjából) tükörszimmetrikus. Így jó? :D Mondhatom orvosilatinul is ha úgy érted tongue.gif Tök õszintén: fogalmam sincs, baj-e. Ha úgy néz ki hogy õt nem zavarja (nem áztatja fel a bõrét, nem rajzanak rajta a legyek, stb stb stb), akkor szerintem - nem.

#162 Zsuzska

Zsuzska

    Törzsvendég

  • Admin
  • 3.961 hozzászólás

Közzétéve 2003 június 26. - 0:07

A tükröt még értem, a szimmetrikust kevésbé, a lovakat végképp nem... a három együtt teljes képzavar. Inkább nem érdekel ez annyira. (Hol is van a szõkenõszmálji? :D )Köszi a választ, majd figyelgetem. Posted Image

#163 Agika

Agika

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 53 hozzászólás

Közzétéve 2003 június 26. - 15:07

A konnyezeshez en annyit tudok hozzaszolni, hogy lehet huzattol is ahogy pl. nekunk is. En borviz oldattal szoktam kimosni a pacc szemet ha ilyen van es mindeg segit, hamarabb mint a kamilla -fecskendobe felszivom, honom alatt megmelegitem; te sem orulsz ha szemen lottyintenek jeges koktellal!-. Szemkenocsot antibiotikumot csak ha muszaj akkor hasznalom. Ha idoben eszreveszed es borvizzel mosogatod -mint en-, par nap mulva ha nem mulik hivj orvost. (most csak a konnyezesrol beszelek, nem amikor a gennytol ki sem lat az allat, a kamillatea tisztitasra mindeg jo). Ennyit tudtam sajat tapasztalatombol. Posted Image

#164 Agika

Agika

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 53 hozzászólás

Közzétéve 2003 június 26. - 15:22

Pataproblema:Kisallatkam mindket mellso patajanak kulso es belso oldalfali reszenek utolso harmada kezdeten Posted Image , kb. egy centi magassagban "boltivesen" ki van torve a szaru es ez kb. max. 2 cm hosszan. Mert van ez?Probalok majd kepet is mellekelni plusz kerdessel. Posted Image Barmi hozzaszolas erdekel. Ami nem tetszik, azt ugysem olvasom el! :D

#165 zapolya

zapolya

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 3.806 hozzászólás

Közzétéve 2003 augusztus 5. - 9:43

Biztos tudja valaki, hogy a Mikulic (nem tudom, hogyan kell írni) vényköteles-e?

#166 Bubus

Bubus

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 330 hozzászólás

Közzétéve 2003 augusztus 5. - 11:20

Azt nem tudom, hogy vényköteles-e. De nekem tavaly minden recept nélkül kiadták.

#167 zapolya

zapolya

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 3.806 hozzászólás

Közzétéve 2003 augusztus 5. - 12:01

Köszi Bubus! Megpróbálom én is recept nélkül, hátha adnak. Posted Image

#168 kisbéri

kisbéri

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 501 hozzászólás

Közzétéve 2003 augusztus 6. - 9:00

Sárlási idõszakban állandóan harapások "díszítik" a lovunkat. Hallottam valamit, hogy lehet kapni valami löttyöt harapás ellen. Ér az valamit ?

#169 discozombi

discozombi

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 780 hozzászólás

Közzétéve 2003 augusztus 6. - 22:28

Szájkosár? Posted Image

#170 zapolya

zapolya

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 3.806 hozzászólás

Közzétéve 2003 augusztus 12. - 10:42

Kitapasztaltam hogyan is megy a Mikulitz szerzés. Besétál az ember egy humánpatikába, megkéri szépen a patikust, hogy keverjen neki Mikulitzot, és ennyi. Kifizeti mikor készen van, aztán távozik. Nem kell hozzá recept.

#171 Bubus

Bubus

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 330 hozzászólás

Közzétéve 2003 augusztus 12. - 11:00

Akkor jó tudtam. Most néztem meg az enyém szépen lejárt tavakly dec.-ben.

#172 LÓgika

LÓgika

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 162 hozzászólás

Közzétéve 2009 június 5. - 11:37

Sziasztok! Végignézve a topicokat nem találtam a kérdésemnek ennél megfelelõbb helyett, bár az nem jelenti azt hogy jó helyre írom... Szóval az egyik ismerõsöm kérdését szeretném továbbítani felétek, ugyanis felhívott hogy hallott a boldenon nevû hatóanyagról ami segítene a kóros álllapotba került lovacskájának összeszedni magát, csak a dokik nem imerik a környéken, ezért most utána szeretne járni Magyarországon milyen állati gyógyszerben található? Segítségeteket elõre is köszönöm!